Nowe znajomości

Strona 1 z 2 1, 2  Next

Go down

Nowe znajomości

Pisanie by Go?? on Nie Gru 09, 2012 7:40 pm

Uczestnicy:Nauru(Rinyalushin Seathorn), Hiszpania(Antonio Fernandez y Carriedo)
Typ: zamknięta
Miejsce:Hogwart
Realia:seria "Harry Potter"

Rinyalushin szła powoli przez korytarz, przeglądając jakieś notatki. W sumie dziś nie było zajęć, ale wolała się pouczyć...tak na wszelki wypadek. Nauki nigdy dość...prawda? Nie chciała siedzieć w dormotorium, było tam dla niej zbyt duszno, dlatego zamierzała pójść do biblioteki. Ubrana była normalnie, w szkolną szatę, a ze sobą miała torbę z książkami, pergaminem, kałamarzem i piórem. Różdżkę trzymała w kieszeni, aby w razie czego, móc szybko ją wyjąć. Uniosła głowę i rozejrzała się wokół siebie. Iwi znów gdzieś polazł, a ona nie miała pojęcia, gdzie ten kot może się szwendać...cóż, koty to koty. Żyją własnym życiem. Wzruszyła tylko ramionami, po czym ruszyła dalej, znów zaczytując sie w notatkach.

Go??
Gość


Powrót do góry Go down

Re: Nowe znajomości

Pisanie by Go?? on Nie Gru 09, 2012 7:48 pm

Cholera, że profesor akurat musiał teraz przechodzić! Tonio miał plan doprecyzowany w każdym szczególe (dziwne, ale do tych rzeczy przykładał się bardziej niż do nauki) i jedynie głupi przypadek mu przeszkodził. A na szlaban nie może sobie pozwolić, gdyż za niedługo odbędzie się dosyć ważny mecz, a Hiszpan nie mógł zawieść swojej drużyny. Było jednak szczęście w nieszczęściu - nauczyciel na zauważył kim jest sprawca wybryku i Tonio miał szansę uciec. Tylko jeszcze trzeba ją dobrze wykorzystać...
Uciekając przed wizją spędzenia najbliższych kilku godzin na wysłuchiwaniu moralnych wykładów, a wieczorów na polerowaniu starych pucharów i medali, wybiegł zza zakrętu i nagle wyrosła przed nim sylwetka dziewczyny. I mimo iż zdążył ocenić jej płeć, zareagować niestety już nie i wpadł na nią, skutecznie wywalając na posadzkę.
- Lo siento! Znaczy, serio, nie chciałem. Nic Ci... Cholera! On zaraz tu będzie! - od razu oglądnął się za siebie.

Go??
Gość


Powrót do góry Go down

Re: Nowe znajomości

Pisanie by Go?? on Nie Gru 09, 2012 7:58 pm

Biblioteka była tak blisko, jednak nie dane było jej dziś dojść do niej spokojnie. Ktoś na nią wpadł i Rin poleciała do tyłu na ziemię. Na szczęście notatki były spięte, wiec nie rozleciały się na wszystkie strony. Przezorny zawsze ubezpieczony. Spojrzała chwilę na chłopaka,próbując ogarnąć, co się właściwie stało, a raczej, co nadal się dzieje. Skojarzyła chłopaka. Antonio, bodajże. pewnie znowu coś odstawił i teraz gonił go nauczyciel. Właściwie to powinna teraz odejść i pójść sobie w swoją stronę...no właśnie. Zamiast tego wzięła swoje notatki, a następnie podniosła się z ziemi i otrzepała tył szaty. Złapała go za rękę i pociągnęła do siebie, tak, żeby stał koło niej i wyglądało to, jakby nachylali się nad notatkami.
-W tym eliksirze najpierw dodajesz ten składnik, bo inaczej wszystko źle się wymiesza-zaczęła takim tonem, jak gdyby kontynuowali jakąś rozmowę.

