Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.

Po drugiej stronie (MG: Estonia)

Go down

Po drugiej stronie (MG: Estonia) Empty Po drugiej stronie (MG: Estonia)

Pisanie by Austria Pon Sty 19, 2015 2:39 pm

Austria, San Marino, Estonia, Turcja, Rosja, HRE.


[19:48:03] Estonia : *Wraca z dużą dziwną skrzynką* ufff jasna cholera
[19:48:16] San Marino : *podniosła rękę* Ja~ Jeszcze czekoladowe... Mniam!
[19:49:24] @ Austria : Ou, jeśli czekoladowe. to poproszę, Sadiku ^ ^ *mino to zerka na tę skrzynkę*
[19:49:45] Estonia : *otwiera* ?
[19:49:46] Seborga : *Drepta za nim* Pomóc ci z tą skrzynką?
[19:50:38] Turcja : Wiedziałem że bedziecie chcieli *wyciągnął ciasto z folii i dał kazdemu kto chciał kawałek... *
[19:50:41] Święte Cesarstwo Rzymskie : Poproszę.*uśmiechnął się*
[19:50:43] Seborga : *Pytanie zadał jeszcze zanim wleźli na schody*
[19:51:04] Rosja : *ściska lekko dłoń Roda, a potem na Edzia* Cóż to...?
[19:51:18] @ Austria : *ma kawę i ciasto czekoladowe. Czego chcieć więcej? Wcina*
[19:51:42] Estonia : W otwarciu * ale otwiera się bez problemu* O nie dzięki ^^ *wyjmuje liścik* eee to jest zaadresowane do Ivana O_o
[19:53:16] Święte Cesarstwo Rzymskie : *dobrze, że jest zajęty jedzeniem ciasta*
[19:53:41] @ Austria : hm... *pchnął lekko Ivana w kierunku Eda*
[19:54:06] San Marino : *w ramach podziękowania za ciasto pocałowała Sadika w policzek i zaraz sobie wcina spokojnie*
[19:55:13] Turcja : *smutno mu jednak jakoś*
[19:55:22] Święte Cesarstwo Rzymskie : *wyjął chusteczkę zza peleryny i wytarł sobie dłonie*
[19:57:13] Seborga : *Aż przestał machać ogonkiem*
[19:59:37] San Marino : *zerknęła na skrzynkę, potem na Ivana ciekawa o co chodzi*
[20:00:05] Turcja : *popatrzył na skrzynie zaciekawiony*
[20:00:36] * Estonia MG mówi: Powiedzmy że Ivan wziął i zaczął czytać na głos: Wania! Przez ostanie stulecia byłeś wspaniałym nauczycielem! Natomiast ja pilną uczennicą. Mam dosyć twojej polityki i wszystkich tych którzy są koło ciebie! Pamiętasz ten projekt mini bomby termojądrowej który uznałeś za szalony? Włośnie zostaniesz pierwszym który od nieju zginiesz! ZDYCHAJ! P.S mam nadzieję że w tej jednej sekundzie życia wrócisz na łono prawosławia... jak by to Ameryka powiedział? Witch Syberia Witch love!
[20:00:53] Rosja : *podchodzi do Eda* *no i czyta...*
[20:01:25] * Estonia MG mówi: Estonia po chwili wyjmuje mini bombę termojądrową. Na zegarze wybija zero.... przed wami biały błysk...
[20:02:00] Turcja : ... Ne? *i błysk*
[20:02:10] San Marino : Che? *trochę głupie ostatnie słowo, nie?*
[20:02:33] @ Austria : *nie zostały po nim nawet bozony ani fermiony..*
[20:02:59] Seborga : *Ostatnia przedśmiertelna myśl: "Nawet nie zjadłem tego ciasta..."*
[20:04:15] Święte Cesarstwo Rzymskie : *kątem oka dosięgnął blask i tylko zapytał się w myślach "to już Boże, nie zdążyłem jeszcze jej powiedzieć"*
[20:04:33] Turcja : *czego i komu Świętku? XD*
[20:04:36] * Estonia MG mówi: Widzicie wpierw Estonię który stał bliżej. Jego włosy zmiotły podmuch. Następnie jego skóra stopiła się niczym wosk ze świecy ukazując tkanki i kości. Białka oczu rozmazały się i spłynęły aż to samej podłogi po czym rozpadł się jak kukiełka... z wami się dzieje to samo... czujecie ogromny ból jak by was żywcem piekło... nastała... ciemność.
