Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.

Fontanna życzeń (MG:Nauru)

Go down

Fontanna życzeń (MG:Nauru) Empty Fontanna życzeń (MG:Nauru)

Pisanie by Austria Pią Gru 19, 2014 11:06 pm

Fontanna życzeń (MG:Nauru) R169_457x256_7304_Secret_fountain_2d_illustration_fantasy_fountain_architecture_picture_image_digital_art

HRE, Austria, Turcja, Włochy Północne, Niemcy, San Marino, Falklandy, Seborga, Wyspy Alandzkie.


[20:11:33] * Nauru MG mówi. Magia! Jak nie było, tak pojawiła się fontanna. Tak. W środku salonu. Z tabliczką wystającą z wody. Można było podejść i przeczytać.
[20:12:22] @ Austria : *odskoczył, nie zdążył odpowiedzieć Świętkowi* ...?! Co na Boga?
[20:12:32] Monako : Mon Dieu! *trochu się zlękła jak tak nagle się pojawiła ta fontanna*
[20:12:50] Święte Cesarstwo Rzymskie : Herezja, panie pryncypale, herezja!
[20:13:35] @ Nauru : *zatrzymała się w pół kroku* ...to nie ja.
[20:17:20] @ Austria : Czyzby?! *spojrzał na Nau*
[20:17:53] Święte Cesarstwo Rzymskie : Tam chyba coś jest w środku.*wskazał dziwny obiekt*
[20:18:08] @ Nauru : Na pewno...*pokiwała głową i podeszła* To tabliczka...*czyta napis*
[20:18:26] Falklandy : *spojrzała na fontannę, z magicznej rodziny, więc jej nie dziwi pojawienie się fontanny.* Trochę kiepska pora na pojawienie się fontanny, w upał by się przydała.
[20:18:32] @ Austria : *podchodzi za Nau*
[20:18:59] Wyspy Alandzkie : *dopiero co wchodzi, a tu fontanna* God. Kto to zbudował tutaj?
[20:19:06] Święte Cesarstwo Rzymskie : *podszedł od razu za pryncypałem*
[20:22:01] Monako : *średnio z wyrywnych, ale podeszła za nimi by zerknąć* ...
[20:22:36] @ Nauru : Tu jest napis. *odkrywcze* "Wrzuć monetę i pomyśl życzenie"
[20:23:25] Falklandy : *wcina dalej babeczki od Francisa, takie dobre. Patrzy na Nau* Jeśli to tata wyczarował to lepiej nie ryzykować *bo kto wie co z tego wyjdzie*
[20:23:47] @ Austria : ...Stary przesąd Europejski *cofnął sie*
[20:24:04] Wyspy Alandzkie : *podeszła do fontanny i kucnęła wkładając rękę do wody*
[20:24:22] Święte Cesarstwo Rzymskie : Życzenie...hmmm.
[20:25:05] * Nauru MG: Alandy, woda była chłodna i zdawała się lekko migotać.
[20:25:21] @ Nauru : Przesąd? *spojrzała na Austrię*
[20:26:16] Święte Cesarstwo Rzymskie : Trzeba wykonać kilka dziwnych gestów i ruchów by się spelniło.
[20:26:20] @ Austria : Tak... wrzucało się monetę do wody, by spełniło się jedno życzenie
[20:26:31] Wyspy Alandzkie : *uśmiechnęła się, lubiła chłód, więc woda jej się spodobała. I do tego jaka ładna* Serio, życzenie?
[20:28:32] @ Nauru : Hm...a czy moneta musi mieć wartość?
[20:28:42] @ Austria : ..... tego nie wiem.
[20:29:25] Wyspy Alandzkie : Podobno największe szczęście przynosi najdrobniejsza moneta *odezwała się*
[20:30:25] Święte Cesarstwo Rzymskie : Kiedy byłem mniejszy wrzucali guldeny.
[20:30:30] @ Nauru : *wyjęła jedną z monet. Nie miały w sumie żadnej wartości, bo jej bank był niewypłacalny.* Zaryzykuję. *wrzuciła ją do fontanny, myśląc życzenie*
[20:33:12] @ Austria : *spojrzał za Nau*
[20:33:33] Falklandy : *wcina babeczkę i patrzy z zaciekawieniem czy zadziała. Pewnie tak skoro ktoś wyczarował fontannę*
[20:34:33] Wyspy Alandzkie : *spojrzała na monetkę, która wpadła do wody*
[20:34:39] * Nauru MG: Fontanna zaświeciła się, ale zaraz zgasła, czekając na kolejne monety.
[20:36:26] @ Austria : *zamrugał zaskoczony* a...
[20:36:39] @ Nauru : To chyba...dobry znak?
[20:37:17] Wyspy Alandzkie : *cofnęła rękę gdy fontanna zaświeciła się* I co? Spełniło się Twoje życzenie?
[20:37:42] Święte Cesarstwo Rzymskie : *patrzy na to wszystko z wielkim zdziwieniem*
[20:37:44] @ Austria : *włożył dłoń do kieszeni, ma tam centa.. ale sięboi. Boi się wrzucać*
[20:38:24] Święte Cesarstwo Rzymskie : Pan pryncypał zamierza spróbować?
[20:38:36] @ Nauru : ...chyba tak...*właśnie się poczułą dziwnie*
[20:39:22] @ Austria : ....nie wiem....
[20:39:30] Niemcy : *Na razie wchodzi, ale nic nie będzie robił* Witam co się...*kto jest tak dobry, że w ciągu dnia fontannę wybudował?!*
[20:41:30] Niemcy : *stoi,bo nikt nie odpowiedział*
[20:41:32] @ Austria : Doch? *spojrzał na NIemca, to na fontannę... Tak, jest wystraszony*
[20:41:41] Falklandy : *skończyła babeczkę, złapała kubek w dłonie i wstała, podchodząc bliżej fontanny* Lepiej uważaj, z magią nie warto igrać.
