Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.

Chochlikowe żarty ze strojami (MG: Turcja)

Go down

Chochlikowe żarty ze strojami (MG: Turcja) Empty Chochlikowe żarty ze strojami (MG: Turcja)

Pisanie by Austria Wto Maj 12, 2015 5:11 pm

(biorący udział: Austria, San Marino, Turcja, Irlandia, Irlandia Północna, Wyspa Man, Liechtenstein, Transylwania, Syberia, Nauru, Cypr Północny)

[20:17:27] * Turcja MG mówi: kiedy wy sobie tak siedzieliście, rozmawialiście i bawiliście się, nagle wśród was pojawił się mały chochlik. Miał czerwony fez na głowie i czerwony kubraczek. A pod kubraczkiem żółtawą szatę. A na nóżkach buciki czarniutkie jak noc. Ów chochlik zaczął tak fruwać i wam się przyglądać. Każdemu z osobna, jakby wzrokiem was rozbierał i myślał w co was ubrać*
[20:18:16] @ Nauru : *zerknęła na chochlika, po czym zaraz zwinęła się do salonu, schować za Mana*
[20:18:16] Syberia : Priviet ^^... eee? *zerka na chochlika* uchu chu chu czuję się łaskotana tym wzrokiem ^o^
[20:18:17] Cypr Północny : *odstawił na bok szklankę z sokiem i złapał jednego tosta, zaraz wgryzając się w niego i próbując*
[20:18:48] @ Turcja : *spojrzał na chochlika niezbyt ciekawie, bo ma jego fez na łbie*
[20:18:53] Irlandia : *w skrócie - nieogar, bo się naćpał. Tak tyci...*
[20:18:58] @ Austria : *zerknął za siebie, zarejestrował obecność Syb i dalej chochlika. Tym lepiej, że wyszedł. Spojrzał na Rin* Holad'r. *odparł po swojemu, jeszcze ze wczorajszego nastroju. I począł trunek przygotowywać* Komuś kawy...?
[20:18:59] Wyspa Man : *zmierzył chochlika wzrokiem* ... Znowu jakieś cholerstwo. *trauma po Leprechaunach*
[20:19:00] Irlandia Północna : ...? *Sam zerknął na chochlika, lekko marszcząc brwi, bo zapewne jego wizyta nic dobrego nie zapowiada.*
[20:19:06] San Marino : Ciao... *patrzy za chochlikiem* co on kombinuje?
[20:19:28] Liechtenstein : *przygląda się chochlikowi i uśmiecha * Dzień dobry panu
[20:19:41] Syberia : Mi mi!
[20:20:04] Irlandia : ...waaait. *gap na chochlika* To nie ja.
[20:20:27] * Turcja MG mówi: *chochlik nagle odezwał się piskliwym głosem* Jakie macie brzydkie stroje! *i tak se fruwa patrząc się na was*
[20:20:46] @ Nauru : No przecież wiem *jej tego nie mówicie, stoi dalej za Manem*
[20:21:04] Irlandia : Jak masz coś do zielonego, to wypad, paskudo.
[20:21:05] Liechtenstein : *popatrzyła na sukienkę swoja * E taam ładna jest
[20:21:10] Syberia : Za to ty masz twarz jak po randce z rzeźnikiem
[20:21:32] Irlandia Północna : Coś czuję, że może lepiej stąd wyjść- *Dlatego i się powoli cofnął.*
[20:21:39] San Marino : Jakie brzydkie? Z dziesięć minut myślałam, co założyć
[20:21:55] @ Nauru : *San, typowa kobieta*
[20:22:34] Irlandia : *parsknął na słowa Syb. Nad wyraz go to rozbawiło, tak*
[20:22:49] Wyspa Man : *zerknął na Nau* Mam Cię bronić, aye? :I
[20:22:56] @ Austria : *bardzo mocno ignoruje chochlika, w myśli wyobrażając sobie działanie inkwizycji, które by go wypędziło. Zatem robi dwie kawy*
[20:23:01] Cypr Północny : *spojrzał w stronę latającego cosia* Mama wygląda ładnie :I
[20:23:21] @ Nauru : Nie, wystarczy, że postoisz *jej tam bez róznicy*
[20:23:32] * Turcja MG mówi: Zmienię wam ubrania na znacznie lepsze *i po tych słowach klasnął w dłonie i pojawiła się wielgaśna chmura pyłu przez którą nic nie widzieliście. Tylko czuliście że nagle tracicie swoje ubrania i dostajecie nowe*
[20:24:28] Irlandia : *i tak już miał letką fazę, to się nie przejął*
[20:24:32] Liechtenstein : *przestraszyła się i zaczęła się oglądać co ma na sobie* Eee...
[20:24:55] @ Austria : *mimowolnie się odsunął, bo na te dni tylko jedne ręce mają prawo go rozbierać. Wykonał kilka gwałtowniejszych ruchów, próbując to coś odgonić*
[20:24:55] @ Nauru : *dobrze, że nikt nie widział*
[20:25:22] San Marino : *zasłoniła się jakoś odruchowo *
[20:25:31] Syberia : :O
[20:26:06] Irlandia Północna : *Proszę, gorzej z tym czymś niż z leprechaunem, bo i ubrania tu kradnie!*
[20:26:23] Cypr Północny : *pomachał wolną reką żeby odgonić ten pyłek*
[20:26:29] Irlandia : *to nie wina Liama*
[20:26:40] Wyspa Man : *odsunął się trochę od Nau* ... Przynajmniej nie telefon :I
[20:27:51] @ Nauru : Skąd wiesz, że telefon też nie? *a może zje*
[20:28:32] Wyspa Man : ... *pomacał się po ubraniu* Fuck :I
[20:29:42] Syberia : Żyję...?
[20:29:47] Irlandia : *idzie gdzieś na ślepo, może na kogoś wpaść*
[20:31:41] @ Austria : *w sumie też trochę na ślepo szedł... Wpadł na Irka, ale zaraz odskoczył* @@"
[20:31:41] @ Austria : *w sumie też trochę na ślepo szedł... Wpadł na Irka, ale zaraz odskoczył* @@"
[20:33:14] @ Nauru : *ona w sumie stoi, bo jeszcze na kogś wpadnie*
[20:33:38] Irlandia : *przeprosił, chichocząc podejrzanie*
[20:33:49] Irlandia Północna : *On również wolał się na razie nie ruszać, a przynajmniej dopóki nie będzie czegoś widać.*
[20:34:39] * Turcja MG mówi: Każdy z was dostał strój ludowy. Jednak na wasze nieszczęście nie wasz własny. Więc tak:
Austria dostał strój z San Marino: [You must be registered and logged in to see this link.]
Syberia z Liecht: [You must be registered and logged in to see this link.]
Irlandia z Nauru: [You must be registered and logged in to see this link.]
Liecht z TRNC: [You must be registered and logged in to see this link.]  (ale damski)
San z Austrii: [You must be registered and logged in to see this link.]
Cypr z Man: [You must be registered and logged in to see this link.]
Man z Turcji:  https://www.flickr.com/photos/robert25/4909786899/

[20:34:40] Cypr Północny : *próbuje coś dojrzeć, ale nic nie widzi* Mamo?
[20:35:17] San Marino : Może zaraz to zniknie... spokojnie, młody...
[20:36:30] San Marino : *patrzy po swoich ciuchach* Uno momento, a to co jest? To nie moje... Ale jakieś podobne...
[20:36:32] Cypr Północny : *o, pyłek zniknął. Spojrzał na siebie* ... *wtul w mamę* Ja nie chcę chodzić w spódniczce ;-;
[20:37:03] Syberia : :O *zerka po siebie* wygląda troszkę... jak... jakoś niemiecki...
[20:38:31] Irlandia : *jakieś takie dziwne uczucie... Hm. Ale na razie machnął na to ręką, bo się nie przyjrzał*
 [20:40:13] * Turcja MG mówi: Transylwania z Syberii: [You must be registered and logged in to see this link.]
Nauru z Irlandii Północnej:  https://scontent-ams.xx.fbcdn.net/hphotos-xtp1/v/t1.0-9/11110860_825054690899452_6504538552695990998_n.jpg?oh=5e1e2256c6ee2193c7eece15c2c4982b&oe=55D2C6D7
Irlandia Północna z Transylwanii: [You must be registered and logged in to see this link.]

[20:42:00] @ Półirlandzka!Nauru : *spojrzała na siebie*...ktoś to nosi?
[20:43:09] Turecki!Man : *złapał za skrawki stroju* Czemu ja mam szlafrok? Czemu mam wielką banię na głowie? :I
[20:43:51] Lietowy_Syberia : *Ogląda* Hmmm dziwnie się czuję...
[20:43:54] Turecki!Man : O co cho? *rozejrzał się*
[20:43:58] TRNC!Liechtenstein : *ogląda strój zaciekawiona bo nigdy takiego nie widziała
[20:44:06] Syberyjska!Trans : * ona w sumie dopiero weszła. i jak weszła, nadal ogląda swój strój. * ... Buna!
[20:44:27] @ Półirlandzka!Nauru : *rozejrzała się. I dojrzała, komu trafił się jej strój. Po czym odwróciła głowę i wybuchnęła śmiechem*
[20:45:16] AustriackaSani : *zerknęła na Roda i prawie się turlac ze śmiechu zaczęła* Śliczne rajtuzy, signor
[20:45:20] @ Sanmaryński!Austria : *wygląda jak... błazen. tak, tak właśnie wyglądali błaznowie na dworze cesarza* ............*źle mu z tą świadomością*
[20:45:39] Nauriański!Irlandia : *Nau się z czegoś śmiała... Rzadki i intrygujący widok* ...co jest? *gap na ludzi* Oh, shite...
[20:45:48] Manowy!Cypruś : *A on się wtulał w mamę ze łzami w oczach* ;-;
[20:46:05] * Irlandzki!Turcja MG mówi: A zapomniałam. Nie możecie ściągnąć stroju. Ani magia ani siłą. Jak sciagniecie strój od razu sie znów pojawia. Magia
[20:46:15] Turecki!Man : God. Śmierdzę starością. :T *patrzy na Cypr* ... Gustownie. c:
[20:46:19] Lietowy_Syberia : No cóż... &ogląda się na pozostałych. i Wybucha śmiechem widząc Roda* O RETY!
