Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.

Dzielimy Europę i "przemianowujemy" Azję

+4
Irlandia
Rumunia
San Marino
Celt
8 posters

 :: Formalności :: Śmietnik :: Inne

Strona 2 z 2 Previous  1, 2

Go down

Dzielimy Europę i "przemianowujemy" Azję - Page 2 Empty Re: Dzielimy Europę i "przemianowujemy" Azję

Pisanie by Turcja Sob Mar 07, 2015 6:15 pm

Gryzonia napisał:Na bliskim to Raki, w końcu cośtam Turek zawsze gada o tym. *jak wy słuchacie?*

Dobre pytanie Nianiu XD Bo teraz się sama zastanowiłam

Jeśli chodzi o Rakı... To TURECKA wódka

Austria napisał:Chciałabym też wstępnie podzielić Azję na Bliski Wschód oraz Daleki Wschód, jeszcze dokładnej granicy nie ustalałam, które kraje będą te dwie grupy rozgraniczać. Dlatego w temacie użyłam słowa przemianowanie, bo (z wyjątkiem Turka-admina) nie mamy teraz kraje Bliskiego Wschodu i nie wiem, czy grupa będzie wprowadzona "już"

Jeśli mogę się tu wtrącić... *Jeśli może*...
No właśnie ten podział Bliski i Daleki... A Środek? Bo jeśli w grupie Bliski wschód będą wszystkie tureckie państwa to w tej grupie będą państwa arabskie, perskie i tureckie... Więc radzę alkoholu nie dawać bo tak TEORETYCZNIE w Islamie nie wolno pić alkoholu
Turcja
Turcja

Rodzina : Turcy
Liczba postów : 302

Powrót do góry Go down

Dzielimy Europę i "przemianowujemy" Azję - Page 2 Empty Re: Dzielimy Europę i "przemianowujemy" Azję

Pisanie by Austria Sob Mar 07, 2015 6:39 pm

O, dzięki Turek. To można podzielić wszystkich ze względu na alkohol, a do Bliskiego Wschodu dać "Allah zabronił pić"
Austria
Austria

Rodzina : Germanie
Liczba postów : 737

Powrót do góry Go down

Dzielimy Europę i "przemianowujemy" Azję - Page 2 Empty Re: Dzielimy Europę i "przemianowujemy" Azję

Pisanie by Celt Sob Mar 07, 2015 6:41 pm

Austria napisał:"Allah zabronił pić"

Jestem jak najbardziej za XD
Celt
Celt

Rodzina : Brytyjczycy
Liczba postów : 171

Powrót do góry Go down

Dzielimy Europę i "przemianowujemy" Azję - Page 2 Empty Re: Dzielimy Europę i "przemianowujemy" Azję

Pisanie by Turcja Sob Mar 07, 2015 7:08 pm

Austria napisał:"Allah zabronił pić"

Jako członek Bliskiego Wschodu, rodziny tureckiej, były opiekun Arabów i stary znajomy Persów uznaję, że...

Ta nazwa jest genialna! XD
Turcja
Turcja

Rodzina : Turcy
Liczba postów : 302

Powrót do góry Go down

Dzielimy Europę i "przemianowujemy" Azję - Page 2 Empty Re: Dzielimy Europę i "przemianowujemy" Azję

Pisanie by Celt Sob Mar 07, 2015 7:10 pm

Turcja napisał:
Austria napisał:"Allah zabronił pić"

Jako członek Bliskiego Wschodu, rodziny tureckiej, były opiekun Arabów i stary znajomy Persów uznaję, że...

Ta nazwa jest genialna! XD

Mamy poparcie, można zostawić c:
Celt
Celt

Rodzina : Brytyjczycy
Liczba postów : 171

Powrót do góry Go down

Dzielimy Europę i "przemianowujemy" Azję - Page 2 Empty Re: Dzielimy Europę i "przemianowujemy" Azję

Pisanie by Gość Nie Mar 08, 2015 5:45 pm

Mój Korek w takim razie czuje się pominięty bo i sushi i sake to głównie wszystkim kojarzy się z Japonią :< Może Za Bliski Wschód i Azjatyckie Klony? Do tego skoro Skandynawia i Brytole mają swoją grupę to można dać Słowian, Latynosów itp.