[20:42:08] @ Nauru : To takie...miłe uczucie. *uśmiechnęła się*
[20:42:25] Niemcy : Jakoś ciężko...Jaką magię, to chyba kiepski żart *Niemiec w magię nie wierzy*
[20:43:00] Święte Cesarstwo Rzymskie : Pryncypale, proszę się uspokoić.*poklepał go po nadgarstku, po do ramienia mu nie sięgnie; ;*
[20:43:40] @ Austria : Czyżby? *spojrzana Nau, chyba się powtórzył, trudno... tak, podszedł do tej fontanny, patrząc w jej odmenty. Westchnął i wrzucił nieszczęsnego centa. "Chcę być krajem silnym, niezależnym od nikogo innego" - pomyślał. Wybacz Niemcze*
[20:45:02] * Nauru MG: Fontanna znów się rozświetliła. Rod, z początku nic nie czujesz, ale po chwili zaczyna cię ogarniać spokój. I masz wrażenie, jakbyś był teraz lepszy, silniejszy.
[20:45:04] Niemcy : *Patrzy na Świętka* Ech...To wszystko jakieś dziwne...
[20:45:33] @ Austria : ... .... *oparł się o ścianę, patrząc jakby przed siebie*
[20:46:09] Święte Cesarstwo Rzymskie : *pokiwał głową* Chociaż jakby nie patrzeć każdy z nas ma życzenia, nawet jeśli takie ukryte gdzieś bardzo głęboko.*uśmiechnął się smutno i położył rękę na sercu* Ale trzeba być silnym , prawda?
[20:46:45] @ Nauru : *spojrzała na Austrię* I jak? *ciekawa, czy u niego też się sprawdza*
[20:47:25] Niemcy : Nie wierzę w samolubne życzenia...One zawsze kończą się źle. Przynajmniej Włoch tak twierdzi
[20:47:38] @ Austria : mhm..Miała waćpani rację*spojrzał na nią*
[20:48:55] Falklandy : Czyli bawimy się z magią, tak? *pogrzebała w kieszeni, jeśli fontanna działa to warto spróbować. Wyjęła monetę i wrzuciła do fontanny Żeby Argentyna nie był bankrutem pomyślała. Bo bardzo źle się czuła, że jej "brat" miał teraz tak ciężko.*
[20:48:57] Święte Cesarstwo Rzymskie : Są też życzenia związane z innymi, pamięta pan baśń o żonie rybaka?
[20:49:37] Święte Cesarstwo Rzymskie : Jest to przykład samowoli i egoizmu, to przy okazji niebezpiecznych życzeń.
[20:50:24] @ Austria : *"obym tylko nie zaprzedał duszy diabłu" - też to do niego dotarło, ale cóż... już za późno*
[20:50:34] Niemcy : Tak...Pamiętam. Dlatego trzeba wiedzieć co i dla kogo coś sobie życzysz, jeżeli miałbym wybierać chciałbym, coś dla Włocha...On myśli więcej o innych niż o sobie
[20:50:44] * Nauru MG: Fontanna zamigotała złotym blaskiem. Blanco, nie wiedziałaś w sumie, czy masz na coś oczekiwać. Ale zaraz potem dostałaś smsa od Argentyny (tylko sms przyszedł mi do głowy, załóżmy, że miała telefon, ok?)
[20:51:08] @ Nauru : Na pewno będzie mu miło. *zerka na obecnych*
[20:51:43] Falklandy : *ma telefon, więc spoko, Zawsze nosi przy sobie., Wyjeła go i zerknęła cóż to tam przyszło*
[20:51:49] Święte Cesarstwo Rzymskie : To prawda. Ja chciałbym pocieszyć kogoś kto nosi sobie ból, aż do teraz.
[20:52:41] Niemcy : To piękne życzenie...Na prawdę piękne i z pewnością nie jest ono egoistyczne
[20:53:22] Wyspy Alandzkie : *póki co sama się nie kusi na życzenie, ale patrzy na innych*
[20:53:53] * Nauru MG: Sms był o treści "Dostaliśmy ogromną sumę pieniędzy! Wyszedłem z kryzysu! I jestem bogaty!"
[20:54:25] Turcja : *przyszedł* Merhaba
[20:54:33] @ Austria : *patrzy po innych, ma nieco ostrzejszy wzrok*
[20:54:34] Falklandy : *uśmiechnęła się, ale magii do końca nie ufała, więc postanowiła później zadzwonić do Arga*
[20:54:37] Święte Cesarstwo Rzymskie : Dziękuję. Chciałbym z tą osobą cieszyć się choć przez parę godzin i wypełnić obietnicę, którą kiedyś złożyłem. Skończyłem jednak w połowie drogi i jakoś potem minęło zbyt wiele czasu.
[20:55:45] Niemcy : ...Rozumiem...Ja chciałbym, żeby Włoch był przy mnie szczęśliwy, żebym nie doprowadzał go do płaczu...
[20:56:06] @ Austria : *spojrzał na Świętka, to znów na Turka* Servus...
[20:56:45] Włochy Północne : *A więc..(rumieni się ) chcę wyjść za Ludwiga Beilschmitda* tak...właśnie tak miało to brzmieć
[20:56:51] Turcja : Co to? *patrzy na fontanne*
[20:57:14] Niemcy : *Patrzy na Wlocha, który wszedł i nic nie powiedział*
[20:58:06] Święte Cesarstwo Rzymskie : To też szlachetne i pomyślane, z myślą dla innych. Ale może się panu zmienić charakter.Ale skoro jesteście bliskimi przyjaciółmi.*uśmiechnął się przyjaźnie*
[20:59:25] @ Nauru : *zeknęła na Świętka* Przecież zawsze potem można wrzucić monetę odwołującą życzenie
[20:59:26] Niemcy :  Hmm...Nie chciałbym się zmieniać, ale jeżeli miałoby to pomóc, to pewnie zdecydowałbym się i na to.
[20:59:26] @ Austria : ...naprawdę Sadiku, nie wiesz, czym jest fontanna?
[21:00:00] Turcja : No wiem ale nie rozumiem po co stoi na środku salonu... Przecież jakiego goracego lata nie mamy....
[21:00:18] Święte Cesarstwo Rzymskie : No dobrze, to może spróbuję.*wyjął guldena zza pazuchy i podszedł do fontanny*
[21:00:44] Wyspy Alandzkie : W sumie to lato już nam się chyba kończy, chłody przychodzą.
[21:00:53] @ Austria : A to... cóż, zastanawiamy się wszyscy jakim cudem się tu pojawiła...
[21:01:21] Turcja : A czemu rzucacie monety?
[21:02:25] Niemcy : *szuka po kieszeniach monety* Gdzie ja mam to jedno euro?