[20:46:36] TRNC!Liechtenstein : *idzie do kuchni i robi sobie herbatę*
[20:47:11] @ Irlandzki!Turcja : *spojrzał po ludziach i po sobie... Okey kilt to jeszcze nic.... Ale gdy zobaczył Roda i Irlandię to o mało śmiechem nie ryknął*
[20:47:18] AustriackaSani : *pogłaskała Cypr po głowie* Będzie dobrze, to może być nawet zabawny wieczór.
[20:47:22] @ Półirlandzka!Nauru : *aż usiadła na podłodze, trzymając się za brzuch i śmiejąc się dalej*
[20:47:35] Manowy!Cypruś : Ale ja nie chcę chodzić w spódniczce ;-;
[20:47:58] @ Sanmaryński!Austria : ...... *dobrze, że nie ma tej czapeczki z dzwoneczkami, bo by właśnie nią rzucił w Syb* Panienka niech lepiej po sobie spojrzy, wczoraj mogłaby piwo roznosić na moim Maifeście, nikt by się nie zorientował w różnicy.
[20:48:24] Turecki!Man : Ja Ci dam spódniczkę, młody. To bardzo gustowny kilt! >c
[20:48:54] Nauriański!Irlandia : *podkusiło go spojrzeć na siebie* ...DAJCIE MI TU TĘ PASKUDĘ!!!
[20:49:01] Transylwański!Półirek : *To i on miał na sobie coś dziwnego, nie bardzo wiedząc, co ma z tym zrobić.* ... :o *Ale wtedy zobaczył Liama i sam wybuchnął śmiechem, aż prawie mu czapa spadła!*
[20:49:11] Syberyjska!Trans : * ogląda się po ludziach* buna? * rtak ludzie zajeci sobą.
[20:49:14] Manowy!Cypruś : *on też w kuchni*
[20:49:49] Lisztenstajska_Syberia : Ale uciska moje piersi troszkę ;w; *pomachała Transi* Ej zaraz,,,,
[20:50:17] @ Sanmaryński!Austria : *spojrzał na Transię, na Cypr, na Nau... no coraz ciekawiej. Ale nie widzi jeszcze San, więc nie widzi "swojego" stroju*
[20:50:26] Nauriański!Irlandia : *przynajmniej nie jest kobietą*
[20:50:26] TRNC!Liechtenstein : *patrzy na autriaka * Austrio ale ci łądnie*uśmecha sie ipatrzy na niego*
[20:50:28] @ Irlandzki!Turcja : *Turek patrzy na Irka i w śmiech*
[20:50:34] @ Półirlandzka!Nauru : *nie, Nau wyszła z kuchni. Podniosła się z podłogi i otrzepała nieco*
[20:50:42] AustriackaSani : *kiedy San obok niego jest*
[20:51:07] Turecki!Man : *próbuje ściągnąć tą wielką czapę z głowy* >c
[20:51:08] Manowy!Cypruś : *San też w kuchni XD* Oooo *podszedł do Lili* Jak Ci ładnie w moim stroju c:
[20:51:11] Syberyjska!Trans : * popatrzyłam na roda i zaczęłam chichotać *
[20:51:27] Lisztenstajska_Syberia : hmmmm *zaczyna robić sobie warkoczyki*
[20:51:45] @ Irlandzki!Turcja : Man? Nie ściągaj turbanu. Dobrze ci w nim *uśmiech*
[20:51:45] @ Sanmaryński!Austria : *od kiedy? xD Okej, to widzi i w duszy się uśmiechnął. Ale zaraz wywróćiłoczyma i po prostu stanąłgdzieś w cieniu. Dajcie mu spokój ._. *
[20:51:46] TRNC!Liechtenstein : Dziękuje Tobie też jest ładnie *uśmiecha sie do neigo*
[20:52:08] @ Sanmaryński!Austria : *zerknął na Lili* to nie jest ironia... prawda?
[20:52:12] AustriackaSani : Signor Rod, przepraszam, że przypadły panu w udziale takie... spodnie.
[20:52:40] TRNC!Liechtenstein : Nie nie Austrio, bardzo Ci łądnie*uśmiecha sie do niego*
[20:52:49] Nauriański!Irlandia : *najpewniej wszyscy i tak z niego ryją, to wyszedł na zewnątrz się... uspokoić, bo zaraz kogoś zabije*
[20:52:54] Lisztenstajska_Syberia : No teraz mogę rozdawać piwo...
[20:52:54] Manowy!Cypruś : *San w kuchni? OD bardz odawna, robiła Cyprusiowi kolację XD* Nieprawda, nie jest mi ładnie w spódniczce :I
[20:53:03] Transylwański!Półirek : *Mu jeszcze trochę na śmiechu zeszło, aż go zaczął boleć brzuch! Wtedy jednak zobaczył Mana, więc i tu ponownie parsknął śmiechem.* Nie no, to coś na głowie ci pasuje, Robart~
[20:53:12] @ Półirlandzka!Nauru : *zerknęła na Mana, ocierając oczy* Może pomóc?
[20:53:35] @ Sanmaryński!Austria : Mhm........ *zerk na San* mniemam, iż nie było to w Pani gestii decyzyjnej....
[20:53:41] @ Irlandzki!Turcja : Nie ściągajcie mu turbanu z głowy. Ładnie mu w nim! Mój strój jednak dobrze na niego lezy
[20:54:00] Syberyjska!Trans : * podeszła do rudych bo ujrzała swój strój* ładnie~
[20:54:14] Turecki!Man : *zamordował Turka spojrzeniem. Przynajmniej próbował* Co to w ogóle jest? Po co to jest? Czemu to jest takie wielkie? *mierzy wszystkich wzrokiem* >c
[20:54:55] Lisztenstajska_Syberia : Rod głowa do góry... zobacz tego z cebulą na głowie *wskazuje na Mana*
[20:54:56] @ Irlandzki!Turcja : To turban. Takie coś się nosiło. Jednak sam jestem zdziwiony, że dał ci takich rozmiarów
[20:55:15] TRNC!Liechtenstein : *podchodzi do syberii* Ale Ci ślicznie
[20:55:37] AustriackaSani : Ależ skąd. Za to damski strój jest całkiem podobny do tego~
[20:55:48] AustriackaSani : *wskazała na swoją sukienkę*
[20:55:59] Transylwański!Półirek : *Zaraz poaptrzył na Transię.* O, jak rozumiem, ten to jest od ciebie-? *Poprawił tę czapkę.*
[20:56:03] Lisztenstajska_Syberia : Dziękuję ci zapewne ja noszę twój tak?
[20:56:04] @ Półirlandzka!Nauru : Wiesz, może lepiej to zdjąć *zerknęła na Turka* Ktoś kojarzy, skąd to jest? *zerknęła na siebie*
[20:56:18] Manowy!Cypruś : *puścił mamę i poszedł do salonu szukać taty, zaraz go zauważył i podszedł* JA też dostałem spódniczkę :c
[20:56:42] TRNC!Liechtenstein : Tak Syberio
[20:56:47] @ Sanmaryński!Austria : *zerk na Man też* ... zasadniczo, kojarzę to odzienie, kiedy jeszcze na przemian z Rosją zatrzymywaliśmy Turków w Turcji. *mentalny uśmiech na to wspomnienie, po twarzy zero zmian*
[20:56:57] Turecki!Man : A o co chodzi z tymi rękawami, co? *pomajtał rękoma* Chowaliście tu kebaby? >c
[20:57:14] Transylwański!Półirek : *Zerk po Nau. Strój, który nie wygląda jak ludowy, to rzecz jasna, że od niego!* ...Em, to ode mnie, aye.
[20:57:32] Syberyjska!Trans : Tak, dłkładnie, to mój. * usmiecha się* mój oficjalny. ale i tak ci pasuje~
[20:57:41] Lisztenstajska_Syberia : Całkiem fajny... tylko że... *poprawia dekolt* lekko ciasnawo
[20:57:59] Nauriański!Irlandia : *wrócił, od razu kierując się do barku. Alkohol najlepszy na wkurw~*
[20:58:01] @ Półirlandzka!Nauru : ...naprawdę to nosiły? *zerknęła na Ciana* Nie wiem, czy je podziwiać, czy ubolewać. *parsknęła na tekst Mana*
[20:58:02] @ Irlandzki!Turcja : *spojrzał na syna* No patrz! Jednak rodzina to rodzina. *spojrzał na Nauru* Nie ściągnę mu turbanu jak w nim mu dobrze jest. A po drugie wiesz ile to metrów tkaniny musisało tu być.
[20:58:16] TRNC!Liechtenstein : Niestety jestem płaska >.< , ale mogę to poprawić by było wiecej miejsa
[20:58:24] @ Irlandzki!Turcja : Kebabów jeszcze wtedy nie było *warknął*
[20:58:39] Lisztenstajska_Syberia : Będę wdzięczna kochana ^^
[20:59:05] Turecki!Man : ... To nie jest spódniczka. *mruknął do dzieciaka* :I
[20:59:29] Transylwański!Półirek : Aye, to całkiem normalne ubranie. Te od ciebie. *Zerk na Liama, który tam był przy barku.* To są dziwne~
[20:59:29] TRNC!Liechtenstein : *wyszykuje gdzieś igłe nitkę i kawałek materiału i szybko poprawia by było wiecej luzu xd*
[20:59:32] Manowy!Cypruś : Ale to wcale nie jest fajne :c *spojrzała na Mana* Jak nie? Przecież widzę .-.
[20:59:44] Lisztenstajska_Syberia : ooooooo =o=
[20:59:54] @ Sanmaryński!Austria : *Turek go nie usłyszał, tym lepiej. Za to wodzi wzrokiem za Irkiem, bo notabene.. no wyróżnia się. Dobrze, że olor skóry nie przeszedł wraz ze strojem...*
[21:00:02] TRNC!Liechtenstein : Tak będzie dobrze? *uśmiecha sie
[21:00:04] Syberyjska!Trans : nie aż taki dziwny * uśmiecha się*
[21:00:12] @ Irlandzki!Turcja : Tak jak to nie jest bania na łbie *warknął i pokazał na turban*
[21:00:55] Nauriański!Irlandia : *poczuł na sobie wzrok Roda* Ani słowa... *warczy, otwierając whiskey*
[21:01:21] AustriackaSani : *wyszła do salonu i patrzy po reszcie strojów*
[21:01:29] @ Sanmaryński!Austria : ....... trzy słowa? *tak, to prośba o udzielenie głosu do Irka*
[21:01:29] * Irlandzki!Turcja MG mówi: *czyta co tam Lili piszę* Ale strój jest tak zrobiony że piersi Syberii się nie płaszczą więc to co zrobiła Lili zniknęło*
[21:01:50] Turecki!Man : To jest kilt! Niebieski symbolizuje morze. :I *popukał w czapę* To bardziej namiot przypomina. Mieliście kompleks wzrostu? :I
[21:02:25] @ Półirlandzka!Nauru : *pociągnęła lekko za turban Mana*
[21:02:27] @ Irlandzki!Turcja : Nie. To jest turban. Turban który zakrywał głowę przed słońcem
[21:02:40] Nauriański!Irlandia : ...zależy jakie. *pociągnął z gwinta kilka większych łyków*
[21:02:48] Lisztenstajska_Syberia : Wspaniale! Mogę jodłować! Ila ila juhu!