Go??
Gość


Powrót do góry Go down

Re: Nowe znajomości

Pisanie by Go?? on Nie Gru 09, 2012 8:07 pm

Z początku miał zamiar uciekać dalej, gdy tylko wstanie, ale najwyraźniej dziewczyna miała inny pomysł. Tosiek z początku nie rozumiał o co chodzi i patrzył na nią jak idiota, mrugając kilkakrotnie. Szybko skapował co i jak. W końcu miał już tak duże doświadczenie w tego typu numerach! Podłapał więc pomysł i zawodowo wręcz zaczął odgrywać swoją rolę.
- Ah, teraz rozumiem! Jeju, uda mi się w końcu zrobić poprawkę~ - uśmiechnął się szeroko, tuż po tym jak na korytarz wkroczył nauczyciel. Łypnął groźnie na Antonia, pytając czy nie wie może czegoś na temat tego, co stało się w gabinecie profesora od Numerologii. Tonio jedynie uśmiechnął się niewinnie. I nie znając jego charakteru, można było łatwo się na to nabrać. Jednak w ciągu ostatnich kilku lat wyrobił sobie dosyć ciekawą opinię w szkole.
- Nie, panie profesorze. Od dobrej pół godziny koleżanka tłumaczyła mi lekcję.

Go??
Gość


Powrót do góry Go down

Re: Nowe znajomości

Pisanie by Go?? on Nie Gru 09, 2012 8:09 pm

Właściwie to nie wiedziała, dlaczego mu pomaga. Nie umiałaby odpowiedzieć na takie pytanie. No ale teraz było już za późno, aby się wycofać. Gdy tylko nadszedł profesor, uniosła głowę znad pergaminów i skłoniła się, jak zwykle.
-Niestety, nie wiemy o co chodzi-pokiwała głową, zerkając na nauczyciela - a teraz przepraszam pana profesora, ale muszę koledze pokazać jeszcze dużo rzeczy dziś. Mam mu pomóc z nauką- kłamstwo nie sprawiło jej szczególnego problemu, a dzięki jej monotonnemu tonowi głosu, nie dało wyczuć się zdenerwowania. Zerknęła na Tośka, czekając na jakąś jego reakcję.

Go??
Gość


Powrót do góry Go down

Re: Nowe znajomości

Pisanie by Go?? on Nie Gru 09, 2012 8:14 pm

W duchu wysławiał tę dziewczynę pod niebiosa za pomoc, a na zewnątrz udawał niewinnego chłopaczka, który spokojnie rozmawia z koleżanką.
- Czy coś jeszcze, panie profesorze? Chcieliśmy pójść jeszcze na błonia, bo dziś ładna pogoda - powiedział, uśmiechając się. Nauczyciel spojrzał jeszcze na nich podejrzliwie, ale wspominając na fakt jak grzeczną i wzorową uczennicą jest owa Krukonka, odpuścił. Choć dziwne wydawało mu się, że Hiszpan tak nagle postanowił wziąć się za naukę.
- Tym razem Ci się upiekło, panie Fernandez - powiedział jeszcze, po czym odszedł. Tosiek odetchnął z ulgą, po czym spojrzał na dziewczynę.
- Wielkie dzięki, uratowałaś mnie! Jak się nazywasz? - uśmiechnął się do niej szeroko.

Go??
Gość


Powrót do góry Go down

Re: Nowe znajomości

Pisanie by Go?? on Nie Gru 09, 2012 8:31 pm

Gdy tylko nauczyciel się oddalił, odetchnęła z ulgą. Nie podobało jej się to, że skłamała, ale teraz już nie pobiegnie za profesorem i nie będzie wszystkiego odkręcać. Zresztą, jakby ona sama się wytłumaczyła?
-Jeśli to się wyda, obydwoje będziemy mieli szlaban - mruknęła, spoglądając na niego spode łba. Jednak po chwili jej twarz złagodniała, wracając do normalnego, bezuczuciowego wyrazu.
-Jestem Rinyalushin Seathorn, uczennica piątego roku. A ty? - spytała, krzyżując ręce na piersi i stając przed nim, przyciskając notatki do siebie. W sumie widziała go parę razy na korytarzu no i zawsze podczas gry..ale nigdy ze sobą nie rozmawiali.

Go??
Gość


Powrót do góry Go down

Re: Nowe znajomości

Pisanie by Go?? on Nie Gru 09, 2012 8:44 pm

- Wystarczy, by się nie wydało, prawda? Spokojnie, nie pierwszy raz próbują mnie złapać - wyszczerzył się, pewny swoich słów.
- Antonio Fernandez y Carriedo, miło mi poznać~ - ukłonił się lekko. - Ja jestem w szóstej klasie, we wspaniałym Gryffindorze.
Przyjrzał się przez chwilę dziewczynie, kontemplując jej urodę. Była naprawdę ładną i uroczą osóbką oraz wyglądała na spokojną. Jak teraz Tosiek o tym pomyślał, to zaczął ją kojarzyć. To właśnie ona zwykle siedziała na początku klasy i zdobywała same świetne oceny. Ciągle też można było zobaczyć ją z książką, bądź plikiem notatek, jak teraz.
- A właśnie! Skoro już psorkowi powiedziałem, że wybieramy się na błonia, to może rzeczywiście miło by było się przejść? Chętnie lepiej poznam moją wspaniałą wybawicielkę.

