Temat informacyjny dla zaproszeń + formularzyk

Go down

Temat informacyjny dla zaproszeń + formularzyk

Pisanie by Austria on Sob Sie 16, 2014 6:35 pm

Hej hej~
W tym dziale będziemy spisywać wszystkie rozgrywki, jakie są prowadzone, dlatego prosiłabym, aby każda rozpoczynana gra byłą tutaj zapisywana w osobnym temacie. Możecie tutaj też szukać chętnych do grania pod to, co sami wymyśliliście.
I tak:

~Jeśli szukacie chętnych do tematu, proszę, by tytuł nowego tematu zaczynał się od "[SZUKAM] ... " - a w miejsce trójkropka wpisujecie jakąś nazwę dla rozgrywki. W pierwszym poście pomysłodawca wypisuje wszystko to, co sam stworzył i w danym temacie każdy chętny się zgłasza, może dodaje coś od siebie. Cały temat ma na celu wykrystalizowanie fabuły, typu, miejsca i uczestników. Kiedy wszystko się zakończy, prosimy o informację do admina, który wpisze rozgrywkę do spisu i zamknie temat. Będziemy wdzięczni, jeśli ostatni post w temacie będzie zawierał formularz zaproszeniowy (to bardzo ułatwi pracę).

~Jeśli już macie wszystko ustalone, to początek tytułu tematu prosimy zaczynać od "[ZAPRASZAM]... " - a w trójkropka, jak powyżej, wpisujecie cokolwiek, co dobrze "nazwie" waszą rozgrywkę. Każdy z członków gry musi zaakceptować/potwierdzić/zaznaczyć przyjęcie do wiadomości to zaproszenie, choćby jedno-słownym postem. Po akceptacji przez wszystkich administrator zamyka temat i wpisuje tę fabułę do spisu rozgrywek.

W przypadku modyfikacji tematów (otwierania, zamykania, dodawania graczy) prosimy o informację na PW. (błagamy: Nie personalnie, nie na fejsie, nie na gg, tylko na PW, admin też człowiek, może znieogarnić!)

Formularz zaproszeniowy:
Kod:
[b]Uczestnicy:[/b]
[b]Dział:[/b]
[b]Rodzaj rozgrywki:[/b]
[b]Krótki opis:[/b]
(Wypełniając "Dział" chodzi nam oczywiście o podforum, w którym będziecie pisać - randomy, jakiś kraj, zmiennicy, itp). W przypadku pisania w zmiennikach prosimy o podanie w nawiasie, kim będziecie grać, np Holandia(Londyn). Rodzaj rozgrywki definiuje oczywiście, czy jest ona otwarta (inni mogą dołączyć), czy zamknięta (inni nie mogą dołączyć))

_________________
avatar
Austria

Rodzina : Germanie
Liczba postów : 737

Zobacz profil autora

Powrót do góry Go down

Powrót do góry

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
Nie możesz odpowiadać w tematach