Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.

Rodzynki

+16
Seborga
Anglia
Zimbabwe
Finlandia
Berlin
Celt
Germania
Turcja
Rumunia
Norwegia
Irlandia Północna
San Marino
Meksyk
Dania
Rosja
Admin główny
20 posters

Strona 3 z 14 Previous  1, 2, 3, 4 ... 8 ... 14  Next

Go down

Rodzynki - Page 3 Empty Re: Rodzynki

Pisanie by Rosja Pią Maj 30, 2014 10:35 pm

[00:26:21] Turcja : *podszedł i zaczął robić lody dla Rusyi*

[00:27:02] Rosja : [Turek robi mi loda XDDD]

Nic dodać, nic ująć... xD
Rosja
Rosja

Rodzina : Słowianie
Liczba postów : 129
Skąd : Warszawa

Powrót do góry Go down

Rodzynki - Page 3 Empty Re: Rodzynki

Pisanie by Dania Pon Cze 23, 2014 6:25 pm

[20:14:42] Finlandia : //Norciu, Ty po prostu umiesz zrobić tak dobrze oczami!
[20:16:09] Dania : [... Nor, słyszysz? Robisz dobrze oczami... *trzyma się Grenka, żeby się nie zwinąć z beki*]
[20:16:40] Norwegia : (...*robi dobrze oczami xDDD*)
[20:17:43] Grenlandia : // ........ *NIE PATRZY NORWEGII W OCZY, DO LICHA XDD*
[20:19:30] Norwegia : (*NIKT TAK NIE ROBI OCZAMI*)

Chcesz być kreatywny? Zrób komuś dobrze oczami! XDD
Dania
Dania

Rodzina : Skandynawowie
Liczba postów : 79
Skąd : Z północy

Powrót do góry Go down

Rodzynki - Page 3 Empty Re: Rodzynki

Pisanie by Seborga Sro Cze 25, 2014 4:42 pm

[18:21:28 25/06/14] Seborga : // Sł. Wschodnia używa każdej możliwej dłoni, byle na długim drzewcu :"DDD
[18:22:00 25/06/14] @ Austria : {Też to czytałamxD}
[18:22:13 25/06/14] Seborga : // Padam ze śmiechu
[18:22:30 25/06/14] 2P!Rosja : [What? xD Tatuś mój <3]
[18:22:53 25/06/14] Monako : (*na innym koncie jej brat* Olaboga xD)
[18:28:23 25/06/14] Seborga : // [You must be registered and logged in to see this link.] *dłoń na długim drzewcu*
[18:29:06 25/06/14] @ Austria : {Wyślij mu to na pw xD}
[18:31:18 25/06/14] Seborga : // [You must be registered and logged in to see this link.] Zbliżenie na dłoń
[18:31:41 25/06/14] @ Austria : {PIERWORODNA ŁAPKA NA MUCHY XDDDDDDDDDDDDD}
[18:32:02 25/06/14] Monako : (...... *czuje się zniszczona* XDDDD)
[18:32:08 25/06/14] 2P!Rosja : [... O_o]
[18:32:23 25/06/14] Święte Cesarstwo Rzymskie : (czemu ona jest czerwona od spodu?)
[18:32:51 25/06/14] Seborga : // Bo to ucięta łapa na patyku
[18:32:51 25/06/14] 2P!Rosja : [podoba mi się ta łapa. A to czerwone to pewnie krew]
[18:33:46 25/06/14] 2P!Rosja : [czemu ja zamiast "pierworodna" przeczytałam "pie*****na" ? .__. ]
[18:35:24 25/06/14] Seborga : // ................znaleźliśmy powód mówienia na to łapka na muchy
[18:35:56 25/06/14] @ Austria : {Seb xDDDDDDDDDDDDDD }
[18:36:11 25/06/14] @ Austria : {Mój dzisiejszy dzień będzie Twojego autorstwa xDDDD}
[18:36:49 25/06/14] Seborga : // <3333

Bo Słowiańszczyzna Wschodnia używa dłoni na długim drzewcu
Seborga
Seborga

Rodzina : Ludy Romańskie
Liczba postów : 105
Skąd : się wziął ten banan na twej twarzy?

