Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.

Cukierkowy świat (MG: Mali)

Go down

Cukierkowy świat (MG: Mali) Empty Cukierkowy świat (MG: Mali)

Pisanie by Admin główny Pią Lut 01, 2013 10:40 pm

[You must be registered and logged in to see this image.]

Są: Mali, Nauru, Prusy, Polska, Święte Cesarstwo Rzymskie, Włochy Północne, Anglia, Izrael, Seszele, Syberia. Żyją.


[20:05:29] * Mali MG mówi: Diabełek idzie za Prusem i robi fanfary
[20:06:07] Mali : o: *podnosi głowę i widzi białego z diabełkiem* ... i ni tile? o:
[20:06:11] Prusy :  *obejrzał się* Tylko nie ty... >:I *coś mu ostatnio karty nie pasują...*
[20:06:37] @ Nauru : *zerknęła dziwnie na diabełka*
[20:06:40] Polska : *olał diabełka jak zwykle zresztą*
[20:06:44] Włochy Północne : *pisze sobie jak gdyby nigdy nic. *
[20:06:44] Święte Cesarstwo Rzymskie : a znaczy się ciężki dzień, aha ha*podrapał się po głowie i stwierdził że za dużo rozmyśla i dlatego nie może się dogadać z ludźmi*
[20:08:45] Mali : o: ... *nie wie, co ma mówić. Siadł sobie na podłodze i trzyma dzidę*
[20:09:39] Polska : *leży sobie na podłodze i czeka na to co sie stanie*
[20:09:55] * Mali MG mówi: Diabełek się wyszczerzył do Prusa, po czym wskoczył na żyrandol, okręcając się. Nastała ciemność...
[20:10:18] Święte Cesarstwo Rzymskie : *odsuwa się od tego wszystkiego jakoś stwierdził że woli jak go nikt nie tyka*
[20:10:35] @ Nauru : *rozejrzała się po pomieszczeniu*...uch
[20:10:55] Prusy : *ciemno. Ups, przeszedł po Polsce. W zasadzie, to się o niego wyrąbał. D<*
[20:10:57] * Mali MG mówi: Zostaliście przeniesieni do… iście przedziwnej krainy. Niebo błękitne, jasne, niebieskie, choć słońca jakby nie było. Tu i ówdzie przelatuje chmurka. Droga zdaje się jakąś trasą… Jest cała różowa, wręcz słodka. Bo i jest, została stworzona z cukru! Wzniesienia i opadanie, jak w górach, czasem trasa jest prosta. Gdzieś płynie rzeka z mleka, czasem po niej spływają czekoladki! Ogólnie taki słodki raj! Wtem każdemu zostało coś odebrane! HRE utracił swój kapelutek, Polsce odebrano paluszki, Mali stracił dzidę, Anglii zabrano porcelanową filiżankę, Włochowi pędzelki, Nauru drewniany talizman, a Prusakowi żelazny krzyż. To wszystko skumulowało się w świecącą się kulkę i odfrunęło DALEKO DALEKO… Na koniec tej ścieżki.
[20:11:10] Mali : ... o: *robi klasyczny rozgląd*
[20:12:22] @ Nauru : ...no ej! *poderwała się*
[20:12:28] Polska : Cukierki!!!!!!!!!!!
[20:12:45] Anglia : * padł tyłkiem na ziemie bo kanapa spod tyłka zniknęła* Co jest .. * podniósł sie i rozejrzał*
[20:12:55] Włochy Północne : Słodkie~! *nie zorientował się, że zabrano mu pędzelek*
[20:12:57] Mali : Ale tu ładnieeee q_q
[20:13:16] Mali : ALE ALE DDDD: *macha rękloma za kulką* MOJA DZIDA Q_Q
[20:13:30] Polska : Różowo! *zaciesz i biega po tej dziwnej krainie* łiiiiiiiii!!!!!!!!
[20:13:39] Święte Cesarstwo Rzymskie : Nie wolno imperium zabierać....kapelusza?!*dziwił się i rozejrzał wokół, wpadając w zachwyt starał się zachować powagę ale tej słodyczy starczyło by dla niego i dla chibitalii na jakieś kilkadziesiąt lat*słodycze!
[20:13:52] Prusy : *ponieważ wtedy się przewrócił, tutaj też wylądował twarzą do ziemi. O co tu scheisse chodzi?! D: ... Za lekko na szyi* Gdzie... *nie ma Żelaznego Krzyża! Zawsze mu go zabiera! Jakiś fetysz, czy jak?! Nawet nie zauważył słodyczy. W końcu to nie piwo*
[20:14:00] Włochy Północne : Ej Feliks poczekaj ! *Q_Q*
[20:14:58] Polska : *wchodzi na cukrowe drzewo i je je* mnia! Cukierki!
[20:15:14] Święte Cesarstwo Rzymskie : *widzi tyle słodkości i ślinka mu cieknie, ale jeśli one są jakieś pechowe albo zatrują innych?*
[20:15:24] Anglia : * jemu zabrali filiżankę i to porysowaną. Gorzej że nie wypił nawet połowy zawartości. Westchnął bo zupełnie zapomniał o tych dziwnych diabełkowych wydarzeniach sprzed paru dni. Nie wiedział co gorsze, siedzieć w klatce lub nawiedzonej zaczarowanej krainie, czy rzygać tęczą*
[20:16:08] * Mali MG mówi: Nie są pechowe, cała ta kraina to jedne wielkie słodycze. Na drzewach rosną słodnie pianki, a droga jednak jest trochę śliska...
[20:16:09] Włochy Północne : *poszedl w ślady Polski i zaczal jesc slodkie*
[20:16:41] Święte Cesarstwo Rzymskie : Oi, oi panie Feliksie to może tylko tak ładnie wyglądać , ale może pana otruć i co wtedy zrobimy proszę nie podejmować ryzykownych działań!*krzyczy w swój poważny ale dziecięco brzmiący sposób*
[20:16:43] Mali : ._. *idzie kilka kroków w kierunku, w jakim prowadzi ścieżka* dzida...
[20:17:18] @ Nauru : *przełknęła ślinę, po czym ruszyła pośpiesznie ścieżką*
[20:17:27] Polska : *dalej nie wie, że stracił paluszki* bo ja cukierki chcę jeść! *wgryzł się w drzewo* otruć? Hę? *robi wielkie oczy*
[20:18:02] * Mali MG mówi: Kora i pień drzewa jest z wafelków.
[20:18:18] Mali : D:< *pobiegł za Nauru*
[20:18:22] Prusy : *podniósł się i otrzepał ręce* Jak się Polen potruje, to nawet lepiej. Wezmę sobie Malbork. :I *niezadowolony, bo Krzyż zniknął. A słodycze nie robią na nim specjalnego wrażenia. to też nie ziemniaki albo wursty....*
[20:18:23] Włochy Północne : *amciu amciu wafelkowe drzewa*
[20:18:45] Święte Cesarstwo Rzymskie : *pomyślał, że teraz wygląda jeszcze bardziej dziecinnie bez kapelusza który mu służy do potrzymania włosów i ma teraz grzywkę*Tak, tak, bo pan nie wie skąd są te słodycze pan je tylko widzi!*tak naprawdę używa Feliksa jako testera, bo sam też chce pojeść, ale się nie przyzna*
[20:18:48] Anglia : * od samego widoku można dostać próchnicy.... ale mleko... no kurde musieli mu zabrać filiżankę, bo tak to by miał doprawiony napój. Westchnął i zaczął jak Sherlock badać wszystko do okoła*
[20:19:32] Polska : *rzuca w Prusa landrynkami* aaa! *bombarduje go* C;
[20:19:51] Włochy Północne : *podszedl do HRE z kawalkiem wafla* Chcesz ?
[20:20:01] * Mali MG mówi: Dla tych, co poszli, pierwszym wyzwaniem jest wejść na 10 pagórków i zejść w 10 dołków na tej ścieżce. Z czasem jest ona coraz bardziej śliska, a nie jest niczym zabezpieczona! Można naprawdę spaść!
[20:20:38] @ Nauru : *idzie bardzo, bardzo powoli*
[20:20:41] Święte Cesarstwo Rzymskie : Dziękuję bardzo*ukłonił się*pan zjadł i nic panu nie jest?*wlepia oczka w niego i bierze wafelek*
[20:21:15] Anglia : * podszedł do rzeki i zaczął przyglądać się płynącym czekoladką, wodząc za nimi wzrokiem* o:
[20:21:16] Mali : *wszedł na pierwszy pagórek i obejrzał się za nimi* Chodźcie! D: *krzyczy do tych, co wcinają*
[20:21:29] Włochy Północne : No. Nic mi nie jest. *usmiechnal sie do niego* Chodz, mozemy pojesc razem c:
[20:21:34] Prusy : ... eee, Polen? Do końca odbiło? *ale nie ma tak łatwo, sam w niego rzucił tym co znalazł. A były to karmelki*
[20:22:06] * Mali MG mówi: Pozwólcie, ze się poprawię. Rzeka płynie w odległości od was, na innym etapie ścieżki. Oddziela was od miejsca startowego niezbadana błękitna przepaść.