[20:05:08] Rosja : *stopił się i rozleciał, jak Edzio*
[20:06:08] Święte Cesarstwo Rzymskie : *"jednakże zgadzam się, amen" i jego ziemska powłoka rozprysnęła się*
[20:06:25] Święte Cesarstwo Rzymskie : *Ici, bo to biedna niespełniona duszyczka jest*
[20:06:49] @ Austria : *ciemno. Jak w jego sercu. I czasem na umyśle. Czy jest duchem? Czy będzie nękał żywych jako upiór?*
[20:07:01] Turcja : *"Allachu... Przebacz..." Jednak zdążył to rzec XD zanim zostało z niego... Zaraz... Nawet prochy nie zostały*
[20:07:01] Seborga : *I po Sebciu. To smutne umrzeć jak spalone ciasto...*
[20:07:29] * Estonia MG mówi: ... czujecie ból, lecz... po chwili czujecie zimno i... budzicie się.
[20:07:34] Święte Cesarstwo Rzymskie : *idealnie wyliczył czas na ostatnie pożegnania, widocznie tak miało być*
[20:07:37] @ Austria : *pomyśl, Sebciu, że umarłeś jak przegotowana pasta*
[20:07:46] @ Nauru : *obudziła się. Aua*
[20:07:56] Estonia : ... nie nie nie nie chcę umierać Boże nie! Jezu! *słyszycie głos Eda* CO do?!
[20:08:46] San Marino : *okej... zniknęła... i się obudziła...* Boże... c-co się dzieje?
[20:08:58] @ Austria : *powoli cuci się z letargu, a jego świadomość wraca do niego we fragmentach niczym zagubione nuty wracają do jednolitej melodii* uh...
[20:09:00] Święte Cesarstwo Rzymskie : *otworzył oczy i sięgnął dłońmi ku niebu czy czymkolwiek co pokrywało powierzchnię nad nim*Sen?Mara?Objawienie?
[20:09:04] Turcja : *obudził się* Zimno
[20:09:36] Estonia : Ale tu pięknie....
[20:09:41] Święte Cesarstwo Rzymskie : Memento Mori, zaiste już to raz przechodziłem.*wyszeptał do siebie*
[20:09:53] Seborga : *Otwiera oczy* To już? Brrr, jak zimno... *Obejmuje się ramionami*
[20:10:20] Rosja : *budzi się* halo... jest tam ktoś...?
[20:11:09] * Estonia MG mówi: Budzicie się na ... plaży! Wspaniała czysta plaża i słychać szum morza... morze jest idealnie czyste widać pływające w nim ryby. Słoneczko świeci i po chwili was ogrzewa. Nie macie na sobie swoich ubrań ale czyste białe szaty. A nad waszymi głowami świeci się jak by małe słońce które was ogrzewa.
[20:11:56] @ Austria : *woda.... a on bał się wody... Ale juz się nie boi. Niczego się nie boi. Dziwne. Otworzył oczy, błądząc palcami po piachu*
[20:12:24] @ Nauru : ...no to prawie jak u mnie *stwierdziła, nieco za spokojnie*
[20:12:44] Seborga : *Siada, bo dotychczas leżał.* Ale pięknie~~!
[20:12:54] San Marino : Plaża, to nie może być złe miejsce! *nawet nie zwróciła uwagi na strój*
[20:13:38] Turcja : *popatrzył na strój* Miałem wiele strojów ale tak czystej bieli nigdy
[20:14:27] Święte Cesarstwo Rzymskie : *to dojmujące uczucie chłodu przeszywające całe ciało*To już też znam, ale widocznie tym razem nie jestem sam.*wstał powoli*
[20:14:40] Turcja : Plaża! Super! Jeszcze kobietki i będzie prawie jak w islamskim raju
[20:15:14] * Estonia MG mówi: Przed wami widok na idealnie czyste morze.... tak czyste że kraby i krewetki pływają w ogromnych stadach... natomiast za wami las... tylko że to nie dżungla ale drzewa z różowo białymi liścikami. Tak piękne że nie jesteście w stanie wykrztusić słowa.
