Starcie na planie ognia (MG: Austria)

Go down

Starcie na planie ognia (MG: Austria)

Pisanie by Austria on Nie Gru 21, 2014 1:33 am

[You must be registered and logged in to see this image.]

Wszyscy zginęli, spis w spoilerze.


”Opisy istot wraz z ich wyglądami”:

Prusy - Ifryt - Rodzaj dżina z planu ognia. Od pasa w górę postawny, silny mężczyzna, od pasa w dół zaś jest wielkim płomieniem. Są stworami przywoływanymi magicznie, dlatego też nie ma ich formy żeńskiej. Są okrutne i samolubne, uważają się za ważnych, przyjmują szlacheckie tytuły, by innym imponować. ( [You must be registered and logged in to see this link.] )
Meksyk - Hassaf - Stwory te zostały uformowane przez jedno z bóstw ognia, jednakże nie spełniły one wymagań swojego Pana. Za karę zostały zesłane na największe piaski. Obecnie żyją w klanach w sposób koczowniczy, nie mają swego celu bądź nie chcą go wyjawić.  (  http://www.wizards.com/dnd/images/mmiii_gallery/83009.jpg  )
Rosja - Magmin - Około 4-metrowe, mocno umięśnione golemowate stwory ognia. Mają niezwykle dziką naturę, jak kotołaki, nie potrafią usiedzieć w jednym miejscu, często są głodne, czy potrafią zaatakować bez powodu. ( [You must be registered and logged in to see this link.] )
Alandka - Weird - Iluzja, która uzyskała świadomość. Każda Weird była najpierw przywołana magicznie, by potem zostać odesłana. Co niektóre z nich jednak się zbuntowały i uciekły od czarodzieja. Weird nie ma ciała, może jednak oddziaływać na przedmioty magicznie i w ten sposób je przesuwać. Nie ma wiele siły. Nie potrafi też mówić, ale może kontaktować się telepatycznie. Te, które wytworzyły własną wolę, to typy inteligentne. Najczęściej Weird są kobietami. ( [You must be registered and logged in to see this link.] )
Szwajcaria - Yuan Ti - Istoty te są dużą społecznością, ale większość z nich jest niezwykle inteligentna. Składają się na pełnokrwiste oraz pół-krwiste, ta zwane Nagi. Rasa ta, to połączenie ludzi i węży. Pełnokrwisty Yuan Ti wygląda jak człowiek z gadzimi oczyma i łuskowaną skórą, ponadto ten typ potrafi się w dowolnej chwili zmienić w jaszczurkę. Żyją wszędzie, a w zależności od warunków szybko się przystosowują. Miewają różne umaszczenia. ( [You must be registered and logged in to see this link.] )
Turcja - Salamandra - Terytorialna istota, dość agresywna, bardzo często gwałtowna. Samolubne, uwielbiają torturować.  Tworzą społeczności, gdzie mają swoje kasty, a ich miasta są stworzone z metalu. Nawet inteligentne. ( [You must be registered and logged in to see this link.] )
Austria - Wyschnięty lisz - Kiedyś nekromanta, który podjął decyzję o pozostaniu typem suchego lisza. Stwór tai jest tak samo inteligentny, jak czarodziej, którym był niegdyś, teraz jednak jest nieumarły. Mają ogromny wstręt do wody, dlatego żyją na pustyniach. ( [You must be registered and logged in to see this link.] )
Sparta - Firenewt - Dosłownie ognista traszka, jaszczur myśląco-chodzący stwór, jeden z mieszkańców tego typu miejsc. Firenewt zazwyczaj wybierają życie wojownika, nielicznym udało się tak rozwinąć inteligencję, że bawią się magią amatorską. Jak większość jaszczuropodobnych, lubią rywalizację. ( [You must be registered and logged in to see this link.] )
Gryzonia - Gnom Ognisty - Jak każdy gnom, jest ekscentryczny i irytujący. Zawsze próbuje coś zbudować, co potem będzie udoskonalał aż stanie się duże i wszyscy będą to podziwiać. Gnomy żyją w niedużych wioskach, w każdej jednej jest wódz. Gnomy bywają chaotyczne. (http://www.wizards.com/dnd/images/planar_gallery/82545.jpg )
Niemcy - Cinderspawn - Stwór powstały poprzez zaklęcie kogoś przez nekromantę, aby powstał po śmierci, a ten ktoś zostaje spalony całkowicie. Są to półprzeźroczyste stwory, których ciało wiecznie płonie. Nienawidzą życia i chcą je zabić z zazdrości. (http://www.wizards.com/dnd/images/libris_gallery/84743.jpg )
Włochy Północne - Mefit - Często nieduże, skrzydlate istoty, mające dużo poczucia humoru, którym mogą tak samo bawić, co irytować. Są podobne czasem do impów, ale ich charakter nie zawsze jest zły. Unikają bezpośredniego starcia ze względu na niedużą siłę. ( [You must be registered and logged in to see this link.] )
[20:02:29] * Austria MG mówi: Rosyjskiego szalika trzyma się diablątko, które idzie wraz z nim.
[20:03:07] @ Austria : *skinął głową i Alandce, a sam wrócił z sokiem do salonu*
[20:04:29] Prusy : ... cześć *zerknął z lekkim zainteresowaniem na Wyspy Alandzkie*
[20:05:02] Rosja : O niet... *zerka na stworzenie* Sio! *próbuje strzepnąć to* ... *zerka na resztę przy okazji*
[20:05:33] @ Meksyk : *on sobie gdzies tam pod sciana przemyka, prochy przemyca albo cos . _ .*
[20:06:09] Turcja : *siedzi i czyta turecką gazete*
[20:06:16] Rosja : *tfu, próbuje strzepnąć tego łapkę*
[20:06:18] Wyspy Alandzkie : *wyciągnęła sobie z szafki kubek, do którego nasypała trzy czubate łyżeczki kawy i odstawiła słoik na miejsce. Oparła się o blat czekając aż woda się zagotuje, w końcu zgasiła gaz pod czajnikiem zalała sobie kawę i mieszając ją łyżeczką wróciła do salonu. Przysiadła sobie na oparciu kanapy, na której leżał Prus i rozejrzała się ponownie. Brew jej drgnęła na widok Ruska*
[20:06:45] Szwajcaria : *rozkłada się w kuchni z dokumentami*
[20:07:10] * Austria MG mówi: Diabełek strzepnięty poleciał dalej i wskoczył Szwajcarowi na ramiona, zaglądając mu do dokumentów.
[20:07:52] Turcja : *czyta gazete i zaczyna cicho mruczeć rapem pomiedzy japońskim a tureckim*
[20:08:28] Prusy : *po dłuższym namyśle usiadł normalnie, pokaże że czasem ma trochę kultury osobistej, niech podziwiają!*
[20:09:32] Wyspy Alandzkie : *o, zrobiło się miejsce na kanapie. To zaraz skorzystała z okazji i usiadła wygodniej, opierając się i koncentrując wzrok na swojej bardzo mocnej kawie, żeby tylko nie mieć Ruska w zasiegu wzroku*
[20:09:53] Szwajcaria : *wzdrygnął• się i zerknął na diabełka. Czym prędzej spróbował to coś przepędzić*
[20:09:59] * Austria MG mówi: Czy nie czujecie, że jest tu jakoś.. dziwnie gorąco?
[20:10:16] * Austria MG mówi: Diabełek ze śmiechem się trzyma Vasha, a co!