[21:02:40] @ Austria : Że by życzenie się spełniło...
[21:03:26] * Nauru MG: Fontanna tylko czeka na wrzucenie pieniędzy
[21:03:44] Turcja : Życzenia?! *az sciagnal maske zdziwiony* Szybciej uwierze ze księżyc z gwiazda zejdą na ziemie niz w cos takiego....
[21:04:30] Niemcy : Spełniło się chyba Turku...Chcę tylko zobaczyć jak Austria wypełnia stos papierów...
[21:04:34] @ Nauru : Ale to naprawdę działa. *stwierdziła zadowolona*
[21:05:24] Falklandy : No, albo działa albo to tylko chwilowe psikusy magii *stwierdziła, popijając herbatkę*
[21:05:51] @ Austria : *spojrzał na Niemca* Myślę, Ludi... Że ten widok nie będzie Ci dany. *kącik ustdo góry*
[21:05:59] Wyspy Alandzkie : A co jak jakieś życzenie źle się skończy? *zastanawia się*
[21:06:02] Święte Cesarstwo Rzymskie : *podszedł ukląkł na kolana i zaczął myśleć, nie będzie życzył sobie większej ziemi, bo nie ma doświadczenia w terazźniejszości, bo nikt nie będzie już go słuchał, sam się nie odnajduję, a ma innym szkodzić swoją niewiedzą. ? a jeszcze panu Ludwigowi ziemie będzie zabierał? Nie to nie wchodzi w grę.Dawny ład już nie powróci, a demokracja jest przecież pokojowa i rozsądna. Dorosłość?pokręcił głową. Już zna jej smak, kłopoty i te zdziwione oczy. Ale jedno życzenie w głębi serca pozostała niezmienna. Chce spotkać Chibitalię z przeszłości i dopełnić obietnicy, a także być żywym przez ten moment, czuć jak na policzki wstępuje czerwień, czuć jak krew pulsuje w żyłach, czuć jak bije serce z powodu różnych uczuć tak to było jego życzenie. wrzucił monetę.*
[21:06:07] Włochy Północne : *rzuca monetę* zapomniałbym!!
[21:06:25] Święte Cesarstwo Rzymskie : Hilf Gott dass mir gelinge.*odstąpił*
[21:06:32] Głuchy!Seborga : *Otrzasnol sie z zamyslenia i zerknal na zegarek. Zasanawia sie, jak mogl tkwic w bezruchu tyle czasu*
[21:06:44] * Nauru MG: Do Falki przyszedł kolejny sms "Niedługo do Ciebie przyjadę!"
[21:06:53] Niemcy : *Włoch wparował oczywiście bez słowa* W-włochy!
[21:07:34] @ Austria : *z ciekawości sam wyjął telefon, by przejrzeć wiadomości u siebie*
[21:07:36] * Nauru MG: Fontanna zamigotała. Świętek, zaczynasz czuć ciepło. Nie innych czy temperaturę - ciepło własne. Włochy, dostajesz smsa.
[21:08:28] Falklandy : *zerk i odpisuje, że czeka z niecierpliwością na spotkanie z nim*
[21:09:26] Turcja : No dobra spróbujemy *wziął jedną lirę turecką i rzucił do fontanny. "Chciałbym znowu być szanowany i lubiany przez państwa, własną rodzinę, chciałbym by znowu Ataturk wrócił i by zrobił porzadek w mojej polityce jak kiedyś. Chciałbym znowu poczuć się no... potrzebnym i silnym"*
[21:09:45] * Nauru MG: Austrio, czytasz wiadomości o Austrii, jako potędze ówczesnej Europy.
[21:10:01] Święte Cesarstwo Rzymskie : *krew zaczęła mu pulsować w żylach, to było takie piękne uczucie, ostatni raz czuł je kiedy umierał, z tym , że wtedy je tracił, kropla po kropli, a teraz wróciło i wypełniało każdy zakamarek jego wnętrza, bicie serca - jakie miłe uczucie, podszedł do pryncypała i uśmiechnął się*
[21:10:19] Włochy Północne : *Spoglądam na Niemca z tęsknotą w oczach ale również ze wstydem jaki czuje odrzucona osoba * Niemcy ja..*nie wie co powiedzieć więc milknie. w tym samym momencie słyszy dźwięk telefonu więc sięga po niego*
[21:10:22] @ Austria : *delikatnie uniósł drugi kącik ust i schował telefon. Tak, Europa się zmieni...*
[21:11:21] Głuchy!Seborga : *Spoglada z ciekawoscia na fontanne*
[21:11:36] * Nauru MG: Fontanna znów się zaświeciła. Niemcy, do ciebie też sms. Włochy, masz wiadomość z pytaniem, jakie kwiaty na ślub.
[21:13:00] Niemcy : *Niemcy zacisnął usta i podszedł do fontanny. Uśmiecha się do Włocha * Nie będę Tchórzem Włochy *Niemcy ma wszystko co może chcieć kraj, potęgę, technologię, ciekawych ludzi,nie potrzeba mu nic więcej on chce tylko...Chcę, żeby Włoch był przy mnie szczęśliwy, żeby nie płakał z mojego powodu* *Wyciąga komórkę* Hmmm?
[21:13:32] * Nauru MG: Turcjo, do Ciebie przyszło kilkanaście smsów.
[21:13:47] Święte Cesarstwo Rzymskie : *jedno życzenie spełnione, czeka cierpliwie na następną część*
[21:13:48] Włochy Północne : * w lekkim szoku patrzę na komórkę. przecież to niemożliwe...* Niemcy czy ty? * nie skończe bo to musi być jakaś pomyłka lecz mimo wszystko podpisuje "chabry i stokrotki"*
[21:14:15] * Nauru MG: Niemcy, twój szef się pyta, ile zaproszeń ślubnych wydrukować. Świętku, czujesz nagle rękę na ramieniu.
[21:14:57] Wyspy Alandzkie : *zastanawia się czy ma jakieś życzenie, ale nic jej nie przychodzi do głowy. W sumie to dobrze jej. Finkowi dla zabawy narzeka, że nie chce należeć do jego ziem, autonomia jej wystarczy. Pieniądze jej wyspy mają, są ładne. Ma rodzinę, co z tego, że przybraną. Czego mogłaby chcieć?*
[21:15:12] Święte Cesarstwo Rzymskie : Bitte?*odwrócił się*
[21:15:31] Turcja : *otworzył telefon szybko by nie słyszeli tureckiej muzyki i przerażony patrzy na ilosc sms Co jest...