[20:16:08] Estonia : / o proszę [You must be registered and logged in to see this link.]
[20:16:15] Święte Cesarstwo Rzymskie : *usiadł na skraju plaży pozwalając by woda obmywała jego stopy.*Chciałem się tu znaleźć bez serca z ołowiu jednak mi się nie udało przepraszam.
[20:16:41] Seborga : *Zerka na szatę "To o tym mówili w reklamie Perwollu..."*
[20:16:58] @ Nauru : ...a ten las to takie nie bardzo moje...*podniosła się ostrożnie i dotknęła dłonią wody*
[20:17:02] @ Austria : *podniódł się i wytrzepał piasek z włosów*
[20:17:37] Turcja : *popatrzył na drzewa* Piękne
[20:17:44] Rosja : *wstaje i rozgląda się* ... *wdycha powietrze nosem*
[20:18:27] San Marino : *podniosła się i podbiegła do brzegu, ściągnęła buty i moczy stopy w wodzie* ^^
[20:19:07] Święte Cesarstwo Rzymskie : Chciałbym się tu znaleźć razem z Tobą, choć może nawet w doskonalszym miejscu niż to, chciałbym się zestarzeć z Tobą jak wszyscy śmiertelnicy.*szeptał sobie do siebie, wodząc ręką po powierzchni*
[20:19:47] * Estonia MG mówi Woda jest ciepła jak na ocean... na stopach macie sandały a w oddali... słychać.... muzykę?
[20:20:10] @ Austria : *spojrzał po sobie raz jeszcze* Czyżbyśmy byli w Starym Rzymie..?
[20:20:14] Seborga : *Wstaje i z czystej ciekawości podwija kiecę, żeby zobaczyć, czy ma majtki. Tak bardzo przyziemny Seb...*
[20:20:37] San Marino : *póki co się nie skarży* Muzyka? Słyszycie też?
[20:21:05] Turcja : Też ją słyszę! *poszedł w kierunku dzwieku* Zaczyna sie jak w Starożytnym Egipcie
[20:23:54] Rosja : Możliwe... znowu jakaś magia pewnie.
[20:24:10] @ Nauru : *zamknęła oczy, ciesząc się muzyką*
[20:26:58] Seborga : *Głupi Sebek, siłuje się z kiecką, bo nie może chwycić za brzeg*
[20:29:15] San Marino : *wyszła na piasek, buty wzięła do ręki* Idziemy sprawdzić, skąd dochodzi ta muzyka?
[20:29:51] Święte Cesarstwo Rzymskie : *wstał prawie mimowolnie*
[20:31:07] Rosja : Da, to byłby dobry pomysł~ *podchodzi do San*
[20:31:46] * Estonia MG mówi: Widzicie jakiegoś... chłopaka, max 30 lat idzie z radiem w ręku i butelką wina w drugiej dłoni, podskakując, jakby do stóp miał zamocowane sprężyny
[20:32:15] Seborga : *Daje spokój sukience i idzie za San*
[20:32:28] Turcja : Merhaba młody człowieku! *podbiegł do chłopaka. nie spodziewał się akurat takiego widoku*
[20:33:04] @ Austria : *poszedł za innymi za San, jednak człowieka z radiem obserwuje kątem oka*
[20:33:32] Święte Cesarstwo Rzymskie : *poszedł za pryncypałem*
[20:34:26] @ Nauru : *otworzyła oczy i poszła za nimi, doganiając San* Jak myślisz, co to?
[20:34:55] * Estonia MG mówi: Chłopak spojrzał się na was dziwnym wesołym wzrokiem. Bije od jego niesamowita poświata. odkłada radio dopija wino i rzuca w morze ale butelka znika. „Witam was!”
