Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.

Dyskusja userska - sprawa drugiego chatu

Go down

Czy wprowadzamy "szatana"?

Dyskusja userska - sprawa drugiego chatu Vote_lcap13%Dyskusja userska - sprawa drugiego chatu Vote_rcap 13% 
[ 1 ]
Dyskusja userska - sprawa drugiego chatu Vote_lcap13%Dyskusja userska - sprawa drugiego chatu Vote_rcap 13% 
[ 1 ]
Dyskusja userska - sprawa drugiego chatu Vote_lcap74%Dyskusja userska - sprawa drugiego chatu Vote_rcap 74% 
[ 6 ]
 
Wszystkich Głosów : 8
 
 

Dyskusja userska - sprawa drugiego chatu Empty Dyskusja userska - sprawa drugiego chatu

Pisanie by Admin główny Wto Paź 01, 2013 7:18 am

Witajcie kochani. Jako wasza szanowna 1/5 zespołu administracyjnego wychodzę do was z propozycją:
Otóż myślę nad dodaniem drugiego chatu do naszego forum. Mógłby mieć on kilka zastosowań lub jedno domyślne. Osobiście myślałam o tym, by służył on do pogawędek między userskich, co mogłoby ograniczyć sytuacje, w których nawiasy zatrzymują grę fabularną. Drugi chat mógłby robić za normalne CB podczas eventów - jestem świadoma, że nie wszyscy userzy lubią brać udział w eventach i szanuję to. Wreszcie drugi chat mógłby robić za piwnicę lub piętro CB. Unikałoby się sytuacji, kiedy postać A będąca w salonie rozmawia z postacią B będącą w pokoju zabaw w piwnicy (bo userzy często nie wiedzą, gdzie są postaci).
Minusem wielkim na pewno może być to, że kiedy ktoś jest na 2 chatach, o jednym zapomina i robi się problem. Dlatego jest to rzecz dyskusyjna.
Robię ankietę, ale o wiele bardziej zależy mi na waszej opinii. Zespół adminowski poza mną jest średnio przychylny - jednak wola ludu jest silniejsza i zadaję w jego imieniu pytanie, czy takie coś wprowadzać.
Drugi chat pochodziłby z serwisu Chatango (zwanego przeze mnie samą szatanem <3). Jest to odizolowana rzecz i jest możliwe, że osoba z zewnątrz, siedząca na serwisie chatango by nam się wcięła w forum. Jeno ja nie uważam tego za coś złego.
Wypowiedzcie się, proszę z miłą chęcią poznam zdanie własnego ludu.

Admin główny
Admin

Rodzina : Germanie
Liczba postów : 637

Powrót do góry Go down

Dyskusja userska - sprawa drugiego chatu Empty Re: Dyskusja userska - sprawa drugiego chatu

Pisanie by Gość Wto Paź 01, 2013 10:08 am

Uważam, że za dużo z tym problemu i już od razu mówię, że nie będę używać drugiego cb. Nawet jeśli na normalnym nie udzielam się za często. Czasem rozmowy pozafabularne są męczące i nie jest fajnie, gdy wcinają się w faktyczną fabułę na cb, ale chyba lepiej upominać niż tworzyć drugie cb. Co do piętra albo piwnicy to też raczej nietrafiony pomysł.

Jestem na nie.

Gość
Gość


Powrót do góry Go down

Dyskusja userska - sprawa drugiego chatu Empty Re: Dyskusja userska - sprawa drugiego chatu

Pisanie by Gość Sro Paź 02, 2013 2:53 pm

W sumie Irek ma rację, to nie jest aż taki problem, żeby od razu robić drugi chat. Faktycznie, ostatnimi czasy jest dużo osób na chacie, ale można zauważyć, że większość przed wejściem do fabuły pyta się, kto jest gdzie, żeby się nie zgubić i to dużo daje. Drugi chat zrobiłby troszkę za dużo zamieszania, moim prawie skromnym zdaniem i byśmy ogarniali jeszcze mniej niż teraz. A kiedy nawiasy stopują fabułę, wystarczy, żeby choć jedna osoba szturchnęła resztę do pisania. Zawsze się ktoś taki znajdzie, w końcu to nasz wspólny interes.
Poza tym dodam, że na jednym chacie jest fajniej, bo łatwiej jest ogarnąć np. komentarze w nawiasach do czegoś, co miało miejsce w fabule oraz wiadomo co się dzieje w innych pomieszczeniach.
Im mniej do ogarniania, tym ludzie muszą mniej wysilać mózgi. A my przecież nie lubimy wysilać mózgów ^^

Póki co, uważam to za zbędny luksus~

Gość
Gość


Powrót do góry Go down

Dyskusja userska - sprawa drugiego chatu Empty Re: Dyskusja userska - sprawa drugiego chatu

Pisanie by Admin główny Nie Paź 13, 2013 10:52 am

Decyzją userską pomysł odrzucony. Zamykam temat.

Admin główny
Admin

Rodzina : Germanie
Liczba postów : 637

Powrót do góry Go down

Dyskusja userska - sprawa drugiego chatu Empty Re: Dyskusja userska - sprawa drugiego chatu

Pisanie by Sponsored content


Sponsored content


Powrót do góry Go down

Powrót do góry

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
Nie możesz odpowiadać w tematach