Go??
Gość


Powrót do góry Go down

Re: Nowe znajomości

Pisanie by Go?? on Nie Gru 09, 2012 8:59 pm

W to, że nie pierwszy raz próbowali go złapać, nie wątpiła. Nie oceniała po wyglądzie, ale na pewno Antonia można było zaliczyć do osób, które nie mogą usiedzieć w jednym miejscu i cierpią na nadmiar niespożytej energii. Widać to było w jego głosie, gestykulacji i ogólnej postawie.
-Ja jestem w Ravenclawie-stwierdziła, przyglądając się mu uważnie-a korzeń imbiru naprawdę powinieneś dodać przed sokiem z cytryny - to była taka mała wypowiedź do tego, co powiedziała wcześniej. Westchnęła cicho i przeczesała dłonią włosy.
-Ja natomiast powiedziałam, że zamierzamy się pouczyć - spojrzała na niego uważnie. Ciekawie, jak wybrnie z tego. W sumie nie miała nic przeciwko spacerowi...ale niech sobie radzi.

Go??
Gość


Powrót do góry Go down

Re: Nowe znajomości

Pisanie by Go?? on Nie Gru 09, 2012 9:27 pm

- Hah, od razu wyglądasz na taką co do Krukonów pasuje~ Do tego wszędzie chodzisz z książką - zaśmiał się. Był w naprawdę dobrym humorze, jak zwykle z resztą. Prawie przyłapanie go na gorącym uczynku przez nauczyciela nie mogło tego zmienić. - A to wiem, lubię eliksiry~ Poprawki mam tylko dlatego, że to nauczyciel nie lubi mnie - stwierdził z rozbrajającą szczerością.
Poprawił torbę na ramieniu, czekając na odpowiedź dziewczyny na jego propozycję.
- A czy jedno przeszkadza drugiemu? Można sobie przecież usiąść nad jeziorem i tam się poczuć. Z kumplami często tak robimy przed egzaminami~ - choć w ich wypadku nauka nauką była tylko z nazwy.

Go??
Gość


Powrót do góry Go down

Re: Nowe znajomości

Pisanie by Go?? on Nie Gru 09, 2012 9:45 pm

-Po prostu lubię się uczyć, to wszystko - mruknęła, czerwieniąc się lekko. To nie tak, że nie miała żadnych znajomych, czy c-coś. Ona po prostu lubiła spędzać popołudnia z książką...i poranki...i wieczory. Tak, pozostawmy ten temat.
-Skoro nalegasz, to niech będzie - poprawiła swoją torbę. A wiec nawet Antonio uczy się do egzaminów? Pytanie tylko, czy efektywnie. Przeciągnęła się i schowała notatki do torby.
-Skoro eliksiry nie...no to jaki przedmiot wolisz? - spytała go, grzebiąc w torbie w poszukiwaniu odpowiedniej książki i czekając na jego odpowiedź.

Go??
Gość


Powrót do góry Go down

Re: Nowe znajomości

Pisanie by Go?? on Nie Gru 09, 2012 9:57 pm

- Kompletnie nie rozumiem jak można lubić się uczyć - parsknął. - Ale jak kto woli~ Chociaż wiesz, gdybym ja się uczył tyle co Ty, to nie starczyłoby mi czasu na inne ważne rzeczy, wiesz? - jego uśmiech był ciepły, a nie jak zwykle łobuzerski. No dobra, lekka zaczepliwa nutka się w niego wkradła.
- Heh, to miło~ - ucieszył się, choć ani przez chwilę nie pomyślał, że ta może odmówić. Nie dlatego, że był próżny lub zbyt pewny siebie. Po prostu... rozpieszczony? Ogólnie myślał, że tak jest zawsze, a była to wina tego, że duża część dziewczyn w szkole wzdychała do niego i gdy tylko z jakąkolwiek rozmawiał, ta zawsze była pozytywnie nastawiona. To było czasem lekko irytujące... Ale Tosiek zawsze był dla nich miły.
- Znaczy, najgorzej to mi chyba transmutacja idzie. Kompletnie... a muszę to zdać, bo inaczej rodzice się wkurzą.

