CB - opis miejsca

 :: Formalności :: Śmietnik :: Inne

Go down

CB - opis miejsca

Pisanie by Admin główny on Pon Sie 20, 2012 2:39 pmCB to sporych rozmiarów budynek z placem i ogrodem mieszczący się poza miastem. Prowadzi do niego asfaltowa ścieżka, a otacza las.

Plac jest po prostu prostokątnym kawałkiem ubitej ziemi, nie porasta go ani jedno źdźbło trawy. Jedynie droga od asfaltu do wjazdu na parking oraz ścieżka od asfaltu do wejścia jest zrobiona kostką brukową. Na zachodniej części placu znajdują się słupki do przywiązania koni i poidła dlań. Niestety, podczas ulewy ten plac zamienia się w jedną błotnistą kałużę, ale pracujemy nad tym!

Parking podziemny jest bezpłatny. Wjazd na niego przypomina małą budkę, zadaszoną. Cały parking jest wyłożony linoleum, dobrze oświetlony. Można z niego przejść jedynie do Podziemnej Sali.

Sala pod CB bardzo przypomina szkolny korytarz z Amerykańskich filmów. Jest wypełniona podpisanymi szafkami, takimi samymi, choć szafki mają nieograniczoną pojemność. Każde państwo, które pojawia się na CB dostaje taką szafkę i klucz do niej, może tam przechowywać co tylko zapragnie (choć trzymanie w szafkach zwierząt nie polecamy). Idąc schodami dostaniemy się do salonu. Przed wejściem ino wisi tablica korkowa, na której jest zamieszczony regulamin.

Salon jest przestronnym pomieszczeniem, wyłożonym panelami, na których leży biały dywan. To główne pomieszczenie CB, z którego można dostać się niemal wszędzie. Znajdziemy tu kilka sof, fotele, jedną sporych rozmiarów ławę, telewizor, radio z zapasem różnych płyt muzycznych obok, pianino, gitarę, regały z książkami i grami planszowymi oraz barek z przeróżnymi alkoholami z całego świata. Wszystko to poustawiane jest w logiczny, prosty sposób. Obok wejścia głównego, po obu jego stronach znajdują się dwa, a po zachodniej stronie wejścia do pokoju adminów trzecie okno, pod każdym z nich znajduje się szeroki parapet na tyle, że można się na nim wygodnie usadzić. We wschodnio-północnym kącie znajdziemy też kamienną płytę wyłożoną runami, na której pojawiają się postaci, jeśli umrą na CB. Na wieczór zapala się albo duży, przypominający świecznik żyrandol, albo małe lampki naścienne.

Łazienka jest zamykana na klucz. Opisywać, co w niej jest moim zdaniem nie ma większego sensu. Jedyne, co jest godnego uwagi, to fakt, że nie ma tu żadnego okna, źródło światła stanowią kinkiety poumieszczanie po różnych częściach ścian.

Do Pokoju Adminów, jak sama nazwa wskazuje, ma dostęp jedynie administracja forum. Jest surowy zakaz wprowadzania tam innych userów oraz jeszcze surowszy, by oni sami próbowali tam wejść. Gdy jest pusty, jest zamykany na klucz, zaś te klucze mają jedynie Austria, Nauru i Turcja. W środku jest wielki komputer z wielkim ekranem, do którego dostęp jest również wzbroniony hasłem. Te środki ostrożności są niezbędne, gdyż ta maszyna odpowiada za całe to kosztowne pomieszczenie i utrata kontroli nad nią byłaby równoznaczna z katastrofą.

W kuchni znajdziemy cały asortyment potrzebny do przyrządzania przeróżnych potraw. Składniki są tu również sprowadzane z całego świata, tak jak alkohole. Obok typowego umeblowania, jak blaty, kuchenka z piekarnikiem, mikrofala, czy zmywarka stoi też piec, w którym można robić pizzę, czy chleb. To typowe nawiązanie do dawnych czasów. W kuchni też znajduje się pokaźny stół i wiele krzeseł wokół niego. Z kuchni też jest drugie wyjście z CB.

Ogród, drugie miejsce poza budynkiem wchodzące w skład CB jest bardzo cichy. tuż przy wejściu do kuchni jest mały placyk wyłożony płytkami, na którym znajdują się dwa letnie stoliki, jak w kawiarence oraz stół do szachów, do wszystkich są dostawione krzesła. W ogrodzie rosną dwie jabłonie i grusza, które Na czas zbiorów wydają sporo owoców. Ogród otaczają krzewy oraz klomby kwiatowe, zaś w północno-zachodnim rogu można znaleźć oczko wodne.

Na piętrze znajdują się pokoje sypialne. W każdym z nich prócz podwójnego łóżka da się znaleźć małą szafkę z winem i wódką oraz szafę z ubraniami. Każdy z pokoi da się zamknąć na klucz.

Admin główny
Admin

Rodzina : Germanie
Liczba postów : 637

Zobacz profil autora

Powrót do góry Go down

Re: CB - opis miejsca

Pisanie by Admin główny on Czw Paź 04, 2012 8:12 pmNiniejszym zostało ukończone nowe pomieszczenie: Bawialnia. Jest to pokój nieco mniejszy od salonu, acz o wiele bardziej bogato wyposażony. Na samym środku stoi stół do pool bilarda (ten klasyczny), na północ od niego znajdziemy stolik do gry w karty z 4 miejscami i piłkarzyki. Pod wschodnią i południowa ścianą stoją przeróżne automaty z grami (0,5 euro od gry, czas zacząć zarabiać! Ale bilard, karty i piłkarzyki są dostępne za darmo). Zostały też zamontowane głośniki w kątach ścian, nieduże, radio z odtwarzaczem płyt i wejściem USB stoi niedaleko jednej z maszyn do gier. Płyty zespołów są jednak w salonie. Stojak na kije do bilarda, stolik z 2 kostkami kredowymi, 4 taliami kart i dwiema dodatkowymi piłeczkami do piłkarzyków stoi tuż pod wejściem.
Podłoga jest pokryta czarnym linoleum, ściany zostały pokryte białą farbą, a na nich czarną farba zostali namalowani najsłynniejsi bilardziści, zarówno ci z Poola, co ze Snookera. Oświetlenie zapewniają kinkiety stylizowane na XIX wieczna Anglię.

Admin główny
Admin

Rodzina : Germanie
Liczba postów : 637

Zobacz profil autora

Powrót do góry Go down

Powrót do góry

- Similar topics

 :: Formalności :: Śmietnik :: Inne

 
Permissions in this forum:
Nie możesz odpowiadać w tematach