Powrót do góry Go down

Rodzynki - Page 3 Empty Re: Rodzynki

Pisanie by Meksyk Pią Cze 27, 2014 7:19 pm

Irlandia : *podszedł do San, uśmiechnięty od ucha do ucha* *od razu zaczął "pogawędkę"* A widziałaś samochód? Zobacz, jakie dzisiaj chmury C: Byłem w pracy.


~~~~
Ja wiem, że to będzie w temacie z eventami, ale tego typu masterpiece zasługuje na osobne miejsce w loży rodzynków.
Meksyk
Meksyk

Rodzina : Mieszkańcy Ameryk Środkowej i Południowej
Liczba postów : 242
Skąd : Z krainy agawy, fiesty i wiecznej mañany.

Powrót do góry Go down

Rodzynki - Page 3 Empty Re: Rodzynki

Pisanie by Gość Nie Lip 13, 2014 6:23 pm

Meksyk napisał:Nie dotarlo do niego zbytnio, iz prawdziwi koledzy Ailena (Ameryki - dop. tłumacza c: ) - Indianie - wygladali inaczej niz on. Prawdopodobnie nawet, gdyby widywal ich na co dzien, nie zorientowalby sie, ze cos jest nie tak. Po prostu ludy sasiadujace z jego imperium sa tak ulomne, ze nawet ich personifikacja wyglada jak niedorobiony albinos.

Biedni Indianie, mają niedorobionego albinosa za personifikację :'c

Gość
Gość


Powrót do góry Go down

Rodzynki - Page 3 Empty Re: Rodzynki

Pisanie by Gość Pon Lip 14, 2014 11:45 pm

Rozkmina moja i Meksiowej odnośnie głośności krzyków Ame c:
Zaczęło się od postu, a raczej jego fragmentu:

Zapewne, gdyby w tym momencie rzucono się na niego z rękami to spróbowałby ucieć drąc się wniebogłosy. Albo wyrwać się. Albo pobić napastnika. Na pewno by się darł. Głośno. Ailen był malutkim chłopczykiem ale siły miał niczym dorosły chłop. A w płucach energii jak pięciu chłopów. Oj, biedne by były uszy Azteka i pewnie każdego człowieka w odległości jakiegoś kilometra, gdyby tylko młody Indianin zaczął się wydzierać. Jeszcze mogliby naprawdę wymyśleni Azteccy bogowie zstąpić na ziemie byleby się Ailen zamknął.

I rozmowa do niego na gg:

Chińcia:
Wyobrażam to sobie: Meks rzuca się z rękami na Ame, bo ma go dośc, ten zaczyna się drzeć, rozstępują się nagle chmurki i wyskakuje jakiś Aztecki bóg 'No niech on przestanie! Zamknij tego dzieciaka D: !'
Meksyk:
XDDDD
Jezu
Tak
Hiszpanie przyplyneli bo uslyszeli ten krzyk XD
Chińcia:
XDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDD
Sądze, że Chińczycy też go usłyszeli XD
Tylko akurat im statki się spaliły i nie mieli jak usłyszeć :'c
Ten krzyk zbił szybki w pojazdach kosmicznych  UFO i dlatego już nigdy więcej nie odwiedzili oni Azteka

Gość
Gość


Powrót do góry Go down

Rodzynki - Page 3 Empty Re: Rodzynki

Pisanie by Gość Wto Lip 15, 2014 10:47 pm

Głupawka lvl Meksyk i Chińcia, wydanie 3:

Ameryka napisał:Wlepiał wzrok w zwierzę. Nadal przypominało mu ono ogolonego kojota, ale tą uwagę zatrzymał dla siebie. Skoro jego południowy sąsiad lubował się w bezwłosych dzikich zżeraczy pustynnych, to on nie będzie się czepiać. Jest tolerancyjny! Kiedyś w jednej z wiosek u niego był chłopak, który uwielbiał ryby. No, uważał, że potrafi z nimi rozmawiać. Co oczywiście było głupotą, ryby nie potrafią gadać, chyba że podczas jedzenia ryb, które łowią Aztekowie. Wtedy może się zdarzyć, że ty już połowę zjadłeś, a tu nagle ożywa głowa i do Ciebie gada pytając jaka pogoda, jak się czujesz i czy przypadkiem nie jest za słona. Czy było jakiekolwiek prawdopodobieństwo, że Azteckie rybki przypłynęły do Ailena? Mniejsza, należy wrócić do Gadającego z Rybami. Nie, nie miał tak na imię, ale tak na niego wołali, bo jako jedyny z nimi rozmawiał... Albo wydawało mu się, że rozmawia. Tak czy inaczej, reszta wioski go uważała za dziwaka. A Ailen nawet się z nim bawił. Razem puszczali kaczki po wodzie... Do póki tamten chłopak nie uznał, że Ailen specjalnie celuje kamieniami w ryby aby te cierpiały. No i tak rozpadła się jedna z przyjaźni młodego.
