Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.

Bohaterowie inni (MG: Austria)

Go down

Bohaterowie inni (MG: Austria) Empty Bohaterowie inni (MG: Austria)

Pisanie by Austria Pią Kwi 17, 2015 2:15 pm

(biorący udział: Austria, Nauru, Turcja, Wyspy Alandzkie, Seborga, Celt, Rosja, Gryzonia, San Marino, Sparta, Syberia)

[20:06:26] * Hirato(Karneval)/Yass MG mówi: Witam na evencie postaci różnych i różnistych. Robimy analogię do eventu z zamianą user-postać, jednak nasze postaci Hetaliowe tym razem nie mają żadnego wpływu, nie są świadome tego, co tu się dzieje. Proszę, by przed wejściem do fabuły dać link do wyglądu postaci i napisać jej wzrost. Miłej gry! :)
[20:07:24] @ Hirato(Karneval)/Yass : [You must be registered and logged in to see this link.] wzrost: 185 cm
[20:07:42] Darth Sidious/Eesti : *Wchodzi otacza go dziwna aura tajemnicy i spisku. Nie widać twarzy ukrytej w cieniu ciemnej peleryny [You must be registered and logged in to see this link.] *
[20:07:48] Sollux(Homestuck)/Celt : [You must be registered and logged in to see this link.] Dałabym mu około 175 cm *bo jest kiepska w ocenie wzrostu na oko*
[20:08:14] @ Yuuki(SAO II)/Nau : [You must be registered and logged in to see this link.] Nie wiem dokładnie, ale koło 165 cm
[20:08:25] @ Hirato(Karneval)/Yass : *przyleciał tutaj. Tak, on umie latać, choć wielu to pewnie zdziwi. Wylądował na trawie i rozejrzał się bacznie* ... ~
[20:08:54] Eniripsa(Dofus)/Falka : [ [You must be registered and logged in to see this link.] Wiadomo tylko, że drobnej budowy, więc daję 150 cm]
[20:08:55] Fluffle Puff(MLP)!kielich : * [You must be registered and logged in to see this link.] wtuptało małe, okrągłe, różowe coś, sięgające mniej więcej do kolana*
[20:09:13] Sollux(Homestuck)/Celt : *zerk na latającego. Nope, ma swój laptop, to ciekawesze*
[20:09:45] Darth Sidious/Eesti : *Ma 186 Zerka na postacie* Ciemna strona mocy emanuje słabo...
[20:10:37] @ Yuuki(SAO II)/Nau : *wleciała przez okno*
[20:10:47] Eniripsa(Dofus)/Falka : *ma skrzydła, dzięki którym może latać, ale przyszłą sobie tutaj po prostu. I erka po obcych ludziach*
[20:11:01] @ Hirato(Karneval)/Yass : *widzi, że dziwne osoby się tu zjawiają, czyżby Varugi? Uśmiechnął się lekko, grzecznie*
[20:11:22] @ Hirato(Karneval)/Yass : *i jak najbardziej wszedł do środka tuż za dziwną wróżką*
[20:12:02] @ Yuuki(SAO II)/Nau : *jakby co, to jest Impem, nie elfem. Tak to wygląda w tamtym świecie* Ale tutaj ludzi *rozejrzała sie, chowając skrzydła*
[20:12:02] Sollux(Homestuck)/Celt : *machnął ręką na całe otoczenie i stwierdził, że co on będzie siedział na zewnątrz, jak można wewnątrz. Laptop pod pachą i pilnuje jak oka w głowie*
[20:12:02] Fluffle Puff(MLP)!kielich : :D *przytuptał... czy przytuptała? do mrocznego człeka, tego takiego wysokiego (Esti)*
[20:12:51] @ Aladdin(Magi)/JCTupacz : * [You must be registered and logged in to see this link.] a pod czarną szatą ma taki strój: [You must be registered and logged in to see this link.] 138 cm * *przyszedł sobie normalnie przez drzwi cały uśmiechnięty* Witajcie! *radość promieniuje*
[20:12:57] Darth Sidious/Eesti : *Zerka na stworzonko*... kim jesteś mój mały różowy... przyjacielu? *mroczny chichot*
[20:13:10] Eniripsa(Dofus)/Falka : *Obróciła się bo ktoś za nią idzie. I głowa w ysoko w górę na mężczyznę* Dobry wieczór *bo zgaduje, że ta dziwna wróżka to ona*
[20:13:43] @ Yuuki(SAO II)/Nau : *pomachała do niebieskowłosego* Hej~!
[20:14:22] Fluffle Puff(MLP)!kielich : ... o: ... prrt! *pierdnął ustami, chyba się z nim nie porozumiesz xD*
[20:14:56] @ Hirato(Karneval)/Yass : *tak, to ona. Zerknął na wróżkę, potem na niebieskowłosego chłopaka* Moje uszanowanie *skłonił się elegancko* c:
[20:15:15] Darth Sidious/Eesti : Aaaa dobrze... *penetruje mocą jej myśli*
[20:15:30] Eniripsa(Dofus)/Falka : Witaj *odpowiedziała niebieskowłosemu chłopcu skoro ze wszystkimi się wita. A skoro wysoki mężczyzna się ukłonił to i ona elegancko dygnęła*
[20:15:30] Sollux(Homestuck)/Celt : *przemknął do kąta salonu i tam sobie usiadł z laptopem. Pełnia szczęścia*
[20:15:59] @ Aladdin(Magi)/JCTupacz : *Turek 183 Aladin 138... Nie no różnica genialna* *podbiegł do Yuuki z radosnym wyrazem twarzy* Taki ma pani ładny strój!
[20:16:33] @ Yuuki(SAO II)/Nau : *zachichotała i odskoczyła nieco* Popatrz na to~! *przywołała skrzydła i wzniosła się nieco* I jak?
[20:17:42] @ Aladdin(Magi)/JCTupacz : O! Ja też potrafie latać!
[20:17:55] @ Hirato(Karneval)/Yass : *supił zatem się na wróżce, podchodząc do niej i spoglądając w dół. Po chwili kucnął, by lepiej mieć ją widoczną i by ona nie czuła się dziwnie przy nim* Kim jesteś, uskrzydlona damulko?
[20:18:21] Jack(Creepypasta)/Sparta : [You must be registered and logged in to see this link.] / wzrost ok. 190- wiem, wielki ale to nie człowiek XD))
[20:18:26] Fluffle Puff(MLP)!kielich : *chaos, anarchia, zniszczenie - mózg tej istoty był pełen tajemnic.* ... hyy! :D *zauważył jakiegoś trollowatego, to podreptał do niego*
[20:19:13] Darth Sidious/Eesti : ...ciemna strona jest silna w tej istocie.... *lewituje w powietrzu*
[20:19:54] @ Yuuki(SAO II)/Nau : *opadła na ziemię* A co jeszcze potrafisz?
[20:20:22] Eniripsa(Dofus)/Falka : *jej nie przeszkadało patrzenie w górę, była przyzwyczajona, że inne rasy są raczej wyższe od niej* Jestem Ellen z rasy Eniripsa *przedstawiła się* A Ty? *przygląda mu się jaką rasę może reprezentować*
[20:20:54] @ Hirato(Karneval)/Yass : {Spart, to ten? [You must be registered and logged in to see this link.] }
[20:20:59] @ Aladdin(Magi)/JCTupacz : Umiem panować nad maną i jestem....*zakrył usta* Um...
[20:22:11] @ Hirato(Karneval)/Yass : *uśmiechnął się szerzej i jedna się wyprostował, by się ukłonić po raz drugi, prezentacyjnie* Jestem Hirato, kapitan Statku Drugiego, najwyższego organu władzy, C.Y.R.K.u c:
[20:22:41] @ Yuuki(SAO II)/Nau : Mana? Ah, ja nie brałam skili na magię. Wolę walczyć *pokazała swój miecz* A jak Cię zwą?
[20:22:53] Darth Sidious/Eesti : *Idzie przed siebie* dziwne istoty
[20:23:47] @ Aladdin(Magi)/JCTupacz : Jestem ksią....*zakrył usta znów* Jestem Aladyn *szeroki uśmiech*
[20:24:08] Eniripsa(Dofus)/Falka : *przechyliła lekko głowę* Cyrku? Miło mi poznać, Hirato. Czym się zajmujesz? *myśli w swoich kategoriach ras*
[20:24:41] Sollux(Homestuck)/Celt : *podniósł głowę, zostawiając w spokoju ekran laptopa na hasło "dziwne istoty"* ...mnie to mówisz?
[20:24:42] Darth Sidious/Eesti : *Zerka na Aladyna*
[20:25:25] @ Yuuki(SAO II)/Nau : *wyciągnęła do niego rękę* Miło mi. Ja jestem Konno Yuuki lider Śniących Rycerzy.
[20:25:45] @ Hirato(Karneval)/Yass : *kucnął znów, rozmyślając nad odpowiedzią* Hmmmm~ Chronię ludzkość przed mutantami, mówiąc najprościej.
