Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.

Zamiana ciałami (MG: Austria)

Go down

Zamiana ciałami (MG: Austria) Empty Zamiana ciałami (MG: Austria)

Pisanie by Admin główny Pią Gru 28, 2012 10:30 pm

Prusy, Austria, Lechistan Polska, Mali, Korea Północna, Francja.
Żyją.

[20:35:36] Prusy : *no to wszedł, jak mu każą...* Guten~
[20:36:13] @ Austria : *spojrzał na Prusa* O.. Patrzcie, kogo tu przywiało...
[20:36:38] * Austria MG mówi: I taka mała czerwona rogata menda przyszła sobie za Prusem, zacieszając. Diabełek na miejscu!
[20:37:22] Prusy : Widzę, że też się cie... *zaczął mówić do Roda, ale obejrzał się za siebie* ...
[20:38:06] * Austria MG mówi: Wredny uśmieszek z strony diabełka. Jeszcze perfidnie zasalutował mu
[20:38:11] Korea Północna : *patrzy na to co przyszło za Prusem* O...widzę, że znajomych spraszasz.
[20:38:52] Polska : *dalej bawi sie z kotem* C;
[20:39:17] Prusy : Lucek?
[20:39:44] * Austria Mg - diabełek: Tak? C:
[20:40:32] Mali : *A on sobie wszedł oknem* I ni ce...
[20:40:53] Prusy : *Prus podrapał się po białych włosach* Po coś żeś dzisiaj przylazł? 21 miałeś być..
[20:40:54] @ Austria : *zerk to na diabełka, to na murzynka* ... Ciekawe mamy dziś zgromadzenie :I
[20:41:29] Korea Północna : *tylko i jedynie patrzy po innych*
[20:41:43] * Austria MG - Diabełek: Dla zabawy C: *wskoczył sobie na szafę i okręcił się, wzrocząc na nich wrednie. Coś kombinuje!*
[20:42:22] Prusy : Tydzień później to wiesz, po ptakach.
[20:42:22] Polska : *puścił w końcu kota* hm... *przytulił się do Korei* C;
[20:42:57] Korea Północna : *wyśliznąl sie Polsce* Nie. Rób. Tak.
[20:43:06] Mali : *siadł koło Austriaka, opierając sięna dzidzie*
[20:43:53] @ Austria : Nie mówiłeś nigdy, kuzynie, że się kolegujesz z pomiotem szatańskim :I *zerknął tylko na murzynka*
[20:43:56] Polska : A dlaczego? *znowu przytulił* lubię ciebie tulić C;
[20:44:44] Prusy : ... Wyglądam jak pomiot szatana, to czemu nie miałbym miec takich znajomości? Poza tym, czemu miałbym ci o tym niby mówić?
[20:45:04] Korea Północna : *chwilowo 100% uwagi na Polsce* Ale ja nie lubię. :I Ale jak mi konia przywieziesz to może się pozwolę przytulić.
[20:46:09] * Austria MG mówi: Diabełek w końcu zaśmiał się głośno. Nastąpiła całkowita ciemnść przez chwilę. Po chwili światło delikatnie wróciło do normalności. Miejsce się nie zmieniło, wciąż jesteście w salonie ChatBoxu. Ale: Korea północna obudził się w ciele Polaka. Polak obudził się w ciele Austriaka. Austriak w ciele Prusa, Prusy w ciele Mali, a Mali w ciele Koreańczyka.
[20:48:47] Mali w ciele K.Północnej : *pobudka* .. *rozgląda się* ...hę? *widzi siebie* HĘ?! O_O"""
[20:49:11] @ Austria w ciele Prus : *zmiana lokacji* ...? *rozgląda się* ... co tu się... O.o
[20:49:32] Północ w ciele Polski : *no budzi się... coś mu nie gra.. za niski i... widzi gdzieś tam siebie... CO?* ._.
[20:49:58] Prusy w ciele Mali : *otwiera oczy...* ... Co to scheisse jest? *czemu jest czarny?! Asfalt do roboty!*
[20:50:03] Polska w ciele Austrii : Um...? *nie ogarnia* co ja mam na nosie? *zdejmuje okulary* ee...
[20:50:29] * Austria w ciele Prus MG mówi: Diabełek się ze śmiechu zaczął turlać i poturlał aż w zaświaty.
[20:50:58] Północ w ciele Polski : .... Jestem kapitalistą... NIE! * D: *
[20:51:10] @ Austria w ciele Prus : *coś ciąży na szyi... zdejmuje swój żelazny krzyż* ... nie... *patrzy i nie wierzy*
[20:51:39] Mali w ciele K.Północnej : ... Safir nie czarny D: *tragedia xD*
[20:52:19] Polska w ciele Austrii : Dlaczego ja jestem tam!? *rozpacz* kim ja jestem?! *zakłada okulary* totalnie jestem czymś dziwnym D;
[20:52:49] Prusy w ciele Mali : *właśnie, gdzie jest Żelazny Krzyż?! o.o* Hure, czemu wyglądam jak jakiś cholerny asfalt?! *spojrzał na siebie* A co ja robię z tym Krzyżem? Albo to nie jestem ja...