[21:02:53] @ Sanmaryński!Austria : *a te trzy słowa to.....* Nalejesz mi też?
[21:03:14] @ Sanmaryński!Austria : *Syb, nie jodłuj, nie idzie Ci ._. Roda już zabolały uszy*
[21:03:33] Syberyjska!Trans : * patrzy na ten swój kubraczyek i podniosła jeden z rękawów.*... wygląda na ruskie...
[21:03:37] Manowy!Cypruś : Ale panu fajnie w tym turbanie o: *jemu się podoba. Spojrzał znowu na swoją spódniczkę* A czym to się różni od spódniczki?
[21:03:53] @ Irlandzki!Turcja : *spojrzał na Roda* A właśnie... Rod... Słyszałem ten twój tekst
[21:03:59] Nauriański!Irlandia : *na takie katorgi uszu aż się nad Rodem zlitował i podał mu szklankę z alkoholem*
[21:04:05] TRNC!Liechtenstein : *podchodzi do lustra i się ogląda za bardzo nie wiedząc co ma na sobie*
[21:04:23] AustriackaSani : To się nazywa komedia^^ dla takich chwil warto tu przychodzić
[21:04:28] Lisztenstajska_Syberia : *idzie do Transylwanii* To jest moje ^^
[21:04:48] Turecki!Man : *a skoro stroju się nie dało ruszyć to trochę zabolało* Weź nie ciągnij, sister. >c *i tak jest już wkurzony* Tym, że to kilt, a nie spódniczka.
[21:04:53] Manowy!Cypruś : [Liech, tu masz ładnie wyraźne: [You must be registered and logged in to see this link.] ]
[21:04:55] @ Sanmaryński!Austria : Ja Twój śmiech też słyszałem, Sadiku. *podszedł, by wziąć szklaneczkę* Dziękuję Ci.
[21:05:06] Transylwański!Półirek : *Zerk na Cypr.* Wiesz, jak to niektórzy tam u nas mówią, prawdziwy mężczyzna powinien wyglądać i w kilcie męsko, aye~?
[21:05:11] Syberyjska!Trans : Twoje? Toprawie zgadłam. * uśmiech*.. podoba mi się toto... wygląda jak kubraczek. * wskazuje na częśc garderoby*.. ty w tym stroju też ładnie wyglądasz~
[21:05:40] @ Półirlandzka!Nauru : Wybacz, brother *uniosła ręce* Ale powiedz, jak wyglądam w stroju Ciana?
[21:06:01] Lisztenstajska_Syberia : Czuję się jak taka Helga z oktoberfestu
[21:06:23] Turecki!Man : *a słów Ciana nie skomentował. Bo Cypr nie wyglądał męsko >c*
[21:06:26] Manowy!Cypruś : Męsko? *i tak nie łapie, dla niego to wygląda jak spódniczka* A dlaczego to jest w kratkę?
[21:06:58] Syberyjska!Trans : nie jest źle, ładnie ci to walory podkreśla. * uśmiech* ja sie czuję oła nieco bez ogorsetu ;-;
[21:07:14] Nauriański!Irlandia : *coś usłyszał o kilcie, to i podszedł*
[21:07:22] TRNC!Liechtenstein : *podchodzi do Cypru * To twój strój ?
[21:07:31] Lisztenstajska_Syberia : Ale wiesz jak łatwo można to zdjąć? Ohoho!
[21:07:35] Transylwański!Półirek : *Man, chcesz porozmawiać o tym, jak ty męsko wyglądasz w kilcie? :'I * I taki po prostu krój, jak ten o mój pasek, co teraz mam P: *Wskazał na swoje ubranie.*
[21:07:37] Lisztenstajska_Syberia : ila ila juhu!
[21:07:42] @ Irlandzki!Turcja : *spojrzał na Austrie* Wybacz mi ale tak obstawiałem już że ty dostaniesz mój strój ale jednak widzę że los ci zgotował co innego. Dasz mi też do picia ?
[21:08:02] @ Sanmaryński!Austria : {Sani, łap też nieco większe [url= [You must be registered and logged in to see this link.] tu[/url] }
[21:08:14] AustriackaSani : *podeszła do Sybirki* Zrobisz tę przyjemność wszystkim i nie będziesz jodlowac?
[21:08:38] Turecki!Man : *odwrócił się do Nau* Jak taka pani... Co gotuje obiadki. Khm. :I *a jak na Irka spojrzał to się aż opluł* .... Rybeczko c":
[21:08:58] Turecki!Man : *BARDZO męsko, Cian :I*
[21:09:10] Nauriański!Irlandia : *gap na Turka* Ty! Nawet nie zasługujesz na ten... *zerk na Man* Jeszcze. Słowo...
[21:09:25] @ Irlandzki!Turcja : Man nie marudź... Masz strój prawdziwego władcy więc cicho
[21:09:36] @ Sanmaryński!Austria : *zerknął za Irkiem, sam się whiskey napił* Nie ja wybierałem tu napój, ten też mój nie jest, więc... wybacz mi... *zerknął za San i Syb* .... nie nazwał bym tego jodlerstwem *pod nosem pomruknął*
[21:09:42] Manowy!Cypruś : *przytaknął głową na pytanie Lili* Tak. Już mówiłem, że Ci łądnie w nim c:
[21:09:49] Lisztenstajska_Syberia : *macha ręką*
[21:10:02] Syberyjska!Trans : wierzę, wierzę * uśmiecha sie do syberii* ale jakoś nie spieszę sie do rozbierania * chichot*
[21:10:17] Transylwański!Półirek : *Jasne, jasne, bardzo męsko :I * ... *Ale jak znowu zobaczył Eire, to nie mógł powstrzymać śmiechu.*
[21:10:23] @ Irlandzki!Turcja : *no przesadził ze słowem prawdziwy władca ale może zaskutkuje*
[21:10:53] @ Irlandzki!Turcja : na co nie zasługuje? *spojrzał na Irka*
[21:10:54] Nauriański!Irlandia : *zdzielił braci przez łby* Morda, gnoje.
[21:11:14] @ Półirlandzka!Nauru : Hm...zrobić Ci coś do jedzonka, brother~? *zerknęła na Liama i parsknęła śmiechem*
[21:11:49] Lisztenstajska_Syberia : Oj tak te stroje przywracają wspomnienia... *aż się zamarzyła*
[21:12:05] Nauriański!Irlandia : Na ten akurat strój. *burknął do Turka*
[21:12:12] AustriackaSani : Ciekawe, na ile będziemy musieli zostać w tych ubraniach... Niektórzy pewnie woleliby je zaraz zdjąć...
[21:12:16] Syberyjska!Trans : Prawda... nieco ich przywracają. * uśmieszek i patrzy dookoła*
[21:12:29] Turecki!Man : To ja tym Twoim władcą współczuję. Współczułbym. *a jak dostał w łeb to od razu Irkowi oddał* Ojojojoj, nie gorączkuj się tak, rybusiu. :I
[21:12:53] Lisztenstajska_Syberia : Niech trochę wyluzują.... zaraz się wściekają...
[21:13:01] @ Irlandzki!Turcja : Wiesz Liam. Ty akurat najgorzej z nas masz.
[21:13:04] @ Sanmaryński!Austria : *bardzo chciałby zdjąć, ale i ta nie ma się w co przebrać ; ; *
[21:13:19] Transylwański!Półirek : *Nawet niewiele tu dało to oberwanie, bo jak tu się nie śmiać!* R-rybeczko, aye, dokładnie!
[21:13:44] Turecki!Man : *złapał za skrawek stroju Nau* Kebaba najlepiej. Będzie pasować do mojego stroju. c:
[21:14:26] Nauriański!Irlandia : *i tak we łbie lekko się kręci, to jak dostał, to nie pomogło, Manu* Ja was za chwilę pozabijam, jak słowo daję. I nic nie obchodzi mnie zdanie ojca na ten temat...
[21:14:31] @ Półirlandzka!Nauru : No, Liam, kiedy zaczynasz tańczyć? Bo wiesz, to jest do tradycyjnego tańca. *poklepała Mana po głowie* Ano, tylko nie umiem robić kebabów.
[21:14:45] AustriackaSani : Tiaaa... Ale to chyba nie takie proste, tak wyluzować.
[21:15:10] @ Irlandzki!Turcja : Hej hej... Spokojnie! D8
[21:15:22] @ Sanmaryński!Austria : *ze szklaneczką ostatecznie podszedł do San, Syb i Transi~*...
[21:15:43] * Irlandzki!Turcja MG mówi: *chochlik się pojawił na suficie i patrzył się na to wszystko kręcąc głową*
[21:16:09] Turecki!Man : *chwycił Irka za policzek* Uważaj sobie :T
[21:16:35] Lisztenstajska_Syberia : No tak... ale powiem *kręci się* mi się ten strój podoba ^^
[21:16:53] @ Sanmaryński!Austria : *zerk na chochlika* ... czy ktoś ma rewol.... kuszę?
[21:16:55] Nauriański!Irlandia : *dał Manuli po łapie* ...ani mi się śni nawet. *syknął do Nau*
[21:17:11] Syberyjska!Trans : * westchnęłam głośno. * czy tylko ja i jeden z rudych nie miał nic przeciwko strojowi który dostał? ... ojej. kojarzę strój. * patrzy na Roda*
[21:17:14] TRNC!Liechtenstein : Dziękuje Panu, pan tez ma łądny strój *patrzy na Cypr i sie uśmiecha*
[21:17:55] Transylwański!Półirek : Właśnie, w takim stroju to lepiej uważać, bo jeszcze zgubisz te ryby~ *Parsknął śmiechem i zaraz dojrzał chochlika.* Ja coś powinienem mieć- *Ale już sięgnął za pas, ale to nie te ubrania :< *
[21:17:55] @ Sanmaryński!Austria : Nie komentuj, Luko, proszę...
