Ale o co chodzi?

:: Formalności :: Śmietnik :: Inne

Strona 1 z 2 1, 2  Next

Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Go down

Ale o co chodzi?

Pisanie by Admin główny on Sro Kwi 10, 2013 7:43 am

Witajcie moi drodzy!
Słyszałam od pewnego czasu od kilku osób, iż fajnie by było zebrać całe nasze forum i posiedzieć gdzieś cały dzień taką wielką ekipą. Koło tematu chodziłam jak lis koło kolczatki, gdyż zgranie całego forum jest sprawą wymagającą dużo ugodowości, myślenia, ustaleń i pewnie też cierpliwości, jednak w końcu uznałam, że to w końcu dobry pomysł. Dopytałam wpierw Nauru, a po uzyskaniu aprobaty (jeśli to aprobata nie była, to mam w papę :I ) tworzę tu właśnie tę sprawę. Mam świadomość, że z wieloma osobami z was jeszcze tego nie omawiałam, że mamy tu starszych i młodszych oraz że jesteśmy rozsypani po całej Polsce (a nawet dalej...). Drogą demokracji mam nadzieję jednak, ze wybierzemy wspólnie najlepsze dla nas opcje tegoż meetu. Pierwsza ankieta tyczy się właśnie tego, czy w ogóle się spotykamy, gdyż jeśli okaże się, że nie macie takiej ochoty, to nie mamy o czym rozmawiać.
Planowałabym takie spotkanie na wakacje po sesji, przed 1 września, jeśli to pomoże podjąć decyzję. Ten temat będzie do kumulowania wszystkich ustaleń. Waszych prywatnych opinii i propozycji się nie boję, w tym właśnie temacie możecie wrzucać posty z waszymi przemyśleniami, jednak z góry zakazuję wyzwisk pod adresem kogokolwiek przez jego opinię.
No, to do głosowania!
~Austria

AKTUALIZACJA
Cóż, jestem mile zaskoczona, iż większość głosujących jest za spotkaniem, aczkolwiek fakt jest taki, że głosowała jedynie połowa userów tutejszych. No cóż, najwyżej zrobimy meet niedużej grupki. Tak więc ustalenie zostało, iż się widzimy. Zostały wrzucone dwie nowe ankiety traktujące o terminie i miejscu spotkania, na razie ogólnie. Tak, brałam poprawki swoje, Spejna i Axela na czas.

AKTUALIZACJA
Wedle waszych głosów ustalono, iż spotykamy się w Krakowie w ostatnim tygodniu lipca!

Ostatnio zmieniony przez Austria dnia Czw Maj 23, 2013 10:08 am, w całości zmieniany 2 razy

Admin główny
Admin

Rodzina : Germanie
Liczba postów : 637

Zobacz profil autora

Powrót do góry Go down

Re: Ale o co chodzi?

Pisanie by Go?? on Sro Kwi 10, 2013 1:00 pm

"(...) że jesteśmy rozsypani po całej Polsce (a nawet dalej...)"

Wyczuwam aluzję, milordzie~

Go??
Gość

Powrót do góry Go down

Pisanie by Gość on Sro Kwi 10, 2013 7:51 pm

Skoro Spejnowa cytuje, to ja też:
'Drogą demokracji'

Wolę komunizm :c

Tyle tytułem wstępu. Teraz konkrety: ja jestem za! (jak zawsze przy tego typu pomysłach)
Jeeeednak chcę zwrócić uwagę na jedną rzecz: jesteśmy rozsypani, Polska (Europa kłaniając się Spejnowej!) szeroka, więc... Warto zwrócić uwagę GDZIE by owe spotkanie miało się odbyć~ No i oczywiście kiedy c:

Gość
Gość

Powrót do góry Go down

Pisanie by Admin główny on Sro Kwi 10, 2013 7:58 pm

Spejn, chciałam ci się ukłonić wtedy w nawiasie, jednak wolałam pozostawić temacik neutralny więc... KŁANIAM CI SIĘ TU! :"D

Chinciu kochana, to jest sprawa nr 2, ja na razie muszę po prostu się dowiedzieć, czy społeczeństwo w ogóle sie chce spotkać. Nawet, jeśli jak na razie wszystko na to wskazuje...