[20:25:47] Jack(Creepypasta)/Sparta : *Gdzieś w okolicy tego całego różowego chaosu pojawiło się nagle, bez żadnej przyczyny wielkie ręcznie rzeźbione pudełko. Wyglądało na stare i bardzo sponiewierane, biła z niego dziwna aura. Jednocześnie przyciągało i było niepokojące. Z prawej strony była pozłacana korbka, tak, nakręcana pozytywka. Na wieczku było napisane wielkimi literami ,,JEDYNY TAKI PRAWDZIWY ROZEŚMIANY JACK!''*
[20:26:21] Darth Sidious/Eesti : *...Potraktował pudełko błyskawicami mocy*
[20:27:00] Sollux(Homestuck)/Celt : Gdzie z takimi koło sprzętu?! *chowa laptop*
[20:27:02] Fluffle Puff(MLP)!kielich : ... o: *stoi i wgapia się w solluxowe rogi*
[20:27:50] @ Hirato(Karneval)/Yass : *sam zerknął na pudełko, a potem na atakującego chowającego się za kapturem* ... *ściągnął brwi, a na jego twarz wystąpił niepokój*
[20:28:06] Eniripsa(Dofus)/Falka : Czyli jesteś wojownikiem? *łapki na plecy, przygląda się mężczyźnie*
[20:28:12] @ Aladdin(Magi)/JCTupacz : O! Bardzo mi miło *wyciągnął do niej ręke i potrząsnął lekko* A i przedstawie ci Ugo! Poprosiłem magoi by mi pomogły go znowu przywrócić na ziemie. Ale teraz tylko może przyjść jego głowa. I to tylko na ten wieczór
[20:28:49] Darth Sidious/Eesti : Dziwne.... *zerka na pudełko*
[20:29:14] @ Yuuki(SAO II)/Nau : *odsuneła siebie i Aladyna od innych, coby niczym nie dostać* A kim jest Ugo?
[20:30:00] Sollux(Homestuck)/Celt : *przyuważył, że różowa kulka mu się przygląda* ...co?
[20:30:48] Fluffle Puff(MLP)!kielich : ... *włazi na niego i liże jego rogi, ma jakiś taki dziwnie długi jęzor* ... O:
[20:31:26] Sollux(Homestuck)/Celt : ...złaź, cholero! *próbuje ściągnąć to z siebie*
[20:31:29] Jack(Creepypasta)/Sparta : * Oczywiście nic to nie zrobiło ani pudełku ani ukrywającej się w nim postaci. Jack zupełnie przeczył każdemu prawu fizyki, był nieśmiertelnym bytem. Pudełko jednak zaczęło się dziwnie zachowywać, samo z siebie zaczęło grać melodię a ze środka wydobywały się dodatkowo dziwne pomruki i jęki, jakby się ktoś budził*
[20:31:39] @ Hirato(Karneval)/Yass : huh... *wrócił do Eniri* W naszej hierarchi wojownik jest niżej od kapitana. A ja jestem kapitanem. ^.^ *poprawił dość wysoki cylinder na głowie*
[20:31:46] @ Aladdin(Magi)/JCTupacz : *odsunęty* Ugo to mój przyjaciel. Był dżinem mego ojca Salomona a kiedy żył mój ojciec w Alma Toran byl Magi jak ja
[20:31:57] Darth Sidious/Eesti : hmmm nie wyczuwam mocy z tego.. czegoś *do siebie*
[20:32:30] @ Hirato(Karneval)/Yass : {Możesz, nie musi być to anime. Zmień nick wedle wzorca, jaki mamy, a przed wejściem daj link do wyglądu postaci i daj znać, jaki jest wzrost}
[20:32:49] @ Yuuki(SAO II)/Nau : A, to będzie miło mi go poznać. A jak duży on jest? *bo może lepiej nie przywoływać w środku*
[20:33:11] Eniripsa(Dofus)/Falka : Nie chodziło mi o status w hierarchii tylko o to cym się zajmujesz *wytłumaczyła mu* Skoro ratujesz innych przed potworami to jesteś wojownikiem.
[20:33:38] Fluffle Puff(MLP)!kielich : ... *zlazł* ... prrrt. *pokazał mu język i znowu zapierdział ustami*
[20:34:23] Sollux(Homestuck)/Celt : *odsuw* ...co za stwór... *u niego zwierzęta wyglądały inaczej*
[20:34:30] @ Hirato(Karneval)/Yass : To jak najbardziej, walczę. ^.^
[20:35:02] @ Aladdin(Magi)/JCTupacz : No przywołuje jego głowe a normalnie jako dżin jest wielgaśnym olbrzymem. Takim wiegaśnym! Jak wielki zamek w SIndrii!
[20:35:18] Eniripsa(Dofus)/Falka : Mieczem czy magią? *takie to ciekawskie stworzonko*
[20:35:46] @ Hirato(Karneval)/Yass : Ani to ani to.
[20:36:02] Fluffle Puff(MLP)!kielich : ... *potupał do dziwnego pudełka*
[20:36:17] Jack(Creepypasta)/Sparta : * Gdy słowa piosenki ,,Pop goes weasel'' wreszcie wchodziły w ostatnie tony pudełko nagle się otworzyło, a z samego środka wyskoczył nie kto inny niż monochromatyczny klown w towarzystwie jakiegoś białego proszku, wyblakłego konfetii i piór. Był ubrany staromodnie, na ustach skrywających śnieżne kły spoczywał szeroki usmiech. Miał takie wyblakłe niebieskie oczy..kiedyś musiały być piękne..*
[20:36:44] Eniripsa(Dofus)/Falka : *no to teraz jest skołowana* To czym w takim razie walczysz?
[20:36:50] Darth Sidious/Eesti : Nie podchodź lepiej do tego...
[20:37:12] Sollux(Homestuck)/Celt : *już miał pójść pozwiedzać kuchnię, a tu pudełko się otworzyło... Obejrzał się*
[20:37:51] Fluffle Puff(MLP)!kielich : Hyy! :D *podskoczył z radości, gdy zobaczył clowna*
[20:38:25] Darth Sidious/Eesti : *penetruje myśli clowna mocą*
[20:39:06] Piper(Percy 2)Sani : [You must be registered and logged in to see this link.]
[20:39:10] @ Hirato(Karneval)/Yass : *wyciągnął rękę na bok, a w jego dłoni pojawiła się jakby laska dżentelmeńska z rączką w formie szklanego diamentu. Podparł ię na niej i nagle przyuważył postać jak z kozmaru* ... *mierzy spojrzeniem delikwenta*
[20:39:25] Jack(Creepypasta)/Sparta : Ahahaha! Witam Was! * Rozłożył swoje długie wręcz nieproporcjonalnie długie ręce w geście przywitania po czym sięgnął do jednej ze swoich bezdennych dosłownie kieszeni po cukierki własnego wyrobu. Były wyśmienite, bo robione z sercem...tylko czasem mylił kieszenie i sięgał po te zatrute *
[20:40:50] Eniripsa(Dofus)/Falka : *spojrzała na laskę z zaciekawieniem i obróciła się słysząc jakieś śmiech dziwny. Nadal stoi obok Hirato*
[20:40:57] @ Yuuki(SAO II)/Nau : Zamek gdzie? *przywołała mapę* Nie mam takiej lokajcji. Na jakim to piętrze?
[20:41:00] Fluffle Puff(MLP)!kielich : *podskakuje i próbuje dosięgnąć kieszeni Jacka* :D
[20:41:22] Piper(Percy 2)Sani : (niecałe 170cm)
[20:41:32] Darth Sidious/Eesti : ... *ma w ręku dziwne metalowe urządzenie*
[20:41:39] Sollux(Homestuck)/Celt : *nie, jednak pójdzie zobaczyć czy go nie ma w kuchni*
[20:41:52] @ Aladdin(Magi)/JCTupacz : Piętrze? Nie... To pałac wujaszka Sindbada! Wujaszek Sindbad jest bardzo zabawny i wesoły... I kocha pić za dużo alkoholu
[20:42:09] @ Hirato(Karneval)/Yass : Wybacz... *wyprostował się* Czym jesteś? *głośno, do Stwora*

[20:43:43] Piper(Percy 2)Sani : *przyszła do cb, we włosach ma niebieskie pióro, ubrana w koszulkę obozu i jeansy*...
[20:44:32] Jack(Creepypasta)/Sparta : * Spojrzał na kogoś kto perfidnie chciał mu się dobrać do kieszeni, nie mógł jednak dopuścić by ktoś przedwcześnie dokonał tego karygodnego czynu! Miał tam cukierki, fakt...ale również noże i trofea po swich poprzednich ofiarach, nie żeby dusze zamordowanych dzieci były już wystarczającym.* Witaj dzieciaku! *Schylił się i chwycił niższego towarzysza swoimi szponiastymi łapami po czym przytulił jak matka, czule. Miał smykałke do dzieci. Smierdział starością i krwią. Myśli? Nie miał takich. Był zaprogramowanym bytem dostosowującym się do pierwszego właściela. Którym niestety był psychopatą..*
[20:45:26] Darth Sidious/Eesti : *Co ty wiesz o zbabijaniu synu? Z Niszczył parę planet i miliard istnień*
[20:46:06] @ Yuuki(SAO II)/Nau : Piętro. No bo nie wszystkie bossy zostały pokonane *pokazała Turkowi mapy.* No wiesz, zamierzamy pokonać razem jednego bossa.
[20:46:49] Fluffle Puff(MLP)!kielich : :DDD *ociera się o niego swym fluffiastym futerkiem, przymykając ślepia*
[20:46:59] Eniripsa(Dofus)/Falka : Dobry wieczór *przywitała nową dziewczynę*
[20:48:17] @ Hirato(Karneval)/Yass : *spojrzał na nową damę i skłonił jej się, ścigając na chwilę cylinder. Zaraz jednak go założył i ponownie spojrzał na czarne stworzenie*
[20:48:33] Sollux(Homestuck)/Celt : *wrócił z kuchni z naprędce zrobioną kanapką, zgłodniał akurat* ... *zerk na sytuację* A ten tu skąd? *z pudełka, geniuszu*
[20:49:00] Piper(Percy 2)Sani : Dobry... Mam nadzieję, że żadne z was nie wkurzyło ostatnio boga, czy to greckiego czy rzymskiego... Dosyć mam walki na ten tydzień...