[20:22:44] Święte Cesarstwo Rzymskie : Dziękuję*skinął główką i zjadł wafelka*dobry, a jaki kruchy i delikatny*już kompletnie wszedł w formę dziecka*
[20:22:46] Polska : *złapał karmelka i zjadł* nom odbiło mi! *schodzi z drzewa i idzie do przepaści*
[20:23:32] Prusy : Gdzie wy wszyscy idziecieeeeeeee...? *powłóczył nogami. Za dużo cukru. Za dużo*
[20:23:37] Mali : D: *kurde zignorowali go!*
[20:23:37] Anglia : * no to szedł sobie ścieżką i z daleka przyglądał się rzeczce XD. Stanął nieopodal Maliego i automatycznie zerknął za resztą*
[20:24:21] Włochy Północne : Musze isc ? *spojrzal na nich. Podobalo mu sie tutaj*
[20:25:06] Mali : *cofnął się kilka kroków w dalszym kierunku, ale się poślizgnął i wpadł w dolinkę* Q_Q"
[20:26:04] Polska : *rzuca cukierkami po całym swiecie* łiiiiiii
[20:26:18] @ Nauru : *nie prawda, ona idzie*
[20:26:28] Święte Cesarstwo Rzymskie : Może lepiej chodźmy*uśmiechnął się i podał mu rękę*
[20:26:55] Włochy Północne : *uscisnal lekko jego reke* Bene.
[20:27:01] Polska : *nie wie gdzie, ale gdzieś idzie*
[20:27:07] Anglia : * wychylił się żeby zerknąć jak się Mali trzyma, jednak w tej chwili noga mu się obsunęła i zleciał za Safirem* D:
[20:27:40] Prusy :  *polazł za nimi. Kopnął kamień, który był drażetką*
[20:27:51] Polska : *on się nie ślizga idzie normalnie* ; O
[20:28:36] Święte Cesarstwo Rzymskie : Bitteschoen, jest ślisko także powinniśmy się trzymać razem*podąża za pozostałymi*
[20:29:04] Mali : Damy radę D:< *kurde, jaki ambitny. Idzie dzielnie dalej, czasem się ślizgając*
[20:29:32] Włochy Północne : *idzie z lekkim usmiechem obok niego*
[20:29:36] * Mali MG mówi: Na końcu tej części, do którego dotarła Nauru jest ostry spadek w dół, jakby na stoku narciarskim!
[20:29:41] Anglia : * Stęknął i podniósł się chwiejnie. Zerknął na Feliksa i zmarszczył brwi* Jak ty to robisz Poland?
[20:30:20] Prusy : *Prus bez Krzyża to taki pechowiec. :c Ślizga się, że nie ma przebacz. :I Równie dobrze móglby sie kogoś złapać za rękę, ale nie bo to aspołeczny typ. Chociaż...* Polen, chodźże tu na chwilę! *a sobie go wykorzysta*
[20:31:13] Polska : Polak potrafi *szczerzy się* po prostu jestem zajebisty *zaciesz i zerka na Prusa* czego kurde?
[20:32:10] Anglia : * Wolał nie wdrążać tematu, wyrównał krok z Malim, wydawał się jako jedyny cos tam ogarniać*
[20:32:16] Prusy : No chodźże, jak do ciebie mówię, scheisse~ *ślizgu-ślizgu*
[20:33:08] Mali : *idzie idzie idzie... sruuu, ześlizgnął się z pagurka w fół* Q_Q" Zaczekajcie! *czymprędzej nadrabia*
[20:33:15] Święte Cesarstwo Rzymskie : *ostrożnie stawia kroki*proszę uważać panie Feliciano, to niebezpieczna droga
[20:33:23] Polska : A bujaj się albo dobra! *podszedł do Prusa i go popycha* wizuuuu! C; *patrzy na jego ślizg*
[20:33:43] Prusy : *złapał się Feliksa i pociągnął go za sobą. gleba?*
[20:34:32] Włochy Północne : Najwyzej sie poslizgniemy *zasmial sie* Byloby zabawnie
[20:34:42] Polska : *no i gleba D; ale przynajmniej są na miejscu*
[20:35:45] Prusy : *ha, a Prus na Polaku. Tak jak powinno być* ... *podniósł się i zlustrował go* Patrz, Polen odnalazłeś swoje miejsce.
[20:36:36] Anglia : * Idzie jakoś, co chwile plącza mu się nogi ale jakoś nadrabia. Troche go to denerwuje ale daje rade* >:I
[20:36:44] Święte Cesarstwo Rzymskie : *przypomniał sobie właśnie jak z wygłupiał się z chibitalią i jak się turlali po trawie śmiejąc się do rozpuku, niestety on musiał iść i być poważnym imperium, ale jednak ciepło wspomina te chwile*może tak*uśmiechnął się*
[20:37:04] Polska : *rzucił w niego landrynką* byś ty nie odnalazł swojego Prusaku! *rzuca w niego cukierkami* aaa!
[20:37:31] Włochy Północne : Wiec nie idz moj drogi tak ostroznie. *poslal mu cieply usmiech*
[20:37:48] Mali : *wreszcie dotarł do krańca i stanął obok Nauru* Łooooł! O:
[20:38:00] Anglia : * wyjątkowo miał dziś dobry humor. Szedł przed wszystkimi bo mu się Mali gdzieś zagubił* :']
[20:38:38] Prusy : *złapał go w nadgarstkach nad jego głową i przycisnął do ziemi* Moje miejsce jest oczywiście nad tobą. Na moich terenach, które przypadły tobie. Bo jestem lepszy.
[20:39:02] Święte Cesarstwo Rzymskie : no dobrze, skoro już io tak nie mam mojego kapelusza*uśmiechnął się, patrząc na Feliciano jak na Icię no bo przecież byli podobni*no to w drogę*pociągnął go za sobą i urządzili sobie ślizgawkę*
[20:39:15] * Mali MG mówi: Dotarliście wszyscy więc do punktu górnego nad tą wielką skarpą! Zjazd jest z landrynek, cholernie śliski. W tym samym momencie zjawił się koło was Izrael, któremu automatycznie odebrano laptopa i magicznie przeniesiono do puli przedmiotów na końcu ścieżki. Zaraz później też Anglia zamienił się w Wielkiego Wafelka... który będzie dobrymi sankami chyba...
[20:39:58] Polska : Oczywiście, że nie! Ja jestem lepszy! Totalnie *próbuje się wyrwać* D;
[20:40:18] Anglia : * jest wafelkowymi sankami... gorzej byc nie moze XD*
[20:40:36] @ Nauru : *zerknęła dziwnie na Anglosanki*
[20:40:46] Włochy Północne : *lecial za HRE smiejac sie* Widzisz? Anglia jest waflem....zjedzmy go Q_Q
[20:40:59] Mali : ym... o: *tyka Wafel* a tobie co? o:
[20:41:01] Anglia : ;;!!!!!!
[20:41:10] Izrael : ... Jak ja się tu znalazłem.. *rozgląd, rozgląd*
[20:41:22] Prusy : *parodiuje go* Tak totalnie, to ja jestem generalnie bardziej zagilbisty od ciebie~ *a wtedy pojawił się Żydek. Nie żeby Prus był antysemitą, ale... Tak. :I*
[20:42:02] Święte Cesarstwo Rzymskie : Oj a jak nie odrośnie, bo wafelki przecież nie odrastają panie Feliciano*uśmiechnął się*
[20:42:13] Izrael : ... *poprawił okulary i spotkał spojrzeniem Prusa. Zakaszlał w rękę* Dobry wieczór.
[20:42:26] Mali : o, cześć *a przytulił żydka na powitanie, po czym wrócił ykać Wafla* o:
[20:42:35] Anglia : * jest waflem.... *
[20:42:47] Polska : Dobrze to powiedziałeś C; *roześmiał się* i puść bo chcę zjeść Anglię!
[20:42:59] Izrael : Hej mały. *uśmiechnął się do dziecka*
[20:43:15] Anglia : * no to gapi się zeźlony na na kazdego po kolei... czuje się taki... płaski i kruchy...*
[20:43:16] Włochy Północne : No to go nie zjemy~ *trzyma swietka za raczke*
[20:43:49] Anglia : ;; * nienienie on nie chce skończyć jako zeżarty wafel >:(*
[20:43:55] Izrael : ... *spojrzał z deka zszokowany na Angielski wafel*... Jahwe.