Gość
Gość


Powrót do góry Go down

Dzielimy Europę i "przemianowujemy" Azję - Page 2 Empty Re: Dzielimy Europę i "przemianowujemy" Azję

Pisanie by Irlandia Nie Mar 08, 2015 6:06 pm

Mamy swoją grupę, bo jesteśmy wyjątkowi xd
Ale podpisuję się pod "Klonami" - proponuję nawet "Azjatyckie Wojny Klonów"
Irlandia
Irlandia

Rodzina : Brytyjczycy
Liczba postów : 164
Skąd : Z NIEZALEŻNEJ Republiki Irlandii

Powrót do góry Go down

Dzielimy Europę i "przemianowujemy" Azję - Page 2 Empty Re: Dzielimy Europę i "przemianowujemy" Azję

Pisanie by Meksyk Nie Mar 08, 2015 9:46 pm

Azjatyckie Wojny Klonów. Jako fan starwarsów ocieram z policzka łezkę wzruszenia.
Meksyk
Meksyk

Rodzina : Mieszkańcy Ameryk Środkowej i Południowej
Liczba postów : 242
Skąd : Z krainy agawy, fiesty i wiecznej mañany.

Powrót do góry Go down

Dzielimy Europę i "przemianowujemy" Azję - Page 2 Empty Re: Dzielimy Europę i "przemianowujemy" Azję

Pisanie by Austria Pon Mar 09, 2015 7:17 am

Melduję, że koło 20 godziny (może wcześniej) zamknę temat i dam ankietę~
Austria
Austria

Rodzina : Germanie
Liczba postów : 737

Powrót do góry Go down

Dzielimy Europę i "przemianowujemy" Azję - Page 2 Empty Re: Dzielimy Europę i "przemianowujemy" Azję

Pisanie by Gość Wto Mar 10, 2015 11:27 am

Wygrzebalam sie spod lawiny ksiazek. Moj Chiny juz placze na widok tych Klonow, ale poki nie przezuca tego ludzie na fabule to scierpie.

Intryguje mnie inna rzecz - mamy te klony, panstw w Azji o takim samym wygladzie obywateli liczmy jakies... 6? Plus HK i MK.
Arabowie...11 o ile dobrze pamietam.
Razem 17... yyyy... pieknie ale.. w Azji jest ok. 50 panstw, wiec co z reszta? :'o

Gość
Gość


Powrót do góry Go down

Dzielimy Europę i "przemianowujemy" Azję - Page 2 Empty Re: Dzielimy Europę i "przemianowujemy" Azję

Pisanie by Meksyk Wto Mar 10, 2015 1:46 pm

Ja to bym się tych "wojen klonów" czepiała o tyle, że to jest nazwa z deczka... prześmiewcza (wszak równie dobrze Europa mogłaby być klonami z perspektywy Azjatów; nie mówiąc już o powyższym wtrąceniu Chinci), co mi się nie zgadza z poprzednią rozmową z Yass, w której deklarowała, iż nie przepada i niespecjalnie życzy sobie takich rang na forum.
Yass, ja się nie chcę czepiać twojego gustu, ale ślizgiem pominęłaś satyryczny wydźwięk "klonów", a na moich "roponośnych" zatrzymałaś się i trochę ponarzekałaś, że stereotypy, że obraźliwe (o nie, userzy z Arabii Saudyjskiej skasują swoje konta na Die za tę zniewagę!), czego ja, eww, nie rozumiem. .-.
Meksyk
Meksyk

Rodzina : Mieszkańcy Ameryk Środkowej i Południowej
Liczba postów : 242
Skąd : Z krainy agawy, fiesty i wiecznej mañany.

Powrót do góry Go down

Dzielimy Europę i "przemianowujemy" Azję - Page 2 Empty Re: Dzielimy Europę i "przemianowujemy" Azję

Pisanie by Gość Wto Mar 10, 2015 2:18 pm

"Meks: Czyli jak zmienić zdanie w dwa dni"

Wiem, że może wydaje się wam to niezbyt miłe - dlatego jest ten temat. Macie zaproponować własne nazwy, ankieta będzie, żeby zadecydować, co przejdzie. Jeśli wam coś specjalnie nie pasuje, piszcie śmiało własne propozycje. 

