Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.

Opiekunka Krajów (MG: Austria)

Go down

Opiekunka Krajów (MG: Austria) Empty Opiekunka Krajów (MG: Austria)

Pisanie by Austria Nie Cze 07, 2015 4:05 pm

[You must be registered and logged in to see this image.]

Udział biorą: Meksyk, Nauru, Seborga, Dania, Irlandia, San Marino, Finlandia, Syberia
Przeżyli wszyscy, tylko Meks w połowie odleciał trochę zbyt dosłownie.


[20:02:01] * Austria MG mówi: Kto zostawił okno otwarte, temu ukłony. Oto na oknie usiadła biała sokolica i przygląda się zebranym ciekawskim spojrzeniem. W jej oczach kryje się nie tylko ptasia duma i bystrość, ale coś w rodzaju tajemniczości. Każdego z obecnych lustruje spojrzeniem, jakby go rozpoznawała.
[20:02:46] @ Nauru : *coś jej sie ruszyło przy oknie, to zerknęła na sokoła*...o, a takich ptaków u mnie nie ma...
[20:03:05] Seborga : *Wiatr zawiał, to zerknął w stronę okna. A tam sokół.*
[20:03:15] @ Meksyk : *pelznie sobie przy scianie do kuchni, a tu nagle okno z sokolem w nimze. Totez Meksiu przystanal i sie wgapia w zyjatko*
[20:03:19] Irlandia : *zerk w stronę okna* ...a wiecie, że ojciec kiedyś próbował takiego ułozyć...? *taki random*
[20:03:23] Dania : O, obiad przyleciał! :D *zaciesz*
[20:03:34] San Marino : *popatrzyła też * Ptaszek~
[20:03:47] Wyspy Alandzkie : Znowu wypiłeś sam wszystko i nie podzieliłeś się? *uwielbia Carlsberga :c* Ani z cukru ani ze szkła. *obejrzała się jak wszyscy zaczęli gadać o ptaku* Nie wiem czy da się zjeść.
[20:04:00] Finlandia : W sumie... Wygląda jakby była z cukru.. Dlatego się martwię... *spojrzał w stronę okna, gdy usłyszał dźwięk trzepoczących skrzydeł i ujrzał ich piękną właścicielkę* O, jakie śliczne piórka...
[20:04:14] Syberia : *Zerka na ptaszka* ^^ owww
[20:05:12] * Austria MG mówi: Sokolica poderwała się i wzleciała pod sufit, zataczając pod nim krąg i przy okazji gubiąc jedno ze swoich ślicznych piór. Następnie wyleciała i przysiadła na drzewie rosnącym w ogrodzie.
[20:05:29] @ Nauru : *podeszła do pióra* Ale ładne *podniosła je*
[20:05:44] Dania : No ba! Podzielę się później! EJ, CHCĘ TO ZJEŚĆ! *zaczął łazić za ptakiem, ale do ogrodu nie wylazł* :c
[20:05:45] Irlandia : *jemu się to wydaje zbyt podejrzane, więc nie, nie podejdzie nawet*
[20:06:08] @ Meksyk : *wyjrzal zaraz przez to okno, by podazyc spojrzeniem za ptakiem* :o
[20:06:10] * Austria MG mówi: Nauru, czujesz chwilowy ból, następnie lekkość. Wyrosły Ci czarne jak Twoje włosy, ptasie skrzydła.
[20:06:30] Syberia : Khe...? *zerka na Nauru*
[20:06:37] Wyspy Alandzkie : Trzymam za słowo *przypomni Danowi o tym, na pewno* Nie jestem biała :I *ale dużo nie brakuje, blada jak wszystkie skandywany* Chyba nie spodobało jej się to miejsce *zerknęła za ptakiem*
[20:06:56] Irlandia : *zerka to na Rin, to za ptakiem*
[20:07:09] San Marino : Nau! Uooo
[20:07:10] @ Nauru : *i teraz ten dylemat - z jednej strony fajnie, ale jak iść z tym do pracy? Spróbowała ruszyć skrzydłami*
[20:07:30] Seborga : *Śledzi wzrokiem ptaka. No cóż, za okno z nim nie wyjdzie. Zerka w takim razie na Nau, której wyrosły skrzydła*
[20:07:34] @ Nauru : *to nie ja xD*
[20:07:42] Irlandia : *ani ja!*
[20:07:46] * Austria MG mówi: Prawdziwe. Możesz nimi ruszać jak najbardziej.
[20:08:00] @ Meksyk : *chaosik w salonie, obejrzal sie przez ramie* ...que? *mrug mrug*
[20:08:12] @ Nauru : *machnęła lekko na próbę, coby może się udało wznieść*
[20:08:18] Dania : *podszedł do Nau z miną zbitego psa* Nau, obiad mi uciekł :c
[20:08:27] Irlandia : *dobra, pewno tego pożałuje, ale podejdzie, najwyzej dostanie skrzydłem xd*
[20:08:47] * Austria MG mówi: Możesz latać. Sokolica zaskrzeczała na drzewie. Wzywa Was...
[20:09:19] Wyspy Alandzkie : *nie rozumie po ptasiemu, więc nie wie, że ptak ich woła :c* Możesz latać? *Zapytała Nauru*
[20:09:20] Syberia : Zaraz *poszła na dwór z ciekawości*
[20:09:49] San Marino : *pobiegła na ogród* Podarowujesz ludziom różne umiejętności?
[20:09:55] @ Meksyk : *wrocil spojrzeniem ku ptaszysku, zapewne winowajcy tej fazowej iscie sytuacji*
[20:10:14] @ Nauru : Tak *uniosła się nieco* Em, Dan...nie odpowiadam za twój obiad *wróciła na ziemię i wyszła do ogrodu. Oby zmieściła się w drzwiach*
[20:10:44] Seborga : *Zerka za sokołem. Nadal siedzi na tym drzewie, nigdzie nie poleciała, to może chce ich gdzieś zaprowadzić. Wyskoczył przez okno i podbiegł do drzewa, na którym siedzi sokolica*
[20:10:46] * Austria MG mówi: Syberio, Sani - Wam także wyrastają skrzydła, a ptak patrzy na Was z dumą.
[20:11:02] Irlandia : *zawsze możesz złożyć skrzydełka* No chyba gorzej nie będzie... *poszedł za resztą*
[20:11:03] * Austria MG mówi: Tako i Sebcio został uskrzydlony.
[20:11:20] Dania : Kto mnie teraz nakarmi..? :C *SMUTEG* ... *jak tyle luda idzie to też wylazł. Ale raczej nie chcecie zawianego Duńca ze skrzydłami*
[20:11:29] Syberia : ? *zerka na skrzydła*
[20:12:06] Seborga : Huh? *Ogląda swoje skrzydła*
[20:12:08] Finlandia : *przygląda się wszystkim skrzydlatym obiektom* A was nie bolało jak się skrzydła pojawiały? Są śliczne...