[20:35:30] Turcja : Gdzie jesteśmy? Wiesz może. I kim jesteś jeśli możemy wiedzieć?
[20:35:41] San Marino : To miejsce? Nie mam pojęcia... *podeszła do chłopaka* Hej~
[20:36:19] @ Austria : *mruży oczy, jak zawsze nieufny*
[20:37:02] Seborga : Ciao~ *Szczerzy się do chłopaka*
[20:37:57] * Estonia MG mówi: „Może mnie nie znacie?” Ma na sobie długie dzwony koszulę w kratę ale bez rękaw kowbojski czarny kapelusz i czarne okulary. Z kapelusza wystają długie brązowe włosy. „Na ziemi mówią mi Jehowa.... Allah... Budda... no wiadomo”
[20:39:01] Turcja : Zaraz... Jesteś Allahem?! *aż ściągnął maskę z twarzy i patrzy szeroko oczami na niego*
[20:39:12] @ Nauru : *zmarszczyła brwi. I to mocno* Eee...w sensie....Bóg?
[20:39:20] San Marino : Co? D... Dio?
[20:39:46] Święte Cesarstwo Rzymskie : *a to ciekawostka*
[20:39:59] Święte Cesarstwo Rzymskie : Doprawdy?
[20:40:09] Seborga : *Nigdy nie myślał, że Bóg będzia tak bardzo ludzki. Robi wielkie oczy*
[20:40:30] * Estonia MG mówi: „Bóg...? Nie lubię tego słowa... wszystkie stworzenia we wszechświecie mówią na mnie Stwórca, o to dopiero.”
[20:40:34] Turcja : Przynajmniej ja miałem rację że ubieranie się od stóp do głów cały jest bez sensu jeśli nie jest się na pustynii
[20:40:35] @ Austria : *z jakiegoś powodu temu jegomościowi nie wierzy*
[20:41:07] Turcja : *myśli o Arabach xD*
[20:41:44] @ Nauru : Eeee...*ona mówiła kiedyś Stwórco do wielkiego pająka*
[20:41:45] Estonia : *Zamarł i podchodzi do niego* To niemożliwe O_O
[20:42:10] San Marino : *bardzo odważnie... schowała się za Sadikiem, tylko wygląda zza niego*
[20:42:52] Święte Cesarstwo Rzymskie : *westchnął tylko*
[20:43:07] Turcja : *popatrzył na niego * czyli mówisz że wszyscy ludzie wierzyli w ciebie jednak określili cię inaczej?
[20:44:11] * Estonia MG mówi: „Nie bójcie się mnie naprawdę... wasze religie mają rację: Ja istnieję.... tylko podreligie nie mają racji... spokojnie jak macie pytania chętnie na nie odpowiem ale po kolei. Tak Turcjo, inaczej. Każdy z was czcił mnie inaczej pod innym imieniem, ale nieważne. Każdy z was domagał się dobra i sprawiedliwości”
[20:44:27] Święte Cesarstwo Rzymskie : *nic nie mówi, ale wyobrażał sobie go jako światło albo lepiej coś niematerialnego*
[20:45:39] @ Nauru : *teraz ma problem. Przysiadła na ziemi*
[20:46:02] @ Austria : *w jego domniemaniu Stwórca był surowym, silnym mężczyzną. Czuje się z leksza.. zawiedziony*
[20:46:07] San Marino : To wszystkie wojny religijne nie miały najmniejszego sensu... Ludzie zabijali się i nawracali przymusowo, choć nie było takiej potrzeby... *westchnęła ciężko*
[20:46:12] Turcja : *"jemu się nawet gościu zaczął podobać"* A to czemu nie przyszles i nie poprawiles nas? Gdyby podreligie się nie mylily to nie było by wojen religijnych
[20:46:57] * Estonia MG mówi: „Nie tylko ludzie! Są inne istoty! Kosmici jak to określacie! Ale ludzi lubię, bo to typowo dyplomatyczna rasa.”
