Streszczenie regulaminu by Austria

 :: Formalności :: Śmietnik :: Inne

Go down

Streszczenie regulaminu by Austria

Pisanie by Admin główny on Nie Cze 30, 2013 2:41 pm

Jako, iż mój poziom irytacji osiągnął niedawno apogeum, tworzę taki skrót. Jest to lista punktów, na które ja sama zwracam SZCZEGÓLNĄ uwagę. Do tej pory często przymykałam oczy na niektóre rzeczy, ale tak dalej po prostu się nie da.
Znajomość streszczenia kompletnie NIE zwalnia ze znajomości pełnej wersji regulaminu. Jest to streszczenie dla przypomnienia, jeśli user nie jest czegoś pewny.
Nie trzeba tego podpisywać. Jest to rzecz czysto informacyjna dla was, kochani.
Tak więc, podpunkty, których łamanie irytuje mnie najbardziej:
1. Brak szacunku. Nie, nie mówię tu o dyskusjach postaci, ale o dyskusjach userów. JEST STANOWCZO ZABRONIONE OBRAŻANIE DRUGIEJ STRONY. Jeśli taka sytuacja ma miejsce, proszę stronę poszkodowaną lub osoby postronne o natychmiastowe zgłoszenie tego adminom w formie kopii rozmowy na cb, czy gdzie ona się odbyła.
2. Wchodzenie i wychodzenie postacią. Ludzie, zachowajmy mechanikę gry! Jak inni mają zareagować, gdy ktoś sobie zrobi nagły log off, a postać została w fabule? Albo jak mają dwie postacie rozmawiające o czymś poważnym zareagować, gdy nagle się okazuje, ze ktoś trzeci obok nich cały czas siedzi? Powtarzam po raz kolejny: Aby rozpocząć pisanie fabularne na ChatBoxie, należy postacią wejść, nie obchodzi mnie, czy drzwiami, czy oknem, czy z lustra, czy jak wy chcecie. Postać ma wejść na CB. Ma również wyjść, jeśli opuszczacie fabułę.  Admin zastrzega sobie prawo do przejęcia kontroli nad postacią i wyprowadzenie jej, jeśli wy złamiecie ten podpunkt.
3. Wchodzenie i wychodzenie podczas EVENTÓW. Wyobraźcie sobie sytuację: Postacie są w zniszczonym mieście, uciekają przed apokalipsą zombie, a tu nagle drogą kroczy radośnie Feliciano (wybacz Włoszku za umieszczenie, to przykład tylko i wyłącznie). Nie wiem, jak inni MG, ale ja osobiście w takich sytuacjach mam ochotę wyrzucić laptopa za okno i przestać pisać. Apeluję, głośno i wyraźnie, jako że najczęściej eventy jednak ja prowadzę: JEST PODANY termin eventu, więc jeśli wchodzicie i widzicie, ze event TRWA, należy w nawiasach POPROSIĆ o wprowadzenie do fabuły. MG napisze posta, zę gdzieś siedzisz/leżysz/budzisz się, cokolwiek, ale miej pewność, że dołączysz. Naprawdę nie mam NIC do osób co się spóźniają POD WARUNKIEM, że mi się ona nie wpier**** bez pozwolenia.

Te trzy punkty bolą mnie szczególnie. A teraz trochę tego, co łamane nie jest, ale stawiam na to szczególną uwagę:
4. Wyznaczona osoba przez MG lub sam MG kopiuje cały swój event i podsyła mi go. Przepraszam za opóźnienia we wstawaniu, nadrobię, obiecuję.
5. Zdanie MG na evencie jest święte.
6. Nie spamujemy na CB.
7. Szanujemy dobry smak innych. Jeśli ktoś z obecnych na CB nie życzy sobie widzieć yaoi/yuri/hentai - to cenzurować albo przenieść się z tym na komunikator, czy gdzie chcecie.
8. Rozgrywki postowe - post nr 1 powinien zawierać uczestników oraz informację, czy rozgrywka jest otwarta, czy zamknięta.
9. Nieobecności zgłaszać w odpowiednim temacie. Po 2 tygodniach braku zjawiania się konto trafia na karny jeżyk, po całym miesiącu jest kategorycznie usuwane. Brak aktywności na cb/w postach traktujemy jako przetrzymywanie konta na siłę i też wrzucamy na karny jeżyk.

Tyle z mojej strony.

Admin główny
Admin

Rodzina : Germanie
Liczba postów : 637

Zobacz profil autora

Powrót do góry Go down

Powrót do góry

- Similar topics

 :: Formalności :: Śmietnik :: Inne

 
Permissions in this forum:
Nie możesz odpowiadać w tematach