[20:44:21] @ Nauru : *anglowafel z brwiami*
[20:44:44] Mali : Nie jedzcie go D: *spojrzał w dół landrynkowego stoku* Ej, zróbmy sobie zjzd C:
[20:44:50] Prusy : *a Prus nad Polakiem i trzyma go za nadgarstki! xD A nie, nie, już puścił. Wstał, opierając się trochę o zwłoki pod sobą~ Wyciagnął do niego łapę* Wstawaj. Potrzebuje kogoś, kto sie aż tak nie ślizga* ... Guten Abend Juden. ... Scheisse, wiedziałem, ze o czymś zapomniałem. Rachunek za gaz! xd *przez ramie*
[20:45:31] Izrael : Pewnie jest wysoki. *stwierdził jedynie uśmiechając się jedynie.*
[20:45:59] * Mali MG mówi: A kuleczka z waszymi najdroższymi rzeczami błyszczy sobie słodko na skraju tej ścieżki...
[20:46:00] Anglia : * i tak źle i tak nie dobrze. Gapi się po kolei na każdego a najdłużej na Maliego*
[20:46:13] Święte Cesarstwo Rzymskie : dogońmy innych*biegnie jak najszybciej umie*
[20:46:14] Polska : *wstał sam* odejdź Prusaku i ci nie pomogę *rozgląda się* o Izrael siema, siema! *macha do niego*
[20:46:22] Mali : Q_Q" Safir powiedział coś nie tak?
[20:46:45] Izrael : *uśmiechnął się szerzej do Polaka* Cześć Feliks. Jak tam Kraków?
[20:46:54] Prusy : ... *no to go troche popchnął. Kara musi być. Ojojojojojoj, a tu tak ślisko... Oby Polen sie czegos złapal, bo marny jego los*
[20:47:06] Włochy Północne : Moze na raczki? *biegnie obok trzymajac jego tempo*
[20:47:10] Anglia : * niech isę złapie wafla...*
[20:47:12] @ Nauru : Waflowe sanki..
[20:47:30] Izrael : ...*idzie za wszystkimi, bo co ma zrobić? Userka nie za bardzo ogarnia co się dzieje ;;*
[20:48:04] Polska : *on się nie ślizga* D; ty gnojku *podchodzi do Prusaka i kopie go w nogę*
[20:48:31] Mali : *wskoczył na wafel* C: *czuje się taki.. wyższy od innych!*
[20:48:35] Prusy : *wszyscy gdzieś łażą. Jaka dzicz* ... Hure, Polen! *oddal mu. ... Bójka! Bójka! Bójka! ... Na Szucha z nim!*
[20:48:38] Izrael : *poślizgnął się i wyrżnął tyłkiem o glebę* Jasna cholera!
[20:48:53] Święte Cesarstwo Rzymskie : Niech będzie, zgadzam się, ale tylko dlatego że jesteśmy w krainie słodyczy i brak mi kapelutka*zgodził się walcząc z oficjalną i sztywną naturą*
[20:49:41] Polska : *kopie go dalej* C;
[20:49:51] Anglia : * nie dość że jest waflem to jeszcze sankami... Wybałuszył oczy i gapił się na Maliego próbując zabić go wzrokiem. Moze niech wyszsyc na niego wlezą to albo sie połamie albo wyleci z niego waflowe nadzienie i bedą mieli placek a nie wafla*
[20:50:01] Izrael : *... Próbuje wstać, coś mu nie wychodzi.*
[20:50:02] Włochy Północne : *wzial go na raczki i lekko przytulil* <3 Czuje zaszczyt moc poniesc *zaczal isc szybkim tempem doganiajac pozostalych*
[20:50:26] @ Nauru : *wskoczyła za Malim*
[20:51:11] Prusy : *odepchnął Polaka. Znaczy się, dostał w brzuch i wtedy go odepchnął* Nie podskakuj, Polen. ... *jaka kusząca okazja zepchnięcia Żydka... c:*
[20:51:50] * Mali MG mówi: Magiczna siła krainy cukierków obiecuje, że waflowi nic nie będzie niezależnie od tego, jak dużo osób na niego wskoczy!
[20:51:53] Anglia : * a go bolało jak cholera a to były tylko dwie osoby. On je wafel z gałami nie strongman *
[20:52:32] Polska : Uh... *ogarnął się* idiota *rozgląda się i patrzy gdzie reszta* ah... *pomaga wstać Izraelowi w końcu on sie nie slizga* C;
[20:53:01] Izrael : *spojrzał z wdzięcznością na Polaka* Dzięki Feliks. *rozmasował nogę*
[20:53:26] Prusy : *kawałek do wafla jest. Skoro wszyscy tam zmierzają... Scheisse, teraz by się koś przydal.... D: *
[20:53:37] Święte Cesarstwo Rzymskie : Nie trzeba proszę pana nie trzeba, pan mi kogoś bardzo przypomina*wtulił się*
[20:53:47] Anglia : * czuł się tragicznie upokorzony... pewnie nikt go nie zobaczy przez conajmniej tydzień*
[20:54:42] Włochy Północne : *tuli go do siebie. Zdolal dogonic reszte grupy* To bylo meczace, ale mile *szeroki usmiech*
[20:55:01] Polska : Spoko! *roześmiał się* oo wafel! *idzie do niego, ale przypomniał sobie o Prusaku* ech... *złapał go za rękę i prowadzi do wafla* C;
[20:55:43] Święte Cesarstwo Rzymskie : Mam nadzieję, że nie jestem zbyt cięzki*zapytał*
[20:56:00] Anglia : ;; * patrzy wystraszony na Polskę. ON TEŻ!? Jakby miał nogi to by stamtąd spierniczył... a tak to jest kanciastym waflem.... *
[20:56:10] Mali : C: *przytulił Nauru*
[20:56:16] Włochy Północne : No, No ~ <3 *zastanawiał się czy postawić go na ziemię czy nie*
[20:56:25] @ Nauru : *poklepała Mali po plecach*
[20:56:40] Mali : Podoba mi się tu C: A tobie?
[20:56:42] Święte Cesarstwo Rzymskie : Cieszę się, że tak pan twierdzi, dziękuję za wsparcie sam bym sobie poradził, ale mam trochę za krótkie nogi*uśmiechnął się smutno*
[20:56:54] Izrael : ... *No cóż... Poszedł za nimi i wskoczył na wafla*
[20:57:05] Prusy : ... *noooo, takiej reakcji to się po Polaku nie spodziewał. po mimo wszystko zachował się fair... ... To co, napadamy, nie? c': * *idzie za nim*
[20:57:29] Anglia : * A zresztą... nieważne.... ważniejszym dla Anglika było jakim cudem on oddycha... oczami? *
[20:58:02] * Mali MG mówi: Wafel oddycha przez swoje orzechowe nadzienie, które ma w środku!
[20:58:12] Włochy Północne : Zawsze we mnie znajdziesz wsparcie <3 *zaczał iść w kierunku angliowafla*
[20:58:17] Polska : *doszli do wafla* uuu wafel! *wskoczył na niego i zaciesz*
[20:58:24] @ Nauru : Chyba...chyba trochę za słodko.
[20:58:26] Anglia : * ORZECHOWE! Koniec świata.... *
[20:58:53] Mali : ojoj, nie lubujesz słodyczny? o:
[20:59:09] Święte Cesarstwo Rzymskie : Dziękuję, panie Feliciano*kiwnął głową*wszyscy są już chyba gotowi
[20:59:19] Prusy : *wszedł na wafel. ... Oczywiście nie byłby sobą, gdyby nie spróbował nadzienia... xd*
[20:59:46] Izrael : ...*siedzi i...* Gilbert, nie jedz tego!
[20:59:49] @ Nauru : Lubię. No ale nie w takim nadmiarze.
[20:59:55] Anglia : * darłby się jak idiota, patrzył na Prusaka zezłoszczony jak cholera. KOGO ŻRESZ KANIBALU JEDEN!*
[21:00:12] Włochy Północne : Proszę nie mów do mnie "per pan" *nie lubił tego.* Vee~ *wskoczył na wafla tuląc Swiętka*
[21:00:26] Polska : *patrzy co robi Prusak i robi to samo* dźaa!
[21:00:40] Anglia : * ;; nieeeeeeeeeeeeeee*
[21:00:47] Anglia : * za co za co zaco zacooooo*
[21:01:02] Mali : Eto, ale to chyba nie wasze, a tego Pana z Brwiami :c *tak, do Prusa i Polaka*
[21:01:22] Mali : Może racja... o: *do Nauru*
[21:01:35] Święte Cesarstwo Rzymskie : Dobrze, zostałem tak nauczony, ale skoro i tak tu jest wszystko inne to mogę nieco rozluźnić etykietę, Feli*uśmiechnął się, ciesząc się ciepłem*
[21:01:56] @ Nauru : Zresztą, nikt nie wytrzymałby długo jedząc tylko słodycze.
[21:02:09] Izrael : Jahwe, nie jedzcie, tego, przecież to ma oczy!
[21:02:25] Prusy : Teraz to wafel z Brwiami. Póki nie krzyczy, to chyba nie ma nic przeciwko~ *je dalej. Ah, smaczny ten Angol.. Chyba jedyna jadalna rzecz pochodząca z Anglii! xD*
[21:02:58] Włochy Północne : O si, si. *tuli go do siebie z szerokim uśmiechem* Grazie~
[21:03:13] Polska : *tyka brwi wafla* gąsienice! Uu dziwny ten wafel!