[20:47:34] Turcja : Kosmici istnieją? '
[20:48:17] * Estonia MG mówi: Nie mogłem *posmutniał* Dałem wam wolę to wystarczyło... tak myślałem przynajmniej... tak tak, jest około 10 bilionów ras... *drapie się po rzadkich wąsikach*
[20:48:20] Seborga : *Zaciesz niesamowity, bo taki Bóg mu bardzo pasuje*
[20:48:47] @ Nauru : ...a-ale czemu tu jesteśmy?
[20:49:53] Święte Cesarstwo Rzymskie : *a na obrazach był to raczej starszy mężczyzna z długą, białą brodą i długimi, białymi włosami*
[20:50:17] @ Austria : *zapominasz o lataniu na chmurce, Świętku*
[20:50:29] Turcja : *piątka Seborgio* A to... co z różnymi zakazami i nakazami? np. Islam zakazywal smacznej wieprzowiny trochę ze względów no zdrowotnych bo na pustynii to mięso się niezbyt nadaje...
[20:50:37] * Estonia MG mówi: *Zerka na Nauru* Bo nie żyjecie a każdy kto nie żyje trafia tutaj a ja mu tłumaczę...po prostu jestem wszechmogący... i wiem co myślisz Rzymku! Ja tak wyglądałem ale wolę ten wygląd!
[20:51:01] Turcja : *w Islamie zabrania się ukazywaniu postaci Allaha, ludzi i zwierząt. Turek wiadomo że to łamie *
[20:51:02] Seborga : Czy jednorożce istnieją? *Random pytanie*
[20:51:04] San Marino : Kosmici... Aha... *chyba nic jej nie zaskoczy* A... anioły mają skrzydła? *takie pytanie z ciekawości* Kłócono się w tej sprawie... A chyba Ty wiesz najlepiej, nie?
[20:52:38] * Estonia MG mówi: Ja nic wam nie zakazałem! *poczochrał Turka po głowie* To podreligja... emmm *Zerka na San* Aniołowie? Znaczy ludzie ze skrzydłami? Tak dostaniecie skrzydła, ale to później.
[20:53:15] Turcja : *Turek się uśmiechnął* Będziemy mieli skrzydełka?!
[20:53:38] @ Austria : *kucnął sobie przy Świętku i tak trwa*
[20:53:41] Turcja : a są ludzie ze zwierzecymi ogonami i uszami?!
[20:54:36] @ Nauru : ...żart? *spytała, nieco skołowana&
[20:54:42] Turcja : A co robisz w czasie wolnym? A jak stworzyłeś swiat? A w ogóle dlaczego? Jak to wszystko wymyśliłes i stworzyłeś?
[20:55:20] @ Austria : *nic nie mówić, dać Turkowi głos, on wszystkie tematy poruszy xD*
[20:55:30] Seborga : *Doczeka się odpowiedzi na pytanie o jednorożce?*
[20:56:23] Turcja : *Jeszcze macie jakieś pytania?*
[20:56:54] San Marino : *uświadomiła sobie, że wcale się nie zmartwiła, że nie żyje... teraz słucha tylko pytań*
[20:57:34] Święte Cesarstwo Rzymskie : Ale dlaczego o Najwyższy Panie zmieniłeś swoje oblicze? Czy tamto Tobie nie przystoi?*czyta moje myśli*
[20:57:37]* Estonia MG mówi: *Bóg podchodzi do drzewa... ale te drzewo ma czerwone liście* Z tego drzewa Adam i Ewa zjedli owoc zakazany.... emmm jednorożce istnieją ale by je zobaczyć trzeba sobie zasłużyć... czemu stworzyłem świat? A wy myślicie że co? Ja też mam potrzeby, lubię obserwować... co robię w czasie wolnym? Słucham muzyki! Kocham muzykę ^^
[20:57:41] Turcja : *A co się dzieje z nami po śmierci? Ja też lubię muzykę *uśmiech * Czyli nie było wielkiego wybuchu itp?
[20:59:01] Seborga : Czy muzyka metalowa to dzieło szatana?
[20:59:06] Rosja : Więc stworzyłeś sobie jakby takie... terrarium, a my jesteśmy zwierzakami w tym terrarium, da? *podrapał się po głowie*
[21:00:01] * Estonia MG mówi: Ciekawie to ujęliście ale wielki wybuch był!~ Naprawdę... Szatan? Nie.... po prostu ci co czynili zło to unicestwiam i daję po paru stuleciach na nowo by mieli szansę.