[20:49:46] @ Aladdin(Magi)/JCTupacz : Bossa? Mogę pomóc! To na pewno nie Judal ani Hakuryuu Ren więc może pomóc
[20:50:06] Jack(Creepypasta)/Sparta : * Przyuważył że ktos spytał się go chyba o imię i niegrzecznie byłoby nie odpowiedzieć. Uszłoby to za nietakt a on musiał być przyjacielem wszystkich! Odstawił kucyka i zniknął w czarnym dymie by za moment znaleźć się za pytającym, lewitując i kładąc swoją szponiastą łapę na jego ramieniu * Kim? Jestem Roześmienym Jackiem! Przyjacielem!
[20:51:25] Eniripsa(Dofus)/Falka : Nie znam żadnych bogów takich, mam tylko swojego *ciekawe ilu tych bogów jest*
[20:51:31] @ Yuuki(SAO II)/Nau : A to nie wiem, o kim mówisz. Zarejestrowali się ostatnio? *w sumie, zobaczyła Solluxa z kanapką, więc wysunęła skrzydła i podleciała, żeby zwinąć kanapkę*
[20:51:47] @ Hirato(Karneval)/Yass : *odsunął się natychmiast, czujny i niepewny, zwracając się ku niemu całą swoją osobą* Jesteś przyjacielem, czemu mam Ci w to uwierzyć?
[20:52:31] Sollux(Homestuck)/Celt : *dziwnie z tym wygląda, ale na widok podlatującej dziewczyny wsunął całą kanapkę do ust. Nic nie dostaniesz*
[20:52:54] Piper(Percy 2)Sani : Uff, całe szczęście. *ale wyciągnęła sztylet, w pogotowiu, gdyby nagle jakaś harpia się zjawiła*
[20:53:22] Jack(Creepypasta)/Sparta : Bo...bo tak mnie zaprogramowano! * Tutaj pokazał na sufit wymownie pokazując przez kogo- boga. Lecz którego i po co to już inna sprawa. Pewnie był czymś w rodzaju anioła, ale z faktu że jest taki szpetny w końcu go wywalili XD*
[20:53:24] @ Aladdin(Magi)/JCTupacz : Zarejestrowali? Co? *zdziwiony*
[20:54:11] @ Yuuki(SAO II)/Nau : No, konto założyli. Czy przenieśli się z innej gry? *kanapko, wróć D: Przytuliła się do Solluxa, nadal lewitując* Ja też chcę~
[20:55:04] @ Hirato(Karneval)/Yass : Udowodnij mi, że nie zrobisz nikomu krzywdy.
[20:56:15] @ Aladdin(Magi)/JCTupacz : *podbiegł do Yuuki* Co to gra?
[20:56:40] Sollux(Homestuck)/Celt : *wtf, odczep się* ...zostaw.
[20:56:51] Eniripsa(Dofus)/Falka : *przysiadła sobie na jednej z kanap, była bardzo wygodna. Chyba nie byłą tu zbyt potrzebna, nikt nie wyglądał na chorego*
[20:57:23] @ Yuuki(SAO II)/Nau : *to jest dzieciak, nie odczepi się* Nie~ *pokazała Turkowi ekrany* No, Alfheim Online. Nie mów, że nie słyszałeś.
[20:58:28] Fluffle Puff(MLP)!kielich : Prrrt! *podbiega teraz do Eniripsy* c:
[20:58:30] Sollux(Homestuck)/Celt : *próbuje odczepić. Ciesz się, że nie potraktował Cię jaką błyskawicą... jeszcze*
[20:59:34] Piper(Percy 2)Sani : *przysiadła się do Enriposy* A tak w ogóle... nie wiesz, co to za spotkanie dzisiaj? Nikogo nie kojarzę...
[20:59:46] @ Aladdin(Magi)/JCTupacz : *patrzy na nia zdziwiony i kręci głową*
[20:59:47] Eniripsa(Dofus)/Falka : *zerka w dół i uśmiecha się* Hej, słodziaku *pogłaskała różowe stworzonko*
[21:00:00] @ Aladdin(Magi)/JCTupacz : To coś do jedzenia? Albo to cycuszki?
[21:00:12] Eniripsa(Dofus)/Falka : *a, spojrzała na Piper i pokręciła głową* Też nikogo nie poznaję.
[21:00:14] Fluffle Puff(MLP)!kielich : c: *cieszy mordkę, takie toto nieszkodliwe*
[21:00:27] @ Yuuki(SAO II)/Nau : *puściła w końcu* Nie, to nic do jedzenia. Nie wiesz, co to Sword Skill?
[21:01:35] Jack(Creepypasta)/Sparta : Oh...*Wyglądał za zbitego z tropu. Nie miał przygotowanej odpowiedzi na takie pytanie, ba, nie wiedział co zrobić* To...jak udowodnić! Już wiem! Zrobie wam wszystkim lizaki smakowe, dobrze?! *Z arszenikiem, speszial for Yass C: *
[21:01:44] Sollux(Homestuck)/Celt : *sukces! Otrzepał się, ale nie odszedł, tylko się przysłuchuje. Nie to że sam gra, skąd... Nie, to wyrafinowany programista, tak*
[21:01:59] @ Aladdin(Magi)/JCTupacz : *kręci nadal głową*
[21:02:13] Piper(Percy 2)Sani : Może by zorganizować piknik by wszyscy się poznali? Mam przy sobie róg obfitości, nie musimy martwić się o jedzenie~
[21:02:42] Eniripsa(Dofus)/Falka : Masz fajne futerko *głaszcze dalej pucyka* Róg obfitości? A co to jest? *zerk na Piper*
[21:03:30] @ Hirato(Karneval)/Yass : ... Nie ruszaj się najpierw *ujął cylinder i podrzucił nim. Cylinder zrobił się mniejszy, a z niego wyleciał jeden ciemny kształt, który po chwili zamienił się w dziwną, podobną do dziesięcioletniej czarnowłosej dziewczynki z jednym okiem zasłoniętym arkanami. Dziewczynka zaczęła fruwać wokół demona*
[21:04:30] @ Hirato(Karneval)/Yass : {Sparta, ona tak wygląda jak tu - [You must be registered and logged in to see this link.] }
[21:04:40] Fluffle Puff(MLP)!kielich : P: *dał liza Enripsie, tak w twarz*
[21:04:42] @ Yuuki(SAO II)/Nau : *wyjęła miecz* Mogę pokazać.
[21:05:03] Piper(Percy 2)Sani : No... nie kojarzysz tego przedmiotu? *pokazała Eniripsie* Z niego wyskakuje jedzenie... Czasami można go użyć jako broni,, ostatnio pewnien cyklop oberwał całym stosem bananów i ciastek z kremem
[21:05:17] @ Aladdin(Magi)/JCTupacz : *kasnął w dłonie* Chętnie
[21:05:30] @ Yuuki(SAO II)/Nau : Hm, a co mogę tu zniszczyć?
[21:05:46] Sollux(Homestuck)/Celt : *on do mieczy tak niezbyt, to idzie sięrozejrzeć, co tu się wyczynia* ...cyklop? *zatrzymał się przy kanapie. Czy gdzie tam Piper siedziała*
[21:06:39] Eniripsa(Dofus)/Falka : Łeee *śmiech i ociera twarz ze śliny pucyka* Czyli to magiczny przedmiot, tak?
[21:07:24] Jack(Creepypasta)/Sparta : * Jack uśmiechnął się niczym dziecko i zaczął wodzić wzrokiem za tą dziewczynką, nie raz chcąc ją złapać. Miał pióra przyczepione do ramion, które podczas lewitowania wdzięcznie falowały. Poprawił dłonią swoje roztrzepane włosy, poleciał z nich kurz i pająki. Obrzydlistwo. Wyszczerzył zęby. Szpony i kły zapewne wzbudzały nutkę niepokoju, wzrok jego się zmienił nie do poznania- oto przed nim była dziewczynka, dziecko, niedoszła ofiara*
[21:07:24] Piper(Percy 2)Sani : Tak. *obserwuje kucyka*
[21:08:26] Sollux(Homestuck)/Celt : I co z nim? *wyjątkowe zainteresowanie, bo sam ma opiekuna-cyklopa... w pewnym sensie*
[21:08:44] @ Aladdin(Magi)/JCTupacz : Um... *pomyślał przez chwilę i machnął różdzką- laską i pojawił się wielki lkawał lodu* Prosze *uśmeich do Yuuki*
[21:09:39] Eniripsa(Dofus)/Falka : *spojrzała na dziwną istotę, która do nich podeszła. Nigdy nie widziała kogoś takiego* Właśnie, co z tym cyklopem?
[21:10:36] @ Hirato(Karneval)/Yass : *Banshee, bo tak nazywała się ta odmiana technologii, jednak unikała złapania. Obleciawszy parokrotnie stwora wróciła do swego właściciela, po czym wniknęła w cylinder posłusznie, a samo to nakrycie głowy się powiększyło. Hirato sam uniósł brwi, jakby lekko zaskoczony, jeno po chwili się grzecznie uśmiechnął* Rób co chcesz... Ale będę miał Cię na oku, gdybyś próbował kogoś skrzywdzić. *lekko się skłonił i cofnął*
[21:13:23] @ Yuuki(SAO II)/Nau : *skłoniła się lekko* A więc do dzieła. *miecz błysnął na fioletowo i nastąpiła szybka seria jedenastu uderzeń. Cóż, praktycznie nic ni zostało*
[21:13:34] Piper(Percy 2)Sani : No... nieźle się zdziwił, gdy oberwał takim bananem w oko... Choć nie wyglądało to zbyt pięknie. Ale potem wspólnymi siłami wraz z przyjaciółmi udało nam się go pokonać. Rozsypał się w pył i mam nadzieję, że na długo trafił do Tartaru
[21:13:45] Jack(Creepypasta)/Sparta : * Przechylił głowę niczym szczenie i zachichotał, zakrywając zęby dłonią. Przecież..te maniery wydawały się takie śmieszne! Sam skłonił się również z uśmiechem, widać ze bawił się nieźle po czym zrobił fikołka do przodu przenikając przez elegancika niczym duchy w co po niektórych filmach. To było okropne uczucie zapewne. Podreptał do innych, chcąc się przywitac i zostać ich przyjacielem. Kto wie czy ktoś nie ma z nich dziecka..~ *
[21:14:14] @ Aladdin(Magi)/JCTupacz : *szeroko otworzył oczy i poklaskał jej radośnie* Brawo! To było niesamowite!
