Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.

Bloki więzienne

2 posters

Go down

Bloki więzienne Empty Bloki więzienne

Pisanie by Gość Sob Lip 04, 2015 6:46 pm

Bloki więzienne to dwa, dwupiętrowe skrzydła więzienia. Podzielone są na cele, tak, że wiezień może dostrzec, co dzieje się po drugiej stronie korytarza. Światło gaszone jest odgórnie dla wszystkich cel. Jeżeli kogoś stać na zakup luksusów, może czymś przyozdobić swoją celę i pozwolić sobie na lepsze życie w ponurej, szarej celi. Oprócz pryczy nie znajduje się tam bowiem dosłownie nic.

Gość
Gość


Powrót do góry Go down

Bloki więzienne Empty Re: Bloki więzienne

Pisanie by Serbia Nie Lip 05, 2015 11:59 am

Semir akurat byl w swojej celi i lezal na pryczy. Zastanawial sie jak mozna przetrwac w tych warunkach. Ale on jest niewinny! Nic nie zrobil przeciez zlego. Chcial pomoc tej biednej dziewczynie a nie zabijac! Niestety panowie policjanci mysleli zupelnie inaczej. Serb zamknal oczy i westchnal.
Wstal i chcial zobaczyc co sie dzieje na korytarzu. Dziwny fakt ale nie widzial zadnego straznika. Ani to, ze nie ma zadnej narzuconej roboty. Wrocil na swoja prycze i zaczal rozmyslac.
Dla niego fajnie by bylo jak by ktos byl obok w celi. Przeciez Semir zwariuje. Musi miec do kogos gebe otworzyc. Owszem czasem lubi pobyc sam i podumac sobie w zaciszu przyrody ale na pewno nie w takim miejscu. Tu jest wskazane miec kogos kto umili ten nudny pobyt. I jeszcze fajniej jakby tez byl niewinny. Mozna by wtedy omowic strategie jak udowodnic swoja niewinnosc. No coz narazie nikogo nie bylo wiec Serb sie po prostu kimnal
Serbia
Serbia

Rodzina : Mieszkańcy Bałkanów
Liczba postów : 18
Skąd : Z butelki rakiji

Powrót do góry Go down

Bloki więzienne Empty Re: Bloki więzienne

Pisanie by Finlandia Nie Lip 12, 2015 2:47 pm

Zastanawiała go pustka... Wiele rodzajów pustki... Ta w okół niego, gdy nikt nie przyglądał się poczynaniom ludzi, których prawdziwej natury nie znał. Ta na świecie, z którego znikali ludzie, którzy powinni pozostać na nim jak najdłużej, a zostawali ci, którzy doprowadzali go do upadku. Lecz też ta w nim samym. Brak nadziei, brak wolności, brak przyjaciół. Zupełnie jakby wszystko stało się niczym, a nic stało się wszystkim.
Finlandia
Finlandia

Rodzina : Ugrofinowie
Liczba postów : 71

http://hetalia-bad-trio.blogspot.com

Powrót do góry Go down

Bloki więzienne Empty Re: Bloki więzienne

Pisanie by Serbia Sro Lip 15, 2015 6:29 pm

Serb sie obudzil i lezal na swojej pryczy. Zastanawial sie co dalej. Tak troche go dziwilo ze nikt sie nie pojawiał. Ani zaden straznik ani nikt.
Tak bardzo chcialby do kogos otworzyc usta i porozmawiac. Zeskoczyl ze swojej pryczy i bez celu lazil po celi.
Zastanawial sie co robia inni wiezniowie i czemu tu w tym skrzydle jest tak cicho.
Nagle jego wzrok zatrzymal sie. Zobaczyl kogos. Wiec chociaz nie umrze z nudow. To juz zawsze cos.
Teraz tylko czy jego lokator bedzie chcial z nim gadac czy raczej nie bedzie sie odzywal.
Serbia
Serbia

Rodzina : Mieszkańcy Bałkanów
Liczba postów : 18
Skąd : Z butelki rakiji

Powrót do góry Go down

Bloki więzienne Empty Re: Bloki więzienne

Pisanie by Finlandia Czw Lip 16, 2015 6:56 pm

Usłyszał ruch tuż obok, zapewne ktoś, kto mu towarzyszył, przebudził się i postanowił opuścić łoże śmierci, zwane potocznie pryczą. Spojrzał ku niemu, uśmiechając się delikatnie. Chciał być miły, a co najmniej sprawiać takie wrażenie, by nie narobić sobie wrogów.
Finlandia
Finlandia

