Więzienie

Go down

Więzienie

Pisanie by Gość on Sob Lip 04, 2015 7:18 pm

Szuje! Mordercy! Powiesić wszystkich! - takie okrzyki najczęściej towarzyszyły wam, jeśli dostrzegł was ktokolwiek z ulicy. Kto wpadł na pomysł utworzenia w Milkoin więzienia? Tego nie wiedzieli nawet najstarsi mieszkańcy tego miasta, ale wszyscy, bez wyjątku, klęli na tego, kto zadecydował, by umieszczać tutaj recydywistów bez przyszłości.

I wam, z wielu różnych powodów przyszło wam tutaj spędzać życie - czy też za namową fałszywych światków, czy to z pogoni za groszem na życie. Spędzaliście czas ze sobą, starając się unikać jakichkolwiek nieprzyjemności.

Wraz z imigracją coraz więcej zagranicznych osób znajdywało tutaj swoje lokum, co doprowadziło do protestów w mieście, a władza nie śpieszyła się, coby je jakoś załagodzić. Władza ogólnie była niechętna, jeśli chodziło o jakąkolwiek reakcje w Milkoin.

Paradoksalnie, w więzieniu najdroższą rzeczą było życie. Zdarzały się pobicia, kradzieże, czy zranienia, nikt jednak nigdy nie zamordował nikogo (egzekucji nie liczymy). Każdy zawsze obawiał się o swoje plecy.

Z wolna jednak wszystko zaczęło się uspokajać. Choć strażnicy nie tracili czujności, w więzieniu coraz więcej było apatycznego nastroju, a konflikty powoli umierały. Wtedy gubernator stanu postanowił odwiedzić więzienie, a w razie pomyślnej wizyty, ułaskawić większość odsiadującą wyrok.

Ciało Kordelii Scarlet było tym, czego nikt z was nie chciał ujrzeć. Biedna dziewczyna wisiała w pętli na szubienicy, która pochłonęła już zbyt wiele istnień. Wiezienie zamknięto a do czasu rozwiązania śledztwa żadnemu z was nie pozwolono opuścić więzienia.
______________

Niezbyt chętnie policja przysłała do więzienia Sadika, by rozwiązywał sprawę. Rozkazano mu spotkać się z Ranaldem w gabinecie dyrektora.

Innemu śledczemu, Liamowi, gubernator polecił prześwietlić przeszłość więźniów i przebadać, kto mógł ewentualnie dopuścić się takiej zbrodni. Pomóc ma mu w tym archiwistka i jego kuzynka, Charlotte.

Marię oraz Rodericha zagoniono do pracy w kuchni. Chociaż obieranie ziemniaków wydaje się mało pasjonującym zadaniem, nie pilnuje was nikt oprócz kucharza, który wydaje się dzisiaj coś zbyt mocno roztrzęsiony.

Muhammad i pilnująca go Monica zostali skierowani do łazienki, gdzie za karę na napaść na więźnia Hassan ma sam wyczyścić całą łazienkę.

Eva ma poświęconą jej godzinę na czytanie w opustoszałej stołówce. Pilnować ją ma Detta, której kolega, Albert, nie stawił się do pracy w dzień wizyty i odtąd go nie widziała.

Tino i Semir zostali umieszczeni w sąsiednich celach. Co niepokojące, na korytarzu nie widać żadnego strażnika, nad czym zastanawiają się więźniowie dookoła was.

Gość
Gość


Powrót do góry Go down

Re: Więzienie

Pisanie by Austria on Wto Sie 18, 2015 6:33 pm

Z POWODU ODEJŚCIA GŁÓWNEJ MG ORAZ DECYZJĄ WIĘKSZOŚCI GRACZY - EVENT ZOSTAJE ZAMKNIĘTY.
~Austria

_________________
avatar
Austria

Rodzina : Germanie
Liczba postów : 737

Zobacz profil autora

Powrót do góry Go down

Powrót do góry

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
Nie możesz odpowiadać w tematach