[20:12:33] Wyspy Alandzkie : Och... *popatrzała za resztą i skoro tak to i ona wyszła na dwór* Matthias, chcesz to po wszystkim coś Ci ugotuję. Ale masz przynieść Carlsberga *u niej jest kuchnia szwedzka, a nie fińska, więc jedzenie dobre.*
[20:12:49] San Marino : *zamachała skrzydłami* Yay~
[20:12:58] @ Meksyk : *w sumie czemu ni, ciekawe rzeczy sie dzieja, przelazl przez okno i poddreptal do reszty* *i zw*
[20:13:02] Syberia : *Rozpościela skrzydła* ^L^
[20:13:26] @ Nauru : *a skoro ma skrzydłą, to wzbiła się w powietrze, przynajmniej zobaczy okolicę z góry*
[20:13:38] Irlandia : To nie ja, słowo daję... *no musiał, bo zaraz by na jego szalejącą magię spadło*
[20:13:51] Dania : UMOWA STOI! *wydarł się do Alandki. Przy okazji podlazł pomacać skrzydła Sebcia* Ej, fajne. Myślisz, że będą dobre w panierce? :D
[20:13:54] * Austria MG mówi: Sokolica wniosła się i zatoczyła koło, po czym znów usiadła na drzewie. Każdy, kto podejdzie zostanie uskrzydlony. Każdy też będzie mógł latać jak ptak~
[20:14:03] Seborga : *Zamachał skrzydłami na próbę i poleciał za Nau*
[20:14:44] Irlandia : *ciekawość kiedyś go zabije, ale podlazł do drzewa. Nie, nie spodziewa się efektów i nie widzi zwiazku przyczynowo-skutkowego*
[20:14:49] San Marino : *poleciała za bratem* Ale fajnie
[20:15:15] Syberia : *Wzbiła się w powietrze* O_O
[20:15:16] Wyspy Alandzkie : *zapewne poczułą jak wyrastają jej skrzydła. Obejrzała się by na nie spojrzeć, w kolorze włosów. Dziwne to trochę, ale fajne. Dotknęła jednego ze skrzydeł*
[20:15:18] Seborga : Nie sądzę, żeby były smaczne. *Powiedział Danowi, zanim poleciał*
[20:15:44] Dania : *Dostał skrzydeł. Obwąchał je. Spróbował podlecieć. I wrąbał się w drzewo*
[20:15:56] Dania : Szkoda, Seb D:
[20:16:26] Irlandia : *to jak Dan walnął w drzewo, to on odskoczył, ale przez swoje nowe skrzydełka aż się wywalił* ...DAN!
[20:17:03] @ Nauru : *zleciała lekko nad Dana i Irka* Wszystko ok?
[20:17:38] * Austria MG mówi: Wszyscy obdarzeni, a ptak wzniósł się i poleciał hen wysoko. A Wy czujecie nieodpartą, ptasią potrzebę podążania za nim~
[20:18:07] Dania : FAEN! *próbuje się wyplątać z gałezi i nadążyć*
[20:18:10] Syberia : *leci za nim* wooo!
[20:18:20] @ Nauru : Ej, czekaj! *poleciała za ptakiem*
[20:18:25] Wyspy Alandzkie : *wzleciała do góry, zaraz spojrzała za Danem. No tak, pijany to i będzie latał jak potłuczony.* Uważaj trochę *odciągnęła go od drzewa*
[20:18:32] Dania : Nie moja wina, ok?! *wydarł się do Irka*
[20:18:44] Seborga : *Zaczął się czuć dziwnie. Jakby koniecznie musiał lecieć za sokołem. No cóż, raz (lub nie raz) Sebkowi śmierć, poleciał*
[20:19:08] @ Meksyk : *o panie. Dobra, leci, frunie, slonca dotyka*
[20:19:11] Irlandia : *podniósł się powoli, pomachał skrzydełkami. Piękna rudość* Dam ja ci nie twoja... *mruknął, ale poleciał, bo jak tu walczyć z czymś takim?*
[20:19:47] Seborga : *Mekś, słońca nie tykaj, nie pamiętasz, co się z Ikarem stało?*
[20:20:23] Finlandia : *uczuwszy, iż na jego plecach wyrosły złociste skrzydła, uniósł się na nich, podążając za resztą*
[20:20:35] Dania : Dzięki *rzucił do Alandki i też za nimi poleciał, OD CZASU DO CZASU WPADAJĄC NA IRKA, BO TAK :d *
[20:20:54] Finlandia : Danio, nie tratuj dzieci,..
[20:21:00] * Austria MG mówi: Lecąc za ptakiem nieznanym, mijaliście pola i lasy pod Wami, raz po raz wznosząc się wyżej, aż wpadliście w gęste chmury. Intuicja Wam jednak mówiła, gdzie lecieć. Niedługo później wznieśliście się też ponad chmury, a światło i błękit Niebios otoczyły Was niczym opiekuńczy płaszcz. Zauważyliście, iż ponad chmurami wystaje jedna ziemska wysepka, której podstawa schodziła w dół, jakby kwiat na łodydze, ino ze skał. Tam też poleciała sokolica, a i Wy w tamtą stronę powoli się kierowaliście...
[20:21:20] Wyspy Alandzkie : *oh gad, Irek chyba zabije Fina za nazwanie go dzieckiem XD* *parskła cicho, ale leci spokojnie*
[20:21:58] Finlandia : Im wyżej tym zimniej... *zadrżał lekko* Ciężko się oddycha...
[20:21:59] @ Nauru : *kierowała się za sokolicą, przy okazji podziwiając krajobrazy* Oh, lecimy do krainy duchów? *ma nadzieję, że skrzydłą zostaną*
[20:22:01] San Marino : *poleciała za ptakiem* Niezłe miejsce~
[20:22:11] Syberia : *Pikuje w dół i wyladowała ostrożnie
[20:22:23] Irlandia : *kierowałby się, ale Dan mu przeszkadzał* Weź się... *a tu go Fin prakrycznie wyzywał* Ja ci dam dziecko! Jestem starszy od was wszystkich razem wziętych! *ale tak przy okazji leci we wspomnianym kierunku*
[20:22:48] @ Nauru : Liam...*westchnęła. Ira nie dało się nie słyszeć*
[20:22:56] Finlandia : Wybacz, po prostu młodo wyglądasz...
[20:23:02] Dania : *spróbował usiąść Irkowi na plecach* P:
[20:23:17] Finlandia : Danio, nie ujeżdżaj Irka, to nieładnie...
[20:23:33] Irlandia : *spierdzielił od Dana aż się by zakurzyło, ale w powietrzu nie ma jak*
[20:23:36] Wyspy Alandzkie : *było całkiem przyjemnie. Tak wysoko to i chłodno, a ona uwielbiała chłód. W końcu jednak zaczęli lecieć w dół*
[20:23:56] @ Nauru : *zakaszlałą nieco. Powie wszystko Szkotow*
[20:24:20] @ Nauru : *ja nie w dół*
[20:24:50] @ Meksyk : *fru fru*
[20:25:03] Irlandia : *podleciał do Rin, ta mu przynajmniej nic nie zrobi*
[20:25:11] Finlandia : *powoli zaczął podchodzić do lądowania, nieco się obawiając, że zaraz nastąpi katastrofa lotnicza*
[20:25:30] * Austria MG mówi: Wysepka wielka nie była, raptem dziesięć kroków wzdłuż i wszerz. Pokryta była zieloniutką trawą, tutaj także wyrastało drzewo, a przy nim znosił się nieduży pagórek. Siedziała tutaj kobieta o wyglądzie przedziwnym, ale w żadnym razie złym. Miała jasną cerę, jakby Nordycką, jednak po ramionach zmieniała się ona, ciemniała, zaś jej przedramiona i łydki były czekoladowe. Imitowało to wrażenie rękawiczek i podkolanówek, jednak kiedy się przyjrzeć, jest to prawdziwa skóra. Jej oczy są azjatycko skośne, tęczówki białe niczym śnieg, włosy długie, proste, jasne jak piaski pustyni. Ubrana jest w błękitną długą suknię, przez którą przechodzi wzór zielonych gałęzi, układający się na piersi.