Rodzina : Ugrofinowie
Liczba postów : 71

http://hetalia-bad-trio.blogspot.com

Powrót do góry Go down

Bloki więzienne Empty Re: Bloki więzienne

Pisanie by Serbia Nie Lip 19, 2015 5:28 pm

Serb tez spojrzal na niego i poslal mu takze deikatny usmiech jednak nie odzywal sie. Westchnal tylko cicho. Tak nudzil sie. Moze by cos poczytal jakis mecz zobaczyl w telewizji. Nawet byc cos konstruktywnego zrobil a nie siedzial tu jak kolek. Nuda i rutyna zabija i Serb dobrze o tym wie.
A skoro narazie nie ma nic do roboty postanowil ze sobie cos pospiewa. A co niech go uslysza i docenia muzyczny talent.
Serbia
Serbia

Rodzina : Mieszkańcy Bałkanów
Liczba postów : 18
Skąd : Z butelki rakiji

Powrót do góry Go down

Bloki więzienne Empty Re: Bloki więzienne

Pisanie by Finlandia Pon Lip 20, 2015 3:29 pm

Słuchał jego głosu w zamyśleniu, nie wierząc, że w tak okrutnym świecie może pojawić się tak piękny dźwięk. Zupełnie jakby pośród ruin i zgliszczy odnalazł kwitnącą różę.
Finlandia
Finlandia

Rodzina : Ugrofinowie
Liczba postów : 71

http://hetalia-bad-trio.blogspot.com

Powrót do góry Go down

Bloki więzienne Empty Re: Bloki więzienne

Pisanie by Serbia Wto Lip 21, 2015 7:03 pm

Serb spiewal swoj hymn. Ta piesn zawsze dodawala mu otuchy i odwagi. Zerknal w strone swojego jedynego sluchacza i lekko sie do niego usmiechnal. Cieszylo go to ze ktos chce go wysluchac. Bo odkad tu trafil nikt nie chcial go sluchac a dokladnie jego zeznan.
Tak latwo jest skazac kogos nie dajac mu nawet najmniejszej szansy obrony. Chociaz Serb przeklinal w duchu i samego siebie co za diabel go podkusil aby wejsc do tego cholernego sklepu. Tak to bylby wolny i nie mial klopotow ale widocznie klopoty go lubia
Serbia
Serbia

Rodzina : Mieszkańcy Bałkanów
Liczba postów : 18
Skąd : Z butelki rakiji

Powrót do góry Go down

Bloki więzienne Empty Re: Bloki więzienne

Pisanie by Finlandia Sro Lip 22, 2015 10:18 pm

Czuł się na swój sposób szczęśliwy. Czuł, jakby był bardzo daleko, od tego przeklętego miejsca. Słuchając tak pięknej, czystej melodii, nie mógł uwierzyć, że ten młodzieniec jest w takim miejscu, że był jakikolwiek powód, by się tu znalazł. Miał nadzieję, że prawda nie okaże się okrutna, a raczej ich uwolni, najlepiej obu... Każdego, kto był tu jedynie dlatego, żeby statystyki policji się zgadzały, bo łapali kogo popadnie, ważne, by pokazać, że działają.
Finlandia
Finlandia

Rodzina : Ugrofinowie
Liczba postów : 71

http://hetalia-bad-trio.blogspot.com

Powrót do góry Go down

Bloki więzienne Empty Re: Bloki więzienne

Pisanie by Serbia Wto Lip 28, 2015 5:57 pm

Serb skonczyl swoja piesn i spojrzal na towarzysza niedoli. Widzac ze podoba mu sie spiew Semira to Serb zaczal spiewac pewna szante ktora gdzies uslyszal i zapadla ona mu w pamiec:
- Juz nad Hornem zapada noc
wiatr na zaglach połozyl sie
a tam jeszcze korsarze na Botany Bay
upychaja zdobycze swe
Jolly Roger na maszcie już spi
jutro przyjdzie z Hiszpanem sie bic
a korsarze znudzeni na Botany Bay
za zwyciestwo dzis beda swe pic....