[20:53:30] Północ w ciele Polski : Co to w ogóle jest?! *ogląda swoje ubranie i krótkie jasne włosy.. NIE D: * ... I jak ja mam panować nad światem tak wyglądając?! *Północ i jego problemy*
[20:53:51] Mali w ciele K.Północnej : *podchodzi do swojego ciała i Prusa w nim* Ej oddaj :I
[20:54:16] Prusy w ciele Mali : Co mam ci oddać, komuchu? D:
[20:54:29] Polska w ciele Austrii : Z takim wyglądem to od razu opanujesz świat! *do Korei* no totalnie! *zaciesz*
[20:54:46] @ Austria w ciele Prus : :i *montuje sobie ten krzyż na szyi* Zostałem zdegradowany do plebsu >.<"
[20:55:04] Mali w ciele K.Północnej : Mój wygląd :I I DZIDĘ D:<
[20:55:41] Polska w ciele Austrii : A co ja mam powiedzieć? Ja mam najgorzej! Jestem paniczykiem zaraz się załamię D;
[20:55:43] Północ w ciele Polski : .... == Zgiń! D< *do Polski... podchodzi do Maliego w swoim ciele i zabiera mu swoją czapkę. CHOĆ tyle. PRL nadchodzi kurde!*
[20:55:51] Prusy w ciele Mali : *dopiero spostrzegł, że ją ma* Skoro ty jesteś plebsem, to ja spadłem jeszcze niżej. >.<'''
[20:56:27] @ Austria w ciele Prus : jak się nie podoba, to to odwróć.. ktokolwiek jest w moim ciele x.x
[20:56:57] Mali w ciele K.Północnej : o: *zerka za czapką* ... *wzruszył ramionami i próbuje odebrać mu dzidę*
[20:57:25] Prusy w ciele Mali : *ogląda sobie dzidę* ... *dźgnął lekko Maliego w ciele Pólnocy w brzuch*
[20:57:34] Polska w ciele Austrii : Ja chcę swoje wspaniałe Polskie ciało a nie to *dotyka włosów* są krótkie.
[20:57:55] Mali w ciele K.Północnej : a-ała Q_Q *skulił się* Dzida Safira, oddaj D:
[20:58:07] Północ w ciele Polski : *niszczą mu jego własny wizerunek* EJ, nie rób tak! D< *do Prusa w ciele Maliego*
[20:58:26] @ Austria w ciele Prus : *modli się w duchu, żeby Polak nie zaczął się macać po loczku lub, co gorsza - po pieprzyku :I *
[20:58:37] Prusy w ciele Mali : Żadnego Safira, asfaltu, cholera!
[20:59:17] Północ w ciele Polski : Ono nie jest wspaniale... Jestem kurduplem i nie mam siły przebicia jak wcześniej >:I *do Polski, gdziekolwiek jest*
[20:59:39] Mali w ciele K.Północnej : Safira! DDD:< Dzida najważniejsza :I
[20:59:59] Polska w ciele Austrii : Ooo! *szeroki uśmiech* w końcu mogę obciąć ten loczek! O tak, tak, tak! *cieszy sie robiąc przy tym jakieś dzikie tańce*
[21:00:31] @ Austria w ciele Prus : Tylko spróbuj >:I
[21:00:58] Polska w ciele Austrii : Komuchu ciesz się, że masz takie ciało! *szuka nożyczek* C;
[21:01:41] @ Austria w ciele Prus : *kij, że to jego ciało i będzie go potem bolało. Wykorzystuje ciało Prusa i przytrzymuje go za nadgarstki* Nie. Ruszaj. Loczka. KRETYNIE D:<
[21:01:57] Północ w ciele Polski : *wskazał Maliego w swoim ciele* PILNUJ MNIE TAM.... *wyszedł... on sam wie gdzie >:I *
[21:02:12] Prusy w ciele Mali : *podłoga jakoś za blisko* Czemu jestem mały...?! *tupnął ze złości nogą* Scheisse, wszyscy się żeście pozamieniali, ale to ja trafiłem na asfalt!
[21:02:46] Polska w ciele Austrii : Puszczaj! *wyrywa się* to boli! Durny Prusak!
[21:03:09] Mali w ciele K.Północnej : o: Bien... *siadł więc na podłodze i patrzy na wszystkich*
[21:03:33] Północ w ciele Polski : *wrócił w pełnym, tak, KOMUNISTYCZNYM mundurze. haha* ... Wstań :I *podszedł do Maliego*
[21:04:05] @ Austria w ciele Prus : *ale ciało Prusa jest użyteczne, bo ma tak ze 3 razy wiecej siły od ciała Paniczyka* ... Nie puszczę póki sam nie odpuścisz >.> *ścisnął mocniej. Psychicznie go to bolało, ale.. SIŁA WYZSZA D: *
[21:04:12] Mali w ciele K.Północnej : *wstał* o:
[21:04:38] Północ w ciele Polski : *otrzepuje go i poprawia*
[21:05:03] Polska w ciele Austrii : O nie! D; *zobaczył Korę* jak mogłeś! Dobra mam gdzieś tego twojego loczka! Idę siebie rozebrać!