[20:25:36] Irlandia : *Duńskie linie to nie niemieckie*
[20:25:41] * Austria MG mówi dalej: W pełni zdrowia i szczęścia można by ją nazwać urodziwą, jednak teraz nie jest już tak świetnie. Jej włosy w niektórych miejscach są nieco wyblakłe, oczy przygasłe, a po ramionach i dłoniach przechodzi sporo blizn. Spojrzała na Was i lekko się uśmiechnęła, wstając. „Witajcie” - rzekła głosem o średniej wysokości, bardzo miękkim.
[20:26:07] Syberia : *Zaskoczona* Dobry :o
[20:26:09] Dania : Ej! *prawie zleciał, ale jakoś wyhamował. Tyle, że na kwicie wylądował ryjąc brzuchem i brzeg płatka - wisi tak sobie* ee....
[20:26:23] Wyspy Alandzkie : *widząc wyspę zleciała odrobinę niżej i wylądowała, stawiając nogi na gruncie. Tak czuła się pewniej* *och, ktoś na nich czekał* Hej *przywitała kobietę*
[20:26:33] @ Nauru : *złapała Liama za ramię* ...ona nie odemnie chyba...ale myślisz, że trafiłam do krainy przodków? *pełnia szczęścia na twarzy*
[20:27:09] Irlandia : *zerka na kobietę i sobie wylądował jakoś. Przeżył* Mnie nie pytaj...
[20:27:28] @ Meksyk : *a se wyladowal i podziwia widoczki* Carramba! :0 *rozglad rozglad i o, jakas intrygujaca senora* Hola.
[20:27:44] San Marino : *wylądowała mało zgrabnie, bo się wywaliła przy tym* Buonasera *podniosła się i otrzepała*
[20:29:10] Dania : *wdrapał się na górę* O, dobry~ *wszyczerz do babki*
[20:29:36] * Austria MG mówi: Kobieta dygnęła i spojrzała na Was wzrokiem badawczym, ale dziwnie ciepłym. "Miło mi ujrzeć kraje po tylu latach. Czy ktoś z Was może domyśla się, gdzie jesteście?" - uśmiechnęła się tajemniczo, spoglądając na Was z lekkim rozbawieniem.
[20:29:42] @ Nauru : *Dan, tak się nie bawi w kurtuazję xD*
[20:30:02] @ Nauru : Jesteśmy w krainie przodków?! *jak nie, to Nau się załąmie. Będzie smutno*
[20:30:26] @ Meksyk : *rozglad rozglad* W krainie latajacych kucykow? D:
[20:30:56] San Marino : Po prostu w ładnym miejscu gdzieś wśród chmur?
[20:31:07] Wyspy Alandzkie : *pomyślała o Asgardzie, ale on był za tęczowym mostem, więc nie pasowało* Nie mam pojęcia.
[20:31:10] Irlandia : ...zastanawiam się czy to się nam nie przywidziało. *takie przypuszczenia, ale co się dziwić, dawno nie pił*
[20:31:31] Dania : Powiedziałbym, że w Valhalli, ale aż tak głupich rzeczy chyba jeszcze nie zrobiłem po pijaku...
[20:31:36] * Austria MG mówi: Kobieta spojrzała na Rin z szerszym uśmiechem. "I tak i nie, ale jesteś blisko. Wszyscy znacie moje imię."
[20:31:39] @ Meksyk : *wszyscy sa na haju i maja odloty :c*
[20:31:56] Finlandia : *ukłonił się niepewnie tajemniczej kobiecie, bojąc się niepotrzebnie odezwać*
[20:32:02] @ Nauru : ...pośrednia kraina przodków? No dobra, ujdzie...
[20:32:14] Irlandia : *zlustrował kobietę wzrokiem i podrapał się po głowie*
[20:32:55] Wyspy Alandzkie : Znamy Twoje imię? *dziwne. Ona na pewno nigdy nie widziała tej kobiety*
[20:33:35] San Marino : Znam je? *zamyśliła się, ale nic jej się nie skojarzyło *
[20:33:38] Finlandia : Wydaje się być pani podobna do każdego z nas... Jakby była pani matką całego świata...
[20:34:10] @ Meksyk : *niech inni kminia, on sie rozglada i przyglada*
[20:34:53] * Austria MG mówi: Kobiecie uśmiech się poszerzył, słysząc słowa Timo. Ostrożnie skinęła mu głową.
[20:35:32] Irlandia : ...albo samą Ziemią. *brawo, dajcie mu na trzecie Szerlok*
[20:35:42] Wyspy Alandzkie : Bardziej całej Ziemi. Choć na jedno wychodzi.
[20:36:23] Seborga : *Okrążył kilka razy wyspę, żeby nie zaryć o ziemię przy lądowaniu i wylądował lekko. Zjawił sie na wyspie w sumie jako ostatni*
[20:36:26] @ Nauru : ...w sensie, że "mamo"?
[20:36:52] Finlandia : Czy tu właśnie byliśmy, gdy byliśmy jeszcze dziećmi? Dlatego mówi pani, że znamy to miejsce... Małe dzieci niczego nie pamiętają, mogliśmy o wszystkim zapomnieć... Jednak ma pani taki matczyny uśmiecvh..
[20:36:56] @ Meksyk : Pangea jakas czy inna ryba
[20:38:16] San Marino : *rozgląda się*
[20:38:38] * Austria MG mówi: Kobieta skłoniła się raz jeszcze. "Zgadza się. Jestem uosobieniem Ziemi, narodziłam się wraz z tą planetą. Wasi przodkowie znali mnie, Wy byliście tutaj, na Prawyspie jako małe dzieci, ale później każdy z Was schodził ku swoim terenom. Jak się Wam podoba mój dom?"
[20:39:20] @ Nauru : *zagryzła wargi* Bardziej martwi mnie to, że masz tyle blizn.
[20:39:47] Wyspy Alandzkie : Jest... Strasznie mały *rozejrzała się dookoła* Jak my wszyscy się tu mieściliśmy?
[20:39:51] Dania : ...co? *nie ogarnął*
[20:40:06] Seborga : Pięknie tutaj~ *Zwinął skrzydła i rozgląda się po wyspie*
[20:40:23] San Marino : Jest tutaj uroczo, ale... Nie mogę uwierzyć, że my tutaj kiedykolwiek byliśmy... Żeby tak w ogóle nie pamiętać...
[20:42:27] Finlandia : Widać, że wspaniale dba pani o rośliny... Ma pani dobre serce... Pani Mamo...
[20:42:32] @ Meksyk : *mach mach skrzydelkami, bo fajne* Si, si, calkiem sympatyczna okolica.