[21:18:00] @ Irlandzki!Turcja : *spojrzał na San , Trans i Roda i Syberie* Ja tez nie marudze * i podszedł do nich bo bezpiecznie*
[21:18:15] AustriackaSani : *poklepała Roda po ramieniu* Ja niestety nie, ale może ktoś inny znajdzie broń...
[21:18:33] @ Półirlandzka!Nauru : *to ona przegląda swój strój, chociaż nie wie, czy kobiety u Ciana nosiły broń*
[21:18:48] * Irlandzki!Turcja MG mówi: *nie macie broni przy strojach ups*
[21:19:10] Lisztenstajska_Syberia : Ja nie mam... w tym stroju nigdy nie nosiłam
[21:19:15] Turecki!Man : *a liczył na szable* :c
[21:19:17] Syberyjska!Trans : no, wyglądasz dobrze. * kiwnęła głową do turka i zerka na roda* to milczę.
[21:19:53] @ Sanmaryński!Austria : *rzucałbyś szablą pod sufit, Man?* .... Schade... *popił alkoholu*
[21:19:53] @ Półirlandzka!Nauru : Nein, ja nie mam *pokręciła głową*
[21:20:01] Nauriański!Irlandia : *Te, a Wy pamiętacie o obecnym pięknym designie pleców Liama, nie? Dołóżcie mu </3*
[21:20:08] Turecki!Man : *Tak :"D*
[21:20:33] Lisztenstajska_Syberia : No no
[21:20:42] Transylwański!Półirek : ...Aye, rzucanie szklanką nie będzie zbyt dobre. *Popatrzył na popijającego Roda.*
[21:20:42] Turecki!Man : *Irek może rzucać rybami :C*
[21:21:00] @ Półirlandzka!Nauru : *ma znaczny współudział w obecnym projekcie Liama xDDDD*
[21:21:09] @ Irlandzki!Turcja : Chyba nikt nie ma broni... Szkoda, bo w moim stroju zawsze miałem ze sobą broń a widzę że ten chochlik nie dał Manowi broni... Wredota
[21:21:14] @ Sanmaryński!Austria : Jest stratne w zakresie szklanki. *podsumował. Minuta ciszy dla Szklanki Meksia...*
[21:21:15] AustriackaSani : Pozostaje mieć nadzieję, że nie wykombinuje ten stwór nic nowego i gorszego...
[21:21:39] Manowy!Cypruś : Zaraz wrócę *poszedł na piętro obejrzeć się dokładnie w lustrze*
[21:21:42] TRNC!Liechtenstein : *chodzi po salonie i rozgląda sie*
[21:21:44] Lisztenstajska_Syberia : Mogło być gorzej... moglibyśmy być nago
[21:21:48] Nauriański!Irlandia : *decydujący* GDZIE JEST TA MAŁA PASKUDA?!
[21:22:16] @ Sanmaryński!Austria : *złapał Lili i postawił obo siebie* Nie zgub się... Vasha nie ma, ja Cię będę pilnował, dziecko...
[21:22:22] * Irlandzki!Turcja MG mówi: *chochlik patrzy z szerokim uśmiechem na Liama . Nawet do niego podfrunął jednak jest zbyt zwinny by go złapać i udusić*
[21:22:37] Syberyjska!Trans : ... to prawda, Ano. * słaby rumieniec*..... teorytycznie u mnie faceci kiedys mieli broń przy sobie... * zerka za rudym*
[21:23:04] Lisztenstajska_Syberia : Ja nosiłam samopały... *zerka na Transię* Ale nie ma pewnie
[21:23:05] TRNC!Liechtenstein : D-Dobrze Austrio*drgnęła nieco czując jak ktoś ją przestawia*
[21:23:21] Turecki!Man : .... Ładna koniczynka, braar. *patrzy na plecy Liama* :I
[21:23:41] Syberyjska!Trans : ... a gdzie nosiłaś Ano..? * podnosi kawałek kiecki by sprawdzić trzewiki*
[21:23:46] @ Irlandzki!Turcja : *przytulił się do San*
[21:23:57] Nauriański!Irlandia : *kij go to, i tak próbuje, klnąc pod nosem*
[21:24:00] @ Półirlandzka!Nauru : ...jak masz coś do designu koniczynki, to jej twórca stoi obok *mruknęła do Mana, więc niech lepiej uważa na słowa*
[21:24:16] Lisztenstajska_Syberia : Masz w środku kieszeń pomacaj...
[21:24:31] AustriackaSani : *wtuliła się *
[21:24:32] * Irlandzki!Turcja MG mówi: *chochlik lata*
[21:24:35] @ Sanmaryński!Austria : *pogłaskał ją. Po chwili kucnął przy Lili, by jej szepnąć na uszko* Ale nigdy nie wnikaj w kulturę Turecką i Turkopodobną. To zgubne....
[21:24:49] Syberyjska!Trans : * mama maca* jest kieszeń.. *szuka w kieszeni. chusteczka haftowana*... dupa blada.. * mruknęła pod nosem*
[21:25:13] TRNC!Liechtenstein : Dobrze*uśmiechneła sie do niego i popatrzyła na niego, lekko sie rumieniąc*
[21:25:15] Lisztenstajska_Syberia : Nie taka blada...ojej
[21:25:34] Turecki!Man : ... Wytatuowałaś go? *rozejrzał się i wystawił rękę do Nau, żeby przybiła mu piątkę* :I
[21:25:40] Nauriański!Irlandia : *wykopyrtnął się w końcu i wylądował nosem w podłodze*
[21:26:10] Transylwański!Półirek : *Patrzy tak na chochlika, ale widząc jak się Liam męczy, on już sobie odpuścił ganianie za nim. Za to również zainteresował się tym, co brat miał na plecach. A potem zerknął na Nau* A mówiłaś, że nie lubisz pić :o
[21:26:23] @ Sanmaryński!Austria : Gut.... *podnióśł się i znów stoi z nią, obok reszty dziewczyn. Taki męski normalnie... zwłaszcza w tym stroju :| Napił się whiskey*
[21:26:35] @ Półirlandzka!Nauru : *zerknęła na Mana, ale przybiła piątke* Sam chciał. A, że jeszcze zdecydował się po pijaku, to nie moja wina...*przeniosła wzrok na Ciana* Kiedy ja nie piłam.
[21:26:48] Lisztenstajska_Syberia : *ona na chwile znika i wraca po chwili z wielkim 5 litrowym kuflem piwa*
[21:27:07] @ Irlandzki!Turcja : Masz Austrii strój... Tragedia *westchnął*
[21:27:15] TRNC!Liechtenstein : *stoi obok i patrzy na Austriaka*
[21:27:40] Nauriański!Irlandia : *jęk* ...gdzie ta butelka...? *Rod, ratuj*
[21:27:53] AustriackaSani : Dlaczego tragedia? Mi się bardzo podoba ^^
[21:27:54] Syberyjska!Trans : .... * patrzy na syberie* .... ale piwo jest słabe.... * mruknęła*
[21:28:11] Turecki!Man : *patrzy na Irka* ... Hehehe c:
[21:28:25] @ Sanmaryński!Austria : *zerk na Syb. Zdusił parsknięcie rozbawieniem* .... jak widzę, czujesz nieco naszej kultury.... Ja Ci dam tragedia! *odparł Turkowi i zaraz zauważył, że Irek leży. Z westchnieniem podszedł i go podniósł* Nic Ci nie jest?
[21:28:27] @ Irlandzki!Turcja : Bo to habsburska suknia... Pewnie po cichu marudzi jak widzi mój strój
[21:28:48] Transylwański!Półirek : ...Musiałaś, aye. *Zadecydował, bo jak ktoś robi coś takiego komuś pijanemi, to na pewno zbyt trzeźwy też nie był!* Hm, no w sumie aż taka zła nie jest P:
[21:28:55] @ Sanmaryński!Austria : *to nie habsburska suknia :c *
[21:28:56] Lisztenstajska_Syberia : E tam mam ochotę no to... jak to było? Gesundheit? * i pije*
[21:29:35] @ Półirlandzka!Nauru : *przysunęła się nieco do Ciana i kopnęła go w kolano* Wcale nie byłam pijana!
[21:29:39] AustriackaSani : Kiedy moja jest bardzo podobna. Ot, może dekolt trochę mniejszy...
[21:29:43] Syberyjska!Trans : Prost. * powiedziałam odruchowo* ... chyba jakoś tak. * w kieszeni wymacała coś jeszcze i wyjmuje piersiówkę*........ ciekawie...
[21:29:49] Nauriański!Irlandia : *przyjął pomoc z wyraźną wdzięcznością* Poza stfojem jakoś żyję...
[21:30:28] @ Irlandzki!Turcja : Wiesz ale tak czy siak to habsburska *werstchnał i tuli - dla Turka wszystko co Austriackie to habsburskie*
[21:30:30] Lisztenstajska_Syberia : To miód pitny... *powiedziała i jej się odbiło*
[21:31:15] @ Sanmaryński!Austria : Miejmy nadzieję, że to nie potrwa długo. *dopił alkohol i odstawił szklaneczkę na ławę gdzieś*
[21:31:36] Syberyjska!Trans : * odkręciła i powąchała* podoba mi sie zapach~* upiła łyk* podoba mi się~
[21:31:44] TRNC!Liechtenstein : *ogląda swój strój i się uśmiecha*
[21:32:15] Transylwański!Półirek : E-ej- *Pomasował sobie to kolano :c * No nie uwierzę, że zrobiłaś mu coś takiego na trzeźwo, gdy on był pijany :'I *Bo nawet oni sobie po pijaku takich "dowcipów" nie robią!*
[21:32:21] Lisztenstajska_Syberia : *dopiła piwo* ale mi zaschło w gardle =o= dobre nie?
[21:32:38] Turecki!Man : Nie kop mi brata. *mruknął poprawiając szlafrok*
[21:33:01] AustriackaSani : E tam, jakakolwiek by nie była, niektórym się zdecydowanie gorsze ubrania trafiły. *patrzy po wszystkich*
[21:33:13] Nauriański!Irlandia : A, właśnie, Rod... *uwaga... Irkowy tefleks* ...cholera, zapomniałem.
[21:33:29] @ Sanmaryński!Austria : ............ *brew do góry* ?