[21:05:07] Mali w ciele K.Północnej : C: *otrzepywany i poprawiany*
[21:05:33] @ Austria w ciele Prus : ... historia koło zatoczy.. *puścił go*
[21:06:00] Północ w ciele Polski : *olewa Polskę w ciele Austrii i swoje robi*... *zakłada Maliemu czapkę* No. I tak ma być. *poklepał Maliego*
[21:06:13] Prusy w ciele Mali : *mimowolnie parsknął śmiechem, na komentarz... Prusa? ktokolwiek był w jego ciele*
[21:06:30] Polska w ciele Austrii : *podchodzi do Korei i zaczyna go rozbierać* nie zgadzam się!
[21:06:53] Mali w ciele K.Północnej : *salut, jak go Francja uczył* C:
[21:06:57] Północ w ciele Polski : Goń się! D< *nie daje się rozbierać, o nie*
[21:07:07] Mali w ciele K.Północnej : *jemu się to podoba! XD*
[21:07:29] @ Austria w ciele Prus : ... *siadł już koło kogoś w ciele Maliego i obserwuje*
[21:07:29] Północ w ciele Polski : No... chociaż wychowany dobrze. *do Maliego, dumny XD*
[21:07:49] Prusy w ciele Mali : *dźga dzidą wszystkich w zasięgu*
[21:08:10] Polska w ciele Austrii : Możesz założyć wszystko nawet różową kieckę, ale nie ten mundur! *dalej próbuje go rozebrać*
[21:09:01] @ Austria w ciele Prus : o_o" Eeej.... *odsuw od dzidy*
[21:09:38] Północ w ciele Polski : *odsunął się też, Maliego też xD* .... Spadaj, mundur jak mundur. >:I *i tak oto Północnokoreański komunizm zawładnie światem*
[21:09:57] Francja : *przyszedł* Bonsoir~!
[21:10:26] Prusy w ciele Mali : *podleciał od razu do przyjaciela* Gott, Francis, ratuj, jestem asfaltem! Q.Q
[21:10:42] * Austria w ciele Prus MG mówi: Diabełek na chwilę zjawił się na CB znów. Widząc Franka zabrał natychmiast jego ducha i wsadził w ciało Korei Północnej. Zaś ducha Maliego wsadził we Francję.
[21:11:45] Mali w ciele Francji : .... o: *jego ciało stoi przed nim samym* ... :I *zabiera dzidę*
[21:11:59] Polska w ciele Austrii : Ten mundur wygląda na mnie brzydko! teraz też nie jestem lepiej ubrany! *ogląda swoje ubranie*
[21:12:22] @ Austria w ciele Prus : *on to tylko obserwuje z failem na ryju*

[21:12:59] Prusy w ciele Mali : Eeej, co ty robisz?! *szarpie się, ale to logiczne, że ma mniej siły*
[21:13:31] Północ w ciele Polski : No to masz pecha. Mi odpowiada. >:I *komunistyczna Polska, łooooaaa~! >D *
[21:13:53] Mali w ciele Francji : ... *wniosek alla Afryka* Safir teraz silniejszy C: *zadowolenie, stuknął dzidą*
[21:15:15] Prusy w ciele Mali : Hureee, no! *skacze po tą dzidę. Nie dość, że jest mały, że asfalt, to jeszcze broń mu zabrali ; ; *
[21:15:24] Francja w ciele Północy : Ech? *Spojrzał po sobie. Od razu poczuł różnicę. Złapał się za twarz spanikowany* MON DIEU! Co się dzieje!? D:
[21:15:26] Polska w ciele Austrii : To ja się chyba też przebiorę *zastanawia się* i zetnę tego loczka coś mi sie nie podoba! C;
[21:15:56] @ Austria w ciele Prus : ... Mam znów interweniować? >.> *do tego, co siedzi w jego ciele*
[21:16:31] Północ w ciele Polski : A rób co chcesz... *wzrusza ramionami i patrz na Francję w swoim ciele...* :I *a stoi obok, nawet zarzucił mu rękę na szyję i się uwiesił*
[21:16:35] Mali w ciele Francji : Mon dieu, Safir nie wie! D: *drepcze do drugiej osoby mówiącej po Francusku, do tego ciała, gdzie wcześniej był. Z DZIDĄ*
[21:17:00] Polska w ciele Austrii : Jeśli chcesz mieć loczka to chyba tak *szczerzy się* lubisz różowy?
[21:17:34] @ Austria w ciele Prus : *idzie za nim* Przypominam, że chwilowo mam więcej siły od... ciebie :I *mamrot: i siebie też*
[21:18:03] Francja w ciele Północy : Ach! *Spanikowany odsunął się i zaczął szybko cofać aż natrafił plecami na ścianę* TO JA! *Wskazał na Mali zrozpaczony*
[21:18:14] Prusy w ciele Mali : Czemu to ja zawsze mam najgorszą miejscówkę! Lucek to cholerny Żyd *ah, no tak. Jest jeszcze biedny i nieubrany*
[21:18:48] * Austria w ciele Prus MG - diabełek *wychyla się zza szafy* No tylko nie Żyd!
[21:19:02] Północ w ciele Polski : *prawie zaliczył glebe, bo się Francja odsunął* EJ >:I
[21:19:16] Polska w ciele Austrii : Oj nie strasz mnie! *uśmiech i dorwał jakieś lustro* wyglądam okropnie i jeszcze ten pieprzyk *dotyka go* ech...