[21:14:21] @ Aladdin(Magi)/JCTupacz : Zupełnie jak wujaszek SIndbad!
[21:14:52] Sollux(Homestuck)/Celt : ...co? Tak po prostu go zniszczyliście...? *szok* A niech was coś by wzięło. *mruknął i spojrzał na Eniripsę* Co, nie widziałaś nigdy trolla?
[21:15:55] @ Hirato(Karneval)/Yass : Ugh... *tak, na chwilę się skrzywił, bo było nieprzyjemne. Cho może nie aż tak, jak walka z przerośniętą varugą... Spojrzał w stronę, gdzie przed chwilą trwały popisy szermierki~*
[21:16:31] @ Yuuki(SAO II)/Nau : *skłoniła się* Dziękuję. To dobrze, że Ci się podobało~ A Sindbad musi być niezwykłyt.
[21:16:47] Eniripsa(Dofus)/Falka : Trolla? Jesteś trollem? U mnie trolle wyglądają zupełnie inaczej o:
[21:17:44] Piper(Percy 2)Sani : Ach... *zgięła trzy palce i wykonała gest, jakby odpychała coś od siebie* On zagrażał obozowi, musieliśmy go zniszczyć, inaczej on skrzywdziłby nas
[21:17:53] @ Aladdin(Magi)/JCTupacz : Wujaszek Sinbad jest władcą siedmiu móz i panuje nad siedmioma dżinami
[21:18:13] Darth Sidious/Eesti : *gdzieś tam jest*
[21:18:16] Jack(Creepypasta)/Sparta : * Lewitował szukając kogokolwiek do rozmowy. Chciał by ktoś spróbował jego smakołyków, źle się czuł z tym że nikt ich nie spróbował i nie ocenił. Szukał pochwał*
[21:18:24] Człowiek Qra(L.O.P.Z.) : // [You must be registered and logged in to see this link.]
[21:18:29] Sollux(Homestuck)/Celt : Ale... *fuknął i już nie komentował słów Piper* Tak, jestem trollem. Problem?
[21:18:53] Człowiek Qra(L.O.P.Z.) : // a wzrost to nieco przerośnięta kura
[21:19:01] @ Yuuki(SAO II)/Nau : Hm, przegapiłam tego questa *albo go nie było. Zerkneła na lewitującego Jacka*
[21:20:11] @ Aladdin(Magi)/JCTupacz : *spojrzał na Jacka szybko ale jakby posświadomie schował sie za Yuuki - magoi mu rzekło że lepiej uciekać*
[21:20:21] @ Hirato(Karneval)/Yass : *póki co, pilnuje porządku, bo userka ciut zajęta*
[21:20:51] Eniripsa(Dofus)/Falka : Dopóki nikogo nie atakujesz to nie ma żadnego problemu *odpowiedziała mu*
[21:21:01] Człowiek Qra(L.O.P.Z.) : * Co to jest tam na niebie? To ptak? To samolot? Nie! To człowiek Qra właśnie wbił oknem rozbijając szybę i kawałek ściany. Taka siła* KTÓRY DRES MI PODSKOCZY?!
[21:21:01] Darth Sidious/Eesti : *znika*
[21:21:42] Zetsubou Sensei (SZS)/Seb : // [You must be registered and logged in to see this link.] Ja bym mu dała ze 175cm wzrostu
[21:21:50] Jack(Creepypasta)/Sparta : *Pomachał dziewczynie i podleciał do Aladdina i chciał mu wręczyć cukierka. Wygiął swoje ciało wręcz nienaturalnie, pewnie jakby był człowiekiem pękłby mu kręgosłup* No czeeeść maluszku, nie chcesz mojego lizaczka?
[21:21:54] Sollux(Homestuck)/Celt : *poprawiał okulary akurat, ale ten hałas go wytrącił z równowagi i aż mało nie strącił sobie okularów z nosa* ...?!
[21:22:41] Fluffle Puff(MLP)!kielich : ^^ *mizia się do Enripsy*
[21:23:11] @ Yuuki(SAO II)/Nau : Ehm...a ty to kto? *nadal trzyma miecz w ręce*
[21:23:11] Piper(Percy 2)Sani : Co to jest? *poderwała się, nóż przygotowany do ewentualnego ataku*
[21:23:59] Eniripsa(Dofus)/Falka : *głaszcze kucyka po futerku. I zerka na nowego*
[21:24:31] @ Aladdin(Magi)/JCTupacz : *chow za Yuuki* Nie dziękuję proszę Pana
[21:24:48] Jack(Creepypasta)/Sparta : *Spojrzał na miecz i przejechał po ostrzu swoim językiem. Zadowolony stweirdził że jest ostry. Mruknął z aprobatą* Jestem przyjacielem~
[21:25:07] Człowiek Qra(L.O.P.Z.) : *patrzy na wszystkich z wyższością, chociaż był najniższy* Macie jakiś problem?! Ja wam uratuje świat przed najstraszniejszym kosmitą w kosmosie....pimpusiem! *i tu powinna pojawić sie groźna błyskawica zza oknem*
[21:26:02] @ Yuuki(SAO II)/Nau : Tak? Jakoś się nie przedstawiłeś...*miecz znów błysnął na fioletowo*
[21:26:02] Sollux(Homestuck)/Celt : *co tam za oknem, strzelił palcami i macie czerwono-niebieskie błyskawice, pasi?*
[21:26:05] @ Hirato(Karneval)/Yass : ...?! *cofnąłsię od impetu latającego człowieka-drobiu* ...
[21:26:24] @ Aladdin(Magi)/JCTupacz : Rukh mówi co innego...
[21:27:41] Człowiek Qra(L.O.P.Z.) : *zerk na Hirato*... Jesteś jednym z dresów z osiedla? *szuka butelki po piwie, by doktor X mógł znaleźć obcych*
[21:28:15] Jack(Creepypasta)/Sparta : Jack, po porstu jestem Jack *Uśmiechnął się kącikiem ust* A ty pięknia jak się zwiesz? *Zechciał jej wręczyć kota wypełnionego cukierkami. Ot tak spontanicznie*
[21:29:03] @ Yuuki(SAO II)/Nau : *zerknęła ostrożnie na kota i wzięła go delikatnie* Konno Yuuki.
[21:29:25] Piper(Percy 2)Sani : *patrzy na kurę* Nie mówcie, że to jakiś robot Leo... *jęknęła*
[21:29:30] @ Hirato(Karneval)/Yass : ... nie. Ale my się chyba nie znamy, czyż nie~?
[21:30:19] Jack(Creepypasta)/Sparta : Konno? Ojej! Jakieś takie śmiechowe to imię *Oblizał usta*
[21:30:54] Sollux(Homestuck)/Celt : *obserwuje to kurowate, na wszelki wypadek*
[21:31:09] Zetsubou Sensei (SZS)/Seb : *Przyszedł. A wraz z nim mroczna aura.* ...Dzień dobry.
[21:31:26] @ Aladdin(Magi)/JCTupacz : *Spojrzał na kurczaka - " JEDZENIE!"*
[21:32:01] Eniripsa(Dofus)/Falka : Dobry wieczór *przywitała nowego gościa*
[21:32:15] Człowiek Qra(L.O.P.Z.) : Nie znamy? Ty nie wiesz kto ja jestem? *podlatuje mu odtwarza by byli na równi i wskazuje na klatę gdzie jest wielkie Q* TO powinno mówić wszystko
[21:32:49] @ Yuuki(SAO II)/Nau : To akurat jest nazwisko *jakby nie patrzeć, z jej perspektywy*
[21:32:53] Sollux(Homestuck)/Celt : *aż spojrzał na swoją koszulkę ze znakiem* ...no co ty nie powiesz?
[21:34:54] @ Hirato(Karneval)/Yass : Niestety *grzeczny uśmiech i cofnął się o krok, by zachować stosowną odległość* Ale wiele mi to nie mówi, czy to problem? c: *kątem oka zarejestrował kolejną osobę, ale tak jakby jest zajęty*
[21:35:35] Człowiek Qra(L.O.P.Z.) : ... To jest "Q"... Jak Qrde Qra!
[21:35:55] @ Aladdin(Magi)/JCTupacz : *spojrzał po ludziach?*
[21:36:16] Eniripsa(Dofus)/Falka : *to Eniripsa wyszłą bo była niepotrzebna*
[21:36:28] * Hirato(Karneval)/Yass MG mówi: Jeśli ktoś chce zmieniać postać, to teraz jest okazja. Tylko te same warunku, co wcześniej.
[21:36:58] @ Hirato(Karneval)/Yass : Wciąż wiele mi to nie mówi. Może jednak Twoja sława nie jest aż ta popularna? c: *niewyparzony język troszkę*
[21:37:23] Piper(Percy 2)Sani : *ściska w ręku Katoptris (sztylet)* ...
[21:37:32] @ Hirato(Karneval)/Yass : *aż tak
[21:37:39] Jack(Creepypasta)/Sparta : ...Serio? Ojej! To takie dziwne. Czemu tak sie odwrotnie przedstawiasz?