[21:33:34] @ Irlandzki!Turcja : No tak.... Ale nie sądziłem że miałaś taki męski strój
[21:33:38] Syberyjska!Trans : tak, dobre~ napijesz się? * podałaby piersiówkę* jeden z rudych pewnie ma menażkę ze śliwowicą~
[21:33:55] @ Sanmaryński!Austria : Ah... może przypomniałeś sobie o winie, które z bratem mieliście mi kupić?
[21:34:06] @ Półirlandzka!Nauru : Zrobiłam, sam sobie wcześniej zażyczył tatuaż, jeszcze na trzeźwo. *nie jej wina, że Liam nie wie, co robi po pijaku*
[21:34:24] Lisztenstajska_Syberia : *Wzięła i pije* Tak? warto mu podbrać
[21:34:38] Turecki!Man : Mnie bardziej ciekawi JAK Ty to zrobiłaś. :I
[21:35:26] Nauriański!Irlandia : ...aye. *zerk na brata* Cian, wyskakuj z kasy.
[21:35:30] AustriackaSani : Hahah, no tak. Chyba już nie jest dziwne, dlaczego niewielu mężczyzn chce nosić.
[21:35:35] @ Półirlandzka!Nauru : Em, pytasz o technikę, czy wykonanie? *nie bardzo wiedziała, do czego Man się odnosi*
[21:36:00] Transylwański!Półirek : Jesteś pewna, że na trzeźwo? *Bo to też brzmiało dość podejrzanie, no bo trzeźwość i Irlandia.* Niby jaką kasę? :I
[21:36:27] @ Sanmaryński!Austria : *stoi obok Irka i patrzy doooość sugestywnie na drugiego Irka*
[21:36:40] Turecki!Man : Pytam skąd Ty miałaś rzeczy, żeby to zrobić. A może magią? Jak? :I
[21:37:00] Syberyjska!Trans : .. troszkę niebezpiecznie* widzi że rudzi się chyba kłócą miedzy sobą* zresztą faceci u mnie to zwykle za pasem trzymali. z przodu..
[21:37:18] @ Irlandzki!Turcja : No już rozumiem
[21:37:20] Lisztenstajska_Syberia : Który rudy ma?
[21:38:12] Nauriański!Irlandia : Zakład. Jeszcze żyjesz, ale to kwestia czasu.
[21:38:20] @ Półirlandzka!Nauru : Tak, na trzeźwo. Nie wiem, o co ty mnie posądzasz, brother *burknęła do Ciana* Wiesz, Robart, sztuka tatuażu JEST z Oceanii. Mamy swoje sposoby.
[21:38:39] Syberyjska!Trans : ten z czapką na głowie... o ten, w białej bluzie * pokazuje na półirka*
[21:38:40] TRNC!Liechtenstein : *trzyma się blizko Austrii i rozgląda sie*
[21:39:24] Turecki!Man : Hmmm... No niech Ci będzie. :I *poprawił czapę*
[21:39:26] * Irlandzki!Turcja MG mówi: *Chochlik uniósł się w powietrze i wrednie zaczął sie śmiać*
[21:39:41] Lisztenstajska_Syberia : Przy pasie? Dobra patrz jak to się robi za Uralem
[21:39:48] Transylwański!Półirek : No i co, że zakład? Nikt z nas nie przegrał, więc nie widzę powodu by płacić? *Popatrzył po nich, bo tak, on nadal uważał, że nie było przegranej i o to może się wykłócać. I popatrzył na Nau.* No nie wiem :'I *Coś tu mówią o nim w tle i jeszcze chochlik zaczął się śmiać.*
[21:40:16] AustriackaSani : *zerknęła na chochlika* A ty się z czego śmiejesz, co?
[21:40:37] Lisztenstajska_Syberia : *Podchodzi do półirka i na niego wpada* Popraszaju! DL
[21:40:39] @ Sanmaryński!Austria : Przegrany jest tutaj. *kiwnął na Irka w spódniczce z trawy. A później spojrzał na chochlika*
[21:40:43] * Irlandzki!Turcja MG mówi: KARA, KARA BĘDZIE!
[21:40:56] @ Półirlandzka!Nauru : *zerknęła w górę, nie wiedząc, o co chodzi*
[21:41:17] TRNC!Liechtenstein : *popatrzyła sie na chochlika dziwnie*
[21:41:19] Nauriański!Irlandia : *co go chochlik, podlazł do brata i go znowu trzepnął w łeb* Ups...
[21:41:19] Turecki!Man : TO jest kara *wskazał na czapkę* :I
[21:41:27] Syberyjska!Trans : * to obserwuje*
[21:41:32] * Irlandzki!Turcja MG mówi: *chochlik klasnął w dłonie i znów pojawił sie dym
[21:41:52] Lisztenstajska_Syberia : *Że też teraz* >.<
[21:41:58] * Irlandzki!Turcja MG mówi:
Austria :>'D MHAHAHAHAHAHA:  https://www.flickr.com/photos/robert25/4909786899/
Irek dostał z San Marino: [You must be registered and logged in to see this link.]
Man ma z Nauru ZA KARĘ ZA MECZENIE SIĘ NAD IRKIEM: [You must be registered and logged in to see this link.]
Nauru jest w Irlandzkim kilcie. A reszta bez zmian.

[21:42:05] AustriackaSani : Mamma mia... *wtuliła się w Sadika*
[21:42:15] Transylwański!Półirek : Nie, bo miał być dla mnie niemiły bezprośrednio, a nic takiego nie by- *I tutaj Syberia na niego wpadła.* Nic nie szkodzi i... *I znowu nic nie widać.*
[21:42:34] @ Turecki!Austria : *...eh.....*
[21:43:15] Lisztenstajska_Syberia : *Wraca do Luki*
[21:43:22] @ Irlandzka!Nauru : *i znów zmienił jej się strój* ...mnie nie pytajcie.
[21:43:29] AustriackaSani : (okej, uff, nie chce mi się nazw zmieniać XD)
[21:43:42] TRNC!Liechtenstein : *patrzy na Austrię* A co ty masz na głowie?*zdzwioina*
[21:43:48] @ Turecki!Austria : *próba zdjęcia turbanu nr 1....*
[21:44:17] @ Irlandzki!Turcja : *Turek radośnie podreptał do Austrii - mega szeroki uśmiech i jeszcze oczy się bawią z ów widoku*
[21:44:24] Syberyjska!Trans : masz..? * patrzy na anę*
[21:44:48] Nauruański!Man : *zamknął oczy. Otworzył. I spojrzał na siebie* ....
[21:44:50] AustriackaSani : *patrzy po ludziach* O rany... I znowu zmiany?
[21:44:53] Nauriański!Irlandia : *dym jest, dymu nie ma* ... *tu wstaw dowolnie wybrane wiązanki przekleństw* Zabiję!
[21:45:03] Transylwański!Półirek : *Popatrzył po sobie, ale nic sie tutaj nie zmieniło, za to zobaczył zaraz Mana.* ...
[21:45:03] Lisztenstajska_Syberia : Jeżeli kiedykolwiek będziesz za Uralem *wyciąga za spódnicy śliwowicę* i ktoś na ciebie wpadnie sprawdź czy cię nie okradziono >D
[21:45:14] TRNC!Liechtenstein : Turcjo ale fajny Austria ma strój
[21:45:32] @ Irlandzka!Nauru : ...*poklepała Mana po ramieniu* Pięknie wyglądasz, bro~
[21:46:33] @ Turecki!Austria : ....zabierz to z mojej głowy, pókim dobry....
[21:46:44] TRNC!Liechtenstein : Ładnie Ci Austrio
[21:47:05] @ Północny!Turcja : Ale to turban. Dobrze ci w nim do twarzy *radocha jak nigdy . Nawet zdjęcie zrobił telefonem*
[21:47:23] Sanmaryński!Irlandia : *trzymajcie go, bo kogoś zamorduje*
[21:47:23] Lisztenstajska_Syberia : *zerka* Rodek i turban jego cesarz Leopold w grobie się przewraca
[21:47:26] @ Turecki!Austria : *zabrał mu telefon natychmiast i odchodzi z nim*
[21:47:33] Syberyjska!Trans : To samo zalecam u siebie i w mołdawii * uśmieszek do Any* zobaczymy czy chochlik dał dobrą śliwowicę
[21:47:35] TRNC!Liechtenstein : Austrio*idzie za nim*
[21:47:35] Nauruański!Man : ... Spróbuj się zaśmiać *wskazał palcem na Północ. Hipokryzja bardzo* Czemu? Czemu tu są ryby? Czemu? >:I
[21:47:56] @ Północny!Turcja : ODDAJ!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! *biegnie za nim*
[21:47:57] Lisztenstajska_Syberia : *bierze łyka* dobre! *podaje*
[21:48:08] @ Irlandzka!Nauru : Bo to tradycyjny strój do tańca z rybą *woli nie rozwijać, co było z tym tańcem*
[21:48:09] Manowy!Cypruś : *obejrzał się u góry. Próbowała zdjąć z siebie te ciuchy, ale nic z tego nie wyszło, więc wrócił na dół i się rozejrzał*
[21:48:20] @ Turecki!Austria : *zły wybór Turek... Rod się odwrócił, by Cię walnąć w twarz z pięści. Tak, jest wściekły teraz.*
[21:48:28] Transylwański!Półirek : *Szybciej by chyba umarł (i nie, Eire, ty się tam hamuj :I) niż się nie zaśmiał, więc nic dziwnego, że wybuchnął śmiechem.*
[21:48:45] AustriackaSani : *facepalm na ich zachowanie* Panowie, spokojnie. Nie trzeba od razu przechodzić do rekoczynow.
[21:48:46] TRNC!Liechtenstein : *uchyla się od Austrii by nie dostać bo stała za nim*
[21:48:51] Syberyjska!Trans : * sama się napila* no, niezła, prawie tak dobra jak moja~* zadowolona*
[21:49:15] @ Północny!Turcja : *upadł na ziemie z zaskoczenia i trzyma dłonią swoja twarz* Bolało...
[21:49:26] Sanmaryński!Irlandia : *sam zerknął na Mana... I dostał głupawki. On może, bo był w tej sytuacji*
[21:49:29] Lisztenstajska_Syberia : Panowie! *Podlatuje* Spokojnie!
[21:50:05] Syberyjska!Trans : * przybiegła zaraz za Syberką, nie wie gdzie*
[21:50:45] @ Turecki!Austria : Miało boleć. *skwitował i odchodzi pod przeciwległą stronę ściany* Przepraszam Lili... Nie mam ochoty rozmawiać.