[21:15:49] Niemcy : Zaraz zaproszeń? Jakich zapro...*chwila ogarnięcia się* Włochy, czy ty...*odpisuje...Do kogo się da!*
[21:16:30] * Nauru MG: Świetku, za tobą stoi Icia. Ta Icia, którą znasz. Sadik, twoja rodzina do Ciebie pisze z pytaniem, kiedy mogą przyjechać.
[21:17:07] Włochy Północne : Niemcy? Czy w twoim kraju dzieje się teraz coś ciekawego? * dyskretnie podpytuje chłopaka
[21:17:49] * Nauru MG: Falko, sms. Brat pisze, że wpadnie jutro.
[21:17:59] San Marino : *a, to przyszła. dostała od kogoś wiadomość, że jest fontanna, która spełnia życzenia, to i wrzuciła do niej od razu monetę, myśląc nad życzeniem*
[21:18:19] Niemcy : Wiem tylko, że biorę ślub *mówi spokojnie, ale wkrada się lekki uśmiech, bo chyba wie z kim on będzie*
[21:18:38] Turcja : *z wielkim zdziwieniem na twarzy na przetarł oczy i założył maske i odpisał że mogą wpaść jutro z przyjemnościa... Pomyslał o tym jak chmara całej rodziny sie pojawia...Ciekawe czy dom to przetrwa*
[21:18:48] Głuchy!Seborga : *Widzi, ze wszyscy wrzucaja pieniadze do fontanny. Przetestuje to. Wrzucil jakas monete do fontanny "Chce znowu slyszec"*
[21:19:18] * Nauru MG: Fontanna dostaje tyle kasy. Jaka radocha. Seboś, znowu słyszysz.
[21:19:37] Falklandy : *odpisuje bratu, że przygotuje coś do jedzenia i picia* No, zobaczymy jak długo ta magia będzie działać.
[21:20:00] Włochy Północne : * na jego twarzy wykwita szeroki uśmiech. Niemcy w końcu będzie jego* ale chcesz tego?*w głębi duszy zaczyna się zastanawiać czy to nie przez jego życzenie. przecież wczoraj mu odmówił...a może nie odmówił?*
[21:20:32] @ Austria : ... oj tak.... *wsunął dyskretnie dłoń pod płaszcz, sprawdzając, czy przypadkiem nie ma też rewolweru, skoro ma, hm.. siłę.*
[21:20:42] Wyspy Alandzkie : *serio nie ma pomysłów na życzenie, chyba niczego nie potrzebuje*
[21:21:33] Niemcy : Oczywiście, że tego chcę! Zawsze chciałem *czerwony jak burak*
[21:21:33] * Nauru MG: Austrio, uznajmy, że fontanna odpaliła ekstra. San, tobie też ktoś kładzie rękę na ramieniu.
[21:21:37] Święte Cesarstwo Rzymskie : Icia?*spojrzał na nią i odruchowo przytulił*
[21:21:49] Święte Cesarstwo Rzymskie : *nie było wątpliwości, że to ona*
[21:22:19] @ Austria : *zdusił w sobie reakcję, niech nikt nic nie wie.... *
[21:22:45] Seborga : *Przysluchuje sie. Dziala! Znowu slyszy! Zdejmuje opatrunki z uszu*
[21:22:47] San Marino : *odwróciła się zaciekawiona, kto to*
[21:22:50] * Nauru MG: Icia przytuliła Świętka. "Otto!" Turku dostajesz kolejną wiadomość, tym razem o twoich rządzących. Masz nowego przywódcę, chyba wiesz jakiego c:
[21:23:13] Włochy Północne : *rzuca mu się na szyję* Niemcy tak bardzo cie kocham! naprawdę chcesz? nie kłamiesz? zawsze o tym marzyłem.* zaczyna płakać ze szczęścia*
[21:23:20] * Nauru MG: Falko, dostajesz kolejnego smsa. Chyba zaraz wyrzucisz telefon. Argentyna rozmawia z Anglią o wykupieniu Falklandów.
[21:25:32] Niemcy : Na prawdę...Włochy wczoraj chciałem Ci powiedzieć, że C-c-ię k-ko-kocham...*no burak na pełen etet*
[21:25:32] * Nauru MG: Seboś, słuszysz dużo. A nawet więcej. Słyszysz bicie serc...innych osób. San, spogląda na ciebie...twój dziadek! "Mario! Aleś urosła!”
[21:25:33] Turcja : *kolejny sms przyprawił go o takie osłubienie ze upadł na podłoge nie wiedzac co rzec gapiac sie z mega zdziwieniem na podlodze* San powiedz ze śnie...*rzekł cicho do ciebie*
[21:25:53] Święte Cesarstwo Rzymskie : *łzy popłynęły mu odruchowo*Nie wiem ile czasu minęło i nie wiem czy już zniknąłem, czy jeszcze jestem obecny w domu w Twoim świecie, Ale muszę Ci powiedzieć, że to jest dopełnienie przeszłej lub przyszłej obietnicy.*wziął ją za ręcę*
[21:26:40] Niemcy : *Przytula Feliciano*
[21:27:00] * Nauru MG: Niemcy, sms. Szef pyta się, jaki termin wam pasuje. Świetku, Icia wydawała się zdziwiona: "Obietnicy?"
[21:27:07] Falklandy : *zaśmiała się. Jak tata odda Argentynie jej wyspy to będzie ósmy cud świata. Przecież oni się nienawidzą i Arthur specjalnie nie odda jej Argowi na złość*
[21:27:23] Niemcy : Termin? Włochy jaki chcesz termin?
[21:27:40] Włochy Północne : *poproadź to za mnie Niemcy. znasz moje reakcje*
[21:27:43] Niemcy : *czyta SMS'a*
[21:27:44] San Marino : Nonno! *rzuciła się na niego z tulem, płacząc przy tym ze szczęścia* Mój kochany nonno! *odwróciła się do Sadika* Zobacz, to mój dziadek. Tutaj!
