Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.

Gra o (Hetaliowy) Tron (MG: Chiny)

Go down

Gra o (Hetaliowy) Tron (MG: Chiny) Empty Gra o (Hetaliowy) Tron (MG: Chiny)

Pisanie by Austria Sob Sty 03, 2015 11:41 pm

Meksyk, Syberia, Austria, Chiny, Ameryka, Kanada, Nauru, San Marino, Słowiańszczyzna Wschodnia, Transylwania, Turcja.



[20:53:25] * Chiny MG mówi: Pamiętacie diabełka? Oto przedstawiam Wam jego wielkie wejście: Bowiem do cb wpadł.. Smok. Wpierw roztrzaskał szybę, a następnie przeleciał nad głowami ludzi znajdujących się w salonie i wparował do kuchni. Obsypał Was też dziwnym proszkiem, że na chwilę wszyscyście stracili przytomność.
[20:53:40] @ Meksyk : *jest w salonie. I":*
[20:53:48] @ Meksyk : *Kanada vol. 3*
[20:54:42] Syberia : Ojej te paliwo do samolotów szybko uderza... *zasypia*
[20:55:01] @ Austria : *podejrzewam, że Rod nawet przed proszkiem stracił świadomość. Z wrażenia*
[20:55:07] @ Meksyk : *i tak byl spiacy ;7;*
[20:55:13] Kanada : *osuwają się obaj na podłogę*
[20:55:43] Transylwania : ....... że z oparów..? * mruknęła tylko cicho, i osunęła sięna kanapę, a filiżanka wyeciała jej z rak i spadla na podłogę, rozlewając zawartosć*
[20:56:32] @ Nauru : *ziewnęła, siadając na podłodze. I zasnęła od razu*
[20:57:30] * Chiny MG mówi: Obudziliście się w wielkiej, ciemnej komnacie. Rząd kolumn zaczynających się już od wejścia prowadził do.. tronu. Tak drodzy państwo, znaleźliście się w sali tronowej. I to nie byle jakiej, bo w samej Czerwonej Twierdzy! Drodzy państwo, witamy Was w Królewskiej Przystani! Oto przed Wami jawi się nic innego, jak Żelazny Tron - najbardziej pożądane miejsce z całego królestwa. Wykuty z mieczy, zimny i twardy, mogący również skaleczyć co wrażliwsze pośladki. Wszyscyście ocknęli się nagle. Każdy z Was zajmował miejsce jakby nic się nie stało. Teraz jesteście bohaterami starcia o władze w fantastycznej krainie - Siedmiu Królestwach.
[20:57:51] San Marino : *przyszła do eventu, rozgląda się niepewnie i padła gdzieś w wejściu*
[21:05:34] * Chiny MG mówi: Ameryka - John Snow. Bękart, aktualnie członek Nocnej Straży. Młody, jednak dobry w walce. Austria - Cersei Lannister. Córka najbardziej wpływowego człowieka w Królestwie – Tywina Lannistera. Przed laty wydana została za mąż za króla Roberta Baratheona. Ma dwóch braci: Tyriona – którym gardzi oraz Jaime’a, który jest jedyną osobą oprócz jej dzieci na której jej zależy. Z Jaime’m, który jest jej bratem bliźniakiem łączą ją stosunki kazirodcze. Matka trójki dzieci - Joffreya, Tommena oraz Myrcelii. Podstępna i wredna, zrobi wszystko aby osiągnać swój cel. Chiny - Daenerys Targaryen. Prawowita dziedziczka Żelaznego Tronu. 'Matka' trzech smoków: Drogon, Viserion i Rhaegal. Kanada - Jorah Mormont. Wygnany za sprzedawanie niewolników z królestwa rycerz, Lord Wyspy Niedźwiedziej. Aktualnie opiekun Daenerys.
[21:05:44] * Chiny MG mówi : Meksyk - Joffrey Baratheon. Najstarsze dziecko zrodzone z kazirodczego związku Cersei Lannister i Jaimie'go Lannistera. Prawnie jest on najstarszym synem Króla Roberta I Baratheona. Nieobliczalny, uwielbia sadystyczne zabawy. Nauru - Najmłodsza córka Eddarda Starka i młodsza siostra Sansy. Uparta, woli walkę od królewskich manier. San Marino - Shae. Młoda dziewka do towarzyska, którą szczególnie przypodobał sobie Tyrion Lannister. Słowiańszczyzna Wschodnia -Robert Baratheon. Głowa rodu i władca Siedmiu Królestw. Pijak i lekkoduch. Syberia - Ygritte. Dzika dziewczyna zza Muru, którą upodobał sobie John Snow. Transylwania - Sansa Stark. Druga z córek Eddarda Starka. W przeciwieństwie do siostry jest bardzo dziewczęca, urocza i lubuje się w dworskim klimacie. Niegdyś podkochiwała sie w Joffreyu, jednak jego sadystyczne zapędy odwiodły ją od tego zauroczenia. Turcja - Tyrion Lannister. Karzeł. Brat Cersei. Niedostatek wzrostu i siły fizycznej nadrabia rozumem.

