Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.

Kac Vegas w Bangkoku~

Go down

Kac Vegas w Bangkoku~ Empty Kac Vegas w Bangkoku~

Pisanie by Gość Pią Lip 25, 2014 8:18 pm

Miejsce: Bangkok, Tajlandia
Uczestnicy: Turcja, Chiny
Typ: otwarta


Kac Vegas w Bangkoku~ BKK_2574655b

Bangkok - stolica i największe miasto Tajlandii. Centrum kulturalno-polityczne kraju i... rozrywkowe reszty świata. Któż wszak nie słyszał o turystach z całego świat tak licznie przybywających tutaj w celach całkowitego rozluźnienia ducha, portfela... i spodni? Miasto ma do zaoferowania wiele zabytków, jednak to nie nimi będziemy się zajmować, a... nocnym życiem! Rozświetlonymi blaskiem neonów ulicami, gdzie każdy może się zapomnieć... o ile ma odpowiednią ilość gotówki w portfelu.

Kac Vegas w Bangkoku~ 1.1230275640.bangkok-night-time-entertainment

Tak się składało, że Chińczykowi gotówki nie brakowało. Ba, miał jej aż nazbyt! No i ów Chińczyk również przypadkiem był bratem Tajlandii, który pięknym, gościnnym Bangkokiem mógł się chwalić. Tak się też złożyło, że Yao miał kuzyna - Turka, który to ostatnim czasem rozrywki potrzebował. No to jak inaczej stać się mogło, jak, gdy tylko mogł, swojemu kuzynowi wakacje w Bangkoku sprezentował. Ale nie, nie po zwiedzanie tu przyjechali, choć i pozwiedzać 'w wolnej chwili' mogą. Yao wszak chce tylko swojemu kuzynowi prezent sprawić, rozluźnić go.. Skoro Chiny i Tajland mogą się... bawić to i Turkowi się coś od życia należy i korzyść z posiadania takich kuzynów.


Yao zjawił się przed pokojem swojego kuzyna licząc, że ten już się zebrał. Miał też nadzieje, że Sadik na zawał nie padnie, gdy go zobaczy. A czemu miałby paść? Ano temu, że Yao... przebrał się za dziewczynę. A co będzie, pół miasta tak chodzi, to czemu i on nie może? Rozpuścił długie włosy, wymalował usta i oczy... I byłoby dobrze, gdyby na tym skończył, ale nie... on się też musiał ubrać jak tutejsze przedstawicielki... czy tam przedstawiciele grupy korzystającej z nocnego życia miasta. Już nawet można pominąć króciutką bluzeczkę na ramiączkach odsłaniającą cały brzuch, można też pominąć że.... MIAŁ KOLCZYK W PĘPKU (Cholera wie jakim cudem go tam wsadził..), jednak spódniczka... Nie, to zdecydowanie nie można było nazwać 'spódniczką'. To był 'kawałek materiału robiący za ozdobę do majtek'. Bo spódnice COŚ zakrywają, a to było TAK KUSE, że aby przez cały czas zasłaniało urocze, dobrane pod kolor czerwonej spódniczki majtki, to Yao musiałby stać na baczność i liczyć, że nie ma żadnego wiatru!
Jak to szło..? Miłego pobytu w Bangkoku!
-Kuuuuuuuuzynie?! Idziesz!? -Kilka razy zapukał mu w drzwi.

Gość
Gość


Powrót do góry Go down

Kac Vegas w Bangkoku~ Empty Re: Kac Vegas w Bangkoku~

Pisanie by Turcja Pią Lip 25, 2014 8:34 pm

Turek właśnie kończył. Siedział już tylko na łóżku, wiążąc buty. Kuzynek go zaprosił do Tajlandii i powiedział, że będzie mógł korzystać z tylu kobiet ile zapragnie! Sadık poczuł się jak za czasów Imperium Osmańskiego. Mieszkał wraz z rodziną sułtańską w haremie, więc mógł sobie korzystać z kobitek kiedy chciał... O ile sułtan się zgodził. No a dziś nie musi nikogo o zgodę pytać! I ZA WSZYSTKO PŁACI CHINY! Turek czuł się jakby był już w muzułmańskim raju. Już otwierał drzwi podśpiewując gdy zobaczył Chiny... Z bardzo radosnej twarzy Turka, który był cały w skowronkach, nagle pojawił się jego trup z czasów po I wojnie Światowej. Patrzył blady i przerażony na Yao
- Kuzynie... Co to jest?!
Turcja
Turcja