Admin główny
Admin

Zobacz profil autora

Powrót do góry Go down

Pisanie by Go?? on Sro Kwi 10, 2013 9:08 pm

*z radością przyjmuje wszelkie ukłony* =w=
Ale patrzcie, to będzie międzynarodowe spotkanie! Tak bardzo fejm <3

Ale co do samego pomysłu, jestem jak najbardziej za~ I prosiłabym z góry, coby na sierpień je planować, bo (bez urazy, kochani) dojazd mam najtrudniejszy, a wtedy mam wakacje i w Polsce będę~
Co do miejsca, to wystarczy ankietę zrobić~ Które miasto dostanie najwięcej głosów, w tym się spotkamy. Ja sama jestem za Krakowem, bo cóż - już wręcz oficjalnie jest stolicą fandomu hetaliowego, dojazd jest dobry, miasto duże i wiele odpowiednich miejsc na spotkanie. Dobra byłaby też Łódź, która jest mniej więcej w środku Polski, więc najbardziej sprawiedliwie. Wawa też by była spoko, gdyby tylko ktoś stamtąd był, kto miasto dobrze zna.

Go??
Gość

Powrót do góry Go down

Pisanie by San Marino on Pią Kwi 12, 2013 4:56 am

ja jestem za :). Tylko jeśli sierpień to do 17, bo 19 wyjeżdżam i do końca miesiąca mnie nie ma... A gdzie - w sumie obojętne - będą wakacje, więc nie powinno być takim problemem pojechać.
San Marino

Rodzina : Ludy Romańskie
Liczba postów : 188

Zobacz profil autora

Powrót do góry Go down

Pisanie by Gość on Pią Kwi 12, 2013 12:45 pm

Ja tylko chciałam powiedzieć, że warto by było przemyśleć gdzie i w jakim okresie, żeby osoby niezdecydowane mogły od razu się orientować c:
Bo potem chęć składa 40 osób, że chce, a jak przyjdzie do czasu i miejsca to zostanie 5 XD

Gość
Gość

Powrót do góry Go down

Pisanie by Go?? on Pon Kwi 22, 2013 9:29 pm

Ja jestem jak najbardziej za ale lipiec na pewno odpada bo mam praktyki. Sierpień i wrzesień do uzgodnienia.
Mam nadzieję, że to też nie będzie gdzieś na drugim dla mnie końcu Polski. *w tym przypadku północ, północ-zachód*

Go??
Gość

Powrót do góry Go down

Pisanie by Admin główny on Pią Kwi 26, 2013 6:17 pm

Aktualizacja tematu.

Admin główny
Admin

Zobacz profil autora

Powrót do góry Go down

Pisanie by Gość on Pon Maj 13, 2013 7:32 am

*Odświeża*
Z tego co widzę, najwięcej osób chce się spotkać w Krakowie w ostatnim tygodniu lipca.
Jakieś większe plany maybe...?

Gość
Gość

Powrót do góry Go down

Pisanie by Admin główny on Pon Maj 13, 2013 9:03 am

Dalsze ustalenia później, po zakończeniu tych ankiet.

Admin główny
Admin

Zobacz profil autora

Powrót do góry Go down

Pisanie by Gość on Pon Maj 13, 2013 9:17 am

Czyli..? Jak dla mnie to się ankiety już skończyły XD

Gość
Gość

Powrót do góry Go down

Pisanie by Admin główny on Pon Maj 13, 2013 11:09 am

Zasadniczo maturzyści teraz nie wchodzą i nie maja jak głosować na ten przykład. O ile pamięć mnie nie myli, to jakoś 27-28 maj mają się skończyć. Spokojnie, mamy dużo czasu.

