Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.

Problem 5: GDZIE DOKŁADNIE się spotykamy?

Go down

Gdzie dokładnie się spotykamy?

Problem 5: GDZIE DOKŁADNIE się spotykamy? Vote_lcap0%Problem 5: GDZIE DOKŁADNIE się spotykamy? Vote_rcap 0% 
[ 0 ]
Problem 5: GDZIE DOKŁADNIE się spotykamy? Vote_lcap0%Problem 5: GDZIE DOKŁADNIE się spotykamy? Vote_rcap 0% 
[ 0 ]
Problem 5: GDZIE DOKŁADNIE się spotykamy? Vote_lcap50%Problem 5: GDZIE DOKŁADNIE się spotykamy? Vote_rcap 50% 
[ 2 ]
Problem 5: GDZIE DOKŁADNIE się spotykamy? Vote_lcap0%Problem 5: GDZIE DOKŁADNIE się spotykamy? Vote_rcap 0% 
[ 0 ]
Problem 5: GDZIE DOKŁADNIE się spotykamy? Vote_lcap25%Problem 5: GDZIE DOKŁADNIE się spotykamy? Vote_rcap 25% 
[ 1 ]
Problem 5: GDZIE DOKŁADNIE się spotykamy? Vote_lcap25%Problem 5: GDZIE DOKŁADNIE się spotykamy? Vote_rcap 25% 
[ 1 ]
 
Wszystkich Głosów : 4
 
 
Poll closed

Problem 5: GDZIE DOKŁADNIE się spotykamy? Empty Problem 5: GDZIE DOKŁADNIE się spotykamy?

Pisanie by Admin główny Czw Maj 23, 2013 10:18 am

Wiemy już, że spotykamy się w Krakowie. Wiemy też, że ilość osób duża nie będzie (mamy na forum około 30 osób, a wiadomo - nie wszyscy chcą i nie wszyscy mogą się spotkać). Z góry mówię, iż nie będę na meet załatwiać szkoły - jest z tym duży kłopot, poza tym formalności są karkołomne. Podaję kilka propozycji miejsc, w których można by posiedzieć. Przy ewentualnej rezerwacji będę już dzwonić, ale jeśli wyjdzie mi spory koszt, mogę sobie od was zażyczyć zwrotów :P Ankieta wielogłosowa, zaznaczajcie, co chcecie. Jeśli ktoś ma jeszcze jakiś pomysł, niech pisze tu. Ja Kraków mało znam...
(PS: Kolega ze studiów, co siedzi obok, pozdrawia |D}

Admin główny
Admin

Rodzina : Germanie
Liczba postów : 637

Powrót do góry Go down

Problem 5: GDZIE DOKŁADNIE się spotykamy? Empty Re: Problem 5: GDZIE DOKŁADNIE się spotykamy?

Pisanie by Admin główny Pią Maj 24, 2013 8:01 pm

Przeklejam post Chińci co do uwag, jako, że po prostu tam mieszka.

Chiny napisał:Dobra, ja mieszkam w Krakowie, byłam na wielu meetach w Krakowie (nie tylko Hetaliowych) i się wypowiem:

1. Też uważam, że nie ma sensu rezerwować szkoły na taką małą grupę,
2. Knajpka na Wawelu/Knajpa w mieście nie jest dobrym pomysłem. Po pierwsze - jeden będzie chciał iść do miejsca X, drugi do Y, trzeci do Z. Po drugie - knajpy na rynku są przeczulone na takie meety i czasem wywalają po prostu. Sądzę, że jak ludzie będą głodni itp. to wtedy po prostu (jak na prawie każdym meecie) podzielimy się na trzy grupki np. jedna pójdzie do KFC, druga do McDonalda, trzecia nie wiem, po coś bardziej pożywniejszego (polecam Asia to Go z chińczyzną XDDDD).
3. Na rynku jest bardzo dużo meetów i tam się błąkać nie jest za fajnie. Przykład - pierwszy chyba Krakowski Hetaliameet, na którym grupa była chyba porównywalna do naszej i tak.. nikt nie wiedział, gdzie iść.
4. Parki... W sensie? Który? Jordana? Krakowski? Lotników? Błonia?
Jak dla mnie i tak słaby pomysł, bo ludzie się pogubią. No i pamiętajmy o alergikach kochana~
5. Najlepszym wyjściem jak dla mnie jest Wisła, dokładniej Bulwary Wiślane pod Wawelem c:
Sądzę, że jeśli pogoda dopisze to tam jest całkiem fajnie. Zwłaszcza od strony Mostu Grunwaldzkiego, bo jak mamy kocyki (dobra, Krakowianie zorganizują kocyki >D) można się fajnie rozsiąść (wśród kultury Wawelu >D). Poza tym, jeśli nie chcecie na trawie i kocykach, obok są stateczki-knajpki, fajnie się tam siedzi c:
Wiem, że większość ludzi nie wiedziałaby jak tam trafić, więc mogłaby być zbiórka np. pod Barbakanem/GK i dojście wspólne c:

Admin główny
Admin

Rodzina : Germanie
Liczba postów : 637

Powrót do góry Go down

Powrót do góry

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
Nie możesz odpowiadać w tematach