[21:27:50] Seborga : . . . to dziwne... *Slyszy cos, czego nie powinien*
[21:28:17] Włochy Północne : *poprowadź*
[21:28:22] Święte Cesarstwo Rzymskie : Tak bardzo długo tego nie mówiłem, ale powtórzę jeszcze raz. Kocham Cię!Kocham Cię już od X stulecia,, nawet jeszcze trochę wcześniej, choć Cię nie znałem, wiedziałem, że musi być ktoś taki. Ktoś o anielskiej sile.*tuli dalej*
[21:28:35] Niemcy : *Niech będzie najszybciej jak się da odpisał i przytula Włocha do siebie*
[21:28:54] Święte Cesarstwo Rzymskie : *usłyszał jej pytanie*Ach, czyli jeszcze nie wiesz. Już wyjaśniam.
[21:29:16] * Nauru MG: Falko, Anglia zgodziła się. Jutro Falklandy oficjalnie staną się częścią Argentyny. San, dziadek tuli cię mocno. "Cieszę się, że cię widzę" Sadik, dostajesz móstwo sms. Wszyscy się cieszą.
[21:29:16] Turcja : Spojrzał i zobaczył dziadka Rzyma.... Wielksze oczy ale wstał i podszedł do nich* Merhaba... San... Mam nowego szefa. Mój tatuś zmartwychstał
[21:29:21] Turcja : *pokazuje sms*
[21:30:00] @ Austria : *spojrzał na Dziadka Rzym... Pamięta go. A jakże. Ale jakoś... nie chce podchodzić. Zastanawia się co Rosja robi... Czy będzie chętny na sojusz...*
[21:30:39] Niemcy : *Wtula się mocno w ciało Włocha, osoby z którą spędził tyle lat...Tyle chwil razem przeżyli...Cieszył się jak małe dziecko, a przecież Niemiec tak rzadko się uśmiecha*
[21:31:20] Falklandy : *póki co nie przejmuje się, to wszystko sprawa magii, która nigdy długo nie działa. Pewnie gdyby nie miała magicznej rodziny to bardziej by się przejmowała. Odpisała do Arga, że chyba sobie żartuje bo jej ludzie się na to nie zgodzą*
[21:31:42] Seborga : *Przyklada nadgarstek do ucha ciekaw, czy uslyszy szum krwi*
[21:31:50] Turcja : *każdy kolejny sms sprawia ze sie bardzo cieszy a depresja i złe samopoczucie ostatnich dni poszlo w zapomnienie*
[21:32:23] San Marino : Same dobre wiadomości. *przytula mocno dziadka, nie mogąc uwierzyć w to, że go faktycznie widzi* A myślisz, że ja się nie cieszę? Nawet nie wiesz, jak tepęskniłam. Fratello! *pomachała do Sebka* Zobacz!
[21:33:37] Niemcy : *trzymając Włocha na rękach patrzy na resztę. Wszyscy są szczęśliwi...Ale on czuł się jakby wygrał coś najcenniejszego na świecie...*
[21:34:07] Wyspy Alandzkie : *patrzy po ludziach. No, dobra. Ma pomysł. Wrzuca monetkę do fontanny Chciałabym móc spłacić bratu wszystkie długi pomyślała. Tyle kasy jej dawał na jej zachcianki, a ona nigdy nie oddawała ich, czas to zmienić*
[21:34:20] Święte Cesarstwo Rzymskie : W roku 1618 zaczęła się wojna trzydziestoletnia, musiałem wyjechać. Przegraliśmy z pryncypałem tę wojnę. Potem chciałem Cię tak bardzo zobaczyć, ale nie mogłem. Przed moim odejściem, obiecałem Ci, że wrócę. Ale po wojnie zacząłem, słabnąć byłem cały czas chory i nie mogłem wrócić, a pewnie nikt Ci nie mówił żeby Cię nie martwić. Następnie nadeszły wojny z Napoleonem, myślałem, że po tym wszystkim Cię zobaczę, ale umarłem. Podobno nie zginąłem od razu na polu bitwy, chociaż odniosłem mocne rany, ale potem po podpisaniu taktatu. Nic z tego czasu nie pamiętam. Więc jeśli żyjesz przed tym jak wyjadę, to proszę Cię postaraj się zachować dobre wspomnienia o mnie,*następne łzy poleciały i objął ją serdeczniej i rozpaczliwiej*
[21:36:23] * Nauru MG: Tak Seboś, słyszysz. Alandy, sms~ Falko, napisano Ci wiadomość, że to już postanowione. Świetku, Icia patrzy na Ciebie uważnym wzrokiem: "Mogę Ci pomóc wrócić w przeszłość". San, dziadek zerka na Turka. "A to kto?" (nie ważne, czy powinien go znać, tutaj go nie zna!)
[21:36:58] Seborga : *Oderwal sie od jakze tworczego zajecia i spojrzal na siostre. Az go na chwile zamurowalo.* Dziadzio! *Juz biegnie przytulic ich oboje. Dziadka i siostre*
[21:37:28] Święte Cesarstwo Rzymskie : *miał wrażenie, że to tylko ulotny sen, więc powiedział już wszystko*Obietnica spełniona, wróciłem.*uśmiechnął się*
[21:37:34] Turcja : Nazywam się Sadık Adnan. Jestem Turcją. Mógł pan znać mojego starszego brata Turcje Seldżucką
[21:38:09] @ Austria : *wyjął jednak telefon i napisał do Ivana zapytanie, czy chciałby nieco bardziej uściślić współpracę między nimi.*
[21:38:24] Święte Cesarstwo Rzymskie : I zacząć wszystko od nowa? A potrafisz to zrobić?*ciekawa propozycja*
[21:38:35] Falklandy : *już widzi ten bunt mieszkańców, to się nie uda. A Arg był zbyt roztrzepany. Cóż, jutro z nim o tym porozmawia*
[21:38:54] Wyspy Alandzkie : *ręka do kieszeni i wyciąga telefon by sprawdzić smsa*
[21:38:58] San Marino : I jest moim chłopakiem~ *uśmiech od ucha do ucha, aż zdawałoby się niemożliwe tak się uśmiechać* Fratello, czy to nie jest cudowny wieczór?
[21:39:00] Niemcy : *Podchodzi z wtulonym Włoszkiem na rękach do Turka San, Seborgi i...To stary pryk! Nigdy nie otrząsnął się po ich spotkaniu* San, Turcja...*uśmiecha się szczęśliwy, a Włoch nie chce go puścić*
[21:40:05] Turcja : Merhaba Almanya i ty Włoszku *uśmiech*
[21:40:33] Święte Cesarstwo Rzymskie : *i dziadek też tu jest*Iciu,, chyba możesz się też spotkać z dziadkiem Rzymem.
