Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.

Bal Maskowy (MG: Nauru, zastępca MG: San Marino)

Go down

Bal Maskowy (MG: Nauru, zastępca MG: San Marino) Empty Bal Maskowy (MG: Nauru, zastępca MG: San Marino)

Pisanie by Austria Nie Cze 14, 2015 1:02 pm

(biorący udział: Nauru, Gryzonia, Włochy Południowe, San Marino, Grenlandia, Świętek, Berlin, Rosja, Dania, Australia, Irlandia Północna, Wyspa Man, Turcja)

Bal Maskowy (MG: Nauru, zastępca MG: San Marino) Maxres10

[20:23:39] * Nauru MG mówi: Zaczynamy, zaraz dam opis.
[20:23:44] Gryzonia : Ciao ~ *no to już wie, że warto. Podeszła do San*
[20:24:01] Włochy Południowe : *spojrzał w kierunku siostry* O, sorella! Właśnie o ciebie pytałem tego tutaj! *wskazał na Turka* Come va? *podszedł do niej i się przywitał*
[20:24:33] @ Turcja : *Romano... Turek jest na werandzie XD* Merhaba, San *rzekł i wrócił do picia piwa wraz z Grenkiem*
[20:24:38] Grenlandia : Śmierć Rosji? Ale, że tak na serio umarł?
[20:25:49] San Marino : *przytuliła Gryzię na powitanie* Co słychać?
[20:26:09] * Nauru MG mówi: I było miło, i dalej miło będzie, bo właśnie zamiast na cb czy w ogrodzie, znaleźliście się w wielkiej sali. Była oświetlona kryształowymi żyrandolami i urządzona wykwintnie, ale bez pompaterii. Każdy z Was również miał na sobie strój, odpowiedni do okazji.
[20:26:17] Święte Cesarstwo Rzymskie : (Maska, do tego zwykły strój Świętka z koronkowym żabotem, złotą lamówką, do kapelusza są przyczepione złote różyczki)
[20:26:39] Święte Cesarstwo Rzymskie : *wszedł* Bonum ves...
[20:27:59] @ Nauru : *no i znalazła się w sali, ubrana w sukienkę i z maską na twarzy. Rozejrzała się po okolicy* Em... ładnie tu...
[20:28:20] Grenlandia : *a, że leżał na leżaku to teraz wylądował na zimnej podłodze. W takiej masce i takim garniaku* Huh? Co jest? *rozejrzał się i zaraz podniósł z podłogi. Pomacał się po twarzy. Maska?*
[20:28:33] @ Turcja : *Turek patrzy dookoła* Tamam Allahu... To na razie jak koszmar nie wygląda i tak ma pozostać. Zrozumiano? *Turek miał normalny czarny prosty garnitur, bez krawata lekko rozpięty przy szyi. Na twarzy miał jak zwykle maskę, tylko lekko zmienioną*
[20:29:30] Irlandia Północna : *Zamrugał ze zdziwieniem, bo co jak co, nie spodziewał się nagle znaleźć w tego typu sali.* ...Ale że co- *A jeszcze bardziej, że znajdzie się przy okazji w garniaku, który nie był jakiś niezwykły, więc nie widzę potrzeby opisu :< Po chwili poczuł też coś na twarzy, więc zaraz to zmacał i proszę, maska*
[20:30:45] Grenlandia : No, na koszmar mi to nie wygląda. Raczej na jakiś bal? *rozejrzał się po sali i po ludziach. A, na dłoniach miał też białe rękawiczki*
[20:31:50] @ Turcja : *rozejrzał się również* Masz rację... Mam nadzieję, że się nie zmieni.
[20:32:01] Włochy Południowe : *rozejrzał się wokół po sali. Miał na sobie czarny prosty garnitur i białą koszulę z naszytymi paskami na kołnierzu i mankiecie. Do tego czarny krawat. A na twarz maskę.*
[20:32:49] Seborga : *Ubrany w zwykły czarny frak z jaskółką do połowy ud, koszulę ma białą i czarny krawat, w kieszonce ma białą różyczkę. Spodnie czarne, buty zwykłe, czarne, jak do garnituru. Maskę ma srebrną, pół-błyszczącą, pół-matową, złożoną z zawijasów podobnych do roślin*
[20:33:44] @ Nauru : *rozejrzała się* Chyba nic na nas nie wyskoczy, co nie?
[20:34:05] Australia : *jak wszyscy, to wszyscy. On też tam wylądował, jakimś cudem w garniaku i dwukolorowej masce*
[20:34:12] San Marino : *San w takiej sukience, tylko bardziej w granacie, do tego w masce na oczy z granatowej koronki, włosy podpięte jakoś* Łał... nieźle wszyscy wyglądamy~
[20:34:30] Irlandia Północna : Nie, chyba nie, mam nadzieję- *Rozejrzał się zdezorientowany, ale zaraz też zerknął na Nau,* No ale muszę przyznać, że taka sukienka jeszcze bardziej ci pasuje~
[20:35:12] Grenlandia : *i weź teraz zgaduj kto kim jest. Tylko wiedział, gdzie Turek, bo był obok niego. Ruszył się z miejsca by obejrzeć dokładnie miejsce*
[20:35:16] Święte Cesarstwo Rzymskie : *obejrzał się, był nie tylko dorosły, ale także wyglądał dostojniej, na twarzy miał maskę, którą się nosiło się w czasie zarazy, strój z koronkowym żabotem, gładko uczesane włosy oraz kapelusz ze złotymi i białymi różyczkami*
[20:36:30] Gryzonia : * i Gryzia pojawiła się w takiej sukience. Włosy miała podkręcone i rozpuszczone, a maskę tę pasującą, niebieską* ... Hm
[20:36:33] @ Nauru : *chrząknęła nieco. Może się zaczerwieniła, ale ma maskę. O, sory i tak wszystko widać*
[20:37:26] Australia : A, prawda, prawda, pasuje... *dobra, przeżyje jakoś ten garniak. Zniósł na Eurowizji, zniesie teraz*
[20:37:44] @ Turcja : WOW! *Turek popatrzył po ludziach* WSZYSCY są w maskach! SUPER! Każdy czuję się jaj ja normalnie!
[20:37:54] Grenlandia : *Grenek spaceruje dookoła i ogląda dokładnie salę. Na razie proszę nie zaczepiać, bo userka idzie na zw*
[20:37:57] Włochy Południowe : *zaczął chodzić po Sali, zastanawiając się co się właśnie stało. Podszedł do siostry* Sorella! Che bello vestito~
[20:38:22] * Nauru MG mówi: Rozległ się delikatny dzwonek "Proszę dobrać sobie parę do pierwszego tańca"
[20:39:02] Gryzonia : ...jakiego tańca? *wycofała się gdzieś na ubocze*
[20:39:12] San Marino : Grazie mille ^^ Ty też dobrze wyglądasz w tym garniturze.
[20:39:45] Święte Cesarstwo Rzymskie : *zaczął się rozglądać, jeszcze na dobrze nie zobaczył sali*
[20:40:19] Święte Cesarstwo Rzymskie : *podszedł do pani Marii* Czy ktoś rozbudował rezydencję w czasie mojej nieobecności?
[20:40:29] Irlandia Północna : *Zaśmiał się wesoło, rozglądając się ponownie po otoczeniu.* Aye, ale wygląda na to, że załapaliśmy się na jakiś bal. *I może nie będzie nawet tak źle, skoro tak normalnie proszę do tego tańca.* Hm, Rin chcesz może? Chyba, że jednak wolisz z kimś innym~ *Bo w sumie nigdy nic nie wiadomo, Austral w końcu z jej "terenów"!*
[20:40:36] Włochy Południowe : *Chciał poprosić do tańca Nauru, ale tylko warknął pod nosem, kiedy zobaczył, że prawdopodobnie będzie tańczyła z Irlandią* Prego, prego~ E grazie a te~ Sorella, może zatańczysz ze mną pierwszy taniec?~ *uśmiechnął się do siostry*
[20:40:40] Seborga : *Podszedł do Gryzi i ukłonił się, chwytając ją za dłoń* Pozwoli panienka porwać się do tańca?
[20:41:10] @ Turcja : Taniec? *to zaczął szukać z kim może potańczyć*
[20:42:02] San Marino : Jasne, dawno nie tańczyliśmy razem~ *chwyciła go pod ramię*
[20:42:45] Gryzonia : ... *Skinęła głową nieśmiało. Taniec w tłumie ją krępował trochę* Si, pozwolę.
[20:43:29] Święte Cesarstwo Rzymskie : *Niby każdy zacny młodzieniec powinien znać sztukę fechtunku, umieć dobrze jeździć konno i tańczyć, ale no cóż, wolał siedzieć obok cesarza*
[20:43:49] @ Turcja : *</3 i wszystkie dziewczyny zajęte*
[20:44:32] @ Nauru : *Turek, zawsze masz jeszcze facetów. A jest do pary* Em, zatańczę, czemu nie. Ale musisz prowadzić.
[20:44:41] Włochy Południowe : Ostatnio chyba całe wieki temu. Potem zwrócę cię Turkowi. *dodał półżartem*
[20:45:42] Australia : *no cóż, bywa, ale jeszcze się umie znaleźć w sytuacji, w miarę, bo i niezbyt protestuje*
[20:46:20] San Marino : *zachichotała* Och, jakiś łaskawy~
[20:46:45] Święte Cesarstwo Rzymskie : *wykwitnie i z właściwą sobie grzecznością stał oparty o ścianę*
[20:47:05] Seborga : *W takim razie poprowadził ją na środek sali i ustawił się z nią w pozycji do tańca, zaraz powinna zacząć się muzyka*
[20:47:43] Irlandia Północna : Jasne, jasne, damy radę! *Uśmiech, który mówi, że zapewne niezbyt zna się na takich salonowych tańcach. Bliżej mu do irlandzkich, a tamte nie były aż takie sztywne, no ale nic, trzeba poczuć w sobie to bycie Brytolem. Dlatego zaraz odchrząknął, wyobraził sobie Anglię i co by ten gbur zrobił, po czym się lekko nawet Nau skłonił i wyciągnął rękę.* To tego- znaczy, no. Po prostu miło mi, aye. *Dżentelmen na 100%*
[20:48:47] @ Nauru : *świetnie, Cian się nie zna, Nau się nie zna. Ktoś jeszcze stwierdza, że będzie masakra?* No, em. Mnie też miło *skłoniła się tak bardziej... po damsku*
[20:49:10] Włochy Południowe : *Wziął siostrę za rękę i lekko się ukłonił* Ja? Łaskawy? A w życiu! *zaśmiał się lekko* Ale jak ci Turek zrobi krzywdę kiedyś, to kości porachuję.
[20:49:55] San Marino : Okej, będę pamiętać. *podeszli do pozostałych*
[20:50:19] @ Turcja : *Turek faceta nie poprosi do tańca D8 Co jak co, ale nie... Nie zaprosi bo on będzie się naprawdę źle czuć. No może by zaprosił Egipt... Albo kogoś z Bliskiego Wschodu lub z terenów Bałkańskich, ale tak poza tym to można zapomnieć, więc Turek też jak Świętek podpiera elegancko ścianę. Obok Świętka* Też nie tańczysz?
[20:50:57] * San Marino MG puszcza utwór: https://m.youtube.com/watch?v=5CB9RiBi0Ks
[20:51:07] Włochy Południowe : *podążył grzecznie za siostrą*
[20:51:15] Irlandia Północna : *Będzie jak będzie, byle się nie wywalić! To i zaraz chwycił ją za rękę i się przysunął, obejmując ją w talii.* Tylko tego, jakoś nigdy nie było mi po drodze z tymi tańcami klasycznymi-
[20:52:02] @ Nauru : *ułożyła rękę na jego ramieniu, chyba tam najwygodniej dla niej* No, u mnie tylko te przy ognisku. * i zaczęła się muzyka. Prowadź, Cian*
[20:53:26] Gryzonia : *Czyli jeszcze podpierający ścianę będą patrzeć? No pięknie. Starała się nie zwracać uwagi i dała się Sebkowi prowadzić*
[20:53:27] Święte Cesarstwo Rzymskie : *próbował sobie przypomnieć jak patrzył na allemanda i co słyszał przy okazji bitw o kontredansie* Ach, nie, szanowny panie, zwykłem oglądać tańce, nie je wykonywać.