[21:37:48] @ Aladdin(Magi)/JCTupacz : *szuka kobitek wzrokiem*
[21:38:04] Pikachu(Pokemon)/Falka : [ [You must be registered and logged in to see this link.] 30 cm wzrostu]
[21:38:29] Sollux(Homestuck)/Celt : *przypomniał sobie, że chyba zostawił laptop w kuchni. On tam ma tajne dane, kody i w ogóle, poleciał odzyskać swoją własność*
[21:38:43] Pikachu(Pokemon)/Falka : *no, to przyszło takie małe, słodkie maleństwo. Nie wie gdzie jest, ale tu masa dziwnych stworzeń*
[21:39:19] @ Yuuki(SAO II)/Nau : Bo tak się u mnie przyjęło...*odsuw*
[21:40:04] @ Aladdin(Magi)/JCTupacz : *zobaczył Piper.... * Cycuszki~~~~~*i Aladyn nie wiele myślać wskoczył na klatkę Piper wtulając się do piersi* CYCUSZKI! CYCUSZKI! CYCUSZKI!
[21:40:05] Jack(Creepypasta)/Sparta : N-na prawde? To jak daleko ty mieszkasz?
[21:40:55] Zetsubou Sensei (SZS)/Seb : *Patrzy na żółte stworzenie (Tak, na Pikachu)*
[21:41:17] Pikachu(Pokemon)/Falka : Pikapi *uśmiechnął się do mężczyzny*
[21:41:20] Piper(Percy 2)Sani : kyaaa! Spadaj, potwo.... dziecko? *mało brakowało, a Aladyn zostałby zraniony...* C-co ty wyprawiasz?
[21:41:39] Sollux(Homestuck)/Celt : *wrócił z laptopem, przyciskając go do siebie. A mógł, cholera, wziąć jakiś plecak czy coś* ...a temu co? *o Aladdinie*
[21:42:21] Człowiek Qra(L.O.P.Z.) : ... A piwo masz? *zbity z tropu. Nikt go nie zna ...*
[21:42:23] @ Aladdin(Magi)/JCTupacz : Cycuszki! *wtula się* takie mięciutkie!~~ Uwielbiam takie
[21:43:02] Zetsubou Sensei (SZS)/Seb : *Tak, jakby to robiło na nim wrażenie.* Czym ty jesteś?
[21:43:29] Pikachu(Pokemon)/Falka : Pikachu pi *przedstawił się xD*
[21:44:02] @ Hirato(Karneval)/Yass : Niestety, nie posiadam, gustuję w winach~ *szerszy uśmiech*
[21:44:41] Sollux(Homestuck)/Celt : *jak pójdzie jeszcze raz do kuchni, to im coś przyniesie. Na razie patrzy po towarzystwie*
[21:45:01] Piper(Percy 2)Sani : *odsuwa go od siebie* Nie przesadzasz? *chwilka namysłu* A teraz mnie zostawisz, spokojnie będziesz stał na ziemi... *ach, te plusy czaromowy*
[21:45:08] Zetsubou Sensei (SZS)/Seb : *Podniósł Pikachu* Jesteś myszą, chomikiem, królikiem, czym?
[21:45:34] Pikachu(Pokemon)/Falka : Pika? *łepek w bok przechylił i patrzy na mężczyznę. Zastrzygł uszkiem*
[21:46:17] @ Aladdin(Magi)/JCTupacz : *Rozkazywanie Magiemu? Serio? Patrzy na nią* Rukh panią lubią
[21:47:00] Człowiek Qra(L.O.P.Z.) : ...wina? A idź pan! ...widział pan kosmitów?
[21:47:18] Jack(Creepypasta)/Sparta : *Zamyślił się i po chwili obejrzał za siebie, na pudełko. Zasalutował i gdy pudełko zaczeło grać na nowo ,,pop goes weasel'' musiał zniknać*
[21:48:07] @ Hirato(Karneval)/Yass : *rozejrzał się* Dziś dane mi widzieć jedne z najdziwniejszych istot, które z całą pewnością nie przechodziły zwykłej mutacji...
[21:48:11] Zetsubou Sensei (SZS)/Seb : Aha, nie umiesz mówić. *Bardziej stwierdził, niż zapytał. Tyknął stworzonko w nos*
[21:48:32] @ Yuuki(SAO II)/Nau : W Japonii mieszkam *nadal się pilnuje, na wypadek ataku*
[21:48:51] Piper(Percy 2)Sani : Rukh? A co to jest?
[21:48:53] Pikachu(Pokemon)/Falka : Pi pika pikachu *przecież on mówi. Nie słychać? Gap na palec na jego nosie*
[21:49:18] Sollux(Homestuck)/Celt : *chyba usłyszał słowa Hirato* ...żadnej mutacji. Zresztą, i kto to mówi.
[21:49:56] Zetsubou Sensei (SZS)/Seb : *No ale nie mówi po ludzku* Może umiesz pisać? *Głupi pomysł. tyk tyk.*
[21:50:28] Pikachu(Pokemon)/Falka : Pika *pokręcił łepkiem i odsunął łapką jego dłoń*
[21:50:45] Człowiek Qra(L.O.P.Z.) : ...Te, gadaj mnie tu po ludzku! *przygotowuje pięści*
[21:51:48] @ Aladdin(Magi)/JCTupacz : To dusze ludzi, którzy żyli i będą żyć. Rukh otacza cały świat i sprawia by wszystko dobrze się rozwijało. Są białe rukh które służą ludzią i czarne rukh które jest rukh przeklętym i nie może wrócić do białego rukh. Rukh to moi przyjaciele
[21:52:05] @ Hirato(Karneval)/Yass : *zerknął na szaroskórego rogacza z ironią* Za przeproszeniem, chłopcze, ale w moich rejonach ludzie są podobni bardziej do mnie, niż do Ciebie. *i wrócił oczyma do Qry* Odpowiedź na twoje pytanie brzmi: nie, nie widziałem.
[21:53:09] Sollux(Homestuck)/Celt : *warknął coś pod nosem, z oczu na chwilę strzeliły iskry, ale jeszcze się zachowuje* Czyli różne światy. rozumiem.
[21:53:26] Zetsubou Sensei (SZS)/Seb : Szkoda, że nie rozumiem tych dźwięków, które wydajesz... *Zbliżamy się do jego specjalności - próby powieszenia się - bo ma doła.*
[21:53:45] Człowiek Qra(L.O.P.Z.) : No! Było mnie tak od razu * a już miał być wpier...* *rozgląd rozgląd*
[21:53:46] Piper(Percy 2)Sani : Acha... trochę jak lary? Hm... chyba niebardzo... A tych Rukh białych jest więcej, prawda?
[21:54:11] @ Yuuki(SAO II)/Nau : *rozejrzała się, bo została sama*
[21:54:48] Pikachu(Pokemon)/Falka : Pika pi? *przechylił łepek*
[21:55:22] @ Aladdin(Magi)/JCTupacz : Tak *uśmiech wesoły* Ale czarnych rukh rośnie coraz więcej.
[21:56:57] Piper(Percy 2)Sani : To tak jak potworów jest coraz więcej... Mam nadzieję, że na razie tytani sobie odpuszczą, wystarczą dwie wielkie przepowiednie spełnione jedna po drugiej...
[21:57:09] Zetsubou Sensei (SZS)/Seb : Nawet nie wiem, o co mnie pytasz. To takie żałosne, nie potrafię zrozumieć tego żółtego królika! Nie mam ochoty żyć! *Odłożył Pikachu, wlazł na stołek, sięgnął po pętlę, która pojawiła się tutaj znikąd i założył ją na szyję*
[21:57:34] @ Aladdin(Magi)/JCTupacz : przepowiednie? Ja się na razie martwię o Alibabę.. Mojego przyjaciela
[21:57:44] Fluffle Puff(MLP)!kielich : *a różowa kulka gdzieś polazła*
[21:58:08] Pikachu(Pokemon)/Falka : *podreptał do stołka i spojrzał na mężczyznę do góry* Pika pi pikachu *szturcha*
[21:58:13] Sollux(Homestuck)/Celt : *zerknął na dziewczynę, która wcześniej molestowała go o kanapkę* ...hm.
[21:58:30] @ Yuuki(SAO II)/Nau : No co? *spytała Solluxa, machając uszami*
[21:58:46] @ Hirato(Karneval)/Yass : *zerknął tylko za szarą istotą i lekko zmrużył oczy, rozważając to, co on powiedział. Podszedłdo niego* Co masz na myśli, mówiąc o różnych światach?
[21:58:48] Piper(Percy 2)Sani : Alibabę? O nim też krążą jakieś przepowiednie? Nic przyjemnego... Wiem z doświadczenia.
[21:59:24] @ Aladdin(Magi)/JCTupacz : Boję się że go Harukyuu zabił
[22:00:29] Sollux(Homestuck)/Celt : *oho, ktoś tu do niego podszedł. Spojrzał na gościa* ...tyś chyba nie z tego nazywanego Alternia, co?
[22:01:24] @ Hirato(Karneval)/Yass : Być może Chciałbym jedna wiedzieć więcej o tych różnych światach, o których mówisz.
[22:01:39] Zetsubou Sensei (SZS)/Seb : *Nie mam pojęcia, jak to się stało, ale Pikachu przewrócił stołek, nasz Sensei się przewrócił, pętla zacisnęła się na jego szyi i się zerwała, a Sensei wylądował z twarzą na podłodze.* . . . *Podniósł się szybko.* A co, gdybym zginął?!! *Patrzy nienawistnym wzrokiem na Pikachu*
[22:01:46] @ Yuuki(SAO II)/Nau : *podleciała do Hirato i Solluxa*
[22:01:47] Piper(Percy 2)Sani : Mogłabym zapytać Nico, syna Hadesa, on często wyczuwa, gdy ktoś umiera. Ale... Ale stąd do obozu jest dosyć daleko, a dla półbogów lepiej, gdy nie mają telefonów, im silniejsi jesteśmy, tym bardziej wyczuwają nas potwory... A komórka to jak wielki neon głoszący "Tutaj jestem"
[22:02:21] Cecil(WTNV)!kielich : [ [You must be registered and logged in to see this link.] ogólnie wygląd postaci jest dosyć... płynny]
[22:02:23] Pikachu(Pokemon)/Falka : Pika pikachu pi chu *nadymał policzki i gniewna minka. Samchciał się powiesić*
[22:02:30] Człowiek Qra(L.O.P.Z.) : *szuka chłopaków z osiedla*
[22:03:39] @ Aladdin(Magi)/JCTupacz : Co to telefon?