Admin główny
Admin

Zobacz profil autora

Powrót do góry Go down

Pisanie by Gość on Czw Maj 23, 2013 3:49 pm

Dobra, ja mieszkam w Krakowie, byłam na wielu meetach w Krakowie (nie tylko Hetaliowych) i się wypowiem:

1. Też uważam, że nie ma sensu rezerwować szkoły na taką małą grupę,
2. Knajpka na Wawelu/Knajpa w mieście nie jest dobrym pomysłem. Po pierwsze - jeden będzie chciał iść do miejsca X, drugi do Y, trzeci do Z. Po drugie - knajpy na rynku są przeczulone na takie meety i czasem wywalają po prostu. Sądzę, że jak ludzie będą głodni itp. to wtedy po prostu (jak na prawie każdym meecie) podzielimy się na trzy grupki np. jedna pójdzie do KFC, druga do McDonalda, trzecia nie wiem, po coś bardziej pożywniejszego (polecam Asia to Go z chińczyzną XDDDD).
3. Na rynku jest bardzo dużo meetów i tam się błąkać nie jest za fajnie. Przykład - pierwszy chyba Krakowski Hetaliameet, na którym grupa była chyba porównywalna do naszej i tak.. nikt nie wiedział, gdzie iść.
4. Parki... W sensie? Który? Jordana? Krakowski? Lotników? Błonia?
Jak dla mnie i tak słaby pomysł, bo ludzie się pogubią. No i pamiętajmy o alergikach kochana~
5. Najlepszym wyjściem jak dla mnie jest Wisła, dokładniej Bulwary Wiślane pod Wawelem c:
Sądzę, że jeśli pogoda dopisze to tam jest całkiem fajnie. Zwłaszcza od strony Mostu Grunwaldzkiego, bo jak mamy kocyki (dobra, Krakowianie zorganizują kocyki >D) można się fajnie rozsiąść (wśród kultury Wawelu >D). Poza tym, jeśli nie chcecie na trawie i kocykach, obok są stateczki-knajpki, fajnie się tam siedzi c:
Wiem, że większość ludzi nie wiedziałaby jak tam trafić, więc mogłaby być zbiórka np. pod Barbakanem/GK i dojście wspólne c:

Gość
Gość

Powrót do góry Go down

Pisanie by Admin główny on Czw Maj 23, 2013 6:31 pm

1. No, to już zależy, czy będzie jakiś boss grupy, który utrzyma ich razem. Polecam Nauru XD
2. Zasadniczo, jeśli miałabym robić meet w knajpce, robiłabym rezerwację salki. Wiem, to koszt itp, ale mi samej zależy na tym spotkaniu. Poza tym wynajęcie samego stolika, czy dwóch w barze nie jest zbyt drogie, mam już z tym doświadczenie.
3. Parki ogólnie. Gdybyśmy szli do parku, byśmy się spotkali w jednym miejscu gdzieś koło pkp i tam wybrali się z grupą. Posiedzieć pod drzewem, pogadać moim zdaniem jest najfajniej, a szczerze, myślałam o tym, gdzie był drugi HetaDay.
4. Zapamiętałam bulwary i promenadę z tych kilku (około 10) wypadów do Krakowa jako miejsca głośne, huczne, pełne małych dzieciaków i bud z pier... więc akurat z tą opcją jestem ostrożna. Aczkolwiek jestem tylko organizatorem, dla mnie słowo ludzi jest ważniejsze od mego własnego.

Admin główny
Admin

Zobacz profil autora

Powrót do góry Go down

Pisanie by Gość on Czw Maj 23, 2013 6:41 pm

Nawet jeśli wynajmiesz sale to i tak będzie problem kto gdzie chce iść. Ograniczanie się nie jest fajne. Poza tym koszt wynajęcia w Rynku w Krakowie jest bardzo, bardzo drogi.

Park Jordana? Jednak pamiętaj, że do parku Jordana nawet myśmy miały problem dojechać. No i nie było tam nic co zjeść, prawda? Poza tym, nie wiem jak inni, ale po części np. ja tam umierałam od roślinności.