[21:20:20] Mali w ciele Francji : .. o: *podchodzi do ciała Koreańczyka i Francji w nim* .. Papa Francis?
[21:20:32] Prusy w ciele Mali : *patrzy w stronę z której dochodził głos* Żyd! Do gazu z tobą! * w sumie, teraz już Prus miał do Żydów niewiele, po prostu niechęć*
[21:21:17] @ Austria w ciele Prus : O gustach się nie dyskutuje, ale masz NIC nie zmieniać >:I
[21:22:05] * Austria w ciele Prus MG - diabełek: Ja mam za dużo gazu w piekle i tak! C: *znika*
[21:22:39] Polska w ciele Austrii : Kiedy ja chcę! Nie podoba mi się to jak teraz wyglądam! *poprawia włosy* dobra ich się nie da poprawić D;
[21:23:40] Francja w ciele Północy : *Co go obchodził jakiś Polska, który Polską i tak nie jest, w obliczu tak wielkiej osobistej tragedii jak utrata ukochanego ciała?* "Papa"? *Przyjżał się dokładnie Mali. Cóż... wyglądał jak on wyglądać powinien. Tyle, że troszkę bardziej niewinny.* Mali? D: *Położył dłonie na tego twarzy* Czemu wyglądasz jak ja!? D:
[21:23:53] @ Austria w ciele Prus : Wiec pomóż waść znaleźć mi metodę na przywrócenie stanu poprzedniego =.=" Myślisz, że i mi jest dobrze w tym... kretyńskim ciele? :I
[21:24:28] Północ w ciele Polski : .... *ignorowany.. bo jest niski >:I* hgrscgrc... >:I
[21:24:51] Mali w ciele Francji : A czemu papa wygląda jakby był z Azji? D: *rozpacz* Papa, zrób coś DDD:
[21:25:51] Prusy w ciele Mali : *jeszcze bardziej, ignorowany. Do tego wszystkiego, jeszcze o nim zapomnieli! x.x*
[21:26:24] Północ w ciele Polski : *to by się Prus w ciele Mali dogadał z Północą w Polsce :I bo są ignorowani... D: *
[21:26:37] Polska w ciele Austrii : Dobra ty masz w sumie najgorzej Austrio! Te okulary są wstrętne *zdejmuje je* mógł byś sie przefarbować na blond *patrzy na Korę* dlaczego to on ma moje ciało? Komunista jeden!
[21:27:31] Francja w ciele Północy : Ech? *W jednej chwili cofnął ręce i zamrugał powiekami zaskoczony* Teraz wyglądasz już całkiem jak ja, mon petit! o.o *Odwrócił się do Północy* Polsko! Ty jesteś Polską? *Zadawał sobie sprawę z tego jak idiotycznie brzmią jego słowa* ^.^"
[21:28:08] @ Austria w ciele Prus : *wnerwił się już, a że maniery zostały zapewne w ciele Austriaka, to własnemu ciału.. Przywalił* v.v""" Nie. Komentuj. I na Boga NIC nie zmieniam >:I
[21:28:11] @ Austria w ciele Prus : *zmieniaj
[21:28:11] Północ w ciele Polski : Ciesz się, że je mam! D< Wyglądasz przynajmniej normalnie, a nie!Hmpf v.v *zerk na Francję w swoim ciele* A wyglądam? >:I Dobra.. tak, ale nie.
[21:29:13] Mali w ciele Francji : ... :< *idzie do swojego ciała i Prusa w nim* :c
[21:30:33] Mali w ciele Francji : *siadł obok. Dzida w dół* ... :c
[21:30:43] Polska w ciele Austrii : Dobrze już dobrze! Spokojnie *uśmiecha się słodko* chciałem cię tylko trochę wkurzyć *pokazuje mu język*
[21:31:00] Prusy w ciele Mali : *aha, atak choroby sierocej. Siedzi i się kiwa. Dajcie mu dzidę, to...* Oddasz mi dzidę? :"c
[21:31:02] Francja w ciele Północy : Mon Dieu! *Westchnął zrozpaczony i poprawił włosy. Właściwie wystarczyło tylko, że wsadził rękę we swoje nowe włosy i łzy naszły mu do oczu* Achhh! Q.Q Co za okropne włosy! DDD:
[21:31:50] Północ w ciele Polski : .... Co?! D< *on o nie cholernie bardzo dba ;_; takie słowa to ujma!* Odwołaj >:I
[21:31:56] @ Austria w ciele Prus : ... >:I Ty lepiej pilnuj swojego ciała... *zerk na ciało Polski* O ile nie chcesz robić za komunistę...
[21:33:04] Mali w ciele Francji : *oddaje* s'il te plaît... :c
[21:33:37] Polska w ciele Austrii : Oj nie cwaniacz bo zaraz ubiorę sukienkę! Różową! *wredny uśmiech* a ty komuchu masz się przebrać!