[21:07:49] Słowiańszczyzna Wschodnia: *bawi się kieliszkiem z delikatnym uśmiechem tańczącym na wargach.*
[21:08:35] San Marino : *dziewka do towarzystwa? nie tak źle... chyba XD*
[21:09:12] Kanada : *zerka na Chiny i po innych modląc się by nie przybył ten cholerny Stark.*
[21:10:00] @ Nauru : *zmarszczyła brwi, zerkając na siostrę, po czym odwróciła spojrzenie*
[21:10:05] Transylwania : * westchnęła, stoi za filarem, i patrzy grzecznie, jak to dama powinna, dookoła.*
[21:10:25] Syberia : *Stanęłą otulona grubymi futrami. Jest tutaj zbyt dla niej gorąco*
[21:11:14] @ C.Lannister(fem!Austria) : *jest*
[21:11:46] * Chiny MG mówi Dodatkowe informacje dla osób nie znających realiów: Kraina w której jesteście to Siedem Królestw. Oddzielone są one od dzikich terenów ogromnym, zrobionym z lodu Murem którego bronią osoby zrzeszone w tzw. Nocnej Straży. Aktualnie znajdujecie się w stolicy Siedmiu Królestw - Królewskiej Przystani, a dokładniej w sali tronowej. Królem jest Robbert Baratheon. Jego sojusznikami jest rodzina Starków. O władzę nad królestwem walczą Targaryenowie, stąd sytuacja w kraju nie jest stabilna.)
[21:13:01] Tyrion Lannister (Turek) : *popatrzył po zebranych z widocznym znużeniem*
[21:15:09] Sansa Stark!Transylwania : *popatrzyła karcącym wzokiem na młodszą siostrę*
[21:15:44] Ygritte!Syberia : *sprawda czy ma niezbyt poluzowaną cięciwę*
[21:16:07] @ Joffrey Baratheon!Meksyk : *stoi sobie w randomowym punlcie sali, spogladajac z wyzszoscia i duma na zebranych. Nie do polubienia*
[21:16:10] @ Daenerys Targaryen!Chiny : *Przy samym wejściu* ...C-Co się tutaj wyprawia?
[21:16:25] @ AryaStark!Nauru : *posłała siostrze spojrzenie zimniejsze niż lód, z którego zrobiony jest Mur*
[21:17:22] Sansa Stark!Transylwania : * westchnęła cicho i pokręciła głową*
[21:18:13] @ C.Lannister(fem!Austria) : *poprawiła maniety swoich rękawów i powiodła wzrokiem po tym ludzie, który nawet nie wie, po co się tu zgromadził*
[21:18:23] @ John Snow!Ameryka : *Rozejrzał się po sali. Trochę mu się nie podobało, że jego siostry są tutaj* Ekhem.. *A chrząknie, może zwróci swoją uwagę.
[21:19:19] @ AryaStark!Nauru : *odwróciła się i spojrzała na brata. Uniosła brwi pytająco*
[21:19:22] Tyrion Lannister (Turek) : *uśmiechnął się do Shei z nadzieją że Cersei tego nie widziała *
[21:19:30] Ygritte!Syberia : *zerka na Johna* ?
[21:19:56] @ Joffrey Baratheon!Meksyk : *gubi sie w odmetach fabuly :c*
[21:24:10] Shea! San Marino : *uśmiechnęła się, nawet pomachała do Tyriona*
[21:24:37] @ C.Lannister(fem!Austria) : *ta cisza jest nazbyt przejmująca. Czy w sali tronowej nie powinien być jakiś muzyk? Bądź nna z niższych osób potrafiąca zabawiać towarzystwo?*
[21:24:37] @ John Snow!Ameryka : *Panny na niego patrzą* N-Nie powinniście być tutaj moje drogie...
[21:24:58] Ygritte!Syberia : *Wzdycha i opiera się o ścianę/kolumnę*
[21:25:13] Sansa Stark!Transylwania : * popatrzyła przez moment na Joffreya, ale odwróciła wzrok*
[21:25:42] @ AryaStark!Nauru : Ktoś chyba musi was tu pilnować *stwierdziła, zaciskając usta w wąską linię*
[21:25:43] @ Joffrey Baratheon!Meksyk : *cicho, cicho, istotnie. Jednak Joff ni zachował tej uwagi dla siebie* Hej, zróbcie coś! *zniecierpliwionym spojrzeniem przemknął po twarzach zebranych*
[21:26:44] @ Daenerys Targaryen!Chiny : *Została zignorowana. Ale nie będzie cierpliwa, na razie. Pogłaskała smoka na ramieniu* Zrobiłabym coś, aby Cię udusić...
[21:26:46] @ C.Lannister(fem!Austria) : *skarciła syna spojrzeniem*...