[20:43:15] * Austria MG mówi: "Niech Cię nie martwi to, droga Nauru. Planety się zmieniają, ich zasoby się kurczą, czasem pojawiają się nowe. To się odbija na ich uosobieniach." - tu spojrzała na Alandkę - "Pamiętaj moja droga, że każdy przychodził na świat w innym momencie. Nie byliście tutaj w jednej chwili wszyscy, to oczywiste. Nawet teraz kraje się rodzą~"
[20:44:37] @ Nauru : Ja się chyba zawsze martwiłam *czyli ona nie była jedyną, która odczuwała eksploatację fosforytów?*
[20:46:24] San Marino : *podeszła do kobiety i się jej przygląda z ciekawością* A kiedy my wiedzieliśmy, że jest odpowiedni czas dla nas, by stąd odejść?
[20:46:36] Seborga : *W końcu znudziło mu się chodzenie dookoła wyspy i podziwianie widoczków, więc usiadł sobie gdzieś na trawię, ale niedaleko wszystkich, żeby nic nie przegapić*
[20:46:45] Dania : *konsternacja* ... *szturchnął Irka w bok* Ej, jestem tak schlany czy to serio nie ma sensu?
[20:46:46] Wyspy Alandzkie : Zrozumiałam, że wszyscy tu byliśmy i czekaliśmy na swoją kolej *po prostu nie zrozumiała dobrze*
[20:47:04] @ Nauru : *Dan, jesteś i tak schlany xD*
[20:47:19] Wyspy Alandzkie : *a, że ma dobry humor to słysząc słowa Dana uszczypnęła go w bok żeby poczuł, że to naprawdę jest*
[20:47:55] @ Meksyk : *polata sobie, odloty bez prochow to cos nowego*
[20:48:12] Dania : AŁ! *wzorczy Alandkę i rozmasowuje bok* ZA CO?! *on nie uważa, że śni, tylko że to bez sensu XD*
[20:50:39] * Austria MG mówi: "Każdy z Was uznawał ten czas za właściwy samodzielnie. Starożytni widywali się ze mną częściej, ponieważ oni zaczynali zamieszkiwać tę planetę. Później oni przejęli nad Wami pieczę." - usiadła sobie znów wygodnie - "Jeśli kiedyś przeniesiecie się na inne planety, pewnie spotkacie też ich personifikacje. Każda planeta ma swoją."
[20:50:54] Syberia : Huh?
[20:52:12] Irlandia : *co tam szturchanie Dana, on to próbuje rozkminić* ...znaczy... znaczy co, to moja babcia czy jak? *mruknął do Rin* No bo skoro ojciec...
[20:52:24] @ Nauru : Nade mną też ktoś przejął pieczę? *dowie się, czy miała rodziców!*
[20:52:59] Wyspy Alandzkie : Chciałam sprawdzić czy to nie sen *odparła Danowi z uśmiechem i zaraz znów spojrzała na kobietę* *ona nie wie, że Skandywany mają ojca, więc nie ma tych problemów co Irek*
[20:53:03] Dania : ...Dobrze, że jej nie zarywałem. D: Idziemy potem chlać?
[20:53:15] @ Meksyk : *wyladowal w miare zgrabnie nieopodal kolorowej pani. No, no, z takimi skrzydelkami migrowanie do USA byloby niepomiernie prostsze* E, a ten, te skrzydelka nam zostana czy nie za bardzo? '^'
[20:54:12] Irlandia : Ja się piszę. *skomentował słowa Dana* No dobrze. po coś tu jesteśmy, można tak bardziej przejść do sedna sprawy? *nie, nie powie do niej "babciu"...*
[20:54:16] San Marino : Aaa... rozumiem. Fratello, czy Dziadek ci kiedyś opowiadał o tym? *ciekawa*
[20:55:08] * Austria MG mówi: "Tak, Rinyalushin." skinęła głową z uśmiechem. "Niestety, Eduard. Po powrocie do Waszych domów Wam znikną." - jej białe oczy padły na Irka - "Sprawę? Chciałam zobaczyć, jak mają się moi mali mieszkańcy. ^.^ "
[20:55:17] @ Meksyk : *Meks tu nie byl, Meks jest z kosmosu. Wszyscy wiemy, ze Meksykanie to kosmici, a sombreros to zakamuflowane latajace spodki*
[20:55:32] Seborga : Nie pamiętam, byłem za mały, żeby pamiętać. Może opowiadał~
[20:56:12] Irlandia : *znowu go wyzywają od dzieci! A dzień dziecka dopiero za dwa dni, helloł!*
[20:56:17] @ Nauru : *i teraz kwestia, czy się cieszyć, czy jednak smucić się, że ją olali* Tak, to twoja babcia, Liam.
[20:56:48] Syberia : *Tak jakoś dziwnie się czuje*
[20:56:58] Finlandia : *widząc, że Dania sprawia problemy, podszedł do niego i zaczął go delikatnie drapać za uchem dla uspokojenia*
[20:57:26] @ Meksyk : Ay carramba, a naprawde nie mozna ich zatrzymac czy cos? Takich malutkich, jak u koliberkow, si? *albo niech sie je przywoluje sercem Kondrakaru czy innej meksiowej ofiary*
[20:57:51] Dania : Zdecydowanie jestem za trzeżwy na takie- co jest, trzeba ci czegoś? *zerk na finka*
[20:57:58] Irlandia : *zerknął na Rin... i nie, on wcale się nie wzruszył jednak. Zdecydowanie nie, wydaje się Wam*
[20:58:42] Wyspy Alandzkie : Czyli to nie tak, że mamy coś zrobić? Bo wiesz- Wie pani, zazwyczaj jak coś dzieje się dziwnego dla nas to ktoś każe nam coś robić.
[20:59:24] @ Nauru : Jak chcesz przytulić to ja nie zatrzymuję. *mruknęła do Liama, mając na myślę przytulenie pani Ziemi*
[21:00:02] San Marino : *usiadła przy Sebku*
[21:00:34] Irlandia : *popatrzył po reszcie* To chyba... nie jest dobry pomysł... *chciałby, ale nie będzie się wydurniać*
[21:01:03] * Austria MG mówi: Ziemianka spojrzała pogodnie na zabawy Finka i Duńczyka, bawiło ją to. "Hm... Jeśli bardzo ich zapragniesz, może się pojawią. " - odparła spokojnie Meksiowi i wróciła spojrzeniem do Alandki - "Nie, nie musicie. Choć mogę Wam pokazać, jak widzę inne planety. Lub możemy przenieść się do czasów sprzed Waszej urbanizacji. Chcielibyście?"
[21:01:31] @ Nauru : Inne planety *inne światy to znała, ale na planety chętnie popatrzy*
[21:01:58] Syberia : Chętnie
[21:02:08] Irlandia : *otarł oczy wierzchem dłoni i odchrząknął* Te czasy przed to ja nawet pamiętam...
[21:02:12] Wyspy Alandzkie : Obce planety wydają się zdecydowanie ciekawsze *spojrzała co tej strzeliło jej bratu do głowy.*
[21:02:15] Dania : *nagle zrobił minę psa patrzącego na szynkę* QuQ A... A możesz nas przenieść do czasów wikingów..?
[21:02:42] Irlandia : *drgnął* Nie, Dan, tylko nie to...