[20:53:50] Australia : *wycofał się z parkietu do towarzystwa pod ścianą*
[20:54:30] Irlandia Północna : Hah, myślisz, że jak bardzo nie wypada takich zacząć tutaj tańczyć? *Parsknął śmiechem, ale zaraz się lekko spiął na dźwięk muzyki. Jak to było- Chwila skupienia, ale zaraz zrobił pierwszy krok i możecie być z niego dumnym, coś zostało w tym rudym łbie!*
[20:54:42] Seborga : *Kiedy tylko zaczęła się muzyka, prowadzi ją w tańcu*
[20:54:48] Święte Cesarstwo Rzymskie : Zawżdy słuchałem występów artystów i oglądałem taniec dam dworskich. Tylko kilka razy...*zarumienił się i uśmiechnął*
[20:55:06] Włochy Południowe : *objął San w talii jedną ręką, a drugą chwycił jej dłoń i poprowadził do tańca w rytm muzyki* Mam nadzieję, że nie wyszedłem z wprawy~ *zaśmiał się*
[20:55:17] @ Turcja : A. *Turek jakby zrozumiał* Dać ci kilka lekcji tańca? *uśmieszek*
[20:55:40] @ Nauru : Bardzo, bardzo, bardzo. *tak w ramach odpowiedzi. Starała się jakoś ruszać tak, coby wyglądało to na taniec i to nawet podobny do tańca Ciana*
[20:55:47] Australia : *zerknął na nich, ale się nie udziela w dyskusji*
[20:56:19] Święte Cesarstwo Rzymskie : Myślę, że na sali balowej byłoby to wysoce niestosowne, wszakże dama powinna być prowadzona przez kawalera. *uśmiechnął się dosadnie*
[20:56:25] Grenlandia : *Grenek zatrzymał się przy jednym ze stołów, wyczaił szampana to trzeba skorzystać. Darmowy alkohol. Uniósł wzrok, słysząc jakiś głos. Nie będzie tańczył, nie umie .///. A poza tym nikogo tu nie rozpoznawał*
[20:57:30] Święte Cesarstwo Rzymskie : Jednakże mógłby pan co nieco poopowiadać..
[20:57:31] @ Turcja : No wiesz. Jednak jak chcesz się inaczej nauczyć tańczyć?
[20:57:33] San Marino : Wierzę w ciebie, fratello~ *tańczą i to pewnie nienajgorzej ^^*
[20:58:31] Irlandia Północna : No cóż, to może kiedy indziej. *Podstawowe kroki nawet ogarniał, gorzej z jakimiś ambitniejszymi, ale po krótkiej chwili doszedł do wniosku, że w tej sytuacji wcale nie były potrzebne, aye? Dlatego starał się w dalszym ciągu tańczyć w rytm muzyki, no i nie podeptać stóp partnerce. To podstawa.*
[20:58:38] Święte Cesarstwo Rzymskie : Nie muszę tańczyć, mogę słuchać muzyki. Czy jest tu być może orkiestra?
[20:59:01] Australia : *Świętek chciałby zająć miejsce dyrygenta, czyżby?*
[20:59:52] Święte Cesarstwo Rzymskie : Jest tyle instrumentów, prawdopodobnie musi być i nawet duża. *Jakby mógł to czemu i by nie*
[21:00:38] Święte Cesarstwo Rzymskie : *ale i chętnie posłucha wykonania na żywo*
[21:00:43] Włochy Południowe : Grazie~ *uśmiechnął się do niej i dalej tańczyli*
[21:00:53] Gryzonia : *dala się prowadzić. Gdyby nie widownia, to pewnie nie czułaby się taka skrępowana i sztywna w ruchach*
[21:01:01] @ Turcja : *uśmiechnął się* Pewnie jest jak słychać muzykę. Wystarczy poszukać. Pomóc ci?
[21:01:02] @ Nauru : *tak, chyba nawet za bardzo nie podeptała Ciana (tak, wiem, że tego żałujecie). Ale musiała się pilnować, coby nie podeptać sukienki i się nie wywrócić*
[21:01:26] * Nauru MG mówi: Utwór się skończył.
[21:02:04] Święte Cesarstwo Rzymskie : Możemy się udać w tamtą stronę, chyba, że pan zechce porwać którąś z białogłowych do tańca?
[21:02:11] Grenlandia : *stoi przy stole z przekąskami, popija szampana i obserwuje innych. Sam jak palec*
[21:02:33] Australia : Szukacie czegoś? *o, to się przyłączy*
[21:02:34] Włochy Południowe : *ukłonił się siostrze* Chcesz już do Turcji, czy może zatańczymy jeszcze jeden wspólny taniec?~
[21:02:50] @ Turcja : Chciałbym moją ukochaną porwać do tańca, jednak teraz tańczy z bratem i nie chcę im przerywać.
[21:03:37] San Marino : *ukłoniła się też* A nie wiem, zobaczymy, co orkiestra ma w planach najpierw?
[21:03:48] Irlandia Północna : *A na koniec jeszcze nawet Nau tutaj obkręcił, bo kto mu zabroni i braci nie ma, a szczególnie Anglika, który mógłby być oburzony taką nieelegancją.* To raz jeszcze dziękuję i widzisz, udało się nam, aye~?
[21:03:53] Gryzonia : *na zakończenie utworu ładnie dygnęła i wycofała się*
[21:04:26] @ Nauru : Tak, nawet wyszło *skłoniła się również*
[21:05:51] Włochy Południowe : W każdym razie dzięki za taniec! *odpowiedział zadowolony*
[21:05:58] Irlandia Północna : *Sam się ukłonił i uśmiech mu nie schodził z twarzy.* Może jeszcze będziemy mieli okazję zatańczyć, bo chyba wychodzi na to, że ten bal trochę potrwa. To dość... miła odmiana, c'nie~?
[21:06:11] Święte Cesarstwo Rzymskie : *szuka orkiestry, oczywiście elegancko krocząc i uśmiechając się do innych*
[21:06:31] * Nauru MG mówi: Nagle ktoś zadzwonił jeszcze raz, a obsługa zaczęła Wam rozdawać szampana (prócz Grenka, bo on się sam poczęstował). Przed Wami stanął starszy mężczyzna w garniturze. Zadzwonił lekko o swój kieliszek z szampanem „Witam szanowne nacje. Dziękuję, że przybyliście. Ten wieczór jest dla was, więc pijcie, bawcie się, cieszcie się dzisiejszym wieczorem, który jest dla was. Toast za nacje!” Uniósł kieliszek i nieco wypił.
[21:07:30] Australia : *dostał kieliszek, rozejrzał się* ...dobra, fajnie i w ogóle, ale że niby o co chodzi? *ogar lvl Australia*
[21:07:53] San Marino : *wzięła jeden kieliszek* Bal jak z bajki się zapowiada~
[21:07:56] Grenlandia : *rozejrzał się za krzesłem by usiąść sobie przy stole. Ludzie zajęci sobą, on i tak nikogo nie rozpoznaje, więc jego towarzyszem będzie dzisiaj szampan* *spojrzał na jakiegoś obcego mężczyznę. No, na pewno będzie pił i jadł, z bawieniem się to już raczej nie wyjdzie. A skoro toast, to uniósł kieliszek*
[21:08:10] @ Turcja : Nie wiem, Australio. *rzekł spokojnie i wziął kieliszek, ale jeszcze nie upił*
[21:08:28] Włochy Południowe : *również "poczęstował się" kieliszkiem szampana* Coś w tym jest, sorella~
[21:08:37] @ Nauru : Na pewno, myślę, że nieco potrwa. *wzięła szampan i upiła nieco*...nie gustuję, ale nie smakuje źle.
[21:08:55] Gryzonia : *wzięła kieliszek i z lekkim nieogarem upiła łyk*
[21:09:20] Irlandia Północna : *Dammit, dodatkowo darmowy alkohol, czy może być lepiej?* ...Aye, stanowczo miła odmiana. *Przyjął swój kieliszek i również trochę upił.* Piłem lepsze, ale aye, nie jest takie złe~
[21:11:36] Australia : *wzruszył ramionami i upił z kieliszka*
[21:11:37] San Marino : *podeszła do samotników* Wiecie, że nie musicie tak tu po prostu siedzieć?
[21:11:50] * Nauru MG mówi: Mężczyzna zniknął a Orkiestra Świętego Marinusa Wam zagrała. Tańczcie jak chcecie.
[21:12:15] @ Turcja : *spojrzał na San* Merhaba, kochanie.
[21:12:32] Włochy Południowe : *Podszedł do Nauru* Może dasz się zaprosić do tańca, Rin?
[21:12:46] Grenlandia : *samotnik* Nie umiem tańczyć, to co innego mam robić?
[21:12:49] Gryzonia : *Teraz to i ona stała na uboczu trochę. Powoli zbliżała się do towarzystwa*
[21:13:02] Seborga : *Przyjął kieliszek i upił łyka szampana*
[21:13:10] Australia : *dosiadł się do Grenka* Posiedzimy z tobą, jak tak.
[21:14:36] * San Marino MG puszcza utwór: https://m.youtube.com/watch?v=oxON_Z_qPKM
[21:14:48] @ Nauru : *oddała swój szampan kelnerowi* Em, czemu nie, ale ty prowadzisz.
[21:15:29] San Marino : Ciao, tańczymy razem?
[21:15:50] Irlandia Północna : Zobaczysz, będziesz dzisiaj rozchwytywana~ *Skinął im jeszcze głową, po czym popijając sobie szampan, zerknął po reszcie towarzystwa, kogo by tu zaczepić.*
[21:15:52] @ Turcja : *Uśmiechnął się do San i ukłonił się nisko* Oczywiście, kochanie.
[21:16:04] Włochy Południowe : Jak sobie życzysz, bella~ *uśmiechnął się i chwycił ją za dłoń*
[21:17:32] Grenlandia : *zerknął na osobą, która dosiadła się do niego, czyli Australa* Nie wolisz potańczyć sobie? *bo i muzyka fajna*
[21:17:43] San Marino : *oddała kieliszek, ukłoniła się i co, pewnie przeszli na parkiet?*
[21:17:48] Australia : *machnął ręką* Może później.
[21:17:59] Seborga : *Jak tylko muzyka znów zaczęła, podszedł do Grenka* Pozwoli pan do tańca? *A co, raz (lub w przypadku krajów nie raz) się żyje!*
[21:18:14] @ Turcja : *oddał kieliszek i poprowadził San na parkiet*
[21:18:21] Gryzonia : *podpiera teraz ściany. Pierwsza kobieta, co to tak pięknie robiła na tym balu*
[21:19:01] @ Nauru : Nie bardzo mam doświadczenie w tańcach towarzyskich *dała się prowadzić*
[21:19:27] Irlandia Północna : *Dalej się tak rozglądał i jak tylko dopił do końca szampana, to zaraz odstawił kieliszek i nie ma podpierania ścian, Gryziu. Bo zaraz do niej podszedł.* A co ty tak sama~?
[21:19:36] Grenlandia : *spojrzał na chłopaka* Emm... Ale ja nie umiem tańczyć, to kiepski pomysł. *uśmiechnął się trochę zakłopotany*
[21:19:48] Danka : *przylazła w krótkiej, krwiście czerwonej sukni* Siema! :D
[21:20:01] Australia : *nic go nie ruszy po tym, co przeżył jakiś około miesiąc temu*
[21:20:31] Święte Cesarstwo Rzymskie : *patrzy na dziwną orkiestrę i się zastanawia*
[21:20:39] Gryzonia : Hm... *piła powoli co w kieliszku miała* Bo ja chyba nie mogę się tu odnaleźć… *przyznała niechętnie*
[21:20:47] Seborga : Może to zabrzmieć nieskromnie, ale ja świetnie tańczę~ Poprowadzę i wszystko będzie świetnie~
[21:21:03] Święte Cesarstwo Rzymskie : *popija elegancko szampana*
[21:21:06] Włochy Południowe : *objął ją w talii i tańczył* Nic nie szkodzi~ *uśmiechnął się do niej* W tańcu chodzi przede wszystkim o dobrą zabawę.~
[21:21:42] Irlandia Północna : Ja w sumie też nie, ale jak jest okazja, to trzeba się bawić, aye? *Zerk na pana w sukience, ale tylko popatrzył, po czym wrócił wzrokiem do Gryzi.* Więc może chcesz zatańczyć?