[21:34:05] Francja w ciele Północy : NON! *Jęknął znajdując się o krok od depresji stulecia* Moja włosy mają zupełnie inną strukturę i są takie jasne i... i błyszczące *Ukrył twarz w dłoniach i popłakał się nie zważając na nic*
[21:34:18] @ Austria w ciele Prus : :I *wziął go(siebie, cholera D: ) za kark i pchnął w stronę salonu* mam cię na oku >:I
[21:34:56] Prusy w ciele Mali : *wciąż ze smutną minką wziął dzidę. Chwilę udawał, że waży ją w dłoni, a potem wstał i wydał z siebie bojowy okrzyk* Ksesesesesesesesese! :D
[21:35:48] Mali w ciele Francji : ... o: *obserwuje jego i jego poczynania* ...
[21:35:49] Północ w ciele Polski : ... Przestań! Przestań! Ja nigdy nie płaczę, więc przestań! *macha rękami, olewa Polskę w ciele Austrii i komuchuje jako Polska* Nie umrzesz od tego, że masz inne włosy! Masz teraz lepsze ==
[21:36:31] Prusy w ciele Mali : Kesesesesesesesese, jestem asfalt! xD *wymachuje dzidą*
[21:36:56] Polska w ciele Austrii : Nie wkurzaj mnie! *usiadł gdzieś sobie zły*
[21:37:04] Mali w ciele Francji : czarny ale nie asfalt tylko :I
[21:37:54] @ Austria w ciele Prus : *oparł się o przeciwległą ścianę i obserwuje wszystkich. I pilnuje własnego ciała :I *
[21:38:22] Polska w ciele Austrii : *przeszukuje kieszenie. Może znajdzie coś fajnego* C;
[21:39:09] Prusy w ciele Mali : Kesesesesesese *wybiera ofiarę dla swej dzidy xD*
[21:39:52] Francja w ciele Północy : Non, non, NON! *Pokręcił głową a jego włosy nie zafalowały tak pięknie w powuetrzu jak zwykły to robić więc pogrążył się w jeszcze większej rozpaczy* To ciało jest okropne! Nie wytrzymam w nima ni chwili dłużej! Wszystko co we mnie najpiękniejsze zniknęło! Chociaż... *Przestał na chwilę zawodzić i podniósł ubranko ciała Północy by sojrzeć co się pod nim kryje*... Q.Q
[21:41:04] Mali w ciele Francji : *ogarnia* o:
[21:41:52] Północ w ciele Polski : *złapał Francję.. a właściwie siebie za ręcę i trzyma* Tak nie rób :I
[21:42:01] Polska w ciele Austrii : *znalazł portfel* przyda się C; *w końcu euro* co tam jeszcze jest *przeszukuje dalej*
[21:42:40] Prusy w ciele Mali : *dźgnął ostatecznie Polskę w ciele Austrii* Złodzieeeeeej~!
[21:43:05] @ Austria w ciele Prus : ... >.> *potem Polaka pomęczy o ten portfel*
[21:43:32] Francja w ciele Północy : *Zdążył już zauważyć tą największą różnicę i aż mu się słabo zrobiło* Wody... *Zachwiał się*
[21:43:50] Polska w ciele Austrii : Jaki złodziej?! To jest teraz moje kurde nie?
[21:44:39] Mali w ciele Francji : D: *dorwał gdzieś szklankę wody i podał ojcu w ciele Północy* Pij papa D:
[21:44:39] Prusy w ciele Mali : Asfalt mówić złodziej, to ty być złodziej, rozumować?! xDD
[21:45:09] Północ w ciele Polski : ..... *no comment* *trzyma go i lekko klepnął w twarz nim dostał wody* Ej, weź się ogarnij. >:I
[21:46:14] Mali w ciele Francji : Safir ma imię ! D:< *krzyknął do Prusa w swoim ciele*
[21:46:28] Polska w ciele Austrii : Idź ty z tąd dzidą! *patrzy ile jest kasy w portfelu*
[21:46:36] @ Austria w ciele Prus : *"całe życie z idiotami.." - pomyślał*
[21:46:38] Prusy w ciele Mali : *dźga go namiętnie *
[21:47:20] Francja w ciele Północy : Mer... ech! *Spojrzał na Północ marszcząc. Brwi. Zabrał wodę od Mali i dorwał najbliżysz fotel. Rozłożył się na nim. Upił łyk wody i zaczął wachlować się ręką* Jak można żyć z czymś takim? Q.Q
[21:47:23] @ Austria w ciele Prus : Ej, czarny, nie niszcz moich ciuchów i ciała >:I
[21:47:49] Francja w ciele Północy : *marszcząc brwi i odepchnął go
[21:47:57] Polska w ciele Austrii : *wyrywa mu dzidę* zostaw mnie! *warczy* i nie dam ci pieniędzy one są moje! *cieszy się teraz, że jest w tym ciele bo kasa* C;
[21:48:14] Prusy w ciele Mali : Asfalt ma imię. Afalt nazywać się Safir~! Ejże, oddawać mi dzidę!
[21:48:19] Północ w ciele Polski : ..... *lezie za Francją i kopnął go w nogę... mentalnie jego samego zabolało q.q*
[21:49:52] Polska w ciele Austrii : Nie dam ci tej dzidy teraz jest moja!