No ale mieliśmy wrócić do psów. Albo ogolonych kojotów. W sumie Ailen nigdy nie golił żadnego kojota. Raz ostrzygł przypadkiem kurę. A właściwie to ową kurę oskubał. Jego sąsiadka... O ile sąsiadką można nazwać panią mieszkającą w namiocie obok miała kury. Takie o, chodziły sobie, dziobały, czasem podrapały w ziemi. No, a Ailen był malutki. W sumie teraz też jest malutki, ale wtedy był bardziej malutki. No i ciemniejszy. Taki nawet czerwony bym powiedziała, że jakby go Anglik takiego zobaczył to by się trzy razy przeżegnał i wrócił do Europy nie chcąc nawet myśleć, że mógłby coś takiego wychowywać... Tak czy inaczej taki młody, czerwony pewnego dnia chciał zostać Indianinem! Niby nic dziwnego, małe dzieci często mają takie zabawy... Dziewczynki się przebierają za księżniczki, syrenki, perfekcyjne panie domu, czy co bardziej chore na umyśle za psy niczym userka w dzieciństwie. A chłopcy są rycerzami, astronautami, policjantami, żołnierzami, piratami i Indianami. Tak, Ailen też chciał być Indianinem. Co w tym dziwnego więc było? TO, ŻE ON JUŻ BYŁ INDIANINEM DO JASNEJ CHOLERY. Żył z Indianami w ich wiosce, jadł jak Indianin, PRAWIE wyglądał jak Indianin, ubierał się jak Indianin, po jakie licho więc chciał się BAWIĆ w Indianina. Bo miał tylko jedno piórko przy głowie, a chciał mieć całą masę jak wódz? Tak. Teraz ma dwa piórka, wtedy miał jedno. Chciał się zabawić w wodza, więć OSKUBAŁ KURĘ SĄSIADKI. I zrobił sobie kapelusik z piórek. Potem oczywiście przyszła jego przybrana-matka-Indianka-która-go-wychowywała-bo-ktoś-musiał, dała mu w tyłek i się skończyły przygody Ailena z pozbawianiem zwierząt ich naturalnej miękkości.

A potem się zaczęło:
naćpany rybą!Meksyk : ( Rybo *tula* Tylko ty mnie rozumiesz. )
naćpany rybą!Meksyk : ( Bedziemy razem, prawda? Ramie w ramie podbijemy swiat. *glaszcze po pysku* )
naćpany rybą!Meksyk : ( Rybo, czy ty masz ramiona? :c )
naćpany rybą!Meksyk : ( Oddam ci moje. :c )
naćpany rybą!Meksyk : ( Rybo, jestes taka piekna. Niepotrzebne ci ramiona. )
naćpany rybą!Meksyk : ( *zaklada rybie tutu* Rozowy do ciebie pasuje. )
naćpany rybą!Meksyk : ( Myslisz, ze do mnie tez pasowalby rozowy? )
naćpany rybą!Meksyk : ( W sumie juz jestem rozowy *zerka na range* )
naćpany rybą!Meksyk : ( ...czemu widze range? :c Postacie nie widza rangi. )
Japonia : (... *chowa się pod kołdrę* jak tu traumy nie mieć D:)
naćpany rybą!Meksyk : ( *wsadza rybe do wanny z kompotem* Wesolych swiat )
@ Chiny : (*Chce utulać bracizka* ;w; )
naćpany rybą!Meksyk : ( *czepia sie nogi Chin* Rybyyyy.. )
Japonia : (*zamyka się w sobie*)
@ Nowa Zelandia : // .3. .... *wycofuje się *
naćpany rybą!Meksyk : ( Nie kochasz mnie? Ryby. Wesolych swiat. )
naćpany rybą!Meksyk : ( Ryby mnie wolaja. :c Kaza mi cie przyprowadzic. )
naćpany rybą!Meksyk : ( Mowia, ze mnie kochaja. )
naćpany rybą!Meksyk : ( A ja je kocham i musze sluchac ich glosu. One mowia. Mowia do mnie )
naćpany rybą!Meksyk : ( *tuli do siebie rybe w tutu* Rybo, rybo, zdradz mi tajemnice tosterow plynacych w kosmosie czekolady )

Gość
Gość


Powrót do góry Go down

Rodzynki - Page 3 Empty Re: Rodzynki

Pisanie by Meksyk Sro Lip 16, 2014 9:46 pm

Osobisty masterpiece.

"Swoją drogą, wyobraźcie sobie dzisiejszych ćpunów w wersji azteckiej: zamiast wciągać mąkę przez rulonik z dolara albo wbijać sobie podejrzane igły gdzie popadnie - żarliby łososie. O wiele smaczniej to brzmi, jeno pozostawałaby kwestia charakterystycznego zapachu i scen typu: -Jasiu, ćpałes! -Nie, mamo! -Nie kłam, czuję śledzia!"
Meksyk
Meksyk

Rodzina : Mieszkańcy Ameryk Środkowej i Południowej
Liczba postów : 242
Skąd : Z krainy agawy, fiesty i wiecznej mañany.

Powrót do góry Go down

Rodzynki - Page 3 Empty Re: Rodzynki

Pisanie by Meksyk Pon Lip 28, 2014 6:50 pm

...To chyba tu. c":

Turcja napisał:Skrzyżował ręce.
- Tamam - odchrząknął i zaczął rapować?!
- Słyszałem dziś od rana, że króla w dupka zrobiono.
Ktoś w blasku księżyca, wszedł do zamku wrót.
Był to złodziej biegły i dość cwany bądź.
Widział w skarbcu wiele dóbr, lecz nie zabrał ich.
Jednak jedna rzecz, przekłuła doń uwagę.
Złota korona na królewskim tronie.
Złodziej zabrał ją, gdy król smacznie spał,
otulony blaskiem złota z królewskich bram.