[21:03:16] Mali : A...aha... *zerk w przepaść* Chyba trzeba go troszkę posunąć tam... o: *pokazuje na landrynkowy zjazd*
[21:03:24] Anglia : * BOSZ RATUNKUUUU!!! ON CHCE MIEĆ CHOCIAŻ USTA I MÓC MÓWIĆ!!*
[21:03:49] Anglia : * Patrzy na Polske zezłoszczoy. On im wszystkim jeszcze pokaże*
[21:04:26] Izrael : Nie jedzcie tego, no jasna cholera!
[21:05:10] Święte Cesarstwo Rzymskie : wybacz mi na chwilkę*musi ratować sytuację bo jedzą ich pojazd, chwyta Gilberta i odsuwa go od wafla*
[21:06:03] Polska : To co jedziemy? *nie może wysiedzieć i podskakuje*
[21:06:05] Prusy : ''Nie róbcie tych włosianek!'', ''Zaprzestańcie łapanek!'' *nabija się. ale go HRE odsunął...* :I
[21:06:38] Izrael : Wiesz, co Gilbert, masz tyle do powiedzenia teraz co Żyd na Szucha.
[21:06:59] Polska : *trzepnął Prusaka dłonią w głowę* zamknij się!
[21:07:03] Włochy Północne : Bene~ *z uśmiechem patrzył to na Świętka to na pozostałych*
[21:07:08] Święte Cesarstwo Rzymskie : Panie Gilbercie proszę nie jeść naszego pojazdu, chce pan zginąć i wpaść do przepaści?*patrzy na niego gniewnym wzrokiem*
[21:07:13] Mali : Dobra >:I *wziął i popchnął wafel, po czym wskoczył na niego* {*idzie pisać jako MG*}
[21:08:07] Anglia : * pusty jak wafel gapiłsię tylko po kolei na każdego. Już nie ogarniał nic, wiedział że długo się do nich nie odezwie XD*
[21:08:25] Anglia : * A Polska i Prusy pożałują. Nie pozwolił im nikt żreć ;;*
[21:08:37] Prusy : *włożył dłonie do kieszeni bluzy. Taak, może nie ma na sobie teraz swojego Krzyżyka, ale niech czują respekt. Mundur wciąż w domu ma!* Phi, robactwu nie wolno było wyłazić z nor.
[21:08:42] * Mali MG mówi: I POOOSZLII! Jedziecie na Wielkim Waflu z oczami i brwiami po landrynkowym stoku. Na samym dole zatrzymujecie się przy czekoladowym bagnie, a tu i ówdzie z niego unoszą się orzechy, niczym platformy, po których trzeba skakać. Anglia odmienił się i znów jest "ludzki". Pomimo, iż go nagryźliście, nic mu nie jest...
[21:08:47] Prusy : Nie trafiłby nawet na Szucha.
[21:09:10] @ Nauru : *przygląda się Arthurowi* O...
[21:09:29] Mali : *przez całą drogę było* AAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAA!!!! *wylądowali i się zatrzymali* AAA... o o:
[21:10:16] Izrael : *Przeklnął po hebrajsku i o ja pierniczę, lecą!*
[21:10:20] Anglia : * złapał powietrze i zakrył dłońmi twarz* Nienawidze was gnidy, chamy, kanibale,idioci,bezmózgi
[21:10:42] Anglia : Jak można żreć wiedząc że to człowiek do cholery! Po za tym ile wy ważycie D:
[21:10:54] Izrael : ... To dlaczego z tamtąd wylazłeś Gilbert... Boże, Arthur!
[21:11:08] Święte Cesarstwo Rzymskie : *trzymał się wafelka i na dole padł na twarz, podniósł się i otrzepał*
[21:11:16] Prusy : ... *spojrzał na już ludzkiego Anglię* ... Tak się tylko zastanawiam, skąd myśmy żarli.... D:
[21:11:24] Polska : *zaciesz* fajowo było! ja chce jeszcze wafla!
[21:11:31] Mali : D: *przytulił Anglię, chociaż chyba wszyscy na nim siedzieli xD*
[21:11:35] Anglia : *pokazał Polsce fige* Nie ma wafla!
[21:12:10] Anglia : Dajcie mi spokój ;; *odsuwa się od Maliego* Ty też na mnie siedziałeś!
[21:12:25] Włochy Północne : *leżał na ziemi, była dosyć... lepka ? Wstał z wielkim bólem i się otrzepał*
[21:12:34] * Mali MG mówi: A obok was pojawiła się Seszele! Zostały jej odebrane wstążki z kokardek od kucyków i przeniesione do Świecącej kulki!
[21:13:08] Seszele : DDDDD: *ma rozpuszczone włosy* Moje wstążki.... Q______Q
[21:13:09] Polska : *przytulił się do Anglii* oj wafelku! *zaciesz*
[21:13:22] Anglia : ZOSTAW MNIE!!!!
[21:13:29] Mali : Pseplasiam ._."
[21:13:32] Anglia : WSZYSCY SIĘ ODE MNIE ODWALCIE ;;
[21:13:38] Anglia : * idzie sobie*
[21:13:41] Seszele : *zerka na Anglie* Tylko Włochy, co?....
[21:13:46] @ Nauru : Ale ja nic nie robię..
[21:13:50] Mali : Anglio D:
[21:14:02] Święte Cesarstwo Rzymskie : Hm chyba wszystkim zostały odebrane rzeczy, których potrzebują hmmmm*podszedł do Feliciano*nic ci nie jest?
[21:14:14] Polska : *polewka* wściekły Anglia! Łiii *zaczyna biegać* fajowoooooo
[21:14:15] Izrael : Jaki tu hałas, jasna cholera..
[21:14:48] Anglia : * zaczyna gonić Polske* Zaraz ci uśmiech z gęby zniknie! Chciało ci sie wafli żreć!
[21:15:06] Prusy : ... Polen to się ze wszystkiego cieszy, scheisse... *znudzony* Zamknij mordę! *do Polena* Ty też, Brytolu!
[21:15:24] Mali : hum hum hum... o: *staje obok Izraela i pokazuje na czekoladowe bagno i orzechy* myślsiz, że to jadalne?
[21:15:34] Włochy Północne : No, no *szeroki uśmiech* A Tobie ? *właśnie do niego dotarło, że niema swojego pędzla.. upadając słyszałby jak pęka *
[21:15:36] Seszele : Arthur.... JAk ty się zachowujesz? >C
[21:15:57] Polska : *to sobie biegnie zacieszając* dobrym byłeś waflem! Sam sie zamknij Prusaku!
[21:16:09] Anglia : * staje i spogląda na Ses* Ty nie wiesz jak sie czuje !
[21:16:28] Anglia : * gapi się na bagno i na orzechy* ....
[21:16:41] Anglia : orzechowe >(
[21:16:52] Izrael : ... A tak w ogóle, to gdzie moja... *spojrzał na orzechy* Ja tam nie dam rady wskoczyć.
[21:16:59] Seszele : *wyciąga łapki* Przytul mnie i się uspokój! >C *zły humor bo nie ma wstązek*
[21:17:42] Anglia : * A co on ma powiedzieć? Zmieniło go w wafla i nie dość że na nim wszyscy siedzieli i tykali bez jego zgody to jeszcze jedli!!*
[21:17:46] Święte Cesarstwo Rzymskie : W porządku, jestem cały z tego co widzę *otrzepuje się*, coś nie w porządku?*zobaczył jak Feliciano się zmartwił*
[21:17:53] Polska : *dotyka czekoladowe bagno* czekoladaaaaaaaaaaaa!!
[21:18:23] * Mali MG mówi: I jeszcze przy was się pojawiła Syberia! Został jej odebrany CAŁY zapas wódki i włączony do Wielkiej Świecącej się Kulki!
[21:18:37] Mali : DD: Pomóc ci? ._. *chyba są równi wzrostem..*
[21:18:39] Prusy : *jako jedyny rozgarnięty w tym towarzystwie, spojrzał na kulę gdzieś w oddali. Trzeba się tam jakoś dostać...*
[21:19:00] Włochy Północne : Mój pędzel Q_Q Zabrali mi go czym ja teraz będę.. ? *westchnął ciężko* Że mój pędzel to w tamtej kuli, si ?
[21:19:01] Syberia : :O *musi się napić! Bo chyba ma halucynacje... ale chwila... maca się* GDZIE JEST MOJA WÓDKA?!?!?!
[21:19:08] Anglia : * gapi się na Ses * ....
[21:19:16] Izrael : Felek!
[21:19:19] Seszele : >CCCCCCCCCC Czy ty nie chcesz mnie przytulić?!
[21:19:26] Anglia : o.o
[21:19:39] Polska : *je czekoladę* C; Hę? Co?
