Event wakacyjny - głosowanie w sprawie wyboru

Go down

Kto powinien prowadzić event wakacyjny?

11% 11% 
[ 2 ]
11% 11% 
[ 2 ]
11% 11% 
[ 2 ]
39% 39% 
[ 7 ]
17% 17% 
[ 3 ]
11% 11% 
[ 2 ]
 
Wszystkich Głosów : 18

Event wakacyjny - głosowanie w sprawie wyboru

Pisanie by Admin główny on Pią Kwi 18, 2014 2:35 pm

Drodzy rodacy
Kochani userzy!
Niniejszym zamykam możliwość zgłaszania swoich propozycji na wakacyjną globalną rozgrywkę. Jestem z was dumna, że aż tyle propozycji padło C: A zatem otwieram ankietę i proszę, by każdy chętny na event user w niej zagłosował.
Ankieta będzie otwarta do 13. maja.
Sama rozgrywka najpewniej rozpocznie się na początku lipca, zależy to od tego, kto będzie Mistrzem Gry. Na czas jej trwania krótkometrażówki na ChatBoxie zostają ucięte do mniejszej częstotliwości. Będzie to uzależnione od ilości chętnych do gry (im więcej chętnych, tym rzadziej event na CB).
Ankieta jest wielogłosowa. Możecie oddać głos na tylu kandydatów, na ile chcecie. Również przyznaję się do objawy radykalizmu - na profilach kandydatów do MG oraz na multikontach graczy zamykam możliwość głosowania, aby wynik ankiety nie był zafałszowany. Spokojna głowa, sobie zaraz też odbiorę to prawo. :) Odpowiednie wiadomości zostały wysłane.

Dokładne opisy propozycji znajdziecie tutaj: http://dieperfektehetalia.forumpolish.com/t267-mistrz-gry-na-event-wakacyjny#3056

Ze względów technicznych musicie wybrać najpierw mistrza gry, a później (jeśli wybierzecie Chińcię bądź mię) rzucimy drugą ankietę z wyborem konkretnego klimatu.

Niech głosy zadecydują *^*

Admin główny
Admin

Rodzina : Germanie
Liczba postów : 637

Zobacz profil autora

Powrót do góry Go down

Powrót do góry

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
Nie możesz odpowiadać w tematach