Różowa piżama w kropki bordo nie pomogła mu,
a jego strażnik snów - różowy kucyk (PONY) z materiału,
usnął na warcie swej.
Teraz król wkurzony, szuka winnego wciąż.
Lecz nie pomyślał, że winny może stać obok niego.
Las swe tajemnice ma, więc kto bez broni, niech nie rusza się.
Niech się schowa w domciu, na bezpiecznym piecu
- zrobił ukłon i się szeroko uśmiechnął - To właśnie usłyszałem dziś rano, gdy jadłem śniadanie.

[You must be registered and logged in to see this link.]


Chiny napisał:Yao zjawił się przed pokojem swojego kuzyna licząc, że ten już się zebrał. Miał też nadzieje, że Sadik na zawał nie padnie, gdy go zobaczy. A czemu miałby paść? Ano temu, że Yao... przebrał się za dziewczynę. A co będzie, pół miasta tak chodzi, to czemu i on nie może? Rozpuścił długie włosy, wymalował usta i oczy... I byłoby dobrze, gdyby na tym skończył, ale nie... on się też musiał ubrać jak tutejsze przedstawicielki... czy tam przedstawiciele grupy korzystającej z nocnego życia miasta. Już nawet można pominąć króciutką bluzeczkę na ramiączkach odsłaniającą cały brzuch, można też pominąć że.... MIAŁ KOLCZYK W PĘPKU (Cholera wie jakim cudem go tam wsadził..), jednak spódniczka... Nie, to zdecydowanie nie można było nazwać 'spódniczką'. To był 'kawałek materiału robiący za ozdobę do majtek'. Bo spódnice COŚ zakrywają, a to było TAK KUSE, że aby przez cały czas zasłaniało urocze, dobrane pod kolor czerwonej spódniczki majtki, to Yao musiałby stać na baczność i liczyć, że nie ma żadnego wiatru!
Jak to szło..? Miłego pobytu w Bangkoku!

[You must be registered and logged in to see this link.]
Meksyk
Meksyk

Rodzina : Mieszkańcy Ameryk Środkowej i Południowej
Liczba postów : 242
Skąd : Z krainy agawy, fiesty i wiecznej mañany.

Powrót do góry Go down

Rodzynki - Page 3 Empty Re: Rodzynki

Pisanie by Gość Czw Lip 31, 2014 4:12 pm

[05:06:19 31/07/14] Japonia : (ja się tylko zastanawiam, co niektórzy muszą myśleć wchodząc na cb i widząc wpisy z godziny piątej... :'o)
[05:08:05 31/07/14] @ Chiny : ('AZJA')
...i wszystko jasne. c:

@ Chiny : (*SWIECACY KLACZY SOBOWTOR POCHIEGO* ...To brzmi jak tytul nowego filmu :'D)
Japonia : (dorzucić do tego gdzieś 'grozy' i jak horror D:)
@ Chiny : (Sobowtor moje psa zrobiony z klakow swieci i sieje groze wieksza niz tsunami! *I taki rysunek uformowanej siersci Pochiego surfujacej na fali tsunami.. Plus pioruny dla efektu*)
@ Chiny : (KLAKI SIEJA GROZE W JAPONII!)

@ Chiny : (Stwierdzam, ze mozna na forum otworzyc taki Fakt. Azjaci swietnie nadaja sie na artykuly do niego! 'Swiecace klaki grozy', 'Nie spie, bo katuje brata', 'Przez maske grozy rozpadla mi sie rodzina', 'Zaatakowaly mnie butelki z tequilla!', 'Brat przerobil mi psa na kule dyskotekowa', 'Szokujaca wiadomosc: Panda nosi imie Alfred!', 'Narysowalem bratu gwiazki, ale on rzucil moim rysunkiem!, 'Brat sie na mnie patrzy!')
@ Chiny : ('Kiku H. nie spodziewal sie, ze tamten dzien odmieni jego zycie! Bohater historii o masce grozy i disco-psie znow przezyl horror! Tym razem napadly go klaki podszywajace sie pod dlugoletniego towarzysza jego zycia Pochiego H.')
@ Chiny : ('Klaki nie tylko przerazaly swoja groza jednak o maly wlos nie przyprawily o zawal serca siejacym groze wygladem. Swiecily one tak, ze biedny pan H. musial opuscic swoje domostwo. '-To wstrzasajace!' glosil naszemu dziennikarzow. Pogloski glosza, ze haniebnego czynu przystojenia klakow grozy dokonal sie brat ofiary Yao W., ktory mial w ten sposob dopuscic sie zemsty za maske grozy!')
@ Chiny : (Z serii dalsze piekne naglowki: 'Jestem dorosly i mieszkam z psem!', 'Moj brat kupuje sukienki!', 'Zabral dziewictwo mojej siostrze, a mi zrzucil bombe atomowa na glowe! (podtytul 'Szaleniec Alfred J. nadal na wolnosci!')', 'Brat kaze mi produkowac male Hondy!', 'Nazywam sie jak samochod!')
@ Chiny : ('Musialem okazac emocje! Horror jaki rozegral sie na cb wczesnym rankiem wstrzasnal cala okolica!', 'Krecimy rodzinny serial!', 'Ufalem mu, a on przerobil mi psa!', 'Czlowiek-cebula! Wywoluje placz u brata!')