[21:19:54] @ Nauru : *zerknęła na bagno, po czym podeszła do niego ostrożnie*
[21:19:57] Święte Cesarstwo Rzymskie : Tak, tak, mój kapelusz też tam jest, tylko jakby się tam dostać*zastanawia się*nie martw się odzyskamy co nasze*poklepał go po ramieniu*
[21:20:04] Syberia : Wrrrr *patrzy na platformy z orzechów. a co skacze na pierwszą*
[21:20:06] Mali : *zerk na Sybir, po czym pokazuje na kulkę* Tam gdzie dzida Safira DD:
[21:20:39] Włochy Północne : Mam nadzieję *usiadł na ziemi i zaczął mysleć jak można by się tam dostać*
[21:21:07] Anglia : * dobrze że go w pore odmieniło i Ses nie widziała go jako wafla, dlatego podszedł i lekko ją przytulił. Nie chciał sie przyznawać ale w tej chwili się jej bał * ._.
[21:21:25] * Mali MG mówi: No zbyt dużego wyboru nie macie, jest tylko ścieżka przez bagno... Wszędzie indziej błękitna przepaść.
[21:21:32] Święte Cesarstwo Rzymskie : Teraz jesteśmy wojownikami, odebrano nam to co lubimy i pozostaje nam tylko potraktować to jako denerwującą przygodę, idziemy?
[21:22:04] Izrael : Liczę na twoją pomoc, bo sam nie przejdę.
[21:22:05] Syberia : *Patrzy na bagno* Towarzysze! Za mną!
[21:22:10] Prusy : *czekoladowe bagno. Lepiej być nie mogło. A co w środku? żelkowe krokodyle?*
[21:22:12] Seszele : *tuli i zarzuca goprzez amie* IDziemy po moje wsążki! *z Anglia na ramieniu idzie przez bagno!*
[21:22:32] Włochy Północne : Kiedy ja nie przejdę.. *spojrzał na Świętka*
[21:22:46] @ Nauru : *skacze po orzechach*
[21:22:50] Polska : *cały z czekolady* dobra *podchodzi do Izraela* mogę ci pomóc C;
[21:22:52] Mali : Awo c: *silny może aż tak nie jest, ale.. wziął go na ręce, jak pannę* Idziemy >:I *podchodzi do skraju, ale nie skacze, bo Syberia zajmuje pierwszą platformę*
[21:23:14] Anglia : ._.
[21:23:23] * Mali MG mówi: Prus, to nie jest głupie! Ale w środku pływają żelkowe piranie, a nie krokodyle.
[21:23:28] Izrael : Nie dam rady skakać między tym. *spojrzał znacząco na sztywną nogę*
[21:23:42] Anglia : * nie no upokorzenie osiągnęło poziom krytyczny* C-co ty robisz... p-puść mnie... znaczy erm pusć mnie PROSZE
[21:23:54] Syberia : O_o co to jest...? *zerka na żelowe piranie*
[21:24:03] Mali : Toć cię niosę :I *przecież trzyma Izrael na rękach!*
[21:24:14] Prusy : *podrapał się z tyłu po włosach. Więc kto został poza bagnem? *
[21:24:23] Seszele : NON! JA chce wstążki! *Idzie dalej i trzyma go*
[21:24:25] Święte Cesarstwo Rzymskie : *bierze go za rękę*przetrwamy, nie martw się, spróbowałbym wziąć cię na barana, ale jestem za mały*smutna mina*
[21:25:01] Izrael : ......*Boże, takie upokorzenie*
[21:25:02] Mali : *dobra, skacze też po tych orzechach, jak tylko może*
[21:25:08] Anglia : NO dobra no ale pozwól mi iść obok ciebie D:
[21:25:11] Polska : Och... *zastanawia się* a trzeba skakać. Jak by cię tam przetransportować.
[21:25:23] Włochy Północne : Prędzej ja Ciebie mój drogi *lekko ścisnął jego dłoń. A co by było jakby przebiegł przez bagno ? Piranie się przecie rzucają jak krew poczują c: *
[21:25:26] Święte Cesarstwo Rzymskie : jakbym był większy*marzy, że jest wysokim, umięśnionym gościem i przenosi panienkę przez most*
[21:25:53] Seszele : NON. Jeszcze się ubrudzisz. Jak będziesz wtedy wyglądać? >C *idzie coraz szybciej*
[21:26:03] * Mali MG mówi: Marzenie Świętka zniszczone: tu nie ma mostu.
[21:26:04] Prusy : *wszyscy mają jakąś fajną osobę do towarzystwa. ... Gilbird, naprzód, idziemy! :I*
[21:26:20] Święte Cesarstwo Rzymskie : można spróbować*uśmiechnął się*kto pierwszy na mecie ten zdobywa pastę?
[21:26:32] Anglia : Już gorsze rzeczy dziś przezyłem prosze puuuść mnie *
[21:27:05] Polska : *jest most Polska go zbudował* xD
[21:27:24] Izrael : *no i co. No w ramionach Maliego* Ale nie trzęś tak!
[21:27:30] Seszele : No dobra... to teraz mam skakać po orzechach?... Oui?
[21:27:35] Włochy Północne : Pastę ? *spojrzał na niego znacząco, akurat zaburczało mu w brzuchu z głodu* Znów na łapki <33
[21:27:36] @ Nauru : *ona jest sama*
[21:27:37] * Mali MG mówi: Magiczna siła niszczy most
[21:27:40] Prusy : *je żelkową piranię. Raz się żyje*
[21:28:02] Mali : Safir robi, co umie D: *skacze dalej*
[21:28:07] Syberia : *Rozgląda się żeby jakoś to ogranąć*
[21:28:18] * Mali MG mówi: Prusy jest patroszony przez piranię od środka C:
[21:28:52] Polska : *nie ogarnia i skacze po orzechach* dotarłem! *je landrynki*
[21:29:08] Izrael : *patrzy przerażony*
[21:29:28] Prusy : *nie za bardzo ogarnia co się z nim dzieje*
[21:29:41] * Mali MG mówi: Za bagnem, gdzie dotarł już Polska kryje się Wielki Last z waflowo-piankowych drzew! Istna dżungla!
[21:29:48] Seszele : *no to skacze po tych orzechach, choć userka mocno nieogarnia co się w okół dzieje xD*
[21:30:05] Święte Cesarstwo Rzymskie : Panie Gilbercie*wskakuje do bagienka i wyciąga pana Gilberta, dobrze że potrafi pływać*
[21:30:08] Anglia : ==
[21:30:13] Polska : *wchodzi do lasu*
[21:30:22] Izrael : To nie jest miejsce dla inwalidy..
[21:30:27] Syberia : *Wjechała z buta w wafelka starając się jakoś przebić*
[21:30:33] Anglia : * dobra.... moze nie bedzie sie wykłócał XD*
[21:30:44] * Mali MG mówi: Ale spokojnie, Prus - nim Pirania zrobiła ci jakąś większą szkodę, to twój organizm ją zabił. Tylko, że... w twoim żołądku jest dziura. Ale spokojnie. Do końca eventu powinna się naprawić!
[21:31:03] Mali : *dotarł na koniec też* Proszę c: *odstawia go*
[21:31:11] Włochy Północne : *patrzy na HRE* Ej no tak sam mam tu zostać ? *wbiegł do bagna i najzwyczajniej w świecie przez nią szedł* A wy się męczycie skacząc
[21:31:42] Polska : *zjada waflowe drzewa* nomomo...
[21:31:43] Seszele : *skacze nadal zła z przewieszonym Anglią przez ramie* Oddawać wstążki! *staje na lądzie*
[21:31:46] @ Nauru : *przeskoczyła na drugi koniec*
[21:31:58] * Mali MG mówi: Ci, co wskoczyli do bagna to tam ugrzęźli!
[21:32:05] Izrael : ... Dzięki mały.. Długo jeszcze?
[21:32:28] Polska : *biega po lesie i zaciesza* wafle wszędzie wafle!
[21:32:32] Mali : Safir nie wie :c *zerka za HRE i Włochem, co są w bagnie* EJ NO D:
[21:32:50] Prusy : *...To oznacza, że nie zje już nic do końca eventu... D: * *Świętek jest na tyle mały, że Prus równie dobrze mógłby go zanieść. xD* *no to ugrzązł. Może w ogóle niech tam zginie*
[21:33:01] Anglia : Teraz mnie puść błagam!!
[21:33:06] Włochy Północne : Help Q________________Q *rozpłakał się*
[21:33:14] Święte Cesarstwo Rzymskie : mamy kłopoty*westchnął i nie mógł się ruszyć*
[21:33:22] Seszele : No dobrze. >.> *stawia i idzie dalej*
[21:33:37] * Mali MG mówi: Piranie już do was płyną, smakowite kąski...
[21:33:44] Anglia : Uff *odetchnął i idzie za nia bo sie boi co dalej zrobi xD*
[21:34:03] Polska : *jest w lesie i coo?*
[21:34:08] Anglia : Czeka... może jednak im pomóc co?