[21:41:12] Seborga : Najcudowniejszy ze wszystkich, Sorella~
[21:41:51] Niemcy : *Gładzi Włocha po głowie* Witaj Turcjo *A Feli płacze ze szczęścia jak to Feli i mruczy pod nosem ze szczęścia. Mogą w końcu być razem...Nie muszą kłamać, ze są tylko przyjaciółmi*
[21:41:57] * Nauru MG: Fal wiadomość. Tym razem od szefa. Pisze, że Anglia zgodziła się na sprzedanie Falklandów. Dziadek ściska wszystkich. "Chłopakiem, tak?" zerka uważnie na Tuka. Icia uśmiechneła się "Wolę być teraz tylko z Tobą"
[21:42:33] * Nauru MG: Austrio, dostajesz sms z pozytywną odpowiedzią.

[21:42:51] Turcja : *szeroki uśmiech do dziadka Rzymu* Tak... Jesli się pan zgodzi *rumieniec bo starszy to trzeba sie o zgode pytac*
[21:43:20] Falklandy : *odpisuje szefowi, że Arthur chyba majaczy w gorączce*
[21:43:47] San Marino : Si, masz okazję go poznać~ I, nonno, nawet nie próbuj się sprzeciwiać. Chyba chcesz dla swojej wnuczki jak najlepiej, nie?
[21:43:53] * Nauru MG: Alandy, sms mówi o podziękowaniu za spłacenie długów. I pytaniu o pożyczkę.
[21:44:25] Niemcy : *Niemcy przygarnia Włocha mocniej o ile to możliwe i całuje go w czoło, bo chłopak schował głowę w jego ramieniu*
[21:44:53] @ Austria : *mrukną z zadowoleniem i schował telefon. Wyszedł na chwilę, by wrócić sobie ze szklanką soku. Obserwuje ich z bezpiecznej odległości*
[21:45:17] Wyspy Alandzkie : *zaskoczona, uśmiechnęła się i odpisała jak wszystko obgada z szefem to być może się uda. Choć to dziwne bo Fin nigdy nie potrzebował pożyczki*
[21:45:32] * Nauru MG: Falko, dostajesz mmsa ze zdjęcie potwierdzenia podpisanego przez rząd brytyjski i Argentynę o przekazaniu Falklandów. Dziadek zaśmiał się "No, dobrze, dobrze".
[21:45:44] Święte Cesarstwo Rzymskie : Rozumiem.*roześmiał się *Jak sobie radzisz u pana Austrii?
[21:45:44] Seborga : *Probuje sie bawic w "ktore bicie serca jest czyje"*
[21:46:54] Falklandy : *jeśli MG próbuje wywołać u Falki negatywne emocje to się nie uda xD za bardzo wie jak to bywa z magią, pewnie dopiero za kilka dni zacznie się przejmować sytuacją*
[21:47:33] Turcja : *wielki uśmiech* Dziękuję *przytulił sie i do San i do dziadka jednoczesnie*
[21:48:22] San Marino : Yay, Grazie mille! *tula mocno wszystkich w pobliżu* Nonno, twoje pojawienie się i dobre wiadomości od ciebie, Sadik, są bardzo dobrym powodem, żeby urządzić cudowna fiestę!
[21:49:09] Turcja : Zgadzam sie!
[21:49:22] Niemcy : *Niemcy cieszy się, że Turcji i San też się układa* Mój Włochy...*Nie wierzył, że kiedyś to powie. Biorą ślub i nawet jeśli wzięliby skromny ślub we dwoje nie miałby nic przeciwko*
[21:49:58] * Nauru MG: Icia uśmiechnęła się "Wrócisz ze mną?" Austrio, sms. Falko, jutro na twojej wyspie rozpocznie się budowa baz wojskowych (nie ma różowo!) Dziadzio Rzym spojrzał na was "Dobrze. Ale wiecie, że potem idziecie ze mną?" Seboś, słyszysz teraz szumienie lasu. Okna są zamknięte. Aland, dostajesz kolejną prośbę o pożyczkę. Od Szwecji.
[21:50:17] @ Austria : *sprawdza sms* ?
[21:51:28] San Marino : Dove? Znaczy... Gdzie mamy iść? Masz w zanadrzu jakieś cudowne miejsce?
[21:52:30] Turcja : Huh? A dokąd?
[21:52:38] Seborga : *Wesole, szybkie bicie serca, jak ptak probujacy wyrwac sie z klatki, to na pewno Fratello Feli. Uslyszaql szum lasu. Zerknal na zamkniete okna. To dziwne. Zaczal sie zastanawiac, czy w takiej sytuacji uslyszy czyjes mysli, przykladajac ucho do glowy tej osoby*
[21:54:21] * Nauru MG: Austrio, Chiny wypowiedziały ci wojnę. Dziadek uśmiechnął się do was. "Ze mną do nieba. Nie możecie teraz zostać, skoro mnie zobaczyliście" Seboś i bez tego zaczynasz słyszeć myśli innych.
[21:54:36] Falklandy : *hmm, już ma kilka baz wojskowych, z wojskiem angielskim. Poza tym Argentyna i wojsko? ha ha. No cóz, jutro o wszystkim się dowie dokładniej od Arga. W końcu to brat*
[21:55:11] Święte Cesarstwo Rzymskie : *w sumie zobaczy wszystkich i dostanie drugą szansę, czy coś się zmieni? chyba nie...może tylko osiądzie na jakimś małym skrawku ziemi, albo będzie miał status taki jak Prusy i może uda mu się przeżyć, a Icia okaże się dziewczynką, może chociaż spróbować, nawet jeśli losy potoczą się tak samo to zmieni szczegóły , a Icia nie będzie cierpieć*Pożegnam się z przyjaciółmi tutaj i wrócę, jeśli mam taką szansę.
[21:55:19] San Marino : C.... Co?! Jak to do nieba?! A co z moim państwem?! I ludźmi? Nonno, to nie jest dobry żart!
[21:55:35] Wyspy Alandzkie : *zamrugała. Czyżby fontanna przesadziła z ilością pieniędzy u niej? Odpisała, że jutro sprawdzi co może zrobić. Szwedek kuzyn, ale jak tata prawie*
[21:55:42] Turcja : Huh?! Co?! Przeciez jak Niemcy cie zobaczył to nie poszedl do nieba!