@ Chiny : ('Robilem herbate, a oni ROZMAWIALI', 'Herbata grozy sie zaparzyla', 'Myslalem, ze to UFO, a to Azja!', 'PISALI NA CB O 5 RANO!', 'Mam talent a rysuje gwiazdki i pandy'~)
Japonia : ('Miłość czy nienawiść? Azjatyckie rozterki znów zbierają krwawe żniwo')
@ Chiny : ('Czy bedzie druga wojna?!')
Nawet Fakt może się przy tym schować. >D

+ troszkę starsze.
Japonia : Herbaty? *zwrócił się zatem do Łotysza*
Łotwa : *podniosl wzrok znad tomiku* Kota?
Łotwa : ( ...nie, k, to zabrzmialo jakby Lotwa oferowal Japonii kota wzamian za herbate )

Gość
Gość


Powrót do góry Go down

Rodzynki - Page 3 Empty Re: Rodzynki

Pisanie by Gość Pon Sie 04, 2014 10:26 pm

Wybaczcie, ale to cudo zniknąć nie może:

[You must be registered and logged in to see this link.]

Gość
Gość


Powrót do góry Go down

Rodzynki - Page 3 Empty Re: Rodzynki

Pisanie by Gość Wto Sie 05, 2014 1:56 am

Dlaczego nie wolno pisać postów po nocy, zwłaszcza w evencie:

Dostojni rycerze w lśniących zbrojach, elita wśród staników królewskich

...miało być 'strażników'.
Specjalna dedykacja dla Austrii, która błąd odnalazła c:


@ Germania : {Post na Placu: "elita wśród staników królewskich"}
@ Germania : {ZROBIŁAŚ MI DZIEŃ XD}
@ Chiny : (TO TA PORA XD)
Japonia : (*ogarnia* ja pierdzielę XD)
Japonia : (i cała groza gdzieś znikła >D)
@ Chiny : (Ja tu Wam morduję sąsiadów i takie tam, a tu staniki wyskakują :'D )
@ Chiny : (Albo wiecie co.. zostawię te staniki :'D )
Japonia : (zostaw, zostaw XD chyba nie będę w stanie teraz poważnego posta walnąć :D)
@ Chiny : ('Ostatnio zmieniony przez Chiny dnia Wto Sie 05, 2014 4:01 am, w całości zmieniany 1 raz (Reason for editing : ...wkradły mi się staniki DD:)' )
Japonia : (nikczemne staniki grozy :c)

Gość
Gość


Powrót do góry Go down

Rodzynki - Page 3 Empty Re: Rodzynki

Pisanie by Turcja Wto Sie 05, 2014 10:35 am

[12:32:42] @ Chiny : (Turek tak epicko spieprzył do świątyni XD)

[12:33:34] Turcja : (a co miał robić? Tańczyć makarenę na golasa przed smokiem? XD)

X'D
Turcja
Turcja

Rodzina : Turcy
Liczba postów : 302

Powrót do góry Go down

Rodzynki - Page 3 Empty Re: Rodzynki

Pisanie by Meksyk Sro Sie 06, 2014 2:05 am

Meksyk : ( [You must be registered and logged in to see this link.] )
@ Chiny : (Wiesz jak to wygląda? XDDD)
@ Chiny : (On ma minę pt. 'P-Panie Rosjo... Z-Zgwałć mnie w tych słonecznikach!')
Meksyk : ( Q_Q )
@ Chiny : ( >////<' )
Meksyk : ( [You must be registered and logged in to see this link.] Rosja do kompletu. )
@ Chiny : (PASUJĄ Z TYMI MINAMI XDDDD)
@ Chiny : (Oj będzie w tych słonecznikach gorąco :'D )
Meksyk
Meksyk

Rodzina : Mieszkańcy Ameryk Środkowej i Południowej
Liczba postów : 242
Skąd : Z krainy agawy, fiesty i wiecznej mañany.

Powrót do góry Go down

Rodzynki - Page 3 Empty Re: Rodzynki

Pisanie by Meksyk Sro Sie 20, 2014 1:39 am

Szwecja napisał:Selandia - Szwecja kupił go na aukcji internetowej. Peter nazywa go tatą. Berwald ma w stosunku do niego trochę chore nie typowe metody wychowawcze, zakłada mu karton na głowę i trzęsie nim.


Austria napisał:Wyjaśnij mi zjawisko "Selandii", bo wiki nie chce mi powiedzieć. Jeśli chodzi Ci o "Sealandię", to powiedz mi, skąd pochodzi stwierdzenie, że Sealand został kupiony? Szczerze, mi tam rybka, ale podejrzewam, że takiemu Sealandowi (który de facto jest nawet kanoniczny) mogłoby się to nie spodobać.


Meksyk : ( ...ej, może taka Selandia XDD [You must be registered and logged in to see this link.] )
Belgia : // Możliwe~
Meksyk : (Zakładanie statkowi kartonu na łeb i potrząsanie nim. TAK. XD )
Belgia : //A czemu by nie? Co w tym dziwnego?
@ Austria : {Wiesz, ja przeglądałam internet, żeby siędowiedzieć, serio I iwidziałam ten okręt. I też przez chwilę nad tym kminiłam dopóki nie złapałam się na tym, że to Hetalia, a nie Transformersy xD}
Meksyk : (To pewnie tak zginął Titanic. Media kłamio.)


