Temat informacyjny

Go down

Temat informacyjny

Pisanie by Gość on Wto Lip 08, 2014 10:54 am

Wszelkie informacje odnośnie fabuły, uwagi MG i inne ważne pierdółki. Warto tu zaglądać c:

Gość
Gość


Powrót do góry Go down

Re: Temat informacyjny

Pisanie by Gość on Sob Lip 12, 2014 5:54 pm

DZIEŃ 1
Pogoda: Ciepło, drobne zachmurzenia
Pora dnia: Popołudnie


Nastał dzień wolny od pracy! Większość mieszkańców wyszła więc na ulice poplotkować, na zakupy bądź poszukać jakiś rozrywek. Pojawiły się też słuchy, że wieczorem mają zostać na Głównym Placu ogłoszone nowe wieści od króla, tak więc całe towarzystwo trzyma się okolic centrum.


Rozpoczynam event! Otwieram pierwszy dzień!
Prawdopodobnie będzie on trwał do jutra w nocy, więc dobrze go wykorzystajcie (pamiętajcie, złoto Wam ucieka! c: ).
Jest dzień wolny - wasze postacie mogą rozejśc się po mieście (jednak można chodzić TYLKO po mieście, góry i las są na razie dla Was niedostępne). Fajnie by było też, gdyby każdy znalazł rozmówcę.


Dodatkowe info:
Każdy z Was może stworzyć własną lokacje w dziale 'Dzielnica  mieszkalna', jednak prosiłabym się nie rozdrabniać. Jak wiecie, każdy musi 'zarobić' postami, a jak się rozejdziecie każdy w inną stronę, to pozbawicie możliwości pisania wiele osób. (W skrajnych przypadkach będę musiała zainterweniować c: )

Gość
Gość


Powrót do góry Go down

Re: Temat informacyjny

Pisanie by Gość on Pon Lip 14, 2014 5:45 pm

(Od razu przepraszam, że tak późno - problemy z prądem na wsi :'c )


DZIEŃ 2
Pogoda: Umiarkowanie, drobne zachmurzenia
Poda dnia: Późny ranek

Pierwszy noc otwarcia lasu przebiegła niespokojnie. Może mieszkańcy zbytnio się rzucili na nowy kąsek? Nie posłuchali wyraźnej prośby aby nie udawać się w dzikie tereny bez przygotowania? Albo po prostu to była planowana selekcja naturalna? Nie wiadomo... Nad rankiem jednak miasto obiegły ogłoszenia o rzekomym niebezpieczeństwie jakie może czaić się między drzewami.

Każdy z Was miał też nocy dość... dziwne sny. Napawające niepokojem, dość dziwne i nie przypominające niczego, co znacie z tego świata.

Mannus, Matthew - Z rana zawitali do Was posłannicy króla. W związku z nocnymi problemami odnośnie lasu otrzymaliście robotę. Musicie spotkać się przy bramie do lasu (rozpoczynacie po prostu w lesie) i sprawdzić najbliższą okolicę, czy aby na pewno miasto jest bezpiecznie i nic się wokoło nie czai.
Rinyalushin, Mei, Kiku - Zostaliście wezwani na audiencje u Króla, najwyraźniej ma do Was pewną sprawę. Obyście tylko nie musieli długo czekać na władcę w sali tronowej.
Sadik, Lucinda - Obydwoje kroczycie przestępczą ścieżka kariery. Każdemu z Was podsunięto anonimowo propozycję aby spotkać się z drugim, nie wiecie kto to uczynił, jednak może warto pomyśleć o wspólnej robocie i obgadać to w karczmie?
Maria, Safir - Przy świątyni znalazło się kilkoro rannych śmiałków nocnych podróży po lesie. Jako jednym z najmilszych mieszkańców poproszono Was o drobną pomoc przy sprawach formalnych jak spisywanie ich czy pomoc medykom.
Roderich, Arthur, Siemomysł - Nie tylko las zaczął być niepokojący. Król rozkazał Wam się pobłąkać po cmentarzu, sprawdzić czy aby wszystko tam działa jak należy.

[Parę osób nie wrzuciłam, dlatego, iż nie wykazały one aktywności, ani mnie nie poinformowały, że mimo wszystko chcą grać. Mogą one dołączyć do wybranej przez siebie (obojętnie której) grupy.]Poprzedni dzień został zakończony. Jeśli chcecie jeszcze poprowadzić rozgrywni z niego można napisać posty z dopiskiem '[POPRZEDNI DZIEŃ]' na początku, jednak nie będą one liczone do punktacji ze złotem.

Gość
Gość


Powrót do góry Go down

Re: Temat informacyjny

Pisanie by Gość on Sob Lip 26, 2014 1:27 am

DZIEŃ 3
Pogoda:
Deszczowo, z chwilowymi przejaśnieniami
Pora dnia: Popołudnie

Minęło kilka dni od ostatnich zdarzeń. Niestety pomimo debat i wysyłania coraz to kolejnych osób, jak dotąd nie udało się znaleźć przyczyny. Wprowadzone zostały środki specjalne - po mieście zaczęli krążyć wysłannicy mający edukować mieszkańców, zaś przy bramie do lasu postawiono strażników, mających nie tyle zakazywać podróży, co wyraźnie przestrzegać chętnych.

Dzisiaj jest dzień pracy, a pogoda nie dopisuje, stąd większość spędza czas pod dachem, zwykle w małych grupkach. Nie przeszkadza to jednak, aby po mieście krążyły plotki - powiadają, że ostatniej nocy było włamanie do królewskiego zamku.

Na początku nie macie przypisanych ról. Fajnie by było, gdybyście się dobrali małymi grupkami. Ważne jest to, że wszyscy znajdują się w mieście. Tego dnia będzie czekać Was mała niespodzianka ( <3 ).

Roderich, Kiku, Sadik, Siemomysł, Lucinda - Rano mogliście w różny sposób dostać małe liściki z prostym tekstem 'W przypadku zagrożenia - uciekaj do świątyni.' Tekst na nich głosił również, abyście o owym liściku nikomu nie mówili.
Poprzedni dzień został zakończony. Jeśli chcecie jeszcze poprowadzić rozgrywni z niego można napisać posty z dopiskiem '[POPRZEDNI DZIEŃ]' na początku.

Spis złota uaktualnię w najbliższym czasie.

Gość
Gość


Powrót do góry Go down

Re: Temat informacyjny

Pisanie by Gość on Wto Paź 07, 2014 12:34 am

OFICJALNIE WZNAWIAM EVENT!

Każdemu podrzuciłam wskazówki, można pisać c: Mam nadzieje, że szybko uda nam się zakończyć ten dzień armagedonu!

Gość
Gość


Powrót do góry Go down

Re: Temat informacyjny

Pisanie by Sponsored content


Sponsored content


Powrót do góry Go down

Powrót do góry

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
Nie możesz odpowiadać w tematach