[21:27:24] Tyrion Lannister (Turek) : *popatrzył na Daenerys* Cześć... czemu krzyczysz?
[21:27:36] @ John Snow!Ameryka : Was..?! W-Wy.. Tu.. Sansa! *On zobaczył te spojrzenie* ...Dziewczynki, co ja z Wami... I Ty? *To ostatnie było do Ygritte*
[21:27:59] @ Joffrey Baratheon!Meksyk : I ja.
[21:28:14] @ Daenerys Targaryen!Chiny : ...bo jest głupi. *Na słowa Tyriona tylko się uśmiechnęła w swoim zwyczaju*
[21:28:32] Sansa Stark!Transylwania : * zmroziło ją, grzecznie spuściła wzrok*
[21:29:05] @ AryaStark!Nauru : *zmarszczyła brwi* Chyba nie wątpisz w moje umiejętności walki?
[21:29:13] @ Joffrey Baratheon!Meksyk : *burknął coś pod nosem* Jest nudno!
[21:29:24] Ygritte!Syberia : Co ja? *unosi brew*
[21:30:21] @ John Snow!Ameryka : Chodź tu, nie znają Cię chyba. *Odrobinę się speszył, wiec zaraz się wyprostował* Ekhem. Nie wątpię w Twoje umiejętności.. *A Sansę załapał za pobródek i podniósł jej główę do góry*
[21:30:58] Sansa Stark!Transylwania : * grzecznie unosi głowę, nie mówi nic*
[21:31:15] Tyrion Lannister (Turek) : Oj... Joffrey się nudzi. Macie jakiś sposób by być niewidzialnym?
[21:31:28] Tyrion Lannister (Turek) : *rzekł do Deanerys i po cichu do Shei*
[21:31:45] Tyrion Lannister (Turek) : *odmachał Shei oczywiście*
[21:32:06] @ Daenerys Targaryen!Chiny : *Zaśmiała się od nosem* Mogę mu pokazać smoka.. Od środka~
[21:32:08] Shea! San Marino : *przeszła po sali, sprawdzając, czy komuś czegoś nie potrzeba*
[21:32:30] Ygritte!Syberia : *podchodzi* No co? *dziki wzrok*
[21:32:46] @ C.Lannister(fem!Austria) : Proszę, Joffrey... nie dawaj złego przykłądu naszej rodzinie. *odkrząchnęła*
[21:32:59] @ AryaStark!Nauru : *nieco się rozpogodziła na twarzy, ale nie zmieniło to jej surowej miny* I bardzo dobrze *przelotnie zerknęła na siostrę. W jej umiejętności wątpiła. Zaraz jednak jej uwagę przykuła Ygritte*
[21:33:12] @ Daenerys Targaryen!Chiny : ...Wasza rodzina ma jakiś dobry przykład? *Spojrzała aż pytająco na królową*
[21:33:19] Tyrion Lannister (Turek) : Chętnie tylko potem będzie problem bo wszystko spadnie na mnie
[21:33:24] @ Joffrey Baratheon!Meksyk : *wywrócił oczami, ale chwilowo - o dziwo - umilkł i tylko wiódł spojrzeniem po ścinach i twarzach*
[21:34:08] @ John Snow!Ameryka : Ładniej Ci z uśmiechem Sanso. *Pogłaskał jeszcze siostrę* I tak.. To jest Ygritte. A to.. Moje dwie siostry. *Troche mu głupio razem zapoznawać, ale cóż*
[21:35:12] @ C.Lannister(fem!Austria) : Wątpisz, waćpani? *odparła chłodnym, neutralnym, arystokratycznym spojrzeniem ku Daenyrys*
[21:35:31] @ AryaStark!Nauru : *bez pardonu wyciągnęła swoją rękę w kierunku Ygritte* Witaj
[21:36:01] Ygritte!Syberia : *zerka na nie* Miło mi
[21:36:59] @ Daenerys Targaryen!Chiny : Wątpię. Jesteś tutaj tylko z powodu oszustw i wykorzystania pieniędzy Twojej rodziny. *Nie wzruszyła się kompletnie tym spojrzeniem, jedynie dalej uśmiechała* Jeśli miałabym powiedzieć, kto ma dobrą opinię to wskazałabym na karła.. *Rękę uniosła w stronę Tyriona*
[21:38:45] @ C.Lannister(fem!Austria) : Widać zaślepia waćpanią sam Ciemny Duch, skoro za dobry przykład podaje waćpani jednego z największych potworów tego świata.
[21:38:55] Shea! San Marino : *obserwuje salę, by jeśli była potrzebna, od razu mogła służyć*
[21:39:27] @ Daenerys Targaryen!Chiny : Wygląd nie ma znaczenia.... W przeciwnym przypadku ten 'piękny' synek miałby lepszy charakter...