~~~~~~~~~~
Tak było.

P S To prawda.
Meksyk
Meksyk

Rodzina : Mieszkańcy Ameryk Środkowej i Południowej
Liczba postów : 242
Skąd : Z krainy agawy, fiesty i wiecznej mañany.

Powrót do góry Go down

Rodzynki - Page 3 Empty Re: Rodzynki

Pisanie by San Marino Czw Sie 21, 2014 7:06 pm

W jaki sposób można przywitać brata, sposób San:
(Fratello! Ugotujemy razem pastę?/ No chodź zrobimy to/ bo samemu trochę głupio jest/ tak męczyć się/ i jak to potem zjeść?)
[20:43:20] San Marino : (A tak razem w duecie/ weselej i/ smaczniej na pewno też! / Ugotujemy razem pastę? Albo zrobimy coś innego?)
San Marino
San Marino

Rodzina : Ludy Romańskie
Liczba postów : 188
Skąd : Z niewielkiej enklawy ukrytej wśród wzgórz

Powrót do góry Go down

Rodzynki - Page 3 Empty Re: Rodzynki

Pisanie by Austria Sob Sie 23, 2014 3:11 pm

Akurat wyciągnięte z gg, czyli ustalenia dwóch adminów:

[You must be registered and logged in to see this image.]
Austria
Austria

Rodzina : Germanie
Liczba postów : 737

Powrót do góry Go down

Rodzynki - Page 3 Empty Re: Rodzynki

Pisanie by Austria Wto Sie 26, 2014 10:50 pm

O żelastwie różnej maści, czyi zemsta Ivana:

[00:25:43] @ Austria : A podobno to nie Rosyjski kaleczy Francuskie uszy najbardziej. *dał się, chociaż jest siadom, że jeśli Ivan pzyjdzie, to Francis oberwie żelastwem w łeb*
[00:26:17] Transylwania : [ żeby tylko żelastwem]
[00:29:19] @ Austria : {Czym jeszcze, kochanie? : D }
[00:30:49] Transylwania : [ całom Kuźniom]
[00:31:49] Szkocja : (Kuźnia XDD )
[00:32:18] Szwajcaria : (dobrze, że nie złomowiskiem)
[00:33:46] @ Austria : {Wyobraziłąm sobie takiego Ivana w kuźni kranów}
[00:34:04] Francja : (... @@)
[00:34:50] Gryzonia : // a ja takiego Iwanka patatającego na kraniku, jak dzieci na tych zabawkowych konikach
[00:37:48] @ Austria : {Wiecie, czym Francis mógłby oberwać od Ivana? TUPOLEWEM. *badum tsssss*}
[00:37:59] Transylwania : [ ><]
[00:38:42] Szwajcaria : //Tupolewa już ktoś nie ukradł przypadkiem?
[00:38:58] Szkocja : (SUUUUUCHO )
[00:39:09] @ Austria : {............ RUMUN?!}
[00:39:24] Francja : (*facepalmi*)
[00:39:33] Szwajcaria : //ej, bez dekonspiracji no D:
[00:39:33] Mołdawia : (ej D8)
[00:39:56] Rosja joined the chat on Sro Sie 27, 2014 12:39 am
[00:39:59] Transylwania : [ ej weź, ja nic nie zrobiłam.]
[00:40:25] @ Austria : {Dobra, koniec tematu, wilka wywołaliśmy xD}
[00:40:35] Szwajcaria : //ups xD
[00:40:43] Rosja : [BRZOZĄ OBERWIE[
[00:40:53] @ Austria : {*Ale Ivan kujący nowe krany z wraku Polskiego Tupolewa jest pro*}
[00:41:20] Mołdawia : (psychoza troche XD)
[00:41:51] Szkocja : (Uuuuuoooo~! *bierze popcorn* )
[00:42:07] Gryzonia : // ależeocochodzi? ._.
[00:42:32] Rosja : [*zrzuca na Francję bombę atomową* i po robocie]
[00:42:40] @ Austria : {Ivan z brzozą .3. Patyczek adekwatny do chłopca?}
[00:42:57] Francja : (*odbija do Ruska D: *)
[00:43:00] Transylwania : [ cienki trochę..]
[00:43:03] Szkocja : (padam...leżę..umieram XDDD )
[00:43:49] @ Austria : {O kurde, ludzie, chodźcie, partyjka tenisa bombowego! xD}
[00:43:55] Rosja : [*odbija do Alfreda* ahahaha]
[00:44:41] Rosja : [*a bombka robi jebut* *J*]
[00:44:58] Mołdawia : (Ludzie w Kiszyniowie aż promieniują ... z wrażenia*)
[00:45:10] Rosja : [*jara się jak norweskie kościoły huehuehueheu*]
[00:45:26] Szkocja : ( XDD )
Austria
Austria

Rodzina : Germanie
Liczba postów : 737

Powrót do góry Go down

Rodzynki - Page 3 Empty Re: Rodzynki

Pisanie by Meksyk Pią Wrz 05, 2014 11:21 pm

Ja:
XD
Meks forever alone
Chincisława Joanita I Sroga:
Maaaaaaaaaaaaaaaa
maaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa
maaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa
hm..
MA MEKSYKANÓW
Ja:
Meksykanie
uciakajo
do
USA
twój argument jest inwalidą


Heheheheee 69 post.
Meksyk
Meksyk

Rodzina : Mieszkańcy Ameryk Środkowej i Południowej
Liczba postów : 242
Skąd : Z krainy agawy, fiesty i wiecznej mañany.

Powrót do góry Go down

Rodzynki - Page 3 Empty Re: Rodzynki

Pisanie by Austria Pią Paź 10, 2014 8:04 pm

Sytuacja: Rusek z Turkiem na pustyni, Gryzia z Meksiem przy wejściu do miasta jakieś 15 metrów dalej.