[21:00:51] Turcja : A zwierzatkowe artrybuty?
[21:01:06] * Estonia MG mówi: Ej! *zerka na Seborga* Uwielbiam Metal no daj spokój D:
[21:01:20] @ Austria : *dawny nazistazaczął się zastanawiać, czy ktoś go kiedyś unicestwił, czy jakimś cudem uniknął tego losu.Bo Niemcy się nawet zmienił po wojnie, ale Rod tylko zaczął siedzieć cicho*
[21:01:22] San Marino : A teoria z Piekłem, Czyśćcem i tak dalej? I j-jak to unicestwiasz? I taka reinkarnacja? *nie rozumie*
[21:01:33] Święte Cesarstwo Rzymskie : *Zapytałby się dlaczego mógł zostać przywrócony ponownie do życia wprawdzie ojciec mu coś pokrótce tłumaczył, ale jak to jest możliwe.*
[21:02:29] Seborga : Uff, całe szczęście... Wygląda na to, że to nie od metalu nie zasłużyłem, żeby widzieć jednorożce... *Kamień z serca*
[21:03:03] * Estonia MG mówi: *zakłopotany* Piekła nie ma... czyściec to ziemia.... dałem wam sumienie, zastanówcie się, co dobre co złe...
[21:03:15] Rosja : Chciałbym zobaczyć Boga machającego włosami i grającego na gitarze... A kiedy dostaniemy te skrzydła?
[21:03:19] @ Nauru : To...może wrócimy? Na ziemi bardziej się przydamy...
[21:03:43] @ Austria : *zabolały go nogi od kucania, to se usiadł*
[21:03:47] Turcja : *"Są ludzie z ogonami i uszami?"*
[21:04:24] * Estonia MG mówi: Skrzydła? Jak chcecie pójść dalej.... na razie odpowiadam wam na pytania....
[21:04:37] Święte Cesarstwo Rzymskie : *wszystkie jego teorie nagle upadły, przed oczami mignęła mu Icia, czy będzie miał szansę ją jeszcze kiedykolwiek spotkać?*
[21:05:06] San Marino : Więc byliśmy oszukiwani... Tak po prostu... *mruknęła pod nosem*
[21:06:07] Święte Cesarstwo Rzymskie : *przysunął się do pani Marii*
[21:06:22] Turcja : *tuli San*
[21:06:34] @ Austria : Jak unicestwiasz tych, co czynili zło? *powtórzył za Marią, sam był ciekawy*
[21:06:42] * Estonia MG mówi: *podchodzi do San i pogłaskał ją* Ja się pierwszym ludziom objawiłem! Powiedziałem co i jak to wy sami mnie zmodyfikowaliście! ^^[/b]
[21:07:23] Rosja : *siada sobie na ziemi* Eh..
[21:07:28] * Estonia MG mówi: ... "A słowem swoim zdmuchnął bezbożnika" Prawdą...
[21:07:47] Turcja : Rozumiem a są ludzie z kocimi uszami i ogonami?
[21:07:57] @ Nauru : *przetarła oczy* Ale...
[21:09:00] @ Austria : *zmrużył tylko oczy*...
[21:09:09] Turcja : Jak prawdą?
[21:09:13] Seborga : *Myśli, czy wrócić do sprawdzania, czy pod tą kiecą ma majtki*
[21:09:47] * Estonia MG mówi: Prawda to słowo boże.... największy grzech to kłamstwo i śmierć... nie, nie ma takich ludzi *zerka na Turka* Jedne zdanie które niesie za sobą prawdę może zniszczyć całe imperium.
[21:09:57] San Marino : *wtuliła się* Zawsze można było pokazać się ponownie i powiedzieć, co sami wymyśliliśmy... *zamilkła, to po prostu dla niej zbyt dużo informacji jak na jedną chwilę*
[21:10:48] Turcja : Nie ma?*lekko posmutniał * Szkoda by Grecja byłby szczęśliwy
[21:11:16] Turcja : Zaraz... To mnie też unicestwiłeś?