[20:11:08] Turcja : *dla Turka to normalna temperatura w lato XP*
[20:11:11] @ Meksyk : *przystanal na moment. Och, zawsze chcial, zeby bylo tu cieplej, ale...*
[20:12:05] Rosja : ... *aż zdjął szalik*
[20:12:12] @ Austria : *napił się więcej, on nie znosi ciepła : / *
[20:12:24] @ Austria : *patrzy na Rosję zdziwiony*..?
[20:12:37] Prusy : Uhm...? Kto bawi się kaloryferem? *westchnął z niezadowoleniem*
[20:12:48] Wyspy Alandzkie : Czy ktoś odkręcił kaloryfery? *zapytała głośno* Zdecydowanie za ciepło się tu zrobiło.
[20:13:01] Szwajcaria : *dalej próbuje to zrzucić* A sio!
[20:13:06] Rosja : Gorąco, da... ? *zerka na Roda, potem na Alandkę*
[20:13:51] * Austria MG mówi: Nagle powietrze zafalowało. Zrobiło się dziwnie sucho, a przecież na dworze jeszcze dziś padało. I nagle senność was wszystkich ogarnęła. Powoli zasypiacie~
[20:14:42] Turcja : Huh? *spojrzał na okno* Co jest? *powoli zasypia*
[20:14:59] Prusy : *ziewnął... potem drugi raz... coś było nie tak. Chciał się rozejrzeć, zrobić rozeznanie, ale... znowu ziewnął, przymknął oczy... i zasnął zanim cokolwiek zrobił*
[20:15:25] Wyspy Alandzkie : *postawiła kubek na stole i przetarła oczy* Za ciepło, aż spać się chce *ziewnęła i zasnęła bo userce nie chce się więcej pisać*
[20:15:26] Rosja : ...znow... *padł i zasnął*
[20:16:08] @ Meksyk : He- ... *padl dosc szybko*
[20:17:13] Szwajcaria : *nawet nie wie, czy udało mu się przepłoszyć diabełka, w międzyczasie zasnął*
[20:18:27] * Austria MG mówi: Jak otwieracie oczy, widzicie w sumie niedużo. Wysoko mieni się słońce, które rzuca żar godny klimatu, jaki was ogarnął. Znajdujecie się na pustyni, która ciągnie się wydmami od horyzontu po horyzont. W tle z jednej strony majaczy się budowla piaskowa, miasto lub zamek, tego nie wiecie, z drugiej strony zaś góra, z której się dymi, ewidentny wulkan. Tylko, czy na pewno to wasze ciała?
[20:19:22] Turcja : *otworzył oczy i patrzy dookoła* Od kiedy na pustynii jest wulkan?
[20:20:12] Prusy : *przeciągnął się i... gdzie podziała się kanapa? Rozejrzał się, nieco zdezorientowany* ...cholera.
[20:20:28] * Austria MG mówi dalej: Prusakowi na przykład zgubiło się całe ubranie, a przybrało na umięśnieniu. Jego dolne pół płonie, jest to jeden wielki kłąb ognia. Meksia wychudziło i ubrało w prowizoryczne łachy, a jego skóra stałą się iście czerwona. W jego dłoni znajduje się włócznia. Rosyjce naszemu doszło jeszcze więcej mięśni i urosło się do 4 metrów, także jest wysokim, postawnym żółtym, płonącym stworem.
[20:21:37] @ Meksyk : *obudzil sie, szybko ogarnal i rozejrzal.* Co to za miejsce, he? *spostrzegl, ze trzyma w dloni wlocznie. Potem spostrzegl, ze ma czerwona lape. Potem, ze w ogole cos jest nie tak* He...?
[20:23:29] * Austria MG mówi dalej: Alandka nasza stałą się duchem, piękną kobietą której włosy zdają się płonąć, a ona sama jakby byłą z ognia. Jest ubrana w prześliczną sukienkę. Vasha pokryły łuski, a jego oczy stały się gadzie. Był ubrany skromnie, ale w szaty najwyższej klasy. Zapewne pamięta mieszkający nieopodal swój lud. Turcja zmienił się najbardziej. Większość jego ciała stałą się wężowata, a jego twarz wydłużyła się w pysk. Ma żelazny, rozgrzany do czerwoności pręt w łapach. Jego oczy świecą się na żółto.
[20:24:40] * Austria MG mówi dalej: Na końcu został już tylko Sparta przemieniony w pół-człowieka, pół-jaszczurkę, ubranego w prostą zbroję i z mieczem w dłoni. No i Austria, najchudszy z nich wszystkich mumio-trup zawinięty w starą szatę czarodzieja.