[21:22:00] Grenlandia : No... To okej? *wstał z krzesła, jeszcze obejrzał się na nową w tym gronie kobietę* Aluu. *uśmiechnął się do niej i wrócił spojrzeniem do Seba* Mam nadzieję, że nie zrobię ci krzywdy.
[21:22:08] Danka : *a maska taka, tylko nie na patyku*
[21:22:12] @ Nauru : To nie tak źle z tym, dużo tańczę ale własnych tańców. *dała się prowadzić*
[21:22:24] San Marino : *wirują na parkiecie*
[21:22:35] @ Turcja : *tańczą tańczą XD*
[21:23:45] Seborga : *W takim razie poprowadził go na parkiet i płynnie włączyli się do kręgu tańczących par*
[21:23:47] Danka : Ej, czego tak wszyscy siedzicie? D:
[21:24:08] Australia : *obejrzał się na Duńca. Kolejna Conchita?*
[21:24:08] Danka : Haalo! *pstryka Grenka w ramię*
[21:24:55] Włochy Południowe : *tak się skupił na tańcu z Nauru, że nie zwrócił w ogóle uwagi na Danię w sukience*
[21:24:59] Grenlandia : *drgnął kiedy kobieta go pstryknęła w ramię, ale zaraz Sebo go pociągnął na parkiet do tańczenia. Trochę skrępowany bo nie umie tańczyć i póki co spięty jest*
[21:25:04] @ Turcja : *Turek tańczy i ma szczęście, bo gdyby teraz ujrzał Danię......*
[21:25:32] Gryzonia : M...możemy właściwie *i znowu będzie na widoku. Odstawiła kieliszek* Zgadzam się. *podała rękę... wolała na Dana nie patrzeć*
[21:25:36] @ Nauru : Bardzo dobrze tańczysz *a ona chętnie pogada w tańcu*
[21:26:57] Włochy Południowe : Grazie mille~ Tobie też świetnie idzie, Rin.
[21:27:43] Adult!Świętek : *patrzy na towarzystwo tańczące, może i by zaproponował korowód, ale czy reszta umie tańczyć średniowieczne tańce?*
[21:28:22] Irlandia Północna : *Zaraz ją złapał za rękę i pociągnął na parkiet, bo dopóki muzyka grała, to można tańczyć i korzystać.* Chociaż przyznaję, że nie spodziewałem się dzisiaj tego typu imprezy. To miejsce zawsze zaskoczy~
[21:28:30] @ Nauru : Staram się. *stwierdziła nieskromnie i uśmiechnęła się lekko*
[21:29:08] Australia : *Grenka zabrali, to został sam. Z Danką pewnie*
[21:30:15] Danka : Hmpf! :< *strzeliła focha, że jej zajumali Grenka* ... *szturchnęła Australa z łokcia*
[21:30:20] Seborga : *Sebuś naprawdę dobrze prowadzi, więc Grenkowi po chwili powinien przestać przeszkadzać lekki brak w umiejętnościach tanecznych*
[21:30:46] Australia : Ej, za co? *no bo co on jej zrobił?*
[21:31:01] Danka : Za darmo! Heh! :D
[21:31:24] Grenlandia : *oczywiście. Poza tym Grenek był już podpity, więc szybko wyluzował i ogarnął taniec. Nie idzie mu jakoś źle, nie podeptał chłopaka jeszcze.*
[21:32:07] @ Turcja : *tańczą! Tylko Turek chyba tego szampana nie wypił w końcu*
[21:32:08] Adult!Świętek : *a może poprosi kogoś do tańca? Chociaż towarzystwo zaczęło libację, co nie wróży niczego dobrego*
[21:32:17] Gryzonia : Ja, rzeczywiście. *przytaknęła cicho* Przynajmniej raz coś... przyjemnego. *spięta Gryzia jest spięta, ale prowadzić się dała*
[21:32:20] Australia : Tja... Napijesz się? *podsunął jej kieliszek*
[21:32:33] * Nauru MG mówi: Koniec utworu.
[21:32:58] Włochy Południowe : *tańczą* Perfetto! *pochwalił ją kiedy utwór się skończył, ukłonił się jej* Grazie mille~
[21:33:13] @ Nauru : Dziękuję. *skłoniła się również*
[21:33:26] Seborga : *Utwór się skończył, więc zeszli z parkietu.* Dziękuję za taniec~ *Ukłonił się*
[21:33:34] San Marino : *na zakończenie pocałowała go w policzek*
[21:34:19] Adult!Świętek : *wmieszał się w towarzystwo*
[21:34:23] Danka : No, wreszcie konkrety! Dzięki! *charakterek ma mimo wszystko swój* Mmm, dobre. Na takie imprezy warto przychodzić choćby dla trunków! :D
[21:34:23] Grenlandia : *koniec utworu, odetchnął z ulgą* No. I ja dziękuję, nie było najgorzej *uśmiechnął się po czym wrócił w okolice Australa i Danki, złapał swój kieliszek z niedopitym szampanem*
[21:34:23] Włochy Południowe : Dobrze się z tobą tańczy~ Może kiedyś dasz się gdzieś zaprosić? *zapytał*
[21:34:38] Irlandia Północna : Aye, dokładnie! Strach pomyśleć, co będzie za jakiś czas. *Zaśmiał się cicho i jakoś tutaj prowadził, aż się utwór skończył.* Zdążyliśmy w sumie tylko na końcówkę, ale i tak dziękuję za taniec! No chyba, że chcesz i kolejny~?
[21:34:43] @ Turcja : *zarumienił się i pocałował ją delikatnie w usta* Dziękuję kochanie za piękny taniec. *ukłon*
[21:35:37] Gryzonia : Nie chciałabym przeszkadzać swoim towarzystwem. *może by i chciała, ale nieśmiałość silniejsza*
[21:35:47] Australia : Każdy powód dobry, nie?
[21:36:36] San Marino : Ja też dziękuję, jestem ciekawa kolejnych pomysłów...
[21:36:41] * Nauru MG mówi: "A teraz - panowie proszą panów, panie proszą panie"
[21:36:43] Danka : *zaśmiała się* No ba! *zaraz zaczęła dziubać palcami Grenka po żebrach* Psst! Psst! I tak nie umiesz tańczyć!
[21:36:57] @ Turcja : Ja również..... NE?! *odpowiedź Turka na to co usłyszał*
[21:37:08] @ Nauru : W sensie gdzieś? *zerknęła na niego* Czemu nie...*usłyszała ogłoszenie* ...no to będzie ciekawie.
[21:37:19] Seborga : *Przechadza się po sali, zastanawiając się, kogo by tu następnego poprosić do tańca*
[21:37:35] * San Marino MG puszcza utwór: https://m.youtube.com/watch?v=Tu4Hnbor9rI
[21:37:57] @ Nauru : *podeszła do San* A więc... taniec?
[21:38:13] Grenlandia : *pije i szampana, a tu go nagle dziubią po żebrach. Spojrzał na blondynkę* Wiem, ale nie było źle. Tamten rudy świetnie prowadził. *wcale nie czuje się urażony jej słowami. Za dużo wypił żeby się gniewać XD*
[21:38:25] Adult!Świętek : Dziękuję, postoję. *mamrocząc pod nosem* Heretycy.
[21:38:31] Australia : *wyszedł z założenia "poczekam, popatrzę", bo i tak niezbyt mu się spieszy do tańca*
[21:38:36] @ Turcja : *wycofuje się...*
[21:38:37] San Marino : *zachichotała* Sì, jasne. *usłyszała melodię* Ayayay ayay mia amor.
[21:38:38] Włochy Południowe : Później dogadamy szczegóły~ *uśmiechnął się do niej* *Przybrał dziwną minę, jakoś mu się nie widziało tańczenie z facetem*
[21:38:54] Berlin : *No to tak... Wpadła. Dosłownie, bo potknęła się o rąbek sukieneczki i poooleciała naprzód. Ma jakieś takie dziwne wrażenie, że czegoś chyba zapomniała, czegoś brakuje... Chyba na twarzy. Czyżby maski?* ... :I *ma wielką nadzieję, że nikt nie zauważył i zbiera się z podłogi*
[21:38:57] Gryzonia : Panie...panie...*wraca do ściany więc*
[21:39:05] Adult!Świętek : *idzie do grupki abnegatów tego pomysłu*
[21:39:18] Irlandia Północna : Ależ nie przeszkadzasz, skąd taki wniosek? *I tutaj padł ten komunikat.* Ale chyba jednak nasz taniec musimy odłożyć na potem. *Uśmiech. I Iru też się rozejrzał, a widząc kogoś, kto robił to samo, podszedł do tej osoby. I tak padło na Sebka.* Hah, to co, mogę prosić do tańca?
[21:39:44] Gryzonia : ... *albo nie* Ber, nic ci nie jest? *poszła do niej, by pomóc się pozbierać*
[21:39:55] Adult!Świętek : *zauważył panienkę Berlin* Wszystko w porządku?
[21:40:38] Włochy Południowe : *zaraz rzucił się w kierunku Evy* Tutto bene?
[21:40:45] Seborga : Jasne~ *Więc poprowadził go na parkiet. Szybko poszło wybieranie kolejnego partnera do tańca~ *
[21:42:03] Berlin : *Aha, czyli zauważyli* ...Nic mi nie jest, żyję, mój kręgosłup ma się dobrze, podstawa czaszki i zęby też. *Wstała sobie. Znaczy, spróbowała, bo tak jakby zaraz znów się gibnęła na boczek... Obcas poszedł*
[21:42:10] @ Turcja : *Turek nie tańczy. W ścianie*
[21:42:44] Włochy Południowe : *w porę złapał Berlin zanim znów upadła*
[21:42:44] Irlandia Północna : *Pewnie dlatego, że dla Irka to czysta zabawa i czemu miałby uciekać przed takim "wyzwaniem"!* Postaram się nie podeptać ci stóp, ale jakby co, to wybacz. *Zaśmiał się mimo wszystko.*
[21:43:19] @ Nauru : *tańczy z San*
[21:43:53] Australia : *to jak tak siedział przy tym stole, to przy okazji może sobie coś zjeść...?*
[21:44:13] Seborga : Na pewno wszystko będzie świetnie~ *tańczą*
[21:44:16] Gryzonia : ... *złapała* Chyba potańczymy sobie boso, wiesz? *bo młotka akurat zapomniała*
[21:44:23] Danka : :< Hej, teraz tańce jednopłciowe! *podeszła do Włocha i Berlinu i przepchnęła Włoszka biodrem. Do Ber puściła oczko*
[21:44:47] Adult!Świętek : *obserwuje sytuację*
[21:45:12] Australia : *Świętek, cho do stołu, miejsce jest!*
[21:45:29] Adult!Świętek : *jest w przebraniu lekarza* Pani Evo, może ja pomogę się pani przemieścić?
[21:45:36] Grenlandia : *spojrzał za tą blondynką. Dziwna dziewczyna, ale przynajmniej widać, że się bawi dobrze. Dokańcza swojego szampana, patrząc na tańczących*
[21:45:52] @ Turcja : *Turek przy ścianie*
[21:45:54] Irlandia Północna : Aye, aye, zważając na twoje umiejętności, to w to nie wątpię! *Bo już wcześniej mógł to zauważyć, a teraz to tym bardziej. Dlatego faktycznie jak na razie stopy Sebka były bezpieczne.*
[21:46:02] Danka : *jakbyś miał TAKIE cycki i biodra to tez byś dobrze bawił, Gren :D *
[21:46:35] Grenlandia : *ma TAKIE mięśnie, to mu wystarczy*
[21:46:41] Włochy Południowe : *przepchnięty* No niech będzie. *uśmiechnął się do Danki i odszedł pod ścianę i stanął sobie obok Turcji*
[21:46:43] Adult!Świętek : Tutaj obok jest stolik.
[21:47:01] San Marino : *nawet obróciła Nau, luz na parkiecie, to się nie boi, że wpadnie na kogoś*
[21:47:14] Berlin : *Odruchowo dotknęła twarzy, czy okulary całe. Na szczęście, tym razem żyją.* ...Chyba jestem zmuszona przystać na propozycję biegania boso. *zrzuciła ostrożnie buty* A, dziękuję bardzo, trzymam się na swoich własnych nogach. Poszedł obcas, nie piszczel. Na szczęście.
[21:48:00] Australia : *zerk na Grenlandię* Znudziło się?
[21:48:35] Adult!Świętek : *uśmiechnął się zakłopotany i podszedł do stołu, zabrzmiała w nim nuta lekkiego rozczarowania, ale w sumie wszyscy przyszli tu potańczyć, więc się tylko zadumał*