[21:50:28] * Austria w ciele Prus MG mówi: Diabełek przyszedł do was. I postawił na środku dużą kamienną misę (nie pytajcie mnie, jak on ją uniósł. Siły piekielne) "Dobra" - się odezwał swoim nieco zawyżonym głosikiem - "Jak chcecie wrócić do swoich ciał, to tu macie urnę. Każdy musi w nią wrzucić coś, co jest znakiem rozpoznawczym ciała, w którym siedzi. Uwarzycie z tego napój, który was przywróci do waszych ciał". Po tych słowach znikł
[21:51:00] @ Austria w ciele Prus : ... oby monitoring nie działał i tego nie nagrywał *westchnął i wysłuchał diabełka* ... *nie wie, co ma mówić*
[21:51:23] Mali w ciele Francji : ... o: *wysłuchał czerwonego i kmini*
[21:51:32] Prusy w ciele Mali : A co jak Lucek łże i to sprawi, że zostaniemy tak na zawsze? D:
[21:52:08] @ Austria w ciele Prus : A masz inne rozwiązanie?! D:
[21:52:44] Prusy w ciele Mali : Gdybyśmy się wszyscy zabili...
[21:52:53] Północ w ciele Polski : *.... myśli co ma wrzucić* Tee! Polak! D<
[21:52:55] @ Austria w ciele Prus : *facepalm*
[21:52:58] Francja w ciele Północy : *Aż oblał się wodą* Opanuj się człowieku! To nie moja wina, że los wyrządził ci taką krzywdę! D: *Chciał sięgnąć po chusteczkę ale nie znalazł jej więc bez pozwolenia wyciągnął jedną z kieszeni Mali... czyli swojej de facto. Zaczął się osuszać ale nagle widok diabełka zmusił go żeby poderwał się z fotela* Ech? I co jaj mam tam niby wrzucić? *Spojrzał na siebie* Może to okropne ubranie? D:
[21:53:24] Polska w ciele Austrii : *przeszukuje znowu kieszenie* co ja mam dać? Czego komuchu?!
[21:54:05] Mali w ciele Francji : *zawiesił się w tym myśleniu D: *
[21:54:36] Prusy w ciele Mali : *przetrzepuje swoje kieszenie* ... *wyciągnął jakiś wisiorek, obejrzał go*
[21:55:02] Północ w ciele Polski : CO masz charakterystycznego? == ... *zerk na Francję* ... Jakie okropne? >:I
[21:55:19] @ Austria w ciele Prus : *przeszukuje się też, zastanawiając się, co może mieć takiego Prus, co by sie nadawało*
[21:55:44] Prusy w ciele Mali : * Krzyż chyba najlepszy ; ;*
[21:56:14] @ Austria w ciele Prus : Gilbert... *ściąga krzyż i pokazuje murzynowi* Mogę? :I
[21:56:31] Polska w ciele Austrii : Jak to co? Paluszki! Były w moim wcześniejszym ubiorze D: O to się chyba nada prawda? *wyciągnął batutę*
[21:56:35] Mali w ciele Francji : *spojrzał na ciało Północy i papę w nim* papa, co ja mogę tam dać? D:
[21:56:38] Francja w ciele Północy : No, to! *Odstawił szklankę i ujął w palce materiał ubranka Północy jakby się bał, że go pobrudzi* Musiałbym się rozebrać... *Kącik jego ust mimowolnie powędrował do góry*
[21:56:55] Prusy w ciele Mali : ... ; ; *spojrzał na swój ukochany, Żelazny Krzyż* ...
[21:57:22] @ Austria w ciele Prus : *zerk na własne ciało... droga była ta batuta :I * .. możesz. *ciężki wzdych, zżył się z nią, cholera xD*
[21:57:58] @ Austria w ciele Prus : *wrócił oczyma na ciało murzynka* Tak, czy nie? >:I
[21:58:20] Prusy w ciele Mali : Myślisz, że to jeszcze do nas wróci? ; ;
[21:58:21] Francja w ciele Północy : Coś charakterystycznego... *Spojrzał na Mali i pierwsze co przyszło mu do głowy to włosy, ale nie był w stanie powiedzieć tego na głos*... Q.Q
[21:58:49] Północ w ciele Polski : Paluszki...? A to to to dziwne? *wyciąga z wewnętrznej kieszeni opakowanie paluszków* .... Łapy precz ode mnie q.q *do Francji*
[21:58:59] Mali w ciele Francji : *przeszukuje się*
[21:59:18] @ Austria w ciele Prus : Nie wiem ._."
[22:00:21] Polska w ciele Austrii : *patrzy na Korę* nom to to! *załamany trochę* moje biedne ciało.
[22:01:00] Mali w ciele Francji : *więc chwycił się za jednego włosa* .. papa, ale nie będziesz bić potem? ._.
[22:01:13] Prusy w ciele Mali : *te wspomnienia. Gott, to jest oryginał. Ba! To jest pierwszy Żelazny Krzyż jaki powstał..* Dobra, możesz go dać. :I Przysięgam, że jak do mnie nie wróci, to osobiście zejdę do Lucka i chodźby to miała być ostatnia rzecz, którą zrobię...