[20:25:16] Ifryt!Prusy : ...o *odkrył, że i on się zmienił, chociaż nie jest jeszcze pewien czy to powód do zmartwień czy do radości... w sumie nie wygląda źle* Hm...
[20:26:25] Weird!Alandka : *otworzyła oczy, potarła czoło dziwnie się czując i zauważyła ogień.. W pierwszek chwili pisnęła przestraszona, ale zdała sobie sprawę, że jej nie parzy nic. Podniosła się, a raczej uniosła i popatrzała na swoje ciało*
[20:26:31] * Austria MG mówi: A obok zaś pojawiła się jeszcze jedna kobieta. Niższa, nieco tęższa, niż zazwyczaj, z dużym rudym warkoczem z tyłu. Jej cera jest brązowa, a oczy mienią się barwą białą. Ma szaty dość z dość dobrych materiałów.
[20:26:36] Magmin!Rosja : *rozgląda się* ... *coś mu się chyba urosło jeszcze...?*
[20:27:49] Salamander!Turcja : *spojrzał na siebie.....* ALLAHU?! *no i cały komentarz niepotrzebny XP*
[20:29:03] @ Wyschnięty_lisz!Austria : *rozgląda się. Podwinął ręaw, by ujrzeć swoje nieumarłe ciało* o.o *tak bardzo zdziwiony*
[20:30:04] Ognisty gnom!Gryzonia : *przetarła oczy i rozejrzała sie co sie dzieje*...
[20:30:24] Magmin!Rosja : *podchodzi do Lisza i wącha go*
[20:30:39] Yuan Ti!Szwajcaria : *rozejrzał się czujnie dookoła, próbując ogarnąć, co się stało. Zauważył łuski na dłoniach i go zamurowało*
[20:31:29] @ Wyschnięty_lisz!Austria : *cofnął się od wielkiego magmina* Poszedł >:I
[20:31:48] @ Hassaf¡Meksyk : *zerknal raz jeszcze na trzymana przez siebie wlocznie i z ciekawosci przecial nia powietrze*
[20:32:34] Ifryt!Prusy : *kiedy skończył podziwiać swoją nową postać, zerknął na pozostałych... oczywiście, że prezentują się dużo gorzej niż on, to było do przewidzenia*
[20:32:35] Magmin!Rosja : >: *zamruczał głośno, smutno*
[20:33:52] @ Wyschnięty_lisz!Austria : gh.... Gdzie my jesteśmy? *rozgląda się okiem wyższości*
[20:34:20] Ognisty gnom!Gryzonia : *popatrzyła na siebie i swoje włosy. Nie wie co gorsze - to, że przytyła, ściemniała czy zrudziała* o co tu chodzi?
[20:35:02] Yuan Ti!Szwajcaria : *otrząsnął się i obejrzał się na pozostałych. Chyba mu się to wszystko śni po prostu...*
[20:35:27] Ifryt!Prusy : ...wyglądacie okropnie *podsumował pozostałych*
[20:35:57] @ Hassaf¡Meksyk : Pustynia. *odparl Austrii nader inteligentnie, obracajac wlocznie w dloniach i lypiac na Prusa*
[20:36:06] Magmin!Rosja : ... *rozgląda się znowu i wzrusza ramionami* ... jeść. :C
[20:36:07] Salamander!Turcja : *Ty też wyglądasz okropnie *wyszczerz*
[20:37:55] @ Wyschnięty_lisz!Austria : To akurat widzę. Ale jaka. *rozgląd, a wzrok mu spoczął na Hassafim* Wyglądasz, jakbyś mieszkał tu, to Twój dom?
[20:38:38] Ifryt!Prusy : Pfff! Ja akurat wyglądam bardzo dobrze.
[20:39:17] Ognisty gnom!Gryzonia : ...*kopie piasek*
[20:39:56] Weird!Alandka : *to nie fair, nie mogła nic powiedzieć, a naprawdę próbowała. Popatrzała na innych Tobie to fajnie pomyślała, patrząc na Prusa, nieświadomie używając telepatii*
[20:40:16] Salamander!Turcja : *patrzył na resztę*
[20:40:20] @ Hassaf¡Meksyk : Ja? *wyczuwszy spoczywajace na nim spojrzenie, odwrocil leb ku suchozdechlakowi* Nie. *mruknal jakby bez przekonania.* Ne kojarze miejscowki. u.u'
[20:40:35] Ifryt!Prusy : ...huh? *rozejrzał się, nieco zaskoczony*
[20:41:23] @ Wyschnięty_lisz!Austria : *warknąłby pod nosem niezadowolony, ale wyszedł mu z tego świst* ...
[20:41:29] Magmin!Rosja : *przysuwa się do Turka i obwąchuje go*
[20:42:11] Salamander!Turcja : *patrzy na Ruska* E... Rusya?
[20:42:47] @ Hassaf¡Meksyk : *lypnal katem oka na Ruskiego* He...? *wbil wlocznie w ziemie i podparl sie o nia*
[20:43:16] Salamander!Turcja : *jakoś instynktownie chciał go tym kijem co miał go odsunąć.... Czemu miał chęć go walnąć? Chociaż...to normalne*
[20:43:46] Ognisty gnom!Gryzonia : *zamyśliła sie*
[20:43:57] Yuan Ti!Szwajcaria : *zignorował resztę i ruszył powoli przed siebie. Gdzieś mu się w pamięci kołatało przeświadczenie, że gdzieś niedaleko powinien znaleźć swoich... Zatrzymał się gwałtownie. Zaraz, jakich swoich? Co się w ogóle dzieje?*
[20:44:27] @ Wyschnięty_lisz!Austria : A tyż gdzie idziesz... stworze? *podążył za Szwajcarem w łuskowatej formie*
[20:45:15] Weird!Alandka : *przekrzywiła głowę, czyżby...?* Ty mnie słyszysz? *do Prusa*
[20:46:00] Ognisty gnom!Gryzonia : *chodzi niespokojnie to w jedną to w drugą strone. Nie ma co robić bo nie ma tu nic, więc i nie ma z czego budować*
[20:46:18] * Wyschnięty_lisz!Austria MG mówi: A piasku dużo i jeszcze więcej, nasza gnomia dziewczyno. A budowla na horyzoncie aż kusi, prawda?
[20:47:14] @ Hassaf¡Meksyk : *z braku czegokolwiek innego do roboty zaczal dlubac koncem wloczni w piachu. Wrocil spojrzeniem ku budowli* ...
[20:47:35] Magmin!Rosja : *zabrał mu kija* ... *prycha na Turka*
[20:47:58] Yuan Ti!Szwajcaria : Wracam do siebie *syknął niechętnie*
[20:48:09] Ognisty gnom!Gryzonia : *spojrzała nieco dalej. Zobaczyła gdzieś w oddali coś co nie było piaskiem* nareszcie *natychmiast poszła w tamtą stronę olewając wszystkich *
[20:48:35] Salamander!Turcja : Oddaj! *rzucił się na Ruska*
[20:48:46] @ Wyschnięty_lisz!Austria : Czyli gdzie..? *w tym momencie zapewne gnomka ich minęła, Rod w trupiej formie spojrzał za nią* ...?
[20:49:56] @ Hassaf¡Meksyk : *widzac, iz ktos juz skierowal sie ku budowli, rowniez ruszyl w jej strone*
[20:50:33] * Wyschnięty_lisz!Austria MG mówi: Salamandra musi się jeszcze nauczyć rzucać, bo Turek przyzwyczajony chyba do nóg wylądował szybko na piasku.
[20:51:28] Yuan Ti!Szwajcaria : Do swoich. *taka informacja powinna wystarczyć. Też zerknął za gnomką*
[20:51:39] Salamander!Turcja : *przeklął po turecku i stanął na ogon... myśli jak tu szybko sie poruszać*
[20:52:21] Ifryt!Prusy : ...słyszę *stwierdził po dłuższym namyśle*
[20:52:23] @ Wyschnięty_lisz!Austria : ... idę za nią *poszedł posuwistym krokiem za gnomką, szybciej nie może*
[20:53:06] @ Hassaf¡Meksyk : *a ze on chudy i dlugie nozki ma, to pomyka szybko po piachu*
[20:53:11] Ognisty gnom!Gryzonia : *szła dalej oddalając sie od tych wszystkich...stworów*
[20:53:22] Weird!Alandka : *odetchnęła z ulgą* A już myślałam, że z nikim nie porozmawiam
[20:54:27] * Wyschnięty_lisz!Austria MG mówi: W miarę, jak się zbliżacie, co raz bardziej przypomina to nie jedną, a kilka budowli-domów, podobnych do budynków tworzonych w starych czasach na terenach obecnego islamu.
[20:55:03] Yuan Ti!Szwajcaria : *wzruszył ramionami i idzie w pierwotnie obranym przez siebie kierunku*
[20:55:04] * Wyschnięty_lisz!Austria MG mówi: Płonący cień, podobny nieco jakby do zabitego i spalonego Niemca sunie od strony tegoż miasta.
[20:55:17] Ifryt!Prusy : ...aha *mruknął, zerknął za oddalającymi się* Nie wiem co oni kombinują, ale gdzieś idą... lepiej sprawdzić co kombinują.
[20:55:41] Cinderspawn!Niemcy :  * sunie od strony jakiegoś miasta*
[20:55:55] Ognisty gnom!Gryzonia : *starała sie przyszpieszyć kroku*... Musze znów schudnąć *mruknęła*
[20:56:52] Salamander!Turcja : *powoli... ślizgał sie jak wąż po piasku... a raczej ze ma ciało węża to ślizga się.*
[20:56:55] @ Hassaf¡Meksyk : *dosc szybko zrownal sie z Gryzonia. Miast wyprzedzic, dotrzymywal jej kroku. Bo tak. Razem razniej*
[20:57:05] * Wyschnięty_lisz!Austria MG mówi: A piasek ciągnie się i ciągnie, drogi Yuan Ti. Nie widzisz kompletnie nic przed sobą.
[20:57:37] Weird!Alandka : *spojrzała za innymi* Masz rację, lepiej chodźmy *zaśmiała się w myślach co Prus też pewnie usłyszał* Choć dosłownie nie damy radę iść *pewnie lewitując porusza się do przodu*
[20:57:51] Salamander!Turcja : *Turek rozpoznaje budynki ale coś w nim zaczyna kiełkować. Chęć krwi *
[20:58:57] Ifryt!Prusy : *w takim razie podąża za grupką, póki jeszcze ich widać... Szwajcara zignorował*
[20:59:19] Ognisty gnom!Gryzonia : *była pewna, że idzie sama a tu ktoś idzie obok. Wzdrygneła sie * a ty to kto? *patrzy niechętnie na Meksia*
[20:59:46] @ Wyschnięty_lisz!Austria : *sunie sobie powoli, być może inni go miną*