PS Turek was nie ogarnia

Gość
Gość


Powrót do góry Go down

Dzielimy Europę i "przemianowujemy" Azję - Page 2 Empty Re: Dzielimy Europę i "przemianowujemy" Azję

Pisanie by Gość Wto Mar 10, 2015 2:56 pm

Mi sie nazwa nie podoba bo swego czasu glownym pojazdem na Azjatow bylo ze sa klonami, ze sa tacy sami bla bla tak dalej i.... tak szczerze przestalo mnie to smieszyc gdzies w 2012 roku~
No i mowie, to troche dziwne bo np. takiej Tajlandii juz w to nie wcisniecie, ani.. calego ASEANu, Azja wyspiarska (chyba ze dla kogos nie ma roznicy pomiedzy ot chociazby kolorem skory wyspiarzy i np. Koreanczykow to nie mam pytan, jedynie sugeruje ze roznica mniejwiecej podobna do tej miedzy Latynosami a Skandynawia).
A ja mam propozycje hm... siedze wlasnie na chinskim, to juz mysle~
A nie, przepraszam.. jedyne co mam przed oczami to moja nauczycielke i w glowie jawi mi sie tylko 'Tsunami, wojna i kroliczki'. Absurdalne, slodkie i dzikie. Jak Azja Pld-Wsch \o/

Tak zrobilam domek dla wyspiarzy, Wschodu i Pld-Wschodu ale... wciaz zostaja nam biedni Zachodni i Centralni :c Azja Poludniowa tez by pewnie cos chciala.

Gość
Gość


Powrót do góry Go down

Dzielimy Europę i "przemianowujemy" Azję - Page 2 Empty Re: Dzielimy Europę i "przemianowujemy" Azję

Pisanie by Meksyk Wto Mar 10, 2015 3:30 pm

Ja nie zmieniłam zdania, ja ino pierwotnie nie zwróciłam większej uwagi na niezgodność w yassowych podejściach. ;___;

Niech tam, wycofać wolę się tu i teraz, nim znów skończy się na awanturze z mym udziałem.
Meksyk
Meksyk

Rodzina : Mieszkańcy Ameryk Środkowej i Południowej
Liczba postów : 242
Skąd : Z krainy agawy, fiesty i wiecznej mañany.

Powrót do góry Go down

Dzielimy Europę i "przemianowujemy" Azję - Page 2 Empty Re: Dzielimy Europę i "przemianowujemy" Azję

Pisanie by Turcja Wto Mar 10, 2015 4:54 pm

Ej ej ej...

Nie mamy Azji rozdzielić na czynniki pierwsze, bo przecież nie ma tylu państw Azjatyckich jak w wypadku Europy - userzy się mylą, ale nie z powodu koloru żółtego, a pochłaniającego wszystko niebieskiego

Jeśli już byśmy mieli podzielić Azję na takie grupki to czemu Europy tak nie możemy porozdzielać? No właśnie... Mamy tworzyć grupy, ale nie za dużo, bo inaczej nam wyjdzie no... to co było na samym początku (sorry Yass) na co WSZYSCY admini i moderatorzy się nie zgodzili (bo było ich za dużo)

Więc dzielimy Azję na 2 części z czego patrząc na państwa Azji aktualnie mamy tylko wschód Azji... Więc dlatego przemianowujemy...

Ludu błagam nie tworzymy więcej grupek, bo inaczej będzie tu setka grupek :<
Turcja
Turcja

Rodzina : Turcy
Liczba postów : 302

Powrót do góry Go down

Dzielimy Europę i "przemianowujemy" Azję - Page 2 Empty Re: Dzielimy Europę i "przemianowujemy" Azję

Pisanie by Meksyk Wto Mar 10, 2015 8:06 pm

Tuciu, właśnie w tym rzecz cała i problem główny: w jaki sposób podzielić felerną Azję tak, by nie zrobiła się z tego armia grup, a jeno kilka - opatrzonych logiczną i ładną nazwą.
Nie znam się na tyle na Azji, by podrzucać własne propozycje.
Meksyk
Meksyk

Rodzina : Mieszkańcy Ameryk Środkowej i Południowej
Liczba postów : 242
Skąd : Z krainy agawy, fiesty i wiecznej mañany.

Powrót do góry Go down

Dzielimy Europę i "przemianowujemy" Azję - Page 2 Empty Re: Dzielimy Europę i "przemianowujemy" Azję

Pisanie by Gryzonia Wto Mar 10, 2015 8:25 pm

Wschód bliski - Kebab i spółka (pierwsze skojarzenie, sorry)
Wschód daleki - Gdzie dzieciarnia bardziej zdolna.

I jeszcze co do dyskusji - Dobra, jest mnóstwo tych państw azjatyckich, więc i pewnie sporo grup mogło by powstać, ale... Czy jest sens? Tak naprawdę najbardziej okupowane są państwa Europy mimo wszystko, z Azjatów to na palcach jednej ręki (może dwóch czasami) jestem w stanie doliczyć na forum.
Gryzonia
Gryzonia

Rodzina : Ludy Romańskie
Liczba postów : 28

Powrót do góry Go down

Dzielimy Europę i "przemianowujemy" Azję - Page 2 Empty Re: Dzielimy Europę i "przemianowujemy" Azję

Pisanie by Austria Wto Mar 10, 2015 10:04 pm

Do każdego admina i moderatora - zdajecie sobie sprawę, że 1) userzy nie zrozumieją tej argumentacji, 2) nasze forum adminowe jest ukryte nie bez powodu?

