Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.

Inwencja forumowa

+4
Rumunia
Węgry
Turcja
Austria
8 posters

Go down

Inwencja forumowa Empty Inwencja forumowa

Pisanie by Węgry Pon Gru 14, 2015 3:57 am

Cześć wam!
Szczerze powiedziawszy, to nie wiem na co się zdecydować i kogo stworzyć, a kręcę się po forum już od jakiegoś czasu ... Więc zdam się na was!

Po prostu nie wiem. Jakoś tak, bywa czasami. A mam całkiem ochotę pograć ... Tak więc moje pytanie brzmi: Czy jest jakiś kraj, którego potrzebujecie? Kogoś wam brakuje szczególnie?
Nastawiam się bardziej na tematy polityczne/historyczne/codzienne życie (cb/posty), jeżeli powodem ma być pisanie wyłącznie fluffu/innych podobnych, to odpadam z takimi propozycjami :p
Najlepiej jakiś KRAJ (nie chcę propozycji w kształcie części składowych itp, wybaczcie, nie czuję się w tym dobrze-) europejski, jednak poczekam na wasze propozycje :D
Najmniej interesuje mnie Afryka i Ameryka Płd, więc z góry uprzedzam, że raczej nie zdecyduję się na tamte rejony, pardon :c

(Jak już wybiorę coś konkretnego, to poproszę o usunięcie tematu)
Węgry
Węgry

Rodzina : Ugrofinowie
Liczba postów : 4
Skąd : Budy, albo może Pesztu.

Powrót do góry Go down

Inwencja forumowa Empty Re: Inwencja forumowa

Pisanie by Austria Pon Gru 14, 2015 12:35 pm

Zainwestuję, a co!
A tak poważniej - mi osobiście politycznie wiele nie brakuje, jedynie chyba Czechy by dopełniły mi listę najbardziej powiązanych (paradoksalnie ze Szwajcarią nie ma relacji politycznych prawie w ogóle). Duże braki ma moja Zimbabwe, ale napisane zostało, iż Afryka odpada... Cóż, nawet nie proszę.
Mamy za to dwa wakaty, które miłoby było zapełnić. Jednym jest Ameryka, nie mamy tegoż osobnika, a jest on ze wszystkimi powiązany. Drugą luką jest Szwecja, mamy wiele Nordyków jak i ich OC, ale mruka nam brakuje (i przyznaję, że boli mnie to też ciut, bo sama lubię "dialogi" austroszwedzkie pisać).
Mniemam, że inni się zgłoszą, ino muszę rozesłać temat (co uczynię dziś po powrocie z pracy). Podejrzewam, że będzie w czym wybierać.
Trzymaj się!
Austria
Austria

Rodzina : Germanie
Liczba postów : 737

Powrót do góry Go down

Inwencja forumowa Empty Re: Inwencja forumowa

Pisanie by Turcja Pon Gru 14, 2015 12:43 pm

Merhaba! Tutaj wielkie, potężne byłe Imperium Osmańskie i bardzo chętnie odpowiem na twoje pytania.
Parafrazując tytuł serialu: "Rolnik szuka żony" jest "Turek szuka rodziny". Dosłownie. Chętnie bym zobaczyła na forum inne kraje tureckie: Azerbejdżan, Turkmenistan, albo "kochane" kuzynostwo : Kazachstan, Kirgistan, Uzbekistan (tak bardzo niezdecydowana w wypadku Tadżykistanu), lub inne byłe kraje/plemiona/ludy tureckie...
No jednak jak stawiasz głównie na historie/historyczne/codziennie życie... Każdego byłego podopiecznego chętnie też ujrzę czyli kraje będące kiedyś pod panowaniem Imperium Osmańskiego, a że tych już sporo było (około 30... Ile ja podopiecznych miałem...) to już dasz radę wybrać sobie taki którym chcesz grać. Ja nie namawiam, ale Turek byłby szczęśliwy.
Turcja
Turcja

Rodzina : Turcy
Liczba postów : 302

Powrót do góry Go down

Inwencja forumowa Empty Re: Inwencja forumowa

Pisanie by Węgry Pon Gru 14, 2015 3:00 pm

W takim razie według tego:

Austria napisał:
(...) Mniemam, że inni się zgłoszą, ino muszę rozesłać temat (co uczynię dziś po powrocie z pracy). Podejrzewam, że będzie w czym wybierać. (...)

Co by nie robić spamu (nie licząc tego już postu XD) odpowiem co i jak, jak już będzie wystarczająco 'ofert' X'D
Węgry
Węgry

Rodzina : Ugrofinowie
Liczba postów : 4
Skąd : Budy, albo może Pesztu.

Powrót do góry Go down

Inwencja forumowa Empty Re: Inwencja forumowa

Pisanie by Rumunia Pon Gru 14, 2015 4:43 pm

? napisał:Czy jest jakiś kraj, którego potrzebujecie? Kogoś wam brakuje szczególnie?
Nastawiam się bardziej na tematy polityczne/historyczne/codzienne życie

To ja jeszcze rzucę propozycją Bułgarii albo Węgier. Bardzo mi tych postaci brakuje, zwłaszcza przy chęci napisania czegoś związanego z historią.