[21:39:38] @ Joffrey Baratheon!Meksyk : *totalny noideizm*
[21:40:27] Tyrion Lannister (Turek) : *delikatnie pokazał Shei by usiadła obok niego*
[21:40:31] Sansa Stark!Transylwania : * tylko kiwnęła głową z uśmiechem*
[21:41:13] @ C.Lannister(fem!Austria) : To nie o wyglądzie było to sformułowanie, ma'ame. *wciąż ten chłodny wzrok i niemalże monotonna tonacja głosu* Ale oczywiście... Smocza dama może nie pojąć zagrożeń, jakie niosą potwory.
[21:41:49] Shea! San Marino : *podeszła do Tyriona i przysiadła się* Czy czegoś panu potrzeba?
[21:41:54] @ John Snow!Ameryka : *Sam się uśmiechnął* Powitania powitaniami, ale.. ...Wiecie, że cała trójka nie powinna tutaj być?
[21:42:28] @ AryaStark!Nauru : *opuściła dłoń i przeniosła wzrok na brata* Sansa może wrócić
[21:42:44] Tyrion Lannister (Turek) : Shea nikt nas nie podsłuchuję wiec możesz nazywać mnie po imieniu. Jak zawsze
[21:43:09] Ygritte!Syberia : *uścisnęła jej dłoń krótko*
[21:43:23] @ Daenerys Targaryen!Chiny : *Przekręciła tylko głową, nie ma powodu do rozmowy dalszej rozmowy. No to odwróciła się napięcie prychając.*
[21:43:30] @ Joffrey Baratheon!Meksyk : *stoi obok i podsluchuje* @^@
[21:44:18] @ C.Lannister(fem!Austria) : *powiodła spojrzeniem po pomieszczeniu, uznając tę dysputę za zakończoną*
[21:44:54] Sansa Stark!Transylwania : Mieliśmy przybyć wszyscy, to przybyłam.. wszakrze tak trzeba.. * westchnęła cicho. *
[21:44:56] @ John Snow!Ameryka : ..A Ty? W-Weźmiemy Was obie!
[21:45:14] Ygritte!Syberia : Gdzie?
[21:45:28] Tyrion Lannister (Turek) : *Joffrey.... Mam się szykować na kata? XD*
[21:45:30] Shea! San Marino : Czyżby? Szkoda, że tylko mówić... I że musimy się ukrywać. Ja nie chę takiego życia.
[21:45:57] @ John Snow!Ameryka : Do domu Ygritte.. Z-Znaczy ich domu, bo ja nie mogę wrócić..
[21:46:02] Tyrion Lannister (Turek) : A jakiego byś chciała?
[21:46:28] Sansa Stark!Transylwania : * popatrzyła na brata* Bracie..?
[21:46:50] Shea! San Marino : ślub, oficjalne życie razem...
[21:47:10] @ AryaStark!Nauru : Ja tu zostanę i Cię przypilnuję *uparta na swoim*
[21:47:27] @ Joffrey Baratheon!Meksyk : *najpierw was potorturuje osobiscie v:*
[21:47:41] Tyrion Lannister (Turek) : Razem? Przecież mówiłem ci co zrobi z tobą... i ze mną mój ojciec jak o tym usłyszy
[21:47:47] @ Daenerys Targaryen!Chiny : *Chyba my Ciebie <3 *
[21:48:15] @ Joffrey Baratheon!Meksyk : *wszyscy zginiecie v':*
[21:48:43] @ John Snow!Ameryka : ...Nie, nie, nie. Jedziecie obie do domu. Obie. *Przetarł twarz ręką*
[21:48:50] @ AryaStark!Nauru : *zginę, bo jestem spokrewniona z Seanem Beanem*
[21:49:09] Ygritte!Syberia : Ta jasne.... *śmiech* a ślub?
[21:49:28] @ John Snow!Ameryka : *Nikt z fanów nie chce abym zginął <3 *
[21:49:53] @ John Snow!Ameryka : N-Nie można mieć żadnego ślubu.. *chrząknął i.. zaraz się przyrumienił* Nie mów takich rzeczy przy dziewczynkach...
[21:50:05] @ Joffrey Baratheon!Meksyk : *You know nothing John Snow*
[21:50:15] @ Daenerys Targaryen!Chiny : *Przeżyła zamach na swoje życie.*
[21:50:47] Shea! San Marino : *westchnęła cicho* To go przekonaj jakoś... Spróbuj chociaż...
[21:51:06] Tyrion Lannister (Turek) : Spróbowałem nie raz
[21:51:13] @ AryaStark!Nauru : *skrzyżowała ręce na piersi* Ale ja chętnie posłucham
[21:51:44] @ C.Lannister(fem!Austria) : *wspomina zmarłego męża*...
[21:51:57] Sansa Stark!Transylwania : * kiwnęła nieznacznie głową i patrzy na brata*
[21:53:31] Tyrion Lannister (Turek) : Posłuchaj Shea... Ja chce być żyła szczęśliwie i długo ale jeśli mój ojciec sie o tym dowie to obaj lecimy na stryczek
[21:54:19] Ygritte!Syberia : Zabawna historia ^^
[21:54:33] @ John Snow!Ameryka : ...Nie i koniec! *Sam kontra panny D: *
[21:55:00] @ AryaStark!Nauru : *szturchnęła go mocno łokciem w żebra*
[21:56:28] Shea! San Marino : To co, do końca życia mam być tylko służką, która spotyka się z tobą czasem?