[21:49:12] Rosja : *włazi przebrany za Putina*
[21:49:27] Gryzonia : To dobrze. Patrz, ktoś cię chce. *przekazała Ber Dance i poszła do ściany*
[21:49:32] Adult!Świętek : *i uśmiechnął się do siebie wspominając Icię, ona musiała być wyrozumiała dla jego ciągłego deptania, zachichotał*
[21:49:35] Grenlandia : Znudziło? *Spojrzał na Australijczyka* Nie, po prostu skończyła się piosenka, a teraz z kim innym tańczy.
[21:50:01] Berlin : *zerk na Dankę* ...O. :I Ale ja bez butów... *odjęło jej tak z osiem centymetrów wzrostu*
[21:50:04] Australia : *spojrzał po tej uwadze na parkiet* Nieźle się zapowiada...
[21:50:10] Wyspa Man : *wszedł tak ładniej, bo w marynarce czarnej i masce, o* Hej? Hej... :T
[21:51:04] @ Nauru : *pomachała do Man znad ramienia Marii*
[21:51:08] Danka : No pewnie, że chce! *zawołała za Gryz. I nie czekając na zgodę Ber, chwyciła ją za nadgarstek, przyciągnęła i obróciła. Na szczęście nawet fem!Duniec jest wysoki* A to w czymś przeszkadza? :D
[21:51:21] Seborga : *Stopy Sebka zawsze są bezpieczne w tańcu, bo wie, jak w ostatniej chwili przesunąć stopę z miejsca ataku tak, żeby to wyglądało, jakby nic nie zakłóciło tańca*
[21:51:40] Wyspa Man : *czuje się jak pirot. Ahoj*
[21:52:00] Grenlandia : Aluu. *przywitał kolejnego gościa* Fajna maska.
[21:52:29] Australia : Hm? *obejrzał się. O, kolejny rudy*
[21:52:31] Berlin : *No, to została porwana. W sumie to jej to nie wadzi.* Jestem niższa. I nie podepcz mnie, bo będę miała połamane palce...
[21:53:12] San Marino : *pomachała do tych, co tu przyszli*
[21:53:19] Rosja : Priviet! *przywitał się z Grenkiem* Spasiba ^J^
[21:53:42] Danka : *zaśmiała się* Spokojnie! Ja bym się bardziej martwiła, żebyśmy sobie cycków nie poobijały! *i śmiejąc się radośnie zaczęła dziko obtańcowywać Ber na parkiecie. To przyciągnie, to odsunie, to obróci... Prawie jak tango wersja ADHD*
[21:53:56] Irlandia Północna : *Czyli wręcz profesjonalnie, chociaż z Irkiem nie było wcale tak źle i dawał radę. Zauważył też kolejne osoby, ale na razie jednak był tutaj zajęty, więc sam tylko przy okazji machnął.*
[21:54:35] Danka : *tango ma niestety wyćwiczone. Tańczył na innym forum z facetem... nago... tak... Piękne czasy*
[21:54:53] @ Nauru : *puściła San* No, nieźle tańczysz
[21:54:55] Berlin : Najwyżej będą siniaki... *Jezu, jak ona dawno nie tańczyła. Ale w sumie jakoś sobie radzi, przynajmniej na tyle, żeby Danka nie powyrywała jej rąk ze stawów*
[21:55:23] Wyspa Man : *macha tam do wszystkich i wycofuje się do alkoholu* c':
[21:55:26] Grenlandia : *brrrr, to Rusek. Miał z nim parę przykrości. Spojrzał na pozostałych co to przyszli.* *i sięgnął znowu po szampana, schleje się :c*
[21:55:54] San Marino : Grazie, ty również! *uśmiech od ucha do ucha*
[21:55:55] Australia : *jak do alkoholu, to i pewno do bliskiego towarzystwa tych co przy stole*
[21:56:27] * Nauru MG mówi: Utwór się skończył, a z głośnika popłynął głos "A teraz zapraszamy wszystkich na parkiet do wspólnej... zorby!"
[21:56:43] Danka : *obraca ją na prawo i lewo, ale trzyma pewnie, więc Ber pewnie nawet nie musiała za bardzo pilnować*
[21:56:49] Gryzonia : *Obserwatorka tak bardzo*
[21:56:51] * San Marino MG puszcza utwór: https://www.youtube.com/watch?v=zJmnpcotbfc
[21:57:10] Grenlandia : *nie rusza się z miejsca, jest przy stole. Nie ma zielonego pojęcia co to ta zorba, więc się nie wyrywa :I*
[21:57:25] Seborga : *I taniec się skończył* Dziękuję za taniec~ *Ukłon* Naprawdę dobrze sobie radzisz~ *Uśmiech*
[21:57:28] Berlin : *Słucha głosu, ale wciąż trzymana przez Dankę* ...Że co?
[21:57:30] Danka : *w końcu ją złapała i przestała xD* Dobrze tańczysz. *szeroki uśmiech*
[21:57:50] @ Nauru : *podeszła do stołu* No już, Aussie, wiem, że nie poprosisz, ale teraz się rusz...
[21:58:10] @ Turcja : *usłyszał pierwsze rytmy i poszedł na parkiet. Co jak co, ale to kojarzył akurat!*
[21:58:17] Australia : *zerk na Rin. Jak raz z dołu* ...ale że co?
[21:58:17] Wyspa Man : *to szybko sobie nalał czegoś i wypił D:*
[21:58:24] San Marino : *podeszła do Gryzi, po drodze zgarnęła Grenka i nie, nie ma odmawiania~*
[21:58:28] Włochy Południowe : *też się ruszył, kiedy "zagrożenie" minęło*
[21:58:35] Danka : *zdyszana. Trochę się przecież wysiliła* Hmm... Zorba, to chyba to takie greckie. *próbuje machaniem rękoma wyjaśnić Ber*
[21:58:57] @ Nauru : *pociągnęła go* No, wstawaj *zerknęła na Man* Też chodź.
[21:59:12] Grenlandia : *dziewczyna Turka go ciągnie, on nie chce. Próbuje stać w miejscu* Ja nie umiem D:
[21:59:16] Irlandia Północna : *Odwzajemnił uśmiech i sam się skłonił lekko, żeby nie było.* To dlatego, że miałem tak zdolnego partnera. *Ach te słodzenia i w ogóle! Ale zaraz dojrzał kogoś, kto tutaj pił i zaraz podlazł do Mana.* Chodź, nie wywiniesz się, Rin ma rację :>
[21:59:31] Australia : Ale dlaczego, hę? *dobra, da się pociągnąć z miejsca*
[21:59:35] Gryzonia : *patrzy na San pytająco*
[21:59:37] Berlin : Danke... *Raczej dobrze stara się nie dać sobie pourywać różnych części ciała*
[22:00:01] @ Nauru : Bo kiedyś będziesz mógł mi wypomnieć, że tańczyłeś ze mną.
[22:00:14] Adult!Świętek : *no dobrze to taniec wspólny, nikogo nie podepcze, chyba*
[22:00:29] Adult!Świętek : *przyłączył się*
[22:00:36] San Marino : Nauczysz się, to naprawdę nic trudnego! Oj no, chodźcie~ *ciągnie ich na parkiet*
[22:01:16] Australia : *nie omieszka, to na pewno*
[22:01:23] Wyspa Man : No... Ja... No, dobra. *odłożył kieliszek, czy coś i ślamazarnie ruszył na parkiet* ...
[22:01:34] Seborga : *Nie dane mu było długo odpocząć, bo już po chwili głos z głośnika zaprosił wszystkich do Zorby. A więc tańczy, lubi Zorbę*
[22:01:37] @ Turcja : *No a Turek zaczął tańczyć zorbę, bo co*
[22:02:01] Gryzonia : *westchnęła* Bene. * i została pociągnięta na parkiet.*
[22:02:11] Danka : Hej! *wcisnął się koło Australa i przyciągnął Ber*
[22:02:36] Adult!Świętek : *tańczy, inna muzyka, ale reguła podobna, średniowieczna*
[22:02:41] @ Nauru : *złapała Aussiego i Robarta z drugiej strony, nie do końca wie, ale się uczy*
[22:02:54] Włochy Południowe : *jeszcze nie każą im tańczyć kalinki, więc jest dobrze xD*
[22:02:57] Grenlandia : *idzie z San jak na ścięcie* Ale ja naprawdę nie umiem :c
[22:03:23] Danka : *uśmiechnęła się do Australa. A potem zerknęła na Ber* Jak coś to cię przytrzymam! *no homo*
[22:03:33] Irlandia Północna : Potem będziemy pić, aye! *I jakże uchachany, dołączył się do tańca, skoro Nau już Robarta tutaj podłapała. I sam próbował ogarnąć kroki.*
[22:04:00] @ Turcja : *tańczy zorbę*
[22:04:09] Seborga : *Userka nie wie, pod kogo Sebuś się podczepił w zorbie, więc niech się zgłosi jakiś random*
[22:04:10] Berlin : *Przyciągnięta* G-gott, dlaczego mną tak szarpiesz?... Przytrzymasz? Co? Jak? ;; *chyba nie ogarnia. I w ogóle, ten taniec jakiś dziwny, nie podoba jej się, nie*
[22:04:13] Australia : I nie że nie poproszę, tylko nie było okazji. *tak się teraz tłumacz, Aussie*
[22:04:32] Grenlandia : *tańczy, ale idzie mu beznadziejnie. Musi więcej wypić, to będzie lepiej. A nie pozwolili mu dopić szampana*
[22:04:32] San Marino : Chodzić umiesz? Umiesz. To i zorbę umiesz ^^ *trzyma Grenka i nie pozwala mu uciec, dołączyła z nimi do Turka i tańczy*
[22:05:10] @ Nauru : Uhum, taaak. *jasne, no, dalej się tłumacz*
[22:05:13] Wyspa Man : Ten, no, raz, dwa p: *ogarnia powoli i uważa, żeby nic nie zdeptać* Em... A dawno tu jesteście już?
[22:05:17] Danka : Nie szarpię! Przesadzasz! *zaśmiała się i tańczy. Przytrzymuje Ber za ramiona, żeby nie wypadła z koła*
[22:05:29] @ Turcja : *Turek się podczepił do Sebka*
[22:05:54] Australia : No tak, no. Co, mnie nie wierzysz? *zerk na Man* Trochę juz jesteśmy, ale nic nie straciłeś...
[22:06:10] Włochy Południowe : *Dołącza się do San i tańczy z nimi*
[22:06:12] Berlin : *Ech, no to coś tam próbuje, ale jej nie idzie, źle jest, wszyscy patrzą, jak jej nie wychodzi to tańczenie. Nie lubi tak* Chodźmy stąd ;;
[22:06:19] Danka : *nadepnęła Australowi na stopę*
[22:06:43] Gryzonia : *próbowała swoich sił, niezbyt łapiąc o co chodzi*
[22:06:49] Danka : *zorba taka brutalna, wow* *to za Danchitę >:c*
[22:06:59] Irlandia Północna : Aye, aye. *Jakoś nawet idzie, więc kontynuuje.* Czy ja wiem, na pewno straciłeś trochę zabawy! Naprawdę jest świetnie. *A przynajmniej on się przednio bawi.*
[22:07:34] Australia : *trudno. Ale co to tam dla niego, nie takie rzeczy go deptały, gryzły czy coś*
[22:07:42] Grenlandia : *patrzy po pozostałych. Ta blondynka chyba dobrze się bawi. Ale chyba depła kogoś*
[22:07:49] Danka : *obcas? Od szpilki? XD*
[22:08:06] * Nauru MG mówi: I zorba się skończyła. "Zapraszamy teraz na krótką przerwę do bufetu"
[22:08:10] Australia : *poboli to przestanie*
[22:08:48] Grenlandia : *wystrzelił do stołu i złapał szybko swój kieliszek z szampanem, trzeba go dopić. I sięgnął po jakieś kanapeczki co by trochę zjeść*
[22:08:52] Danka : Nikomu nie idzie! *zaśmiała się i skończył się taniec* Nie powinnaś się tak przejmować! *potargała Ber po włosach*
[22:09:12] Irlandia Północna : Robart, idziemy pić :I *Zadecydował i pociągnął brata. Bo darmowy alkohol.*
[22:09:25] Gryzonia : *poszła zjeść trochę sera ; ; *
[22:09:28] Berlin : *Amen, amen. A ona wciąż trzymana przez Dankę* Chodźmy stąd. Chodźmy stąd. Chodźmy stąd. Jeść. Gdziekolwiek. :I *tak bardzo wstyd, że nawet na czochranie nie zwraca uwagi*
[22:09:35] Wyspa Man : Bo zaspałem trochę i tak jakoś... Ale nadrobię! *tylko musi się rozruszać* To teraz można? *uradowany dał się pociągnąć*