Go??
Gość


Powrót do góry Go down

Re: Nowe znajomości

Pisanie by Go?? on Pon Gru 10, 2012 6:30 am

-Kompletnie nie rozumiem, jak można lubić robić kawały. I jakie niby są te ważne rzeczy? - spytała, patrząc przez niego na chwilę i mrużąc oczy. Zaraz potem wyjęła książkę i zamknęła torbę.
-Więc chodźmy - mruknęła i ruszyła przodem, wcale na niego nie czekają. Jej nie obchodzili chłopcy, ona miała naukę. No bo w końcu od czego jest szkoła?...chociaż w sumie nie powinna zadawać tego pytania. W końcu nigdy nie wiadomo, co taki Antonio by palnął. Szła, nawet nie patrząc, czy chłopak za nią idzie, aż w końcu dotarła na błonie. Znała wiele skrótów, więc łatwo jej przyszło poruszanie się po szkole...mieć tylko nadzieje, że Tosiek nadążał i nie zawieruszył się po drodze. Usiadła niedaleko jeziorka, obserwując taflę wody.

Go??
Gość


Powrót do góry Go down

Re: Nowe znajomości

Pisanie by Go?? on Pon Gru 10, 2012 7:23 am

- Bo to śmieszne - parsknął. - Można się rozluźnić i zabawić. A ważne rzeczy to oczywiście przyjaciele. Oraz Quidditch i zaklęcia. Dopiero potem jest cała reszta~
Poszedł za nią, wesołym i luźnym krokiem. Zdziwił się, że ta znała tyle skrótów. On sam zdążył poznać już dużą i część. W końcu potrzeba matką wynalazków, prawda? A Tośkowi dosyć często przydawały się tajemnicze przejścia. Tak więc nie miał problemu z nadążaniem za Rinyalushin, ani niczym podobnym - po szkole poruszał się jak po własnym domu, znając każdy kąt.
Gdy byli już nad jeziorem, sam także usiadł, przeciągając się.
- Serio ładna dziś pogoda~ O, i dobra na dzisiejszy trening. - stwierdził, zadowolony, patrząc na niebo.

Go??
Gość


Powrót do góry Go down

Re: Nowe znajomości

Pisanie by Go?? on Pon Gru 10, 2012 3:17 pm

Znała skróty. Najpierw zawsze wolała wybadać dany teren, zwłaszcza, jeżeli miała przebywać w takim miejscu dłuższy okres czasu.
-Quidditch mi nie wychodzi - burknęła cicho. Miała problemy z utrzymaniem się na miotle, a co dopiero mówić tu o całej reszcie. Ale przynajmniej nie kazali jej grać w meczach. Chyba żadnego by nie wygrali. Położyła przed nim książkę i spojrzała na niego wyczekująco.
-Spróbuj zmienić tę książkę w jakieś zwierzątko. Małe. I niegroźne - bo jeszcze wyskoczy z tygrysem, czy czymś takim...a wtedy byłby problem.

Go??
Gość


Powrót do góry Go down

Re: Nowe znajomości

Pisanie by Go?? on Pon Gru 10, 2012 3:42 pm

- No cóż, nie każdy jest dobry. Ale dla mnie Quidditch jest bardzo ważny~ Wiesz, chcę grać zawodowo - powiedział, dumnie prężąc pierś i zdradzając tym swoje plany na przyszłość. - Kocham ten sport i wiem, że jestem w stanie osiągnąć w nim dużo.
Tonio był pewny swoich umiejętności. Długo je szkolił i szlifował, mając przy tym mnóstwo wyrzeczeń. Dlatego też nie zamierzał odpuścić. Ani też udawać przesadnie skromnego. Trzeba było znać własną wartość, a nie umniejszać ją w oczach innych.
Spojrzał na książkę.
- Tak po prostu? A na żadną wskazówkę liczyć nie mogę? - zerkał to na przedmiot, to na siedzącą obok dziewczynę.