[21:56:35] @ Joffrey Baratheon!Meksyk : *podszedl do Tyriona* Co robisz, karle, he? >:c
[21:57:24] @ John Snow!Ameryka : ...Auć. *pomasował bok* Arya.. Nie powiem niczego.
[21:57:49] Ygritte!Syberia : haha!
[21:57:58] Tyrion Lannister (Turek) : Siedzę nie widać S I O S T R Z E Ń C U....
[21:58:44] Shea! San Marino : *podniosła się od razu* Czy mam coś panu przynieść?
[21:58:56] @ AryaStark!Nauru : Oj powiesz *przybrała najgroźniejszą minę ze swojego repertuaru*
[22:00:08] @ Joffrey Baratheon!Meksyk : Mm, widac, widac. *speszyl sie na moment* Ale z kim i po co, ha? *zerknal na Shee* A- Tak. >:c Chce cos do picia. *sama sie domyslaj co u:*
[22:00:26] @ John Snow!Ameryka : T-To nie jest śmieszne.. *masuje* I nic nie powiem, zgłubiłaś chyba siostrę Aryo. *Sam posłał jej arcyszeroki uśmiech* Eh.. Dzieci. *Z tym ostatnim to już do Ygritte*
[22:00:59] @ AryaStark!Nauru : *wydęła policzki lekko* Sama się zgubiła. Nie mam czasu biegać za nią i jej pilnować.
[22:01:20] Ygritte!Syberia : Urocze masz rodzeństwo
[22:01:58] Tyrion Lannister (Turek) : Siedzę tu i myślę o finansach... Powinieneś też o tym pomyśleć. Albo o gospodarce...
[22:03:39] Shea! San Marino : Dobrze... *wyszła z sali na moment, wróciła z tacą z winem i podała je Joffreyowi* Mam nadzieję, iż będzie to odpowiedni trunek...
[22:03:56] @ C.Lannister(fem!Austria) : *pod nosem syknęła cicho, widząc, że potwór rodzinny przeciąga na stronę kolejnego ze swoich synów*... *ale chwilowo nie ingeruje*
[22:04:44] @ Joffrey Baratheon!Meksyk : Mysle! Caly czas, a co myslales? >:c Ja dbam o finanse, a ty romansujesz, tak? *oczywiscie rzucil tekst o romansowaniu nieswiadomy, iz byla to prawda* Hmpf. *odebral wino, napil sie* Powinno byc lepsze. *burknal, ale usiadl obok Tyriona. Ni ma romansu*
[22:05:17] @ Daenerys Targaryen!Chiny : *Sama stanęłą zaraz za Joffreyem, obok całej grupki* ...Drzesz się na pół zamku. *Samego Joffreya pacnęła w głowę. Irytowało ją to a i przyuważyła CO przerwał zakochanej parze*
[22:05:58] Tyrion Lannister (Turek) : *SZLAG! X'D* Ty dbasz o finanse a ja o tym by nikt Cię nie oszukał finansowo
[22:06:08] @ John Snow!Ameryka : Sama..? Powinnaś wiedzieć, gdzie znajduje się twoje rodzeństwo. *Pokręcił głową* Urocze..? Ta.. De facto to tylko w połowie moja rodzina.
[22:06:35] Shea! San Marino : *stoi tam tylko i nic nie mówi*
[22:06:51] @ Joffrey Baratheon!Meksyk : *no i ochlapal sie winem* ... *dramatyczny obrot made by Joff* Co robisz?! *teraz sie autentycznie drze*
[22:07:22] @ Daenerys Targaryen!Chiny : *Sama posłała uśmiech do Shea'i. kogo jak kogo, ale służace akurat lubi najbardziej* ...hm? Uderzyłam Cię bo krzyczysz na cały głos i straszysz moje dzieci.
[22:07:42] Sansa Stark!Transylwania : * ocknęła się* o co chodzi ze ślubem bracie..?
[22:07:52] @ AryaStark!Nauru : Powinniście sobie zdawać sprawę, kto jest starszy i bardziej odpowiedzialny *przynajmniej w teorii*
[22:08:23] Shea! San Marino : *uśmiechnęła się delikatnie w odpowiedzi *
[22:08:38] @ C.Lannister(fem!Austria) : *przymnęła oczy na chwilę i wyszła. Nie chciała widzieć tej żenującej sytuacji*
[22:08:54] Tyrion Lannister (Turek) : *uśmiechnął sie delikatnie do Shei i do Daenerys*
[22:08:55] Sansa Stark!Transylwania : Jestem starsza od ciebie Arya.. * pryzpomniała grzecznym tonem*
[22:09:57] @ Joffrey Baratheon!Meksyk : *postawil wino na stol, podniosl sie i nawet tupnal noga z bulwersem na ryjcu* Widzisz co zrobilas?!