Meks - nazwa "Azjatyckie Wojny Klonów" nie jest moja. Zaproponowała ją Alandka, podbił Celt, a Ty poparłaś. Nie odniosłam się do niej nawet, bo jako admin widziałam, że (choć mi osobiście niezbyt) userom się ona podoba, więc wola userów ponad wszystko. Dodając jeszcze w obronie własnej - oczywiście, że wolałabym nazwy pochwalające dobre strony kulturalne tych rejonów, ale od początku padały tutaj nazwy o charakterze humorystycznym, forum tak najwyraźniej preferuje, więc w tym obliczu nie drę już przysłowiowej japy.
PS: "Roponośni" miało trafić do ankiety od początku, chyba Ci nawet mówiłam.

A propos ankiety - ona powstanie jutro, siedzę nad sprawami studyjnymi, do jutra muszę coś bardzo dokończyć, przepraszam za opóźnienie.
Austria
Austria

Rodzina : Germanie
Liczba postów : 737

Powrót do góry Go down

Dzielimy Europę i "przemianowujemy" Azję - Page 2 Empty Re: Dzielimy Europę i "przemianowujemy" Azję

Pisanie by Gość Sro Mar 11, 2015 6:20 pm

To ja mam inne pytanie -> skoro nie dzielimy Azji całkowicie, bo 'nie ma userów' to po co wgl dzielić Azję skoro jest nas raptem... 4? (Chiny, Korea, Wietnam, Japonia)
Nawet jak dojdzie jeden-dwóch, gora trzech arabów czy innych Azjatów to raczej i tak będzie nas mniej niż w Europie.

Ja bym była za nie dzieleniem. Ewentualnie zmienić nazwę na bardziej Azjatycką i po sprawie (tylko proszę - bez żadnych kebabów, sake, klonów, jedzenia kotów i komuny, bo to takie stereotypowe i dotyczy może 1/10 całej Azji v.v )

Gość
Gość


Powrót do góry Go down

Dzielimy Europę i "przemianowujemy" Azję - Page 2 Empty Re: Dzielimy Europę i "przemianowujemy" Azję

Pisanie by Austria Sro Mar 11, 2015 8:53 pm

Yass w pierwszym poście napisał:Chciałabym też wstępnie podzielić Azję na Bliski Wschód oraz Daleki Wschód, jeszcze dokładnej granicy nie ustalałam, które kraje będą te dwie grupy rozgraniczać. Dlatego w temacie użyłam słowa przemianowanie, bo (z wyjątkiem Turka-admina) nie mamy teraz kraje Bliskiego Wschodu i nie wiem, czy grupa będzie wprowadzona "już".

Miała być to konsekwencja tego, że dzielimy Europę - kraje Azjatyckie też są często wybierane. Ale opcję dodam, jeśli się zmieści w ankiecie.

Propozycje się kończą, kochani, za niedługo pojawi się ankieta wielokrotnego wyboru.
Ten temat zostaje zamknięty.
Austria
Austria

Rodzina : Germanie
Liczba postów : 737

Powrót do góry Go down

Dzielimy Europę i "przemianowujemy" Azję - Page 2 Empty Re: Dzielimy Europę i "przemianowujemy" Azję

Pisanie by Gość Sro Mar 11, 2015 10:00 pm

Ja bym zostawiła opcję z zostawieniem (o, powtórzenie!) Azji jak jest, jedynie zmiana nazwy.

Btw.. A może by tak przed wrzuceniem ankiety jakieś podsumowanie co już jest żeby osoby mogły sobie przypomnieć bez grzebania i najwyżej coś jeszcze dorzucić do siebie/natchnąć się?

Gość
Gość


Powrót do góry Go down

Dzielimy Europę i "przemianowujemy" Azję - Page 2 Empty Re: Dzielimy Europę i "przemianowujemy" Azję

Pisanie by Sponsored content


Sponsored content


Powrót do góry Go down

Strona 2 z 2 Previous  1, 2

Powrót do góry


 :: Formalności :: Śmietnik :: Inne

 
Permissions in this forum:
Nie możesz odpowiadać w tematach