Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.

"Spójrz na mnie. Wyglądam jak duży kot. Chcesz mnie pogłaskać po brzuszku?"

4 posters

Go down

"Spójrz na mnie. Wyglądam jak duży kot. Chcesz mnie pogłaskać po brzuszku?" Empty "Spójrz na mnie. Wyglądam jak duży kot. Chcesz mnie pogłaskać po brzuszku?"

Pisanie by Grecja Czw Sie 06, 2015 8:28 pm

"Spójrz na mnie. Wyglądam jak duży kot. Chcesz mnie pogłaskać po brzuszku?" -Greece-hetalia-35153060-500-740

Imię i Nazwisko: Heracles Karpusi

Dzień i miesiąc urodzenia (wydarzenie wyjaśniające): 3 lutego (Protokół Londyński potwierdza suwerenność Grecji)
Wytłumaczenie:
Jak Grecja szeroka, tak wiele opinii w tym temacie.
Bo... Grecja wcześniej czy później by się władzy tureckiej postawiła. Większym sukcesem dla znacznej części Greków jest uzyskanie niepodległości.

Wygląd: Grecja ma przydługie, kasztanowe włosy oraz oczy koloru trawiastej zieleni. Skupmy się jednak chwilowo na jego włosach, które w naturalny sposób układają się bardziej w lewo. (patrząc na art, w prawo), a jego czubek głowy zdobi loczek, rozdwajający się na końcu. Teraz zajmijmy się resztą. Heracles jest wysokim mężczyzną o szczupłej budowie ciała i ma, pomimo swojej leniwej natury, zarysy wyrobionych mięśni. Jego ulubionym ubraniem jest wygodny T-shirt i kurtka wojskowa, niekiedy niedbale pogniecione, bo jak wiemy, jak i gdzie zaśnie tak się budzi. Ale nie róbmy też z Greka flejtucha, jego ubrania zawsze są czyste. Skupiłabym się też na jego ubraniu ludowym, jednak jest to mało możliwe, bo każdy rejon ma swoje własne stroje. Inny strój ludowy obowiązuje na Peloponezie, inny w Attyce.


Charakter: Grecja to ogromny leniuch, który najchętniej cały dzień spędziłby smacznie śpiąc na ruinach Partenonu otoczony masą kotów. Kocha koty, a one kochają jego. Jest w stanie przygarnąć każdego kociego czworonoga, nie ważne czy był szczepiony, czy jest bezpański, czy ma właściciela, pchły też mu nie przeszkadzają. Jest bardzo spokojny, cichy oraz nie wszczyna niepotrzebnych konfliktów (no chyba, że ma do czynienia z Turcją). W stosunkach do obcych bywa różnie. To raczej jest zależne od jego humoru. Rzadko się denerwuje, ale jeśli już to się stanie, drżą mu ręce i nieco czerwienieje twarz.
Nigdy mu się nigdzie nie śpieszy, do żadnej pracy nie ma zapału.
Na spłatę długów, trzeba będzie poczekać długo.
Albo w ogóle na to nie liczyć...


Relacje z innymi:
Albania: Tu jest różnie... Nie lubili się... Nagle walczyli razem przeciwko Hitlerowi... Potem znowu się nie lubili... Po czym, aktualnie uważają, że są w doskonałych relacjach.

Ameryka: Walczyli razem w trakcie drugiej wojny światowej. Ich teraźniejsze relacje można zaliczyć do dobrych.

Anglia: W czasie pierwszej i drugiej wojny światowej byli sojusznikami. Oraz, Anglia był jedną ze stron wspomagających Grecję w dążeniu do niepodległości.  

Bułgaria: Można je śmiało określić jako stosunki bardzo dobre i przyjazne. Dzielą bardzo podobne poglądy, mają podobną kulturę.
Zdarzały się lata, że się nie lubili, nawet walczyli ze sobą... Ale szczęśliwie udało się im zażegnać te smutne czasy.

Cypr: Jego ukochany podopieczny, młodszy braciszek można by powiedzieć.

Cypr północny: Dzieciak, któremu Turek zatruł umysł.

Egipt: Przyjaciel, od lat dawnych. Ich relacja można nazwać dobrymi, jak nie bardzo dobrymi.

Francja: Idee francuskiego oświecenia i rewolucji miały wielki wpływ na oświecenie w Grecji. Na tych ideach, Grecja zbudowała podwaliny ideologiczne do walki o niepodległość, w której Francja bardzo aktywnie jej pomagała. Głównie za pośrednictwem Francji, rozeszła się wieść o niepodległości Grecji. Później Francja w pewnym stopniu ingerowała w sprawy wewnętrzne Grecji, głównie w armię i militaria.
Grecja i Francja walczyły razem w pierwszej jak i drugiej wojnie światowej. Był  pomiędzy nimi przyjazny i strategiczny sojusz dziesięcioleci. Aktualnie oboje są członkami wielu organizacji narodowych. Istnieją regularne spotkania wysokiego szczebla głów obu państw. Grecja i Francja współpracują na płaszczyznach kulturalnych, naukowych sądowniczych i wojskowych.