Rodzina : Turcy
Liczba postów : 302

Powrót do góry Go down

Kac Vegas w Bangkoku~ Empty Re: Kac Vegas w Bangkoku~

Pisanie by Gość Pią Lip 25, 2014 8:39 pm

Powitał go szerokim uśmiechem i pozą pełną entuzjazmu. Obrócił się jeszcze wokół własnej osi i dopiero spojrzał na reakcję Turka. Nie, nie spodziewał się akurat takiej.
-Co to jest..? Oh.. Chce się wtopić w tłum, aru... Dzisiaj będę panną. -No tak, Yao zawsze był tym... ehem.. 'bardziej kobiecym'. -Gdybyś nie wiedział kim jestem, to wziąłbyś mnie za dziewczynę, aru?
Poprawił włosy wdzięcząc się przez chwilę do kuzyna z kuszącą miną. Testował, czy mu się udało osiągnąć efekt.
-Takim sposobem ja się zabawię po swojemu, a i nie będę Ci panien odbierać, shi de~? -No spójrzcie, a jednak w tym szaleństwie jest metoda! Yao woli być adorowany, a wszystkie panny będą go unikać i skupiać się tylko na Sadiku.

Gość
Gość


Powrót do góry Go down

Kac Vegas w Bangkoku~ Empty Re: Kac Vegas w Bangkoku~

Pisanie by Turcja Pią Lip 25, 2014 8:50 pm

Uśmiechnął się
- Wiesz zgodzę się z tobą. Bym wziął się za dziewczynę, gdybyś mi w takim stroju latał. Ale przyznaję nie spodziewałem się ujrzeć ciebie w tak skapym stroju. Chociaż gdybym miał obstawiać zakłady kto, by się w taki strój ubrał to bym cała forsę dał na ciebie, mając pewność że wygram -pogładził palcem swój podbródek myśląc nad tym. Na słowa, że Chiny dzięki temu nie będzie mu panienek odbierał, ukłonił się nisko i rzekł tylko
- Teşekkür ederim
Turcja
Turcja

Rodzina : Turcy
Liczba postów : 302

Powrót do góry Go down

Kac Vegas w Bangkoku~ Empty Re: Kac Vegas w Bangkoku~

Pisanie by Gość Pią Lip 25, 2014 9:19 pm

-Shi de, shi dee...!
Pomachał ręką na słowa kuzyna. Wcale nie trudno by było wygrać zakład 'kto jako pierwszy ubierze kobiece ciuszki'. Przecież z całego panteonu męskich państw to była wręcz 100% pewność, że albo Chiny, albo Polska.
-Dzisiaj pójdziemy w miasto... I wiesz co, aru? -Wygrzebał spod koszulki portfel i zaraz podsunął go kuzynowi pod nos. -Ja jak widzisz nie za bardzo mam gdzie go trzymać, aru.. A Ty... Właściwie to dzisiaj Twoja noc, więc cały dla Ciebie... Masz tam 'drobne' na wydatki, aru.. -Drobne w przypadku Chińczyka to suma opierająca się na kilku zerach... -Do kart nie potrzebujesz pinu... Tylko ich nie zgub, bo szef mnie zabije, aru.
Był rozrzutny? Może troszę... Ale z drugiej strony - czy to nie Yao zarabiał tyle, ile połowa świata mogła sobie wymarzyć? W sumie wszystko było 'made in China', każdemu daje pożyczki i ściąga tyle pieniędzy ile się da... Tak więc w czym problem aby raz poszaleć z pieniędzmi?! Niech żyje Ameryka i jego zadłużenie! Niech żyje kryzys finansowy i brak praw człowieka w Chinach!

Gość
Gość


Powrót do góry Go down

Kac Vegas w Bangkoku~ Empty Re: Kac Vegas w Bangkoku~

Pisanie by Turcja Sob Lip 26, 2014 11:16 am

Popatrzył na portfel.
- Teşekkür ederim kuzynie. Nie zgubię go. Obiecuję! - jeśli o to chodzi, to jemu coś ukraść to należy to do cudu, bo Turek bardzo pilnuje swoich rzeczy, a jak jeszcze są pożyczone to bym bardziej. No do pomocy przy pilnowaniu ma kwiaty, a one oddają rzeczy tylko jemu.
- Ja naprawdę mogę? Naprawdę? Przecież to twoje ciężko zarobione pieniądze - ale z ciekawości otworzył portfel i jak zobaczył ilość gotówki, to aż nogi mu się ugięły - ja nawet jakbym chciał to bym tego w jedną noc nie wydał wszystkiego! - spojrzał na kuzyna i na portfel.
Turcja
Turcja