[22:09:42] Seborga : *No to skoro przerwa, to poszedł po swój kieliszek i ruszył w stronę bufetu*
[22:09:46] Australia : *zerk na Rin* Idziemy?
[22:10:07] @ Turcja : *on ruszył do bufetu by zjeść cos i wypić*
[22:10:11] Adult!Świętek : *i skończyło się radosne wymachiwanie nogami*
[22:10:22] @ Nauru : Ano, idziemy *złapała go za ramię, bo nie chce się wywrócić*
[22:10:27] San Marino : *chciała spytać Grenka jak wrażenia, ale jej zwiał... to podeszła do bufetu i coś chwyciła do jedzenia*
[22:10:54] Danka : Aj, przestań! *złapała ją w pasie, podniosła, obróciła i odstawiła* Jesteś czerwona prawie jak moja kieca! Dziewczyno, wyluzuj, to nie You Can Dance! Nikt cię tu nie będzie oceniał! *odprowadza do bufetu*
[22:11:12] Adult!Świętek : *podszedł do panienki Evy* Czy pani Dania panienki oby nie napastuje?
[22:11:37] Danka : *jakie napastuje? Ja tylko trzymam ją w pasie. Jako babka. No homo, bro*
[22:11:42] Australia : *jak miło, będzie jej robił za podpórkę. To i poprowadził ją do tego bufetu czy gdzie tam się wybierali* To, ten... co u ciebie?
[22:11:50] Danka : *w sumie to bardzo homo, ale ciii*
[22:11:50] Adult!Świętek : Homo?
[22:11:51] * Nauru MG mówi: A w bufecie, oprócz alkoholu i czegoś wytrawnego do jedzenia, pojawił się tort. Przygotowane są już talerzyki z ciastem.
[22:12:05] Irlandia Północna : Aye, dopilnuję tego! *Parsknął śmiechem i zaraz wyczaił coś tutaj do picia.* Oczywiście, że można, po to jest, aye~? I tort.
[22:12:14] @ Turcja : PASTA! *Turkowi aż się oczy zaświeciły*
[22:12:24] Adult!Świętek : Panienko Evo, może udamy się po kawałek tortu? Z pewnością jest pyszny.
[22:12:48] San Marino : *zerk na Turka* Pasta? Gdzie?
[22:13:01] Adult!Świętek : *nie zauważyłem, powiedzmy, że odczytał z mimowolnego ruchu jej ust*
[22:13:06] @ Nauru : Bardziej mnie zastanawia, co u ciebie. Markotny jesteś. *dotknęła lekko jego policzka*
[22:13:13] Berlin : *Ej, moment, dlaczego ziemia ucieka spod stóp* PUŚĆ. *hurr-durr, potwornie strasznie przerażający ton głosu* Homo? Jakie homo? ;_; Tort? Co? *mózg ma za dużo rzeczy na raz do ogarnięcia*
[22:13:39] @ Turcja : *spojrzał na San* Nie, kochanie... Chodzi mi o pastę! *pokazuje tort* Pyszną pastę.
[22:13:54] Grenlandia : *trzyma mocno swój kieliszek żeby ktoś mu czegoś przypadkiem nie dorzucił. Czerwony lekko na twarzy, ale tego nie widać. Wesoły, coś sobie nuci pod nosem*
[22:13:54] Adult!Świętek : Pani Dania chyba miała coś do przekazania, ale nie na głos, prawda?
[22:14:00] Danka : Ja nic nie wiem~~ *niewinny uśmiech. Puściła Ber, już nie trzyma w pasie* Jedzenie. Przynieść wam po kawałku? :D
[22:14:12] Australia : *nie miał koali pod ręką, raz, a dwa...* Mają usypiać koale w jednym stanie, bo jest ich tam za dużo. To pewnie dlatego. *podał jej kawałek ciasta*
[22:14:37] San Marino : *przez moment taka rozkmina, czy Sadıka nie umówić na wizytę u specjalisty, ale potem facepalm* No tak, ciasto.
[22:14:39] Grenlandia : *o, zaraz też podszedł po kawałek tortu*
[22:14:51] Adult!Świętek : Zresztą i tak nie rozumiem co to znaczy, trzymanie w pasie nawet przez inną kobietę jest wysoce niestosowne. Można by było panią posądzić o bycie czarownicą i bałamucenie nadobnych niewiast.
[22:15:22] @ Nauru : *wzięła kawałek ciastka* Oh... *no dobra, to ją zmartwiło, nawet jeśli tego koali Ralpha to się obawiała* Przykro mi...
[22:15:26] Adult!Świętek : Może pójdziemy wspólnie?
[22:15:32] Wyspa Man : No, po to tu jestem w sumie~ *uśmiechnął się szeroko i wywrócił oczami* Torta to bym zjadł... :I *szybko wyciągnął łapki po talerzyk* A ty tu dwie godziny już? Dobrze się bawisz widzę...
[22:15:33] Gryzonia : *zastanawia się czy może zjeść ciasto. Musi się mieścić w ciuchy, by starczyły jak najdłużej i by wtedy móc oszczędzić...*
[22:15:34] Seborga : *Też poszedł po kawałek tortu. Lubi tort, ale czego to Sebuś nie lubi*
[22:15:37] Berlin : Jakbyś mogła przynieść, to poproszę... *stoi na ziemi, dobrze, lepiej* *zerka na Świętka* Mnie? O bałamucenie? To chyba na odwrót...
[22:15:56] @ Turcja : *szeroko się uśmiechnął do niej i wziął kawałek tortu dla siebie i dla San i jej podał* Proszę, kochanie. Pasta~~
[22:16:23] Australia : Jakby nie mogli ich gdzieś wywieźć czy coś... *westchnął i wcisnął ręce w kieszenie spodni* Ale nie. Lepiej tak, bo oni wiedza najlepiej.
[22:16:41] Danka : *poszła po tort. Wróciła z trzema talerzykami, jeden wręczyła Świętkowi, drugi Ber* Wróciła? Ja? Bałamucenie? I to jak~ *cmoknęła Świętka w policzek przechodząc do Ber, a do nie mrugnęła figlarnie, rozbawiona. Co za wiedźma z tego Duńca*
[22:16:53] Adult!Świętek : Nie, oczywiście, że nie panienkę, panią Danię.
[22:17:06] @ Nauru : *poklepała go lekko po ramieniu*
[22:17:26] Adult!Świętek : *natychmiastowy burak, aż mu talerzyk spadł*
[22:17:43] San Marino : *wzięła talerzyk i skosztowała tortu* O rany, teraz mam gdzieś, czy to pasta włoska, czy pasta turecka, ale jest przepyszne~
[22:17:47] Australia : *ściągnął na chwilę maskę i otarł oczy rękawem* Dzięki...
[22:17:57] Berlin : Dania?... *przypomina sobie* Wisisz mi odszkodowanie za wioski. Te, co je spaliłaś, jak w Odyna wierzyłaś. *wzięła talerzyk, na mrugnięcia stara się nie reagować :I*
[22:18:09] Grenlandia : *zaśmiał się na to co zrobiła Danka, ale teraz jego sporo rzeczy bawiło*
[22:18:15] Irlandia Północna : Ja też, ale starczy na pewno dla wszystkich. *Bo i sam skombinował sobie talerzyk.* Aye i żebyś wiedział! *Poprawił odrobinę maskę i uśmiech to wręcz miał przyklejony do twarzy.*
[22:18:26] Gryzonia : *jednak sobie na mały kawałek pozwoliła. Wzięła jakiś*
[22:18:31] @ Nauru : *przytuliła go nawet lekko, wcześniej odkładając talerz z ciastem*
[22:18:54] Danka : Ou, szkoda ciasta... *syknęła jak zobaczyła co Świętek zrobił* Tak nie można, kochanie. To nie ciasto zawiniło~... *teraz ona udaje, że nie słyszała o odszkodowaniach*
[22:19:00] @ Turcja : Rozumiem kochanie, w stu procentach. *je ze smakiem i wzrok na Australię* Serio? Maski nie są takie męczące.
[22:19:01] Seborga : *Je tort, który okazał się naprawdę pyszny*
[22:19:15] Adult!Świętek : *podniósł talerzyk i tylko westchnął, nie był przyzwyczajony, żeby ktokolwiek pozwalał sobie na takie ingerencje w stosunku to niego*
[22:19:33] Berlin : *Szturchnęła Danię* No, słyszałaś? *milutki uśmiech*
[22:19:37] Australia : *a tego się nie spodziewał* ... *ale też ją przytulił, bo skoro ona może, to on też*
[22:19:38] Grenlandia : *stoi sobie gdzieś tam z boku, wcina torta i popija szampanem.*
[22:20:06] Adult!Świętek : *zjadł to ciasto* Ciasto jak miało zostać zjedzone, tak zostało. *poza ważniaka, uniósł się honorem*
[22:20:09] Wyspa Man : *pocił mu się nos* Cukier, Liam to by na zawał tu padł, czy coś. *wziął kawałek na widelczyk i wycelował nim w policzek brata* Mniam c":
[22:20:38] @ Nauru : *machnęła Turkowi ręką, nie o to chodziło. Ale zaraz się odsunęła i jednak wzięła ciasto* Smacznego. *zabrała się za swój kawałek*
[22:20:53] Adult!Świętek : Zaiste, znakomity wypiek.
[22:21:09] San Marino : *ogarnia, co się dzieje na sali*
[22:21:13] Danka : Co słyszałam? *zamrugała na Ber. Przesunęła się bliżej krzesła i usiadła, zakładając nogę na nogę. Wcale nie tak, żeby Świętek miał jej giry na widoku i wcale nie tak, żeby kusa kieca się jeszcze podwijała*
[22:21:52] Australia : *nie komentował Turka, ale założył maskę znowu* Smacznego... *może też sobie weźmie kawałek, raczej starczy*
[22:21:56] Danka : *i to wszystko kompletnie przypadkowo!*
[22:22:03] Adult!Świętek : *uniósł nos do góry i sprzeciwiał się tym niepoprawnym widokom*
[22:22:09] Gryzonia : * nie wie co się dzieje... dojadła sobie spokojnie swój kawałek*
[22:22:14] Adult!Świętek : *przymknął oczy na znak protestu*
[22:22:31] Berlin : Kieckę obciągnij. *to jej przypomni, że coś za dużo na widoku ma* A po drugie, wisisz mi odszkodowanie za spalone wioski.
[22:22:39] Grenlandia : *podsunął dziewczynie kieliszek z szampanem i tabletką gwałtu* *tak jak trzeźwego Grenka Danka by irytowała, tak pijanego bawiła*
[22:22:41] Irlandia Północna : Na pewno, a już szczególnie jakby jakimś cudem trochę zjadł~ *I spokojnie chciał zjeść trochę ciasta, gdy zaraz poczuł jak brat go tyka w policzek.* ...? *I się odwrócił, by chwycić widelczyk w zęby i spróbować go Manu zabrać.*
[22:23:07] @ Nauru : A u mnie... jakoś jest *lepiej nie wypominać kłopotów, nie czas i miejsce na to*
[22:23:19] @ Turcja : *je ciasto*
[22:24:06] Seborga : *Ten tort jest naprawdę świetny, będzie musiał sobie przepis załatwić*
[22:24:10] Australia : Hm? *złapał za ciasto i zjadł kawałek* Fawsze tak mófisz... *tak, gada z pełnymi ustami*
[22:24:24] Gryzonia : *słucha sobie ludzi*
[22:24:27] San Marino : Właśnie, Sebciu! A ja jeszcze z tobą nie tańczyłam!
[22:25:11] Danka : *zerknęła w dół* Oh~? *dwuznaczny uśmiech, ale kiecę poprawiła. Szampana od Grenka też przyjęła. misiu, wystarczyło poprosić * Coś hojny się zrobiłeś, Gren~~
[22:25:32] Wyspa Man : Ten to z kilometra wyczuje *nie spodziewał się zemsty za najedzony policzek* Weź, obśliniłeś mi widelec c': *nie jest zły, jest rozbawiony*
[22:25:38] Seborga : W takim razie zatańczmy razem następny taniec, jak tylko zacznie się muzyka, dobrze~? *uśmiech*
[22:26:06] @ Nauru : A ty jesteś mało wyraźny. *mruknęła cicho* No, a to źle, że tak mówię?
[22:26:10] Adult!Świętek : Ja pani przyniosę koc, jeszcze pani będzie niedomagać przez to roznegliżowanie.
[22:26:16] Berlin : *Ach, well, whatever, Danka zajęta Grenkiem, więc teraz sobie stoi i zamula*
