Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.

Weryfikacje userów

2 posters

 :: Formalności :: Śmietnik :: Inne

Go down

Weryfikacje userów Empty Weryfikacje userów

Pisanie by Admin główny Sob Cze 08, 2013 2:34 pm

Wraz z Nauru stworzyłyśmy listę osób, których nie widziałyśmy już od pewnego czasu na forum. Prosimy WSZYSTKIE osoby wymienione na liście poniżej, by się zadeklarowały, czy będą dalej grać. A jeśli tak, to prosimy o częstsze wchodzenie i granie. Przetrzymywanie krajów bo tak nie jest mile widziane. Również proszę, by wchodzić DLA WSZYSTKICH, a nie tylko dla niektórych osób, gdyż to po prostu mija się z celem.
Osoby o pogrubionym nicku mają czas do 23 czerwca, pozostałe do 30 czerwca.

Prosimy o weryfikację kont:
Belgii
Kosowa
Litwy

Łotwy
Saksonii
Szkocji
Włoszka Południowego
Korei Południowej
Tajwanu


Naprawdę, rozumiemy, że jest koniec roku, nauki jest bardzo dużo, ja sama mam mnóstwo pracy, ale ta ocena nie jest wystawiona przez obserwację kilku tygodni, a kilku miesięcy.


Ostatnio zmieniony przez Austria dnia Wto Cze 25, 2013 7:22 pm, w całości zmieniany 2 razy

Admin główny
Admin

Rodzina : Germanie
Liczba postów : 637

Powrót do góry Go down

Weryfikacje userów Empty Re: Weryfikacje userów

Pisanie by Go?? Nie Cze 09, 2013 11:36 am

Ja zostaję! I przepraszam za to, że nie wchodziłam, ale miałam dużo zajęć... Obiecuję, że będę wchodzić częściej!

Yay, pierwsza c:

Go??
Gość


Powrót do góry Go down

Weryfikacje userów Empty Re: Weryfikacje userów

Pisanie by Go?? Nie Cze 09, 2013 3:34 pm

Pracuję. Nie mogę wchodzić na forum wybitnie często. Nie zawsze mam siłę, ani ochotę, czasami nie mam tu z kim pisać. Ale zostaję, może to ulegnie zmianie.

Go??
Gość


Powrót do góry Go down

Weryfikacje userów Empty Re: Weryfikacje userów

Pisanie by Go?? Pon Cze 10, 2013 4:50 pm

Zagazowalicie mnie to co mam pisać no!
A tak poważnie to pracuję i staram się uniknąć poprawek wakacyjnych... Ale postaram się teraz wchodzić częściej w miarę mozliwości.

Go??
Gość


Powrót do góry Go down

Weryfikacje userów Empty Re: Weryfikacje userów

Pisanie by Go?? Nie Cze 16, 2013 11:04 am

Żyje ale cisną mnie z nauką D:

Go??
Gość


Powrót do góry Go down

Weryfikacje userów Empty Re: Weryfikacje userów

Pisanie by Szkocja Pon Cze 17, 2013 7:58 pm

Będę częściej teraz, więc proszę mnie nie usuwać DDDD:
Szkocja
Szkocja

Rodzina : Brytyjczycy
Liczba postów : 16

Powrót do góry Go down

Weryfikacje userów Empty Re: Weryfikacje userów

Pisanie by Go?? Sro Cze 19, 2013 5:51 pm

Szczerze? Zapomniałam o wszystkich forach, nie tylko o tym, co jednak mnie nie usprawiedliwia, wiem. Przylepię gdzieś sobie karteczkę z przypomnieniem o forach, może wtedy będzie dobrze, jednak nie oczekujcie mnie codziennie. Nie było mnie często w szkole z różnych powodów, dlatego miałam dużo do nadrobienia... oraz wyjazd na pogrzeb. A miejsce pogrzebu było daleko, więc nie zostałam tam na dwa czy trzy dni, a na cały tydzień. Nauka zajęła również trochę czasu, nie wspominając już o wycieczkach czy pseudo groźbach, a nawet wizytach u doktorów. Także mam nadzieję, że moja nieobecność została choć w jakimś stopniu usprawiedliwiona, i szczerze przepraszam, że nie napisałam o niczym w nieobecnościach. Następnym razem nie zapomnę, obiecuję na własnego psa.

Go??
Gość


Powrót do góry Go down

Weryfikacje userów Empty Re: Weryfikacje userów

Pisanie by Gość Wto Cze 25, 2013 7:18 pm

Ja też zostaje ^^

Gość
Gość


Powrót do góry Go down

Weryfikacje userów Empty Re: Weryfikacje userów

Pisanie by Sponsored content


Sponsored content


Powrót do góry Go down

Powrót do góry


 :: Formalności :: Śmietnik :: Inne

 
Permissions in this forum:
Nie możesz odpowiadać w tematach