[21:55:58] @ Austria : *syknął niezadowolony. Wyszedł, by zadzwonić do szefa z rozkazem pełnej mobilizacji militarnej, następnie do Rosji z pytaniem o wsparcie w tym konflikcie*
[21:56:25] Seborga : . . . *Teraz to juz sie zaczal bac.* Um... Sorella, slysze twoje mysli...
[21:59:38] * Nauru MG: Rosja nie może cię wesprzeć Austrio. Brazylia również wypowiedziała Ci wojnę. I Indię. Aland, teraz Norwegia z podobnym pytaniem. I Islandia. Dziadek nadal się uśmiechał "Tak mi nakazli". Seboś, słyszysz odgłosy miasta. I mówią po włosku. Falko, Anglia pisze, że da Ci niepodległość, jeśli odmówisz założenia baz Argentynie
[22:00:01] * Nauru MG: Świętku, Icia uśmiecha się do Ciebie "Musisz isć teraz ze mną. Teraz albo wcale"

[22:01:11] San Marino : *zaczęła gorączkowo myśleć, że to niemożliwe, bo nie może się Sebek dowiedzieć, że na Boże Narodzenie chce mu kupić perfumy, do tego w myślach krąży zdziwienie i strach w związku z tym, co mówi teraz Dziadek* Kto ci nakazał? Przecież my jesteśmy krajami, nie tylko ludźmi...
[22:01:30] * Nauru MG: Niemcy, wiadomość. Nie da się zorganizować ślubu przez najbliższe siedem lat.
[22:01:31] Falklandy : *usiadła na kanapie i gapi się na tego smsa. Nigdy nie potrzebowała niepodległości, dobrze jej było pod czyimś opiekuńczymi skrzydłami. Musi najpierw pogadać z Argiem, na pewno go uprosi o niezakładanie baz. Wie, jak ona nie cierpi takich rzeczy*
[22:01:56] Turcja : *trzyma dłon San. On jeszcze niezbyt chciał jeszcze widziec sie ze zmarłym ojciec dziadkiem czy bratem*
[22:02:23] Wyspy Alandzkie : *każdemu odpisała dokładnie to samo. I pisze do szefa z pytaniem o pieniądze*
[22:03:25] Niemcy : *czyta i zaczyna się zastanawiać. Zorganizujecie, potrafiliście potężne armie w miesiąc zebrać, a ślubu nie zorganizujecie. Napiszcie co za problem, a pomożemy z Włochem sami. W Niemczech problem jest i problem znika*
[22:03:49] Niemcy : *zastanawiać
[22:04:21] Święte Cesarstwo Rzymskie : W porządku.*wykrzyczał w tłumie "Dziękuję za troskę Wam wszystkim, do zobaczenia w przyszłości"ukłonił się i poszedł za nią, w końcu i tak musiał zniknąć, zle szansa powrotu go bardzo mocno zastanawiała*A Iciu, dlaczego musimy się tak spieszyć? Jakieś wrota czasu? czasoprzestrzeni? Może coś takiego?
[22:04:38] @ Austria : *oparł się o drzewo, dumając. Żaden z krajów nie graniczy bezpośrednio z nim. Uniósł kącik ust i zadzwonił do szefa, nakazując organizację ochrony przeciwlotniczej w postaci wyrzutni rakietowych. Na granicy kraju rozciągnąć zasieki, ewakuować miasteczka i wsie z pogranicza*
[22:04:41] Święte Cesarstwo Rzymskie : Może to jakaś łaska?Bo w magię trudno mi uwierzyć.
[22:05:24] * Nauru MG: Aland, szef pisze, że obiecał już pożyczkę ośmiu innym państwom. Falko twój szef pyta, czy zaakceptować ofertę Anglii. Niemcy, szef odpisuje. Przykro mu, ale Austria pokojowo zajęła Niemcy. Icia uśmiechnęła się "Nie, najpierw wrócimy, a potem pójdziemy tam gdzie San, Turuś i Dziadzo Rzym". A Dzadzio uśmiecha się dalej.
[22:05:56] @ Austria : *ODGRYWAM SIĘ NIEMIEC*
[22:06:05] Seborga : *Dreszcz przeszedl mu przez caly kregoslup. Przeciez to niemozliwe! W miescie niedaleko nie ma Wlochow! Czy to znaczy, ze slyszy swoj kraj? Z wrazenia upadl na tylek*
[22:06:06] @ Austria : *przydasz mi się xD*
[22:06:07] San Marino : Świętku, jak to? Jakie do zobaczenia? *zauważyła Icię i kompletny nieogar, bo ma dwóch Włoszków jednocześnie...*
[22:06:09] Wyspy Alandzkie : *nie o to jej chodziło. Pisze jeszcze raz, chodzi o to ile pieniędzy mają*
[22:06:33] Falklandy : *odpisje szefowi, że poczeka do jutra i to samo pisze tacie*
[22:07:36] Turcja : *patrzy na wszystko dookoła i nie wierzy w co widzi*
[22:08:29] Niemcy : *czyta wiadomości* CO?! *ZARAZ POKAŻĘ MU.....Albo Nie..*odkłada Włocha* To się nazywa okupacja, ale dobrze...Chciałem Włocha mam Włocha! Pucz będzie łatwo zrobię...Pryncypał nie ma głowy do strategi. *chwyta Włochy za rękę i idzie do Austrii* Czemu to zrobiłeś *duma go rozsadza. Ma swój cały świat. Teraz formalności*
[22:08:33] San Marino : Nonno, przykro mi to mówić, ale czy z tobą wszystko w porządku? Zawsze chciałeś dla nas jak najlepiej, ale przecież takie zabranie nas nie jest niczym dobrym, nie teraz, nie w najbliższej przyszłości...
[22:08:36] Święte Cesarstwo Rzymskie : Podobno mamy się razem spotkać, prawda pani Mario?*wpatruje się w San, ją trudno Świętkowi zostawić, bo wygląda jak dorosła Icia i tak się nim zajmowała*A nie możemy wziąć teraz pani Marii i dziadka i Sadika?