[22:26:24] @ Turcja : *roześmiał się*
[22:26:25] Grenlandia : Zrobiłem? *nie bardzo ogarnął i skąd ona go zna?* Szampan darmowy to co sobie żałować? Trzeba korzystać.
[22:26:52] San Marino : Jasne~ Już się nie mogę doczekać~
[22:26:55] Irlandia Północna : Nifdy ne fiadomo. *Mówienie z widelczykiem w ustach wcale nie było łatwe, bo zaraz się odsunął, by jednak Manu go nie oddać. Jest już jego.*
[22:28:25] Australia : Mogłabyś czasem powiedzieć coś innego. *wzruszył lekko ramionami, zajadając dalej ciasto*
[22:28:33] * Nauru MG mówi: A Włoszek zniknął.
[22:28:38] Danka : Tak, prawda! *zaśmiała się do Grenka, wypiła duszkiem i wstała znowu. Podeszła do słupka przy barze* Hej, Świętku... A co jeśli ja chcę "niedomagać"~? *oparła się w ten sposób o słupek*
[22:29:17] Wyspa Man : Ale głupi jesteś. *parsknął śmiechem i spróbował torta paluszkiem* To oddaj swój. *walka o widelec rozpoczęta*
[22:29:26] @ Nauru : Temperatura wynosi trzydzieści stopni, a warunki są idealne do oglądania nieba. *Nau pogodynka*
[22:29:52] Grenlandia : *popatrzał za dziewczyną. I wcale nie gapił się na jej nogi :c z rozbawieniem patrzył jak drażni Świętka*
[22:30:05] Australia : ... *parsknął śmiechem, o mało nie dławiąc się tortem*
[22:30:28] Adult!Świętek : Jeśli pani stan się pogorszy, może trafić pani do szpitala lub nawet oddać łyżkę.
[22:30:33] Rosja : *zaczepia Berlin* c:
[22:31:21] @ Nauru : Uważaj, jeszcze się udusisz i oskarżą mnie o zabójstwo. *pokręciła lekko głową*
[22:31:33] Irlandia Północna : Nae. *Czas na I Wielką Wojnę o Widelczyki, bo Iru nie zamierzał oddawać również swojego.*
[22:31:34] Seborga : Ja też~ *Uśmiechnął się i zajął się kończeniem kawałka tortu*
[22:31:34] Berlin : *Zaczepiona... I tak patrzy. Długo jej nie zajęło ogarnięcie, kto za maską stoi* Guten Abend, Rosjo.
[22:31:50] San Marino : *dokończyła swój kawałek i odstawiła talerzyk*
[22:32:06] Danka : Łyżkę? Hvad? *wychyliła się do tyłku trzymając się słupka, z widelczykiem w ustach* Jest wiele miejsc z łóżkami, w które chętnie trafię, ale żadnym nie jest szpital. *zaśmiała się*
[22:32:07] Australia : *pokaszlał trochę, ale się w końcu uspokoił* ...no co ty, ciebie na pewno nie.
[22:32:16] Gryzonia : *podeszła bliżej San. Bo tak*
[22:32:48] * Nauru MG mówi: "Panie i panowie, kończymy przerwę, zapraszamy na parkiet"
[22:33:06] Danka : *na co mi parkiet gdy mam rurę, Nau? :I*
[22:33:13] @ Turcja : *no Turek poszedł na parkiet. może zagrają coś dla wszystkich znów?*
[22:33:28] San Marino : *podeszła do Sebka* No, to jak?
[22:33:39] Wyspa Man : Ja chcę czymś jeść. Jak kultu- kultur- kulturalny człowiek! *umazał kremem maskę brata*
[22:33:56] @ Turcja : *I zabiera wraz ze sobą GRYZ. I nie ma że nie*
[22:34:22] Adult!Świętek : To taki zwrot, którym się pośrednio mówi trafić do grobu. Proszę się nie wychylać tak mocno, można by pomyśleć, że chce pani się wspiąć na ten filar.
[22:34:31] Australia : *odstawił pusty talerz i wyciągnął do Nau rękę* Wrócisz?
[22:34:33] * San Marino MG mówi: a pierwszym, co orkiestra zaczęła grać, było: https://www.youtube.com/watch?v=8M9XpeYW4RU
[22:34:42] Grenlandia : *chodź ze mną do łóżka, Danko* *spojrzał w stronę parkietu. Teraz to by potańczył sobie*
[22:34:45] Danka : *nie utrzymała słupka i się zrąbała z wychylenia na plecy* Ał... *rozmasowuje głowę* Taki miałam zamiar...
[22:34:54] Danka : *w sensie się wspiąć D: nie zlecieć*
[22:35:00] @ Turcja : *ukłon do Gryzi* Zatańczymy?
[22:35:19] Seborga : *Dokończył ciasto i odłożył talerzyk. Uśmiechnął się do Sani i chwycił ją za dłoń, którą ucałował.* Zapraszam na parkiet, pani~ *Poprowadził ją na parkiet*
[22:35:28] Adult!Świętek : Do przytułku chyba pani nie chciała iść, tam też jest dużo łóżek.
[22:35:28] @ Nauru : *złapała go za rękę* Prowadź.
[22:35:44] Grenlandia : *podszedł do Danki i kucnął* Nic ci nie jest?
[22:36:11] San Marino : *to i zaczęli tańczyć, cha-cha~*
[22:36:14] Gryzonia : ...spróbujmy. Prowadź. *jej coś szybszego. Sam się człowiek rusza w rytm... i tak nie lubi, ale z Turkiem potańcuje*
[22:36:19] Irlandia Północna : Ej- *Tutaj jednak usłyszał ten komunikat, więc szybko chwycił za widleczyk, który ukradł Manu i jeszcze szybciej wepchnął w siebie ciasto. A na koniec swój widelczyk po prostu wbił w tort Mana, tak bezlitośnie! To wyzwanie.*
[22:36:28] Australia : *takie rytmy mu w sumie pasują, bo czemu nie. Tylko ta długa sukienka może przeszkadzać, ale sobie poradzi* Jasne~ *to i ją poprowadził na parkiet do tańca*
[22:36:29] Rosja : Priviet~ co tam słychać, towarzyszko?
[22:36:46] @ Turcja : *z uśmiechem zaprowadził na parkiet* Oczywiście *i zaczęli tańczyć*
[22:37:00] Danka : Wiesz ile ciekawych rzeczy można znaleźć w takich miejscach? Ospę, wszy, kiłe, AIDS... Nie, dzięki. *uśmiech wdzięczności do Grenka*
[22:37:20] @ Nauru : Tylko potem mi masz nie wypominać jakości tańca. *położyła mu rękę na ramieniu*
[22:37:52] Berlin : W p-porządku... *Ojej, rozmowy z Rosją coś jej się nie kleją tak od... Czterdziestego piątego.* Mam nadzieję, że zdrowie dopisuje...
[22:38:14] Seborga : *Sani tańczy równie perfekcyjnie, co on, więc mogą nawet popisówki robić*
[22:38:20] Adult!Świętek : Odpowiednia opieka pozwala zminimalizować te choroby w dzisiejszych czasach.
[22:38:21] Australia : *uśmiechnął się tylko na te słowa i nie zostało nic innego, jak porwać w rytm muzyki~*
[22:38:57] @ Nauru : *radzi sobie, nawet mimo długości sukienki. Żywsze rytmy to mimo wszystko jej działka*
[22:39:14] Wyspa Man : *zmrużył oczy, nabrał sobie kremu i zjadł* ... Ja Ci w dupę mogę ten widelec wbić, chcesz? c: *odstawił talerz i popchnął go na parkiet. Niech się porzygusia D:*
[22:39:30] Grenlandia : No, to może chcesz zatańczyć z beztalenciem? *podrywa Duńczyka, umarłby jak o tym wiedział*
[22:40:20] San Marino : *taniec z gwiazdami w wykonaniu San i Sebka. ciekawe, jakie noty by zebrali*
[22:40:55] Rosja : Da ^J^ tylko sytuacja nieciekawa... *mruk* Zatańczysz ze mną?
[22:40:56] Seborga : *Jasne, że najwyższe!*
[22:41:04] Irlandia Północna : *Jak tylko przełknął swój kawałek, popatrzył na Mana z uśmiechem.* Ale ja nie wnikam w twoje preferencje, Robbie :> *A jak go popchnął, to on go pociągnął za sobą.*
[22:41:26] Australia : *wolniejszych nawet nie lubił, a tu w sam raz*
[22:41:36] @ Turcja : *tańczy z Gryz*
[22:42:04] Danka : Ah, wierz w co chcesz! *zaśmiała się radośnie i przy pomocy Grenka wstała* Prowadź, mój don Juanie!
[22:42:35] Gryzonia : *tańczą. Ona dalej sztywna*
[22:42:58] Berlin : Ehm... Myślę, że w końcu się to wyprostuje. *I tu jej prawie oczy z orbit wyszły. To znaczy, wyszłyby, gdyby się nie opanowała* Mogę zatańczyć... Tyle, że jestem boso i trochę przez to niższa.
[22:43:04] Adult!Świętek : Przepraszam, czy pan porywa na wpół śpiącą dziewczynę?
[22:43:12] @ Nauru : *a nawet uśmiechnęła się do Aussiego, niech straci*
[22:43:37] Australia : *wyszczerzył się w odpowiedzi* Nieźle ci idzie~
[22:43:38] Grenlandia : *pomógł jej wstać, zaśmiał się na tą ksywkę* Żaden ze mnie don. *Zerk na Świętka* Tu się bawimy. *i poszedł z nią na parkiet, a że pijany to i tańczy świetnie c:*
[22:44:16] @ Turcja : Hej? Gryzoniu... Wyluzuj się. Przecież to zabawa.
[22:44:18] Wyspa Man : Nie mam żadnych... *zacisnął usta i poczerwieniał* ... Cza, cza, cza~ *złapał go za łapę i obkręcił* p:
[22:44:26] @ Nauru : Ah, dzięki. *zaczerwieniła się nieco*
[22:44:51] Adult!Świętek : Ale czy tak się bawi człowiek cnotliwy?
[22:45:15] Gryzonia : Jestem wyluzowana :I *nie jest*
[22:45:27] Irlandia Północna : Aye, aye~ *Ton głosu mówiący, że mu nie wierzy. Ale nadal miał wyśmienity humor i dał się obkręcić, zaraz też ciągnąc lekko Mana.*
[22:45:34] Rosja : Nie szkodzi. *pochylił się nad nią i złapał za dłonie*
[22:45:52] * Nauru MG mówi: Utwór się skończył.
[22:46:00] Australia : Nie ma za co. *to sobie tańczą, póki można*
[22:46:04] * San Marino MG mówi: Nie opuszczamy latynoskich klimatów, następny utworek. Czy znajdą się odważni do tańca choć podobnego, co ci ludzie na filmiku?
[22:46:05] @ Turcja : Nie jesteś. widzę po tańcu. Może zaraz puszczą kolejny, zabawniejszy.
[22:46:24] Berlin : *Mimowolnie spiekła raka* To dobrze, że to nie przeszkadza.
[22:46:25] Australia : *albo i nie* ...dzięki, miło było~
[22:46:48] @ Turcja : *Turek od razu skojarzył... i już chciałby zatańczyć ale nie... nie zostawi teraz Gryzi >D*
[22:47:19] Rosja : *jakoś tam buja się z nią* ^J^
[22:47:27] Danka : *TAŃCZĄ TO Z FILMIKU. TAK*
[22:47:29] Wyspa Man : To ty masz jakieś fetysze. Porządnym ludziom widelce zabierasz! *zaśmiał się i stuknął biodrem biodro brata* ... :I *kręci miednicą*
[22:47:49] Danka : *PO PIJAKU DUŻO SIĘ DA XDDD*
[22:47:53] San Marino : *kilka oddechów* Fratello, a co powiesz na takie klimaty?
[22:47:58] Grenlandia : *tak, pomyśleli to samo. No, nie do końca tak jak na filmiku, bo Danka wyższa od niego pewnie, ale podobnie C:*
[22:48:15] Danka : *i na pewno nie tak płynnie, no ale XD*
[22:48:24] Berlin : *Jakoś daje radę. Ale musi stawać na palcach, żeby zniwelować chociaż trochę tę sporą różnicę wzrostu*
[22:48:41] Adult!Świętek : *posłuchałby innej muzyki w tym momencie, patrzy jak inni wiją się niczym węże, czy to jest jeszcze bal?*
[22:49:07] Grenlandia : *i nawet nie myśli o tym, że inni patrzą. Właśnie, po pijaku dużo się da XD*
[22:49:23] Seborga : Uwielbiam takie klimaty~ *Kiedy tylko odetchnęła, pociągnął ją do tańca*
[22:49:46] Danka : *aż dziwne, że się jeszcze nie wywalili XD*