[21:03:14] Dania : Miałem wtedy imperium, wszyscy się mnie bali, paliłem i gwałciłem niekoniecznie w tej kolejności... QuQ *aż się łezka w oku kręci*
[21:03:40] San Marino : Dan...
[21:03:45] Finlandia : Danio, Ty zawsze miałeś ciekawe zainteresowania... *pogłaskał go*
[21:03:46] @ Nauru : ...a kto to wiking? *i całą duma Dana padła*
[21:04:15] Irlandia : *normalnie się z Duńczykiem stara nie kłócić, za dużo kasy mu wisi, ale teraz to by dał w ten blond łeb jak nic...*
[21:04:22] Wyspy Alandzkie : *od razu podłapała pomysł Dana i jakby stanęła bliżej niego* Tak, do czasów wikingów. Zdecydowanie, popieram.
[21:05:08] Wyspy Alandzkie : *maniaczka wikingów*
[21:05:29] Seborga : *Sorella usiadła obok niego, to się przysunął do niej i ją przytulił*
[21:05:40] Dania : *nie padła* Wiking to wojownik i zdobywca... Wiecie, miałem wtedy całe mnóstwo statków i paliłem całe mnóstwo cudzych statków... Najładniej rajcowały się Saskie kościoły... I tyle złota miałem... I dziewczyn, i wszystkie chetne... ... No dobra, może nie całkiem, ale to są szczegóły, ok? D:<
[21:05:47] Syberia : *siadła sobie*
[21:06:19] Irlandia : *te kościoły przesądziły sprawę. Dan, jak z Twoim refleksem po pijaku, da się strzelić w łeb?*
[21:06:20] @ Nauru : A potem Ci przeszło...*psuj nastroju*
[21:06:49] @ Meksyk : *o, fazowo. Chce skrzydelka!*
[21:07:02] Wyspy Alandzkie : *kolejna opowieść o wikingach. Słucha Dana z zapartym tchem. Ona żałuje, że urodziła się tuż po erze wikingów, zawsze chciała być jednym*
[21:07:03] San Marino : *wtuliła się* Fratello, a ty co chciałbyś zobaczyć?
[21:07:13] Finlandia : W sumie wszystkie chętne, bo się musiały zgodzić... Wybór nie był zbyt ciekawy...
[21:07:28] @ Meksyk : *...uch och zgubilam fabule, rip*
[21:08:07] Dania : *Tak, że i bez refleksu po pijaku się da. Toć on regularnie od Nora obrywa kanonicznie :'D*
[21:08:49] Irlandia : *no to żeś dostał, jak tak* I niech ci to wybije z głowy takie durnowate pomysły...
[21:09:11] Seborga : Najchętniej to przyszłość~ Ja z przyszłości jest fajny *Uśmiechnął się*
[21:09:17] @ Nauru : *złapała zaraz Liama za ramię*
[21:09:23] Dania : Ał... :C *zawiedzione smutne dziecko* Ale wtedy było tak pieknie!
[21:10:06] Wyspy Alandzkie : Ja chcę zobaczyć jak wtedy było :c Opowieści, a zobaczenie to nie to samo :c
[21:10:08] * Austria MG mówi: "Może najpierw więc przeniesiemy się do czasów dawnych, później wzniesiemy w Przestrzeń? Wasza ciekawość jest godna podziwu i wlewa ciepło w me serce~"
[21:10:17] Irlandia : *ma skrzydła to korzysta i próbuje Rin od siebie jednym odsunąć* Przesadził!
[21:10:47] Syberia : :o
[21:10:48] San Marino : *uśmiechnęła się* Ciekawy pomysł~
[21:11:45] @ Nauru : *to pewnie ją odsunął, a ona zatrzepotała lekko skrzydłami, coby utrzymać równowagę* Fakt, przenieś nas, gdziekolwiek. Byle przestali się bić.
[21:12:08] Dania : Wcale nie przesadziłem! A pokazać ci co wtedy umiałem?! *CHO NA SOLO, BRO! D:< *
[21:12:35] Irlandia : Tak się składa, że wiem! I pamiętam, na własne i twoje nieszczęście!
[21:12:42] Wyspy Alandzkie : *teraz to ona trzepnęła Dana w ramię* Matthias, uspokój się. Ziemia na Ciebie patrzy >c
[21:14:05] @ Nauru : Liam, proszę! *znów spróbowała go złapać za ramię*
[21:14:21] * Austria MG mówi: Podeszła do Duńczyka i Irlandczyka, kładąc im dłonie na ramionach, a dotyk miała ciepły. Uspokajający.
[21:14:36] Dania : Niech patrzy! Przynajmniej widzi, że nie wyrosłem na ciotę! D:< *no i mu się odechciało :c szkodełę*
[21:15:28] Finlandia : Musicie się znowu kłócić? Już, spokój... *głaszcze Dana*
[21:15:37] Irlandia : *jeszcze by coś powiedział, ale na coś takiego to już się nie odważył podskakiwać. Zerknął na Ziemię i znowu mu się sentymentalna strona odezwała*
[21:16:42] @ Nauru : *odetchnęła lekko, uspokoili się to dobrze*
[21:17:18] Syberia : Huhu
[21:17:38] @ Meksyk : *odlecial, spadl, trzasnal w broze, ruskie zabili, a moze to Gotham go potrzebowalo, kto wie, kto wie, tak czy siak Meksiu zniknal*
[21:18:38] Wyspy Alandzkie : Ale zobaczymy wikingów? *Zapytała Ziemię, chcąc się upewnić*
[21:19:15] Seborga : *Wstał i pomógł siostrze wstać, bo pewnie zaraz się będą przenosić*
[21:19:20] * Austria MG mówi: Kobieta machnęła ręką i przykryła Was chmura, na chwilę przesłaniając cały widok. Zaraz staliście znów na trawie, choć tutaj jest chłodniej, o wiele chłodniej. Stoicie nad brzegiem wody, za Wami wznoszą się pagórki, gdzieniegdzie lasy. "tak wyglądała Grenlandia, nim narodził się Skandynaw."
[21:19:44] Dania : *tuli się mentalnie do wysepki* QuQ
[21:19:59] @ Nauru : *zakryła się skrzydłami, przykucając jak może* Za zimno!
[21:20:03] Irlandia : ...to by się ojciec ucieszył... *opatulił się skrzydłami, bo tam pewno jak w kieleckiem~*
[21:20:19] Dania : MOJE MALEŃSTWO! *tuli gościnnie występujący krzaczek*
[21:20:44] Wyspy Alandzkie : *i nagle byli w innym miejscu, gdzieś na trawie* Skandynaw? Masz na myśli Skandynawię, tak? Nie ma naszych ziem w tych czasach jeszcze? *i zerk na Dana. No tak, Grenlandia jest jego*
[21:21:09] Seborga : *Owinął się skrzydłami, bo on nie z tego klimatu, to mu zimno tutaj i rozgląda się dookoła*
[21:21:30] San Marino : brrr *otuliła się skrzydłami*
[21:21:54] * Austria MG mówi: "Wtedy wszystko było niczyje, chociaż Afryka już chodził po nowych terenach. Jednak Waszych przodków tutaj jeszcze nie było." - chmurka pojawiła się na wodzie, a ona weszła do niej i usiadła w niej.