Go??
Gość


Powrót do góry Go down

Re: Nowe znajomości

Pisanie by Go?? on Pon Gru 10, 2012 3:53 pm

-Ja...nie, latanie to po prostu nie dla mnie - powiedziała i jakby posmutniała na chwilę, lecz zaraz wróciła do normalnego, poważnego wyrazu twarzy. Teraz nie był dobry moment, aby wracać do tego, co było.
-Ja jeszcze nie zdecydowałam, kim zostanę. Nie wyróżniam się w niczym -wzruszyła ramionami - I tak, tak po prostu. Najpierw muszę zobaczyć, gdzie czynisz błędy, a dopiero potem będę mogła je poprawić - nie lubiła działania na ślepo, no i poprawiania czegoś, co już jest dobrze, wcale nie pomaga. Spojrzała na niego wyczekująco, dla pewności wyjmując własną różdżkę. Nie wiadomo, co wyjdzie z tego zaklęcia, więc wolała się przygotować na zapas.
-Zaczynaj.

Go??
Gość


Powrót do góry Go down

Re: Nowe znajomości

Pisanie by Go?? on Pon Gru 10, 2012 4:58 pm

Zwrócił uwagę na tą chwilową zmianę na jej twarzy. Zastanawiał się co to też może oznaczać... Jednak wolał nie wypytywać zbytnio, nie chcąc spłoszyć Krukonki.
- Ty ogólnie jesteś bardzo inteligentna. Może coś z prawem? Albo ogólnie powiązanego z Ministerstwem... Pasuje to do Ciebie - stwierdził, oczyma wyobraźni widząc dziewczynę w eleganckiej szacie, idącą z dumą po korytarzach któregoś z apartamentów. Tak, pasowała tam jak część układanki. Po chwili jednak Hiszpan krytycznie spojrzał na książkę.
- No dobra... - wyciągnął różdżkę, machnął nią trochę bez przekonania i czekał, czy to coś da. Cóż... Książka była teraz włochata. Stało się przynajmniej cokolwiek.

Go??
Gość


Powrót do góry Go down

Re: Nowe znajomości

Pisanie by Go?? on Pon Gru 10, 2012 5:32 pm

-Na razie postaram się skupić na Sumach - wzruszyła ramionami. Również spojrzała na książkę, po czym roześmiała się głośno. Spodziewała się czegoś...bardziej groźnego. Machnęła swoją różdżką, wypowiadając w myślach zaklęcie, a podręcznik wrócił do swojej normalnej postaci. Przesunęła się i złapała go za rękę, odkładając swoją różdżkę.
-Nie machaj tak, tylko postaraj się skierować tą siłę jakby na książkę. Poza tym, powinieneś dokładnie kilka razy przećwiczyć formułę - machnęła jego ręką, pokazując, jak to powinno mniej więcej wyglądać -I postaraj się skupić na zaklęciu, ale nie spinać mięśni. Wtedy jest lepszy efekt.

Go??
Gość


Powrót do góry Go down

Re: Nowe znajomości

Pisanie by Go?? on Pon Gru 10, 2012 5:45 pm

- Ale ja tego nie rozumiem... Przecież transmutacja a zaklęcia to prawie to samo! Więc czemu mi to nie idzie... - burknął. W końcu z tego drugiego był najlepszy w klasie. Miał do nich wyjątkowy talent, a dodatkowe lekcje jakie robił mu ojciec w domu szlifowały jego umiejętności. - No ale ok, postaram się jakoś~
Zdziwił się trochę, gdy ta chwyciła jego dłoń, ale nie skomentował tego. Uśmiechnął się, bo to było przyjemne. Starał się jej uważnie słuchać, ale zamiast tego zerkał na dziewczynę co chwila, przyglądając się jej. Znał prawie każdego w szkole, ale ją tylko kojarzył... Ciekawiła go więc niezmiernie.
- Mhm, rozumiem~ - przytaknął, jakby na prawdę tak było.

Go??
Gość


Powrót do góry Go down

Re: Nowe znajomości

Pisanie by Go?? on Pon Gru 10, 2012 6:43 pm

Ona tłumaczyła wszystko cierpliwie, ale do Antonia na razie wydawało się niewiele docierać. A ona nie lubiła, jak ktoś ją ignorował, nawet nieumyślnie. Trochę zezłoszczona, szturchnęła go jego własną różdżką w żebra.
-Oczywiście słuchasz mnie cały czas, prawda? - w jej głośnie nie można było poczuć poirytowania, ale odbiło się ono nieco na twarzy, gdy dziewczyna ściągnęła brwi. Zaraz jednak jej twarz wróciła do poprzedniego stanu, a Rin poprawiła opaskę na włosach i spojrzała uważnie na Tonia.
-Mam powtórzyć, czy coś tam wyłapałeś?