...Dacie wiarę, że zapomniałam o kimś tak "istotnym" dla Austrii, jak Węgry? XD To ja się dopisze pod tym też, Węgry by się przydała. ~Austryś
Rumunia
Rumunia

Rodzina : Ludy Romańskie
Liczba postów : 90

Powrót do góry Go down

Inwencja forumowa Empty Re: Inwencja forumowa

Pisanie by Berlin Pon Gru 14, 2015 10:44 pm

To, czego mi tu brakuje, to aktywna postać Niemca do pogrania historycznego, nad czym boleję bardzo  :< z racji tego, że postać jest zajęta, to może by jakiś land? Bawaria? Hesja? Cokolwiek germańskiego?  '^' dziko mi brakuje kamratów do gadania o polityce i grania historii :< Ładnie proszę, uszczęśliw Berlinkę, bo biedna nie ma do kogo dzioba otworzyć, a bardzo by chciała. I na piwo pójść, i w ogóle :} ja widzę, że części składowe to nie i w ogóle, ale może jednak? Zobacz, Berka jest landem i całkiem się dobrze gra :< *namawia, namawia*
Berlin
Berlin

Rodzina : Słowianie
Liczba postów : 113
Skąd : Kopanica

Powrót do góry Go down

Inwencja forumowa Empty Re: Inwencja forumowa

Pisanie by Grenlandia Wto Gru 15, 2015 3:45 am

Ze swojej strony zarzucam USA, Cyprem i Nową Zelandią.
Mam nadzieję, że wybór będzie przemyślany i rozsądny. Najlepiej dużo poczytać o kraju przed wyborem. Może piszę oczywiste rzeczy, ale spotkałam się już w jednym miejscu, że user posłuchał innych, a po kilku dniach stwierdził, że to jednak nie to. Dlatego poświęć jak najwięcej czasu na dokładne sprawdzenie na co się piszesz, wybierając dane państwo c;
Grenlandia
Grenlandia

Rodzina : Inuici
Liczba postów : 33
Skąd : Nuuk

Powrót do góry Go down

Inwencja forumowa Empty Re: Inwencja forumowa

Pisanie by Węgry Sro Gru 16, 2015 11:08 am

Po 100+ wyświetlaniach i 6 odpowiedziach stwierdzam, że (chyba) nie będzie większego zainteresowania, to może już podsumuje to, co już jest.

Czechy, Bułgaria, Węgry - 3 państwa nad którymi pomysł w mojej głowie był już od początku, toteż chyba wchodzę najbardziej w oczekiwania Rumunii :p Jeszcze Nowa Zelandia - moja stara postać.

Berlin, wybacz, ale naprawdę nie dam rady, tym bardziej, że landy niemieckie niezbyt mi w głowie, nawet czysto praktycznie - zainteresowania brak :<
Austrio - jako kraje = całkiem okej. Niestety obydwie personifikacje są kanonami, które ... Mi się nie podobają D: No a jak jednak jest kanon, to wolę go nie zmieniać zbytnio.
Turcjo - Bułgaria - chyba by wchodziła ta postać w twoje oczekiwania, jako były podopieczny? :>
Nad Cyprem, Grenlandio, również wisiał pomysł, jako że Grek był moją kochaną (byłą) postacią, ale boje się, że mogę zawalić od technicznej strony (czyt. brak wystarczających informacji coby ułożyć samą postać)

Reasumując: Z waszych propozycji najbardziej odpowiadałyby mi: Węgry, Bułgaria, Czechy ... Ewentualnie Nowa Zelandia.
W takim razie kieruję znów moje pytanie: Na kogo byłby największy popyt? Ciągnę to tak, by potem nie wyszło, że nie będzie z kim popisać.
Węgry
Węgry

Rodzina : Ugrofinowie
Liczba postów : 4
Skąd : Budy, albo może Pesztu.

Powrót do góry Go down

Inwencja forumowa Empty Re: Inwencja forumowa

Pisanie by Irlandia Sro Gru 16, 2015 6:55 pm

Postawiłabym na Węgry. Tak mimo wszystko.
Irlandia
Irlandia

Rodzina : Brytyjczycy
Liczba postów : 164
Skąd : Z NIEZALEŻNEJ Republiki Irlandii

Powrót do góry Go down

Inwencja forumowa Empty Re: Inwencja forumowa

Pisanie by Austria Sro Gru 16, 2015 7:50 pm

Węgry, to też kanon i to dosć rozbudowany. Jeśli jednak czujesz się na siłach go odegrać (a zwłaszcza wpleść obecne wpływy Orbana), to ja bardzo chętnie. Jak nie, Czeszką też się zadowolę, będzie mieć kto chronić niewinność Słowaka.
No ale coś jest złego w kanonie Szwedusia? :cccc
Austria
Austria

Rodzina : Germanie
Liczba postów : 737

Powrót do góry Go down

Inwencja forumowa Empty Re: Inwencja forumowa

Pisanie by Słowacja Sro Gru 16, 2015 10:51 pm

(Szwed jest seksowny. A ja kiedys bede nim grac. Za sto lat. Jak skoncze ksiazke. To jest wieksze niz sienkiewiczowska trylogia)

Czechy zrob Czechy omg tak chce
Choc wiem, ze wezmiesz cos innego
Czuje to
Bede plakac
Jak Slowik
Słowacja
Słowacja

Rodzina : Hindusi
Liczba postów : 88
Skąd : Bratysława.

Powrót do góry Go down

Inwencja forumowa Empty Re: Inwencja forumowa

Pisanie by Sponsored content


Sponsored content


Powrót do góry Go down

Powrót do góry

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
Nie możesz odpowiadać w tematach