[22:10:02] @ John Snow!Ameryka : ...Z tym się zgodzę, jest starsza. *Odsuwamy tematykę ślubów XD*
[22:11:13] @ Daenerys Targaryen!Chiny : Tak..? *odciągnęła go od pary kochanków! XD* ...Oblałam rozpuszczonego dzieciaka winem. Nie jesteś za młody na to? *Kij, że jest w jego wieku prawie :v *
[22:12:16] Sansa Stark!Transylwania : Bracie. * popatrzyła na niego. i zerk na Ygritte* wybacz, że niepokoję.. ale o co chodzi..?
[22:12:38] Tyrion Lannister (Turek) : *uśmiechnął się bardzo szeroko do Shei*
[22:12:44] @ AryaStark!Nauru : I bardziej zdezorientowana *stwierdziła, mrucząc coś jescze pod nosem*
[22:13:36] Shea! San Marino : Bezpieczni? Los czasem naprawdę pomaga...
[22:13:45] @ John Snow!Ameryka : Eh.. O nic nie chodzi. Po prostu chciałbym wrócić do domu.. Z-Znaczy Was odstawić do domu.
[22:14:00] Tyrion Lannister (Turek) : Chyba tak kochanie *rzekł cicho do niej z wielkim uśmiechem*
[22:14:17] @ Joffrey Baratheon!Meksyk : Nie jestem. *burknal* Jak ja teraz wygladam?! *jak oblany winem dziwnoryjec?* Powinni cie za to...! *urwal raptownie, zajmujac sie ogladaniem nieszczesnego wdzianka i mruczac cos zlowrozbnie*
[22:14:37] Ygritte!Syberia : oja bo ja wiem
[22:15:13] @ Daenerys Targaryen!Chiny : ...Wyglądasz prawie adekwatnie do Twojego zachowania. *Utrzymywała szeroki uśmiech* ...tylko Cię jeszcze wytoczyć w błocie i gnojniku.
[22:16:41] @ AryaStark!Nauru : To ja tu poczekam, a one mogą pojechać *stwierdziła spokojnie*
[22:17:03] Shea! San Marino : *przysiadła się ponownie* Właśnie dlatego chciałabym jakiejś zmiany... Ale dobre, co mamy, tak?
[22:17:19] Ygritte!Syberia : Mam eskortować?
[22:17:43] @ C.Lannister(fem!Austria) : *poszła się przejść po mieście w asyście dwojga strażników... Może i jej frustracja odrobinę spadnie*
[22:17:58] @ Joffrey Baratheon!Meksyk : *Mamoooooo*
[22:18:47] Tyrion Lannister (Turek) : Tak *uśmiech* Na razie musimy to wytrzymać. Potem ędzie lepiej obiecuje
[22:18:53] @ Daenerys Targaryen!Chiny : *Obydwoje to wiek gimbazy! XD* ...Tknij mnie to urwę Ci te ładne rączki :I
[22:18:57] @ C.Lannister(fem!Austria) : *znaj konsekwencję swoich słów i czynów, synu*
[22:19:11] Sansa Stark!Transylwania : Nigdzie nie jade bez ciebie młoda damo. * patrzy na Arye gniewnie. Może potrafi walczyć o niebo lepiej, ale na boga, jest panienką! i to jak młodą!*
[22:19:11] @ John Snow!Ameryka : A jak i Ciebie dorwą?
[22:20:08] Shea! San Marino : Obietnice mają ogromną moc, więc lepiej przemyśl to dobrze.
[22:20:26] @ AryaStark!Nauru : *schowała się natychmiast za Johnem, pokazując Sansie język* Ty mnie obronisz. Albo ja sama siebie obronię!
[22:21:02] @ John Snow!Ameryka : Dziewczyny! *Położył im obu ręce na głowach*
[22:21:27] Tyrion Lannister (Turek) : Wiem kochanie *uśmiech do niej* Będzie dobrze. Obiecuje
[22:21:46] @ Joffrey Baratheon!Meksyk : ... *cofnal reke*
[22:22:26] Ygritte!Syberia : Umiem o siebie zadbać
[22:23:01] @ Daenerys Targaryen!Chiny : Lepiej. *Znów wrócił jej uśmiech* ..A teraz bądź grzeczny i oddaj koronę c:
[22:23:17] Shea! San Marino : No, oby *kiwnęła głową*
[22:23:35] Sansa Stark!Transylwania : Arya! * nie krzyknęło, ale popatrzyła na nią*. wracasz ze mną. * grzecznie zdjęła jego ręke ze swojej głowy*
[22:24:02] @ Joffrey Baratheon!Meksyk : Co?! *cofnal sie o krok, przy tej okazji przewracajac kielich i wylewajac reszte wina na stol*
[22:24:45] @ Joffrey Baratheon!Meksyk : *Wez sie mamo-*
[22:25:39] @ Daenerys Targaryen!Chiny : To. Co. Powiedziałam. *Stanowy mode on*
[22:26:15] Tyrion Lannister (Turek) : Chcesz się ze mną napić? *nalał wina sobie i podał jej kieliszek*
[22:26:26] @ C.Lannister(fem!Austria) : *spaceruje sobie*
[22:26:47] @ AryaStark!Nauru : Wcale nie *schowała się bardziej za bratem*
[22:27:27] @ John Snow!Ameryka : Umiesz, ale nadal jesteś dzika, a nie tutejsz.. *urwał, bo dziewczynki* ...Czy wy dwie przeżyjecie dzień bez kłócenia się ze sobą!?