[21:50:55] Nauruański!Man : Tańca z rybą? TAŃCA z rybą? Kto to do cholery wymyślił?! *ciągnie z nerwów włosy* Zamknij się pajacyku! >c *machnął ręką na Liama*
[21:51:18] Lisztenstajska_Syberia : ehhh dobra mniejsza o nich... *i nagle się schyla i patrzy jakie ma majtki*
[21:51:28] AustriackaSani : *podeszła do Sadika i wyciągnęła rękę, by pomóc mu się podnieść*
[21:51:32] @ Irlandzka!Nauru : ...*chrząknęła* Moi ludzie. Tak z dwa tysiące lat temu.
[21:51:47] Sanmaryński!Irlandia : *ma fazę, nie ma szans, że przestanie*
[21:51:57] Transylwański!Półirek : A-aye, tam na Nauru. *Chwila dla niego, bo nie może wyrobić ze śmiechu. Aż się na wszelki wypadek odsunął.*
[21:52:35] Syberyjska!Trans : ..... ana, inni też mogą je podiwiać jak tak robisz. * powiedziala serio*
[21:53:05] @ Północny!Turcja : *Podniósł dłoń*
[21:53:14] Lisztenstajska_Syberia : *Opuściła* Lubie króliki ale najbardziej jak pływają w zupie
[21:54:15] Syberyjska!Trans : ... * wzroszyła ramionami*..... ty wogóle coś nosiłas pod swoim strojem? * aż boi się sprawdzić*
[21:54:35] Sanmaryński!Irlandia : *oparł się o fotel, bo ledwo dycha z braciszka*
[21:54:39] Nauruański!Man : Spokój. Spokój ma być! Zamknąć mordy! *zamachnął się ręką na Ciana*
[21:55:11] AustriackaSani : *poszła do kuchni i zaraz wróciła ze ścierką i lodem w środku, podała to Sadikowi* Prego
[21:56:04] @ Północny!Turcja : Teşekkür ederim *wziął i ściągnął maskę i nałożył na oczy lód*
[21:56:24] Lisztenstajska_Syberia : Ja? Uhuhu majtki ze skóry wilczej a piersi wolno sobie po bluzce latały ^^
[21:56:29] @ Turecki!Austria : *stara się nie myśleć, w czym właśnie jest i jak mocno Bóg i Cesarz go pokarali takim losem....*
[21:56:43] Transylwański!Półirek : *Aż wytarł łzy, które się nagromadziły ze śmiechu i ledwo co uniknął tej manowej ręki.* No i co się gniewasz, jak to niedawno mówiłeś, rybciu~
[21:56:53] Transylwański!Półirek : *Rod, zawsze mogłeś trafić na strój żydowski. Tak.*
[21:56:55] @ Irlandzka!Nauru : *zerka na kilt* Kobiety to nosiły?
[21:57:06] Syberyjska!Trans : ... to dobrze czuję że jestem prawie naga... ja chce mój gorset.. * czarna rozpacz*
[21:57:42] Lisztenstajska_Syberia : No ale masz to taką koszulkę czy jak się nazywa
[21:58:19] Syberyjska!Trans : koszulka.? * probuje zerknęć pod suknię odgóry*
[21:58:30] TRNC!Liechtenstein : *szlaja sie za Austrią jak cień*
[21:58:39] @ Turecki!Austria : *nie mamy żydów. Jakby trafił, azałby ięchyba podpalić. Albo znalazłby tego żyda i go podpalił*
[21:59:05] Sanmaryński!Irlandia : *próbuje złapać oddech* ...M-Man...
[21:59:10] Lisztenstajska_Syberia : No bo to ma wiele warstw *tłumaczy mniej więcej*
[21:59:14] AustriackaSani : Mam nadzieję, że nie będziesz mieć śliwy pod okiem... Ja wiem, niektórzy uważają, że wtedy jest się macho i tak dalej, ale to nie jest moje zdanie...
[21:59:52] Nauruański!Man : Jeszcze coś? Jeszcze coś chcesz powiedzieć?! *to go chociaż spróbował kopnąć. Między nogi* Czego?! >c
[22:00:26] @ Turecki!Austria : *zerka co jakiś czas, rejestrując obecnością Lili. Ironia losu... on jako Turek, Lili jako Turecki Cypr. Jakby teraz wszedł tu Szwajcar, Rod miałby mocno przerąbane...*
[22:00:50] Nauruański!Man : *z kolana :c*
[22:01:13] Sanmaryński!Irlandia : *prędzej jednak padł na glebę, więc z kopniaka nici* ...wiem co czujesz. Współczuję, braciszku...
[22:01:21] Syberyjska!Trans : no coś na kształt halek tu jest... * stwierdza* ale i tak, wolę gorset. bez obrazy*
[22:01:30] @ Północny!Turcja : *Spojrzał na San* Chętnie zmaze siniaka jesli będzie
[22:01:42] @ Irlandzka!Nauru : *złapała Mana za ramiona*
[22:01:43] Nauruański!Man : *Północ :c*
[22:01:58] Lisztenstajska_Syberia : Kiedyś skóry nosiłam... jak w tym filmie Król Artur
[22:01:58] Manowy!Cypruś : *nie ogarnia co się dzieje bo userka zmuliła*
[22:02:41] Syberyjska!Trans : wierzę. ja też. wiesz... w górach chodziło się przez zimę... trzebabyło przetrwać.
[22:02:47] AustriackaSani : Jak chcesz go zmazać?
[22:03:06] @ Północny!Turcja : Um... Kremem?
[22:03:07] Transylwański!Półirek : *Bardzo nieładny atak, Man! Bardzo. Miał tylko takie szczęście, że już wcześniej się odsunął i mógł zareagować albo chociaż trochę tego uniknąć.* Robart, no ale-!
[22:03:20] Lisztenstajska_Syberia : Na stepie też to się nosił... nosi futra
[22:03:22] Manowy!Cypruś : *ej, kto gdzie jest?* *poszedłdo kuchni po swoje tosty*
[22:03:39] @ Północny!Turcja : *Turek jest na podłodze*
[22:03:46] Sanmaryński!Irlandia : *i tak ledwo dycha po śmiechu znowu na glebie*
[22:04:14] Nauruański!Man : *to się trochę zachwiał, ale Nau go trzymała* ... Wredne szuje. Już nigdy się do was nie odezwę.
[22:04:16] Syberyjska!Trans : * kiwnęła głowa* no cóz, twoje rejony są bardzo zimne.. moje... tylko czasem i szczególnie w górach Aspen..
[22:04:35] AustriackaSani : Jest krem na siniaki? Uooooo.
[22:04:43] @ Irlandzka!Nauru : *przytuliła lekko Mana i poklepała go po głowie*
[22:05:17] @ Północny!Turcja : No wiesz.... pewnie tak. W aptekach jest pewnie
[22:05:22] Lisztenstajska_Syberia : *Unosi brew* Aspen nie jest w Usa?
[22:05:33] Manowy!Cypruś : *to sam siedzi w kuchni i wcina swoje tosty :c*
[22:06:37] Transylwański!Półirek : No już, już, sam się przed chwilą śmiałeś, czyż nie~? *Mimo wszystko się uśmiechnął, podchodząc do Nau i Mana. I zerkając na leżącego gdzieś tutaj Liama.*
[22:06:42] AustriackaSani : Przydałby się taki... Jak coś ma się mi przydarzyć, na pewno tak będzie, a makijaż czy strój nie wszystko zakryją...
[22:06:43] @ Turecki!Austria : *próba zdjęcia turbanu nr 2....*
[22:07:32] @ Północny!Turcja : wiem więc mam nadzieję że dam radę to ukryć. Maska na szczęście jest
[22:07:44] Sanmaryński!Irlandia : *naćpany i napity, to i takie reakcje* Manula... ja jestem za tobą, a nie przeciw. *przetarł oczy*
[22:07:48] Syberyjska!Trans : .. tam sa appallachy z tego co słyszałam. U mnie,dobrze, to są Karoaty ale nazywa się je Aspen ;-;
[22:08:00] Lisztenstajska_Syberia : Aaaa takie buty
[22:08:32] Syberyjska!Trans : * zerknęła na wisiorek przy stroju*... co to za błyyskotka? podoba się mi...
[22:08:49] AustriackaSani : Ach, jeden plus z tej maski... Ale chociaż teraz mam okazję ciebie bez niej zobaczyć~
[22:09:40] Nauruański!Man : I co mnie to? *mruknął pozwalając się przytulać :c* Jak mnie nazwałeś? Masz te kolorowe rajtuzki za ciasne? :I
[22:09:51] Manowy!Cypruś : *szama dalej tosty w kuchni*
[22:10:10] @ Północny!Turcja : *uśmiechnął się do niej szeroko* Ucałujesz?
[22:10:26] @ Irlandzka!Nauru : *dostanie stroju Nauru to najgorsza kara xD*
[22:10:29] Lisztenstajska_Syberia : Jakieś chyba... *przyglada się* aha chroni przed złymi duchami itp a tutaj krzyżyk prawosławny
[22:11:19] Syberyjska!Trans : .... to dlatego mnie swędzi... ;-; zdejmiesz mi go proszę? amulet zostaw ale krzyżyk zdejmij.. * proszące oczka*
[22:11:42] @ Turecki!Austria : *wiesz, że on by wolał strój Nau w tym momencie?*
[22:11:56] Transylwański!Półirek : *Ostatecznie i on jeszcze popatał Mana po głowie. Nawet jeżeli śmierdzi rybą :< * No już bez nerwów, nie lepiej się czegoś napić~?
[22:12:34] AustriackaSani : Żeby się dobrze zagoiło, jasne~ *pocałowała sam ślad, a potem jeszcze w usta cmoknęła* No, teraz to już na pewno się zagoi jak trzeba. Ale chodź, może coś innego zimnego ci w kuchni znajdę, co pomoże.
[22:12:41] Lisztenstajska_Syberia : *Próbuje zdjąć* przecież jesteście prawosławnymi...