[21:00:34] Cinderspawn!Niemcy : *Zaraz dojdzie do Gryzoni, Meksyku i Austrii z tyłu*
[21:01:22] @ Hassaf¡Meksyk : *Zerknal na Gryzonie* Zalezy. *mruknal z usmiechem.No tak. Jest Meksem. Albo jest tez czerwonym czyms* Zalezy w jakim sensie, si?
[21:01:22] Weird!Alandka : Ciekawe gdzie my tak w ogóle jesteśmy, prawda? *rozglądała się dookoła z zaciekawieniem. Nic tylko piasek*
[21:01:39] Yuan Ti!Szwajcaria : *podąża szlakiem tkwiącym mgliście w pamięci*
[21:01:52] Magmin!Rosja : *podczłapał znów do Rodotrupa* ~
[21:02:18] Salamander!Turcja : *powtórnie rzucił sie na Rosję próbując zabrać swój kij!*
[21:02:27] Salamander!Turcja : *juz sie nauczył chodzenia*
[21:02:44] Ognisty gnom!Gryzonia : M...Ja. W sensie każdym
[21:03:10] * Wyschnięty_lisz!Austria MG mówi: Miasto wygląda na wyludnione. Znajduje się tu też kilka większych budynków, stary bazar, czy coś w rodzaju prostej świątyni. Yuan Ti dalej idzie i trafia na rzekę lawy.
[21:03:54] Cinderspawn!Niemcy : *Stanął mierząc spojrzeniem się na trzy istoty, które były gdzieś przed nim*
[21:04:01] @ Wyschnięty_lisz!Austria : *zerknął za tym stworem, co przyczłapał* :I
[21:04:44 10/10/14] @ Hassaf¡Meksyk : Na ogol jestem uroczym latynosem, si? C: Meksyk sie klania. *z tymi slowy istotnie sie sklonil* A chwilowo... He, jeszcze do tego nie doszedlem.
[21:05:41 10/10/14] Ifryt!Prusy : Racja, warto byłoby wiedzieć co to za miejsce. *wyjątkowo się zgodził i podąża w stronę miasta, gdzie planuje dogonić resztę*
[21:05:46 10/10/14] Yuan Ti!Szwajcaria : ... *tej lawy tu chyba nie powinno być... chyba. Idzie wzdłuż rzeki szukając jakiegoś sposobu na jej przekroczenie*
[21:06:03 10/10/14] Ognisty gnom!Gryzonia : ...M...kojarzę *patrzy na osobę co przed nimi stoi*
[21:06:53] Weird!Alandka : *skinęła lekko głową, pewnie byli już dosyć blisko niektórych osób* Tak w ogóle to całkiem fajnie wyglądasz *zagadnęła*
[21:06:55] @ Hassaf¡Meksyk : A ty, he? *i tu zwrocil leb ku Niemcowi, bo go przyuwazyl* Och
[21:07:49] Cinderspawn!Niemcy : *marszczy brwi * Żywi? *Tak z buta dziwne pytania*
[21:07:57] Ifryt!Prusy : *zamurczał coś, zadowolony z komplementu* Taak... ty też jesteś w porządku *powiedział, skoro ktoś go docenia, to może być miły, a co!*
[21:08:18] Ifryt!Prusy : *oczywiście w pewnych granicach, ale zdarzają się takie sytuacje, wbrew pozorom*
[21:09:21] Ognisty gnom!Gryzonia : ... Ja?
[21:09:48] Weird!Alandka : *zerknęła po sobie, obróciła się dookoła, nie zatrzymując się i uśmiechnęła* Nawet całkiem, tylko szkoda, że nie mogę mówić.
[21:10:00] Magmin!Rosja : *tyka Lisza* ja głodny. :C
[21:10:47] Ifryt!Prusy : Możesz za to być głosem w głowie. Fajna sprawa do wkurzania co bardziej irytujących idiotów *stwierdził, cały czas zmierzając do miasta... już coraz bliżej, na szczęście**
[21:11:04] @ Wyschnięty_lisz!Austria : *zlustrował od góry do dołu istotę, po czym spojrzał na wiszącego chyba na nim salamandra. * ..... I co ja mam z tym zrobić?
[21:11:56] Cinderspawn!Niemcy : *Mierzy spojrzeniem grupkę*
[21:11:57] Salamander!Turcja : Spraw by oddał mi kij *pokazał Rosje*
[21:12:33] Yuan Ti!Szwajcaria : *lezie wzdłuż tej rzeki*
[21:13:00] @ Wyschnięty_lisz!Austria : A ile jesteś w stanie mi zapłacić? *zapytał duzego Jaszczura, bo chyba bardziej kumaty*
[21:13:17] * Wyschnięty_lisz!Austria MG mówi: Rzeka rośmie i rośnie, a ty nagle zauważasz, że idziesz do wulkanu.
[21:13:30] Weird!Alandka : *roześmiała się wesoło* Nie pomyślałam o tym, wiesz? *zerknęła na Rosję potem przed siebie na miasto* Głupek z Ciebie i to wielki. *odezwał się głos w głowie Rosji*
[21:13:35] @ Hassaf¡Meksyk : Zywi? He? *przechylil glowe na bok* Ano.
[21:14:15] Cinderspawn!Niemcy : Każda żywa istota powinna zginąć w męczarniach *ten ton poraża*
[21:14:34] Magmin!Rosja : Hm. Jeść. Patyk. O: *próbuje wsadzić sobie do gęby patyk z salamandrem*
[21:15:17] Yuan Ti!Szwajcaria : ... *no to idzie w stronę wulkanu, może uda się go jakoś obejść*
[21:15:39] Ifryt!Prusy : *uśmiechnął się tylko, patrzy na grupkę, do której wreszcie dołączyli* Co wy tu wyprawiacie?
[21:15:50] @ Hassaf¡Meksyk : *ile to razy juz ginal... DX Ale dla pewnosci mocniej zacisnal palce na wloczni* Dlaczego, he?
[21:15:51] Salamander!Turcja : Zapłacę? To że cię nie zabije to będzie wystarczająca cena
[21:16:28] Ognisty gnom!Gryzonia : ... * mija Niemca olewając go, jeszcze sie obejrzała by w plecy nie dostać czy co* nie mam czasu na takie głupoty
[21:16:42] @ Wyschnięty_lisz!Austria : *spojrzał na nową dwójkę, cofnął się tylko* ... *on tu nic nie robi. Spojrzał na Salamandra* Ciekawa propozycja, ale chwilowo sam masz ten problem, hm?
[21:16:46] Magmin!Rosja : :C *jednak zabiera sprzed gęby patyk z salamandrem i wymachuje nim, jakby chciał odgonić ten głos, co słyszał w głowie*
[21:17:29] Cinderspawn!Niemcy : ...Powinniście zginąć *mówi, żeby słyszeli*
[21:17:36] Salamander!Turcja : *zasyczał na Ruska*
[21:18:18] Weird!Alandka : Jesteś wielki i głupi, pacan, idiota *głos wyzywa Ruska. Chwilowo Alandka dała sobie spokój i spojrzała na Lisza* Po co ten wielki głupek jest z nami?
[21:18:39] @ Hassaf¡Meksyk : Mozliwe. A ty powinienes siac groze gdzie indziej. *wyszczerzyl sie do niego w zlosliwym usmieszku i wyminal go, podobnie jak wczesniej Gryzia*
[21:18:42] Ognisty gnom!Gryzonia : *idzie dalej rozglądając sie po budynkach*
[21:18:50] * Wyschnięty_lisz!Austria MG mówi: Yuan Ti idzie do wulkanu i trafia na Mefita latającego sobie wesoło nad magmą, która mu nic nie robi.
[21:19:18] Ifryt!Prusy : *o, ktoś nowy, zerknął na krzyczącego Niemca* Huh?
[21:19:26] @ Hassaf¡Meksyk : *idzie sobie za Gryzia, stalker .__.*
[21:19:59] Magmin!Rosja : DD: nie głupi! *dalej wymachuje*
[21:20:12] @ Wyschnięty_lisz!Austria : *rozejrzał się i spojrzał na Alandkę* ... * Skąd mi to wiedzieć, panno? odparł telepatycznie, wszak dalej jest magiem.*
[21:20:44] Ognisty gnom!Gryzonia : *obejrzała sie za siebie* Gryzonia *rzuciła do Meksia i ponownie sie zaczeła rozglądać* Wchodzimy gdzieś?
[21:21:04] * Wyschnięty_lisz!Austria MG mówi: W środku miasta widać na ścianach wydrapane symbole, arkana albo znaki jakiejś grupy.
[21:21:33] Cinderspawn!Niemcy : *patrzy na swoje ręce* Czy ukręcenie karku byłoby wystarczające? *rozgląda się dookoła.* Powinno się pozbawić życia tych żywych
[21:22:02] MefitWłochy Północne : *jego uwagę od zabawy odciaga czyjaś obecność. z początku niechętnie patrzy na przybysza, który przypomina kupkę, kości jaka z irracjonalnych powodów nadal trzyma się w spójnej całości. po chwili jednak znajduje w jego istnieniu nowy sens. zainteresowany zlatuje niżej, krążąc nad liszem*
[21:22:38] @ Hassaf¡Meksyk : Ach. *przystanal obok niej* Jesli chceszN, mozemy sie rozejrzec po jakims wnetrzu, oczywiscie. *wypatrzyl znaki* A to co, he?
[21:24:12] Ognisty gnom!Gryzonia : *popatrzyła tam gdzie on* nie znam sie na tym *podeszła do znaczków*
[21:24:13] Weird!Alandka : Głupi głupi i to bardzo *głos w głowie Ruska* *spojrzała na pozostałych i usmiechnęła się do Lisza* Też mówisz telepatycznie?
[21:25:18] Magmin!Rosja : D:< *warknął groźnie i rzucił Turkiem... gdzieś. Rozgląda się za głosem*
[21:25:38] Cinderspawn!Niemcy : *Nadal mruczy pod nosem o morderstwach, zastanawiając się przy tym, czemu nienawidzi żywych*
[21:25:44] Yuan Ti!Szwajcaria : *zerknął na Mefita, zirytowany jego dobrym humorem i dalszym brakiem przejścia przez lawę*
[21:26:02] * Wyschnięty_lisz!Austria MG mówi: I metalowy pręt wraz z jego właścicielem poszybował do Hassafiego i Gnomki.
[21:26:20] Salamander!Turcja : *AŻ TAK DALEKO?! *
[21:26:20] MefitWłochy Północne : * znieskrywanym zainteresowaniem, zlatuje niżej ciągnąc wężo podobną istotę za ogon*
[21:26:44] Salamander!Turcja : *leci leci jak ptak!~~~*
[21:26:51] * Wyschnięty_lisz!Austria MG odpowiada: ZAISTE. Ale pręt wbił się w ścianę i jaszczurowi nic się nie stało.