[21:12:05] * Estonia MG mówi: tak... każde z was... jedynie jedne państwo mi było wierne ale to z nim się spotkam... na sam koniec
[21:12:40] Turcja : A jakie to państwo? *ciekawości level hard *
[21:12:49] @ Nauru : A jakie to państwo?*spytała niepewnie. Sama wyznawała nieco...pogańską wiarę?*
[21:13:10] San Marino : Każde? A... co ja zrobiłam, jeśli mogę spytać? *nie ma zielonego pojęcia, serio*
[21:13:19] Rosja : Właśnie... ? *wgapia się w Stwórcę, choć się nieco domyśla*
[21:13:32] Święte Cesarstwo Rzymskie : Jeśli można coś wyjaśnić Najwyższy Panie, jak to możliwe, że można umrzeć dwa razy?
[21:13:39] Turcja : A co ja?
[21:13:59] * Estonia MG mówi: Nie powiem wam... się dowiecie jak przejdziecie dalej ... *zerka na San* Byłaś częścią Imperium Rzymskiego ale on odkupił swoje winy.
[21:15:13] Seborga : *Seb sam wie, co naskrobał*
[21:15:28] Święte Cesarstwo Rzymskie : To nie pani wina.*spogląda na panią Marię*
[21:15:41] @ Austria : *wymownie milczy, bo ciężej by mu było wymienić to, czego nie zrobił*
[21:17:06] Rosja : *wzdycha* Trochę nieciekawie...
[21:17:15] * Estonia MG mówi: W każdym razie pójdziecie do nieba... czekają tam za wami wasi najwierniejsi ludzie... i wrócicie na ziemię bo... zaprawdę powiadam wam: i będzie nowe niebo i nowa ziemia a szczęście wasze będzie poprzez wieki trwać
[21:17:40] Święte Cesarstwo Rzymskie : *chociaż skoro został przywrócony to nie powinien się pytać "jak?"jakoś tak się stało, może jeszcze raz dostanie możliwość zejścia na Ziemię*
[21:18:48] Turcja : Czyli wrócimy na ziemie? A będziemy pamiętać to spotkanie?
[21:19:19] Rosja : *pokiwał głową* przyjąłem.
[21:19:21] San Marino : *nie zgadza się z opinią Stwórcy, ale nic nie powie na ten temat, dla własnego dobra... * Nowa Ziemia...
[21:19:47] * Estonia <G mówi: Wtedy ja zejdę na ziemię... i będzie pokój.... ale to potrwa jeszcze trochę czasu, ale wam to obiecałem i słowa dotrzymam.
[21:20:58] @ Nauru : A...a co będzie tak konkretnie z krajami? Będą dalej istnieć tak samo?
[21:21:12] @ Austria : *coś czuje, że ma przechlapane...*
[21:21:51] Turcja : *tuli San*
[21:22:04] * Estonia MG mówi: Tak. Ale ziemia będzie większa by każdy miał dobrze.
[21:23:15] Turcja : A co teraz z nami?
[21:24:03] Rosja : *Wstał. Postanowił się przejść nieco po tym terenie*
[21:24:10] San Marino : *wtul*Nikt nie będzie chciał robić z innego państwa podwładnego?
[21:24:43] @ Austria : *hehehehe. Już to w skórze czuje, te "Większe tereny". Widząc, że Ivan podreptał w teren on się podniósł i poszedł z nim*
[21:25:42] Turcja : *popatrzył na Stwórce* A po równo?
[21:25:43] Seborga : *Nie ma co robić, to siłuje się z tą kiecką, żeby sprawdzić*
[21:25:51] * Estonia MG mówi: Ale was zapraszam *wskazuje na stację i pociąg, którego nie było przed chwilą*
[21:26:22] Turcja : Pociąg? Dokąd jedziemy?
