Nessie, whiskey i kilt...good moRning.

Go down

Nessie, whiskey i kilt...good moRning.

Pisanie by Szkocja on Pon Mar 18, 2013 10:05 pm


imię i Nazwisko:
Scott Allistor Kirkland
Dzień i miesiąc urodzenia (wydarzenie wyjaśniające):
30 listopada (Dzień św. Andrzeja - narodowe święto Szkocji)
Wygląd:
Meżczyzna jak widać ne pierwszy rzut oka dobrze zbudowany. Wzrost ma cóż, bliżej nieokreślony, jak również wagę. Zaczynając od góry, mianowicie od twarzy, stwierdzić można, że ma ona kształt trójkątny. Choć w sumie jest ta specyficzna, że trudno ją dokładnie do rodzaju dopasować. Jak już dało się zauważyć, skórę Scott ma jasną, prawie białą, co jest raczej plusem, gdyż większą uwagę przyciągają jego oczęta. Duże, piękne, błękitne oraz głębokie. Lecz zazwyczaj z nich odczytać nie mozna zupełnie nic. Szkot na twarzy nosi lekki zarost (nie zawsze taki lekki) i goli się tylko wtedy, kiedy już naprawdę nie może wytrzymać z tą swoją wyhodowaną brodą. Nie zapominając, iż jego włosy są koloru rudego, a oznacza to, bardzo widoczne kępy (sierści). A czuprynkę Scottie ma rozczochraną i wiecznie nieułożoną. W lewym uchu ma on metalowy kolczyk (a po ch., nie wiadomo).
Zjeżdżając niżej, zauważyć mozna dobrze zbudowane, umięśnione wręcz ciało. Nie pomijając tego, że dość owłosione. Nawet przesadnie owłosione. Ale wiadomo, przecież ich nie zgoli, bo to jego oznaka męstwa. Rysy mięśni są jednak jakoś widoczne. Co można jeszcze powiedzieć o jego ciele? Niewiele. Nogi zwykle odsłania tylko nosząc swój narodowy strój zwany kiltem, a nie sukienką jak to inni, niemili i niedoinformowanii sobie myślą. Nosi go na jakieś bardziej uroczyste okazje, bądź gdy nie ma już czego ubrać. Zazwyczaj jednak nosi jakieś bardziej podarte ciuchy z lumpeksu, bo na więcej go nie stać. Gdyż, spójrzmy prawdzie w oczy, Szkot kasy na jakieś eleganckie ubranka nie ma. Jego jedynym ratunkiem jest jeszcze mundur. Niebieski z dwoma białymi pasami, ułożonymi na skos.
Charakter
Scott jak ażdy normalny i prawdziwy Szkot, jest skąpy. Zawsze musi oszczędzać jak tylko się da. Nie szkodzi, że będzie chodził w jakichś łachmanach, nie szkodzi, że prawie nie będzie nic jadł, ale kasę trza oszczędzać! A jak! Co będzie na pierdoły wydawał potrzebne do życia zarobki. Jeśli ktoś porusza właśnie takie tematy jego wyglądu, sposobu bycia, czy historii to robi się agresywny. A gdy się upije, jest chyba jeszcze gorzej, kiedy doprowadzi się go do szału. Oczywiście denerwuje się też gdy ktoś go przezywa i jest dla niego wredny. Ale on w tym, że kogoś obraża, nie widzi nic złego. Zdarzy mu się rzucić wyzwiskami, ale co tam. Kto siętam będzie tym przejmował przecież. To tylko Szkocja. Takie wredne rude chodzące po ziemi.
Potrafi swoim zachowaniem doprowadzić ludzi do obrzydzenia i odsuwania się od niego. Coś typu dłubnanie w uchu, drapanie się po kroczu, bądź w ogóle noszenie tej jego spódnicy w kratę, któa pokazuje...no w każdym razie niezbyt przyjemne widoki. Najgorsze to, że on pod tym bielizny nie nosi. Więc patrz tu człeku na niego jak on nogę na nogę zakłada. Koszmar. A z tych ohydztw lepiej pomińmy smarkanie w rękaw, czy coś. ale nie szkodzi, on i tak na wszystko co się źle o nim powie, obraża. Jest po prostu gburowaty i wiecznie niezadowolony z całego świata. Drażni go przesłodzona atmosfera i cukierkowe zachowanie osobników przebywających z nim w jednym pomieszczeniu.
Zdarza się jednak, że Scott ma dobry humor. Wtedy opowiada różne żarty, śmieje się z kimś, lub z kogoś. Ogólna oaza szcześcia i zupełnie inna osoba, jaką chyba się na co dzień widuje. A jak wypić lubi. Whiskey obowiązkowo. Niestety nie jest obdarzony tak mocną głową jak Rosjanie, ale się chłopak długo trzyma. Jakoś.
Relacje z innymi:
Z braćmi na neutralne relacje, ujmując to jak najładniej, bo Anglii nie lubi, Irlandię już lepiej traktuje i lubi z nim wypić, a Walia...jest dobrze jak nie spędzają ze sobą czasu zbyt długo i do tego na osobności.
Do Francji nic nie ma. Żabojad jest jego byłym sojusznikiem, dlatego jako tako próbuje go normalnie tolerować.
Bałtyckie trio nawet lubi. Podobno chodzi o jakiś handel z nimi...
Ciekawostki, dodatkowe informacje:
~Szkoci mają bardzo ciekawy sport, mianowicie rzucanie palami drewna na odległość.
~Jako osoba, Szkocja jest przezywany Scottie.
~Szkocja nie lubi Anglii co powszechnie wiadomo.
~Nessie ISTNIEJE
avatar
Szkocja

Rodzina : Brytyjczycy
Liczba postów : 16

Zobacz profil autora

Powrót do góry Go down

Re: Nessie, whiskey i kilt...good moRning.

Pisanie by Admin główny on Wto Mar 19, 2013 6:49 pm

Dobra, ufam, że karta jest napisana samodzielnie. Akcept.

Admin główny
Admin

Rodzina : Germanie
Liczba postów : 637

Zobacz profil autora

Powrót do góry Go down

Powrót do góry


 
Permissions in this forum:
Nie możesz odpowiadać w tematach