[22:01:16] Północ w ciele Polski : ... Odwal się :I *trzyma paluszki przy sobie*
[22:02:25] @ Austria w ciele Prus : *wrzucił do kamiennej miski żelazny krzyż* ...
[22:02:59] Francja w ciele Północy : Mon petit... *Pociągnął nosem* Wrzuć może lepiej zegarek... och, za późno. *Spojrzał na swojego włosa ze łzami w oczach ale zaraz wziął się w garść* Oui, nie będę. *Sam zabrał z włosów Korei wstążkę* To może być? *Pyta się właściciela*
[22:03:26] Północ w ciele Polski : *podszedł i wrzucił paluszki :I *... Może być. *odpowiada Francji*
[22:03:43] Mali w ciele Francji : *wrzucił ten włos * ._."
[22:03:58] Polska w ciele Austrii : Hah! *wrzucił batutę* C;
[22:04:23] Prusy w ciele Mali : *wrzucił wisiorek, nawet nie pytając się o zdanie*
[22:04:45] Francja w ciele Północy : Hmm... *Wrzucił więc wstążkę Koreańczyka*...?
[22:06:45] * Austria w ciele Prus MG mówi: po ostatnim elemencie całość w środku zapłonęła. Powstała zielone gęste coś, a obok zjawiło się sześć kieliszków. Tak, wy macie to wypić.
[22:06:58] @ Austria w ciele Prus : ... wie...? *nie wierzy, cofnął się*
[22:08:02] Francja w ciele Północy : Ech? *Aż się odsunął* Po co te kieliszki? Chyba nie sądzicie, że ja... *Roześmiał się ale po chwili spoważniał* Nie mam mowy!
[22:08:07] Mali w ciele Francji : O: *obserwuje i... zgłupiał*
[22:08:21] @ Austria w ciele Prus : Popieram Azjatę, nie ma mowy! D:<
[22:08:33] @ Austria w ciele Prus : *aż się przysunął do ciała Koreańczyka*
[22:08:37] Północ w ciele Polski : *patrzy tylko na to* .... Zamach jakiś to jest?! Że to totalnie wypic mamy?! >:I
[22:08:52] Prusy w ciele Mali : ... Wódka? *podszedł bliżej* Lucek pija głównie wódkę.
[22:09:09] Polska w ciele Austrii : *wypił*
[22:09:22] * Austria w ciele Prus MG mówi: Diabełek już siedzi na szafie. "Nie wódka, nie tym razem, Gilb" - odparł
[22:09:42] * Austria w ciele Prus MG mówi: Polaka w ciele Austrii zmogło, padł nieprzytomny

[22:10:12] @ Austria w ciele Prus : No to teraz na pewno nie ma mowy O.o *aż pozieleniał, jak widział, jak jego własne ciało to wypija*
[22:10:24] Francja w ciele Północy : Ach! *Wstrząśnięty patrzy na ciało Austriaka* o:
[22:10:32] Mali w ciele Francji : Ej, co ci? o: *kuca obok ciała Paniczyka i tyka w policzek*
[22:10:36] Polska w ciele Austrii : *nieprzytomny* D;
[22:10:42] Północ w ciele Polski : A nie mówiłem, że totalnie zamach.. *patrzy na padniętego*
[22:10:51] Prusy w ciele Mali : Coś gorszego, jak widzę *spojrzał na ciało Austrii*
[22:11:29] @ Austria w ciele Prus : *nie jest zadowolony, ze jego ciało jest w centrum zainteresowania..*
[22:11:40] Mali w ciele Francji : ... *zerk na pozostałych* żyje :I
[22:12:00] Polska w ciele Austrii : *właśnie żyje?*
[22:12:17] Francja w ciele Północy : Zmarł! *Rzucił się na Prusa... a raczej na jego ciało* Q.Q
[22:12:40] Francja w ciele Północy : Mon ami! Zginiemy wszyscy!
[22:13:01] Północ w ciele Polski : Siedź gdzie siedzisz >:I *do Francji*
[22:13:14] Mali w ciele Francji : Papa, il vit! >:I
[22:14:31] Polska w ciele Austrii : *to leży*
[22:14:43] @ Austria w ciele Prus : Dobra, jeśli TO MA PÓMÓC o.o *nabrał w kielsizek tego zielonego czegoś i... patrzy. Nie może się przemóc* Q_Q"
[22:15:25] Francja w ciele Północy : *różne rzeczy już brał do ust ale tego ani myśli spróbować*
[22:15:41] Mali w ciele Francji : .. no dobra... *wziął. Napił się*
[22:15:54] * Austria w ciele Prus MG mówi: Mali w ciele Francji padł
[22:16:04] Mali w ciele Francji : *omdlenie*
[22:16:49] @ Austria w ciele Prus : ... Q_Q *kieliszek kontra paniczyk xD*
[22:16:49] Północ w ciele Polski : *wziął dwa kieliszki, westchnął, nabrał tego czegoś i wciska Francji* Pij >:I
[22:17:15] Prusy w ciele Mali : *Prus mało rzeczy bierze tak totalnie na poważnie* To co *uniósł kieliszek* Toast, nie?
[22:17:55] Francja w ciele Północy : Och! *Przytknął dłoń do ust i odsunął się od padającego ciała* Chyba nie chcecie tego pić naprawdę, oui?
