Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.

[SZUKAM] Wybacz, Dante, czyli wycieczka po zaświatach

4 posters

Go down

[SZUKAM] Wybacz, Dante, czyli wycieczka po zaświatach Empty [SZUKAM] Wybacz, Dante, czyli wycieczka po zaświatach

Pisanie by Rumunia Sob Sty 03, 2015 5:57 pm

Jak w tytule, Rumun zna parę miejsc, gdzie można przedostać się na tamtą stronę. A po co tam się w ogóle wybierać? Cóż, znajdzie się parę osób, które coś straciły i chciałyby to odzyskać, a właśnie taka podróż daje na to szansę. Poza tym, pewne znaki dają do zrozumienia, że równowaga została zaburzona i wypadałoby to naprawić.

Rozgrywka luźno oparta na sztuce "Przepraszam cię, Dante", lecz jej całokształt będzie zależał od osób, które się zgłoszą.

Liczba graczy: 3-4

Uwaga: Zastanówcie się, czy na pewno będziecie w stanie pisać, bo nie chcę dopuścić, by sesja zdechła. Kto trzy razy pominie kolejkę, zostanie porzucony w okolicach Czyśćca.


Ostatnio zmieniony przez Rumunia dnia Sob Sty 03, 2015 7:23 pm, w całości zmieniany 2 razy
Rumunia
Rumunia

Rodzina : Ludy Romańskie
Liczba postów : 90

Powrót do góry Go down

[SZUKAM] Wybacz, Dante, czyli wycieczka po zaświatach Empty Re: [SZUKAM] Wybacz, Dante, czyli wycieczka po zaświatach

Pisanie by Turcja Sob Sty 03, 2015 5:57 pm

Ja chcę! XD Bo dzięki mnie to wymyśliłaś
Turcja
Turcja

Rodzina : Turcy
Liczba postów : 302

Powrót do góry Go down

[SZUKAM] Wybacz, Dante, czyli wycieczka po zaświatach Empty Re: [SZUKAM] Wybacz, Dante, czyli wycieczka po zaświatach

Pisanie by Gość Sob Sty 03, 2015 6:20 pm

Też się zgłaszam! o/

Gość
Gość


Powrót do góry Go down

[SZUKAM] Wybacz, Dante, czyli wycieczka po zaświatach Empty Re: [SZUKAM] Wybacz, Dante, czyli wycieczka po zaświatach

Pisanie by Gość Sob Sty 03, 2015 6:45 pm

I ja również

Gość
Gość


Powrót do góry Go down

[SZUKAM] Wybacz, Dante, czyli wycieczka po zaświatach Empty Re: [SZUKAM] Wybacz, Dante, czyli wycieczka po zaświatach

Pisanie by Celt Czw Sty 08, 2015 10:29 pm

Nie wiem, po kiego kija tam Celta by zagoniło. Ale najwidoczniej by zagoniło, więc mnie możesz dopisać.
Celt
Celt

Rodzina : Brytyjczycy
Liczba postów : 171

Powrót do góry Go down

[SZUKAM] Wybacz, Dante, czyli wycieczka po zaświatach Empty Re: [SZUKAM] Wybacz, Dante, czyli wycieczka po zaświatach

Pisanie by Rumunia Pią Sty 16, 2015 10:40 pm

Uczestnicy: Rumunia, Turcja, Prusy, Nauru i Celt
Dział: Randomy
Rodzaj rozgrywki: Zamknięta (chyba że ktoś mocno chce, by go dołączyć, wtedy proszę o PW)
Krótki opis: Turcja nakłonił Rumunię, by ten umożliwił mu przejście do zaświatów i spotkanie się z Turkiem Seldżuckim. Jakimś cudem (Rumun o zamiarach wyprawy na tamtą stronę raczej nikomu nie wspominał) o przedsięwzięciu dowiedziało się parę innych osób, które również zażyczyły sobie wziąć w nim udział. Każdy ma swoje powody, nie Virgilowi w to wnikać.
Rumunia
Rumunia

Rodzina : Ludy Romańskie
Liczba postów : 90

Powrót do góry Go down

[SZUKAM] Wybacz, Dante, czyli wycieczka po zaświatach Empty Re: [SZUKAM] Wybacz, Dante, czyli wycieczka po zaświatach

Pisanie by Austria Pon Sty 19, 2015 3:01 pm

Jeśli ktoś chce dołączyć, to ja także proszę o PW (dla informacji, że mam go dodać).
Temat zamknięty.
Austria
Austria

Rodzina : Germanie
Liczba postów : 737

Powrót do góry Go down

[SZUKAM] Wybacz, Dante, czyli wycieczka po zaświatach Empty Re: [SZUKAM] Wybacz, Dante, czyli wycieczka po zaświatach

Pisanie by Sponsored content


Sponsored content


Powrót do góry Go down

Powrót do góry

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
Nie możesz odpowiadać w tematach