[21:26:55] @ Hassaf¡Meksyk : Ja tez. Wiec raczej niczego sie z nich nie dowiemy, si? *wzruszyl ramionami i upatrzyl sobie jakis budynek. Skierowal sie ku niemu* Idziesz, si? *i dobrze, ze sie przesunal, bo mu Turek przefrunal obok* D:
[21:27:30] Salamander!Turcja : *zatrzymał się... * Merhaba *spojrzał na nich *
[21:27:33] Ifryt!Prusy : *obserwuje poczynania pozostałych, na razie mieszać się nie będzie, mowy nie ma*
[21:27:47] Cinderspawn!Niemcy : Szkoda, ze nie mam teraz dostępu do komór gazowych, czy czegoś bardziej...Morderczego niż moje ręce
[21:28:21] Ognisty gnom!Gryzonia : O matko! *nawet nie mrugneła a tu Turek*Ide, ide *idzie*
[21:28:35] Salamander!Turcja : Gdzie idziecie?
[21:29:10] @ Wyschnięty_lisz!Austria : Tak, jestem czarodziejem. Albo byłem.Ciężko powiedzieć. *mruga oczyma*
[21:29:31] @ Hassaf¡Meksyk : *wszedl wiec do jakiegos budynku* Mm... Hola?
[21:29:54] Salamander!Turcja : *poszedł za nimi *
[21:30:03] Ognisty gnom!Gryzonia : *weszła za Meksiem*
[21:30:49] Weird!Alandka : *zaśmiała się rozbawiona zachowaniem Ruska* Nawet rzucać nie umiesz porządnie *głos do Ruska* O, magiem? A to ciekawe
[21:30:49] @ Hassaf¡Meksyk : *MG interweniuj*
[21:30:50] Cinderspawn!Niemcy : *zawrócił do miasta* Walone żywe istoty...Każdej wbić nóż w to bijące małe serduszko
[21:31:02] Yuan Ti!Szwajcaria : *machnął ogonem i zasyczał na Włocha*
[21:31:31] MefitWłochy Północne : *lekko zdenerwowany zignorowaniem, ciska w szwajcara małą dawką mocy ( tylko taką posiasa) wydobywająxą się z ust* Chcę wiedzieć, ty mnie tu przyzwałeś?!!
[21:31:38] * Wyschnięty_lisz!Austria MG mówi: Jakiś wąż przestraszony głosem Meksyku schował się pod piasek. Nikogo w domu. Pusto, całkowicie. Ale meble i dzbany wyglądają na całkiem świeże.
[21:32:09] Salamander!Turcja : Ktoś tu mieszkał... niedawno
[21:32:34] Ifryt!Prusy : *zastanawia się co się stało z tym idiotą, który poszedł sam w przeciwną stronę... oby stało mu się coś bardzo złego. W końcu sobie na to zasłużył*
[21:32:38] @ Hassaf¡Meksyk : He... *zatrzymal sie gdzies na srodku i powoli obrocil* Si, si, mozliwe.
[21:33:18] Salamander!Turcja : Są meble świeże *syczy* Chyba uciekli
[21:33:30] @ Wyschnięty_lisz!Austria : *poprawił kaptur na głowie i spojrzał na Prusaka. Z jakiegoś dziwnego powodu czuje do niego niechęć..*
[21:33:39] Cinderspawn!Niemcy : Da się zabić życie? *zastanawia się idąc gdzieś*
[21:33:46] Yuan Ti!Szwajcaria : Jeszcze czego! Po co mi takie marne coś? *prychnął*
[21:33:58] Ifryt!Prusy : *zerknął na lisza, kiedy zorientował się, że ten się na niego patrzy* ...hm, czego chcesz?
[21:33:59] Ognisty gnom!Gryzonia : ...rzeczy *natychmiast zaczeła szukać czegoś przydatnego i interesującego. Potem bedzie z czego majsterkować jak sie poszczęści~*
[21:35:33] @ Hassaf¡Meksyk : *podszedl do najblizszego przedmiotu i oglada* Uciekli?
[21:35:39] @ Wyschnięty_lisz!Austria : Niczego. ... Dalej masz na imię Gilbert?
[21:36:21] Salamander!Turcja : Tak... Nagle znikli. Wszystko wygląda na świeże jednak ta ucieczka była przygotowana
[21:36:26] * Wyschnięty_lisz!Austria MG mówi: Niemiec szedł, aż się przewrócił o coś wystające z piasku. Tak, z tego miasta lud ewidentnie uciekł.
[21:36:40] MefitWłochy Północne : * fuka na pół węża i odlatuje dalej, choć wraca jeszcze na moment aby pociągnąć po raz ostatni za zielone łuski. taki mały psikus*
[21:37:13] @ Hassaf¡Meksyk : Ale dlaczego, he? Takie... mile miejsce.
[21:37:26] Ifryt!Prusy : ... oczywiście, że tak.
[21:37:42] Ognisty gnom!Gryzonia : Lepiej dla nas, coś fajnego możemy znaleść za darmo *szuka dalej*
[21:37:42] Salamander!Turcja : może pustynia ich wygoniła albo inny lud?
[21:38:06] Salamander!Turcja : Coś co ich wygoniło może nas wygonić
[21:38:45] Cinderspawn!Niemcy : *Czuje się jak Włoszek i łupnął na ziemię*
[21:38:46] @ Hassaf¡Meksyk : Moze, moze- He? *zaciekawiony slowami Gryzi, zajal sie szukaniem. Sorry, Tucia, nikt nieslucha xD*
[21:38:51] @ Wyschnięty_lisz!Austria : *kiwnął głową, ale ostrożnie, abyu nic nie naderwać*
[21:39:46] Ifryt!Prusy : Wyglądasz jak bardzo stara, zasuszona śliwka *ocenił lisza, baardzo szczerze*
[21:39:52] Magmin!Rosja :  ... *wgapia się w Alandkę*
[21:40:24] @ Wyschnięty_lisz!Austria : Nieduża cena wobec tego, co zyskałem. *odparł równie szczerze*
[21:40:25] Yuan Ti!Szwajcaria : *warknął, wyraźnie zirytowany, że takie byle co go zaczepia* Jak ci się nudzi, to znajdź tu jakieś normalne przejście przez tę lawę, a nie zaczepiasz...
[21:40:35] Weird!Alandka : *totalnie ignoruje Ruska, nawet go spojrzeniem nie zaszczyci* *zaśmiała się na słowa Prusa*
[21:41:03] * Wyschnięty_lisz!Austria MG mówi: Undead, undead! Germany! There's a BOX!!! Skrzynka w piasku, ale trzeba ją odkopać.
[21:41:06] Ifryt!Prusy : Bardzo silny jesteś? *zainteresował się... oczywiście, że jakiś tam lisz nie może być silniejszy od niego, o nie nie! Ale siła jest fajna, warto spytać*
[21:41:35] MefitWłochy Północne : * posłusznie wraca, bo w najlbliższej okolicy to chyba jedyny towarzysz* mogę cię przenieść?
[21:42:03] Ognisty gnom!Gryzonia : *zagląda do wszystkich dzbanów po kolei*
[21:42:24] Salamander!Turcja : *patrzy i szuka przyczyny ucieczki*
[21:42:24] Yuan Ti!Szwajcaria : ... *patrzy z powątpiewaniem na Mefita* Już to widzę...
[21:42:39] @ Wyschnięty_lisz!Austria : Siła nie jest dla mnie wartością.
[21:43:09] Ifryt!Prusy : Pff... więc co takiego zyskałeś, że zgodziłeś się zostać starą śliwką?
[21:43:21] @ Hassaf¡Meksyk : *zrzucil na podloge dzbanuszek, ktory rzecz jasna sie potlukl* Ah-
[21:43:38] * Wyschnięty_lisz!Austria MG mówi: Mefit aż tyle siły to nie ma... / Gryziu, woda, woda, pusto, jakieś ubrania, skóry, znów nieco cieczy, olej... Nawet starą zupę znajdziesz.
[21:43:52] Cinderspawn!Niemcy :  *patrzy na skrzynkę * Hmm...Jak na wojnie...Tylko łopaty brak...*piasek, to rękami spróbuje odkopać*
[21:44:36] @ Wyschnięty_lisz!Austria : Obawiam się, że tego nie zrozumiesz. *odparł dość grobowo i podążył ku drugiemu nieumarłemu, jako że widzi, że ten się do czegoś dobrał.*
[21:44:36] Magmin!Rosja : ... *podczłapał i tyka ją paluchem* Ty. Złość. Ja >:c *marszczy mordę*
[21:45:05] Cinderspawn!Niemcy :  *kopu, kopu, widać więcej skrzynki*
[21:45:29] Ifryt!Prusy : Znalazł się, myślałby kto *prychnął na lisza*
[21:45:46] * Wyschnięty_lisz!Austria MG mówi: Skrzynka zamknięta na starą kłódkę. / Turku, tylko te arkana na ścianach mogą dać Ci jakieś pojęcie. No chyba, że poszukacie czegoś w budynku głównym.
[21:46:11] Ognisty gnom!Gryzonia : *niezadowolona z poszukiwań, rzuciła ostatnim dzbanek w ściane* wynosimy sie stąd
[21:47:02] Cinderspawn!Niemcy :  Hmmm...*rozgląda się za jakimś kamieniem* W końcu będzie można użyć przemocy~
[21:47:15] Yuan Ti!Szwajcaria : *ruszył dalej po zboczu wulkanu. Do szczytu wspinał się nie będzie, ale plan obejścia przeszkody dalej pozostaje aktualny*
[21:47:48] @ Hassaf¡Meksyk : Chcesz poszukac czegos gdzie indziej, he? *on w sumie ni ma celu, to moze z nia polazic*
[21:48:21] MefitWłochy Północne : * nie czekając na zgosdę chwyta szwajcarię pod ramionami i unosi nad ziemię.* co za problem przenieść takie coś na tak małą odległość?
[21:48:36] Weird!Alandka : *przekrzywiła głowę patrząc na Ruska, nie zdradzi, że to ona używa telepatii*
[21:48:44] @ Wyschnięty_lisz!Austria : *patrzy tak na to wykopalisko, obszedł dookoła skrzynię* ...
[21:49:06] Ognisty gnom!Gryzonia : Ja. *wyszła i poszła w strone największego budynku, bo tam powinno być najwięcej rzeczy*
[21:49:10] Ifryt!Prusy : *obserwuje Ruska, nic lepszego do roboty nie ma*
[21:49:14] Salamander!Turcja : *patrzy na symbole...skąd je zna*
[21:49:39] Cinderspawn!Niemcy : *Czuję się taki głupi...t_t*Hmm...Będziesz tak chodził i się patrzył?
[21:50:15] * Wyschnięty_lisz!Austria MG mówi: Yuan Ti był jednak troszkę za duży dla niedużego mefita, który po chwili musiał go puścić, bo by mu dłonie urwało.
[21:50:37] * Wyschnięty_lisz!Austria MG mówi: Nie, Salamandro, Tobie one nic nie powiedzą.