[21:34:09] Święte Cesarstwo Rzymskie : Feliciano, nie płacz proszę cię , jest nam trudno ale jakoś nam się uda*traci wiarę ale przytulił Feliciano żeby się nie czuł taki smutny*
[21:34:12] Mali : DDD: *niestety nie wpadł na to, jak może tamtej trójce pomóc*
[21:34:17] Polska : *forever alone* D;
[21:34:36] * Mali MG mówi: A Polska jest w lesie po prostu.. ale tam nie ma ścieżek ani nic i łatwo się zgubić...
[21:34:45] Anglia : * nie wie czemu chce im pomóc chociaż zrobili z niego jadalne sanki*
[21:35:02] Seszele : Arthur... Idziemy! *iidzie i mija drzewa*
[21:35:02] Prusy : Gott *przewrócił oczami* Feli, patrz, ile tu jest czekolady~ *wziął na palec trochę i je.*
[21:35:11] Prusy : *Przynajmniej udaje*
[21:35:28] Polska : *Polska się nie gubi tylko zjada wszystkie drzewa*
[21:35:42] Święte Cesarstwo Rzymskie : Może zjedzmy wszystko!*uśmiechnął się i zaczął jeść czekoladę w pośpiechu*
[21:36:11] Włochy Północne : *pogładził lekko dłonią głowę HRE* Grazie <3 *spojrzał się na Prusa* A-ale jeśli coś się stanie *kręci zdezorientowany głową*
[21:36:15] * Mali MG mówi: Piranie już wam buty i spodnie podgryzają~
[21:36:34] Prusy : A gdyby tak... *spojrzał obok. Orzech był blisko. Gdyby zdjąć spodnie... Cholerne piranie! D: *
[21:36:36] * Mali MG mówi: Magiczna siła sprawiła, że Izrael i jego laptop zniknęły
[21:36:49] Polska : *nie ma lasu bo go zjadł* C;
[21:37:05] Anglia : o.o * idzie za Ses i się już nie odzywa*
[21:37:11] * Mali MG mówi: Polska zemdlał z nadmiaru jedzenia i słodyczy.
[21:37:33] Święte Cesarstwo Rzymskie : Bitteschoen*skinął głową i je dalej czekoladę*
[21:37:56] Polska : *zemdlony* D;
[21:38:21] * Mali MG mówi: Zemdlony na pół godziny.
[21:38:32] Seszele : *no to jak nie ma lasu to gdzie teraz idzie?*
[21:38:40] Święte Cesarstwo Rzymskie : *odpycha piranie ze spodni i butów*na sąd do Karola Wielkiego z wami makabry pływające
[21:38:49] Polska : *zemdlony na pół godziny* D; *to se leży*
[21:39:06] Anglia : * on idzie ciągle za nią* Właściwie wiesz gdzie idziesz? Jak sie zgubimy to bedziemy godzinami łazić D:
[21:39:19] * Mali MG mówi: No to Ses wraz z Anglią idą na wielką górę, z której wypływa mleko z kawałkami czekolady...
[21:39:39] Syberia : *idze za kimś tam*
[21:39:43] Mali : D: *skacze na jakiś orzech i podaje rękę Włochowi*
[21:40:10] Seszele : Ide na tą góre. Z niej więcej zobaczę. Chce wstążki! >>>>>C
[21:40:15] Włochy Północne : *kręci głową*
[21:40:25] Prusy : ... Nie ruszaj się przez chwilę *mruknął do Świętka, kombinując coś. Spróbował go podnieść do góry z tego bagna. Udało się?*
[21:40:41] Anglia : W-wiesz że ci ślicznie bez nich D:
[21:40:46] Polska : *leży i leży i leży*
[21:41:09] * Mali MG mówi: Tak, udało się, Świętek się bardziej wynurzył, ale tym samym Prus się zanurzył aż po szyję.
[21:41:10] Seszele : >/////////////////////////< Nie nie prawda! Brzydko!
[21:41:33] Święte Cesarstwo Rzymskie : W porządku*nie rusza się i łapie się najbliższego orzecha*Panie Gilbercie!
[21:41:34] Mali : WŁOOOOOCH D: *siedzi na orzechu z tą ręką*
[21:41:56] Polska : *obudził się* hę? *znowu mdleje*
[21:42:14] Włochy Północne : A~ ! *głupi się tak przejął, że nie zauważył. Wyciągnął rękę do murzynka*
[21:42:20] Prusy : Scheisse *oko w oko z piranią. Taka... dziwna mina D: *
[21:42:30] Anglia : Jesteś cudna i bez nich... zreszta zawsze jesteś .///. * idzie szybciej wyprzedzajac ją*
[21:42:57] Mali : *wciągnął go na orzecha*
[21:43:03] Mali : uf... :c
[21:43:11] Święte Cesarstwo Rzymskie : Panie Gilbercie proszę się na mnie nie gniewać teraz*podciągnął się na orzechu wynurzył nogi i złapał stopami glowę Gilberta ciągnąć z całych sił żeby wyciągnąć chociaż tułów*
[21:43:46] Włochy Północne : Grazie *mocno go przytulił w podziękowaniach*
[21:44:17] Mali : c: *odczepił mu jeszcze jdną piranię ze spodni i wywalił do bagna* A teraz szybko D: *skoczył znów na brzeg*
[21:44:34] Polska : *dalej leży w lesie którego nie ma*
[21:45:04] Włochy Północne : *skoczył za nim.. Ledwo ale skoczył* A-a Świętek ? *odwrócił się i spojrzał na niego*
[21:45:23] Seszele : >//////////////////////////////////////////////////////< Ale bez wstązek wyglądam okropnie! *już się trochę uspokoiłam ale płonie rumieńcem*
[21:45:29] Mali : *zerk na German* chyba sobie poradzą...
[21:45:55] Święte Cesarstwo Rzymskie : Poradzę sobie, nie martw sie*uśmiechnął się i łydkami wyciąga głowę*jeszcze tylko kawałeczek><
[21:46:15] Prusy : ... o.O *kto inny miałby już koszmary w nocy. xD*
[21:46:31] Anglia : Głupoty opowiadasz :///I * podchodzi do niej i ciągnie za rękę dalej, ciągle zostając z przodu żeby nie widziała jak sie rumieni*
[21:47:07] Włochy Północne : Bene *spojrzał na Mali* I co dalej ?
[21:47:25] Polska : *robi za śpiącą królewnę xD*
[21:47:31] Seszele : *idzie za nim trzymając go za łapkę* Jestem tak... Normalna bez nich. NIe wyrózniam się niczym :C
[21:47:37] Mali : *pokazał palcem na goórę - źródło mleka* Tam! *biegnie w tym kierunku, przy okazji do Anglika i Ses też*
[21:48:35] * Mali MG mówi: Seszele i Anglia dotarli na ten szczyt. Cóż... Na to wychodzi, że waszym zadaniem jest surfować na sam dół!
[21:48:46] Włochy Północne : *teraz nie wie czy iść z nim czy czekać na HRE i Prusa*
[21:49:21] Polska : *obudził sie* ech... *nie wie gdzie iść*
[21:49:44] Święte Cesarstwo Rzymskie : *wyciągnął mu już tułów*hngh, niech pan się łapie żołędzia!
[21:49:48] * Mali MG mówi: Chociaż Polaka wciąż mocno boli głowa, to już może funkcjonować.
[21:50:18] Anglia : Dla mnie zawsze będziesz najpiękniejsza .... .////. * azaliż on mieszka na wyspach to coś tam wie XD*
[21:50:22] Polska : *nie ogarnia i powoli wstaje* aj moje wszystko D;
[21:50:34] Prusy : *złapał się orzecha i podciagnął do góry. Jak Świętek to zrobił...? o.O Wszedł jakoś na orzecha*
[21:51:11] Mali : *biegnie tam i nagle... RYP, potknął się o Polaka* Ała...
[21:51:17] Syberia : ehhhh...
[21:51:45] Polska : Co jest kurde?! *lezy znowu* cholera jasna!
[21:52:05] Święte Cesarstwo Rzymskie : *podaje mu rękę*no już prawie!
[21:52:23] Mali : Przepraszam Q_Q *podchodzi do Polaka i go tuli*
[21:52:25] Seszele : *zerka w dół* Tylko skąd wziąć deski?...
[21:52:48] Włochy Północne : *stoi i się gapi w kierunku góry* jest.. wysoka...
[21:53:08] * Mali MG mówi: Moja droga Seszele, toć z tym mlekiem płyną wielkie kostki czekolady! Oto wasze deski!
[21:53:24] Polska : Ja ci kurde dam przepraszam! *nakręca się* wszystko mnie boli! Moja głowa moje wszystko! Nie mogę wstać nawet! *przytulił się* biedny ja D;
[21:53:32] Anglia : * zerknął na nią a potem na deski*
[21:54:00] Anglia : Dobra... to że co mamy na tym serfować?