[22:09:58] @ Austria : *polecił przez telefon zrobić te same manewry, a kiedy skończył rozmawiać, Niemiec akurat przyszedł* Ponieważ potrzebuję swoistej tarczy na najbliższy czas... Idź, proszę, się zająć Italią i nie wchodź mi w drogę.. *patrzy na niego neutralnie, prawie że bez uczuć*
[22:10:25] @ Austria : *te same manewry na nowych terenach*
[22:10:34] * Nauru MG: A fontanna zniknęła. Seboś,teraz słyszysz informacje po chińsku. Dziadek uśmiechnął się "Teraz wszyscy będziemy martwi~"(Icia pokiwała twierdząco głową) Falko, nagle dostajesz dużo smsów w róznych językach. Austrio...reszta świata wypowiada Ci wojnę XD
[22:10:59] Niemcy : *chwyta za szmaty* Ja zginę idioto pomyślałeś o moich obywatelach?! O LUDZIACH! *WŚCIEKŁY JAK CHOLERA*
[22:11:06] Turcja : Jak to martwi?
[22:11:08] * Nauru MG: Szef mówi, że mają więcej pieniędzy, niż wszystkie państwa razem wzięte.
[22:11:41] @ Austria : Puść. *wyjął zza płaszcza rewolwer i przystawił mu do brzucha* możesz nawet zaraz zginąć.
[22:11:46] Święte Cesarstwo Rzymskie : A nie lepiej żyć?! Nie lepiej żyć w pokoju? Iciu co Ty mówisz, ja szczególnie mogę potwierdzić, że życie jest najważniejszym darem.
[22:11:55] Falklandy : *zmarszczyła brwi, szuka tych po angielsku i hiszpańsku bo je zrozumie*
[22:12:26] Wyspy Alandzkie : *szok. Pisze do szefa czy na pewno dobrze sprawdził i żeby się upewnił*
[22:12:39] Święte Cesarstwo Rzymskie : Panie Ludwigu.*chwycił rewolwer* Pryncypale, tak nie można!
[22:12:55] San Marino : M-m-m-m-m... Morto? Jak to martwi? *rozpłakała się, tym razem już ze strachu, nie ze szczęścia...*
[22:13:28] Turcja : San nie płacz *przytulił ją i probował ja ustokoic*
[22:13:28] Niemcy : Strzelisz do własnego kuzyna, do osoby, która Ci pomagała?!!
[22:13:33] Święte Cesarstwo Rzymskie : Błagam panówodwołajcie wszystko, nie namawiajcie nikogo do śmierci! Mamy żyć! Żyć!
[22:13:47] @ Austria : Tak. *bez uczuć, odbezpieczył. Naprawdę to zrobi*
[22:14:32] Święte Cesarstwo Rzymskie : Co państwa wszystkich opętało z tą śmiercią, z tym wzajemnym okrucieństwem!
[22:14:50] Włochy Północne : * dobra koniec tej sielanki. odpycha Nie!ca i staje przed Austrią. * To miał być mój najlepszy dzień...
[22:15:50] Niemcy : *Powala Włocha na ziemię, zeby pryncypał nie strzelił*
[22:16:12] Święte Cesarstwo Rzymskie : *trzyma dalej*Pryncypale, Panie Rzymie, droga Iciu, panie Ludwigu i wszyscy inni.*wrzasnął* Przestańcie się wszyscy poprzez wieki kłócić!!!Będą ginęli wszyscy, jak w czasie wojny trzydziestoletniej!To barbarzyństwo.
[22:16:15] @ Austria : Dlatego wam radzę teraz się odsunąć.... *tak, on ma w ręku rewolwer, teraz sam się odsunął krok, by być poza zasięgiem ich rąk, ale wymierzył we Włocha* Nie zbliżajcie się do mnie...
[22:16:44] Święte Cesarstwo Rzymskie : *próbuje odebrać broń pryncypałowi*Nie zgadzam się!
[22:17:00] * Nauru MG: Nagle wszystko zaczyna wirować.
[22:17:12] @ Austria : *UDERZYŁ ŚWIĘTKA*
[22:17:25] San Marino : Właśnie, Otto ma rację! Nie wywołujcie tu wojen... *wiruje? nieogar kompletny*
[22:18:06] Niemcy : Świętek...Oni nie słuchają...*niemcy przeciera oczy* Cholera! Otacza Włocha ramionami* Nie bój się...Jak na wojnie. Nie bój *wyciąga rękę po Świętka, bo świat wiruje*
[22:18:31] Święte Cesarstwo Rzymskie : *krew poleciała mu z ust, przynajmniej żyje i nie próbuje tego zaprzeczać*
[22:18:35] Turcja : Co się dzieje? *trzyma San nadal ale wszystko mu wirowalo *
[22:18:57] Falklandy : *zamrugała i przymknęła oczy, może to w głowie jej się zakręciło*
[22:19:16] Wyspy Alandzkie : *oparła się o ścianę* Co się dzieje?
[22:19:58] * Nauru MG: Było tyle nie pić, to by się nie kreciło. Ekhem, tak. Wszystko nagle znika. Wiecie, co się stało. Ale wiecie, że wasze marzenia zostały odwołane i jest jak dawniej.
[22:20:01] Święte Cesarstwo Rzymskie : *chowa się w ramionach i kręci się z nimi*Chibitalia...*pomrukuje, ale to chyba nie była ona, ona by za wszelką cenę chciała żyć z nim, chyba, że by go chroniła własnym, ale to on zawsze tak chciał w ostateczności, bo prymarnie chciał żyć i żyć z nią*
[22:20:46] @ Austria : *sam osunął się pod drzewem, czując wirowanie świata... a może to już oblężenie się zaczęło? A może nie.... Rewolwer znikł a on poczuł znów spokój.. jednak był znów słaby. Mały i słaby. Jak wcześniej. Zamknął oczy*
[22:20:56] Święte Cesarstwo Rzymskie : *wstał i podał rękę panu Ludwigowi*
[22:20:56] Włochy Północne : Niemcy, nie żebym kierował się stereotypami ale kto wpuścił tu gaz halucynogennych? * wymianie patrzy na blondyna*
[22:21:31] Włochy Północne : *wymownie*
[22:21:32] * Austria ZM mówi: Z jednym wyjątkiem. Seborga słyszy normalnie.
Austria
Austria

Rodzina : Germanie
Liczba postów : 737

Powrót do góry Go down

Powrót do góry

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
Nie możesz odpowiadać w tematach