[21:51:11] Salamander!Turcja : *ale je gdzieś widzą... idzie do największego budynku *
[21:51:19] @ Hassaf¡Meksyk : *poszedl zatem za nia, spogladajac na Turka* Idziesz?
[21:51:33] @ Wyschnięty_lisz!Austria : Póki co więcej nie planuję.
[21:52:04] Yuan Ti!Szwajcaria : Co ty wyprawiasz, co?
[21:52:40] Salamander!Turcja : *poszedł za nimi wiadomo *
[21:53:01] Ognisty gnom!Gryzonia : *szła* nie podoba mi sie tu
[21:53:36] * Wyschnięty_lisz!Austria MG mówi: W środku największy budynek jest już wyłożony podłogą, czego w domach nie było. Budynek 2 piętrowy w kształcie rotundy .Na ścianach prowizoryczne malunki i skóry przedstawiające różne dawne zdobycze tego ludu. Także czasem czaszki.
[21:54:17] Cinderspawn!Niemcy :  Kamień się nada...Powinien...Chyba...
[21:54:21] Salamander!Turcja : Ten lud był ciekawy
[21:54:24] Weird!Alandka : *ruszyła do przodu, postanawiając na razie dać spokój Ruskowi, ciekawa była tych budynków. Skoro już tu są to warto się rozejrzeć*
[21:54:36] Ifryt!Prusy : *Rusek okazał się nudny, więc skierował się w stronę w którą oddalił się lisz, może tam jest coś ciekawszego...*
[21:54:44] @ Hassaf¡Meksyk : Mi tez. *weszli do srodka* He, uroczy wystroj. *rozejrzal sie*
[21:54:47] MefitWłochy Północne : *patrzy na oderwane dłonie ze smutkiem, jest tylko jeden sposób. zanurza się w lawie co skutkuje natychmiastową regeneracją ciała*
[21:55:28] Magmin!Rosja : *drepcze tuż za Alandką*
[21:56:11] @ Wyschnięty_lisz!Austria : Powodzenia w szukaniu kamienia... *prędzej Niemiec znajdzie kość. posuwiście podążył ku wulkanowi*
[21:56:23 10/10/14] Ognisty gnom!Gryzonia : ...ładniej. *rozejrzała sie*
[21:57:18 10/10/14] Ifryt!Prusy : *dogonił lisza i podąża za nim*
[21:57:44 10/10/14] @ Hassaf¡Meksyk : Ano. Zapewne jakis konkretniejszy budynek. Ale tez cos pustawo. *wzial glebszy wdech* Halo?! *odczekal moment*
[21:57:52 10/10/14] @ Wyschnięty_lisz!Austria : ... dlaczego za mną idziesz? *nie zwalnia*
[21:58:15 10/10/14] Ifryt!Prusy : Bo mam taką ochotę.
[21:58:37 10/10/14] Salamander!Turcja : Kto ci niby odpowie? Cegłówka?!
[21:58:58 10/10/14] Weird!Alandka : *bawi ją kłótnia Lisza z Ifrytem* Zabawni jesteście
[22:00:07 10/10/14] * Wyschnięty_lisz!Austria MG mówi: Jak takim tonem będziecie mówić, to cegłówka zaraz spadnie.
[22:00:08 10/10/14] Magmin!Rosja : *chwycił Alandkę za ramiona i uniósł do góry* \o/ *prawie jak krąg życia*
[22:00:14 10/10/14] Ognisty gnom!Gryzonia : Ogarnijcie sie *poszła na górę*
[22:00:35 10/10/14] Weird!Alandka : *Alandka nie ma ciała, nie chwyci jej :P*
[22:01:03 10/10/14] @ Wyschnięty_lisz!Austria : Nie widzę w tym nic zabawnego. *odparł do Alandki, Prus nie ma możliwości tego słyszeć. *
[22:01:20 10/10/14] Yuan Ti!Szwajcaria : *olał mefita, kontynuuje podróż*
[22:01:30 10/10/14] @ Hassaf¡Meksyk : He, ja? *co on takiego uczynil? D': Ale zaraz poszedl za nia* A moze i ceglowka, si? mruknal*
[22:02:05 10/10/14] Ifryt!Prusy : *wzruszył ramionami i idzie dalej*
[22:02:28 10/10/14] @ Wyschnięty_lisz!Austria : *po jakimśczasie ta grupa chyba dogoniła Yuan Ti*
[22:02:56 10/10/14] Magmin!Rosja : D: *chwycił powietrze*
[22:03:00 10/10/14] Salamander!Turcja : *idzie za nimi*
[22:04:12] Weird!Alandka : *wystawiła język do Rosji kiedy jego ręka przeniknęła przez nią* Oj wyluzuj Lisz, przecież nic złego się nie dzieje
[22:04:22] Ognisty gnom!Gryzonia : *wspina sie szybciej. Chce chociaż przez ułamek sekundy być wyższa ; ; *
[22:06:24] * Wyschnięty_lisz!Austria MG mówi: Oczywiście w jednym meijscu jest wejście do sali w środku rotundy, a w innym schody na górę.
[22:06:57] @ Wyschnięty_lisz!Austria : *spojrzał na cień Yuan Ti i spróbował przyspieszyć, ale po chwili zrezygnował z tej szalonej idei*
[22:07:29] Magmin!Rosja : *chwycił zatem Roda i... usadził na swoim grzbiecie* P:
[22:07:53] @ Wyschnięty_lisz!Austria : @@" I-idioto, uważaj! *sprawdza, czy nic w swoim wyschniętym, obumarłym ciele mu nie uszkodził*
[22:07:59] Ifryt!Prusy : *przygląda się temu*
[22:08:11] @ Hassaf¡Meksyk : *Idzie sobie powoli, a i tak dogania Gryzie, bo wiekszy i smuklejszy* Szybciej, gadzino. c:
[22:09:13] Yuan Ti!Szwajcaria : *obejrzał się za siebie, niezbyt zachwycony faktem, że zbliża się towarzystwo*
[22:09:55] Salamander!Turcja : *jemu się nie śpieszy * Czemu?
[22:10:06] Weird!Alandka : *spojrzała do góry na Ruska i Austrię, potrząsnęła głową* Mam ochotę zrobić psikusa Ruskowi *zwróciła się do Prusa*
[22:10:55] Ifryt!Prusy : Nie krępuj się *mruknął i wyszczerzył się*
[22:11:07] Ognisty gnom!Gryzonia : :I *trudno, wspięła sie i poszła do pierwszego! lepszego pomieszczenia*
[22:12:13] * Wyschnięty_lisz!Austria MG mówi: Gnomka weszła do miejsca, gdzie było pełno papirusów. Czyżby archiwum?
[22:12:39] Cinderspawn!Niemcy : *wpadł na pomysł* Może spróbować stopić metal? Albo coś?
[22:12:52] Weird!Alandka : Najpierw muszę wymyślić co zrobić *rozgląda się czy w pobliżu leżą jakieś wielkie kamienie*
[22:13:05] MefitWłochy Północne : * towarzysz porzucił go samego i teraz niewiedząc co ma dalej robić, leci przed siebie, byle dalej od wulkanu*
[22:13:52] @ Hassaf¡Meksyk : *wszedl tam zaraz za nia* Oooch. Coraz ciekawiej, he? *dopadl jeden z papirusow i rizlozyl, co by przeczytac*
[22:14:16] Ifryt!Prusy : *to czeka, żeby zobaczyć jaki to numer wykręci Alandka Ruskowi*
[22:14:33] * Wyschnięty_lisz!Austria MG mówi: To tylko od samego Mefita zależy, czy poleci do Niemca, czy do miasta majaczącego się na horyzoncie...
[22:14:59] Salamander!Turcja : *patrzy na te papirusy*
[22:15:53] Magmin!Rosja : *niesie tylko Roda* c:
[22:15:56] Cinderspawn!Niemcy : *rozgrzewa metal...Siedzi sam, nie ma żywej duszy...Całkiem dobrze, że żywych nie ma...Żywi są paskudni -_-*
