Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.

Podsumowanie i ostateczne zgłoszenia C:

 :: Formalności :: Śmietnik :: Inne

Go down

Podsumowanie i ostateczne zgłoszenia C: Empty Podsumowanie i ostateczne zgłoszenia C:

Pisanie by Admin główny Czw Lip 11, 2013 2:24 pm

Dobra, ludziki. Ustaliliśmy, iż spotykamy się w Krakowie 2 sierpnia (piątek). Proponuję się zebrać na pkp bądź przed galerią (która jest niejako połączona z dworcem) około godziny 10 rano i gdzieś pójść. Skoro Chińcia dobrze znała Kraków i rzuciła propozycją, co by nad Wisłę iść (co też się przyjęło, jak widziałam), to zostaje naszym przewodnikiem, o. v.v
Chciałabym wiedzieć, kto będzie. Co by wiedzieć, jak długo i na ile osób czekać. Jeżeli ktoś ma kłopoty z dojazdem, niech pisze do mnie, a ja mu pomogę znaleźć dogodny transport.
Tak więc proszę o zgłoszenia tu, w tym temacie, kto się deklaruje być c: Bo sama zgłaszać się chyba nie muszę, skoro sama wysnułam ten pomysł, prawda? xD
Rozpoznanie ludzi to już sprawa drugorzędna. Kto chce, niech się przebiera lub bierze flagę (ja się nastawiam na to drugie~)

Zgłoszeni:
Austria, Świętek, Hiszpania, Czechy

Osoby niepewne:
Korea Północna


Ostatnio zmieniony przez Austria dnia Sro Lip 31, 2013 5:17 pm, w całości zmieniany 2 razy

Admin główny
Admin

Rodzina : Germanie
Liczba postów : 637

Powrót do góry Go down

Podsumowanie i ostateczne zgłoszenia C: Empty Re: Podsumowanie i ostateczne zgłoszenia C:

Pisanie by Go?? Pią Lip 12, 2013 9:21 pm

Ja będę na pewno \o/ Chibi!Toś latający z hiszpańską flagą, dosyć rozpoznawalne C:

Go??
Gość


Powrót do góry Go down

Podsumowanie i ostateczne zgłoszenia C: Empty Re: Podsumowanie i ostateczne zgłoszenia C:

Pisanie by Gość Nie Lip 14, 2013 9:34 pm

Sprawy potoczyły się tak, że być może nie będę na meecie.
A jak nie będę, to nie będę też (choć naprawdę tego chciałam) niczym przewodnikiem.
Przykro mi, nie moja wina.

Gość
Gość


Powrót do góry Go down

Podsumowanie i ostateczne zgłoszenia C: Empty Re: Podsumowanie i ostateczne zgłoszenia C:

Pisanie by Gość Pon Lip 15, 2013 3:40 pm

Ojej to i ja się wstępnie pisuję!
I tak chciałem Kraków nawiedzić swą osobą ;p

Gość
Gość


Powrót do góry Go down

Podsumowanie i ostateczne zgłoszenia C: Empty Re: Podsumowanie i ostateczne zgłoszenia C:

Pisanie by Go?? Pon Lip 15, 2013 7:16 pm

*nieśmiało podnosi rączkę* Jeśli Chiñcia się nie pojawi, mogę przejąć rolę przewodnika... Ale wolałabym by była D:

Go??
Gość


Powrót do góry Go down

Podsumowanie i ostateczne zgłoszenia C: Empty Re: Podsumowanie i ostateczne zgłoszenia C:

Pisanie by Gość Wto Lip 16, 2013 1:45 pm

Hiszpania napisał:*nieśmiało podnosi rączkę* Jeśli Chiñcia się nie pojawi, mogę przejąć rolę przewodnika... Ale wolałabym by była D:

W takim razie, do póki cała sprawa się nie wyjaśni, to ja wypisuję się z meetu i przekazuję wszystkie przewodzenie itd. Spejnowej.

Gość
Gość


Powrót do góry Go down

Podsumowanie i ostateczne zgłoszenia C: Empty Re: Podsumowanie i ostateczne zgłoszenia C:

Pisanie by Go?? Wto Lip 16, 2013 1:49 pm

Chyba mało prawdopodobne, że się pojawię *nadal jest do tyłu z praktykami*

Go??
Gość


Powrót do góry Go down

Podsumowanie i ostateczne zgłoszenia C: Empty Re: Podsumowanie i ostateczne zgłoszenia C:

Pisanie by Gość Wto Lip 16, 2013 2:10 pm

*jej przybycie także na małym, malusieńkim, tycim włosku wisi*

Gość
Gość


Powrót do góry Go down

Podsumowanie i ostateczne zgłoszenia C: Empty Re: Podsumowanie i ostateczne zgłoszenia C:

Pisanie by Admin główny Nie Lip 28, 2013 3:33 pm

Podbijam temat, jakby co o: I w poście wyżej wypisuję zgłoszonych c:

Admin główny
Admin

Rodzina : Germanie
Liczba postów : 637

Powrót do góry Go down

Podsumowanie i ostateczne zgłoszenia C: Empty Re: Podsumowanie i ostateczne zgłoszenia C:

Pisanie by Go?? Wto Lip 30, 2013 4:51 pm

Jak już wiadomo w piątek mnie jednak nie będzie. *siedzi w biurze*

Go??
Gość


Powrót do góry Go down

Podsumowanie i ostateczne zgłoszenia C: Empty Re: Podsumowanie i ostateczne zgłoszenia C:

Pisanie by Sponsored content


Sponsored content


Powrót do góry Go down

Powrót do góry

- Similar topics

 :: Formalności :: Śmietnik :: Inne

 
Permissions in this forum:
Nie możesz odpowiadać w tematach