Promenada? O_O *pierwsze słyszy, aby w Krk była promenada*
Fakt, są tam czasem imprezy, ale akurat w tym czasie nie ma. Mi chodzi o te boczne zielone tereny koło wawelu. A dzieci ma się wszędzie (na pewno na bulwarach jest mniej niż w parkach czy Rynku.)
Często tam łażę ze znajomymi i jak dla mnie jakimś niesamowicie hucznym nie do życia miejscem było to tylko podczas jednego z neko walków z bandą mangowców c:

Gość
Gość

Powrót do góry Go down

Pisanie by Go?? on Czw Maj 23, 2013 7:20 pm

*czyta, czyta...*

Cóż, jako iż jestem z Krakowa oraz byłam na wielu meetach organizowanych w tym mieście, najzwyczajniej w świecie zgadzam się z Chiñcią, która najzwyczajniej dobrze prawi~ Czyli, wynajmować sensu nie ma (ah, te gusta i guściki, każdy chce gdzie indziej~), parki fajne, no ale alergicy (choć z dojazdem problemu by nie było, mam mapę Krakowa w głowie, bym ludzi poprowadziła <3), a na bulwarach jest świetnie~ Można też isć tam, gdzie kończą się walki krakowskie, czyli koło muzeum Mangha. Jest się gdzie rozłożył i nie ma tam aż tyle osób, co po drugiej stronie Wisły, koło Wawelu~

Swoją drogą, Naurcia jest kochana i wspaniała, ale bossem grupy powinien być ktoś z miasta, kto by ogarniał i ludzi i miejsce xD Lub też można wybrać dwóch bossów, jeden od tego, drugi od tamtego C:

O ogólnie, najlepiej spotkać się wpierw pod dworcem/wejściem do galerii od strony placu bądź Barbakanem, gdyż są to punkty do znalezienia najłatwiejsze i kojarzone przez ludzi.

~Wypowiedział się Spejn, Wielki Hiszpański Inkwizytor i kolonizator Londynu

I serio, gdzie jest "promenada"? @ @ *mindfuck równy temu, gdyby ktoś zapytał o "starówkę" xD*

Go??
Gość

Powrót do góry Go down

Pisanie by Gość on Czw Maj 23, 2013 7:28 pm

Hiszpania napisał:Można też isć tam, gdzie kończą się walki krakowskie, czyli koło muzeum Mangha. Jest się gdzie rozłożył i nie ma tam aż tyle osób, co po drugiej stronie Wisły, koło Wawelu~

O tym właśnie też mówiłam! c:

Hiszpania napisał:Swoją drogą, Naurcia jest kochana i wspaniała, ale bossem grupy powinien być ktoś z miasta, kto by ogarniał i ludzi i miejsce xD Lub też można wybrać dwóch bossów, jeden od tego, drugi od tamtego C:

*zgłasza się nieśmiało do pomocy* c:

Gość
Gość

Powrót do góry Go down

Pisanie by Admin główny on Czw Maj 23, 2013 8:48 pm

I tym właśnie sposobem wynegowaliście administrację z organizowania meeta WŁASNEGO forum... Skoro tak, to czemu właściwie same nie rzuciłyście pomysłu i nie prosiłyście o otworzenie podforum? *tak, Austria ma zły humor i nie cierpi odbierania władzy*

Admin główny
Admin

Zobacz profil autora

Powrót do góry Go down

Pisanie by Gość on Czw Maj 23, 2013 9:23 pm

Nie wywaliłyśmy. Jedynie rzuciłyśmy pomysłem, że dobrze by było, aby adminom pomagał ktoś, kto zna się na Krakowie.

Gość
Gość

Powrót do góry Go down

Pisanie by Go?? on Pią Maj 24, 2013 5:22 pm

Nie chodziło o rzadne wywalanie, tylko zwykłą pomoc :o Wiadomo, że ogólną organizacją spotkania i dnia zajęłaby się administracja, ale skąd osoby spoza Krakowa mogą wiedzieć gdzie i jak można spędzić czas? My z Chiñcią jednynie chciałyśmy się podzielić naszą znajomością własnego miasta, co byłoby dosyć pomocne.