[22:16:56] @ Wyschnięty_lisz!Austria : *niesiony.... Spojrzał na wulkan* ... Kieruj się do tegoż monumentu, skoro już tak postanowiłeś.
[22:17:19] Yuan Ti!Szwajcaria : *Dalej lezie przed siebie.*
[22:17:53] * Wyschnięty_lisz!Austria MG mówi: I metal się topi, powoli. Nawet zamek w kłódce, z którym można było kombinować, się stopił. Zaraz zalakujesz tę skrzynkę, nie ma co~
[22:19:40] Magmin!Rosja : Góra! O: *to jest góra! Góra może być fajna. Idzie do niej zatem*
[22:19:47] Cinderspawn!Niemcy : *Stwierdza że to nie ma sensu...T_T idzie szukać czegoś ostrego i twardego*
[22:20:17] Ifryt!Prusy : *idzie sobie z nimi*
[22:21:19] @ Hassaf¡Meksyk : *Yass, halp*
[22:21:23] Ognisty gnom!Gryzonia : ... Dalej nie to *mrukneła i tez zaczeła przeglądać*
[22:22:16] Weird!Alandka : *telekinezą podsuwa pod nogi Ruska jakieś większe głazy i nawet unosi je do góry co by się może potknął*
[22:22:42] @ Hassaf¡Meksyk : *czyta. Albo probuje. Yaaaass?*
[22:22:43] * Wyschnięty_lisz!Austria MG mówi: Pierwszy, który dorwałeś, zawierał spis ludności tego miasta. Tytuł-imię-drugie imię-nazwisko matki - nazwisko ojca - nazwisko ojca matki - nazwisko ojca ojca.
[22:23:38] Magmin!Rosja : DD:< kamyki *podnosi wysoko łapy... i chwieje się razem z Rodkiem D: *
[22:23:41] @ Hassaf¡Meksyk : *Ach. Zatem z braku czego innego do roboty wertuje liste*
[22:23:45] * Wyschnięty_lisz!Austria MG mówi: Gryzonia ma spis władców tego miasta z ostatnich kilkunastu lat. Na biurku głównym leży jeszcze 10 podobnych zwojów.
[22:24:16] Cinderspawn!Niemcy : *Znalazł kamień* Nada się? I tak pewnie nic nie wyjdzie, ale to nic *zaczyna dłubać przy skrzynce*
[22:24:18] @ Wyschnięty_lisz!Austria : Doch... *puścił go i zleciał poprzez magię*
[22:24:56] Yuan Ti!Szwajcaria : *do krateru nie zamierza się pchać, chce tylko obejść tę lawę i wrócić na drogę do osady swego ludu*
[22:25:07] * Wyschnięty_lisz!Austria MG mówi: Brawo dla nieumarłego, który umoczył kamień w ciepłym żelazie. Nowy rodzaj broni!
[22:25:07] Ifryt!Prusy : *przygląda się temu*
[22:26:29] * Wyschnięty_lisz!Austria MG mówi: Lista listą, ale widzisz na niej.. swoje imię.
[22:27:12] Cinderspawn!Niemcy : * He's a genius XD*
[22:28:33] Ognisty gnom!Gryzonia : ...nudne *ziewnęła*
[22:29:09] * Wyschnięty_lisz!Austria MG mówi: Niemcze, ale idzie Ci w sumie nieźle, bo teraz może Ci się uda tę rozsmarowaną żelazną maź odkleić.
[22:29:46] @ Wyschnięty_lisz!Austria : *zrównał się z Yuan Ti* ...
[22:30:14] Weird!Alandka : *ciekawa czy Rosja się przewróci. Pchnęłaby go, ale nie ma jak za bardzo*
[22:30:33] @ Hassaf¡Meksyk : H-he... Ale tu jest moje imie. *podszedl, co by wskazac na liscie* O.
[22:30:53] Yuan Ti!Szwajcaria : *zerknął na Lisza nieprzychylnie* Czego chcesz?
[22:31:08] @ Wyschnięty_lisz!Austria : Dowiedzieć się, co tam jest. *idzie do wulkanu*
[22:31:08] Ifryt!Prusy : *idzie, idzie z nimi, nic nie mówi, tylko zerka czasami to na Alandkę to na lisza*
[22:32:17] * Wyschnięty_lisz!Austria MG mówi: Możliwe, że Turek, Meksykanin i Gryzonka odczują na własnej skórze to, przed czym uciekli ci mieszkańcy. Na horyzoncie z okna widać zbliżające się jakby.. płomyczki?
[22:32:30] Cinderspawn!Niemcy :  *dobrze mu idzie i nawet teraz ma smykałkę do tworzenia broni jak widać XD*
[22:33:34] Yuan Ti!Szwajcaria : Lawa zapewne.
[22:33:42] * Wyschnięty_lisz!Austria MG mówi: zaiste... To co teraz nasz młody inżynier zrobi ze skrzynką? Która jest drewniana, dodajmy.
[22:34:25] Ifryt!Prusy : Pfff *ocenił Szwajcara*
[22:34:35] Ognisty gnom!Gryzonia : *nie zerknela na listę! bo zaciekawił ją widok za oknem*
[22:34:49] Weird!Alandka : Odkrycie roku *zaśmiała się na słowa Szwajcara*
[22:35:22] Cinderspawn!Niemcy : *zastanawia się co może być w środku...No życia zapewne tam nie ma*
[22:35:27] @ Hassaf¡Meksyk : H-he... *zarsz wiec podniosl wzrok i rowniej dostrzegl plomyki* A to co?
[22:35:32] Yuan Ti!Szwajcaria : *nie odkrycie a stwierdzenie faktu, to różnica*
[22:36:42] @ Wyschnięty_lisz!Austria : Zobaczymy... *idą, a góra już ostro wisi nad nimi*
[22:36:59] Ognisty gnom!Gryzonia : Nie mam pojęcia, jeśli coś co papier pali to nie za fajnie... [22:37:56] @ Hassaf¡Meksyk : Wyglada na ogien, si? Wiec... *zerknal na pergaminy czy co to tam*
[22:38:32] Yuan Ti!Szwajcaria : *machnął ogonem, ale nic nie powiedział*
[22:38:56] Cinderspawn!Niemcy : *bawi się tą skrzynką nu...Koniec końców stwierdza, że zaczyna być to nudne i używa dużo większej siły, żeby w końcu dziadostwo otworzyć *
[22:39:24] Magmin!Rosja : *nie przewrocił się, ha!* ... *rozgląda się*
[22:39:46] Ognisty gnom!Gryzonia : Więc nie stój tak! *wybywa z pokoju i rozgląda sie za czymkolwiek przydatnym*
[22:40:23] * Wyschnięty_lisz!Austria MG mówi: Piątka dziwnych, mniejszych i większych stworzeń, dociera pod wulkan. Ino nie jest to zwykły wulkan, a coś w rodzaju konstrukcji. Rzeka lawy, przy której szli, zyskała nagle metalowe zwieńczenia brzegów, z samej góry wychodzą rury. Czub też jest czymś otoczony, z waszej perspektywy ciężko dojrzeć, bo słońce nieubłaganie świeci. Pod górą jednak kryje się dość zdobnie zrobione wejście do tunelu, być może do wnętrza góry.
[22:41:28] @ Hassaf¡Meksyk : *zgarnal kilka papierkow i podreptal za nia* A-ale moze to nie ogien, si? He? *oglada sie za siebie*
[22:41:36] * Wyschnięty_lisz!Austria MG mówi: I ze skrzynki wypadł... Kamień. Nie jest to jednak specjalny głaz, a czerwony kryształ, z którym jakby mieni się drobny płomyczek. Bardzo magiczna rzecz, aż w Twoim nieumarłym umyśle zafalowało na chwilę kiedy ujrzałeś ten artefakt.
[22:42:05] * Wyschnięty_lisz!Austria MG mówi: Płomyczki idą, cała armia.. póki co są to dla was nieduże czerwone trójkąciki.