Rodzina : Turcy
Liczba postów : 302

Powrót do góry Go down

Kac Vegas w Bangkoku~ Empty Re: Kac Vegas w Bangkoku~

Pisanie by Gość Pon Sie 04, 2014 11:03 pm

'Ciężko'.
'Zarobione'.
Pieniądze Chińczyka może i były zarobione... Ale na pewno nie ciężko. Znaczy ciężko, ale nie dla samego Yao. Chociaż Chińczyk uważał, że to okropny trud przesiadywać wśród kłócącej się notorycznie bandy spod znaku czerwonej gwiazdki, to i tak powiedzmy sobie szczerze - oglądanie i uczestniczenie w cyrku nie jest aż tak ciężką pracą.
Przynajmniej nie na tyle, aby potem nie wydać tych pieniędzy w jedną noc.
-Możesz robić z nimi co chcesz! Teraz to Twoje pieniądze, aru!
Przysunął się bliżej kuzyna i zaraz go przytulił mocno, następnie całując w oba policzki.
-Ty się musisz wyszaleć, ja się muszę wyszaleć... Idziemy, aru? -Po kilku-kilkunastu sekundach przytulania go w końcu puścił i złapał za rękę -Brat powiedział mi, która dzielnica jest... ekhem.. najlepsza. -Czyli mniej-więcej taką, gdzie jedyną panią z niespodzianką będzie sam Yao.

Gość
Gość


Powrót do góry Go down

Kac Vegas w Bangkoku~ Empty Re: Kac Vegas w Bangkoku~

Pisanie by Turcja Wto Paź 07, 2014 8:35 am

Uśmiechnął się szeroko do Yao i się ukłonił
- Teşekkür ederim. Kuzynie my na pewno nie jesteśmy w muzułmańskim raju? Wiesz... Wśród kobiet spędzimy całą noc. Na pewno żyjemy? - patrzył na jego twarz chcąc mieć pewność, że na pewno żyje. Szedł za nim - tyle razy był ciągnięty przez swoją rodzinę czy państw, które mieszkały u niego kiedyś, że dla niego było normalką, że trzyma go ktoś za rękę. Rozglądał się po mieście, podziwiając Bangkok
- Najlepsza? Ciekawe jak to będzie...
Turcja
Turcja

Rodzina : Turcy
Liczba postów : 302

Powrót do góry Go down

Kac Vegas w Bangkoku~ Empty Re: Kac Vegas w Bangkoku~

Pisanie by Gość Czw Paź 09, 2014 9:55 am

Gdy tylko usłyszał o muzułmańskim raju zaraz się roześmiał i... delikatnie uszczypnął kuzyna.
-Teraz już wierzysz, że żyjesz, aru?
Rozbawiony jeszcze poprawił włosy. Gdy szli ulicą paru osobników płci męskiej obejrzało się za Chińczykiem wygwizdując bądź rzuciło parę ciekawych komentarzy w kilku językach 'zachodnich'. Chyba wiadomo, co w Tajlandii robią Anglicy, Niemcy, Amerykanie czy Francuzi...
-Poza tym nie sądzę, abym ja miał wstęp do Twojego muzułmańskiego raju. Nie jestem taki jak Ty i moi kuzynkowie, aru. -Racja, Turek i i cała ich wspólna rodzina stanowych byli muzułmanami, a Chińczyk oficjalnie nie wierzył w nic. -Tak czy inaczej tutaj nie istnieje ani raj, ani piekło. Więc możemy urządzić sobie nasz własny raj na ziemi, prawda?
Żeby Turek czuł się gorzej to i jego zaraz zaczęto adorować. Ładne Tajki wdzięczyły się na widok Turka, machały mu i zachęcająco śmiały. Cała ta sytuacja była nawet śmieszna. Ulica duża, pełno ludzi, z jednej strony ładne dziewczęta w skąpych strojach, turyści zarówno Ci podziwiający uroki Bangoku jak i Ci chętni na panny, tłum szarych ludzi, który gdzieś spieszył i mnisi wędrujący po ulicach uciech jakby nigdy nic. Witamy w Bangoku!
-Ulica jest już dza dwie przecznice, więc niedaleko. Na razie zobacz.. -Wskazał jakieś złote kopuły nad budynkami -Jedna ze świątyń.

Gość
Gość


Powrót do góry Go down

Kac Vegas w Bangkoku~ Empty Re: Kac Vegas w Bangkoku~

Pisanie by Sponsored content


Sponsored content


Powrót do góry Go down

Powrót do góry


 
Permissions in this forum:
Nie możesz odpowiadać w tematach