[22:27:43] Sansa Stark!Transylwania : Bracie.. * popatrzyła stanowczo* Ma wrócić ze mną.
[22:27:59] Shea! San Marino : *wzięła naczynie* Bardzo chętnie.
[22:28:53] @ Joffrey Baratheon!Meksyk : No chyba nie. I: *az przytrzymal korone reka, ni ma* Zalatw sobie wlasna. >:c
[22:29:11] Tyrion Lannister (Turek) : *nałał jej wino* To za nasze zdrowie
[22:29:34] Ygritte!Syberia : *chichocze*
[22:29:58] @ Daenerys Targaryen!Chiny : Tak się składa, zę akurat TA należy do mnie c:<
[22:30:42] Shea! San Marino : I szczęśliwe życie
[22:30:50] @ Joffrey Baratheon!Meksyk : Nie, jest moja! D:< Wygladam w niej jak prawdziwy baddas.
[22:31:29] @ AryaStark!Nauru : Nie zamierzam *burknęła*
[22:32:07] @ John Snow!Ameryka : Tym razem jednak zgodzę się z Sansą. W domu będziecie bezpieczniejsze..
[22:32:09] Tyrion Lannister (Turek) : I szczęśliwe życie *podniósł kieliszek i wypił*
[22:32:27] @ Daenerys Targaryen!Chiny : Moja! *a go lekko szturchnęła*
[22:32:40] @ AryaStark!Nauru : *wczepiła się mocno w ubrania brata*
[22:33:37] @ Joffrey Baratheon!Meksyk : Nie! *odsunal sie na bok, bo za soba mial stol* Zostaw mnie. Kradnij korone komus innemu. *o ironio*
[22:34:00] Sansa Stark!Transylwania : Idziemy do domu. Tak będzie lepiej. * popatrzyła na Aryę. nie chce tu być. nie przy tym... dzieciaku*
[22:34:54] @ Daenerys Targaryen!Chiny : *Prawie wpadła na stół* Ty udajesz króla..
[22:35:20] Shea! San Marino : *wypiła swoje wino* Więc teraz musi to się spełnić.
[22:35:55] Tyrion Lannister (Turek) : Trzeba tylko czekać
[22:36:06] @ Joffrey Baratheon!Meksyk : Nie udaje! Ja jestem krolem! *zerknal przelotnie na rozlane wino, potem na Shee* ...
[22:36:08] @ John Snow!Ameryka : *Kucnął na chwilę i przytulił obie siostry na raz* ...
[22:37:18] @ AryaStark!Nauru : *wtuliła się w brata*
[22:37:43] Ygritte!Syberia : *patrzy sobie*
[22:37:49] Sansa Stark!Transylwania : * no to co mogła zrobić.. Dawno brata nie widziała, to się wtuliła. mimo że nie powinna*
[22:37:52] @ Daenerys Targaryen!Chiny : Udajesz! *W połowie robi to, bo żal jej tych kochasiów ;_; *
[22:38:25] @ John Snow!Ameryka : *Obejmował je mocno* Też chcesz dołączyć? *A to ostatnie już do swojej panny~*
[22:39:08] Ygritte!Syberia : Co ja?
[22:39:09] Shea! San Marino : Czekać... Dobre sobie... *rozejrzała się po sali*
[22:39:12] @ Joffrey Baratheon!Meksyk : Nie! Mam korone i jeste krolem. *dobra argumentacja to podstawa*
[22:39:29] Tyrion Lannister (Turek) : Huh? a co robić?
[22:40:20] @ Daenerys Targaryen!Chiny : A jak Ci ją zabiorę...? c:<
[22:40:28] @ John Snow!Ameryka : Możesz się.. ekhem.. przytulić.
[22:41:02] @ Joffrey Baratheon!Meksyk : To ci ja zabiore z powrotem. Razem z glowa. I:<
[22:41:53] @ Daenerys Targaryen!Chiny : ...Coś powiedziałam o tykaniu mojej osoby? :I
[22:41:59] Ygritte!Syberia : aha... no jak ... *próbuje się przytulić*
[22:42:44] Sansa Stark!Transylwania : * czuje się niezręcznie*
[22:42:46] Shea! San Marino : Mnie pytasz? Jestem służką. Ty masz władzę
[22:43:36] @ Joffrey Baratheon!Meksyk : Chyba nie doslyszalem. I:< A ja mowilem cos o byciu krolem.
