Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.

[SZUKAM] Kindergarden wykonanie dPH!

5 posters

Go down

[SZUKAM] Kindergarden wykonanie dPH! Empty [SZUKAM] Kindergarden wykonanie dPH!

Pisanie by Austria Wto Sie 19, 2014 12:39 pm

Kochasie, szukam co najmniej 4 chętnych do małej-dużej fabuły na randomach-nyotalii. Zgodnie z tytułem byśmy pisali jako dzieci w przedszkolu. Taka chibirozgrywka. Oczywiście, jeśli mamy jakichś masochistów chętnych do odgrywania opiekunów/opiekunek dla dzieci, to też przyjmiemy ^-^

Kto by się pisał?
Austria
Austria

Rodzina : Germanie
Liczba postów : 737

Powrót do góry Go down

[SZUKAM] Kindergarden wykonanie dPH! Empty Re: [SZUKAM] Kindergarden wykonanie dPH!

Pisanie by Gość Wto Sie 19, 2014 12:41 pm

Jak chcesz Nauru z patykiem, to ja się piszę~

Gość
Gość


Powrót do góry Go down

[SZUKAM] Kindergarden wykonanie dPH! Empty Re: [SZUKAM] Kindergarden wykonanie dPH!

Pisanie by Turcja Wto Sie 19, 2014 12:43 pm

Ja chcę ja chcę!
(Turek z łukiem nieumiejący podnieść szabli starszego brata był bardzo uroczy)
Turcja
Turcja

Rodzina : Turcy
Liczba postów : 302

Powrót do góry Go down

[SZUKAM] Kindergarden wykonanie dPH! Empty Re: [SZUKAM] Kindergarden wykonanie dPH!

Pisanie by San Marino Wto Sie 19, 2014 12:49 pm

Ja się zgłaszam. I niech będzie, jako opiekunka, bo zostawienie gromadki dzieci bez opieki byłoby straszne XD
San Marino
San Marino

Rodzina : Ludy Romańskie
Liczba postów : 188
Skąd : Z niewielkiej enklawy ukrytej wśród wzgórz

Powrót do góry Go down

[SZUKAM] Kindergarden wykonanie dPH! Empty Re: [SZUKAM] Kindergarden wykonanie dPH!

Pisanie by Rosja Wto Sie 19, 2014 1:04 pm

Ja się piszę. Pytanie tylko, kiedy...
Rosja
Rosja

Rodzina : Słowianie
Liczba postów : 129
Skąd : Warszawa

Powrót do góry Go down

[SZUKAM] Kindergarden wykonanie dPH! Empty Re: [SZUKAM] Kindergarden wykonanie dPH!

Pisanie by Gość Wto Sie 19, 2014 1:05 pm

Dorzucę wam małego czarnuszka, powinnam pociągnąć na 2 konta~

Gość
Gość


Powrót do góry Go down

[SZUKAM] Kindergarden wykonanie dPH! Empty Re: [SZUKAM] Kindergarden wykonanie dPH!

Pisanie by Gość Wto Sie 19, 2014 1:25 pm

Dostaniecie opiekunkę i małego wikinga w pakiecie~

Gość
Gość


Powrót do góry Go down

[SZUKAM] Kindergarden wykonanie dPH! Empty Re: [SZUKAM] Kindergarden wykonanie dPH!

Pisanie by Gość Sro Sie 20, 2014 3:15 pm

W sumie ja tez moge

Gość
Gość


Powrót do góry Go down

[SZUKAM] Kindergarden wykonanie dPH! Empty Re: [SZUKAM] Kindergarden wykonanie dPH!

Pisanie by Słowacja Czw Sie 21, 2014 1:09 am

Hai, skoro ni ma limitu, to Meksiu się melduje. Będzie robił z piasku świątynie, w których mrówki będą się składać w ofierze bogom.
No i Słowcię w sumie też mogę na to zapisać.
Słowacja
Słowacja

Rodzina : Hindusi
Liczba postów : 88
Skąd : Bratysława.

Powrót do góry Go down

[SZUKAM] Kindergarden wykonanie dPH! Empty Re: [SZUKAM] Kindergarden wykonanie dPH!

Pisanie by Austria Czw Sie 21, 2014 3:08 pm

Uczestnicy: Austria (chibi), Nauru (chibi), Turcja (chibi), San Marino (opiekunka), Rosja (chibi), Mali(chibi), Falklandy (opiekunka), Wyspy Alandzkie (chibi), Czechy (chibi), Meksyk (chibi), Słowacja (chibi)
Dział: Nyotalia
Rodzaj rozgrywki: Otwarta
Krótki opis: Przedszkole krajów! Tylko co niektóre kraje wydoroślały jak dotąd i muszą się zajmować gromadką dzieci. A dzieci łatwe do opieki nie są, zwłaszcza te mniej spokojne~! Pięcioletnie maluchy biegają po budynku ze swoimi zabawkowymi broniami i rywalizują ze sobą!


(yep, koniec zgłoszeń, jeśli ktoś będzie chciał dołączyć, niech mi da informację na pw~)
(link do tematu -> https://dieperfektehetalia.forumpolish.com/t359-przedszkole-krajow - piszemy bez kolejki)
Austria
Austria

Rodzina : Germanie
Liczba postów : 737

Powrót do góry Go down

[SZUKAM] Kindergarden wykonanie dPH! Empty Re: [SZUKAM] Kindergarden wykonanie dPH!

Pisanie by Sponsored content


Sponsored content


Powrót do góry Go down

Powrót do góry

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
Nie możesz odpowiadać w tematach