Go??
Gość


Powrót do góry Go down

Re: Nowe znajomości

Pisanie by Go?? on Pon Gru 10, 2012 7:35 pm

To nie tak, że kompletnie nie słuchał! A już na pewno nie chciał, żeby dziewczyna tak pomyślała... W końcu pomagała mu, a ten miałby ją ignorować? Przecież wyszedłby na niekulturalnego chama! A tak być nie mogło, szczególnie przed tak miłą osóbką.
- Jasne, że tak~ - uśmiechnął się szeroko, prezentując swe wspaniałe uzębienie. Jak zwykle zresztą. - No w miarę zrozumiałem, co mówiłaś. Choć wciąż mnie jedno zastanawia... Transmutacja to tak jakby zaklęcia, nie? A z nich jestem świetny! Więc czemu to mi tak trudno idzie?

Go??
Gość


Powrót do góry Go down

Re: Nowe znajomości

Pisanie by Go?? on Pon Gru 10, 2012 7:37 pm

-Bo mimo wszystko transmutacja to nieco inny dział. To, że ktoś jest dobry w jednym, nie znaczy to, że jest dobry w czym innym. Ja na przykład mam problemy z lataniem -chrząknęła cicho, po czym zwróciła uwagę znów na książkę.
-To co, spróbujesz jeszcze raz? Bez mojej pomocy? - zerknęła na niego. Dopiero teraz zdała sobie sprawę, jak blisko niego siedzi, więc czym prędzej odsunęła się, zabierając po drodze różdżkę i wpatrując się w nią uparcie, jakby ta miała nagle eksplodować.
-M-możesz zaczynać.

Go??
Gość


Powrót do góry Go down

Re: Nowe znajomości

Pisanie by Go?? on Pon Gru 10, 2012 7:39 pm

- Ale to wszystko się przecież na podobnej rzeczy opiera.. Transmutacja jest dziwna - stwierdził ostatecznie, przekonany o słuszności własnych słów. Bo jak mogłaby być czymś normalnym, skoro on pojąć jej nie mógł? Gorzej niż czarna magia. Która przy okazji była dosyć ciekawa. - Latanie trudne nie jest, tylko trzeba trochę wprawy. Jak chcesz, mógłbym Cię pouczyć~
Tą propozycję dziewczyna mogła potraktować jako wdzięczność za obecną pomoc. Szczególnie, że dla samego Tośka udzielanie lekcji "obsługi miotłą" byłoby przyjemnością.
- Sí, spróbuję~ Na pewno dam radę! - pewny swego, chwycił mocniej różdżkę. Zwrócił jednak uwagę na reakcję dziewczyny i spojrzał na nią pytająco. Ale że ta skłonna do odpowiedzi nie była, ponownie skupił się na książce. Wziął głęboki wdech, powtórzył formułkę i machnął, skupiając na przedmiocie swoją moc. Zrobiło się trochę dymu, a okładka książki zrobiła się bardziej owalna i zrogowaciała. Była podobna do... skorupy żółwia błotnego. Z boków wystawały jej cztery krótkie, grube nóżki. Ideał to nie był, ale zawsze coś...

Go??
Gość


Powrót do góry Go down

Re: Nowe znajomości

Pisanie by Go?? on Pon Gru 10, 2012 7:58 pm

-Nie było jeszcze człowieka, który ogarnąłby wszystko - mruknęła cicho, kiwając głową.
-Tylko...ja się boję - mruknęła bardzo cicho. Miała straszliwy lęk wysokości i gdy tylko nauczyciel kazał jej wsiąść na miotłę, dostawała zawału serca. Na wieży astronomicznej trzymała się zawsze z dala od krawędzi, pozostając na środku. Cóż, nie było to zbyt chlubne, ale cóż poradzić na to, kim się jest? Chyba nic się nie da zrobić. Zerknęła uważnie na książkę, przyglądając jej się dłuższą chwilę w skupieniu. Prawda, ideał to nie był. Ale przynajmniej Tonio poczynił jakiś postęp.
-O wiele lepiej. Musisz tylko poćwiczyć to dokładniej. Na pewno za którymś razem ci wyjdzie.

Go??
Gość


Powrót do góry Go down

Re: Nowe znajomości

Pisanie by Sponsored content


Sponsored content


Powrót do góry Go down

Strona 1 z 2 1, 2  Next

Powrót do góry

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
Nie możesz odpowiadać w tematach