[21:22:42] Seborga : Chmurka-łódka? *Próbuje też wejść na chmurę*
[21:22:59] Wyspy Alandzkie : Chodzi mi o ziemie gdzie teraz mamy państwa. *przecież nie mówiła dosłownie o własności*
[21:23:14] Irlandia : *to były czasy, kiedy nie było Celta? Wow* ...rozumiem, że mamy iść za tobą? *w sensie do łódki*
[21:24:00] Finlandia : *rozglądał się spokojnie, a na jego ustach wykwitł uśmiech, powoli podążył za damą*
[21:24:14] @ Nauru : *Iru, były nawet ziemie, gdzie nie było Celta*
[21:24:39] Irlandia : *cicho, wszyscy jesteście rudzi, ja Wam to mówię xd*
[21:24:55] @ Nauru : ...że iść mamy? *zabrała nieco skrzydła*
[21:25:49] Syberia : ?
[21:26:36] San Marino : *podeszła do kobiety i próbowała z nią usiąść* Proszę, powiedz mi, że zaraz będzie cieplej...
[21:27:14] Irlandia : *on tu nie zostanie, też poszedł do tej chmury*
[21:27:48] * Austria MG mówi: "Będzie cieplej" - oparła z uśmiechem i tak, możecie wsiadać. Spojrzała jeszcze na Alandkę - "Was wtedy jeszcze nie było. Nawet Waszego ojca."
[21:28:52] Wyspy Alandzkie : *weszła za resztą na łódkę, spojrzała na kobietę* Ojca? *Znieogarniła. Nikt jej nigdy nie mówił, że mają ojca*
[21:28:58] @ Nauru : *odwineła się ze skrzydeł i wsiadła na chmurkę*
[21:30:55] San Marino : *wsiadła też*
[21:31:18] Seborga : *Skoro może, to wszedł na chmurę i usiadł gdzieś z brzegu. Ale tak, żeby nie spaść*
[21:31:21] Finlandia : *również wsiadł*
[21:31:24] * Austria MG mówi: Chmurka odbiła się od brzegu i popłynęliście w kierunku południa, jednak mijaliście po drodze tereny, gdzie zwolniliście. Drzewa przyprószone śniegiem i krzewy, między którymi chodzą jelenie i łosie, a czasem pojawiają się też większe ptaki. "Finlandio? Poznajesz coś?"
[21:32:16] @ Nauru : *owinęła się znów skrzydłami, czeka na swoje regiony*
[21:32:59] Wyspy Alandzkie : *patrzy w dół z zaciekawieniem* Ciągle jesteśmy na północy, prawda? *bo przyjemnie chłodno, idealny klimat* *zerknęła na brata. Czyżby Ziemia im pokazywałą dawną Finlandię?*
[21:32:59] Irlandia : *przysunął się trochę do Nau i jeszcze ją swoim skrzydełkiem dołożył, żeby cieplej było. Bo tak*
[21:35:40] @ Nauru : *coś poczuła, więc rozejrzała się nieco* Tubwa *uśmiechnęła się nieco do Liama*
[21:36:54] Seborga : *Ogląda widoki*
[21:38:53] Finlandia : Moje Łosie... *popatrzył lekko wzruszony*
[21:39:57] * Austria MG mówi: "I nie tylko. To teraz Twoje tereny." - odparła z uśmiechem, łódka zaczęła się przesuwać też ku Wyspom Alandzkim. Alandko, może opiszesz~?
[21:41:04] Finlandia : Miło być w domu...
[21:43:29] Wyspy Alandzkie : *spojrzała w dół, domyślała się, że to jej archipelag* To moje wyspy, ale... Jest ich za mało. To muszą być naprawdę dawne czasy.
[21:45:17] Irlandia : ...jak bardzo cofnęliśmy się w czasie?
[21:45:53] Seborga : *Nie może się doczekać, aż dostaną się w cieplejsze tereny*
[21:46:48] * Austria MG mówi: "Kilka tysięcy lat." - odparła Irkowi i nagle przyspieszyli, a także wznieśli się. temperatura się podwyższyła, chociaż na razie nieznacznie, zaś z tundry przeszliście w tajgę. Więcej tu drzew i krzewów, na chwilkę chmurka zniknęła, a Wy miękko opadliście na trawę. "Anastazjo?"
[21:47:28] Syberia : *Ociera oczka*
[21:48:26] * Austria MG mówi: "Czy nie tutaj będzie później stał ratusz Tobolska?" - usiadła na gałęzi.
[21:48:38] Irlandia : *coś sobie przeliczył i aż gwizdnął cicho* No to ładnie...
[21:49:08] Seborga : *Wstał z trawy, bo pewnie mokro tutaj*
[21:49:27] Wyspy Alandzkie : *popatrzała jeszcze za swoimi wysepkami, ciekawe ile było czasu do momentu jak Szwed ją znajdzie. Kiedy byli w innym miejscu rozejrzała się*
[21:49:28] San Marino : *rozgląda się, ale i tak za zimno, by się cieszyć widokiem*
[21:49:42] @ Nauru : ...*i tak zimno, wybaczcie, cieżko jej tak podziwiać*
[21:50:03] Finlandia : *delikatnie pogłaskał Alandkę*
[21:50:17] Syberia : *Ukucła a z jej oczu spływały łzy. Wskazuje ręką na zachód* Tam... go... poznałam *zaczyna płakać w rękaw*
[21:52:21] * Austria MG mówi: Podeszła zaraz do Anastazji i objęła ją opiekuńczym ramieniem, gładząc delikatnie.
[21:54:16] Wyspy Alandzkie : *Spojrzała na brata kiedy ją pogłaskał* Dziwnie zobaczyć swoje ziemie kiedy mnie jeszcze nie było.
[21:54:28] Syberia : Weź mnie stąd... *przytula się* Nie zniosę tego...
[21:55:06] @ Nauru : Zimnozimnozimno *takie tam w tle*
[21:56:01] Irlandia : Ehh... *to Nau została znowu zagarnięta rudym skrzydłem*
[21:56:01] Finlandia : Możemy podziwiać to, co zmieniliśmy... *drugą reką drapał Danię za uchem*
[21:56:39] * Austria MG mówi: Wiatr zawiał, nieco zmuszając Was do użycia skrzydeł, nim chmurka znów Was otoczyła, już w powietrzu. Pomknęliście dalej, ku innym wyspom. Bardziej zielonym i leśnym, tym samym, które duuużo później wikingowie będą atakować. Irlandio, czyżbyś poznawał te lasy?
[21:57:26] Dania : EJ, BYŁEM TU! :D
[21:57:35] @ Nauru : *i ją chcieli ocieplić, a to znowu lot* Hm? A to już cieplej...
[21:57:36] Seborga : *W końcu w miarę cieplej~ Uśmiechnął się*
[21:58:00] Dania : O, A TAM- *zerk na Irlandię i aż się złośliwie wszysczerzył* tam spuściłem ci łomot~ :]
[21:58:02] Wyspy Alandzkie : *och, teraz już nie są tak na północy, klimat się nieco zmienił. Spojrzała na kuzyna* Byłeś?
[21:58:14] Irlandia : *patrzy po lasach...* W sumie wiele się nie zmieniło. *uśmiechnął się i nawet zignorował Duńca*
[21:58:24] San Marino : No, chociaż znośna temperatura w końcu...