[22:12:50] Sanmaryński!Irlandia : *spojrzał na swój strój* Wolę to. Serio, nawet niczego sobie. *wstał z podłogi*
[22:13:26] @ Irlandzka!Nauru : *przynajmniej ktoś, Rod* No już *głaszcze dalej Mana*
[22:13:53] @ Północny!Turcja : Tamam *wstał i poszedł z San do kuchni*
[22:14:13] Syberyjska!Trans : ja jestem katoliczką... ale wiesz że ja mam alergię obojętnie jkai symbol.? * ma nadzeję że syberkauświadomiona jest czym ona jest*
[22:14:32] Nauruański!Man : Ugh. *poprawił se kiece* Już mi lepiej. :I
[22:15:22] Lisztenstajska_Syberia : Jasne jasne.... wampirek... *zdjęła*
[22:16:02] @ Irlandzka!Nauru : *pociągnęła za talizman na szyi Mana, bo na pewno ma*
[22:16:40] Transylwański!Półirek : I tak trzeba trzymać. *Uśmiech, znowu poprawiając sobie czapkę, bo mu się trochę przekrzywiła.*
[22:16:44] Syberyjska!Trans : Dziękować. * odetchnęła z ulgą* ... a amulet mogę zatrzymać? * dopytuje sie. bo jej sie podoba ;-;*
[22:17:00] Lisztenstajska_Syberia : A bierz... mogę sobie taki zrobić
[22:17:13] AustriackaSani : Młody, a ty tak sam tu siedzisz? Trzeba było wyjść do ludzi... *sięgnęła nową ściereczkę, świeży lód, bo tamten się pewnie cały rozpuscil i podała okład Turkowi*
[22:17:14] Sanmaryński!Irlandia : *wstał w końcu i przyniósł towarzystwu kolejną whiskey*
[22:18:09] Syberyjska!Trans : Multumesc. * uśmiecha się do niej i bawi amuletem*
[22:18:11] @ Północny!Turcja : Dziękuję kochanie *i spojrzał na syna* Synek? Co ty tu sam robisz?
[22:18:33] Lisztenstajska_Syberia : Hmmm ale on jest ze złota...
[22:19:03] Syberyjska!Trans : Oj.. to pewnie drogi..
[22:19:42] Nauruański!Man : Co to? *pokazał na to co Nau pociągnęła* A ja bym chciał Ciebie w tym zobaczyć, Cian. Khm. :I *a do whiskey pierwszy wyciągnął łapy. Należało mu się*
[22:20:01] Lisztenstajska_Syberia : Ale czy wampirki nie są uczulone tylko na srebro?
[22:20:04] Sanmaryński!Irlandia : *podał mu butelkę*
[22:20:35] @ Turecki!Austria : *podszedł do rudych, też chce whiskey..*
[22:20:44] Syberyjska!Trans : Na srebro tylko. Na złoto i inne metale już nie. ... Dobra, rtęć też jest trująca, ale to już dla większosci.
[22:20:48] Transylwański!Półirek : Nie, nie, ja podziękuję, ten strój mi się nawet podoba~ *Wyprostował się dumne, prezentując ten pas. I zerknął na tę whiskey, ale fakt, Manowi się tutaj należy, I Rod, kolejka.*
[22:21:00] TRNC!Liechtenstein : *idzie za Austrią nie bardzo dnajdując sie w towarzystwie*
[22:21:15] Lisztenstajska_Syberia : mmm i czosnek?
[22:21:21] AustriackaSani : *wstawiła wodę na herbatę*
[22:21:30] Syberyjska!Trans : Tak, i czosnek.
[22:21:31] @ Irlandzka!Nauru : Amulet chroniący *przyjrzała się uważne, jaki zwierzak trafił się Manowi* Masz rekina za opiekuna. Możesz go na kogoś napuścić *uśmiechnęła się lekko*
[22:21:50] Manowy!Cypruś : *uniósłwzrok na rodziców* Za dużo tam ludzi, a ja nie skończyłem moich tostów.
[22:22:14] @ Turecki!Austria : *no to stawiaj tę kolejkę, Północ XD Spojrzałna Lili niepewnie, czy jej daćjakikolwiek alkohol*
[22:22:19] @ Północny!Turcja : Biedaczek. Chodź do tatusia się przytulić *rozłożył ręce* (nic się nie stało)
[22:22:34] AustriackaSani : Ale one zimne już, trzeba było mówić, to bym nowe przygotowała.
[22:22:54] Lisztenstajska_Syberia : Ja kocham czosnek na łeb bym dostała gdybym nie mogła go jeść
[22:24:10] Sanmaryński!Irlandia : *właśnie, Cian, wisimy Rodowi wino, może wystarczy dobre whiskey xd*
[22:24:35] Manowy!Cypruś : Ale ubrudzę Cię *pokazał tłuste dłonie tacie i zaraz spojrzał na mamę* Ale trzeba było zjeść, przecież nie wyrzuci się.
[22:24:42] TRNC!Liechtenstein : *stoi obok Austrii i się uśmiecha *
[22:25:04] Nauruański!Man : Dzięki. *wziął butelkę i się napił. Porządnie* ... Napuściłbym go na Liama, ale nie ma tu wody. *whiskey podał Nau* :I
[22:25:31] Syberyjska!Trans : ja tą miłość mam do papryki i ostrych rzeczy. nie mówiac o alkoholu
[22:25:46] Transylwański!Półirek : *Nie taka kolejka :'II I chyba ty wisisz, ja swoje zdanie wyraziłem na ten temat >:I * ...Kolejnym razem możemy poszukać tej wody, aye.
[22:25:50] AustriackaSani : *zmierzwiła Cyprowi włosy*
[22:25:55] @ Irlandzka!Nauru : ...to przecież duch, po co mu woda? *niepraktyczni ludzie. Zerknęła na whiskey* Em, dzięki, ale nie piję.
[22:26:03] Lisztenstajska_Syberia : no no a możecie się zamieniać w nietoperze?
[22:26:49] Sanmaryński!Irlandia : Eeey, Robart... braciszku kochany... *podszedł i przytulił*
[22:27:49] @ Północny!Turcja : *wytarł mu ręcznikiem papierowym ręce i go przytulił*
[22:28:38] @ Turecki!Austria : *przynajmniej pogłąskałLili i dalej spogląda na rudych i rudopodobnych*
[22:28:56] Syberyjska!Trans : niee to akurat bujda.
[22:28:59] TRNC!Liechtenstein : *uśimecha sie do niego i przytula się do niego*
[22:29:36] Lisztenstajska_Syberia : Aaaaa co z tym no...ehhh lataniem?
[22:29:47] Manowy!Cypruś : *tacy kochani rodzice. <3 A włosy zmierzwione, dziwnie mu bez fezu, wszyscy widzą jego fryzurę* Zrobimy sobie herbatę.
[22:29:47] @ Irlandzka!Nauru : *kogo zaliczasz do rudopodobnych? xD*
[22:30:15] Syberyjska!Trans : wymysł :3 nie wszystkie mity są prawdą.
[22:30:17] Nauruański!Man : No to lepiej. *zmierzył brata wzrokiem* Nawet łyczka? Khm. To przekaż komuś. *zmrużył oczy* Czego chcesz, naćpana łajzo?
[22:30:34] * Północny!Turcja MG mówi: *pojawił się dym i KAŻDY z was dostał SWÓJ strój ludowy. Każdy wie jaki to jest więc linków nie wrzucam*
[22:31:15] @ Irlandzka!Nauru : *dla względów kulturalniejszych, robię Nau sukienkę a nie spódnicę. I jej to, jakoś, o dziwo pasuje. Ale wyjęła ryby, bo już nieco nieświeże*
[22:31:33] Irlandia : *już miał odpowiedzieć, ale zakrztusił się dymem*
[22:31:38] TRNC!Liechtenstein : *ogląda sie i uśmiecha widzac swój strój*
[22:31:39] * Północny!Turcja MG mówi: nie Nauru... Też masz ten strój ryby
[22:31:43] AustriackaSani : Woda jest już zagotowana, także żaden problem~
[22:32:19] @ Austria : *dym i dym.. I nagle Rod stoi w Lederhose, a na głowie ma zielony kapelusz* uh... lepiej. v.v
[22:32:39] Liechtenstein : *patrzy się na Roda i uśmiecha*
[22:32:40] Syberia : *A ona w mundurze* :O
[22:32:44] Transylwania : * patrzy na swój fartuch nagle i na chustę, którą w momencie odwiązuję.*....jest gorset :3
[22:33:11] Cypr Północny : *znowu dym, zakaszlał lekko. I poczuł, że ma spodnie. Spojrzał w dół.* O, mam moje ubranko o: *patrz mamo jaki śliczny synek teraz*
[22:33:27] @ Turcja : *spojrzał na siebie* No nie tylko ty *uśmeich szeroki*
[22:33:41] Irlandia Północna : *To i on w swoim skończył, na co się szerzej uśmiechnął, bo swoje jednak najlepsze!* Tego, jak Rin nie chce, to ja poproszę~

[22:33:45] San Marino : *i zmiana, niebiesko-czerwona kiecka trochę za kolano* O, teraz lepiej~
[22:34:11] Wyspa Man : Khm... *pogładził kilt* Nareszcie jakoś normalnie c": *a Liama puknął w głowę* To co chciałeś?
[22:34:20] @ Austria : *spojrzał na Lili i skinął jej głową* od razu Ci ładniej, kuzynko.
[22:34:52] @ Nauru : *przynajmniej ma bandaż, coś za coś* Nie ma mowy *przyciągnęła butelkę do siebie* Ty już jesteś alkoholikiem.
[22:35:04] Syberia : Lepiej...
[22:35:21] Irlandia : *odkaszlnął jeszcze* Szukam towarzystwa~
[22:35:38] * Turcja MG mówi: Ale jesteście w strojach ludowych....
[22:36:13] Transylwania : Tak, lepiej. * nadal ma amulet syberki* o.. także.. na czym skończyłyśmy..? * w międzyczasie pod zpódnicą szuka menażki*
[22:36:49] Liechtenstein : Ty też Austrio łądnie wyglądasz*uśmiecha sie do niego*
[22:37:14] Irlandia Północna : Nie jestem :I Spójrz na niego. *Wskazuje na Liama, który coś tutaj ćpał czy coś.*
[22:37:17] Syberia : *Aaaa to ma na sobie ten strój* huhu
[22:37:47] Syberia : Czy wampiry latają
[22:37:55] Cypr Północny : To herbatka? c: *od razu lepszy humor*
[22:37:56] @ Austria : *wiem, ale Lili w stroju ludowym wygląda ładnie! Nawet nie potrzebuje już się napić, ale stoi przy kiltowcach i rybnej Nau*
[22:38:39] Wyspa Man : Towarzystwa? *uniósł brwi* To nie do mnie :I
[22:39:08] @ Turcja : Evet. *tuli synka i do tula wciągnął San*
[22:40:08] Irlandia : No już nie mogę chcieć posiedzieć z braciszkiem? *smutna mina*
[22:40:17] San Marino : *ou, tulana ^^* Może lepiej już teraz te herbaty przygotować? Zaraz nic się nie zaparzy...