[22:18:06] @ Austria w ciele Prus : Toast, co by to pomogło! Q_Q *oddech* A... zwa... dre. *szybko wypił*
[22:18:36] Północ w ciele Polski : *wciska Francji i tak ten kieliszek* Pij to >:I
[22:18:56] * Austria w ciele Prus MG mówi: Austria w ciele Prus padł. Diabełek bierze ducha Polaczka do siebie jak na razie, po czym wciska ducha Austrii w jego własne ciało*
[22:19:49] Francja w ciele Północy : Non! *Wciska kieliszek z powrotem w ręce Północy* Chcesz mnie otruć!? Czemu ci tak na tym zależy? D:
[22:20:14] @ Austria : *odkaszlnął, w swoim ciele* Jezus Maria... *zgorzkniałym głosem. Otwiera oczy i stara się ogarnąć*
[22:21:13] Północ w ciele Polski : ... Bo jesteś idiotą i kapitalistą? Poza tym nie myślisz. To jest MOJE ciało i jak otruje to siebie >:I *zerk na Austrię* Żyje... to pij to! *wciska znów Francji* A może Cię polubię. D:<
[22:21:24] Prusy w ciele Mali : No to za tego skurczybyka, co to jeśli Krzyża nie dostanę z powrotem, będzie miał wpierdol! *jeden krótki haust i po wszystkim*
[22:22:12] * Austria MG mówi: Prusy w ciele Mali padł. Duchy Prusa i Mali zostały przeniesione do swoich ciał.
[22:23:04] Mali : .... maman? *stęk, zaczyna się ruszać*
[22:23:05] Francja w ciele Północy : *Zauważył, że Austriak się obudził ku jego zdziwieniu i w tej chwili dał sobie wcisnąć ten kieliszek* Ale co się stanie z moim duchem? Jestem za młody żeby umierać T.T
[22:24:18] @ Austria : *siadł na ziemi, trzymając się za głowę, bo siew niej mu zakręciło*
[22:24:21] Północ w ciele Polski : *westchnął, zatkał Francji nos.. a właściwie sobie i wciska mu to na siłę* Piij! Albo.. *puścił* Razem, byś się nie czepiał >:I
[22:25:26] Mali : *spojrzał tylko na tych dwóch, co się mocują* papa, pij...
[22:27:03] Francja w ciele Północy : Ale moje ciało... *Wskazał na francuskie piękno porzucone na posadzce. Gadałby jeszcze ile wlezie ale Północ nie dał mu szansy. Już chciał biec ciemnym tunelem w stronę światła ale na szczęście tamten się rozmyślił* Hmm... *Ściągnął brwi spojrzał na zawartość tego kieliszka* Jeśli wypijesz ze mną to nie widzę problemu.
[22:28:08] Północ w ciele Polski : ... Dobra. *wziął go o dziwo pod ramię* Na trzy? :I
[22:28:12] @ Austria : *na czworakach przysunął się do ciała Prusa i tyka je delikatnie, sprawdzając, czy on żyje*
[22:29:03] Francja w ciele Północy : *Zlękł się trochę ale wbił wzrok w maź i kiwnął głową* Oui! D:
[22:30:08] Północ w ciele Polski : *westchnął* Raz... dwa... trzy.. *przytknął to do ust, lekko przechylił, że niby pije i zerknął na Francję, czy aby też pije*
[22:31:31] Mali : *tuli się do dzidy*
[22:31:39] Prusy : *otworzył oczy. Tak, żyje* ... o:
[22:32:27] @ Austria : *odetchnął. I jakoś machinalnie się od niego odsunął* :I
[22:32:34] Francja w ciele Północy : *wziął taki malutki łyczek* Q.Q
[22:32:59] * Austria MG mówi: Musicie wypić wszystko :I
[22:33:20] Mali : Papa, dajesz :"D
[22:33:31] Mali : *dopinguje ojca xD*
[22:33:49] Północ w ciele Polski : *klepnął go lekko w plecy i sam wypił całe* Cieniasie >:I
[22:34:24] * Austria MG mówi: Północ w ciele Polski zmogło. Północ jako duch chwilowo lewituje koło diabełka, a Polska budzi siew swoim ciele
[22:34:32] Francja w ciele Północy : *Spojrzał na Mali jakby się z nim żegnał i opróżnił kieliszek*
[22:34:42] Prusy : *usiadał* Scheisse... *pomacał się po szyi*
[22:34:52] Północ w ciele Polski : *łaaa jest duchem i lata : D *
[22:35:31] * Austria MG mówi: No i Francję w ciele Północy zmogło. I po chwili Północ i Francja budzą się w swoich ciałach. A w kamiennej urnie możecie znaleźć rzeczy, które tam wrzuciliście.
[22:35:41] Polska : *otwiera oczy i od razu pobiegł do lustra. Pisk*
[22:36:07] * Austria MG mówi: Północ obudził się jednak pod oknem. I przez to okno zagląda teraz jednorożec i skubie go po głowie. Chyba go lubi!

Admin główny
Admin

Rodzina : Germanie
Liczba postów : 637

Powrót do góry Go down

Powrót do góry

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
Nie możesz odpowiadać w tematach