[22:43:56] Tyrion Lannister (Turek) : Um... Jeśli chcesz możemy odjechać gdzies daleko. Do Wolnych Miast na przykład. Jeśli chcesz
[22:44:00] @ AryaStark!Nauru : *a ona czuje się bardzo dobrze, nawet przyciągnęła trochę Ygritte*
[22:44:57] @ John Snow!Ameryka : No i tak powinno być zawsze, jasne? A nie kłótnie czy coś..
[22:45:06] @ Daenerys Targaryen!Chiny : A ja o twoich urwanych łapkach...
[22:45:22] Sansa Stark!Transylwania : * czuć żejest sztywna. No, jest jej bardzo nie zręcznie. to w końcu uwolniła się z objęć brata i delikatnie poglaskała po ramieniu z uśmiechem*
[22:46:10] @ Joffrey Baratheon!Meksyk : Nie paplalabys tyle bez glowy. *zmruzyl slepia*
[22:46:29] Shea! San Marino : Chcę. Dla mnie ty się liczysz, a nie miejsce. *stwierdziła cicho *
[22:46:42] @ AryaStark!Nauru : Spokojnie *stwierdziła, przymykając oczy*
[22:48:44] Ygritte!Syberia : *ostrzy strzały*
[22:48:58] @ John Snow!Ameryka : Coś nie tak? *teraz zerknął na starszą z sióstr* Źle się czujesz?
[22:49:48] Sansa Stark!Transylwania : Trochę, ale To nic waznego. *usmiechnęła się tylko*
[22:49:54] @ Daenerys Targaryen!Chiny : ...Licz się ze słowami. *ZNów go szturchnęłą*
[22:50:20] Tyrion Lannister (Turek) : Kocham cię
[22:51:58] @ Joffrey Baratheon!Meksyk : Nie rob tak! *gdzies w srodku zdania glos mu sie odrobine zalamal, wiec nieszczesny - miast zabrzmiec stanowczo - zapiszczal* ...Nie dotykaj mnie. Inaczej zobaczymy, kto zostanie bez rak. >:C
[22:52:06] Shea! San Marino : Ja ciebie też. *gdyby nie ludzie w sali, pewnie bardziej by to okazała *
[22:53:00] Tyrion Lannister (Turek) : Idziemy do sali obok?
[22:53:53] @ Daenerys Targaryen!Chiny : Ty..? *Znów go popchnęła, rozbawiona*
[22:54:05] Shea! San Marino : A nie będzie to dziwne, że znikniesz gdzieś ze mną?
[22:55:33] Tyrion Lannister (Turek) : Um... To najpierw jedno z nas wyjdzie a drugie wyjdzie chwile po niej dobra?
[22:56:06] @ Joffrey Baratheon!Meksyk : ...! *zaczal sie cofac* Nie! I':<
[22:56:13] Sansa Stark!Transylwania : Ale i tak wracasz ze mną siostro.
[22:57:05] Ygritte!Syberia : mmm
[22:57:24] Shea! San Marino : *pokiwała głową * To chyba najlepszy pomysł
[22:58:08] @ Daenerys Targaryen!Chiny : Bo co? Nie widzę tu strażników..?
[22:58:16] Tyrion Lannister (Turek) : To ja ide pierwszy czy ty?
[22:58:53] @ John Snow!Ameryka : A jednak można się dogadać... *Zaraz się szeroko uśmiechnął i znów mocno objął całą trójkę*
[22:59:29] @ AryaStark!Nauru : *poczochrała brata*
[22:59:57] @ Joffrey Baratheon!Meksyk : Nie potrzebuje ich, sam sobie z toba poradze. I:<
[22:59:58] Shea! San Marino : Ja, poczekam na ciebie. *podniosła się i wyszła po cichu z sali*
[23:00:44] Tyrion Lannister (Turek) : *patrzył na nią jak idzie*
[23:01:04] Ygritte!Syberia : *tulona* hej spokojnie!
[23:02:40] * Daenerys Targaryen!Chiny MG mówi: I nagle pff! Cały urok znikł, a magiczna kraina zmieniła się w stare znane wszystkim cb. Wróciliście też do swoich normalnych postaci. Tak jak i wcześniej ocknęliście się nagle w zupełnie innej rzeczywistości - Chiny wraz z Meksykiem naprzeciw siebie w pozach jakby mieli zaraz sobie skoczyć do gardeł. Nauru, Transylwania, Ameryka i Syberia przytuleni dość mocno, a San obok siedzącego Turcji. Nie pamiętacie niczego, jednak Ci co pili wino wciąż mają jego smak w ustach. No i Meksio może zachować koronę z plastiku.
Austria
Austria

Rodzina : Germanie
Liczba postów : 737

Powrót do góry Go down

Powrót do góry

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
Nie możesz odpowiadać w tematach