[21:26:25] Rosja : Oo? *podchodzi do owej stacji*
[21:27:03] Seborga : O? *Idzie do pociągu*
[21:27:04] @ Austria : *chwyci Ivana za rękę, nieufny*
[21:27:06] @ Nauru : *podniosła się i podeszła do pociągu*
[21:27:26] Święte Cesarstwo Rzymskie : *nawet nie śmie pytać czy coś dostanie, nie ma przecież potrzeby by istniał, chcę spełnić swoje zadanie i udać się tam, gdzie jego rodzice*
[21:27:41] Turcja : *poszedł do pociągu trzymając San*
[21:28:05] * Estonia MG mówi: Dalej... *odparł krótko*
[21:28:05] Święte Cesarstwo Rzymskie : *spojrzał nagle na pociąg*
[21:28:36] Estonia : *Jest tam gdzieś*
[21:28:50] Turcja : *lekko się boi i tuli San* idziemy tam?
[21:28:55] @ Austria : *Czemu nie zapytałeś, czy dostaniesz nowy komputer? XD*
[21:29:41] San Marino : S-si... A mamy inne wyjście?
[21:30:27] Seborga : *Wychyla się przez okno pociągu*
[21:30:32] Turcja : Nie wiem.*podszedł do pociągu z San*
[21:30:33] Rosja : *ścisnął lekko rękę Rodericha* ...
[21:30:45] @ Nauru : *weszła ostrożnie do pociągu*
[21:30:47] * Estonia MG mówi: Tak możecie zostać ale wrócicie na ziemię ale odradzam....
[21:31:00] Turcja : Czemu?
[21:31:13] @ Austria : Dlaczego odradzasz...?
[21:32:43] Rosja : Już nic z tego nie rozumiem .J.
[21:32:50] * Estonia MG mówi: *Pociąg jak pociąg ale wagony puste* Bo po prostu kto mi zaufał wyszedł na dobre.
[21:34:07] @ Austria : *spojrzał po innych, chce wiedzieć, jaką oni decyzję podejmą*
[21:34:34] Turcja : *wszedł do pociągu i dał rękę by San wszedla*
[21:34:44] Święte Cesarstwo Rzymskie : Może powinniśmy spróbować?
[21:35:38] Seborga : *On już jest w pociągu*
[21:36:28] San Marino : *weszła też*
[21:36:54] Święte Cesarstwo Rzymskie : *poszedł za nimi*
[21:37:11] @ Nauru : *usiadła w jednym wagonie*
[21:37:12] Rosja : *no to idzie z Rodkiem do pociągu*'
[21:37:26] @ Austria : *on się ciągle waha, Ivan*
[21:37:27] * Estonia MG mówi: *patrzy jak wchodzą zadowolony* Moi drodzy życzę wam udanej podróży!
[21:38:06] Turcja : Teşekkürler! (tur.dzięki)
[21:38:18] Święte Cesarstwo Rzymskie : *wybrał miejsce przy oknie i się zamyślił*
[21:39:09] Święte Cesarstwo Rzymskie : Wszechmocny objawia się zaiste w najbardziej osobliwych formach.
[21:39:09] @ Austria : *a niech będzie. Wsiadł. Choć nie jest zadowolony, ulokował się gdzieś w kącie*
[21:39:36] Seborga : *Maluje palcem obrazki na szybie*
[21:39:37] Rosja : *siada obok Rodka* c:
[21:40:35] @ Austria : *izolacja*
[21:41:37] * Estonia MG mówi: Pociąg wydaje dźwięk a on wam macha: Do zobaczenia spotkamy się za dłuższy czas.... ! *pociąg odjeżdża wam się ...emmm no budzicie się*
[21:42:51] Seborga : *Podnosi się lekko i otwiera oczy* ...To był sen?! *Mdleje i pada znów na podłogę*
[21:42:51] @ Austria : *otworzył oczy.. Nie czuje większych zmian*
[21:43:16] @ Nauru : *otworzyła oczy i dotknęła policzka*
[21:43:54] * Estonia MG mówi: Budzicie się na cb a na stole słodycze! a Estonia stoi obok z głupkowatą miną.
Austria
Austria

Rodzina : Germanie
Liczba postów : 737

Powrót do góry Go down

Powrót do góry

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
Nie możesz odpowiadać w tematach