Ostatnio zmieniony przez Austria dnia Nie Cze 21, 2015 9:15 pm, w całości zmieniany 2 razy
Austria
Austria

Rodzina : Germanie
Liczba postów : 737

Powrót do góry Go down

Bal Maskowy (MG: Nauru, zastępca MG: San Marino) Empty Re: Bal Maskowy (MG: Nauru, zastępca MG: San Marino)

Pisanie by Austria Nie Cze 14, 2015 1:02 pm

[22:49:57] Gryzonia : Eee...*inny utwór to już chciała się wycofać. Ciekawe, czy Turek puści*
[22:50:00] Irlandia Północna : Bo dźgałeś mnie w policzek, aye. *Zapewne nie wygląda ten taniec jak na filmiku, ale to już mniej ważne! U tried i tak dalej, ale mu przede wszystkim chodziło o dobrą zabawę, więc zaraz on obkręcił Mana.*
[22:50:20] @ Nauru : *skłoniła się nieco* I nawzajem.
[22:50:43] Adult!Świętek : *podszedł do bufetu, aby coś zjeść*
[22:50:44] Rosja : Ładnie dzisiaj wyglądasz, Eva. *uśmiech*
[22:50:53] Rosja : *którego i tak nie widać pod maską xD*
[22:50:58] Grenlandia : *to się nazywa szczęście pijanego, ciało bardziej giętkie i takie tam XD*
[22:51:08] Australia : *słucha, co tam grają* ...a co powiesz na coś takiego?
[22:51:08] Danka : *taa XD*
[22:51:20] Danka : *Ale Dunka się potknęła i na niego poleciała*
[22:51:55] @ Nauru : A podołasz? *uniosła brwi, chociaż mogło to być mało widoczne przez maskę*
[22:52:04] Berlin : Ja zawsze ładnie wygl... Znaczy, dziękuję bardzo. *prawie się za bardzo rozkręciła z gadaniną.*
[22:52:09] Grenlandia : *no to polecieli na podłogę, Dunka wylądowała na nim to miała miękkie lądowanie, ale on wylądował na podłodze. I w śmiech* I kto tu robi za don Juana? *jego kobiecą wersję*
[22:52:20] @ Turcja : *nie puścił* Chodź. Zatańczmy jeszcze.
[22:52:28] San Marino : *to tańcują, trochę szybkich rytmów*
[22:52:39] Wyspa Man : Bo mnie kusiło aż *wyszczerzył się* Cian, a to się nie robi jakoś tak? p: *chwycił go w pasie i tańczy. Jak przy padaczce* :"D
[22:52:41] Australia : ...chcesz się przekonać? *porwał ją do tańca*
[22:52:58] Adult!Świętek : Nic państwu nie jest? *obrócił się tylko*
[22:53:15] Gryzonia : *skrzywiła się, ale się zgodziła na kolejny taniec. A mogła zostać w domu...*
[22:53:34] @ Nauru : *porwana, to nie jest czasem karalne?* ...chyba nie mam wyboru.
[22:54:04] @ Turcja : *tańczy z nią*
[22:54:25] Australia : *nie porywał w sensie dosłownym i ze złymi zamiarami, więc nie* No raczej~
[22:54:42] Irlandia Północna : To się nie dziw, że potem ci widelce zabierają~ *I w śmiech, gdy ten tak go tutaj złapał.* Pff, no nie wiem, ale proponuję potem jednak tanecznym krokiem zawędrować do alkoholu!
[22:55:44] Rosja : Nie ma za co ^J^ *obkręca ją w tańcu*
[22:56:02] Seborga : *Tańcują. Tylko tak nie przerzuca Sani jak pan na filmiku, bo nie jest akrobatą*
[22:56:06] @ Nauru : *no i potknęła się, na jej szczęście poleciała na niego, a nie do tyłu*
[22:56:50] Australia : *złapał i przytrzymał* W porządku?
[22:57:17] Danka : Nie, nie! *odpowiedziała Świętkowi, też cała uchachana* *trzepnęła Grenka lekko po ramieniu* Nie zrobiłam tego specjalnie, zbereźniku!
[22:57:27] @ Nauru : T-tak, przepraszam...*zaczerwieniła się*
[22:58:14] Berlin : *Jakoś tańczy. Z tym, że przy tym obrocie jakoś jej się dziwnie noga ugięła, a na paluszkach stała, więc.. Tak jakby gleba. Double tego wieczora.*
[22:58:26] Wyspa Man : Ale to złodziejstwo jest, kradziejstwo zwykłe. *i drugą ręką chwycił jego rękę* Ruszaj się jakoś, partnerko... I do rana pijemy, co? c//:
[22:58:50] Gryzonia : *i tak jakoś taniec idzie. Bardzo sztywno ; ; *
[22:59:05] Grenlandia : *a on na to trzepnięcie w ramię jeszcze bardziej w śmiech* No nie wiem, w takich szpilkach łatwo się przewrócić na kogoś. *a se ją cmoknął w nos, a co c:*
[22:59:08] Australia : Nie masz za co, no się zdarza, nie? *komuś na razie chyba tańców wystarczy?*
[22:59:20] * Nauru MG mówi: Koniec utworu.
[22:59:37] @ Turcja : *ukłon* Dziękuję za taniec.
[22:59:51] San Marino : *ukłoniła się* Grazie, Sebciu~
[22:59:55] @ Nauru : *skłoniła się nieco* Dziękuję za tańce. *obejrzała się. Została jej jeszcze jedna osoba, do której zaraz podeszła* Robart…
[22:59:56] @ Turcja : I nie martw się. Jeśli się wyluzujesz to naprawdę będziesz się bawiła lepiej.
[23:00:11] Danka : C///: *tak. Nagle się zrobiła w kolorze kiecki i jeszcze ma dziwnie niewinny zaciesz* *przytuliła go mocno* QuQ Wiedziałam, że mnie lubisz!!!
[23:00:21] Australia : *w ramach przerwy poszedł się czegoś napić*
[23:00:27] Irlandia Północna : To wina Eire, mówię ci. *Zawsze warto zwalić wszystko na starszego braciszka. Zawsze.* Ruszam i ej, czemu niby ja jestem partnerką, co? *Ale zaraz się utwór skończył, więc pociągnął Mana do tego alkoholu.* Aye, do rana! *A raczej już miał pociągnąć, gdy Nau do nich podeszła, to się zatrzymał.*
[23:01:08] Seborga : Dziękuję za te tańce, sorella~ *Uśmiechnął się i poszedł po drugi kieliszek szampana, bo ten, który miał przed tymi tańcami. już opróżnił*
[23:01:36] Grenlandia : *zamrugał, znieogarnił totalnie. Też ją objął i odwzajemnił przytulenie* No... Inaczej bym cię nie prosił do tańca, nie?
[23:01:49] Rosja : D: *złapał ją* Wybacz...
[23:01:50] San Marino : *podeszła do stolika i wybrała coś bardziej orzeźwiającego niż alkoholowego*
[23:02:00] Danka : QUQ *paczcie jak Dunka chlipie wzruszona. Boshe jaki żal*
[23:02:11] Wyspa Man : No jak cię wychował, to ja się nie dziwię. I ja tu prowadzę, aye? *zafalował brewkami, ale nie widać pod maską :c* Rin! Co jest? Chcesz się z nami napić? *stanął*
[23:03:05] @ Nauru : *chrząknęła cicho* Raczej z tobą zatańczyć
[23:03:09] Adult!Świętek : .*westchnął tylko i napił się odrobiny wina*
[23:03:18] Grenlandia : Ej, ej, ale nie płacz. *aż tak się cieszy z tego, że Grenek ją lubi? Pogłaskał ją po włosach żeby się uspokoiła*
[23:03:37] Berlin : *No to się go jakoś trzyma, bo woli nie uderzyć głową o posadzkę* Nie szkodzi... To wina tego, że jestem bez butów.
[23:03:59] Irlandia Północna : No więc widzisz, ja tylko jestem poszkodowany, aye. *Pokiwał głową.* I skąd ta pewność~? I no właśnie, chodź z nami pić, Rin, będzie fajnie! No ale po tym waszym tańcu~
[23:04:27] Danka : ALE JA TAK SIĘ CIESZĘ, GRENEK, KURNA, KOCHAM CIĘ NORMALNIE! *tak wydarła się i jeszcze mocniej go przytuliła. Nie, nie poruchasz, stary, sorry xD*
[23:04:54] Australia : *stanął sobie koło Irka, bo czemu nie* I może jednak sobie zrobisz przerwę, co?
[23:05:04] San Marino : *wróciła na parkiet*
[23:05:15] Gryzonia : Powtarzam, jestem wyluzowana. *ten zapłon*
[23:05:15] Wyspa Man : Bo jestem wyższy? *pociągnął go za polik i zaraz wrócił do Rin* No, to zapraszam panienkę. *skłonił się lekko*
[23:05:37] @ Turcja : *stoi na parkiecie* Kochanie? *podszedł do San*
[23:05:46] Adult!Świętek : *próbuje coś robić z rękoma, no ale nie po prostu nie umie, może pryncypał mu to wyjaśni w domowym zaciszu, chociaż lepsza by była pani Węgry*
[23:06:24] Grenlandia : *bosze, miłość mu wyznają D//: Nie wie co ma odpowiedzieć i jak zareagować, to siedzi jak ten kołek na podłodze i tylko ją obejmuje. A buziaka chociaż dostanę? :c Buziak to nic wielkiego*
[23:06:51] Rosja : Uhm... chcesz się ze mną napić? ^J^
[23:06:54] San Marino : Si? *przytuliła go*
[23:07:04] * Nauru MG mówi: "A teraz zapraszamy wszystkich na... tango!"
[23:07:24] Danka : *a ona go dalej ściska i tuli, i to już wcale nie romantycznie*
[23:07:33] @ Turcja : O. *przytulił ją* Zatańczymy razem tango?
[23:07:36] Berlin : *Słucha czegoś o tangu* Napić? Tak, to zdecydowanie dobry pomysł...
[23:07:39] @ Nauru : Prowadź. *wyciągnęła rękę w jego kierunku*
[23:07:46] Danka : *ale jak usłyszała co będzie to z niego zlazła, wstała, otarła poliki* C///:
[23:07:47] Irlandia Północna : To jeszcze nic nie znaczy. *Parsknął śmiechem i zaraz zerknął na Aussiego.* To co, idziemy zacząć pić, a oni potem dołączą? No chyba, że chcesz tańczyć! *Na dodatek tango.*
[23:07:49] Adult!Świętek : *och nie czyżby to ten strasznie bliski taniec...oj co to, to nie, tylko z Icią*
[23:07:54] * San Marino MG puszcza utwór: https://www.youtube.com/watch?v=ic4PQ-tnwJw
[23:08:01] Gryzonia : *o nie. Od tanga to ucieka*
[23:08:30] San Marino : Jasne~ Prowadź.
[23:08:51] Grenlandia : *ściskany i tulany. Kiedy wstała on sam się zebrał z podłogi i otrzepał spodnie* To może szpilki na bok i zatańczymy? *będą przynajmniej podobnego wzrostu wtedy* *trochę czerwony, ale tego nie widać niestety*
[23:09:08] Australia : *zerk* Zacząć możemy, a tańców mi wystarczy.
[23:09:16] @ Turcja : *No to... Czas na tango! He he he >D*
[23:09:42] Danka : *pokiwała głową, zrzuciła szpilki nawet się do nich nie schylając*
[23:10:08] Danka : Chociaż tango z tobą.. Tak dziwnie, nie sądzisz?
[23:10:20] Wyspa Man : Em. *chwycił jej dłoń i poprowadził na parkiet* Za nic nie wiem jak to się tańczy, ale kij z tym c: *zerknął szybko po wszystkich i złapał ją w pasie. Trochę żywiej się buja D:*
[23:10:32] Grenlandia : *no to teraz są prawie równego wzrostu. A tango to on zna. Nie tańczył, ale setki razy widział* Dziwnie? Inni też tańczą. *nie zrozumiał*
[23:11:10] Gryzonia : *poszła się napić, o!*
[23:11:21] @ Nauru : Ja tym bardziej. *na nią nie patrz, Man* Ale to mało ważne.
[23:11:27] Irlandia Północna : A ty co tak sztywno, tańców nigdy nie dość~ *Ale swoim zmysłem na temat alkoholu zaraz jakiś odszukał.* Jednak pić też trzeba, aye. *Głos mędrca.*
[23:11:38] Seborga : *Podchodzi do Gryzi* Da się panienka poprosić do kolejnego tańca~?
[23:11:55] San Marino : *to jest i tango* Jak ci się podoba pomysł, że teraz każdy w masce?
[23:12:14] Gryzonia : ...ja i tango to chyba zły pomysł, M...
[23:12:29] Wyspa Man : To ja cię po prostu poprowadzę i jakoś będzie. *wyszczerzył się*
[23:12:36] Australia : Ja sztywno? *toś mało jeszcze widział* A to nie rodzinne przypadkiem?
[23:12:40] Adult!Świętek : *obserwuje wzajemne ściskanie*
[23:12:52] @ Nauru : A spróbowałbyś nie. *mruknęła cicho*
[23:13:27] Danka : Ale bo takie... *zaśmiała się nerwowo* No, nie ważne, nie ważne! *przyciągnęła go. A że teraz już go nie podrywa~ *
[23:13:42] @ Turcja : Bardzo mi się podoba. Przynajmniej wiecie jak to jest codziennie chodzić w masce. Ja się do niej tak przyzwyczaiłem, że dziwnie się czuję bez niej. *tańczy*
[23:13:52] Wyspa Man : Ja nie dam rady? *buju buju. Obkręcił ją* p:
[23:13:59] Seborga : Tango to moja specjalność~ Nawet panienka nie zauważy, kiedy zacznie tańczyć jak profesjonalistka~
[23:14:37] Irlandia Północna : Sztywność? Chyba mówisz o Anglii, ale w sumie... to wtedy i tak się zgadza~ *Walia tam też, ale kto by pamiętał w tym momencie! I zaraz podał Aussiemu butelkę, bo co będą się bawić w kieliszki. Kultura zawsze na poziomie.*
[23:14:47] Rosja : *poszedł zatem po wódkę*
[23:14:49] Adult!Świętek : *jest teraz koneserem drugiego kieliszka wina*
[23:14:51] @ Nauru : *obkręciła się jakoś* Czy ja mówię, że nie dasz?
[23:14:54] Danka : *MOJE SŁODKIE DZIECIĄTKO NIE LUBI, AWYWYWYWWY* ;//u//;
[23:14:56] Grenlandia : Mamy się bawić, każdy kogoś sobie znajduje do tańca. *przyciągnięty. Pewnie idzie im całkiem dobrze jak teraz Dunka nie ma już szpilek*
[23:15:25] Danka : *tak, teraz jak go nadepnie to nie zabije :D*
[23:16:14] Grenlandia : *dzieciątko?* *a on stara się przypomnieć sobie jak to szło w tangu i tańczą do muzyki. Jego stopy bezpieczne*
[23:16:21] Berlin : *To sobie podreptała gdzieś, gdzie nie będzie przeszkadzała tańczącym, o*
[23:16:27] Australia : *nie przyzna się, że rudych niemal nie odróżnia, nie, skąd* A, czyli jednak. *złapał za butelkę, zerknął tak pro forma, co dostał i skinął mu w toaście*
[23:16:33] San Marino : No tak, ty przyzwyczajony, a mi się to nawet zaczęło podobać, nutka tajemnicy~ *i piękne wygięcie, czy tam poza*