[21:54:08] Syberia : *Włazi na deskę* Jedziemy! *a umie na snowboardzie do zjeżdża*
[21:54:12] Mali : Pseprasam pseprasam pseprasam DDD: *tuuuuul!*
]b\ [21:55:00] * Mali MG mówi: Trasa do surfingu jest nieco dłuższa c: Miłego balansowania![/b]
[21:55:09] Seszele : *Uśmiechnęła się i złapała kostkę czekolady* Kto pierwszy na dole wygrywa całusa~ *wskakuje na deske i zaczyna zjeżdżać*
[21:55:19] Polska : Dobra spoko. Lepiej pomóż mi wstać. Po co ja jadłem ten las? No tak bo ja wiecznie głodny i paluszki mi ukradli.
[21:55:27] Święte Cesarstwo Rzymskie : no, to idziemy*szybko się wspina po żołędziah*
[21:55:47] Syberia : *Zjeżdża* ŁOOOO!
[21:56:01] Anglia : * ale to nie jest fer XDXD. Złapał za deske i zaczął zjeżdżać*
[21:56:06] Mali : *podnosi go* No właśnie :c Dobra... bo trzeba iść, chodź! *pociągnąłgo za rękę w stronę góry*
[21:56:58] Polska : Dobra, dobra lecę już! A gdzie reszta? *biegnie za nim*
[21:57:14] Mali : No tam! *biegnie na górę*
[21:57:38] Prusy : *skacze po nich za Świętkiem. Cały w czekoladzie, to cieżko*
[21:57:51] * Mali MG mówi: Magiczna siła zabrała Nauru i jej talizman!
[21:58:03] Seszele : *zjeżdża dalej wymijając inne kostki czekolady i naciskając lekko do przodu by nabrać prędkości*
[21:58:27] Polska : *są na górze* i co teraz?
[21:58:31] Włochy Północne : *stoi jak głupi ciężko wzdychając*
[21:58:43] Święte Cesarstwo Rzymskie : *powoli doganiają innych, Świętek także pokryty czekoladą*
[21:58:45] Mali : ... D; *pacza na kostki i mleko* Ale Safir nie pływa DD:
[21:59:05] Syberia : *Ciekawe ile tak będzie jechać...?*
[21:59:35] Prusy : *ląd! Victoria~ Ale jest cały w czekoladzie.... D:< *
[21:59:51] Polska : A Polska pływa! *łapie go za rękę i wciaga na kostkę czekolady* łiiiii
[22:00:01] Anglia : * to się robiło niebezpieczne ale jak wyścig to wyścig, też zaczął przyśpieszać*
[22:00:07] * Mali MG mówi: Seszele i Sybirka jako pierwsze dojechały na dół! Teraz przed nimi oto unosi się duży most z gumiżelków. Cały aż się TRZĘSIE!
[22:00:14] Święte Cesarstwo Rzymskie : *dyszy ze zmęczenia*chyba mam już dość słodkości na dzisiaj
[22:00:34] Mali : Q________________Q *trzyma się mocno Polaka*
[22:00:36] Syberia : *zeszła i włazi na most* :O
[22:00:44] Seszele : *wychamowała ładnie i zeszła na ląd* Wygrałam~!
[22:01:07] Polska : Wziuuuu! *jadą na dół*
[22:01:31] * Mali MG mówi: Jak tylko Syberia weszła na gumiżelki zaraz cała konstrukcja zadrżała niczym ruszona struna!
[22:01:33] Prusy : Ja... Napiłbym się piwa.. *ale tu same słodycze, scheisse*
[22:02:00] Anglia : * zeskoczył z deski i zszedł na ląd* To było nie fer ;<
[22:02:17] Syberia : CO jest? O_O
[22:02:18] Włochy Północne : Prusie zaniesiesz mnie ? *odwrócił się do Gilberta ze słodką minką*
[22:02:23] Święte Cesarstwo Rzymskie : A dobre to piwo?nigdy nie miałem okazji się przekonać*wybiera deskę*
[22:02:39] Seszele : Tak czy siak wygrałam buziaczka~ *usta w dziubek*
[22:03:02] Mali : Q_____Q *stara się nie piszczeć. Czego się nie robi dla Dzidy!*
[22:03:31] Prusy : Jestes jeszcze za mały, dzieckiaku~ *poczochrał go po włosach ręką, która nie była w czekoladzie* ... Felicjano, a ty nie widzisz, czym ja jestem pokryty? :I
[22:03:39] Polska : *są na dole* zajebiście było co nie? Jestem totalnie zajebisty!
[22:03:58] Mali : .. ayi.. Q_Q" *zlazł i aż ucałował suchy ląd*
[22:04:00] Anglia : Ale to i tak było nie fer ;< * Daje buziaka*
[22:04:31] * Mali MG mówi: boing boing boing... w końcu jakoś most się ustabilizował, skoro Sybirka się nie rusza.
[22:04:32] Seszele : No to teraz chodź dalej~ Odzyskamy twoją filiżankę~ *apie go za ręke i prowadzi na most*
[22:05:00] Syberia : *Nie rusza się idzie bardzo powoli*
[22:05:37] * Mali MG mówi: Most się lekko trząsł, ale nagle... Weszli Seszele i Anglia. BOING BOING BOING!
[22:05:53] Polska : Patrz jaki most! Idziemy co nie?! *skacze w miejscu*
[22:06:36] Anglia : ._. to na pewno okej?
[22:06:47] Święte Cesarstwo Rzymskie : I tak już pewnie nie urosnę, no ale cóż idziemy dalej prawda?
[22:07:01] Seszele : No pewnie~! *pada na ziemie i idzie na czworaka<3*
[22:07:44] Syberia : *czołga się*
[22:07:46] Anglia : o.o
[22:07:56] Polska : *chce poskakać po moscie* C;
[22:08:14] Mali : Ale.. paczaj jak on robi bum bum D:
[22:08:37] Włochy Północne : Ja też więc mi to nie przeszkadza. Proszę Q__Q *ładnie prosi*
[22:08:43] Anglia : * on nie wie co robić. Już sie tak upokorzył że czołganie sie to dla niego za dużo xD*
[22:09:42] Mali : *kuca koło mostu i spogląda na jego epickie drgania*
[22:10:15] Polska : *podchodzi do mostu* ah! *odbił się od jednej żelki i był już na drugim końcu mostu* C;
[22:11:02] Syberia : *Jakoś przeszła* :I
[22:11:21] Seszele : *staje na cukrze* Arthur?..
[22:11:33] * Mali MG mówi: Fajnie by było, Polsko! Ale odbiłeś się od tej żelki tak, że spadłeś tuż OBOK kolejnej cukrowej wyspy, jednak intuicyjnie chwyciłeś się krańca i wisisz! A resztą tak zatrzęsło, ze o mało nie pospadali!
[22:12:14] Anglia : * zachwiał się *
[22:13:28] Mali : D: *teraz to się boi wejść* q.q
[22:13:33] Polska : *no super D; * nie zgadzam się! *wisi sobie*
[22:13:43] Święte Cesarstwo Rzymskie : No to surfujemy chyba Feliciano*spojrzał na niego*
[22:13:48] Seszele : *Co jest za mostem tak w ogóle?*
[22:13:50] Anglia : * prawie nie zleciał i nie padł na zawał*
[22:14:09] Włochy Północne : Przecież to jest takie straszne *jest bliski zawału*
[22:14:33] Polska : *puścił się i spadł* ; O
[22:15:10] * Mali MG mówi: Za gumiżelkowym mostem jest platforma z cukru, a dalej taka... autostrada dla chmur. One jadą do miejsca, gdzie jest świecąca sie kulka, okrążają je i wracają, by okrążyć wyspę, na której stoicie. Musicie się tam dostać za ich pomocą!
[22:15:36] * Mali MG mówi: WZIUUUUM! Magiczna siła zabrała Polaka i jego paluszki.

[22:16:06] Mali : *dobra... wszedł na czworakach na ten most i się po nim czołga!*
[22:16:15] Seszele : No chodź Arti! *macha na noegoręką i idzie w kierunku chmurek*
[22:16:15] Anglia : * jakoś dotarł do platformy z cukru i padł na kolana przy Ses* J-Ja już n-nie chce...
[22:16:57] Seszele : *cmoknęła go w głowę* Dasz radę<3 Choć już blisko~ *wycuiągnęła do neigo ręke*
[22:17:34] Syberia : *Wskakuje na chmurkę* :O
[22:17:37] Święte Cesarstwo Rzymskie : *bierze go za rękę i surfują na desce*
[22:17:58] Włochy Północne : *trzyma jego rączkę, surfując z nim*
[22:18:10] Anglia : ;; To najgorszy dzień jaki miałem w życiu.... pieprzyć to w-wszystko...
[22:19:07] Mali : *czołg czołg czołg* Q_Q"
[22:20:24] Święte Cesarstwo Rzymskie : *koniec rzeki i most*hmmm co teraz?