Japonia: Oboje bardzo się przyjaźnią, w wielu stripach są ukazani podczas wzajemnych odwiedzin lub przy ich ulubionych kotach. Ich relacja może odnosić się do mającego naprawdę miejsce grecko-japońskiego związku dyplomatycznego rozpoczętego w 1899 roku.

Macedonia: od 1992 roku są w konflikcie. Grecja nie uznał nigdy Macedonii, argumentując to greckim pochodzeniem nazwy, która nie powinna być używana w odniesieniu do innego państwa. Bezowocna dyskusja, w przeszłości doprowadziła do nałożenia na Macedonię przez Grecję embarga handlowego, które zostało zniesione 1995. Konflikt jednak nie wygasł, choć wiosną 2004 roku Macedonia wycofała swoje wojska znad granicy z Grecją w ramach projektu zdemilitaryzowania wszystkich granic tego państwa, a z kolei Grecja jest największym z zagranicznych inwestorów w tym kraju.

Niemcy: Nie odda mu pożyczek jeszcze przed dobre kilkanaście lat. Bo nie ma na to ochoty i humoru. I, jak na razie, nie stać go na to.

Rosja: Ze względu na silne historyczne przyjaźnie i głębokie więzi kulturowe i religijne między dwoma narodami, (większość Greków i Rosjan praktykuje wiarę prawosławną), Grecja i Rosja utrzymują doskonałe stosunki dyplomatyczne. Oba kraje mają także wspólne poglądy polityczne o Bałkanach i na świecie, a Grecja jest gorącym zwolennikiem stanowiska Rosji w sprawie Kosowa jednostronnej deklaracji niepodległości. Rosja, wspomagała Grecję razem w Francją i Anglią w trakcie walki o niepodległość. Zarówno Grecja i Rosja są pełnoprawnymi członkami wielu organizacji, w ​​tym w Radzie Europy, w Organizacji Bezpieczeństwa i Współpracy w Europie oraz Organizacji Czarnomorskiej Współpracy Gospodarczej.

Starożytna Grecja: Kochaj matkę! Bo matka jest ino jedna! Grecja bardzo ją kocha i docenia, że ta stara się go mobilizować do podniesienia się z aktualnego dość krytycznego stanu.

Serbia: Walczyli razem ramię w ramię przeciwko Turcji i Bułgarii.

Turcja: *w tym momencie Grek dostaje cholery i jedyne co potrafi przejść mu przez gardło to przekleństwa i inne bluźniercze słowa. Stara się jednak opanować i spokojnie wziąć wdech* Otóż... Turek jest BARDZO specyficznym człowiekiem. Grecja nawet jako dziecko starał się uprzykrzać mu życie. Uwielbiał "przypadkowo" nadeptywać mu na szatę, ciągnąć za włosy gdy miał okazję, albo ciągnąć go za policzki. Aż nastał cud w postaci niepodległości! Z możliwości bitw z Turcją korzystał i to łapczywie. Aż przyszedł czas, że typowo w greckim stylu trzeba było zwiać.
A tak na serio, to nawet można powiedzieć, że lubi tego staruszka. Bo bez niego byłoby nudno.

Włochy: Grecja i Włochy łączą specjalne oraz silne dwustronne stosunki dyplomatyczne. Współpracują w wielu dziedzinach i mają wspólne poglądy polityczne dotyczące Bałkanów, regionu i świata. Włochy jest głównym partnerem handlowym Grecji, zarówno w eksporcie i imporcie. Oba kraje współpracują także w dziedzinie energetyki i turystyki. Historycznie - było różnie. Raz podpisywali sojusze i porozumienia, raz Włosi <czytaj Mussolini i jego wesoła kompania> atakowali Grecję, potem znowu się godzili i był pokój.


Ciekawostki, dodatkowe informacje:
Jego kwiatem narodowym jest drzewko oliwne.
Atrybutem Grecji jest krzyż.
Uwielbia słodycze.
Anglia oraz Francja nazwały Grecję "Naczelnym Seksoholikiem", co jest prawdą. Grecja jest państwem w którym uprawia się najwięcej seksu.
Plaże w Grecji są uznawane za jedne z najpiękniejszych w Europie.
Prawie 1/5 powierzchni Grecji przypada na około 2500 wysp, z czego 165 jest zamieszkanych.      
Hymn Grecji jest najdłuższym hymnem na świecie!