[22:43:11] Ognisty gnom!Gryzonia : Chcesz czekać tam i sprawdzić? :I
[22:43:30] Yuan Ti!Szwajcaria : ... to by wyjaśniało, dlaczego ta lawa jest tam, gdzie nie powinno jej być.
[22:43:45] @ Wyschnięty_lisz!Austria : ... to znaczy? *spojrzał na niego*
[22:43:52] @ Hassaf¡Meksyk : N-nie. *tu tez sa okna? Pewnie tak. Wyjrzal przez nie* H-he...
[22:43:56] Ifryt!Prusy : ...
[22:44:02] Weird!Alandka : Ej, to chyba sztuczny wulkan. Ktoś go zrobił czy jak?
[22:44:25] Yuan Ti!Szwajcaria : Płynie w złym kierunku. I zagradza drogę do domu.
[22:45:00] Cinderspawn!Niemcy : *złapał się za głowę, ale uparcie patrzy na kamień*
[22:45:12] @ Wyschnięty_lisz!Austria : *odpowie Alandce głośno, bo chyba wszyscy winni to słyszeć* Podobno są siły, które potrafią uczynić takie dziwa. Wygląda mi to na robotę goblinów albo krasnoludów. Ale co by one robiły na takim terenie?
[22:45:15] Cinderspawn!Niemcy : *I tak go pewnie podniesie*
[22:45:57] Ognisty gnom!Gryzonia : No właśnie. I na co ci te papierzyska?
[22:46:45] * Wyschnięty_lisz!Austria MG mówi: Niech podniesie. Jak już przywyknie, to po prostu będzie to dla niego naprawdę śliczny kamyczek. I Niemiec też już powoli może słyszeć, że coś w dużej ilości sunie w jego kierunku.
[22:46:50] @ Hassaf¡Meksyk : Zeby przejrzec potem, skoro chwilowo nie moge, si? *cofnal sie od okna*
[22:48:17] Ifryt!Prusy : Droga do domu? *spojrzał krzywo na Vasha*
[22:48:22] Ognisty gnom!Gryzonia : Hm...daj mi jeden
[22:49:04] Cinderspawn!Niemcy :  *podnosi kamień bo ładny, a nie da dotknąć, bo to jego i koniec...Gdzieś tam w odmętach zapewne zaświtało coś o Włochu więc tym bardziej* Hmm...Szum jak przy bolszewikach -_- *rozgląda się zastanawiając skąd dochodzi hałas*
[22:49:10] @ Hassaf¡Meksyk : *rzucil wiec ku niej jeden z pergaminow* Stoimy i czekamy az sploniemy, he?
[22:49:24] Magmin!Rosja : *rozgląda się, też słyszy dziwne dźwięki* ... O:
[22:49:33] * Wyschnięty_lisz!Austria MG mówi: A zbliżają się takie małe ogniste tornada...
[22:49:47] @ Wyschnięty_lisz!Austria : {... które noszą nazwę "living holocaust" i wyglądają tak [You must be registered and logged in to see this link.] }
[22:49:49] Weird!Alandka : Po co w ogóle ktoś zrobił ten wulkan? W takim miejscu?
[22:50:40] Cinderspawn!Niemcy :  *Idzie dość żwawo w kierunku zachodnim*
[22:51:03] Yuan Ti!Szwajcaria : Tak, do domu. To, że wy czegoś takiego nie macie, nie znaczy, że wszyscy są w tej samej sytuacji. *odpowiedział Prusakowi*
[22:51:19] Magmin!Rosja : *no to nie słyszy... ale i tak się rozgląda bacznie* Trup... D: *woła Roda*
[22:51:47] @ Wyschnięty_lisz!Austria : ... Nie wiem, dziewczyno... *zerknął za durnym stworem tylko, a sam podążył do tej chatki, bo chyba reszta nie ma zamiaru*
[22:52:50] Ognisty gnom!Gryzonia : ...nic tu po nas *schodzi *
[22:53:27] Ifryt!Prusy : ...ojej, bo pewnie się dzieciaczek boi, co? *skrzywił się jeszcze bardziej, najwyraźniej szukając zaczepki, prowokując Szwajcara*
[22:53:45] * Wyschnięty_lisz!Austria MG mówi: czyli Niemiec się oddala od stworów. Ale one, jak widać, idą szybko, bo wciąż się zbliżają.
[22:53:59] Cinderspawn!Niemcy : *idzie na ten zachód*
[22:54:05] @ Hassaf¡Meksyk : *rowniez schodzi, nawet ja wyprzedza, nie chce ginac, nie w tym evencie! D:*
[22:54:11] Weird!Alandka : *lewituje sobie za Liszem, ciekawa co ten kombinuje*
[22:55:41] Ognisty gnom!Gryzonia : *za krótkie nóżki by biec szybko ; ; *
[22:56:17] Yuan Ti!Szwajcaria : Jakbym miał czego. *prychnął*
[22:56:32] Ifryt!Prusy : Jasne, jaaasne. Tak siebie tłumacz.
[22:56:44] * Wyschnięty_lisz!Austria MG mówi: Tunel jest długi, ale schodzi w dół.
[22:57:01] @ Hassaf¡Meksyk : *dopadl do wyjscia i zatrzymal sie na zewnatrz, by spojrzec na tornada* ...
[22:57:02] @ Wyschnięty_lisz!Austria : *on idzie, a wy jak chcecie*
[22:57:14] Magmin!Rosja : ~ *pobiegł do chatki też, o*
[22:57:23] Weird!Alandka : *ona już napisała, że podąża za Liszem xD*
[22:57:27] Magmin!Rosja : *tfu! biegnie za trupkiem*
[22:58:06] Cinderspawn!Niemcy : *Idzie jeszcze dalej na zachód*
[22:58:13] Yuan Ti!Szwajcaria : Na pewno nie takiego niżej rozwiniętego stworzenia, jak ty. *też lezie do tunelu, przydałoby się znaleźć tego dowcipnisia, który wylał mu lawę na podwórko*
[22:58:37] Ifryt!Prusy : *idzie za Vashem, przy okazji spróbował go pchnąć. Mocno*
[22:58:43] * Wyschnięty_lisz!Austria MG mówi: Tornada mają nawet jakieś coś w rodzaju rączek, ale lewitują. I to szybko. I lecą na was!
[23:01:27] Yuan Ti!Szwajcaria : *zmienił się w jaszczurkę, zanim Prusak go dotknął*
[23:01:41] Cinderspawn!Niemcy : *Ogląda swój kamyczek obracając go w dłoni*
[23:02:09] Ifryt!Prusy : *prychnął z irytacją, dalej goni Szwajcara*
[23:03:54] Ognisty gnom!Gryzonia : *staneła obok niego* ...nie za dobrze
[23:04:42] * Wyschnięty_lisz!Austria MG mówi: Tunel w końcu wychodzi na niedużą salkę, gdzie widać... Ciała. Ciao każdego kraju podłączone do wielkiego komputera, wyglądają, jakby byli w śpiączce. Małe laboratorium.
[23:04:49] @ Hassaf¡Meksyk : Proponuje biec w przeciwna strone, he? *tak tez zrobil*
[23:05:10] Cinderspawn!Niemcy : Ładny kamyczek *stwierdza do siebie na głos*
[23:05:31] * Wyschnięty_lisz!Austria MG mówi: Stwory wbiły się do miasta, ale omijają budynki, szukają istot, w których płynie choć trochę energii życia.
[23:06:05] @ Hassaf¡Meksyk : *DDDDDDDDDD:*
[23:06:43] Ognisty gnom!Gryzonia : Łatwo ci mówić! *biednie za nim* idiota!
[23:06:54] Yuan Ti!Szwajcaria : *próbować sobie Prusak może, Vash nie zamierza dać się złapać*
[23:07:04] Cinderspawn!Niemcy : *Teraz skręcił z tego zachodu tak, że idzie na północ*
[23:08:17] Ifryt!Prusy : *nie przejęty życiem innych, goni Szwajcara, fajna zabawa*
[23:08:38] @ Hassaf¡Meksyk : Q-que? *zwolnil, obrocil sie* Eh- M-moge cie poniesc, si? Czy cos. *zerka na tornada*
[23:08:52] * Wyschnięty_lisz!Austria MG mówi: Stwory dopadły Niemca, ale omijają go, jakby on był otoczony barierą.
[23:09:14] @ Wyschnięty_lisz!Austria : *on się wycofał, oglądając dokładnie laboratorium*
[23:10:10] Cinderspawn!Niemcy : *Ma kamyczek i patrz na tornada* Wiedzą kogo się bać * ta satysfakcja...Idzie tam gdzie miał ochotę, czyli północ*
[23:10:20] Ognisty gnom!Gryzonia : Niech będzie. Wyjątkowo *bo nie lubi*
[23:10:34] Weird!Alandka : *rozgląda się po pomieszczeniu* Perkele, co to ma być? Ktoś się bawił w naukowca?
[23:10:45] Magmin!Rosja : *podłazi do komputerów i trąca toto łapą* o: *ciekawski*
[23:11:37] @ Hassaf¡Meksyk : *zgarnal ja wiec i usadowi sobie na plecach, yee, na barana! Kwestii wagi ni skomentowal, biegnie dalej*
[23:12:33] @ Wyschnięty_lisz!Austria : Nie wiem i nie jestem pewien, czy chcę wiedzieć...
[23:13:17] Ognisty gnom!Gryzonia : *jak wysoko, jak szybko* pośpiesz sie !
[23:13:54] Cinderspawn!Niemcy : *Niemiec patrzy na płomień wewnątrz kamyczka* Ciekawe, czy mają ze sobą coś wspólnego? *zerknął jeszcze raz na tornada*
[23:14:24] Ifryt!Prusy : *goni sobie Vasha*
[23:14:28] Yuan Ti!Szwajcaria : *próbuje się pozbyć ifryta. Dalej w postaci jaszczurki, wbiegł na salę za liszem*
[23:14:58] @ Hassaf¡Meksyk : N-no biegne, biegne! *biegnie, a jak! Nawet sie nie obraca za siebie*
[23:15:47] Weird!Alandka : *zbliża się do jednego z komputerów i przygląda się* Ty chyba bardziej znasz się na komputerach, co? Co to robi z nimi?
[23:16:00] * Wyschnięty_lisz!Austria MG mówi: I nagle jakby wszystko zaczęło świecić.. Tornada podpaliły Hassafiego i Gnomkę, ale oni tego nie czuli. Kamień zgasł nagle w dłoni Cinderspawna, ale i on tego nie wiedział. Komputer, do którego podłączone były ciała ostatecznie się wyłączył. A później... Obudziliście się tak, jak zasnęliście.

_________________
[You must be registered and logged in to see this image.]
avatar
Austria

Rodzina : Germanie
Liczba postów : 737

Zobacz profil autora

Powrót do góry Go down

Powrót do góry

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
Nie możesz odpowiadać w tematach