[21:25:18] Magmin!Rosja : D:< *warknął groźnie i rzucił Turkiem... gdzieś. Rozgląda się za głosem*
[21:26:02] * Wyschnięty_lisz!Austria MG mówi: I metalowy pręt wraz z jego właścicielem poszybował do Hassafiego i Gnomki.
[21:26:14] Magmin!Rosja : [XD]
[21:26:20] Salamander!Turcja : *AŻ TAK DALEKO?! *
[21:26:20] MefitWłochy Północne : * znieskrywanym zainteresowaniem, zlatuje niżej ciągnąc wężo podobną istotę za ogon*
[21:26:44] Salamander!Turcja : *leci leci jak ptak!~~~*
[21:26:48] Magmin!Rosja : [Rzut Turkiem na odległość XD]
[21:26:51] * Wyschnięty_lisz!Austria MG odpowiada: ZAISTE. Ale pręt wbił się w ścianę i jaszczurowi nic się nie stało.
[21:26:55] @ Hassaf¡Meksyk : Ja tez. Wiec raczej niczego sie z nich nie dowiemy, si? *wzruszyl ramionami i upatrzyl sobie jakis budynek. Skierowal sie ku niemu* Idziesz, si? *i dobrze, ze sie przesunal, bo mu Turek przefrunal obok* D:
[21:27:05] @ Wyschnięty_lisz!Austria : {xDDDDDDDDD}
[21:27:30] Salamander!Turcja : *zatrzymał się... * Merhaba *spojrzał na nich *
[21:27:33] Ifryt!Prusy : *obserwuje poczynania pozostałych, na razie mieszać się nie będzie, mowy nie ma*
[21:27:39] @ Hassaf¡Meksyk : (LEĆ, TURKU. BĄDŹ WOLNY@)
[21:27:47] Cinderspawn!Niemcy : Szkoda, ze nie mam teraz dostępu do komór gazowych, czy czegoś bardziej...Morderczego niż moje ręce (Nowa dyscyplina olimpijska?)
[21:28:01] Magmin!Rosja : [Turek : "dzień dobry, zastałem Jolkę?"]
[21:28:14] @ Hassaf¡Meksyk : ( XDD )
[21:28:20] @ Hassaf¡Meksyk : ( Płaczę)
[21:28:21] Ognisty gnom!Gryzonia : O matko! *nawet nie mrugneła a tu Turek*Ide, ide *idzie*
[21:28:22] Salamander!Turcja : (xD)
[21:28:35] Salamander!Turcja : Gdzie idziecie?
[21:28:42] @ Wyschnięty_lisz!Austria : {Kocham was xD}
Austria
Austria

Rodzina : Germanie
Liczba postów : 737

Powrót do góry Go down

Rodzynki - Page 3 Empty Re: Rodzynki

Pisanie by Gość Sob Paź 11, 2014 6:16 pm

Bo Yass się pytała co będzie jak ktoś nam wbije podczas intymnych scen do cb:
[You must be registered and logged in to see this link.]

ŚWIĘTEKMAN:

@ Ameryka : (Świętkowa, Yass Cię wzywa na gg! *Mryga światełkami jakby wzywała Batmana* Znaczy Yass chce Cię podręczyć c: )
@ Ameryka : (Gotham Yass Cię potrzebuje! \o/ )
Święte Cesarstwo Rzymskie : (już piszę)
@ Ameryka : (Świętek superbohater \o/ )
Święte Cesarstwo Rzymskie : (no pelerynę ma)
@ Ameryka : (Napisz na niej takie wielkie 'Ś', zabierz Turkowi maskę i będzie SUPERBOHATER ŚWIĘTEK!)
@ Meksyk : ( Święty Mikołaj. Superhero dzieci )
Święte Cesarstwo Rzymskie : (w średniowieczu nie było superbohaterówXDbyli święci)
Kanada : //*przeszło* XD Ale co osłabia świętka?
@ Meksyk : ( Chibitalia pewnie )
Święte Cesarstwo Rzymskie : (dorastanie)
Święte Cesarstwo Rzymskie : (a Chibitalia go zarówno uszczęśliwia jak i trzeba przyznać osłabia, przynajmniej dopóki nie może z nią być albo jak jest marą)
@ Meksyk : ( Chibitalia to twoja niewiasta. Ukochana. Slaby punkt! )

[You must be registered and logged in to see this image.]

Komentarz Yass: Na ratunek moralności tego świata! Superświętku, ktoś znów uprawia nierząd!

Gość
Gość


Powrót do góry Go down

Rodzynki - Page 3 Empty Re: Rodzynki

Pisanie by Gość Nie Paź 12, 2014 1:20 am

@ Chiny : *Zdawałoby się, że ta mała czarno-biała kuleczka w jego ramionach sprawia, że się uspokaja. Delikatnie bujał własnym ciałem sprawiając, że panda kołysała się i coraz bardziej zasypiała* [...]
Japonia : *Przez moment obserwował pandę, żałując, że sam zwierzakiem nie jest. Wszystko skupiałoby się wówczas na bardziej przyziemnych sprawach.* Trudne? *Uniósł brwi do góry, nie bardzo wiedząc, co ma na myśli.* Dlaczego?
@ Chiny : (Kiedy przeczytałam pierwsze zdanie i pół drugiego myśle sobe 'awww, braciszek chce aby Yaoś skupiał się na nim!' ...doczytałam do końca drugie zdanie i tak 'NIEWDZIĘCZNIK' XD)
Japonia : (ahahaha XDD typowy Japonia xD)

[You must be registered and logged in to see this image.]