// piekna jest ta szanta *__*
Serbia
Serbia

Rodzina : Mieszkańcy Bałkanów
Liczba postów : 18
Skąd : Z butelki rakiji

Powrót do góry Go down

Bloki więzienne Empty Re: Bloki więzienne

Pisanie by Finlandia Sro Lip 29, 2015 5:45 pm

Na świecie istnieją melodie, które zna każdy, jakby już się z nimi urodził. Odkąd był w tym kraju, słyszał tę pieśń dość często. Uśmiechnął się delikatnie. Przypomniała mu czas wolności, być może nie beztroski, czas pełen obowiązków, problemów, ale też praw i zapachu świeżo skoszonej trawy.
Finlandia
Finlandia

Rodzina : Ugrofinowie
Liczba postów : 71

http://hetalia-bad-trio.blogspot.com

Powrót do góry Go down

Bloki więzienne Empty Re: Bloki więzienne

Pisanie by Serbia Czw Lip 30, 2015 8:27 pm

kontynuowal dalej te piekna piesn. Gdy go ogarniala taka zaduma to lubil siasc w zacisznym miejscu i albo podumac albo posluchac takich piesni. No i wstapila w niego wola walki. Za wszelka cene musi udowodnic swoja niewinnosc. I zrobi to. Jest niewinny i z checia pomoze zlapac mordercow tej dziewczyny.
Serbia
Serbia

Rodzina : Mieszkańcy Bałkanów
Liczba postów : 18
Skąd : Z butelki rakiji

Powrót do góry Go down

Bloki więzienne Empty Re: Bloki więzienne

Pisanie by Finlandia Pią Lip 31, 2015 3:13 pm

Pragnął móc słuchać takich pieśni w piękniejszych okolicznościach. Chciałby, by rozbrzmiewały pośród lasów, wolnych ptaków i niewinnych kwiatów.
- Nie wydajesz się być kimś, kto by zasłużył na bycie tutaj... - powiedział cicho, przyglądając się towarzyszowi.
Finlandia
Finlandia

Rodzina : Ugrofinowie
Liczba postów : 71

http://hetalia-bad-trio.blogspot.com

Powrót do góry Go down

Bloki więzienne Empty Re: Bloki więzienne

Pisanie by Serbia Nie Sie 02, 2015 7:26 pm

Zerknal na wspolwieznia i tez sie odezwal.
- Bo ja nic nie zrobilem... znalazlem sie w miejscu zbrodni o niewlasciwym czasie - westchnal wdrapujac sie na swoja prycze. - Tylko teraz pragne udowodnic ze jestem niewinny ale kto uwierzy Serbowi? Wszyscy mysla o mnie zle przez to co sie dzialo na Balkanach ale i ja tez ucierpialem ale o tym nikt nie mowi wiec teraz najltawiej oskrazyc mnie o zabojstwo. a ja jestem NIEWINNY... - dodal cicho
Serbia
Serbia

Rodzina : Mieszkańcy Bałkanów
Liczba postów : 18
Skąd : Z butelki rakiji

Powrót do góry Go down

Bloki więzienne Empty Re: Bloki więzienne

Pisanie by Finlandia Pon Sie 03, 2015 8:28 pm

- Cicho już... Masz minę jakbys chciał płakać, a oni, jeśli zobaczą słabość, sprawią, że nie będziesz miał już siły nawet oddychać... Ja miałem podobnie. Stał się pech, a moje słowa nic nie znaczyły - wyciągnął do niego rękę przez kraty. - Mam na imię Tino.
Finlandia
Finlandia

Rodzina : Ugrofinowie
Liczba postów : 71

http://hetalia-bad-trio.blogspot.com

Powrót do góry Go down

Bloki więzienne Empty Re: Bloki więzienne

Pisanie by Serbia Wto Sie 04, 2015 6:11 pm

- nie placze i nie mam zamiaru - odparl Semir. - i staram sie nie piokazywac po sobie ze mam chwile slabosci - dodal takze wyciagajac reke do towarzysza niedoli.
- Ja jestem Semir Radovanović - przedstawil sie. - A ciebie za co niby zapuszkowali? Troche to dziwne ze my siedzimy tu a reszta cholera wie gdzie nie sadzisz? - zapytal Fina
Serbia
Serbia