I takie najeżdzanie za samą propozycję pomocy jest dosyć nieuprzejme... Można swoje zdanie wyrazić grzecznej.

*wkurwia ją, gdy chce dobrze, a ktoś odbiera to jako atak*

Go??
Gość

Powrót do góry Go down

Z dyskusji meetowej

Pisanie by Admin główny on Pią Maj 24, 2013 5:35 pm

Grzeczniej było wyżej, a z definicji ankiet to, gdzie się spotykamy nie zależy ani ode mnie ani od zdania dwóch userów, ale od WSZYSTKICH userów głosujących. To, jak wybiorą, mam nadzieję, nie zależy od tego co ktoś im podpowie, bo każdy ma swój gust. To daję jako podsumowanie tej dyskusji.

Admin główny
Admin

Zobacz profil autora

Powrót do góry Go down

Pisanie by Gość on Pią Maj 24, 2013 7:54 pm

Tak, bo bardzo inteligentne jest dawać ludziom, którzy nigdy w Krakowie nie byli/nie znają Krakowa wybór miejsca w Krakowie wywalając przy tym cenne uwagi osób z Krakowa.

Wiem Yass, że byłaś w Krakowie wiele razy, ale jednak zarówno ja jak i Spejn przemieszkaliśmy tam swoje i chociaż raz możesz odłożyć zapędy adminki i dać do powiedzenia coś osobom, które po prostu lepiej się znają.

Nadal uważam, że Bulwary Wiślane są najlepszym wyjściem i chciałabym aby każdy przed głosowaniem zapoznał się z moją wcześniej przedstawioną opinią, a nie głosował 'bo może być fajnie', albo kierując się własnym miastem ._.

Gość
Gość

Powrót do góry Go down

Pisanie by Go?? on Nie Maj 26, 2013 5:25 pm

Chwila, chwila, stop, prrrrrrr!!!

Bez osobistych jazd i dyskusji proszę(to się tyczy WSZYSTKICH). Zacznijmy od tego:
a) jak sobie to wyobrażamy? : proponuje spotkać się, pójść do parku czy gdzieś tam(jeżeli pogoda będzie dopisywać), potem coś zjeść i w pociąg. Od razu mówię, że na żadne łażenie po centrum handlowym w celu zakupów innych niż produkty żywnościowe się nie piszę.
b) ile godzin na to planujemy? bierzcie pod uwagę, że niektórzy mogą jechać przez 7 godzin albo i więcej, jak patrzę na moje połączenia...ja tam po takiej jeździe pociągiem nie będę za bardzo do życia raczej
c)alternatywa: co jeśli będzie padać? park i inne tego typu odpadają, więc trzeba też wpaść na miejsce, w którym będziemy mogli przycupnąć

Go??
Gość

Powrót do góry Go down

Pisanie by Admin główny on Nie Maj 26, 2013 6:55 pm

Z mojej strony wyobrażam to sobie dokładnie tak, jak było w Toruniu, bo raczej liczba osób będzie porównywalna, czyli:
- spotkać się na PKP
- pójść gdzieś posiedzieć. Mi się w tamtej pizzerii bardzo podobało i nie wdziałam, by ktoś był przeciwny (poza tymi dwoma śpiochami, co miał sjestę XD). Jeśli jednak pogoda dopisze, to jak najbardziej można na bulwar iść, dla mnie no problem. Po prostu chcę wiedzieć, czy muszę cokolwiek rezerwować.
- porównywalnie godzinowo? Jeździ się najlepiej w nocy mimo wszystko, więc myślałam o meecie od 11 do 18. Około.

Ale to tylko moje zdanie~

Admin główny
Admin

Zobacz profil autora

Powrót do góry Go down

Pisanie by Sponsored content

Sponsored content

Powrót do góry Go down

Strona 1 z 2 1, 2  Next