[22:03:53] Zetsubou Sensei (SZS)/Seb : Nadal nie rozumiem. *Pewnie zaraz zapomni i znowu spróbuje*
[22:03:56] @ Hirato(Karneval)/Yass : *zarejestrował przy okazji dziewczę w swoim ulubionym kolorze. Uśmiechnął się do niej grzecznie*
[22:04:18] Sollux(Homestuck)/Celt : ...może najpierw ty byś coś o swoim powiedział? *bo niby z jakiej racji on ma opowiadać wszystko i... może jeszcze Hirato mu wszystko zniszczy? Soll zmróżył podejrzliwie oczy*
[22:04:48] @ Yuuki(SAO II)/Nau : *skłoniła się lekko, zerkając na dziwnego pana. Schowała miecz, na wszelki wypadek*
[22:04:52] Pikachu(Pokemon)/Falka : Pi pika *poklepał go w nogę. Takie "nic nie szkodzi"*
[22:05:06] Piper(Percy 2)Sani : Ty tak na serio? Emm.. Telefon to takie urządzenie przenośne, przez które można komunikować się z innymi
[22:05:10] Cecil(WTNV)!kielich : *do cb wszedł średniego wzrostu mężczyzna o blond włosach i z trzecim okiem. To, co go jeszcze charakteryzowało, to poruszające się tatuaże i ogólnie dziwna aura. Był ubrany bardzo schludnie, na szyi miał zawieszone słuchawki, a w ręku dzierżył magnetofon wraz z mikrofonem* ... co wy robicie w moim studiu? Zaraz... *rozejrzał się* ... to nie jest moje studio...
[22:07:10] @ Aladdin(Magi)/JCTupacz : Oh... *patrzy na nią* To tak jakbym korzystał z magi przepowiadania albo z tego urządzenie ograniczania magoi
[22:07:33] Zetsubou Sensei (SZS)/Seb : Ehh... *Pogłaskał stworzonko. I tak nikt nie zwraca uwagi.*
[22:08:06] Pikachu(Pokemon)/Falka : *podstawił bardziej łepek do głaskania* Pikaa~ *uśmiech*
[22:08:24] @ Hirato(Karneval)/Yass : *on pozostawił sobie laskę, tak na wszelki wypadek. Przyuważył wytatuowanego mężczyznę i tylko uniósł brwi* Dzień dobry... *odparł mu na to, nim wrócił do "swojego" towarzystwa* Oi oi... Zapytałem o sens słów wielu światów, wszak nigdy u nas nie osiągnięto możliwości zakrzywiania czasoprzestrzeni na tak wielką skalę~
[22:09:44] @ Yuuki(SAO II)/Nau : Em, witam *mrukneła do nowoprzybyłego, ale schowała się za Hirato*
[22:10:29] Piper(Percy 2)Sani : Magii przepowiadania? *zerknęła na swój sztylet, na szczęście tym razem zobaczyła jedynie swoje odbicie* Nie, to chyba nie całkiem tak... z resztą tego urządzenia nie znam, ale telefon służy do tego, że możesz do kogoś zadzwonić, zapytać, co u niego... *obserwuje uważnie nowego*
[22:10:38] Sollux(Homestuck)/Celt : A mnie chodzi o to, że w moim świecie są tylko tacy jak ja. Takich jak ty tam nie zobaczysz... *obejrzał się na chwilę na nowego, ale zaraz znów wpatrywał się w Hirato. Tak, nadal mu nie ufa, tym bardziej po tekście o zakrzywianiu czasoprzestrzeni*
[22:12:20] @ Hirato(Karneval)/Yass : To musi być ciekawy świat~ ^.^ Niestety, u mnie nie ma szaroskórych, są ludzie zwykli i wyszkoleni do walki oraz mutanci~
[22:12:47] @ Aladdin(Magi)/JCTupacz : *zbyt zajęty gapieniem się na cycki rozmowę z Piper* Yamuraiha umie magie przepowiadania
[22:13:29] Zetsubou Sensei (SZS)/Seb : *Stworzonko okazało się być milusie i miękkie, to głaszcze dalej*
[22:14:31] Sollux(Homestuck)/Celt : *brew mu drgnęła na hasło "mutanci", ale jak trolli tam nie ma, to nie o nim ni o jego gatunku, logika* Świat jak świat... Bywało lepiej.
[22:14:47] Piper(Percy 2)Sani : *tia...* Yuma... A myślałam, że to w grece są dziwne nazwy... *tak, ona pomyślała, że to może być nazwa grupy, nie imię*
[22:14:55] Pikachu(Pokemon)/Falka : *rozanielona minka, on tak lubi głaskanie* Pika pi? *jest głodny, wskazał łapką na buzię
[22:15:19] @ Aladdin(Magi)/JCTupacz : Yamuraiha jest fajna! I ma takie wielkie fajne cycuszki~~
[22:15:38] Cecil(WTNV)!kielich : ... *nie pamięta, jak tu przybył. Nie pamięta, kim jest... On... On jest... jest po prostu Cecilem. Głosem Night Vale.* Ekhem. *chrząknął, po czym założył słuchawki na głowę i chwycił za mikrofon* Po pogodzie, czas na garść informacji... Drodzy słuchacze. Znalazłem się w miejscu. Dziwnym miejscu. Czy jest to w ogóle... miejsce? Istnieje w przestrzeni? Czy jest tylko wytworem mojej wyobraźni? ... zapytajmy naszych gości~! *podszedł dziarskim krokiem do Hirato*
[22:15:47] @ Yuuki(SAO II)/Nau : A jakie macie rasy? *zapytała, dalej się chowając*
[22:15:57] Człowiek Qra(L.O.P.Z.) : Kto ma cycki? *podleciał do Aladdina *
[22:16:48] Zetsubou Sensei (SZS)/Seb : Jesteś głodny? A co ty jadasz? *Podniósł stworzonko i wstał*
[22:17:11] Pikachu(Pokemon)/Falka : Pika *skinął lekko łepkiem, podniesiony machnął łapką* Pika pi.
[22:17:24] @ Hirato(Karneval)/Yass : *uśmiechnął się grzecznie do gościa z trzecim okiem, po czym PRZYPADKIEM pchnął szaroskórego rogacza do mikrofonu, samemu się cofając*
[22:17:51] @ Aladdin(Magi)/JCTupacz : Pani Yamuraiha! Uczyła mnie magi zanim trafiłem do Magnostadt
[22:18:07] Zetsubou Sensei (SZS)/Seb : Nie rozumiem. Pokażesz mi za chwilę. *Idzie do kuchni*
[22:18:13] Piper(Percy 2)Sani : Biust nie jest najważniejszy. Wiem, że dla części mojego rodzeństwa, dość znacznej niestety, wygląd jest istotny, ale... jako córka Afrodyty mogę ci powiedzieć, że są inne ważniejsze cechy każdego człowieka.
[22:19:08] @ Aladdin(Magi)/JCTupacz : Wiem wiem prosze pani. Ale cycuszki są takie fajne! *różowy na twarzy*
[22:19:11] Sollux(Homestuck)/Celt : *popchnięty* ...co ty odwalasz? *i znow te piękne dwukolorowe iskry z równie pięknych dwukolorowych oczków*
[22:19:31] @ Yuuki(SAO II)/Nau : Psują Ci się przewody *rzuciła do Solluxa*
[22:19:35] Pikachu(Pokemon)/Falka : Pi *no to czeka aż znajdą jedzenie*
[22:21:52] Zetsubou Sensei (SZS)/Seb : *Postawił Pikachu na stole i pokazuje mu różne jadalne rzeczy z kuchni. Jako pierwsze pokazuje marchewki.*
[22:21:59] Zetsubou Sensei (SZS)/Seb : To?
[22:22:09] Człowiek Qra(L.O.P.Z.) : Wolisz twardsze czy właśnie takie miękkie? *próbuje qlturalnej dyskusji*
[22:22:48] Cecil(WTNV)!kielich : *zerka na szaroskórego gościa* Co mógłby nam pan powiedzieć o tym miejscu?
[22:22:48] @ Aladdin(Magi)/JCTupacz : Mięciutkie i młodziutkie
[22:23:17] Piper(Percy 2)Sani : *na sztylecie pojawił się obraz kolejnych stworów* Jestem potrzebna gdzie indziej. Żegnam! *i wybiegła z cb*
[22:23:34] Sollux(Homestuck)/Celt : To nie przewody *rzucił jeszcze do Yuuki* ...o tym miejscu? Jest dziwne.
[22:23:40] @ Hirato(Karneval)/Yass : *nno, to jest bezpieczny. Ulotnił się w sumie też do kuchni i przejrzał, co tu jest, zerkając na tamtą dwójkę*
[22:24:19] Pikachu(Pokemon)/Falka : Pika *pokręcił łepkiem, że nie*
[22:24:43] Zetsubou Sensei (SZS)/Seb : Może to? *Jabłko*
[22:25:00] Pikachu(Pokemon)/Falka : Pika pi *szczęśliwy pyszczek i wyciąga łapki po jabłko*
[22:25:02] @ Yuuki(SAO II)/Nau : *idzie za Hirato, taki mini stalker*
[22:25:30] @ Aladdin(Magi)/JCTupacz : Pa prosze pani... *i potem rzekł do Qry* I gdzie ja teraz znajdę ładne i mięciutkie cycuszki... Te były milutkie
[22:25:32] @ Hirato(Karneval)/Yass : *po chwili zlokalizował butelkę wina. Zerknął, że dziewczyna idzie za nim* Alkoholu~?