Ostatnio zmieniony przez Grecja dnia Sro Sie 26, 2015 7:49 am, w całości zmieniany 2 razy
Grecja
Grecja

Rodzina : Mieszkańcy Bałkanów
Liczba postów : 2

Powrót do góry Go down

"Spójrz na mnie. Wyglądam jak duży kot. Chcesz mnie pogłaskać po brzuszku?" Empty Re: "Spójrz na mnie. Wyglądam jak duży kot. Chcesz mnie pogłaskać po brzuszku?"

Pisanie by Turcja Nie Sie 09, 2015 6:51 pm

Wiem, że w Hima napisał, że 3 lutego jako urodziny Grecji. Tylko, że dzień niepodległości jest 25 marca. I to jest ich Święto Narodowe. Upamiętnia rocznicę wybuchu powstania przeciwko Turkowi. Chciałabym wiedzieć czemu Grecja wolałby ten dzień urodzin, a nie inny? (Wiesz... Himowy przypadek z Polską.)

Opis wyglądu, charakteru i ciekawostek są za krótkie.

Plus niezbyt mi się podobają relacje. Wiesz powinien być jeszcze Angol, Francuz i Włoch (bo oni zajmowali tereny Turcji po IWW wraz z Grekiem (nie tylko oni, ale oni głównie) i mieli mu pomagać w czasie wojny. Plus Angol i Francuz pomogli Grecji (jak dobrze pamiętam) w otrzymaniu niepodległości) Brak relacji z Egiptem mnie boli, bo mają dużo wspólnego.
Turcja
Turcja

Rodzina : Turcy
Liczba postów : 302

Powrót do góry Go down

"Spójrz na mnie. Wyglądam jak duży kot. Chcesz mnie pogłaskać po brzuszku?" Empty Re: "Spójrz na mnie. Wyglądam jak duży kot. Chcesz mnie pogłaskać po brzuszku?"

Pisanie by Austria Nie Sie 09, 2015 7:17 pm

Z pewnością podbijam prośbę o rozwinięcie punktów wymienionych przez Turka. W wyglądzie, spróbuj nieco dokładniej opisać twarz Greka, czy układanie się włosów, może też strój nieco bardziej oficjalny. W charakterze spróbuj nieco rozwinąć cechy, jakie uwidaczniają się w różnych sytuacjach, np. jak Grek reaguje na stres, na przyjmowanie gości, czy jego stosunek do historii. Nie wszystko było w mandze, ale też własnie dlatego spróbuj się zastanowić, co mogłabyś rozwinąć, rozszerzyć wnętrze tej postaci. Później taki już stworzony model będzie Ci pomagał na grze, kiedy takie różne sytuacje wynikną w sposób naturalny na fabule. Ciekawostki rozwiniesz, mam nadzieję, sam(a), wystarczy nieco pogooglować.

Co do relacji, to przy Turku, odnieś się jeszcze do konfliktu w sprawie Morza Egejskiego. W pełni popieram prośbę, by dopisać Egipt, Anglię i Francję, natomiast poszukałam też na własną rękę i proszę też o Albanię, Włochy, Rosję i Bułgarię. Ciekawe moim zdaniem relacje są też na linii Grecja - Armenia i Azerbejdżan, jednak nie wymagam ich na siłę. Dopisz jeśli będziesz mieć czas i ochotę.

Austria
Austria

Rodzina : Germanie
Liczba postów : 737

Powrót do góry Go down

"Spójrz na mnie. Wyglądam jak duży kot. Chcesz mnie pogłaskać po brzuszku?" Empty Re: "Spójrz na mnie. Wyglądam jak duży kot. Chcesz mnie pogłaskać po brzuszku?"

Pisanie by Zimbabwe Pon Sie 24, 2015 3:39 pm

No, niech będzie. Akcept.
Zimbabwe
Zimbabwe

Rodzina : Afrykańczycy
Liczba postów : 35

Powrót do góry Go down

"Spójrz na mnie. Wyglądam jak duży kot. Chcesz mnie pogłaskać po brzuszku?" Empty Re: "Spójrz na mnie. Wyglądam jak duży kot. Chcesz mnie pogłaskać po brzuszku?"

Pisanie by Turcja Wto Sie 25, 2015 7:21 pm

Masz akcepta! Znaj mą łaskę.
Turcja
Turcja

Rodzina : Turcy
Liczba postów : 302

Powrót do góry Go down

"Spójrz na mnie. Wyglądam jak duży kot. Chcesz mnie pogłaskać po brzuszku?" Empty Re: "Spójrz na mnie. Wyglądam jak duży kot. Chcesz mnie pogłaskać po brzuszku?"

Pisanie by Sponsored content


Sponsored content


Powrót do góry Go down

Powrót do góry

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
Nie możesz odpowiadać w tematach