Rodzina : Mieszkańcy Bałkanów
Liczba postów : 18
Skąd : Z butelki rakiji

Powrót do góry Go down

Bloki więzienne Empty Re: Bloki więzienne

Pisanie by Finlandia Czw Sie 06, 2015 1:00 am

- Masz całkiem piękne imię. Ja zaś nazywam się Tino Väinämöinen - odległość pozwoliła jedynie na dotknięcie palców w geście będacym marną imitacją uścisku dłoni. - Wydaje mi się to podejrzane... Jakby ktoś wręcz chciał, byśmy zrobili coś złego...
Finlandia
Finlandia

Rodzina : Ugrofinowie
Liczba postów : 71

http://hetalia-bad-trio.blogspot.com

Powrót do góry Go down

Bloki więzienne Empty Re: Bloki więzienne

Pisanie by Serbia Pon Sie 10, 2015 5:09 pm

- tak ja najechetniej bym dal noge z tego miejsca. Moze bysmy podjeli to ryzyko i nawiali? W ssumie kto nie ryzykuje ten nie zyje a znajac ich to nawet nas nie przesluchaja i beda trzymac poki tu nie padniemy - westchnal Serb. - Ja tu zwariuje - dodal
Serbia
Serbia

Rodzina : Mieszkańcy Bałkanów
Liczba postów : 18
Skąd : Z butelki rakiji

Powrót do góry Go down

Bloki więzienne Empty Re: Bloki więzienne

Pisanie by Finlandia Sro Sie 12, 2015 5:23 pm

- Tylko najpierw to trzeba przygotować... Jak nas złapią to będzie jeszcze gorzej... Mamy rodziny za granicą, prawda? Możemy uciec do nich, by nie mogli nas znaleźć u siebie... - zaczął sie zastanawiać. Jednak bał się, że coś pójdzie nie tak...
Finlandia
Finlandia

Rodzina : Ugrofinowie
Liczba postów : 71

http://hetalia-bad-trio.blogspot.com

Powrót do góry Go down

Bloki więzienne Empty Re: Bloki więzienne

Pisanie by Serbia Sob Sie 15, 2015 1:15 pm

- ano mamy... Ja moze bym sprobowal do mojej bylej zony a i siostry. Mam nadzieje ze mi pomocy nie odmowi. I tu trzeba wiac kto nie ryzykuje nic nie osiagnie. Myslisz ze sie nie boje ze nas zlapia? Boje sie jak cholera jednak tez rozwazmy opcje ze nam sie uda. Wtedy bedziemy wolni... Zaslugujemy na to nie jestesmy winni niczemu. Nie wiem jak ty ale ja zawsze ryzykowalem zawsze sie bilem niewazne czy wygrywalem czy przegrywalem choc czesciej dostawalem w dupe ale jak widzisz zyje i walcze o swoje - powiedzial Semir zerkajac na towarzysza niedoli. - To jak zaryzykujemy? I tak wszyscy stwierdza ze to byl moj pomysl wiec pewnie tylko mnie ukaraja jak wpadniemy ale mam to gdzies liczy sie wolnosc
Serbia
Serbia

Rodzina : Mieszkańcy Bałkanów
Liczba postów : 18
Skąd : Z butelki rakiji

Powrót do góry Go down

Bloki więzienne Empty Re: Bloki więzienne

Pisanie by Finlandia Nie Sie 16, 2015 10:31 am

- Teraz są bardzo zajęci, więc to dobra okazja. I tak już za długo tu jesteśmy. Nie ma powodu, by tu zostać. Zamiast udowodnić niewinność możemy sobie czekać na śmierć, bo pewnie w tym kraju tylko to nas czeka. W pewnym sensie to nie ucieczka. Tylko naprawienie beznadziejnej sytuacji - uśmiechnął się delikatnie.
Finlandia
Finlandia

Rodzina : Ugrofinowie
Liczba postów : 71

http://hetalia-bad-trio.blogspot.com

Powrót do góry Go down

Bloki więzienne Empty Re: Bloki więzienne

Pisanie by Sponsored content


Sponsored content


Powrót do góry Go down

Powrót do góry


 
Permissions in this forum:
Nie możesz odpowiadać w tematach