[22:26:55] Cecil(WTNV)!kielich : Też tak uważam... Skąd pan jest?
[22:27:03] @ Yuuki(SAO II)/Nau : Nie, dziękuję, jeszcze nie mogę pić *nie ten wiek*
[22:28:01] Sollux(Homestuck)/Celt : ...a skąd p a n jest? *bo co to takie odpytki*
[22:29:34] Zetsubou Sensei (SZS)/Seb : *Podaje mu jabłko* Nawet nie było trudne~
[22:29:40] @ Hirato(Karneval)/Yass : Mhm~ A Tobie? *do tego jegomośca, co sięzajmował dziwnym żółtym stworkiem*
[22:30:32] Pikachu(Pokemon)/Falka : Pika pi chu *szczęśliwe, usiadł na stole i wcina jabłko z rozanieloną miną*
[22:30:56] Człowiek Qra(L.O.P.Z.) : Na osiedlu, no a gdzie? *wzruszył skrzydłami*
[22:31:24] Cecil(WTNV)!kielich : Ja? Cóż... niech sobie pan wyobrazi... przyjazną, pustynną miejscowość... inną, niż pozostałe. Wyjątkową. Night Vale.
[22:31:44] Zetsubou Sensei (SZS)/Seb : *Patrzy na Hirato.* Pan wybaczy, ale nie wiem, o co pan pytał.
[22:31:49] @ Aladdin(Magi)/JCTupacz : Co to osiedle?
[22:32:24] Sollux(Homestuck)/Celt : ...pustynna i przyjazna? *ton i mina z serii "Co pan, nie lał?"* Pff. *machnął ręką* Niech będzie. Ale i tak nie znam.
[22:32:43] @ Hirato(Karneval)/Yass : *w odpowiedzi podniósł butelkę wina, którą przywłaszczył sobie~*
[22:33:18] Pikachu(Pokemon)/Falka : *patrzy na Hirato z zaciekawieniem, wcinając jabłko*
[22:35:49] Cecil(WTNV)!kielich : Szkoda. Zapraszamy do Night Vale. Mamy bardzo bogatą ofertę turystyczną... jeśli się pan nie boi. *dodał nieco niższym, tajemniczym głosem*
[22:36:45] Zetsubou Sensei (SZS)/Seb : Dziękuję, ale odmówię. Wino mi nie służy. *Zakładając, że o to właśnie pytał*
[22:36:47] Sollux(Homestuck)/Celt : ...bać to się można moich, khm, znajomych. Co jeden to lepszy...
[22:37:07] Człowiek Qra(L.O.P.Z.) : To miejsce, gdzie jest całe twoje życie, gdzie są twoje ziomki z którymi możesz nawet reszte świata ochronić.
[22:37:59] @ Aladdin(Magi)/JCTupacz : Oh... Rozumiem. Ugo tak mi mówił *zaburczało mu w brzuchu* Głodny jestem
[22:38:04] @ Hirato(Karneval)/Yass : Jak sobie życzycie~ *to i otworzył butelkę i nalał sobie kieliszek trunku. Zaraz jednak jego telefon zabrzęczał, a on wyjął go z futerału przypiętego do pasa płaszcza* Ah, Akari~? Wybaczcie~ ^.^ *wyszedł pogadać*
[22:39:38] Cecil(WTNV)!kielich : Znajomych? To znaczy? *zaciekawił się*
[22:40:21] Pikachu(Pokemon)/Falka : *szama jabłko, przygląda się butelce ciekaw co w niej jest*
[22:40:23] Sollux(Homestuck)/Celt : To znaczy podobnych do mnie. *zastanowił się chwilę* Mniej lub bardziej.
[22:41:02] @ Yuuki(SAO II)/Nau : *powąchała ostrożnie* Meh, pachnie za mocno
[22:42:18] Zetsubou Sensei (SZS)/Seb : *Patrzy tam, gdzie patrzy stworzonko.* To jest wino. Sprawia, że człowiek jest bardziej emocjonalny i kręci mu się w głowie. *Tłumaczy*
[22:42:52] Pikachu(Pokemon)/Falka : Pika? *spojrzał na Senseia i znów na butelkę*
[22:43:06] Człowiek Qra(L.O.P.Z.) : To cho na kebsa!
[22:44:20] @ Aladdin(Magi)/JCTupacz : Kebab? TAK! CHCE!
[22:44:33] Cecil(WTNV)!kielich : Mówisz, że jest więcej takich jak ty?
[22:45:10] @ Yuuki(SAO II)/Nau : To ja napiję się czegoś innego...*przeszukała szafki*
[22:45:13] Sollux(Homestuck)/Celt : Razem ze mną jest nas dwunastka. Kiedyś było nas więcej... *nie, nie opowie więcej*
[22:46:00] Zetsubou Sensei (SZS)/Seb : A na takie małe stworzonko, jak ty, zadziałałoby pewnie jeszcze mocniej. *Pogłaskał Pikachu*
[22:46:52] Cecil(WTNV)!kielich : Co się stało, jeśli mogę spytać?
[22:47:47] Człowiek Qra(L.O.P.Z.) : To sie dogadaliśmy! *leci szybko do kuchni. Nie trafia w drzwi, przez co jest dziura w ścianie...no cóż*
[22:47:52] @ Hirato(Karneval)/Yass : *wraca tymi drzwiami od kuchni, co wcześniej wyszedł, chowając komórkę z nieskrywanym rozbawieniem*
[22:48:13] Sollux(Homestuck)/Celt : *rozejrzał się dość nerwowo, ale chyba teren czysty* ...podobno kiedyś Wiedźma wypędziła wszystkie starsze trolle i zostawiła tylko najmłodsze na naszej planecie.
[22:48:15] @ Hirato(Karneval)/Yass : *wraca, a tu taka torpeda. Zastygł z kieliszkiem w dwóch palcach*
[22:49:00] @ Yuuki(SAO II)/Nau : *rozwinęła skrzydła i podskoczyła pod sufit, co by nikt jej nie uderzył*
[22:49:12] Pikachu(Pokemon)/Falka : Pika? *przechyla łepek do głaskania*
[22:51:21] @ Aladdin(Magi)/JCTupacz : *biegnie do kuchni za Qrą*
[22:52:11] Zetsubou Sensei (SZS)/Seb : Bo ty jesteś taki mały i taka porcja jak dla człowieka zadziałałaby na ciebie 10 razy mocniej. *Głasku, głasku*
[22:53:03] Człowiek Qra(L.O.P.Z.) : *lata wszędzie i szuka składników rozwalając nieco kuchnie*
[22:53:33] Pikachu(Pokemon)/Falka : *a on chętnie by spróbował, ale skoro człowiek mówi, że niebezpieczne* Pika.
[22:54:12] @ Aladdin(Magi)/JCTupacz : *patrzy co robi ptaszek... z dziwną miną*
[22:54:29] @ Hirato(Karneval)/Yass : *podszedł i trącił laską Qrę... dość mocno* Spokój.
[22:54:51] @ Yuuki(SAO II)/Nau : *pod sufitem*
[22:55:05] Cecil(WTNV)!kielich : *nagle za jego plecami pojawiły się dziwne... macki. I oczy mu się zaczęły świecić.*
[22:55:52] @ Aladdin(Magi)/JCTupacz : D8 Nie rób krzywdy tego ptaszkowi! Robi mi jedzenie! *ciągnie Hirato za ubrnaie*
[22:56:18] Sollux(Homestuck)/Celt : Co do...? *odsuwa się, aż mu laptop się rozwalił o podłogę* ... *czarna rozpacz... znaczy, w przenośni. Bardziej wkurzenie*
[22:56:28] @ Hirato(Karneval)/Yass : I przy okazji niszczy, dziecko. *ale zostawił go, po prawdzie nie planował Qry zranić*
[22:58:07] Zetsubou Sensei (SZS)/Seb : *Nie ma na razie nic do powiedzenia, to tylko głaszcze stworzonko*
[22:58:12] Cecil(WTNV)!kielich : Chwała świecącej chmurze. Chwała. *powtarza taką mantrę*
[22:58:29] @ Aladdin(Magi)/JCTupacz : To zrób mi jedzenie!
[22:58:35] Pikachu(Pokemon)/Falka : *skończył jabłko, zjadł calutkie, nawet ogryzkę.* Pika *podziękował*
[22:58:46] Człowiek Qra(L.O.P.Z.) : Masz jakiś problem?! *patrzy złowrogo spod piór symbolizujące brwi*
[22:59:26] Sollux(Homestuck)/Celt : *facet zwariował... Próbuje w międzyczasie zebrać szczątki laptopa*
[22:59:49] @ Hirato(Karneval)/Yass : Uspokój się trochę, to mieć nie będę. *zerk na małego* Skoro ktoś już robi, to niech inny się za to nie bierze ^.^
[23:00:42] Człowiek Qra(L.O.P.Z.) : Chcesz solówkę po przyrce?! >c
[23:01:22] @ Yuuki(SAO II)/Nau : Ej, spokojnie *do Qry*
[23:01:51] @ Aladdin(Magi)/JCTupacz : *patrzy na Hirato* Wyglądasz trochę jak wujaszek Kouen
[23:02:38] @ Hirato(Karneval)/Yass : Podziękuję. Myślę, że mógłbyś tego nie przeżyć. c:
[23:02:57] Zetsubou Sensei (SZS)/Seb : *Userka też żre jabłka z ogryzkami.* Chcesz jeszcze jedno? *No bo Sensei nie rozumie, co mówi, a do tego, Pikachu zjadł nawet ogryzek.*
[23:03:28] Pikachu(Pokemon)/Falka : Pika *zjadłby coś innego*
[23:04:03] Człowiek Qra(L.O.P.Z.) : No ja myśle, że myślisz >c To nie fikaj, musze mieć siły na pimpusia! *w końcu super bohater...robi dalej kebsa i burd...bałagan*
[23:04:34] @ Hirato(Karneval)/Yass : *westchnąłcicho* c: ~
[23:04:45] Cecil(WTNV)!kielich : CHWAŁA BŁYSZCZĄCEJ CHMURZE *zaczął głośniej mówić mantrę*
[23:05:02] @ Aladdin(Magi)/JCTupacz : Ej! *ciągnie Hirato za ubranie*
[23:05:56] Sollux(Homestuck)/Celt : *zebrał lapka i spierdzielił do kuchni*
[23:06:34] @ Yuuki(SAO II)/Nau : *zły wybór, Sollux*
[23:06:51] @ Hirato(Karneval)/Yass : *w kuchni nie lepiej, tu człowiek Qra grasuje XD Zerknął na niebieskowłosego* Hm~?