[23:16:48] Danka : *klei się do Grenka ;u; Musi korzystać póki może*
[23:16:56] Gryzonia : ....boje się *podała mu dłoń*
[23:17:17] Adult!Świętek : *wodzi wzrokiem za panią Ewą* Może pani usiądzie?
[23:17:35] Seborga : Nie bój się~ Wszystko będzie dobrze~ *Poprowadził ją do tańca*
[23:18:06] @ Turcja : *tańczy i się uśmiecha* To noś maskę wraz ze mną.
[23:18:17] Grenlandia : *jemu jak najbardziej podoba się to klejenie i nie ma nic przeciwko. Gorzej jak zostanie uświadomiony później, że podrywał Duńczyka i, że to Duńczyk się do niego kleił*
[23:18:24] Irlandia Północna : *Nieładnie!* Ale to Anglia, aye~ I na zdrowie i za ten wieczór! *Sobie też skombinował oczywiście butelkę, jakby inaczej...*
[23:18:43] * Nauru MG mówi: Koniec utworu. Na scenę wyszła para. „A teraz, kochani, wspólny taniec, belgijka” Orkiestra zagrała nieco, a para zademonstrowała, jak to tańczyć i dała wam czas na ustawienie się w koło.
[23:19:24] Wyspa Man : No, to dziękuję ślicznie. c: *ukłonił się jej*
[23:19:34] @ Turcja : BELGIJKA! *no co jak co ale Belgijkę userka kocha 8D - jedyne co umie zatańczyć DX*
[23:19:40] Danka : *gorzej, że Dunka jest dość trzeźwa, żeby to zapamiętać, Gren XD*
[23:19:53] San Marino : *pocałowała go na koniec* Grazie~ O, i Belgijka~
[23:20:01] @ Nauru : *skłoniła się i złapała za ramię* To też zatańczmy! *entuzjazm dziecka*
[23:20:09] Adult!Świętek : *poprosił panią Ewę do tańca* Belgijkę pani zatańczy?
[23:20:10] Australia : *napił się trochę* Ostatni, wypada się ruszyć. *szturchnął Irka z uśmiechem i poszedł do reszty na parkiecie*
[23:20:37] Irlandia Północna : *Sam upił sporo i się uśmiechnął.* Aye, jakby inaczej! *I zaraz za nim polazł.*
[23:21:00] Grenlandia : *lepiej jakby nie pamiętała bo chociaż Duńczyk nie miałby jak uświadomić Grena o swoim failu XD* Chcesz jeszcze potańczyć? *zerknął na tych co pokazują belgijkę*
[23:21:11] Rosja : *wrócił z wódką*
[23:21:12] Berlin : Ehm...W sumie, to czekam na Rosję. *Burak.* I... Chyba nie znam tego tańca.
[23:21:13] Rosja : ^J^
[23:21:22] Wyspa Man : Aye! *nowych tańców się uczy*
[23:21:23] * San Marino MG puszcza utwór: https://www.youtube.com/watch?v=sWVD7WfpdgA
[23:21:46] @ Turcja : *ściągnął maskę i ucałował San na koniec. A potem założył i poszedł tańczyć Belgijkę*
[23:21:57] Adult!Świętek : Tu nie trzeba wielkich filozofii, ale rozumiem. *ukłonił się uśmiechnął się grzecznie, wyprostował i zaczął tańczyć z innymi*
[23:22:08] Danka : Pewnie! *zaciągnęła Grenka do koła. Cała w skowronkach*
[23:22:08] Australia : *zerk na Ciana... w sumie prawie że irlandzkie rytmy, to...* Chodź~ *złapał rudzielca i pociągnął do kółka*
[23:22:16] Gryzonia : *skoro już trzeba było to dołączyła*
[23:22:22] San Marino : *i ona dołączyła, sporo biegania będzie~*
[23:22:36] @ Nauru : *raczej skakania, San xD*
[23:23:00] Seborga : *I tak wyszło, że z tanga przeszli do belgijki*
[23:23:20] Grenlandia : *zaśmiał się pod nosem, nieskończone pokłady energii miała dziewczyna. Gdzieś w głębi umysłu coś mu mówiło, że zna kogoś podobnego, ale alkohol to zagłuszał* Ciekawa melodia *to idą do kółeczka*
[23:23:51] Berlin : *Wzięła od Ruskiego wódkę i kiwnęła łebkiem* Danke.
[23:24:16] Irlandia Północna : *Oczywiście, że prawie te rytmy, a nawet i te! I nie tylko, więc akurat Cian idealnie znał ten taniec.* No jakby inaczej~
[23:24:16] @ Turcja : *skakotańczy XD*
[23:25:58] Rosja : *wznosi toast* Twoje zdrowie ^J^
[23:25:58] Danka : *blond czupryna, niepoprawna atrakcyjność i ADHD... No pewnie, że znasz Danię, a jak! :D *
[23:26:54] Wyspa Man : *hop, hop, hop* :"D
[23:27:24] Berlin : Hm... Danke. *no to łyknęła sobie wódki*
[23:27:49] Grenlandia : *tylko nie ta płeć i przez to nie może do końca skojarzyć. Biedny Grenek, Duniec nie da mu spokoju bo chłopak sam przyznał, że ją/go lubi* *łatwy taniec, bardzo mu się podoba*
[23:27:53] Australia : *tańczą sobie, to się stara nie wywalić komuś pod nogi*
[23:28:14] * Nauru MG mówi: Koniec belgijki.
[23:28:22] Rosja : *poszedł gdzieś*
[23:28:25] @ Turcja : Bu.... ja chcę jeszcze.
[23:28:27] Adult!Świętek : *trochę się gubi, ale nie jest tak źle*
[23:28:32] Danka : *zaciesza do Grenka* ;u;
[23:28:44] San Marino : *koniec, trochę łapanie oddechu*
[23:29:00] * Nauru MG mówi: "Proszę państwa, ostatni taniec dzisiejszego wieczoru"
[23:29:07] Irlandia Północna : *To sobie poskakali, potańczyli i w ogóle i teraz był jeszcze bardziej uchachany niż przedtem, o ile to możliwe.* Takie coś to rozumiem!
[23:29:33] * San Marino MG puszcza utwór: https://www.youtube.com/watch?v=Ad7ejBn3KSQ
[23:29:56] Australia : *podziękował Cianowi, po czym poszedł do Nau* Ostatni? *wyciąga rękę*
[23:30:15] Wyspa Man : Wolny jakiś... :I
[23:30:19] @ Nauru : *skłoniła się w stronę Robarta* Dziękuję za taniec. *zerknęła na Aussiego* Czemu nie? *uśmiechnęła się i złapała jego rękę*
[23:30:43] Adult!Świętek : *Podziękował i usiadł*
[23:30:46] Berlin : *No, to została sobie sama. Patrzy, jak tańczą. Jednak sobie usiadła, bo nogi bolą*
[23:31:10] Danka : *spanikowała* O- ODBIJANY! *na kogo trafiła?*
[23:31:12] Gryzonia : *no i zaczął się jakiś wolny* ... *tego samemu się nie tańczy to schodzi z parkietu*
[23:31:31] Australia : *to i ją nieco do siebie przytulił i niech straci, że wolniejszy*
[23:31:39] Adult!Świętek : *spojrzał na Gryzonię i uśmiechnął się, może przysiądzie się do nich*
[23:31:44] San Marino : *nuci cicho*
[23:31:57] @ Turcja : *podszedł do San*
[23:32:11] Danka : *rly? XD Brak chętnych*
[23:32:20] Berlin : *Krzesło, krzesło, dobre krzesło, nie rozwal się, ja tu grzecznie posiedzę*
[23:32:27] Australia : *brak xd*
[23:32:32] Grenlandia : *też zaciesza, biedaczek* *i co to za taniec?* Odbijany? Że jak?
[23:32:42] Seborga : *A okazało się, że Danka na Sebcia trafiła*
[23:32:47] @ Nauru : *no skoro tak, to też się przytuliła*
[23:32:50] Gryzonia : *a dołączy do Świętka*
[23:33:07] San Marino : *od razu podała mu ręce i się dała poprowadzić*
[23:33:10] Irlandia Północna : Idziem w końcu pić. *Ciągnie Mana na bok, bo im jeszcze zabraknie!*
[23:33:15] Grenlandia : *a on z kim ma tańczyć? :c*
[23:33:27] Danka : *<3* *odetchnęła z ulgą, zaśmiała się i tańczy z Sebciem. No przecież, że z Grenkiem nie zatańczy wolnego*
[23:33:32] @ Turcja : *nawet nie musiał prosić XD Zaczął z nią tańczyć wolnego*
[23:33:56] Wyspa Man : A tobie nie wystarczy już, braciszku? *przygląda mu się* c':
[23:34:04] Danka : *musiałaby mu uciekać jak kopciuszek, a potem by się okazało, że to Duniec i koniec bajki :c *
[23:34:35] Seborga : *Userka chciała już usunąć Sebcia z parkietu, ale on bardzo chciał z Danką zatańczyć, więc tańczą*
[23:34:54] Grenlandia : *i Grenek poszedłby się utopić :c*
[23:35:06] Seborga : *To by było zabawne, gdyby się tu Dan podczas tańca odmienił XD*
[23:35:16] Irlandia Północna : Nic prawie nie wypiłem :'I *Spojrzał na niego wręcz skrzywdzonym wzrokiem i odzyskał swoją butelkę.*
[23:35:20] Australia : Nie powiem, ciekawy wieczór. *i nawet miło tak wolniej po dość szybkim tańcu*
[23:35:30] Danka : *Chcesz, bejb? Ze specjalną decykacją? xD*
[23:35:48] Seborga : *Tak, chcę <3*
[23:35:48] Grenlandia : *i dlaczego z nim nie zatańczy wolnego? :< niech się odmieni tańcząc z Grenem D:*
[23:36:02] @ Nauru : Mam nadzieję, że w pozytywnym sensie.
[23:36:15] Berlin : *Siedzi sobie na krzesełku, w sumie nie tak źle. Trochę kiepsko by się jej tańczyło do takiej muzyki... Z kimkolwiek.*
[23:36:33] Wyspa Man : Mmmm? *nie przekonany. Wynalazł skądś szkiełko* Nalejesz mi? p:
[23:36:35] San Marino : *przytuliła się w którymś momencie i tak jakoś tańczyli*
[23:36:53] @ Turcja : *tańczy tuląc ją. Oj taki taniec mógłby trwać wiecznie*
[23:37:18] Irlandia Północna : *Już miał pić z gwinta, gdy brat taki kulturalny nagle.* ... :'/ *Ale zaraz mu nalał do pełna, no niech mu będzie!*
[23:37:24] Australia : A wiesz... nawet. *uśmiechnął się, bo i nawet miał już lepszy humor*
[23:37:37] Adult!Świętek : *czy dystans ciał w przestrzeni nie jest zbyt duży, czy to nie narusza obyczajowości?*
[23:37:56] Grenlandia : *stanął sobie na uboczu i patrzy jak inni tańczą*
[23:37:56] @ Nauru : To dobrze *a skoro może, to się wtuliła mocniej, a co sobie będzie żałowała*
[23:39:18] Gryzonia : ...Wolne tańce są urocze *stwierdziła beznamiętnie siedząc obok Świętka*
[23:39:28] Australia : *o, proszę... ale nie będzie, wyjątkowo, psuł nastroju, więc nic nie mówi, tylko tańczy, o*
[23:40:03] Berlin : *Przysnęła na tym krześle, ups*
[23:40:03] @ Nauru : *dzięki, Aussie, tak wyjątkowo xD*
[23:40:09] Wyspa Man : Z ludźmi jesteś :I *szturchnął go* Dzięki.
[23:40:19] Danka : Seb! Wiesz, że Grenek jednak mnie lubi? *news dnia. Musi się podzielić*
[23:40:54] Adult!Świętek : *kiedyś ludzie utrzymywali większy dystans, pieśni miłosne były wyrazem uczuć*
[23:41:15] Australia : *nie ma za co! A może nawet nie będzie potem za bardzo wypominał*
[23:41:30] Irlandia Północna : *Cicho, nikt nie patrzy :'/ * No, to jak ci się podoba ten bal~? *Ale już sobie nalał ładnie do kieliszka i wypił.*
[23:41:34] Adult!Świętek : Dlaczego przy takim tańcu ludzie tak mocno są przy sobie, czy to nie jest oby niesmaczne?
[23:41:39] Seborga : To świetnie~ *Uśmiech. Tańczą.*
[23:41:47] @ Nauru : *oby. A jak będzie to oberwie. I Nau naśle duchy*
[23:41:53] San Marino : *chwilowo tylko się przytula więcej niż tam tańca pewnie*
[23:42:29] Australia : *oj, to lepiej uważać*
[23:42:35] Dania : *tak więc nagle Sebka objęła za szyję dziewczyna, ale przycisnął do siebie już Dun*
[23:42:56] Wyspa Man : *ja patrzę, zachowuj się :I* Super jest, tylko szkoda, że wcześniej nie przyszedłem. *zmarszczył brwi i napił się*
[23:43:25] Grenlandia : *A on stoi i się gapi tylko, zamurowało go, ręka z kieliszkiem szampana w połowie drogi do usta zamarła*
[23:43:35] Dania : *HEEEH*
[23:43:49] Adult!Świętek : A tam co za bezeceństwa się odprawiają?
[23:44:04] Irlandia Północna : *Tobie to nie przeszkadza :'/ Poklepał go po ramieniu.* Następnym razem może zdążysz! Bo mam nadzieję, że kiedyś to tutaj powtórzą~
[23:44:10] Dania : *CIESZCIE SIĘ TRAUMĄ MIĄCHÓW DUŃCA W OBCISŁEJ, KUSEJ SUKIENCE*
[23:44:32] @ Turcja : *Turek ściągnął swoją maskę z twarzy i włożył do kieszeni* Teraz nie będzie mi potrzebna. *uśmiechnął się uroczo do San i ściągnął jej maskę* Tobie też. *i po chwili pocałował ją czule. Olać to, że akurat są na środku parkietu*
[23:44:36] Grenlandia : *zawsze mogło mu i ciuchy odmienić XD*
[23:45:10] Dania : *no jak? XD*
[23:45:35] Gryzonia : Nie to nie jest niesmaczne i... nie mam pojęcia, nie chcę wiedzieć.
[23:45:38] Adult!Świętek : Oburzające...*zdążył krzyknąć i osunął się na ziemię*
[23:45:54] Irlandia Północna : Łał, ten szampan jednak ma chyba dobrego kopa. *Tak powiedział, jak zauważył nagle Duńca w sukience. Potem spojrzał ponownie na butelkę.*
[23:46:02] Seborga : *I nagle się okazało, że tajemnicza "księżniczka" z którą tańczył to tak naprawdę Dan. Nie spodziewał się w sumie, ale mu nie przeszkadza. Też ją/jego objął.* Dan, bawisz się w kopciuszka? Ale do północy jeszcze kwadrans~ *Zaśmiał się*
[23:46:05] San Marino : *oddała pocałunek, co tam Dan, może za chwilę jakoś na to zareaguje, na razie go nie widzi* I nie ma tajemnicy...
[23:46:14] * Nauru MG mówi: Rozdzwoniły się dzwony i rozbłysły fajerwerki. Mogliście je chwilę obserwować…i zaraz znaleźliście się w salonie. W swoich ubraniach, ale ubrania z balu macie przed sobą w pudełkach. Tak Dan, masz kieckę.
Austria
Austria

Rodzina : Germanie
Liczba postów : 737

Powrót do góry Go down

Powrót do góry

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
Nie możesz odpowiadać w tematach