[21:58:57] Syberia : *zerka na krajobraz* ... *wyciera oczy*
[21:59:19] Dania : Tak! Władałem tym miejscem! C: Wymordowałem ti mnóstwo słabych wojów... C:
[21:59:19] Irlandia : *cieplej, ale pewno pada xd*
[21:59:54] * Austria MG mówi: Chmurka osiadła przy jednym z brzegów. Akurat dwa dzikie konie wyszły, by napić się wody, nie widzą was. Chwilowo nie pada, chociaż Słonka też nie widać~
[22:00:05] Irlandia : ...nawet jeśli, to tylko przez chwilę! *Dan chyba dawno od Ira nie zarobił po łbie*
[22:00:46] Wyspy Alandzkie : Ładne miejsce do władania *rozgląda się po okolicy*
[22:00:56] Dania : *jakiś kwadrans*
[22:01:25] Dania : No ba! A wiesz ile sług tu szło nałapać? *przechwala się przed Alandką*
[22:02:05] Seborga : *Rozejrzał się po okolicy i zauważył konie. Ciekawe, jak blisko dadzą mu podejść. Podchodzi, krok po kroku, powolutku**
[22:02:11] Dania : *wbrew pozorom Duńczycy jeśli chcieli się osiedlać, to starali się dobrze ukłądać z miejscowymi. Ale oni się starali ukłądac z Sasami, Irów i Norwegów w pewnym momencie dosć namiętnie tępili c:< *
[22:02:18] Irlandia : *zdzielił Dana z łokcia w bok* Przymknij się...
[22:02:35] San Marino : konie~ *podchodzi pomału, podobnie jak brat*
[22:02:42] Dania : *oddał* Zabronisz mi, rudzielcu? c:<
[22:02:47] Wyspy Alandzkie : *pokiwała głową, chłonie słowa Dana* Berwald mi opowiadał też trochę.
[22:02:52] @ Nauru : *zerknęła z zaciekawieniem na konie*
[22:03:09] Irlandia : Jesteś na moich terenach, więc aye, zabronię...
[22:03:14] * Austria MG mówi: Sebciu wyszedł, to poczekają. Każdy może teraz wyjść. A konie go nie widzą, może Sebciu dla nich nie istnieje~? Ziemianka zerka tylko na przekomarzanki Duńczyka i Irka. [/b]
[22:04:25] Dania : Nie, nie zabronisz! c:< *zerknął na Alandkę* Eee, w suumie to powinnaś podpytać Nora o te tereny. On tu dłużej grzał tyłek i but na wszystkim trzymał
[22:05:23] @ Nauru : *zerknęła z zaciekawieniem na okolicę*
[22:05:34] Wyspy Alandzkie : *dzięki Tobie Dan Alandka będzie teraz zatruwać życie Norwegii żeby wszystko opowiedział <3* Skoro tak to na pewno dopytam.
[22:05:40] San Marino : *krok za krokiem i się zbliża do zwierząt*
[22:06:03] Irlandia : Długo nie potrzymał... *warknął i się odsunął, póki znowu Danowi nie przyłoży* Wiecie, ale... tak mi coś nie pasuje... Jakby mi czegoś brakowało tutaj... *jasne, pewno dlatego, że nie było jeszcze Ciana*
[22:06:08] Dania : *do usług :D*
[22:06:57] Dania : Może... suwerenności? :]
[22:07:13] Syberia : *Rozgląd*
[22:07:14] Finlandia : Irciu... Tu jest naprawdę pięknie... *uśmiechnął się delikatnie*
[22:07:20] @ Nauru : *przemieściła się, coby być pomiędzy Liamem a Duńcem*
[22:07:22] Seborga : *Powolutku, powolutku, aż w końcu stał zaraz przy koniach. Wyciągnął rękę, próbując pogłaskać jednego z nich. Głupi pomysł, ale Sebek tego nie wie*
[22:08:07] * Austria MG mówi: Dłoń Sebcia przeszła przez ciało konika. Tak, jesteś duchem.
[22:08:38] San Marino : *stoi obok Sebka* Szkoda, że go nie pogłaszczesz...
[22:08:43] Irlandia : *Iru bez rodziny jak bez ręki, zbyt jest przejęty tym, że teraz, jak tam są, to nie było Północy. Tak, tęskni do braciszka, ale ciii xd*
[22:10:26] Seborga : Łał. Jestem duchem, moje ręce przez niego przechodzą *Próbuje jeszcze raz i znów przenika. Zaciesz*
[22:10:58] Finlandia : Dzieci znowu się kłóca? *podrapał Danię za uchem* Grzecznie...
[22:11:35] Dania : Nie jestem dzieckiem >:c *potrząsnął łbem bo łaskocze to mizianie*
[22:12:04] Wyspy Alandzkie : Tino, nie udawaj starszego od wszystkich *Dan pewnie równie stary co Fin jak nie starszy*
[22:12:10] San Marino : *rozgląda się*
[22:12:35] Irlandia : *plus pewno Iru starszy od Dana xd*
[22:13:01] @ Nauru : *w sumie Irlandia ładna...ale jej tereny czekają*
[22:13:22] * Austria MG mówi: Wiaterek zawiał i San z Sebciem znów znaleźli się na chmurce, która teraz pomknęła ostro na południe. Zauważacie półwysep, gdzie obecnie leżą Włochy.
[22:13:28] Dania : *chciałbyś Ir*
[22:14:48] Seborga : O, tam będę ja! *Pokazuje miejsce gdzieś na północy Włoch*
[22:14:52] Wyspy Alandzkie : *patrzy w dół. Ups, tu ciepło. Już jej się nie podoba* A na północy było tak przyjemnie chłodno *westchnęła*
[22:15:07] Irlandia : *zmiana okolicy dobrze mu zrobi na psychikę*
[22:15:15] San Marino : A ja tam! *pokazała kierunek*
[22:15:29] Finlandia : Alciu, zauważ, że Dania zachowuje się jak małe dziecko, więc ktoś musi udawac tego starszego...
[22:16:14] Dania : Słyszę was! D:< *le przypomnienie o sobie*
[22:16:19] @ Nauru : *och, o wiele cieplej* Hm, czyli to wasze tereny *uśmiechnęła się do nich*
[22:16:36] Wyspy Alandzkie : Ale Matthias wygląda na starszego od Ciebie *wyszczerz i spojrzenie na Dana* To dobrze, słuch Ci nie szwankuje c:
[22:16:55] Irlandia : ...Berwaldowi całkiem nieźle wychodzi takie udawanie. I wygląda na najstarszego. *teraz on podocina*
[22:17:50] * Austria MG mówi: Chmurka się zniżyła, a Wy nie widzicie tutaj już lasó iglastych, drzewa są liściaste. Chociaż tu, na południu nie ma takiego gąszczu, jest ich mniej, za to wybrzeża robią wrażenie, mieniąc się na wszystkie strony.
[22:18:12] San Marino : No, ale nie ma tu dróg w ogóle.. Jak tutaj pięknie!
[22:18:51] Syberia : *kaszle*
[22:18:54] Finlandia : Matthias wyglada starzej, bo więcej pije...