[23:07:15] Zetsubou Sensei (SZS)/Seb : Coś innego? *Lol, zaczyna po trochu rozumieć z kontekstu*
[23:07:44] @ Aladdin(Magi)/JCTupacz : *patrzy na Hirato* Pobaw sie ze mną!
[23:07:52] Pikachu(Pokemon)/Falka : *pokiwał łebkiem* Pika pi.
[23:08:03] Sollux(Homestuck)/Celt : *zerk po kuchni* ...z deszczu pod rynnę.
[23:08:26] Człowiek Qra(L.O.P.Z.) : *grasuuuuujeeee* e, z czym kebsa? Wołowina, wieprzowina, czy dró...baranina qrde?'
[23:08:48] Zetsubou Sensei (SZS)/Seb : *To pokazuje mu po kolei różne inne owoce.*
[23:08:53] @ Aladdin(Magi)/JCTupacz : Poza wieprzowiną wszystko
[23:09:24] @ Yuuki(SAO II)/Nau : *złapała Solluxa i uniosła w powietrze*
[23:10:00] Pikachu(Pokemon)/Falka : *kręci łebkiem, wskazuje lodówkę, może tam coś będzie*
[23:10:26] Sollux(Homestuck)/Celt : ...puść, cholera! *sam potrafi, o! Tylko lekko świeci na czerwono i niebiesko. Ale lewituje samodzielnie*
[23:10:42] @ Hirato(Karneval)/Yass : *napił się tego wina* W co niby?
[23:10:54] @ Aladdin(Magi)/JCTupacz : W coś zabawnego!
[23:10:57] Człowiek Qra(L.O.P.Z.) : *to robi z wołowiną i daje.*
[23:11:10] @ Yuuki(SAO II)/Nau : *puściła* Co ty taki nerwowy~
[23:11:47] @ Hirato(Karneval)/Yass : Później~ *podsunął go do Qry* Jedz.
[23:12:48] Sollux(Homestuck)/Celt : *ten typ tak ma. Milczy, zakładając ręce. W efekcie części laptopa znowu spadły na podłogę* ... *zaraz się naprawdę wkurzy*
[23:13:01] @ Aladdin(Magi)/JCTupacz : Jedzonko! Dziękuje Panie Kurczaku *i je szybko a raczej wszamia* Jeszcze! *już nie ma kebaba*
[23:13:32] @ Yuuki(SAO II)/Nau : Chodź, spróbujemy naprawić *wskazała na laptopa*
[23:13:35] Człowiek Qra(L.O.P.Z.) : Człowiek Qra, nie Pan Kurczak! Szacunku!
[23:13:48] Cecil(WTNV)!kielich : ... *wyrwał się z transu* ... co straciłem? *rozgląąd*
[23:13:56] @ Hirato(Karneval)/Yass : *oparł się o stół obok żótego szczurka. Zerknąłna niego z zainteresowaniem*
[23:14:25] Zetsubou Sensei (SZS)/Seb : *To pokazuje mu różne rzeczy z lodówki. Ser, jajka, jakieś mięso, jogurt, śmietanę, sałatkę itd.* Któreś z tych?
[23:14:31] Sollux(Homestuck)/Celt : Bo dam ci go tknąć... *zlazł na podłogę i zbiera części*
[23:15:02] Pikachu(Pokemon)/Falka : *kręci łebkiem, zerka do lodówki. I widzi. Wyciąga łapki. Keczup *p* *
[23:15:36] @ Aladdin(Magi)/JCTupacz : Jedzenie jedzonkO! Jestem głodny! *jedzenie zniknęło*
[23:16:07] @ Hirato(Karneval)/Yass : *tylko obserwuje z rozbawieniem*
[23:16:17] @ Yuuki(SAO II)/Nau : Dobra dobra, nie dotykam *uniosła dłonie*
[23:17:12] Cecil(WTNV)!kielich : *zagląda do kuchni i macha jedną macką* ~
[23:17:37] Sollux(Homestuck)/Celt : *nie ma narzędzi, nic nie zrobi* ... *mruczy coś pod nosem choć bardziej to brzmi jak rój wkurzonych pszczół*
[23:17:44] Pikachu(Pokemon)/Falka : [http://fc02.deviantart.net/fs70/f/2013/243/a/c/pikachu_x_ketchup__by_iwubprussia-d6khg2m.jpg ]
[23:17:45] Człowiek Qra(L.O.P.Z.) : ... Nic już na to nie poradzę. Ja juz lecę, kosmici...rozumiesz * i wziu, wyleciał znowu nie trafiając i rozwalając ścianę i część sufitu* jestem CZŁOWIEK QRA *wypierdziela do Hiszpanii*
[23:18:02] Człowiek Qra(L.O.P.Z.) : // I tyle go z wami było v v
[23:18:27] @ Hirato(Karneval)/Yass : ..... *spojrzał tylko na dziurę w suficie. Owce naprawią~*
[23:18:58] Zetsubou Sensei (SZS)/Seb : *To skoro Pikachu zajął się ketchupem, to on schował pozostałe produkty do lodówki.*
[23:19:29] @ Aladdin(Magi)/JCTupacz : *tyka Hirato* JEŚĆ Proszę
[23:20:02] Pikachu(Pokemon)/Falka : *wcina ketchup, rozanielony. Najlepsza rzecz na świecie <3*
[23:20:21] @ Hirato(Karneval)/Yass : Już zjadłeś, malutki~
[23:21:00] @ Yuuki(SAO II)/Nau : *przygląda się mu*
[23:21:28] @ Aladdin(Magi)/JCTupacz : Ale jestem nadal głodny!
[23:22:03] Sollux(Homestuck)/Celt : *zerk na nią* ...czego?
[23:22:15] @ Hirato(Karneval)/Yass : To niedobrze tyle jeść~
[23:22:57] @ Yuuki(SAO II)/Nau : Przecież nic nie mówię...
[23:23:20] @ Aladdin(Magi)/JCTupacz : Ale jak jestem najedzony to mam siłę
[23:23:44] Sollux(Homestuck)/Celt : ...ale się gapisz.
[23:23:58] @ Yuuki(SAO II)/Nau : No i? *wylądowała na stole*
[23:24:40] Pikachu(Pokemon)/Falka : *siedzi na stole, więc zerka na dziewczynę*
[23:25:22] @ Hirato(Karneval)/Yass : Eh... *wziął jabłko i mu podsunął*
[23:25:25] Sollux(Homestuck)/Celt : No i mi to nie pasuje. *bo tak*
[23:26:30] @ Yuuki(SAO II)/Nau : To się nie oglądaj *zerknęła na Pukachu* Hej
[23:26:58] @ Aladdin(Magi)/JCTupacz : *wział jabuszko i zjadł* Jeszcze
[23:27:01] Pikachu(Pokemon)/Falka : Pika *uśmiech i dalej liże keczup*
[23:28:19] Cecil(WTNV)!kielich : *kampi się gdzieś w tle*
[23:28:37] @ Yuuki(SAO II)/Nau : *tyka żółtego zwierza*
[23:29:08] Pikachu(Pokemon)/Falka : Pi? *spojrzał na dziewczynę*
[23:29:34] Zetsubou Sensei (SZS)/Seb : *Egzystuje. Jeszcze.*
[23:29:39] Sollux(Homestuck)/Celt : Łatwiej mówić. *zajął się laptopem*
[23:29:55] @ Hirato(Karneval)/Yass : Więcej nie dostaniesz. ^.^
[23:31:09] @ Yuuki(SAO II)/Nau : Ciekawy jesteś. Masz jakieś skile?
[23:31:17] @ Aladdin(Magi)/JCTupacz : Czemu? *bliski płaczu*
[23:31:30] * Hirato(Karneval)/Yass MG mówi: No dobrze, koniec tego dobrego ;) Wychodzimy postaciami i wracamy swoimi.
[23:31:55] Zetsubou Sensei (SZS)/Seb : Ehh... Dowidzenia. *Poszedł sobie*
[23:32:05] @ Hirato(Karneval)/Yass : Ponieważ ja muszę iść. Trzymajcie się~ Miło było Was poznać. *to już do wszystkich, po czym wyszedł i odleciał*
[23:32:14] Pikachu(Pokemon)/Falka : *poszedł z buteką ketchupu*
[23:32:31] @ Yuuki(SAO II)/Nau : *wyleciała*
[23:32:55] @ Aladdin(Magi)/JCTupacz : Pa wam przyjaciele! Pewnie niedługo się spotkamy! *rozłożył swój turban i poleciał bo turban był jego magicznym dywanem*
[23:32:59] Sollux(Homestuck)/Celt : *w którymś momencie stwierdził, że lepiej będzie naprawić sprzęt w domu, to zabrał się i poszedł*
Austria
Austria

Rodzina : Germanie
Liczba postów : 737

Powrót do góry Go down

Powrót do góry

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
Nie możesz odpowiadać w tematach