Gratis logika pisma Chin i Japonii:
@ Chiny : (Pismo hmm.. Japoński rozróżniam bo wśród gąszczy ma wstawki hiragany i katakany XD)
Japonia : (no w sumie nic dziwnego... jak wszystko od Chin poszło : D Japońcy takie kradzieje)
@ Chiny : (Oj cii, zadna kradzież c: Starszy braciszek po prostu wepchnął nauczył c: )
Japonia : (no tak... bez niego młodszy dalej posługiwałby się obrazkami :c)
@ Chiny : (Teraz też posługuje się obrazkami! 'Patrz Kiku, tu masz dach. Pod dachem masz świnkę. To znaczy 'dom'! A tutaj co jest? Tatuś pod drzewem na trawie w deszczu, tak? No to co to będzie znaczyć? No oczywiście, że szkołę!' :'D )
Japonia : (każdy by się domyślił, że o szkołę chodzi! c:)
@ Chiny : (I tak najlepsze znaki ever to: drzewko, dwa drzewka = las i trzy drzewka = gęsty las XD)
Japonia : (no ale patrz jakie sprytne rozwiązanie XD)

Gość
Gość


Powrót do góry Go down

Rodzynki - Page 3 Empty Re: Rodzynki

Pisanie by Austria Pią Paź 17, 2014 11:19 pm

Fabuła:
[01:09:38] @ Chiny : Hmm.. Skoro tak mówisz.... to ja Ci pokażę smoka, aru! *burknął i zerknął tylko na San i Turka* ...ale nie będziemy naszym gołąbeczką przeszkadzać, dobra, aru? *Utrzymujac ją jakoś zaniósł do pokoju obok*
[01:11:27] Transylwania : Smoka~? * z zaciekawieniem popatrzyła na chiny, i nadal się trzymała. * no dobrze, ale wiesz że potrafię chodzić?
[01:12:02] Turcja : Przepraszam *rumieniec i wtulił twarz w jej piersi* Chciałem tylko wiedziec
[01:13:05] @ Chiny : Wiem. Ale księżniczki się z reguły nosi, prawda, aru? *Posadził ją dopiero w kuchni, na stole, gdyż tak miał po prostu wygodniej* I tak smoka, aru. Mały, chiński, dość uroczy.
[01:14:34] San Marino : *zastanowiła się* Są ze dwie, trzy rzeczy, które gdzieś kiedyś usłyszałam... Ale to nie jest miejsce i pora, bym mogła ci o nich opowiadać... *przyznała w końcu cicho*
[01:15:31] Transylwania : A czy te Chińskie mają szkrzydła? mój miał... * patrzy z usmiechem i słabym rumieńcem na chiny*

Nawiasy, po chwili:
[01:12:09] Transylwania : [ jezus nie, umysl yaoistki ><]
[01:12:28] @ Chiny : (Umysł yaoistki? XD)
[01:14:15] @ Austria : {Mów Shirei co widzisz? XD}
[01:14:20] Transylwania : [ nie noooo><]
[01:14:28] @ Austria : {MÓW XD}
[01:14:40] Transylwania : [ A jak myślisz? ' chodż, pokażę ci smoka']
[01:14:51] @ Austria : {..........xDDDDD}
[01:15:38] @ Chiny : (... XDDDD)
[01:15:50] Transylwania : [ Jest mały, uroczy' ><]

^ podryw na Chińczyka, nie ma co~
Austria
Austria

Rodzina : Germanie
Liczba postów : 737

Powrót do góry Go down

Rodzynki - Page 3 Empty Re: Rodzynki

Pisanie by Gość Pią Paź 24, 2014 8:03 pm

@ Joffrey Baratheon!Meksyk : (...Przeczytałam swój nick "Joffrey Beton".)

Gość
Gość


Powrót do góry Go down

Rodzynki - Page 3 Empty Re: Rodzynki

Pisanie by Gość Pon Lis 10, 2014 10:38 pm

@ Meksyk : ( *wyjmuje rewolwer i strzela Amerykowi w potylice. Bo tak* )
@ Ameryka : (*dramatyczna pauza! * D: !!!! *dramatyczna poza!* *dramatycznie padnięcie na podłogę* Khe khe... khe.. *dramatycznie pluniecie krwią* P-Powiedzcie mojej ż-żonie.. khe khe.. *kolejna dramatyczna pauza* ż-że... j-ją.. *khe khe* K-Kocham...! *Dramatyczna pauza, w tle organy, chór, cholera wie co jeszcze* ...W-Wolność! *ŚMIERĆ GODNA AMERYKAŃSKIEGO BOHATERA!*)
Syberia : /*Wzięła zwłoki* Lepiej ruchać puki ciepłe


Telenowela dieperfektowa!

Gość
Gość


Powrót do góry Go down

Rodzynki - Page 3 Empty Re: Rodzynki

Pisanie by Sponsored content


Sponsored content


Powrót do góry Go down

Strona 3 z 14 Previous  1, 2, 3, 4 ... 8 ... 14  Next

Powrót do góry


 
Permissions in this forum:
Nie możesz odpowiadać w tematach