[22:20:55] Mali : ... D:< *doczołgał sieszybko i padł na ląd*
[22:20:55] Włochy Północne : Żelkowy most ? Po takim tylko skakać można *szeroko się uśmiechnął*
[22:21:04] Seszele : Mnie też~? *unosi brew, ale łapie go za ręke i ciągnie do chmurek*
[22:21:33] Święte Cesarstwo Rzymskie : no to...skaczemy?*pyta się i uśmiecha*
[22:21:38] Syberia : *Jedzie na tej chmurce* D:
[22:22:03] Anglia : Eeee .... * nie wie co powiedzieć daje sie zaciągnąć *
[22:22:29] Włochy Północne : Si~!! *patrzy czy już na pewno nikogo nie ma na moście.*
[22:22:43] Seszele : NO to na chmurkę... *wskakuje na jedną ostrożnie*
[22:22:44] * Mali MG mówi: Most jest pusty.
[22:24:17] Święte Cesarstwo Rzymskie : *śmieje się, wskakuje na most i skacze ile tylko jeszcze mu zostało sił*
[22:24:39] Anglia : * gapi sie nieufnie na chmurki*
[22:24:50] Włochy Północne : Vee~! *dołączył do niego skacząc po moście*
[22:25:03] Seszele : No chodź bo zara moja odleci!
[22:25:11] * Mali MG mówi: A z każdym skokiem most robi coraz większe BOING BOING! uwaga! HRE zaraz wypadnie w przepaść!
[22:25:48] Mali : *idzie do chmurek* >:I Safir odzyska swoja dzida! D:<
[22:25:59] Syberia : *Próbuje jakoś tą chmurką sterować*
[22:26:13] Anglia : * wsiadł za nią na chmurke i mocno objął ą w pasie*
[22:26:13] Święte Cesarstwo Rzymskie : Nie wyceluje, Verdammt*leci na łeb na szyje z łezkami w oczach*
[22:26:35] * Mali MG mówi: Spokojnie, Sybirko, chmurka wie, jak lecieć. Właśnie dolatuje do wysepki finałowej. Masz okazję, by zejść!
[22:26:50] Włochy Północne : *odbił się raz jeszcze i złapał HRE* Mój ! Nie dam Ci spaść <3
[22:26:58] Seszele : Nie bój się nie spadne~ *jasne, bo przecież o to chodzi xD* Ciu~ *cmoknęła go w policzek*
[22:27:24] Syberia : *Zeskakuje na wysepkę*
[22:27:57] * Mali MG mówi: Więc Włoch złapał Świętka, ale siła już była tak duża, że powaliła ich na ten most i oni obaj zaczęli się bez kontroli odbijać!
[22:28:21] Anglia : * zmarszczył brwi i mruknął coś cicho ale nadal trzymał sie mocno XD*
[22:28:58] Mali : *wskoczył na chmurkę* Safir zabierze dzidę! D:<
[22:29:14] Święte Cesarstwo Rzymskie : Daaaaankeschoen:3*odbija się dalej i próbuje przetrwać*
[22:29:18] Seszele : No daj buzi~ *tyka go noskiem*
[22:29:43] Syberia : *Rozgląda się gdzie jest*
[22:30:44] * Mali MG mówi: Syberia jest juz na mecie, ostatnia cukrowa wysepka z waszymi rzeczami!
[22:30:46] Włochy Północne : Per favore *odbija się* Ja chcę zeeejść~!
[22:30:47] Anglia : ja.... m-może później ..
[22:31:27] Syberia : HA! Moja wódka! *leci tam*
[22:31:47] Mali : D:< *wkurzony murzynek leci xD*
[22:32:17] * Mali MG mówi: Seszele i Anglia też już dolecieli i teraz okrążają wysepkę!
[22:32:17] Seszele : No niech będzie... *na chmurce*
[22:32:51] Seszele : Szybko! Szybko! *zeskakuje i ciągnie Anglie*
[22:33:22] Anglia : * zeskoczył razem z nią i podszedł do rzeczy* W końcu ._.
[22:33:27] Święte Cesarstwo Rzymskie : *odbija się dalej*już prawie koniec!
[22:34:04] Włochy Północne : *odbija się.. Tak.. ma po prostu dosyć słodyczy jak na jeden dzień*
[22:34:06] Seszele :  Podchodzi do kuli* OD-DA-WAJ WSTĄŻKI!!
[22:34:08] * Mali MG mówi: HRE ledwo nie spadł z mostu, ale udało mu się dostać na brzeg! Włochy jednak leci ku krańcowi!!!
[22:34:38] * Mali MG mówi: Na włosach Seszele pojawiły się wstążeczki, skoro ona sama nie raczyła sobie wziąć...

[22:35:06] Włochy Północne : *doleciał ? *
[22:35:15] Syberia : DA! *pije swoją wódkę* gul gul gul gul
[22:35:17] Mali : *doleciał. Szybko podszedł do kuli i zabrał swoją dzidę*. No. v.v *stuk dzidą* ... c: *znów pełnia szczęścia*
[22:35:33] * Mali MG mówi: Włochy, no spadniesz zaraz!
[22:35:46] Anglia : * podniósł filiżankę i prychnął* No i na co mi to było >:I
[22:35:49] Seszele : CCCCCCCCCCC: *wrócił jej dobry humor i radość życia<3*
[22:36:10] Włochy Północne : *odbił się jeszcze kilka razy* Mam dosyć >.>
[22:36:42] Święte Cesarstwo Rzymskie : *Wspina się i wyciąga rękę do Feliciano*łap!
[22:37:14] Włochy Północne : *złapał się jego ręki* Będę żył ~!
[22:37:38] * Mali MG mówi: Włochy odratowany!
[22:37:39] Święte Cesarstwo Rzymskie : *wciąga*chodź idziemy po rzeczy które nam zarekwirowali!
[22:37:45] Anglia : * a on postanowił że jak tylko wrócą idzie do pokoju i zamknie sie na zawsze xD*
[22:37:58] Seszele : *to co z nimi teraz?*
[22:38:07] Włochy Północne : Si ! *stęskniony za swoim pędzlem Q__Q*
[22:38:10] * Mali MG mówi: Magiczna siła gdzieś tam zabrała Prusa i jego Żelazny Krzyż.
[22:38:28] * Mali MG mówi: Ten świat chyba jednak czeka aż wszyscy odzyskają swoje rzeczy...
[22:38:39] Mali : *siada koło Syberii* ^o^
[22:39:45] Syberia : *Pije wódkę koło kuli* Kiedy rum zaszumi w głowie cały świat nabiera treści wtedy człowiek chętniej słucha mroskich opowieści! *śpiewa*
[22:39:49] Seszele : *tuli do Anglii. MAm rozumieć że w jednym pomieszczeniu z Victoria, tak?*
[22:40:24] Mali : o: *przysłuchuje się Anastazji*
[22:41:22] Anglia : * Eeee XD, on i tak bedzie smutasił i emował w końcu był sankowym waflem który prawie został zeżarty xD*
[22:41:34] Święte Cesarstwo Rzymskie : musimy chyba złapać chmurkę, dziwny ten transport tutaj
[22:41:50] Syberia : Pij bracie, pij na zdrowie, Jutro ci się humor przyda, Spirytus ci nie zaszkodzi, Idzie sztorm - wyrzygasz! *śpiewa dalej opierając się o Mali*
[22:42:06] Mali : o: ... O:
[22:42:25] Włochy Północne : Chodź *nadal trzymając jego dłoń wskoczył na pierwszą chmurkę która była*
[22:42:39] Święte Cesarstwo Rzymskie : *wskoczył z nim*już niedługo
[22:43:10] Włochy Północne : *patrzy na niego z uśmiechem* Si ^.^
[22:43:37] Syberia : Co jest mały? ^o^ *zerka na niego*
[22:43:46] Seszele : *ONa już go pocieszy~ C:*
[22:43:50] Mali : Co ty śpiewaszu...?
[22:44:30] Syberia : Starą piosenkę morską!
[22:44:35] Święte Cesarstwo Rzymskie : *docierają cudownie do kuli i biorą swoje rzeczy, Hre chwyta kapelutek zakłada go i znowu jest taki jak dawniej, podaje rękę Feliciano*to była wspaniała przygoda, dziękuję!
[22:45:21] Włochy Północne : *wziął swój pędzel i przyłożył do policzka* Nie uciekaj mi więcej =.= *uśmeich do Świętka* To ja tobie dziękuję <3
[22:45:50] Anglia : * objął ja lekko i zaczał wgapiać na Świętka i Włochy* NA serio... co do czego jak było strasznie i potwory to wszyscy żyli a teraz połowa została...
[22:46:07] * Mali MG mówi: I nagle zrobiło się TAAAAAAAAAK ciemno! A zaraz obudziliście się.. W ogrodzie ChatBoxu. Wszyscy, co do jednego, jakbyście zbiorowo zemdleli w jednym miejscu.

Admin główny
Admin

Rodzina : Germanie
Liczba postów : 637

Powrót do góry Go down

Powrót do góry

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
Nie możesz odpowiadać w tematach