[22:18:59] Dania : Ale jest pedałem, meblofilem i jest paskudnie brzydki. Pewnie dlatego wygląda zwyczajnie staro >:[ *ślijmy hejty na Bercia, bo tak*
[22:19:00] Seborga : W dawnych czasach było tu piękniej, niż w nam współczesnych~
[22:19:43] Irlandia : Zazdrościsz mu, bo sobie lepiej radzi? *rozgląda się przy okazji po okolicy*
[22:20:00] Wyspy Alandzkie : Ej, od Berwalda to Ty się odczep >c *i zaraz spojrzała na Fina* Przypominam, że Twój kraj ma problemy z alkoholizmem *roześmiała się* *i przywaliła Danowi w ramię* D<
[22:20:38] Dania : Nie będziesz mi życia układać, młoda! D<
[22:20:54] Irlandia : Ktoś chyba musi...
[22:21:13] Dania : A ułożyć ci twarz od nowa?1 *to do Irka*
[22:21:34] Wyspy Alandzkie : To nie wyzywaj Berwalda >c *kochająca rodzinka <3*
[22:21:37] * Austria MG mówi: Ostrożnie chmurka wleciała na wodę. Ziemianka usiadła na jej krawędzi. "Rozsuńcie się~"
[22:22:02] Irlandia : ...pewnie masz doświadczenie w składaniu mebli z Ikei, ale podziękuję. *i tu się zastosował do słów Ziemi*
[22:22:08] Seborga : *On siedzi w sumie przy samym brzegu*
[22:22:31] @ Nauru : *przesunęła się nieco*
[22:22:32] Finlandia : *przytulił ich oboje* Jak się będziecie kłócić to zepsujemy chmurkę...
[22:22:51] San Marino : *odsunęła się trochę *
[22:23:35] Wyspy Alandzkie : Daj mi spokój *odsunęła się od Fina. Dan ją zdenerwował. Pewnie zaraz jej przejdzie. Kobieta zmienną jest. I odsunęła się dalej jak Ziemia powiedziała*
[22:23:37] Dania : *nastroszył piórka* Jakich mebli z Ikei?!
[22:24:22] * Austria MG mówi: Środek chmurki się rozstąpił, ukazując Wam czystą wodę, w której pływały różnorakie rybki~
[22:24:25] Irlandia : *a on swoje skrzydełka grzecznie złożył i robi za przykład niewinności* A to już sam wiesz najlepiej~
[22:24:50] @ Nauru : Oh~ *pochyliła się, coby dotknąć wody z rybkami. Może nie zleci*
[22:26:39] Dania : Jakich. Mebli?! *nastroszył się i uniósł skrzydła. Zaraz się na niego rzuci*
[22:26:44] Wyspy Alandzkie : *spojrzała w dół na wodę, takich rybek to nie widziała*
[22:27:06] Seborga : *Wkłada rękę do wody, może mu przez nią ryba przepłynie*
[22:27:28] * Austria MG mówi: Nau, Ty nie spadłaś. Za to wiaterek zawiał i zrzucił Duńczyka. Plusk.
[22:27:47] * Austria MG mówi: Tak się stało, Seborgo~

[22:27:52] Irlandia : Eyyy, Dan. Złość piękności szkodzi. *zerknął na okolicę, a tu nagle Duniec wpadł do wody i pewno wygląda jak zmokła kura <3*
[22:28:15] San Marino : *rozgląda się tylko *
[22:28:40] @ Nauru : *miejmy nadzieję, że jej wyspa wynurzyła się już z oceanu*
[22:29:00] Wyspy Alandzkie : *pochyliła się* Ej, Dan! Nic Ci nie jest?
[22:29:34] Seborga : *Zaśmiał się. To zabawne, jak tak rybki przepływają. I nagle Dana zwiało*
[22:30:06] @ Nauru : ...geniusz *westchnęła, zerkając na Dana*
[22:30:37] Finlandia : I nam Danię wykąpało... W sumie, przyda mu się...
[22:30:39] Irlandia : *odchrząknął, żeby się nie zaśmiać*
[22:31:44] Dania : *zły, mokry, z potarganymi piórkami i włosami na oczach* ...........
[22:32:32] * Austria MG mówi: Ziemianka też wyciągnęła dłoń, by zabrać Duńczyka znów na chmurkę.
[22:32:33] San Marino : *wyciągnęła rękę do Dana*
[22:32:54] Dania : ... *sam by się nie wyciągnął* Dzięki
[22:33:13] Irlandia : Nie martw się, ciepło jest, zaraz wyschniesz...
[22:33:15] Wyspy Alandzkie : *też pomogła bo jednak Dan to kawał chłopa P:*
[22:33:47] Seborga : *Odsunął się od wody, bo nie chce skończyć jak Dan*
[22:34:04] Dania : *popatrzył na Irka spode łba. Wyciagnął rękę... i pchnął go tak, żeby ten też zleciał* :D
[22:34:22] * Austria MG mówi: Chmurka zaś ze wszystkimi pomknęła dalej, kiedy nagle przemknęła duuuużo wody. Zaczęła zwalniać dopiero, kiedy pojawił się ląd, na którym było pełno drzew. I tu było też bardzo ciepło.
[22:34:40] Dania : *tu powinno zacząć grać "domowe przedszkole~~~czy słońce czy deszcz!~~ "*
[22:35:51] Irlandia : *nawet jeśli zleciał, to sobie pomogł skrzydłami, ale zaraz i nastapiła zmiana lokacji*
[22:36:27] @ Nauru : *zerknęła na las. Czy to...czy...to jej ziemie, prawda? Nie, Nau wcale nie płacze, nie*
[22:36:47] Wyspy Alandzkie : *gorąco. Za gorąco. Rozpięła dwa guziki od swojej bluzki choć to wiele nie dało*
[22:36:50] Finlandia : Jak tu ślicznie pachnie wolnością...
[22:37:12] San Marino : *przytuliła Nau*
[22:37:22] Dania : *i tak nie masz czym się chwalić, Aland...*
[22:37:30] Irlandia : *San go wyręczyła, uff*
[22:37:43] * Austria MG mówi: Tak, Nau, to Twoje tereny, jeszcze wszystkie ich składniki są na miejscu. Dobili do brzegu.
[22:37:44] Wyspy Alandzkie : *co, cycki rozmiar C to nic? >c*
[22:37:47] Finlandia : Al, to niebezpieczne tak się rozbierać przy mężczyznach...
[22:37:53] Dania : *NIC*
[22:38:36] Wyspy Alandzkie : *sam jesteś nic >c* Niebezpieczne? *spojrzała na Fina* Gorąco mi, co poradzę? A jak któryś będzie się gapił to mu przyłożę >c
[22:38:38] Irlandia : ...mam wrażenie, że powinienem kojarzyć tę okolicę...
[22:38:44] @ Nauru : *pokręciła lekko głową, chowając twarz w dłoniach*
[22:39:03] Seborga : *Moja userka ci bardzo dziękuje i przesyła kopa za to "nic", Dan*
[22:40:02] San Marino : Nau, ślicznie tutaj~
[22:40:59] * Austria MG mówi: Ziemianka uśmiechnęła się na koniec. "Miłego dnia~" - i tu otworzyliście oczy... w salonie. Tylko okno jest otwarte i przez to jest chłodno. :c
Austria
Austria

Rodzina : Germanie
Liczba postów : 737

Powrót do góry Go down

Powrót do góry

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
Nie możesz odpowiadać w tematach