[22:40:45] @ Nauru : ...obaj jesteście *zawyrokowała, zerkając na nich*
[22:41:02] @ Nauru : Tylko Robart jakiś taki porządny brat *zmarszczyła brwi*
[22:41:20] Wyspa Man : *porządny brat*
[22:41:42] Wyspa Man : *bierzcie przykład, gamonie*
[22:41:49] Irlandia Północna : Nieprawda. I Rob? *Zerk na Mana.* Khm, jasne-
[22:42:00] @ Turcja : To przygotować herbatkę czy ty chcesz skończyć San?
[22:42:28] Irlandia : *zerk na Nau, bo chyba coś o nim mówiła*
[22:42:37] @ Nauru : Rob ładnie oferuje, a nie wyciąga do baru i nie przeciąga po Belfaście *tak wypomni i będzie wypominać*
[22:42:43] Liechtenstein : Austrio chcesz kakao?*patrzy się na niego*
[22:43:05] @ Austria : *zerk na dziewczynę* hm... jeśli oferujesz~ *w tym stroju to raczej piwo winien pić xd*
[22:43:17] Irlandia Północna : Ej, ostatecznie się zgodziłaś i sama poszłaś. *Szturchnął ją lekko.*
[22:43:18] Cypr Północny : *to wtulił sięw tatusia i mamę* Niech mama zrobi *sorry Turek, mama lepsza bo ma ją krócej*
[22:43:25] San Marino : Ja się nią zajmę. *i zaraz trzy herbaty na stole, obok cukiernica, niech już oni słodzą ile chcą*
[22:43:32] Wyspa Man : Nie podzieliłeś się. To nie wiem. :I *znowu puknął go w głowę* ... Porządny? No jasne! Jestem porządniarski. c:
[22:43:45] Liechtenstein : *zaczeła rozglądać się po szafkach i posmutniała* nie ma kakao... jest tylko piwo*masz i się cieszaj xD*
[22:43:57] Transylwania : nie, wampiry nie latają.
[22:44:32] @ Turcja : *jak to mama lepsza ;;* *tuli syneczka nadal*
[22:44:49] Irlandia : *poczochrał w odwecie Manowi włosy* No ze mną nie posiedzisz~?
[22:45:02] @ Nauru : Jasne, zgodziłam się jak już mnie upiłeś. I to ma się liczyć? *odszturchnęła*
[22:45:25] @ Austria : Też może być. Też byś chciała? Vash Ci pewnie nie pozwala pić piwa. *a u Roda można szybciej. Sam wziął sobie piwo*
[22:45:28] Syberia : Od dawna to masz?
[22:45:53] Liechtenstein : Mogę się napić czemu nie *usmiechneła sie i wyciągneła piwo i dwa kufle
[22:46:28] Cypr Północny : *no, tata robił mu tyle razy rózne rzeczy to teraz chce próbować wszystkiego od mamy c:* Chodźmy do stołu.
[22:46:32] @ Austria : *po jednym piwie więc ma Lili i on*
[22:46:40] Irlandia Północna : Aye, poza tym, nie byłaś wtedy aż tak napita, aye i wszystko kojarzyłaś, skoro i pamiętasz, o.
[22:46:55] Liechtenstein : *nalewa je do kuflów i jeden mu podaje* To na zdrowie*uśmiecha się
[22:47:23] Wyspa Man : Kiciu. Nie posiedzę, bo stoimy. *ciągnie go za polik* :I
[22:47:51] @ Nauru : Pamiętam, że byłam tutaj a potem w Belfaście. A resztę to mi bardzo łądnie powiedziałeś *wzorem Mana, pociągęła Irka za polik. Tylko ona akurat Ciana8
[22:47:53] @ Turcja : Tamam *wstał i usiadł przy stole i chciał wziąć synka na kolana*
[22:48:16] @ Austria : Gesundheit. *popił porządnie*
[22:48:32] Liechtenstein : *wypija pół kufla na raz *
[22:48:36] Transylwania : co mam? wampirem jestem od zawsze :3
[22:48:39] Irlandia : Meow~ *parsknął śmiechem i poprawił swój kiltowaty twór* To chodź, gdzieś się co wolnego znajdzie.
[22:48:39] San Marino : *ona sięgnęła swoją herbatę i oparła się o szafki, przynajmniej ich widzi dobrze*
[22:49:23] Cypr Północny : *skoro mama stoi to wpakował się tacie na kolana i słodzi sobie herbatę. Jedna łyżeczka, druga, trzecia...*
[22:50:24] Wyspa Man : *westchnął ciężko i pociągnął Liama na kanapę* I jak ja mam z Tobą rozmawiać, jak Ty naćpany jesteś?
[22:50:35] @ Austria : *on się bardziej "deletuje"* ... jak to jest właściwie z tym pilnowaniem Ciebie przez Vasha?
[22:50:39] Irlandia Północna : No tak to bywa, aye~? Ja pamiętam, że się dobrze bawiłaś. *Ale zaraz spróbował jednak zabrać jej rękę od swojego policzka.*
[22:50:39] @ Turcja : *no też słodzi 5, 6, 7*
[22:50:55] Syberia : Aaaa no dobrze ja już muszę znikać
[22:51:13] Transylwania : naprawdę już..?
[22:51:23] Liechtenstein : Nie pozwala mi się z chłopakami spotykac ciągle mnie kontroluje, no cóż Gryzia mi troche pozwala na więcej*patzy sie na kufel*
[22:52:10] Irlandia : Ja naćpany? No nie, skąd... *oparł się o niego nieco*
[22:52:32] @ Nauru : *drugą ręką trzyma whiskey, czy co to tam było, więc ciągnie tylko jedną ręką* A wiedzisz, ja nie bardzo pamiętam. Co ja w ogóle robiłam wtedy?
[22:53:09] @ Austria : Często możesz spędzać czas z Dettą, niźl z nim? *popija sobie*
[22:53:25] Syberia : jasne muszę coś zrobić jeszcze ^^
[22:53:29] Wyspa Man : Przecież widzę, głupi braciszku. I się nie dzielisz nawet. *poczochrał go po główce* :T
[22:53:56] Liechtenstein : Tak, ale ona też ma prace jak Vash i mało jz nią rozmawiam, przeważnie sama siedzę*wzdycha *
[22:53:57] San Marino : Jeśli mnie odwiedzicie, będę musiała mieć w szafce ze trzy torebki cukru w zapasie...
[22:54:36] Irlandia : ...bo nie mówisz. *poważna mina* Jakbyś mówił, to co innego~
[22:54:41] Cypr Północny : *tak, siedem wystarczy. Zamieszał herbatkę i złapał kubek w ręce, dmuchając i upijając łyka* A nie masz zapasów cukru w damu, mamo?
[22:54:45] Transylwania : no dobrze.. rozumiem. * pokiwała głową. i zerka gdzie austria albo coś ktoś*
[22:55:06] Syberia : To na razie! *ucieka*
[22:55:08] Irlandia Północna : Chyba ci już opowiadałem, że ogólnie dobrze się bawiłaś, więc co tutaj powtarzać P: *I rozejrzał się po pomieszczeniu.*
[22:55:21] @ Austria : *jest z Lili w salonie, z kuflami piwa oboje xd*
[22:55:44] @ Austria : To niedobrze... Przyjdź do mnie czasem. O ile jestem u siebie oczywiście.
[22:55:45] Irlandia : *z Manem na kanapie*
[22:56:01] San Marino : Mam jedną pewnie... nie muszę mieć więcej.
[22:56:02] Liechtenstein : Dobrze, z chęcią obejrze ten piękny kraj
[22:56:16] Transylwania : * to podeszła do austrii i liecht*
[22:56:19] @ Turcja : Ma mało. My zaś musimy miec zapas makaronu. I to wielki
[22:56:33] @ Austria : Byłaś w nim nie raz. *zmierzwił jej włoski. A tu Transia* Holadare.
[22:56:47] @ Nauru : A co rozumiesz przed "dobrą zabawę"? *puściła w końcu*
[22:56:51] Cypr Północny : Ale to zawsze można kupić przecież c: *pije herbatę*
[22:57:21] Liechtenstein : Ale jest taki ładny, a szczególnie Schónbrunn *userka nie ma o z kkropeczkami*
[22:57:32] Wyspa Man : Było się domyślić. *westchnął ciężko i zmierzył go wzrokiem* Wiesz co? Wyglądam lepiej. c":
[22:58:24] San Marino : *pokazała mu język* Przecież ja nie gotuję codziennie makaronu. Pasta czy pizza codziennie, to po niedługim czasie musiałabym znacznie zmienić rozmiar ubrań.
[22:58:32] Transylwania : Buna.. mogę się dosiąść?
[22:59:01] @ Turcja : to na co mam przygotować lodówkę kochanie? *roześmiał się*
[22:59:03] Irlandia : Następnym razem dam znać. *jak se przypomni. Spojrzał na swój strój* Lepszy kilt jak słoma...
[22:59:10] Irlandia Północna : Śpiewanie, picie, śmeich i inne takie? *Ale tego może być więcej, więc ciężkie pytanie!*
[22:59:28] @ Austria : Jak najbardziej, Luko... i dziękuję za komplementy, miło to czasem słyszeć. ^.^
[22:59:40] Cypr Północny : A ja jem dużo słodkiego, a jestem chudy o: *więc mama też by pewnie nie przytyła~*
[22:59:51] Irlandia : *budzenie się w rowach też*
[23:00:04] @ Nauru : ...śpiewanie...*Nau i śpiewanie przy publice*...*na słomę zmarszczyła brwi*
[23:00:44] * Turcja MGn mówi: *wróciły wam wasze stroje przed eventu. W nagrodę za przetrwanie kazdy z was dostaje bukiet tulipanów plus czekoladki tureckie - Irlandia dostał słoik nutelli* Koniec  Eventu. Dziękuję za grę.*
Austria
Austria

Rodzina : Germanie
Liczba postów : 737

Powrót do góry Go down

Powrót do góry

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
Nie możesz odpowiadać w tematach